IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1323 Oldal V  « < 941 942 943 944 945 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 11:04
Létrehozva: #18841

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

Na jó, ez a verden sem annyira mintaeladó de ilyen alapon őt sem kellett volna lehúzni:)
Go to the top of the page

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 10:57
Létrehozva: #18842

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm csabau, már alig bírtam vele egyedül:) Lerántott volna a mélybe:)

Még egy apróság a tisztességes eladók üzletének a rontásáról:

Tisztelt verden! ha ilyen olcsó a javittatása miért nem csináltatod meg s azután adod el.ezt a telefont nem lehet életre kelteni. - fogas81

Tisztelt fogas81! azért adom el mert tul sok telefonom van ez meg már 1 jó ideje itt porosodik!amugy meg nem értem az ilyeneket h mért ugatnak bele a másik üzletébe! - verden

ENNYIIIIIIII!!!!!!

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-04-01 10:43
Létrehozva: #18843

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(fogas81 @ 2009-04-01 10:35) *
....
Linkeld be ne igy irogass,valóban sok kaszinó oldal létezik,de nem ezekkel a programokkal.gyanítom neked valami nagyon fájhat mert ráérsz más eladót piszkálni.Kóklerkedésről meg ne irogass nézz magadba de rendesen.Javaslom ezek után,hogy foglalkozz magaddal mert megteszem a szükséges lépést,hogy ne érj rá a piactér eladóit üzletrontó megjegyzésekkel illetni.

örülnénk, ha a két üzlettel és egy baromi negával nem nem te helyeznél kilátásba szankciókat a fórumon !

mellesleg a hulladék, lopott, pénzért árult programokat én is azonnal eltávolítanám a fenébe !

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
fogas81
hozzászólás 2009-04-01 10:43
Létrehozva: #18844

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-26 16:36
Azonosító: 182 714

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-04-01 08:39) *
origo szofverbázis, www.bet-at-home.com itt pókerezni lehet meg nyerőgépezni is, pénzért is(play for real)
és ingyen is (play for fun), meg fogadhatsz is de bármelyik ilyen internetes portálon lehet játszani van ezer meg ezer, elegem volt belőled meg a másikból is, b*sszátok át az embereket ahogy akarjátok, nem vagyok irígy. Nem érdekel a többi termék, Te reklamáltál hogy nem tisztességes az hogy másnak drágábban vették meg a jobban meghirdetett termékét mint a tiédet, erre megnéztem a Te termékeidet és szerintem meg az a nem tisztességes hogy ilyeneket árulsz. Azért hoztalak téged példának mert te verted a nyálad hogy jajj más óráját drágábban vették meg, ez nem tisztességes. Ennyi, csinálj amit akarsz.

Válogasd meg a szavaidat,amig én megadom a tiszteletet addig el is várom!Sok sok kaszinó oldalon vannak ingyenesen játszható játékok,de nem ezekkel a programokkal esetleg hasonlóval ezt gondolom te is észrevetted de neked jobban esik ugy leirni mintha ugyanaz lenne.Káromkodás helyett inkább moderáld magad és nyugodtabb leszel.
Üdvözlettel:fogas81

--------------------
A Tegnap Történelem" A Holnap Rejtély" A Ma Ajándék"

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 10:39
Létrehozva: #18845

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-04-01 08:57) *
Amúgy kipróbáltam kedves fogas, azt is hogy az egyik terméked nevét beírtam a gugliba (google) és rögtön az első találatra ráklikkelsz, aztán két kattintás és már pörög is a játékgép. Fenntvan egy csomó féle, azzal játszol amivel akarsz. További jó kóklerkedést. Cs
Linkeld be ne igy irogass,valóban sok kaszinó oldal létezik,de nem ezekkel a programokkal.gyanítom neked valami nagyon fájhat mert ráérsz más eladót piszkálni.Kóklerkedésről meg ne irogass nézz magadba de rendesen.Javaslom ezek után,hogy foglalkozz magaddal mert megteszem a szükséges lépést,hogy ne érj rá a piactér eladóit üzletrontó megjegyzésekkel illetni.

