IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 943 944 945 946 947 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 22:04
Létrehozva: #18881

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-01 21:36) *
Kedves blowjob!
Amennyiben semmiféle egyezés sincs két felhasználó regisztrációja között még akkor sem inaktiválhatunk
felhasználót, ha az önlicit sejthető.

A vevőnek nem kell csak egy mobilszám a regisztrációhoz, ami nyilván nem fog egyezni, mert regisztrálni sem lehet kétszer. Ezenkívül bármilyen kamu adat megadható. Ilyen egyszerű felverni az árat a többi (hiszékenyebb) licitálót megkárosítva sad.gif sad.gif
Akkor ezek az urak, hölgyek feltalálták a spanyolviaszt! No meg a listázási díj ellenszerét.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-01 21:36
Létrehozva: #18882

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 18:10) *
Mit jelent Önöknek a "kétséget kizáróan"? Mikor Önök törlik az egy forintos zárt aukciókat, mert az a sejtésük, hogy ez kapcsolatfelvételi termék, Önöknek miért nem kell bizonyítani minden kétséget kizáróan, hogy csalni akar az eladó (én a termékeim 90%-át így adom el és sértőnek találnám a törlést engem csalónak feltételezve sad.gif ).
Az ilyen licitek viszont mint:
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...bigart&ob=4
pofátlanul mindenkit palira véve Önlicitek, konzultáljanak nyugodtan egy matematikussal és kérdezzék meg annak mennyi a valószínűsége, hogy valaki 137 aukcióból indítás után fél perccel már rálicitál olyan termékekre, ami még meg sem jelenik a listában, csak termékszám alapján elérhető, tehát még csak nem is kockáztatja az eladó az elpotyázást! Ráadásul ez a vevő csak ennél az eladónál licitál, a licitlépcső mindig a termék értéke, tehát a 20 000 Ft-os festményt, nehogy elvigye valaki 19.500- Ft-ért, inkább 1 Ft-ért vigye a szemfüles azonnal licitáló felhasználó biggrin.gif . Önök szerint az is teljesen életszerű, hogy valaki két héten át napi 24 órán keresztül várja egy eladó termékfeltöltését és mindegy mire, rálicitál olyan gyorsan, hogy még a terméklapot sincs ideje elolvasni, visszont fél perc alatt kitalálja a 9 jegyű termékkódot aminek egyetlen alkalommal is az esélye 1: 1000000000- hoz! Na ne mááár laugh.gif

Kedves blowjob!

Amennyiben semmiféle egyezés sincs két felhasználó regisztrációja között még akkor sem inaktiválhatunk
felhasználót, ha az önlicit sejthető.

A törölt aukciók esetén az eladó a zárt aukcióra jelentkező felhasználóknak engedélyt nem adott, a terméket
a meghirdetett áron (1Ft) akarta értékesíteni. Tekintettel arra, hogy a Vatera elsősorban aukciós, és nem
apróhirdetési oldal, a zárt aukcióban minimálár nélkül egy forintért meghirdetett termékek eltávolításra kerültek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-01 20:36
Létrehozva: #18883

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 20:33) *
Dehogy vagyok értetlen (legfeljebb érthetetlen). Ezek szerint csak nem érezted a soraimban rejlő iróniát! Én csak a modit idéztem neked, ugyanis Ő adta nekem ezt a választ pont ilyen tök egyértelmű önlicitek esetére, pár hozzászólással lejjebb wink.gif

na jó. akkor elbeszélgettünk, mint felhasználó a moderátorral. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 20:33
Létrehozva: #18884

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-01 20:26) *
szó sincs róla. csak kissé értetlen vagy smile.gif

Dehogy vagyok értetlen (legfeljebb érthetetlen). Ezek szerint csak nem érezted a soraimban rejlő iróniát! Én csak a modit idéztem neked, ugyanis Ő adta nekem ezt a választ pont ilyen tök egyértelmű önlicitek esetére, pár hozzászólással lejjebb wink.gif

A hozzászólást -blowjob- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-01 20:34

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-01 20:26
Létrehozva: #18885

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 20:21) *
Most megnyugtattál! Bamboo olyan idiótának néz a másik topikban, hogy már azt hittem tényleg csak én látom amit látok sad.gif

szó sincs róla. csak kissé értetlen vagy smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 20:21
Létrehozva: #18886

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-05-01 20:14) *
Az a baj, hogy ami mindenkinek myilvánvaló, az a vat. moderátorainak nem az. Teljesen egyetértek Veled, de úgy sem fognak semmi sem tenni, mert szerintük ezek az aukciók mind normális, nem jutalékkijátszós aukciók.

