IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 944 945 946 947 948 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
fani777
hozzászólás 2009-05-02 09:32
Létrehozva: #18901

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-30 10:27
Azonosító: 590 935

IDÉZET(sammer6 @ 2009-05-02 09:28) *
én is úgy gondolom, hogy szerintem megbízhatsz benne, nincs tele negatívokkal, szerintem a pénzt vissza fogja küldeni. Csak a hozzáállása nem tetszik, hogy negatívval fenyeget...

Nem fenyeget,hanem megmondta,hogy azt ad!De ez legyen a legkisebb bajom,csak lássam a pénzt!
Én nem akarom átverni,nem vagyok csaló,hazug,tolvaj!
A férjemnek valószínűleg megszűnik a munkahelye,nagyon szükségünk van a pénzre!És most itt vszekszünk,hogy hogy lehettem ilyen hülye?!Hát most már én sem értem!
Go to the top of the page

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-05-02 09:28
Létrehozva: #18902

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fvcc @ 2009-05-02 09:24) *
Általános üzleti szabály, hogy elöször vissza kell küldeni a reklamált árut, az eladó azután fizeti vissza az árát.

Hát én még nem hallottam ezt a szabályt,pedig nem vagyok hülye az üzlethez!
És akkor mi véd engem,mi a biztosíték,hogy utal,ha nincs a kezemben se áru,se semmi?!

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-05-02 09:28
Létrehozva: #18903

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-23 18:36
Azonosító: 21 582

IDÉZET(fvcc @ 2009-05-02 09:24) *
Általános üzleti szabály, hogy elöször vissza kell küldeni a reklamált árut, az eladó azután fizeti vissza az árát.

én is úgy gondolom, hogy szerintem megbízhatsz benne, nincs tele negatívokkal, szerintem a pénzt vissza fogja küldeni. Csak a hozzáállása nem tetszik, hogy negatívval fenyeget...

+Quote Post
sammer6
hozzászólás 2009-05-02 09:25
Létrehozva: #18904

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-23 18:36
Azonosító: 21 582

IDÉZET(fani777 @ 2009-05-02 09:03) *
Hogy tudhatom meg a telefonszámát? Minden bizonnyal nem akarja visszaküldeni a pénzt!

a személyes menüdben, vásárolt termékek - a felhasználó neve melletti borítékra rákattintva....

+Quote Post
fvcc
hozzászólás 2009-05-02 09:24
Létrehozva: #18905

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-30 16:22
Azonosító: 2 942

IDÉZET(fani777 @ 2009-05-02 09:01) *
Hát én is rugalmas vagyok,de most kaptam tőle egy levelet,amiben közölte,hogy csak akkor utalja vissza a pénzem,ha előre küldöm a csomagot!Mert mi van,ha nem küldöm,vagy bele se teszem az összes ruhát???
Én abszolút fair voltam vele,ő meg át akar vágni!Most akkor mit tegyek!?

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-05-02 09:03
Létrehozva: #18906

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hogy tudhatom meg a telefonszámát? Minden bizonnyal nem akarja visszaküldeni a pénzt!

+Quote Post
fani777
hozzászólás 2009-05-02 09:01
Létrehozva: #18907

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hát én is rugalmas vagyok,de most kaptam tőle egy levelet,amiben közölte,hogy csak akkor utalja vissza a pénzem,ha előre küldöm a csomagot!Mert mi van,ha nem küldöm,vagy bele se teszem az összes ruhát???
Én abszolút fair voltam vele,ő meg át akar vágni!Most akkor mit tegyek!?

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-05-02 07:47
Létrehozva: #18908

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Nem is tudnak egyezni az adatok, mert az adatokat (számlaszám, mobilszám), amik a regisztrációhoz, teljes jogúsághoz kell, csak egyszer lehet megadni. De a moderátoroknak sosem lesz elég. Én egyszer tettem fel egy pénzt fixáron (mellesleg a piaci ár háromszorosáért), és egyből törölték egy figyelmeztetés mellett, hogy szabálytalan, mert csak a kapcsolatfelvételre irányul. Az Önlicitek (ÉS TÉNYLEG, KEDVES VATERA, ÖNLICITEK) meg nem zavarják Önöket. Úgy látom, hogy a szabályzatuk, amit Maguk írtak, csak néhány jóérzésű, becsületes felhasználónak fontos.

ui: Kedves Moderátorok, nem kell rá válaszolni, mert tudom mi a válaszuk!