Állok elébed kedves egynega, egysemleges, hárompoz. Nem linkelek be semmit mert nem szabad, már az előbb sem kellett volna, keresd meg adtam elég infót. Ha meg h*lye vagy hozzá akkor sorry. Viszlát:)

A hozzászólást -Gettagrip- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-01 10:40

+Quote Post
fogas81
hozzászólás 2009-04-01 10:35
Létrehozva: #18846

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

[quote name='Gettagrip' date='2009-04-01 08:57' post='584406']
Amúgy kipróbáltam kedves fogas, azt is hogy az egyik terméked nevét beírtam a gugliba (google) és rögtön az első találatra ráklikkelsz, aztán két kattintás és már pörög is a játékgép. Fenntvan egy csomó féle, azzal játszol amivel akarsz. További jó kóklerkedést. Cs

--------------------

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-04-01 09:42
Létrehozva: #18847

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-04-01 09:08) *
Másik téma... Találtam egy egyforintos kikiáltási árú, minimálár nélküli terméket, zárt aukció.
Klikkeltem hogy részt szeretnék venni az aukción, nemsokkal később az egyik termékem alá kaptam egy üzenetet hogy tegyek ajánlatot és ha jó neki akkor fixárra felteszi, beenged és megvehetem! Gondolom ez bevett szokás bár engem kicsit meglepett.

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=radnaine

Napok óta mondogatja a vatera, hogy ez szabálytalan aukció, ennek ellenére terjed...

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 09:08
Létrehozva: #18848

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Másik téma... Találtam egy egyforintos kikiáltási árú, minimálár nélküli terméket, zárt aukció.
Klikkeltem hogy részt szeretnék venni az aukción, nemsokkal később az egyik termékem alá kaptam egy üzenetet hogy tegyek ajánlatot és ha jó neki akkor fixárra felteszi, beenged és megvehetem! Gondolom ez bevett szokás bár engem kicsit meglepett.

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=radnaine

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 08:57
Létrehozva: #18849

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Amúgy kipróbáltam kedves fogas, azt is hogy az egyik terméked nevét beírtam a gugliba (google) és rögtön az első találatra ráklikkelsz, aztán két kattintás és már pörög is a játékgép. Fenntvan egy csomó féle, azzal játszol amivel akarsz. További jó kóklerkedést. Csá.

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 08:39
Létrehozva: #18850

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fogas81 @ 2009-04-01 08:04) *
Mutass már légyszives egy oldalt mert én is letölteném....

Azért jogtiszta a program mert éppen,hogy nem tölthető le sehonnan.Etnikai megjegyzést kérném mellőzni.Senkinek nem kötelező megvásárolni,ha mégis megvásárolják akkor úgy gondolom szükségük van rá,és mégsem letölthető.A többi programot áruló nevében is kikérem magamnak,hogy efféle megnyilvánulást mutass nekünk mint eladóknak.Semmiféle át.....ás,és ci...dás nincsen,csak lehetőség van a program megvásárolására.Egyébként azért ne irogass ide a fórumra,hogy gyarapítsd a hozzászólásaid számát,és úgy érzem a szavaidból,hogy irigy vagy.Javaslom ha ennyire ráérsz a vatera több ezer termékét is vesd górcső alá és várjuk a véleményt.Hajrá

origo szofverbázis, www.bet-at-home.com itt pókerezni lehet meg nyerőgépezni is, pénzért is(play for real)
és ingyen is (play for fun), meg fogadhatsz is de bármelyik ilyen internetes portálon lehet játszani van ezer meg ezer, elegem volt belőled meg a másikból is, b*sszátok át az embereket ahogy akarjátok, nem vagyok irígy. Nem érdekel a többi termék, Te reklamáltál hogy nem tisztességes az hogy másnak drágábban vették meg a jobban meghirdetett termékét mint a tiédet, erre megnéztem a Te termékeidet és szerintem meg az a nem tisztességes hogy ilyeneket árulsz. Azért hoztalak téged példának mert te verted a nyálad hogy jajj más óráját drágábban vették meg, ez nem tisztességes. Ennyi, csinálj amit akarsz.

A hozzászólást -Gettagrip- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-01 08:42

+Quote Post
fogas81
hozzászólás 2009-04-01 08:04
Létrehozva: #18851

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-04-01 06:45) *
Nemhiszem el hogy nem érted, ez amit Te hoztál fel ez nem példa. A zöldséget meg kell venni, ezek a játékprogramok pedig mindenkinek megvannak. Áhhh, úgylátom hogy felesleges tovább magyaráznom. Halott, pofozott sz*rnak a csók, kb ennyit érek el vele.

