IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 942 943 944 945 946 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Pontazavalaki
hozzászólás 2009-04-04 13:08
Létrehozva: #18861

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2009-02-03 19:41
Innen: távoli civilizáció
Azonosító: 455 140

"""FIGYELEM! Egy egybefüggő csomag súlya nem haladhatja meg az 45 kg-ot, maximális mérete pedig a 80x60x60 cm-t!"""

Én ezt is érdekesnek találom, az az már nem lepődök meg, de - ha már választanám az Önök szolgáltatását, akkor nem olyan dolgokhoz, amit magam is megoldok, és az alább hozzászóló kollega által említett - a posta általi , ennél jóval korrektebb szolgáltatást igénybevéve.

Max azért választanám ezt, hogy ha egy igazán nagy terjedelmű, pl bútort szeretnék emígyen utaztatni!

Nehéz nem lenne, az a 45 kg - az elemenként talán épp a megadott súlyhatár, a méret azonban lényegesen nagyobb a 80x60x60-nál!

Tehát, erre sem jó az Önök szolgáltatása!

Igazán megmondom, nincs értelme a szolgáltatásuknak!

Így, ezen feltételekkel, biztos hogy nincs!
Go to the top of the page

+Quote Post
biim66
hozzászólás 2009-04-04 12:00
Létrehozva: #18862

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-04-09 14:41
Azonosító: 131 530

Érdekes 1 emberke lehet ez a cxaxoxc nulla vásárlás és 70 igen blink.gif hetven helyre licitál bele!
Ez a vatera dry.gif vak? Miért nem dobja ki az ilyen emberfélét? Szegény emberke pedig soha nem tud venni semmit mert mire meg kellene venni addigra rálicitál valaki. Azért ez szörnyű. ...a lába nem érné a földet, úgy ki ba.......
Nálam ment a tiltóba!!!! rolleyes.gif

--------------------
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyöznek a rutinjukkal.

+Quote Post
therealtama
hozzászólás 2009-04-03 16:29
Létrehozva: #18863

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-21 17:52
Azonosító: 568 154

Idézet egy indexes cikkből:
Legalább 16 vevőjét verte át az a nyíregyházi csaló, aki újságpapírt adott el, pedig elektronikai berendezéseket rendeltek tőle. Az utolsó átvertek viszont nem hagyták magukat.

Hétfőn délután Nyíregyháza belvárosában egy fiatalember menekült be egy bankba az őt üldöző háromfős társaság elől. A hívásra kiérkező rendőrök elfogták a három bántalmazót, és egyikük kocsijából egy vipera került elő, ugyanakkor az üldözöttnél is találtak egy pillangókést és egy játékpisztolyt. A vizsgálat azonban hamar kiderítette, hogy mi áll az ügy hátterében, ezért a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Gazdaságvédelmi Osztálya a megvert fiatalembert vette őrizetbe.
Átverés

A rendelkezésre álló adatok szerint a 20 éves nyíregyházi lakos egy internetes árverési oldalon elsősorban elektronikai cikkeket kínált eladásra. Bodnár István rendőrőrnagy, a gazdaságvédelmi osztály vezetője az Indexnek elmondta, hogy a meghirdetett berendezések közt voltak számítógépek, iPodok, laptopok. A pénzt legtöbbször banki átutalással fizették ki a vevők, akik eddig körülbelül 16-an lehettek: közös bennünk, hogy csak újságpapírt kaptak az elektronikai berendezések helyett.

A legutóbb megkárosított dunaharaszti férfi egy laptopot vett volna. Átvételkor a postán 191 ezer forintot fizetett, de a csomagot kibontva újságpapírt talált a táskában. Barátaival átkutatta az internetet, a társkereső és közösségi oldalakat, míg rá nem találtak a csalóra.
hirdetés

Mivel tudták, hogy a férfi a nyíregyházi postán veszi majd át az utánvéttel kifizetett összeget, elutaztak a 230 kilométerre található városba, és türelmesen vártak. A nagyposta előtt meg is látták a keresett személyt, majd addig bántalmazták, amíg az oda nem adta minden pénzét: összesen 270 ezer forintot vettek el tőle. A három férfi ellen önbíráskodás miatt indult büntetőeljárás, ők szabadlábon védekezhetnek.
Áron alul

A könnyű sérüléseket szenvedett fiatalembert csalás miatt őrizetbe vették, a rendelkezésre álló adatok szerint ugyanis legalább 16 embert károsított meg hasonló módszerrel szerte az országban. Több ügyben már korábban kihallgatták gyanúsítottként, ám ez sem tartotta vissza a további bűncselekményektől.