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 23:16) *
Ezt a szabályzatban találtam:
A Vatera.hu Kft. fenntartja a jogot bármely felhasználó kizárására, vagy bármely tranzakció vagy további információ törlésére, amely a Vatera értelmezése szerint ellenkezik a piactér megfelelő használatával.
3/6. A Felhasználó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga, sem megbízottja segítségével, sem saját, sem pedig más, a Vatera online aukciós piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva (önlicit). Önlicit esetén a Vatera jogosult a Felhasználó hozzáférését felfüggeszteni, vagy véglegesen megszüntetni.

Az már az én kérdésem, hogy a megbízottja mit jelent a Vatera értelmezése szerint? Mert szerintem egy megkért barát is lehet aki felveri az eladó helyett az árakat, ez esetben pedig nyilvánvaló, hogy nem fognak egyezni a regisztrációs adatok!

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 23:16
Létrehozva: #18909

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 41

IDÉZET(böcűs @ 2009-05-01 22:41) *
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...bigart&ob=4

Ezen tényleg nem szabad fölháborodni??????????blowjob szóvátette ,fölhívta rá a figyelmet és nincs rá mód megfegyelmezni a hirdetőt ??Hát akkor meg kell hogy kérdőjelezzem a Szabályzat hasznosságát és használhatóságát és értelmét és stb..!!Ha nincs rá paragrafus akkor kérem nagyon gyorsan faragni kell egyet mig nem késő!!!!!

Ezt a szabályzatban találtam:
A Vatera.hu Kft. fenntartja a jogot bármely felhasználó kizárására, vagy bármely tranzakció vagy további információ törlésére, amely a Vatera értelmezése szerint ellenkezik a piactér megfelelő használatával.
3/6. A Felhasználó nem licitálhat a saját maga által indított árverésen, sem önmaga, sem megbízottja segítségével, sem saját, sem pedig más, a Vatera online aukciós piacterén regisztrált felhasználónevet felhasználva (önlicit). Önlicit esetén a Vatera jogosult a Felhasználó hozzáférését felfüggeszteni, vagy véglegesen megszüntetni.

Az már az én kérdésem, hogy a megbízottja mit jelent a Vatera értelmezése szerint? Mert szerintem egy megkért barát is lehet aki felveri az eladó helyett az árakat, ez esetben pedig nyilvánvaló, hogy nem fognak egyezni a regisztrációs adatok!

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-05-01 22:41
Létrehozva: #18910

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

Ezen tényleg nem szabad fölháborodni??????????blowjob szóvátette ,fölhívta rá a figyelmet és nincs rá mód megfegyelmezni a hirdetőt ??Hát akkor megkell hogy kérdőjelezzem a Szabályzat hasznosságát és használhatóságát és értelmét és stb..!!Ha nincs rá paragrafus akkor kérem nagyon gyorsan faragni kell egyet mig nem késő!!!!!

A hozzászólást -böcűs- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-01 22:43

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
Blazsej67
hozzászólás 2009-05-01 22:28
Létrehozva: #18911

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-29 20:45
Azonosító: 15 322

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 22:04) *
A vevőnek nem kell csak egy mobilszám a regisztrációhoz, ami nyilván nem fog egyezni, mert regisztrálni sem lehet kétszer. Ezenkívül bármilyen kamu adat megadható. Ilyen egyszerű felverni az árat a többi (hiszékenyebb) licitálót megkárosítva sad.gif sad.gif
Akkor ezek az urak, hölgyek feltalálták a spanyolviaszt! No meg a listázási díj ellenszerét.

Valami történt: a 10-ből már csak 3 oldalnyi terméket látok fent nála,a lejártak között sem találtam semmit mai dátummal...

Téves,benéztem... blink.gif

A hozzászólást -Blazsej67- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-01 22:31

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 22:04
Létrehozva: #18912

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-05-01 21:36) *
Kedves blowjob!
Amennyiben semmiféle egyezés sincs két felhasználó regisztrációja között még akkor sem inaktiválhatunk
felhasználót, ha az önlicit sejthető.

