IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1342 Oldal V  « < 942 943 944 945 946 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 16:06
Létrehozva: #18861

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-17 21:40
Azonosító: 555 274

Jó hogy neked csak ez a bajod,dehát legyen a pontos felhasználó::MonziTomika.Majd ha téged vernének át nem ez lenne a bajod,de ugy látszik ezeket kell védeni....ez egész társadalmunkra is jellemző!
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-05-04 15:58
Létrehozva: #18862

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 15:41) *
Tisztelt Felhasználók!
Ezuton figyelmeztetlek Benneteket "MONZITOMIKA "felhasználó társunkra,aki a jellemtelen adásvételét azzal palástolja hogy negatívot ad a másiknak,holott az átutalt pénzt sem küldte vissza,sem pedig a kifizetett árut sem,immár tizedik napja.......így kénytelen kelletlen megtettem ellene a jogi lépéseket csalás büntettében,teljes jövedelem vizsgálat terhe mellett!Óvakodjatok tőle....ha valakinek erre ellenvetése van elküldöm az összes dokumentációt arról a mail levelezésekről amiket folytattunk,s melyekből kiderűl minősíthetetlen hangneme és pofátlansága.Arról nem is beszélve hányszor szólítottam fel a pénz visszafizetésére.Az iyen és ehhez hasonlók viselkedése ártanak ezen oldal nívójának és a kialakult remek közösség emberi kúltúrájának.Üdvözlettel Mindenkinek:Wlanbolha

Már vagy 100x le lett írva,hogy ha már idecitálsz valakit akkor legalább pontosan írd le a kixxxxott felhasználónevet.
MIÉRT NEM LEHET EZT MEGÉRTENI??? mad.gif

MONZITOMIKA= Nincs ilyen felhasználó! mad.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2009-05-04 15:54
Létrehozva: #18863

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 07:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

IDÉZET(wlanbolha @ 2009-05-04 15:41) *
Tisztelt Felhasználók!
Ezuton figyelmeztetlek Benneteket "MONZITOMIKA "felhasználó társunkra,aki a jellemtelen adásvételét azzal palástolja hogy negatívot ad a másiknak,holott az átutalt pénzt sem küldte vissza,sem pedig a kifizetett árut sem,immár tizedik napja.......így kénytelen kelletlen megtettem ellene a jogi lépéseket csalás büntettében,teljes jövedelem vizsgálat terhe mellett!Óvakodjatok tőle....ha valakinek erre ellenvetése van elküldöm az összes dokumentációt arról a mail levelezésekről amiket folytattunk,s melyekből kiderűl minősíthetetlen hangneme és pofátlansága.Arról nem is beszélve hányszor szólítottam fel a pénz visszafizetésére.Az iyen és ehhez hasonlók viselkedése ártanak ezen oldal nívójának és a kialakult remek közösség emberi kúltúrájának.Üdvözlettel Mindenkinek:Wlanbolha

azért én a helyedben elküldeném az egész levelezést a biztonsag@vatera.com címre! Hátha segít! rolleyes.gif rolleyes.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-05-04 15:51
Létrehozva: #18864

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Robzie70 @ 2009-05-04 15:17) *
(Gondolom ez majd törlésre kerül, de addig is hátha olvassa valaki)

Üdv: Rob

Én olvastam,ment is a tiltóba.
Köszi;)

--------------------

+Quote Post
Robzie70
hozzászólás 2009-05-04 15:51
Létrehozva: #18865

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-17 12:40
Azonosító: 32 541

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-04 15:42) *
hát nem járt volna mindenki jobban, ha a második lehetöségnek kínálod fel, aki még rá is kérdezett? unsure.gif

... még anynit, hogy igazából már nem érdekel a dolog. Csak igazságtalannak érezném a negatívot, ennyi. Persze ha azt ad akkor a megfelelő válasszal élek és *** a továbbiakat. rolleyes.gif

+Quote Post
Robzie70
hozzászólás 2009-05-04 15:49
Létrehozva: #18866

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-04 15:42) *
hát nem járt volna mindenki jobban, ha a második lehetöségnek kínálod fel, aki még rá is kérdezett? unsure.gif

Az a helyzet miután bemásoltam a vatera ide vonatkozó passzusát, utána jött a mail, hogy mégis kéri. Onnantól meg már oda kellett adjam. Egyébként kérdésedre válaszolva, mindenképpen. Ha egyébként aktív még az aukció simán töröltettem volna a licitet. Nem csinálok belőle gondot. De az, hogy előzőnap kapott egyet ajándékba és csak az aukció vége előtt 2 órával tudja beírni az ne az én hibám legyen már.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-04 15:42
Létrehozva: #18867

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Robzie70 @ 2009-05-04 15:17) *
Sziasztok!