Az internetes árverési oldalról egyszer már kitiltották, ezért ott álnéven regisztrált. A hirdetéseket egy internetkávézóból adta fel, és módszere az volt, hogy kelendő informatikai cikkeket kínált áron alul, így hamar talált vevőket. Elmondása szerint a bűncselekmények során legalább félmillió forintot csalt ki a sértettektől.

Bodnár István rendőrőrnagy az Indexnek elmondta, hogy a bíró elrendelte a vádlott harminc napra szóló előzetes letartóztatását.

ez az illető egy DJSNIPER nevű vaterás felhasználó volt, emlékszem az esetre, egy barátomat is majdnem átverte.

Azt kapta amit érdemelt...

+Quote Post
jstauderer
hozzászólás 2009-04-03 16:08
Létrehozva: #18864

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-31 10:50
Azonosító: 593 079

Egy ShopShop nevű csaló a legfrissebb.... (szerintem a legfrissebb)

Amúgy igazi balfék lehet, pár forintért adja el a becsületét... Engem mindössze 2400Ft-al vert át, de most láttam, hogy kapott megint egy negatív értékelést, ott 7000Ft (+nyilván a pkg) volt a kár, aztán egy másik srácot (akit nick-neve és lakóhelye alapján miskolci egyetemista éveimből szerintem ismerek) húzott be egy 2000ft körüli összegre (vagy egy király korai Testament CD-re)....

Áldom a szerencsémet, hogy csak 1x termékre licitáltam rá, mert tetszett még másik 2-3 CD is tőle, de azokat valaki elvitte az orrom elől (egy azon személy, tehát az ő kára kb 4-5000Ft).... Na, ő még nem minősítette az "adásvételt".

Egyébként ha a ShopShop által ávert emberek eme bejegyzésemet olvassák, akkor mindenképp üzenném Nekik:
az érték alacsonysága ellenére se viszakozzanak feljelenteni őt. Én rászánom azt a fél órát a jövő héten a "kékeknél"....

+Quote Post
popcorny
hozzászólás 2009-04-03 14:26
Létrehozva: #18865

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-07 01:25
Azonosító: 393 594

az indexen nem rola szol aza bizonyos cikk?
hogy laptop helyett ujsagpaport akart eladni?

igenkozbe rajottemhogy de
nagyon Istenek vagytok

A hozzászólást -popcorny- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-03 14:28

--------------------
ich bin hotel

+Quote Post
philipkdick
hozzászólás 2009-04-03 00:07
Létrehozva: #18866

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-03 21:42
Azonosító: 333 174

Köszönöm a tanácsot.

Sajnos elég nehéz felfogású. Hiába levelezgetek vele már több mint egy hete.

Átutalom neki a pénzt. De ha mégis negatív értékelés kapok, akkor.......nagyon mérges leszek smile.gif

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-04-02 21:04
Létrehozva: #18867

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(böcűs @ 2009-04-02 20:58) *
Sokan olyan naivak hogy az szinte már fáj,és ha szól az ember ,vagy figyelmeztetni próbálja valaki jóindulatból,hát azt sokan nem veszik jónéven és --ahogy egyik fórumozó is irta--jönnek ide a fórumra jajveszékelni hogy mit csináljanak!!

Nekem ne mondd, majd 4000 postal a hátam mögött, már láttam egy két dolgot itt a fórumon. Sok ilyen átverést már az első nap belinkeltem, vagy belinkelték, de mégis sokan beugranak az "ócsó" mobilnak, laptopnak. Belefáradtam, már nem foglalkozok ilyesmivel. Nem az én pénzem.........

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-04-02 20:58
Létrehozva: #18868

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(Grobar @ 2009-04-02 20:43) *
Vannak ilyenek, de a nagy többség becsületes, korrekt eladó.