A vevőnek nem kell csak egy mobilszám a regisztrációhoz, ami nyilván nem fog egyezni, mert regisztrálni sem lehet kétszer. Ezenkívül bármilyen kamu adat megadható. Ilyen egyszerű felverni az árat a többi (hiszékenyebb) licitálót megkárosítva sad.gif sad.gif
Akkor ezek az urak, hölgyek feltalálták a spanyolviaszt! No meg a listázási díj ellenszerét.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-05-01 21:36
Létrehozva: #18913

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 18:10) *
Mit jelent Önöknek a "kétséget kizáróan"? Mikor Önök törlik az egy forintos zárt aukciókat, mert az a sejtésük, hogy ez kapcsolatfelvételi termék, Önöknek miért nem kell bizonyítani minden kétséget kizáróan, hogy csalni akar az eladó (én a termékeim 90%-át így adom el és sértőnek találnám a törlést engem csalónak feltételezve sad.gif ).
Az ilyen licitek viszont mint:
pofátlanul mindenkit palira véve Önlicitek, konzultáljanak nyugodtan egy matematikussal és kérdezzék meg annak mennyi a valószínűsége, hogy valaki 137 aukcióból indítás után fél perccel már rálicitál olyan termékekre, ami még meg sem jelenik a listában, csak termékszám alapján elérhető, tehát még csak nem is kockáztatja az eladó az elpotyázást! Ráadásul ez a vevő csak ennél az eladónál licitál, a licitlépcső mindig a termék értéke, tehát a 20 000 Ft-os festményt, nehogy elvigye valaki 19.500- Ft-ért, inkább 1 Ft-ért vigye a szemfüles azonnal licitáló felhasználó biggrin.gif . Önök szerint az is teljesen életszerű, hogy valaki két héten át napi 24 órán keresztül várja egy eladó termékfeltöltését és mindegy mire, rálicitál olyan gyorsan, hogy még a terméklapot sincs ideje elolvasni, visszont fél perc alatt kitalálja a 9 jegyű termékkódot aminek egyetlen alkalommal is az esélye 1: 1000000000- hoz! Na ne mááár laugh.gif

Kedves blowjob!

Amennyiben semmiféle egyezés sincs két felhasználó regisztrációja között még akkor sem inaktiválhatunk
felhasználót, ha az önlicit sejthető.

A törölt aukciók esetén az eladó a zárt aukcióra jelentkező felhasználóknak engedélyt nem adott, a terméket
a meghirdetett áron (1Ft) akarta értékesíteni. Tekintettel arra, hogy a Vatera elsősorban aukciós, és nem
apróhirdetési oldal, a zárt aukcióban minimálár nélkül egy forintért meghirdetett termékek eltávolításra kerültek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-01 20:36
Létrehozva: #18914

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 20:33) *
Dehogy vagyok értetlen (legfeljebb érthetetlen). Ezek szerint csak nem érezted a soraimban rejlő iróniát! Én csak a modit idéztem neked, ugyanis Ő adta nekem ezt a választ pont ilyen tök egyértelmű önlicitek esetére, pár hozzászólással lejjebb wink.gif

na jó. akkor elbeszélgettünk, mint felhasználó a moderátorral. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 20:33
Létrehozva: #18915

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-05-01 20:26) *
szó sincs róla. csak kissé értetlen vagy smile.gif

Dehogy vagyok értetlen (legfeljebb érthetetlen). Ezek szerint csak nem érezted a soraimban rejlő iróniát! Én csak a modit idéztem neked, ugyanis Ő adta nekem ezt a választ pont ilyen tök egyértelmű önlicitek esetére, pár hozzászólással lejjebb wink.gif

A hozzászólást -blowjob- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-01 20:34

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-05-01 20:26
Létrehozva: #18916

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 20:21) *
Most megnyugtattál! Bamboo olyan idiótának néz a másik topikban, hogy már azt hittem tényleg csak én látom amit látok sad.gif

szó sincs róla. csak kissé értetlen vagy smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 20:21
Létrehozva: #18917

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zpepe26 @ 2009-05-01 20:14) *
Az a baj, hogy ami mindenkinek myilvánvaló, az a vat. moderátorainak nem az. Teljesen egyetértek Veled, de úgy sem fognak semmi sem tenni, mert szerintük ezek az aukciók mind normális, nem jutalékkijátszós aukciók.