Most megnyugtattál! Bamboo olyan idiótának néz a másik topikban, hogy már azt hittem tényleg csak én látom amit látok sad.gif

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-05-01 20:14
Létrehozva: #18887

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Az a baj, hogy ami mindenkinek myilvánvaló, az a vat. moderátorainak nem az. Teljesen egyetértek Veled, de úgy sem fognak semmi sem tenni, mert szerintük ezek az aukciók mind normális, nem jutalékkijátszós aukciók.

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 18:10) *
Mit jelent Önöknek a "kétséget kizáróan"? Mikor Önök törlik az egy forintos zárt aukciókat, mert az a sejtésük, hogy ez kapcsolatfelvételi termék, Önöknek miért nem kell bizonyítani minden kétséget kizáróan, hogy csalni akar az eladó (én a termékeim 90%-át így adom el és sértőnek találnám a törlést engem csalónak feltételezve sad.gif ).
pofátlanul mindenkit palira véve Önlicitek, konzultáljanak nyugodtan egy matematikussal és kérdezzék meg annak mennyi a valószínűsége, hogy valaki 137 aukcióból indítás után fél perccel már rálicitál olyan termékekre, ami még meg sem jelenik a listában, csak termékszám alapján elérhető, tehát még csak nem is kockáztatja az eladó az elpotyázást! Ráadásul ez a vevő csak ennél az eladónál licitál, a licitlépcső mindig a termék értéke, tehát a 20 000 Ft-os festményt, nehogy elvigye valaki 19.500- Ft-ért, inkább 1 Ft-ért vigye a szemfüles azonnal licitáló felhasználó biggrin.gif . Önök szerint az is teljesen életszerű, hogy valaki két héten át napi 24 órán keresztül várja egy eladó termékfeltöltését és mindegy mire, rálicitál olyan gyorsan, hogy még a terméklapot sincs ideje elolvasni, visszont fél perc alatt kitalálja a 9 jegyű termékkódot aminek egyetlen alkalommal is az esélye 1: 1000000000- hoz! Na ne mááár laugh.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-05-01 20:04
Létrehozva: #18888

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

IDÉZET(sammer6 @ 2009-04-30 20:25) *
bocsi, Te hol látod, hogy ki volt az eladó? smile.gif csak kíváncsiságból kérdezem...
mert én akárhogy is próbáltam utánanézni, nem látom blink.gif

kereső smile.gif
részletes keresés , és ott meg lehet adni a vevő nevét , amiből rövidke logika alapján ki lehet keresni ki is az eladó smile.gif

hozzátenném a dologhoz azt , hogy nekem is volt már ilyen esetem hogy vettem valamit és kiderült róla , hogy nem egészen stimmel a leírás , de az eladóval minidg meg tudtam beszélni a dolgot smile.gif rugalmasság kérdése az egész.
Persze lehet ez a ellenállhatalan férfiúi bájamnak tudahtó be smile.gif))))))

A hozzászólást -tjocii- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-01 20:07

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 18:10
Létrehozva: #18889

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-30 18:04) *
Kedves blowjob!

A feltételezés alaptalan, hiszen a bejelentéseket minden esetben megvizsgáljuk. Amennyiben ellenőrzésünk
során nem találtunk egyezést a regisztrációkban, azonban Ön olyan információk birtokában van, amelyek
alapján kétséget kizáróan bizonyítható az önlicit, kérjük küldje meg részünkre a kapcsolatfelvételen
keresztül további ellenőrzés céljából és kollégáink megteszik a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-04-30 23:01
Létrehozva: #18890

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 22:06) *
Bocs,most ezt nem értem!
Az én sztorimra írtad ezt,vagy a kopott bodyra?

mindkettö lenyügözött. smile.gif

--------------------

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 22:19
Létrehozva: #18891

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-23 18:36
Azonosító: 21 582

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 22:08) *
Remélem,hogy tényleg nem akart átverni!És azt is remélem,hogy visszautalja a pénzem,minél előbb!De sak a jóindulatában bízhatok!Egyenlőre nem reagál a leveleimre!

majd írd meg egy hét múlva a fejleményeket ...

