IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 947 948 949 950 951 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
brian27
hozzászólás 2009-03-28 00:28
Létrehozva: #18961

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-10 15:48
Azonosító: 346 115

IDÉZET(limetta @ 2009-03-27 22:40) *
Itt az újabb szélhámos:kivancsifancsi!

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=318395

Teszveszről már kitiltották,itt az ideje,hogy innen is!
Hetek óta hitegetett,hogy megszerzi az árut,majd visszautalja a pénzt...
Semmi nem történt,ma meglátogattam ezt a kedves családot...
A nő egy agresszív hülye...nem tetszett neki,hogy a sorozatos hazugságok után valaki megjelent a lakhelyükön...
A férj "gazdasági válságra" hivatkozott...,fogták és felélték az átutalt pénzeket..,az én pénzemet is úgy szedték össze...
3 gyerekes "Hit"gyülekezetbe járó család... dry.gif ,gratulálok nekik!

Jóestét!
Hát igen...már megint.
Többek között ezért nem értem Én,hogy oly sokan miért erültetik az elöre utalás dolgot.Kiben biztok meg?Hiába volt csomó pozitiv értékelése és mégis elrakta a pénzeket.Senkitül nem várok el elöreutalást,ha vásárolok Tülem se várja el senki.pont ezeket az esetket elkerülve.Ha Én küldök árut fizesse ki a vevö átvételkor a futárnak vagy utánvéttel a postán.Jómagam is igy teszek.És ebböl nem származhat galiba,meg becsapás.Áru és vátelár egyidüben gazdát cserél és mindenki "boldog".
Go to the top of the page

+Quote Post
Sulley333
hozzászólás 2009-03-28 00:26
Létrehozva: #18962

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-02 22:01
Azonosító: 28 707

IDÉZET(böcűs @ 2009-03-27 21:59) *
Gratulálok!!!Látod hogy milyen jó dolgok kaphatók itt és milyen ócsónn?? Csak az okozhat keserü szájízt hogy már a képet sem csodálhatod sokáig mert az is elfog tünni hamarosan!!Csak még nehogy Te kapd a negativat!!!!

Írtam a zsepis aukcióra, mert megvenném tőle a zsepit ha postázza. Kíváncsi vagyok én is jó vevő lennnék-e. Ebben gondolom semmi szabálytalan nincs, hogy egy nyitott aukciót leütök villámáron ha a kérdésemre pozitív választ kapok. Azt nem hiszem, hogy felborítanék egy bimbózó kapcsolatfelvételi lehetőséget tongue.gif

+Quote Post
WebonKft
hozzászólás 2009-03-28 00:12
Létrehozva: #18963

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-14 15:34
Innen: Innen hát...
Azonosító: 237 114

IDÉZET(recefice80 @ 2009-03-27 22:11) *
Sziasztok!
Az a problémám, hogy már több min 20 emailt kaptam a vaterától amiben ennek a fórum topicnak a hozzászólásai vannak! Konkrétan amit ti írtok! Mi a fene lehet ez nem tudjátok véletlenül? Ti is kaptatok emailt???
Köszi, rece:)

Szia!

Itt a fórumon a jobb felső sarokban - beállítások menü - témakövetés- itt ki tudod kapcsolni

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-27 23:47
Létrehozva: #18964

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-03-27 22:06) *
Hogy micsoda? Miért kapnék? Milyen jogon mondod ezeket? Talán itt megkülönböztetett vásárlók vannak és nem licitálhatok egy nyílt egyforintos aukcióra? Mi alapján döntöd Te el hogy ki vásárolhat itt és ki nem? Az aukciót valamiért eltávolították a nyertes licitem után de képekkel és adatokkal tudom bizonyítani a vásárlásom valósságát és már jeleztem az ügyfélszolgálatnak is a hibát.
Ez nem kép volt a leírás szerint hanem egy valódi motorkerékpár.

Miért mondasz nekem ilyet?Irigykedni csak szabad!!Vagy nem???Még mikor irtam az imént-fönn volt a moci az előző tulaj termékei közt!!És azért fog negativat adni mert visszaéltél az ártatlanságával és magadénak érzed a BMW-ét!Szerintem azon a motoron Te nem fogsz megnáthásodni!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
limetta
hozzászólás 2009-03-27 23:40
Létrehozva: #18965

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-02 23:13
Azonosító: 15 555

Itt az újabb szélhámos:kivancsifancsi!