Magam is igy gondolom hogy így volt eddig,de valahogy lezülleni látom ezt az egészet!!Aggódom mert egyre több gazember vette észre hogy itt a hiszékenységből milyen jó profitot lehet termelni!!Sokan olyan naivak hogy az szinte már fáj,és ha szól az ember ,vagy figyelmeztetni próbálja valaki jóindulatból,hát azt sokan nem veszik jónéven és --ahogy egyik fórumozó is irta--jönnek ide a fórumra jajveszékelni hogy mit csináljanak!!Pedig ahogy a szólás mondja::Az okos paraszt akkor gondolkodik mikor megy a vásárba,a buta paraszt meg akkor amikor megy hazafelé a vásárból!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-04-02 20:43
Létrehozva: #18869

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(böcűs @ 2009-04-02 20:36) *
Nem tudom más is tapasztalta-e azt a jelenséget hogy egyes nagymenők(50pozitiv felettiek)igencsak hajlamosak átverni az egy-két értékeléssel birókat!

Vannak ilyenek, de a nagy többség becsületes, korrekt eladó.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-04-02 20:36
Létrehozva: #18870

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(ZephMan @ 2009-04-02 17:46) *
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, valószínűleg jogi úton fogjuk "tisztázni" a dolgot. A személyes kontaktustól meg elzárkózok, mert hiába vagyok tényleg 184 cm és 92 kg smile.gif, ezek után előfordulhat, hogy a barátai is ott lesznek a találkán, vagy el sem jönne, és 100 km-eket nem akarok feleslegesen utazni. Tanultam a hibából, nem jött össze a "kezdők szerencséje".

Nem tudom más is tapasztalta-e azt a jelenséget hogy egyes nagymenők(50pozitiv felettiek)igencsak hajlamosak átverni az egy-két értékeléssel birókat!Mivel jómagam is rábeszéltem jópár ismerősömet a vaterázásra--fordultak hozzám hogy ugyanmár nézd meg ezt vagy azt a cuccot hogy mi a véleményed róla,meg az eladóról!Az ismerősnek adott és a részemről föltett kérdésre adott válasz igencsak eltért egymástól.A lekezelő modorról nem is beszélve!!Szerintem ez a csávó is azt gondolta hogy a kishülye hiába megy bárhova úgyis nekem hisznek hiszen én már bizonyitottam hogy milyen k...a megbizható vagyok!!!Tehát csak óvatosan mert hamar lépremehet bármelyikőnk!!!Nemhiába van az értékelési rendszer kitalálva.

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-04-02 19:01
Létrehozva: #18871

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(matron @ 2009-04-02 18:58) *
De ennyire h....nem lehet valaki....esetleg Lolka-Bolka vagy Inci-Finci néven tán nem lett volna gyanús a dolog?

dehogyisnem lehet... volt már ilyen. de a felelös kolléga már megtette a szükséges lépéseket. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
matron
hozzászólás 2009-04-02 18:58
Létrehozva: #18872

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-01 19:13
Azonosító: 36 737

IDÉZET(bambooflower @ 2009-04-02 08:32) *
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Koala76 is a csapathoz tartozik.

De ennyire h....nem lehet valaki....esetleg Lolka-Bolka vagy Inci-Finci néven tán nem lett volna gyanús a dolog?

+Quote Post
ZephMan
hozzászólás 2009-04-02 17:46
Létrehozva: #18873

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-04-02 11:18
Innen: Szeged
Azonosító: 597 294

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, valószínűleg jogi úton fogjuk "tisztázni" a dolgot. A személyes kontaktustól meg elzárkózok, mert hiába vagyok tényleg 184 cm és 92 kg smile.gif, ezek után előfordulhat, hogy a barátai is ott lesznek a találkán, vagy el sem jönne, és 100 km-eket nem akarok feleslegesen utazni. Tanultam a hibából, nem jött össze a "kezdők szerencséje".

+Quote Post
WebonKft
hozzászólás 2009-04-02 16:14
Létrehozva: #18874

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-14 15:34
Innen: Innen hát...
Azonosító: 237 114

IDÉZET(Vateraforum @ 2009-04-02 15:28) *
Tisztelt Felhasználók!

A VateraFutár oldalán új szolgáltatást vehetnek igénybe a mai naptól. A PPS futárszolgálat 1.450 Ft-tól vállalja a csomagok felvételét-kiszállítását az ország egész területén. Ezzel kapcsolatban várjuk javaslataikat, észrevételeiket.

A szolgáltatásról ide kattintva tájékozódhatnak bővebben.

A fuvardíj még reális a hazai piacon de az utánvét beszedésének költsége az marha sok.
Ezt javasolnám úgy módosítani ahogy ezt a többi futárcég is alkalmazza. Sávosan.
Példa:
0- 50 000 Ft-ig 0 Ft
50 001-100 000 Ft-ig 220 Ft
100 001-150 000 Ft-ig 400 Ft
150 001-200 000 Ft-ig 600 Ft
200 001-250 000 Ft-ig 1 000 Ft
250 001-300 000 Ft-ig 1 700 Ft

A fentieket esetleg a havonta feladandó csomagok számától is függővé lehet tenni.