Egy sztori.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
wlanbolha
hozzászólás 2009-05-04 15:41
Létrehozva: #18868

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-17 21:40
Azonosító: 555 274

Tisztelt Felhasználók!

+Quote Post
Robzie70
hozzászólás 2009-05-04 15:17
Létrehozva: #18869

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Egy sztori. Megvett egy -felelőtlen licitáló- egy termékemet. Az aukció vége előtt beírta, hogy bocsi, de tegnap kapott egyet ajándékba így ez nem kell neki. Sajnos a bejegyzését csak az aukció befejezte után láttam. Nyílván nem figyelem egész nap. Írom neki, hogy ez nem így működik mivel már nem tudom a licitet töröltetni mert azt csak aktívnál lehet. Bemásoltam a vatera szabályzat idevonatkozó részét. Erre pár órával késüőbb jön a levél, hogy megveszi itt a címe, ide küldjem. Elküldtem egy ft csomagolási díj nélkül. Ez kb egy hete volt. Tegnap írok neki, hogy minősítsen -én megtettem pozitívval(!)- lehetőleg pozitívan mivel én eleget tettem minden rám nézve kötelező dolognak. Erre visszaír, hogy nincs miért pozitívat adjon mert én megzsaroltam, hogy vegye meg az árut. Írok a vaterának, hogy nem szeretnék negatívat kapni, de ők azt mondják ezzel nem tudnak foglalkozni. Nos, ennyi lenne. A vevő neve: gugyerastimi (Gondolom ez majd törlésre kerül, de addig is hátha olvassa valaki)

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-04 15:01
Létrehozva: #18870

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(sammer6 @ 2009-05-04 01:04) *
minden tisztelem, de most nem értek egyet Veled több pontban - bocsi. (azért írom,hogy most, mert az utobbi 1hónapban gyakran olvasom a fórumot, a többi topikot is -így már volt szerencsém olvasni a hozzászólásaidat smile.gif )
Ha egyszer úgy érzi, hogy nem azt kapta amit várt, miért kellene lenyelnie, beletörődnie? Én nem azt mondom, hogy harcoljon az eladó ellen, de az eladón is sok múlik....
Tudnám ezt még ragozni...de persze, felesleges -már leírtam korábban, amit gondolok.
(Jómagam úgy állok a partnereimhez, hogy az elégedettség maximális legyen.)
Persze mi egy szubjektív véleményt olvastunk és az eladó részéről nem hallottuk a sztorit - ez való igaz....
Na mindegy - nem vitatkozni akartam -remélem, nem annak veszed! smile.gif

Talán bennem sem fogalmazódott meg a kétely ha nem azt olvastam volna a panaszostól hogy nemsokára megszünik a férjének is a munkahelye és nagy szükségük van a pénzre!!Ha elégedett lett volna az áruval akkor nem lett volna szüksége arra az összegre amit elköltött???Valami sántit!!Ha valóban jogos a reklamációja-ami iránt nekem kételyem van-akkor is inkább hajlok arra hogy egy sokszorosan pozitivval értékeltnek higgyek mint akinek néhány értékelése van. Nem azt mondtam hogy bele KELL törődnie hanem hogy szerintem így jöhet ki az egészből a legkevesebb veszteséggel!!Manapság már az oda-vissza postaköltség sem két forint!!Mert azt hiszem nem akad olyan eladó aki bevállalja hogy kifizeti a panaszos helyett!!Akkor meg mi a legkevésbé fájó megoldás??Ha nem tömi a posta zsebét mert nem hiszem hogy akkor veszit többet ha megtartja az árut és nem akkor ha visszaküldi!!Nem azt mondtam hogy Ő mit tegyen hanem hogy én mit tennék!!!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-04 14:29
Létrehozva: #18871

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 23:22) *
Kedves böcűs!

Az eladó elismeri a terméklapos levelezésben az önlicitet, ez alapján a felelős kollégák megtehetik a szükséges
intézkedéseket.