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 22:08
Létrehozva: #18892

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-30 10:27
Azonosító: 590 935

IDÉZET(sammer6 @ 2009-04-30 21:34) *
szerintem nem tettél semmi rosszat. nem hiszem, hogy ebből neki bármi rossz származhat....
ahogy néztem, sok pozitívja van, tehát alapjába véve normális eladó. Csak ott van a gond nála, mint több más embernél is, hogy nem tudja elfogadni a kritikát. vagyis az amit ők szépnek és jónak látott, az nem volt annyira szép és hibátlan és ahelyett, hogy azt mondaná, hogy elnézést,valószínű nem vettem észere, természetesen visszaveszem -inkább nekiáll vitatkozni és beígér egy negatívat. Én ezt egy picit kicsinyesnek tartom, de szoktam néha olvasgatni mások negatívjait és a legtöbbször az ilyen mindig gondot jelent....
szerintem nem akart Ő átverni Téged (én mindig a legjobbat szeretem feltételezni a másik félről), csak elfogult volt a saját árujával kapcsolatban (lehet, hogy rá is szépített) és most nem tetszik neki, hogy vissza az egész - hát van ilyen!

Remélem,hogy tényleg nem akart átverni!És azt is remélem,hogy visszautalja a pénzem,minél előbb!De sak a jóindulatában bízhatok!Egyenlőre nem reagál a leveleimre!

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 22:06
Létrehozva: #18893

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-04-30 21:42) *
lélegzetelállító történet. minden rosszindulat nélkül. mellow.gif

Bocs,most ezt nem értem!
Az én sztorimra írtad ezt,vagy a kopott bodyra?

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-04-30 21:42
Létrehozva: #18894

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 21:04) *
A termék gyorsan megérkezett, de a nyomott minta az elején kopott, nemúgy, mint a hirdetés képén,
ahol még sértetlen. Ha tudtam volna, nem veszem meg, mert kopottat és foltosat soha nem veszek, mint
ahogy nem is hirdetek.

lélegzetelállító történet. minden rosszindulat nélkül. mellow.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-04-30 21:43

--------------------

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 21:34
Létrehozva: #18895

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 21:24) *
Csak miután elküldtem az előbbit,vettem észre,hogy benne van az egyikben a neve!Tényleg nem akarok neki rosszat!
Remélem pozitívan zárul a dolog,már amennyire lehet...

szerintem nem tettél semmi rosszat. nem hiszem, hogy ebből neki bármi rossz származhat....
ahogy néztem, sok pozitívja van, tehát alapjába véve normális eladó. Csak ott van a gond nála, mint több más embernél is, hogy nem tudja elfogadni a kritikát. vagyis az amit ők szépnek és jónak látott, az nem volt annyira szép és hibátlan és ahelyett, hogy azt mondaná, hogy elnézést,valószínű nem vettem észere, természetesen visszaveszem -inkább nekiáll vitatkozni és beígér egy negatívat. Én ezt egy picit kicsinyesnek tartom, de szoktam néha olvasgatni mások negatívjait és a legtöbbször az ilyen mindig gondot jelent....
szerintem nem akart Ő átverni Téged (én mindig a legjobbat szeretem feltételezni a másik félről), csak elfogult volt a saját árujával kapcsolatban (lehet, hogy rá is szépített) és most nem tetszik neki, hogy vissza az egész - hát van ilyen!

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 21:24
Létrehozva: #18896

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Csak miután elküldtem az előbbit,vettem észre,hogy benne van az egyikben a neve!Tényleg nem akarok neki rosszat!
Remélem pozitívan zárul a dolog,már amennyire lehet...

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 21:19
Létrehozva: #18897

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ezek a vélemények róla!Azt hiszem jobban meg kellett volna gogndolnom a vásárlást!Vissza fogom vajon kapni a pénzem?
[/quote]

most már rá tudtam keresni...
ez még nem jelenti, hogy nem utalja vissza (használt ruhánál nagyon oda kell figyelni, hogy mit vesz az ember , de aki eldad, annak is szintén! -sőt duplán. mert előfordulhat, hogy nem szándékosságból, csak figyelmetlenségből nem vesz észre hibát, meg az mindig relatív, hogy ki mit lát mennyira használtnak...stb... )
Lehet, hogy ami nekem még elmegy, azt más már nem adná senkire és fordítva. És nem mindenki szereti objektív leírni az állapotot (tapassztalat)...
de várd meg a jövő hetet!
én fordítva tudnék neked jó sztorikat írni. biggrin.gif
Most is benne vagyok egy érdekesbe....
de türelmes vagyok... naggggyon! smile.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 21:04
Létrehozva: #18898

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A termék gyorsan megérkezett, de a nyomott minta az elején kopott, nemúgy, mint a hirdetés képén,
ahol még sértetlen. Ha tudtam volna, nem veszem meg, mert kopottat és foltosat soha nem veszek, mint
ahogy nem is hirdetek.