De önmagában a 600 Ft nagyon sok.
1,5 kg-os küldemény esetén. 2.580 Ft a díj. Ez alatt viszi el a Posta is, értékbiztosítással, 1 munkanapos kézbesítéssel, portósan! ( címzett fizet opcióval )

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-04-02 15:52
Létrehozva: #18875

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

IDÉZET(philipkdick @ 2009-04-02 12:23) *
Sziasztok!

Nem régiben volt egy adás-vételem. A vásárló egy hét után visszaküldte a terméket, mondván, hogy hibásan működik. Kipróbáltam és tökéletesen funkcionál.

Ezt meg is írtam neki még le is kameráztam, hogy lássa, illetve hallja. Kéri vissza a pénzét. A vételárat vissza is akartam utalni, de neki a postaköltség is kell.

Azzal érvvelt, hogy a boltokban is visszafizetik 8 napon belül a vásárolt termék árát. Hiába írtam neki, hogy a postát nem. Mert az nem az én zsebembe ment.

Addig-meddig leveleztünk, hogy már megígértem neki, hogy kifizetem a postát is (és így 1000 Ft. kárt csinálok magamnak), ha ő nem negatív értékelést ad.

Nem tudom mitévő legyek, mert nem bízom a vásárlóban. Az az érzésem, hogy csak károm lesz az egészből.

Valaki még járt így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Előre is köszönöm.

Írd meg neki, hogy örüljön, ha nem kap negatív minősítést. Ha a termék tökéletesen működött hiába reklamál bármit is, ha meggondolta magát közben. A visszavásárlási garancia, ha jól tudom, csak boltokra vonatkozik, de a jól működő terméket ott sem biztos, hogy visszaveszik. Ha már ennyire korrekt vagy, nyugodjon bele, hogy a postát bukta. legközelebb meggondolja, hogy mire licitál, kell-e neki.

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-04-02 15:48
Létrehozva: #18876

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

IDÉZET(ZephMan @ 2009-04-02 11:33) *
Sziasztok!

Tanácsot kérnék, mi a teendő a következő esetben: vásároltam egy mobiltelefont 48e Ft-ért (csak, hogy az értékét tisztázzam). Előre is köszönöm.

Meg kell neki írni, hogy amennyiben nem utalja vissza a pénzt, a rendőrség értesítve lesz bűncselekményi összegre elkövetett csalás vádjával. Innen már csak rajtad múlik, hogy nemleges válasz esetén megléped-e ezt a lépést. Az értékelése természetesen negatív, de ettől még a pénz nem jön vissza. Szerintem a telefont csak a pénz (esetleges) visszaérkezése után postázd, mert előfordulhat, hogy se pénz, se telefon.

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2009-04-02 15:28
Létrehozva: #18877

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 17:08
Azonosító: 1 334

Tisztelt Felhasználók!

A VateraFutár oldalán új szolgáltatást vehetnek igénybe a mai naptól. A PPS futárszolgálat 1.450 Ft-tól vállalja a csomagok felvételét-kiszállítását az ország egész területén. Ezzel kapcsolatban várjuk javaslataikat, észrevételeiket.

A szolgáltatásról ide kattintva tájékozódhatnak bővebben.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
WebonKft
hozzászólás 2009-04-02 13:44
Létrehozva: #18878

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-14 15:34
Innen: Innen hát...
Azonosító: 237 114