Kedves Vatera Fórum Moderátor!Ez a válasz engem arra enged következtetni hogy a Vatera az igazmondást kirugással jutalmazza és a többi aki nem ismeri el az önlicitet---habár nyilvánvaló!!!- az pedig zavartalanul csinálhatja tovább.Hát ez az ami az én korrekt gondolkodású agyamban nem akar elférni!Gondolom ezzel nem csak én vagyok így!!Biztos hogy jól van ez így????Soká kell még az ilyen "aukciókat" kerülgetni???

--------------------

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-05-04 14:09
Létrehozva: #18872

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Kedves Moderátorok és Felelős Kollégák,
köszönöm szépen, hogy utánajártak, és látom megtörtént az intézkedés.

Szép napot kívánok: zpepe26

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-02 14:02) *
Kedves zpepe26!

A korábbi jelzést továbbítottuk felelős kollégáink felé, amennyiben egyezést találnak a felhasználók közt
megteszik a szükséges intézkedéseket.

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-05-04 14:03
Létrehozva: #18873

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Phoebe1 @ 2009-05-04 11:17) *
Persze a terméklapon már törölte a levelezéseket a "kedves" felhasználó.

Nyugi ez nem jelent semit.
A VAT. látja a levelezést a törlés után is! (csak te nem)

--------------------

+Quote Post
atctrade
hozzászólás 2009-05-04 11:28
Létrehozva: #18874

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 10:05
Azonosító: 113 996

IDÉZET(Phoebe1 @ 2009-05-04 11:17) *
.... hogy lehet ilyen hiba egy rendszerben, hogy már egy eladott terméket, amit midkét fél pozitívan értékel, az eladó csak újra indítja a licitet és kész. Ennél nagyobb bizonyíték szerintem nem is kellene....

És hogy szűröd ki azt, aki több ugyanolyan termékkel rendelkezik, és a licit lezárása után azonnal indítja a következő aukciót?

+Quote Post
Phoebe1
hozzászólás 2009-05-04 11:17
Létrehozva: #18875

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-25 22:55
Azonosító: 433 434

IDÉZET(Phoebe1 @ 2009-05-04 10:17) *
Lehet, hogy itt csak az a megoldás van, amit nekem nagy nehezen (habár az eladó tudatlanságából kifolyólag) sikerült kicsikarnom az eladóból. Le kell velük iratni azt hogy valóban kijátszák a Vaterát. Csak itt az a baj, hogy nekünk (jelen esetben Én,mint vásárló) kell a vásárlások helyett ilyenekkel töltenem az időm. Ha nem írok az eladónak, akkor valószínű itt se történik semmi, pedig elég egyértelmű a dolog.
A legnagyobb baj pedig az, hogy ezeknek a felfedezése, nem a Mi dolgunk lenne, de mivel a Mi érdekünk, hogy ne legyenek itt az ilyenek, ezért ránk hagyják a keresést, és a nyomozást. Aztán vagy lesz valami vagy nem.

Persze a terméklapon már törölte a levelezéseket a "kedves" felhasználó. Ezek után ismét nem fognak majd semmit csinálni, mert nincs bizonyíték. Modjuk nekem megvannak még a levelezések.
Nekem még mindig az a legnagyobb problémám, hogy lehet ilyen hiba egy rendszerben, hogy már egy eladott terméket, amit midkét fél pozitívan értékel, az eladó csak újra indítja a licitet és kész. Ennél nagyobb bizonyíték szerintem nem is kellene az ilyen felhasználók kiszűrésére.

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-04 11:02
Létrehozva: #18876

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

Kisértetiesen kezd arra hasonlítani az eset amikor sorban jelentettük be a hamisítvány árusokat, de a vatera csak a tisztességesebbeket törölte akkor is. Azokat akik nem akarták becsapni a vevőket és leírták, hogy az áru nem eredeti, repültek. Aki ezt nem tette meg és eredetiként adta a hamisat maradhatott. Itt vannak azóta is mad.gif !

+Quote Post
Phoebe1
hozzászólás 2009-05-04 10:17
Létrehozva: #18877

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-25 22:55
Azonosító: 433 434

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 23:22) *
Kedves böcűs!

Az eladó elismeri a terméklapos levelezésben az önlicitet, ez alapján a felelős kollégák megtehetik a szükséges
intézkedéseket.