(Legyen akkor tisztességes a tudatlanságot kihasználni, megadom magam, ezentúl én is átb*szok mindenkit akit csak lehet. Úgylátszik ez elfogadott dolog. Nekem kicsit erős ez a c*gánykodás de majd hozzászokok.)

Mutass már légyszives egy oldalt mert én is letölteném....

Azért jogtiszta a program mert éppen,hogy nem tölthető le sehonnan.Etnikai megjegyzést kérném mellőzni.Senkinek nem kötelező megvásárolni,ha mégis megvásárolják akkor úgy gondolom szükségük van rá,és mégsem letölthető.A többi programot áruló nevében is kikérem magamnak,hogy efféle megnyilvánulást mutass nekünk mint eladóknak.Semmiféle át.....ás,és ci...dás nincsen,csak lehetőség van a program megvásárolására.Egyébként azért ne irogass ide a fórumra,hogy gyarapítsd a hozzászólásaid számát,és úgy érzem a szavaidból,hogy irigy vagy.Javaslom ha ennyire ráérsz a vatera több ezer termékét is vesd górcső alá és várjuk a véleményt.Hajrá

--------------------

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-04-01 06:45
Létrehozva: #18852

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(böcűs @ 2009-03-31 22:13) *
Na és ha a szomszédod olyan lusta vagy neadjisten tudatlan hogy inkább fizet mint hogy magának eresszen vizet?Jó példa erre hogy a mi környékünkön a vándorzöldséges vígan megél olyanokból akinek a kertjét fölveri a gaz!!A röhej csak az hogy látom ezeket a vándorzöldségeseket a Lidl-ból kitolni a nagy kocsi árut amit falun árulnak!!!Részemről semmi kivetnivalót nem találok azokban a hirdetésekben.Akkor ilyen alapon azt is mondhatjuk hogy a nagyker bolt is nyitva áll mindenki előtt mégis rengetegen itt a Vatera piacterén azt árulják amit Te(vagy én)kifizettünk és csak két -három hét mulva küldik!!Az talán etikusabb??Tudom legtöbben nem jókedvükben teszik és nem bántásnak szántam feléjük csak példának az eset illusztrálására!(Ha ezzel valakit megbántottam attól ezuton kérek bocsánatot!BOCS!!!!)

Nemhiszem el hogy nem érted, ez amit Te hoztál fel ez nem példa. A zöldséget meg kell venni, ezek a játékprogramok pedig mindenkinek megvannak. Áhhh, úgylátom hogy felesleges tovább magyaráznom. Halott, pofozott *** a csók, kb ennyit érek el vele.

(Legyen akkor tisztességes a tudatlanságot kihasználni, megadom magam, ezentúl én is *** mindenkit akit csak lehet. Úgylátszik ez elfogadott dolog. Nekem kicsit erős ez a c*gánykodás de majd hozzászokok.)

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-01 09:24

+Quote Post
WebonKft
hozzászólás 2009-03-31 23:41
Létrehozva: #18853

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-14 15:34
Innen: Innen hát...
Azonosító: 237 114

IDÉZET(csabau @ 2009-03-31 23:31) *
lyaly  blink.gif

inkább halylyaly biggrin.gif

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-03-31 23:31
Létrehozva: #18854

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

lyaly  blink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
ngvill01
hozzászólás 2009-03-31 22:33
Létrehozva: #18855

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-19 21:57
Azonosító: 419 734

Csak gratulálni tudok és még hálás is lehet hogy nem kapot töbet a kis ***.

A hozzászólást -Vatera_Fórum_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-01 09:37

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-31 22:13
Létrehozva: #18856

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-03-31 21:26) *
Te magad mondod, ingyen játszhatják, akkor miért kéne pénzt elvenni tőlük érte? Miért árulod pénzért ha ingyen van? Ez a lényeg. Ennyi. Ezekkel a programokkal ingyenesen játszhatnak a neten, sőt le is tölthetőek. szoftverbázisról...stb teljesen legálisan. Én is kezdjek el csapvizet árulni a szomszédaimnak amikor Ők is tudnak a saját csapjukból engedni? Gondolkozzál már...sad.gif

Na és ha a szomszédod olyan lusta vagy neadjisten tudatlan hogy inkább fizet mint hogy magának eresszen vizet?Jó példa erre hogy a mi környékünkön a vándorzöldséges vígan megél olyanokból akinek a kertjét fölveri a gaz!!A röhej csak az hogy látom ezeket a vándorzöldségeseket a Lidl-ból kitolni a nagy kocsi árut amit falun árulnak!!!Részemről semmi kivetnivalót nem találok azokban a hirdetésekben.Akkor ilyen alapon azt is mondhatjuk hogy a nagyker bolt is nyitva áll mindenki előtt mégis rengetegen itt a Vatera piacterén azt árulják amit Te(vagy én)kifizettünk és csak két -három hét mulva küldik!!Az talán etikusabb??Tudom legtöbben nem jókedvükben teszik és nem bántásnak szántam feléjük csak példának az eset illusztrálására!(Ha ezzel valakit megbántottam attól ezuton kérek bocsánatot!BOCS!!!!)