Most megnyugtattál! Bamboo olyan idiótának néz a másik topikban, hogy már azt hittem tényleg csak én látom amit látok sad.gif

+Quote Post
zpepe26
hozzászólás 2009-05-01 20:14
Létrehozva: #18918

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-21 13:17
Innen: Magyar/Szombathely
Azonosító: 48 776

Az a baj, hogy ami mindenkinek myilvánvaló, az a vat. moderátorainak nem az. Teljesen egyetértek Veled, de úgy sem fognak semmi sem tenni, mert szerintük ezek az aukciók mind normális, nem jutalékkijátszós aukciók.

IDÉZET(blowjob @ 2009-05-01 18:10) *
Mit jelent Önöknek a "kétséget kizáróan"? Mikor Önök törlik az egy forintos zárt aukciókat, mert az a sejtésük, hogy ez kapcsolatfelvételi termék, Önöknek miért nem kell bizonyítani minden kétséget kizáróan, hogy csalni akar az eladó (én a termékeim 90%-át így adom el és sértőnek találnám a törlést engem csalónak feltételezve sad.gif ).
pofátlanul mindenkit palira véve Önlicitek, konzultáljanak nyugodtan egy matematikussal és kérdezzék meg annak mennyi a valószínűsége, hogy valaki 137 aukcióból indítás után fél perccel már rálicitál olyan termékekre, ami még meg sem jelenik a listában, csak termékszám alapján elérhető, tehát még csak nem is kockáztatja az eladó az elpotyázást! Ráadásul ez a vevő csak ennél az eladónál licitál, a licitlépcső mindig a termék értéke, tehát a 20 000 Ft-os festményt, nehogy elvigye valaki 19.500- Ft-ért, inkább 1 Ft-ért vigye a szemfüles azonnal licitáló felhasználó biggrin.gif . Önök szerint az is teljesen életszerű, hogy valaki két héten át napi 24 órán keresztül várja egy eladó termékfeltöltését és mindegy mire, rálicitál olyan gyorsan, hogy még a terméklapot sincs ideje elolvasni, visszont fél perc alatt kitalálja a 9 jegyű termékkódot aminek egyetlen alkalommal is az esélye 1: 1000000000- hoz! Na ne mááár laugh.gif

--------------------
"Mivel úriembernek születtem, nem vívok szellemi párbajt olyannal, aki fegyvertelen."

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-05-01 20:04
Létrehozva: #18919

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

IDÉZET(sammer6 @ 2009-04-30 20:25) *
bocsi, Te hol látod, hogy ki volt az eladó? smile.gif csak kíváncsiságból kérdezem...
mert én akárhogy is próbáltam utánanézni, nem látom blink.gif

kereső smile.gif
részletes keresés , és ott meg lehet adni a vevő nevét , amiből rövidke logika alapján ki lehet keresni ki is az eladó smile.gif

hozzátenném a dologhoz azt , hogy nekem is volt már ilyen esetem hogy vettem valamit és kiderült róla , hogy nem egészen stimmel a leírás , de az eladóval minidg meg tudtam beszélni a dolgot smile.gif rugalmasság kérdése az egész.
Persze lehet ez a ellenállhatalan férfiúi bájamnak tudahtó be smile.gif))))))

A hozzászólást -tjocii- szerkesztette a következő időpontban: 2009-05-01 20:07

+Quote Post
blowjob
hozzászólás 2009-05-01 18:10
Létrehozva: #18920

Lelkes rumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Fórum_Moderátor @ 2009-04-30 18:04) *
Kedves blowjob!

A feltételezés alaptalan, hiszen a bejelentéseket minden esetben megvizsgáljuk. Amennyiben ellenőrzésünk
során nem találtunk egyezést a regisztrációkban, azonban Ön olyan információk birtokában van, amelyek
alapján kétséget kizáróan bizonyítható az önlicit, kérjük küldje meg részünkre a kapcsolatfelvételen
keresztül további ellenőrzés céljából és kollégáink megteszik a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 944 945 946 947 948 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-07 10:55