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=318395

Teszveszről már kitiltották,itt az ideje,hogy innen is!
Hetek óta hitegetett,hogy megszerzi az árut,majd visszautalja a pénzt...
Semmi nem történt,ma meglátogattam ezt a kedves családot...
A nő egy agresszív hülye...nem tetszett neki,hogy a sorozatos hazugságok után valaki megjelent a lakhelyükön...
A férj "gazdasági válságra" hivatkozott...,fogták és felélték az átutalt pénzeket..,az én pénzemet is úgy szedték össze...
3 gyerekes "Hit"gyülekezetbe járó család... dry.gif ,gratulálok nekik!

A hozzászólást -limetta- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-27 23:42

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-27 23:12
Létrehozva: #18966

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

IDÉZET(csabau @ 2009-03-27 22:09) *
azt jelezheted... wink.gif

biztos jól törölték, a tulajnak ment egy kiadós figyi -

ennek eredeti lapja is kellett lenni, ahol lemutyizták az 1.-os 

személyre szóló leütőlapot  laugh.gif és itt lépett be az üfszolg.

Fenntvan már egy zsepi a motorosgyereknek. Nem értem ezt az egészet, már megvettem, akkor miért törölték?

+Quote Post
recefice80
hozzászólás 2009-03-27 23:11
Létrehozva: #18967

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-03 22:39
Azonosító: 159 160

Sziasztok!
Az a problémám, hogy már több min 20 emailt kaptam a vaterától amiben ennek a fórum topicnak a hozzászólásai vannak! Konkrétan amit ti írtok! Mi a fene lehet ez nem tudjátok véletlenül? Ti is kaptatok emailt???
Köszi, rece:)

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-03-27 23:09
Létrehozva: #18968

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

azt jelezheted... wink.gif

biztos jól törölték, a tulajnak ment egy kiadós figyi -

ennek eredeti lapja is kellett lenni, ahol lemutyizták az 1.-os 

személyre szóló leütőlapot  laugh.gif és itt lépett be az üfszolg.

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-27 23:06
Létrehozva: #18969

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(böcűs @ 2009-03-27 21:59) *
Gratulálok!!!Látod hogy milyen jó dolgok kaphatók itt és milyen ócsónn?? Csak az okozhat keserü szájízt hogy már a képet sem csodálhatod sokáig mert az is elfog tünni hamarosan!!Csak még nehogy Te kapd a negativat!!!!

Hogy micsoda? Miért kapnék? Milyen jogon mondod ezeket? Talán itt megkülönböztetett vásárlók vannak és nem licitálhatok egy nyílt egyforintos aukcióra? Mi alapján döntöd Te el hogy ki vásárolhat itt és ki nem? Az aukciót valamiért eltávolították a nyertes licitem után de képekkel és adatokkal tudom bizonyítani a vásárlásom valósságát és már jeleztem az ügyfélszolgálatnak is a hibát.
Ez nem kép volt a leírás szerint hanem egy valódi motorkerékpár.

A hozzászólást -Gettagrip- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-27 23:07

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-27 22:59
Létrehozva: #18970

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-03-27 20:57) *
Hehe:)
Ezt nézzétek, mit kapni egy forintért!!!:)
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=142175177

--------------------

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-27 22:47
Létrehozva: #18971

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Basszus, eltűnt az aukció pedig már érvényes licitem volt rajta!!!!!! Már megvettem amikor ide beírtam nektek!
hogy lehet ez?
a termék linkje: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=142175177
az eladó neve: megyeri15(7)
az aukció neve: Honda MBX 125/50 + Bukósisak(ECSABBA 197-NEK!!!!!)

A keresőben még látszik! Hogy lehet ez? Már megvettem!!!

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-27 21:57
Létrehozva: #18972

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hehe:)
Ezt nézzétek, mit kapni egy forintért!!!:)
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=142175177

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-27 21:55
Létrehozva: #18973

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(WebonKft @ 2009-03-27 18:50) *
Ha nagyjából be tudod lőni, hogy mikor történt meg az adásvétel, akkor lépj be az eladott termék közé és alul írd be a dátumot tól-ig. Ha több felhasználót is kidob és nem tudod melyik volt, írj mindegyiknek egy mail-t a problémával kapcsolatban. Max. azt mondják, nem tudják miről beszélsz. Kivéve egyet...
Ha így nem megy, akkor bocs.