A pulóver nem a leírásnak megfelelő volt. Nem volt megkímélt, jó állapotban. Inkább agyonmosottnak,
használtnak, bolyhosnak mondanám. Foltosan érkezett, de a foltot sikerült kimosni belőle. Ennek
ellenére, még mindig elégedetlen vagyok a termékkel. Az eladó gyors volt, a postázással nem volt
gond. Sajnálom. Cserére nem kértem.
Másik fél: Szerintem a pulcsi olyan volt amilyennek leírtam és nem volt foltos és agyonnmosott sem csak polár
ne érdemeltem meg a semlegest.Sajnálom ha szebbet várt.

Sajnos a pulóver nem a leírásnak megfelelő volt. Foltos volt, és agyonmosott. A folt mosás után sem
jött ki belőle. Az eladó gyors és megbízható volt, de nem kértem, hogy cserélje vissza a terméket.
Másik fél: Válaszra sem méltatom az ilyen vevőt aki mindenbe beleköt és nincs igaza csak nem akartam
vitatkozni.A pulcsi a leírásnak megfelelő volt.

ÉN MEGJÁRTAM a "Judit8" nevű eladóval,és csak a kisbabája miatt nem adok NEGATÍVAT
neki!!!MINDENKINEK AZT AJÁNLOM,HOGY KERÜLJE az előre fizetést az áruja megtekintése nélkül!!! Bár
nem lakunk messze egymástól,de mégsem engedte megnézni az árut,hanem mindenképpen ragaszkodott
ahhoz,hogy kizárólag postai úton küldje el.Én persze,csak a postai kifizetés után tudtam
megtekinteni a küldeményt,ami kritikán aluli volt!!!Reklamáltam nála,de elzárkózott az áru
visszavételétől!!! AKI TEHETI, KERÜLJE EL!!
Másik fél: Nem zárkóztam el a személyes átvételtől ha eljön érte, mert én nem tudok mozdulni a gyerek miatt és
szerintem szép árut kapott ,az árhoz képest még olcsón is ,nem értem a felháborodást.

A pulcsi -szerintem- messze van a „nagyon szép pulcsi, megkímélt, jó állapotú"
jellemzőktől.Képen sem látszott, említést sem tettél arról, hogy a pulcsi a nyakánál sárga foltos,
ill. az összes nyomott mintába (1 kivétellel) bele lett vasalva s ez az olvadt festék több helyen rá
lett húzva az ujjára is, amit le se tudok szedni. Levelemre írt válaszod modora sem tetszett:
"attól a kis problémától eltekintve csinálj, amit akarsz, ha rosszindulatu vagy, akkor úgyis azt
csinálsz, amit akarsz!"

A leírásban szereplő "tökéletes állapotban,megkímélt" nem felelt meg a valóságnak.Az árú foltos és
szakadt volt.NEM ajánlom.
Másik fél: Ez nem volt igaz ,az egyik body igaz hogy egy kicsit szakadt volt ,de nem vettem észre,ami a foltot
illeti kimosható

Ezek a vélemények róla!Azt hiszem jobban meg kellett volna gogndolnom a vásárlást!Vissza fogom vajon kapni a pénzem?

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-04-30 21:00
Létrehozva: #18899

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fani777 @ 2009-04-30 20:55) *
Én is így fogok tenni,tisztességet tanultam a szüleimtől,csak még forrongok...

megértelek!

Én sem tudom ,hol lehet megnézni az eladót,de tény,hogy volt már ilyen ügye,a sok pozitív között!

sebaj, majd figyelek wink.gif

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-04-30 20:55
Létrehozva: #18900

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én is így fogok tenni,tisztességet tanultam a szüleimtől,csak még forrongok...

Én sem tudom ,hol lehet megnézni az eladót,de tény,hogy volt már ilyen ügye,a sok pozitív között!

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 943 944 945 946 947 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-22 15:03