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, mi a teendő a következő esetben: vásároltam egy mobiltelefont 48e Ft-ért (csak, hogy az értékét tisztázzam). Az illető, aki árulta, közölte, hogy nem tudja azonnal küldeni, mert útközben a telefonáláshoz használatos hangszóró tönkrement, kicserélteti. Megértettem, gondoltam ez egy korrekt ember, sokat elküldték volna rosszul, és oldd meg. A vásárlást követő 2. héten érkezett meg a telefon, azaz tegnap. Úgy volt meghirdetve, hogy villámár esetén ő állja a postát, így is lett, csakhogy egy egyszerű, bélelt borítékban küldte, újságokba csomagolva. Ez már gyanús volt. A hirdetésben az állt, hogy a kamera körüli rész kopott (gondoltam, pár ezresért meg lehet csináltatatni), de egyébként tökéletesen működik, viszont garancia nincs már rá. Csakhogy, a kijelző karcos, a középső gomb úgy néz ki mintha két szöget vertek volna bele, de nem ez a lényeg: a bluetooth panel hardveresen rossz, az egyik hangszóró meg sem mukkan (2 beépített hangszóróval rendelkező készülékről van szó), a kamera rossz; ezek a belsejében vannak a telefonnak, így a postai sérülés nem lehetséges, mert akkor minimum ketté kellett volna törnie a készüléknek. Ennek tükrében közöltem az eladóval, hogy elégedetlen vagyok a termékkel, nem erről volt szó, küldje vissza a pénzt, és kiegyezünk egy semlegesben. Ő azt mondja, hogy elköltötte a pénzt, küldjem el a telefont, megcsináltatja (ami minimum 20ezer forint!), de pénzt vissza nem fizet.
Tehát a kérdésem, hogy mit tehetek ez ügyben, mert nekem így nem kell ez a készülék?

Előre is köszönöm.

Szia a Vatera NEM HIVATALOS állásfoglalása ilyen jellegű ügyekkel kapcsolatban:

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján
köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott
róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség,
a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban
polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a
rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek
természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy
rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

+Quote Post
badooo
hozzászólás 2009-04-02 13:32
Létrehozva: #18879

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-15 22:42
Azonosító: 14 080

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, mi a teendő a következő esetben: vásároltam egy mobiltelefont 48e Ft-ért (csak, hogy az értékét tisztázzam). Az illető, aki árulta, közölte, hogy nem tudja azonnal küldeni, mert útközben a telefonáláshoz használatos hangszóró tönkrement, kicserélteti. Megértettem, gondoltam ez egy korrekt ember, sokat elküldték volna rosszul, és oldd meg. A vásárlást követő 2. héten érkezett meg a telefon, azaz tegnap. Úgy volt meghirdetve, hogy villámár esetén ő állja a postát, így is lett, csakhogy egy egyszerű, bélelt borítékban küldte, újságokba csomagolva. Ez már gyanús volt. A hirdetésben az állt, hogy a kamera körüli rész kopott (gondoltam, pár ezresért meg lehet csináltatatni), de egyébként tökéletesen működik, viszont garancia nincs már rá. Csakhogy, a kijelző karcos, a középső gomb úgy néz ki mintha két szöget vertek volna bele, de nem ez a lényeg: a bluetooth panel hardveresen rossz, az egyik hangszóró meg sem mukkan (2 beépített hangszóróval rendelkező készülékről van szó), a kamera rossz; ezek a belsejében vannak a telefonnak, így a postai sérülés nem lehetséges, mert akkor minimum ketté kellett volna törnie a készüléknek. Ennek tükrében közöltem az eladóval, hogy elégedetlen vagyok a termékkel, nem erről volt szó, küldje vissza a pénzt, és kiegyezünk egy semlegesben. Ő azt mondja, hogy elköltötte a pénzt, küldjem el a telefont, megcsináltatja (ami minimum 20ezer forint!), de pénzt vissza nem fizet.
Tehát a kérdésem, hogy mit tehetek ez ügyben, mert nekem így nem kell ez a készülék?

Előre is köszönöm.

Szia! Én mindenképp a "személyes kapcsolatfelvételt" javasolnám ! 48 e.-ért meg főleg ! Működik !/ esetleg,ha nem vagy 180 cm,és 92 kilós,akkor másod magaddal mész... Üdv: Feri

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-04-02 13:13
Létrehozva: #18880

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Sziasztok!

Előre is köszönöm.

Szia ZephMan!Valószinű hogy a Fórum nem fog tudni Segiteni!Keresd meg a kapcs.felv.en keresztül a Vatera Csapatot és ők rutinosak és az a dolguk hogy segitsenek ha valaki nem talál megoldást a problémájára!Jelen esetben kiszolgáltatott helyzetben vagy.Amilyen szemét vagyok még egy tanácsot is adok!!!Ingyen!!!Ha a Fórumtól kell segitség azt mielőtt megkostolnád a horgon a csalit --az előtt tedd!!Hamár lógsz a horgon akkor már nehéz segiteni--azzal meg ha megsimogatjuk a buksidat--hogy ŰGYES--ugye nem vagy ki a vizből?

--------------------

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 942 943 944 945 946 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 14:15