Köszi a segitőkészséget!Kipróbáltam a javallatodat! A megoldás jó!!Közben sikerült rájönnöm a fölhasználónévre(tz kids)de mivel valami folytán a srác inaktiv ,így nem hajlandó a gép megadni az e-mail cimét.Várok pár napot hátha csak seggberugását tölti és nem végleg van kizárva.

--------------------

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2009-03-27 21:19
Létrehozva: #18974

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

IDÉZET(ltama @ 2009-03-27 17:47) *
A Vaterán eladott tételeket az eladó nem köteles házhoz szállítani! A VEVŐ kérheti postán, futárszolgálattal, vagy személyesen elmehet érte! Nekem is volt olyan VEVŐm, aki az 1 Ft.-on beragadt termék átadásához oda akart rendelni, Neki kedvező időpontban, Neki kedvező helyre, hogy ingyen átvehesse! rolleyes.gif

Nem is ezt írtam rolleyes.gif, de elég nagy az a III. kerület.

+Quote Post
WebonKft
hozzászólás 2009-03-27 21:07
Létrehozva: #18975

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-14 15:34
Innen: Innen hát...
Azonosító: 237 114

IDÉZET(PZoltan89 @ 2009-03-27 19:55) *
141868052

Igazából kényes téma, mert az illető nem csaló, hanem rabló. A fenti termékkód alatt egy Ati Radeon 4830-as videókártyát hirdet, konkrétan Sapphire típusút, eme típus piaci áránál 10ezer forinttal drágább kikiáltási áron. A hirdetés címében benne van az is hogy olcsóbb, így a laikus vásárlók szemében jó vételnek tűnhet a dolog. Formai szabálytalanság nincs a hirdetésben, de szerintem a vaterának pont nem arról kellene szólni, hogy hülyére vesszük egymást, és csőbe húzunk minden laikust. Személy szerint én is hirdetek, és soha nem adok meg magas kikiáltási árat, hiszen ha a termék jó és megéri, úgyis elviszik talán még többért is, mint amennyit az ember remél.

Írtam a hirdetőnek ezzel kapcsolatban, linkeltem neki az ipon.hu-ról a termék árát. Erre ő annyit válaszolt, hogy vegyem meg ott. Ez még jogosnak is tűnhet, de ezek után az üzeneteket törölte a hirdetésből! Így nem derülhet ki a turpisság, és minden mehet tovább. Szívem szerint addig írogatnék neki míg meg nem unja kitörölni, de nem tudom, hogy a vatera szabályzata milyen formában tárgyalja ha egyáltalán tárgyalja az ilyen eseteket.
Pont olyan eset ez is, mikor integrált vga-s alaplappal ellátott vga nélküli számítógépet árulnak profi játékos gépként. és mikor megemlítettem az illetőnek, hogy helyesbítsen, ő is egyszerűen törölte a hsz-em. Szerintem az nem minősül üzletrontásnak, ha a vevők érdekében szólok hozzá egy hirdetéshez. És mindezt teszem hátsó szándék nélkül, hiszen egyik terméket sem szeretném megvásárolni.

Várom a véleményeket az esettel kapcsolatban!

Szerintem nincs ezzel gond. Ha valaki itt szeretne vásárolni az előtte úgyis körbenéz. Valószínű ebben az esetben pedig nem veszi meg, így rajta marad. Ha meg mégis megveszik akkor ez eladó jól jár míg a vevő maximum levonja a kellemetlen tapasztalatot és legközelebb rendesen körbenéz vásárlás előtt.
Az meg, hogy ki van írva, hogy olcsóbb:
Lehet, hogy eddig drágábban hirdette és ahhoz képest most olcsóbb. Szóval ebbe nem lehet belekötni.