Lehet, hogy itt csak az a megoldás van, amit nekem nagy nehezen (habár az eladó tudatlanságából kifolyólag) sikerült kicsikarnom az eladóból. Le kell velük iratni azt hogy valóban kijátszák a Vaterát. Csak itt az a baj, hogy nekünk (jelen esetben Én,mint vásárló) kell a vásárlások helyett ilyenekkel töltenem az időm. Ha nem írok az eladónak, akkor valószínű itt se történik semmi, pedig elég egyértelmű a dolog.
A legnagyobb baj pedig az, hogy ezeknek a felfedezése, nem a Mi dolgunk lenne, de mivel a Mi érdekünk, hogy ne legyenek itt az ilyenek, ezért ránk hagyják a keresést, és a nyomozást. Aztán vagy lesz valami vagy nem.

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-05-04 01:04
Létrehozva: #18878

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-23 18:36
Azonosító: 21 582

IDÉZET(böcűs @ 2009-05-02 13:46) *
Ne haragudj Kedves fani777,de nem az a harci ábra hogy a családi békesség kedvéért inkább bevállalsz egy negativat csak kapd vissza azt a pénzt amit nem kellett volna a családi kasszából elköltened?Egy körültekintő vásárlásnál amit megbeszélsz a pároddal is ha szükséges ,valószinüleg most nem lenne ilyen gondod.A helyedben odacsapnék az asztalra és azt mondanám hogy--megvettem ,kifizettem és ha nem is jártam nagyon jól de nem csinálok bohócot magamból!!!A férjed is megértené,negativat sem kapnál és a tanulság is meglenne!Mert ha tényleg az eladónak van igaza akkor még az is előfordulhat hogy az eladó nem küldi vissza a pénzt-- mérgében!!!Akkor lessz csak igazán oka a férjednek a haragra!!A helyedben én megcsinálnám az értékelést az eladónak pozitivra és legközelebb óvatosabb lennék.Jómagam is éreztem magam egy-két vásárlásnál átvertnek ,de nyeltem egyet és tanultam belőle! Az általam leirtakat nem tanácsnak szánom csak elmélkedésnek a dolog fölött!!Gondold végig ,és cselekedj lelkiismereted és belátásod szerint!

minden tisztelem, de most nem értek egyet Veled több pontban - bocsi. (azért írom,hogy most, mert az utobbi 1hónapban gyakran olvasom a fórumot, a többi topikot is -így már volt szerencsém olvasni a hozzászólásaidat smile.gif )
Ha egyszer úgy érzi, hogy nem azt kapta amit várt, miért kellene lenyelnie, beletörődnie? Én nem azt mondom, hogy harcoljon az eladó ellen, de az eladón is sok múlik....
Tudnám ezt még ragozni...de persze, felesleges -már leírtam korábban, amit gondolok.
(Jómagam úgy állok a partnereimhez, hogy az elégedettség maximális legyen.)
Persze mi egy szubjektív véleményt olvastunk és az eladó részéről nem hallottuk a sztorit - ez való igaz....
Na mindegy - nem vitatkozni akartam -remélem, nem annak veszed! smile.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-03 23:22
Létrehozva: #18879

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(böcűs @ 2009-05-03 22:58) *
Kedves Vatera Fórum Moderátor!Szeretném kérdezni hogy az ösztönözte Önöket a gyors intézkedésre hogy volt olyan hülye ez az eladó hogy elismerte hogy így csinálja ???Mert ha maga a tény hogy ez szabálytalan akkor jópár ilyet jeleztünk és ott azt a választ kaptuk hogy nem lehet tenni ellene!!Valami itt nekem nem kerek!Ezt azok nevében is kérdem akik velem együtt méltatlankodtak ezen a módszeren és annak megtűrésén .(remélem a többiek nem veszik rossz néven ha helyettük is teszem föl ezt a kérdést!!!!)

Kedves böcűs!

intézkedéseket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-03 22:58
Létrehozva: #18880

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-03 22:48) *
Kedves Phoebe1!

A leírtak alapján a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

Kedves Vatera Fórum Moderátor!Szeretném kérdezni hogy az ösztönözte Önöket a gyors intézkedésre hogy volt olyan hülye ez az eladó hogy elismerte hogy így csinálja ???Mert ha maga a tény hogy ez szabálytalan akkor jópár ilyet jeleztünk és ott azt a választ kaptuk hogy nem lehet tenni ellene!!Valami itt nekem nem kerek!Ezt azok nevében is kérdem akik velem együtt méltatlankodtak ezen a módszeren és annak megtűrésén .(remélem a többiek nem veszik rossz néven ha helyettük is teszem föl ezt a kérdést!!!!)

--------------------

+Quote Post

1342 Oldal V  « < 942 943 944 945 946 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-05 05:44