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-31 21:26
Létrehozva: #18857

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fogas81 @ 2009-03-31 14:45) *
Jogtiszta programot árulok,mint itt sokan mások(tessék már kicsit jobban körülnézni mielőtt véleményt alkotsz) és ehhez az égadta világon semmi de semmi közöd.És mennyire jó hogy igyen játszhatják nem pedig súlyos tízezrekért...

És miért ne lenne tisztességes?

Te magad mondod, ingyen játszhatják, akkor miért kéne pénzt elvenni tőlük érte? Miért árulod pénzért ha ingyen van? Ez a lényeg. Ennyi. Ezekkel a programokkal ingyenesen játszhatnak a neten, sőt le is tölthetőek. szoftverbázisról...stb teljesen legálisan. Én is kezdjek el csapvizet árulni a szomszédaimnak amikor Ők is tudnak a saját csapjukból engedni? Gondolkozzál már...sad.gif

A hozzászólást -Gettagrip- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-31 21:29

+Quote Post
jmedve
hozzászólás 2009-03-31 21:22
Létrehozva: #18858

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-14 13:47
Azonosító: 294 434

IDÉZET(KapdKi @ 2009-03-31 21:04) *
Kérlek, ne zárd le ! Minden együttérzésem a Tiéd ! De a való világban élek, és azt tapasztalom, hogy minden törvényi rendelkezés az elektronikus pénzforgalmon kívüli adásvételt igyekszik háttérbe szorítani ... Az pedig ezeknek a mocskoknak kedvez !!!

Ezt az ügyet ha követted az írásaimat akkor tudod miről is van szó Én az ezzel az üggyel kapcsolatos dolgokat szeretném lezárn nem akarok ezzel itt többet foglalkozni.
Megkértem az adminisztrátor urakat, hogy az érintetteket értesítsék, amit ahogy láttam meg is tettek, ezt ezúton is köszönöm Nekik.
El szeretném feledni az egész ügyet remélem ezt megérted és elnézed mindezt Nekem.
Mint írtam nem vagyok büszke az egész ügyre.

Köszönöm a bíztató szavakat.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-03-31 21:04
Létrehozva: #18859

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(jmedve @ 2009-03-31 20:58) *
Én ezzel részemről lezártnak tekintem a dolgot.

Üdv jmedve

Kérlek, ne zárd le ! Minden együttérzésem a Tiéd ! De a való világban élek, és azt tapasztalom, hogy minden törvényi rendelkezés az elektronikus pénzforgalmon kívüli adásvételt igyekszik háttérbe szorítani ... Az pedig ezeknek a mocskoknak kedvez !!!

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
jmedve
hozzászólás 2009-03-31 20:58
Létrehozva: #18860

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-14 13:47
Azonosító: 294 434

Mindenkinek köszönöm az elismerő köszönő szavakat remélem akit érint a dolog annak tudtam segíten.
Én ezzel részemről lezártnak tekintem a dolgot.
Szeretném az egész ügyet valahol magamban nagyon mélyre elásni, nem igazán vagyok büszke sem arra, hogy hagytam magam átverni sem arra, hogy ezt csak így lehetett lerendezni.

Mégegyszer mindenkinek köszönöm az elismerést, és sok sikert a sorstársaknak.

Ezek után már csak mindenkinek azt üzenem, hogy csak nagyon óvatosan, mert 1 eltünt de jön másik.

Én többet mint írtam soha nem veszek semmit meg csakis KP abból nem lehet baj, ha valaki ezt sérelmezi és tisztességes kereskedő attól előre is elnézést kérek de ezt azoknak a barmoknak lehet köszönni akik átvertek, vagy át akarnak verni.

Mindenkinek további sok sikert és jó kereskedést.

Üdv jmedve

+Quote Post

1323 Oldal V  « < 941 942 943 944 945 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-20 10:46