Egyébként, hogy lejárassam saját magam, nekem is volt ( de lehet, hogy még fent is van ) olyan termékem ( konkrétan valamilyen konzoljáték ), melyet drágábban adok mint amúgy a piaci ára. Viszont nem tudom olcsóbban adni mert rossz helyről szereztem be. Így várok, míg vagy megveszi valaki vagy előbb utóbb kénytelen leszek benyelni a veszteséget. De természetes, hogy ez az utolsó fázis.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-03-27 21:06
Létrehozva: #18976

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

Az, hogy te találtál egy olcsóbbat, az egy dolog, de nálunk a boltban (Fejér-megye szintén) ez a kártya 37500 Ft egy év garival (legalábbis az árlistán nem írják, hogy két év lenne, szokták). És nemis a legdrágább bolt itt a városban, igaz nemis a legolcsóbb.

+Quote Post
tutajos43
hozzászólás 2009-03-27 21:03
Létrehozva: #18977

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-03-22 17:54
Azonosító: 1 544

141868052

Igazából kényes téma, mert az illető nem csaló, hanem rabló. A fenti termékkód alatt egy Ati Radeon 4830-as videókártyát hirdet, konkrétan Sapphire típusút, eme típus piaci áránál 10ezer forinttal drágább kikiáltási áron. A hirdetés címében benne van az is hogy olcsóbb, így a laikus vásárlók szemében jó vételnek tűnhet a dolog. Formai szabálytalanság nincs a hirdetésben, de szerintem a vaterának pont nem arról kellene szólni, hogy hülyére vesszük egymást, és csőbe húzunk minden laikust. Személy szerint én is hirdetek, és soha nem adok meg magas kikiáltási árat, hiszen ha a termék jó és megéri, úgyis elviszik talán még többért is, mint amennyit az ember remél.

Írtam a hirdetőnek ezzel kapcsolatban, linkeltem neki az ipon.hu-ról a termék árát. Erre ő annyit válaszolt, hogy vegyem meg ott. Ez még jogosnak is tűnhet, de ezek után az üzeneteket törölte a hirdetésből! Így nem derülhet ki a turpisság, és minden mehet tovább. Szívem szerint addig írogatnék neki míg meg nem unja kitörölni, de nem tudom, hogy a vatera szabályzata milyen formában tárgyalja ha egyáltalán tárgyalja az ilyen eseteket.
Pont olyan eset ez is, mikor integrált vga-s alaplappal ellátott vga nélküli számítógépet árulnak profi játékos gépként. és mikor megemlítettem az illetőnek, hogy helyesbítsen, ő is egyszerűen törölte a hsz-em. Szerintem az nem minősül üzletrontásnak, ha a vevők érdekében szólok hozzá egy hirdetéshez. És mindezt teszem hátsó szándék nélkül, hiszen egyik terméket sem szeretném megvásárolni.

Semmi közöd nincs hozzá, ki mennyiért árulja a vackait. Ha a vásárlónak megéri, vegye meg itt.

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-03-27 21:02
Létrehozva: #18978

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

...

szíve joga bármennyit elkérni a holmiért - legföljebb rászárad.
viszont én is, mások is tiltóra fognak tenni, ha a terméklap alatt bírálsz szabályos aukciót.

ps -
a rablózásért, csalózásért még fel is lehetsz jelentve izibe, az már nem is csak
hitelrontás, randa rágalmazás, sőt...

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-27 21:04

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
PZoltan89
hozzászólás 2009-03-27 20:55
Létrehozva: #18979

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 13:14
Azonosító: 544 756

141868052

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2009-03-27 20:26
Létrehozva: #18980

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(3sanya3 @ 2009-03-27 19:03) *
pontosan kizarom! de ez sem igaz mert videkrol jottek mar fel vonattal mert sokkal olcsobban megvettek akkor? smile.gif

csak a szemelyes atvetelben bizok a posta kuka, + elmenni oda nem fogok
budapesten is mindig megvettek eddig a cuccom akkor ? nekem jo igy is... nem marad rajtam a fele 1ft rol indul es soha nincs minimal ar az miert ne mbaj senkinek? hogy ezt kockaztatom?

hogy legyen garancia vmire ha pécsre lekuldom? PL?

Én az eladásaim 90 %-át postán bonyolítom. Kellő odafigyeléssel minimálisra lehet csökkenteni a rizikót. A kellemes modor pedig nem hátrány, ha az ember üzleti partnerrel társalog, még akkor is hasznos, ha csak a terméklapon szól hozzá.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 947 948 949 950 951 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 03:18