IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1323 Oldal V  « < 947 948 949 950 951 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
someszatis
hozzászólás 2009-03-29 09:48
Létrehozva: #18961

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-29 09:35
Azonosító: 588 454

Sziasztok!
Tudna Nekem valaki segíteni abban, hogy olyankor mi van ha vásároltam egy terméket(telefon) és működésképtelen. Persze az eladó "elfelejtette" felhívni rá a figyelmemet. És természetesen nála semmi baja nem volt. Ez volt az első Vaterás vásárlásom, de lehet hogy az utolsó is. mad.gif mad.gif mad.gif Előre is köszi.
Go to the top of the page

+Quote Post
limetta
hozzászólás 2009-03-29 05:45
Létrehozva: #18962

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-02 23:13
Azonosító: 15 555

IDÉZET(brian27 @ 2009-03-28 20:06) *
Távol álljon Tőlem ,hogy a vatera okosaival vitatkozzak.Minek? Igy teszek Én.Nem kell velem egyetérteni.Nem veszek el előre pénzt senkitől,viszont nem is adok.Ennyi.Akivel nem tudok igy együtt müködni attól nem vásárolok.Eladásaimnál pedig nem vagyok rest megemelni a telefont email irogatás helyett,hátha hamarabb kiderül hogy pistikeunatkozik vagy valóban a vevövel beszélek.De ezzel sem kell egyetérteni.Nem kivánok több szót erre pazarolni.
Magyarul "kinek a pap....kinek a papné"és van még akinek a "lánya"..de azok már "elköltöztek" nagy sebbel-lobbal más oldalra.

Nagyon okos ember lehetsz...,nem is értem mit keresel itt.

+Quote Post
d-tucsi
hozzászólás 2009-03-29 03:22
Létrehozva: #18963

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 21:39
Azonosító: 426 415

IDÉZET(theopapa10 @ 2009-03-28 20:56) *
SZ*** I*** AZAZ szemir007

VIGYÁZAT CSALÓ SZERINTEM SOKAN BELEFUTOTTUNK MÁR HASONLÓBA NE LICITÁLJ NE VÁSÁROLJ LEHÚZ AKINEK A PÉNZT KÉNE UTALNI AZ AZ EMBER A VATERA ÉS A TESZVESZ OLDALON ELKÖVETETT CSALÁSOK MIATT RENDŐRSÉG ELŐTT VAN, AZ EMBERT ÚGY HÍVJÁK: M*** G*** L*** SZERINTEM PÁR EMBERNEK ISMERŐS LESZ A NÉV SAJNA, HA VALAKINEK EZ NEM MOND ÍGY SEMMIT KERESSE MEG AZ OLDALON AZ INAKTÍV Jorsoly109 FELHASZNÁLÓT ÉRDEMES -11 AZ ÉRTÉKELÉSE NA EZ AZ EMBER SZERINTEM UGYANAZ BÁRMIT IS ÁLÍT MAGÁRÓL. SZERENCSÉRE ÉN NEM DŐLTEM BE, MEGSZÓLALT A VÉSZCSENGŐ ÉS UTÁNNANÉZTEM AZ EMBERNEK MIELŐTT ELKÜLDTEM A PÉNZT NA EZEK UTÁN NEM IS VETTEM MEG A TERMÉKET NINCS KIDOBNIVALÓ PÉNZEM.
EZEK UTÁN MÉG AZ EMBER FENYEGETŐZIK ÜGYVÉDDEL ÉS PERREL.

Azért érdekes,hogy egyedül a csili vili zsir uj laptopot nem lehet csak személyesen átvenni.Az összes többi termékénél van lehetöség személyes átvételre.

+Quote Post
Wishper
hozzászólás 2009-03-29 00:54
Létrehozva: #18964

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-29 00:22
Azonosító: 588 194

Sziasztok! Pár hete csatlakoztam az oldalhoz 1 kihagyhatatlan könyvvásárlás folyamán tongue.gif Minap elhatároztam, h árulni is szeretnék mikor látom ezt a jutalékrendszert, erről nekem idáig fogalmam sem volt. Azt hittem az oldal csak közvetítő szerepet játszik a 2 fél között. Az oldal működtetésének biztos megvannak a maga költségei, amit nem a kereskedők kárára kéne behajtani. Legyen inkább több hirdetési felület de ez az új rendszer csak elüldözi a vaterásokat. Mivel más ilyen jellegű magyar oldalról nem tudok ez nagy gond lenne.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-29 00:25
Létrehozva: #18965

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(modellezuk @ 2009-03-28 23:22) *
Ne legyen ingyenes ünnepekkor a szolgáltatások.
De az imént felsorolt csökkentések kellenének. Ahogy ma Magyarországnak drasztikus lépések.

én a termékekre gondoltam smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
modellezuk
hozzászólás 2009-03-29 00:22
Létrehozva: #18966

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 94

Ne legyen ingyenes ünnepekkor a szolgáltatások.
De az imént felsorolt csökkentések kellenének. Ahogy ma Magyarországnak drasztikus lépések.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-03-29 00:07
Létrehozva: #18967

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Kelior @ 2009-03-28 22:18) *
Sziasztok!

Szerencsére eddig igazán negatív tapasztalatom nem volt. De kezdi macerálni a csőröm egy két aukció. Egy max két témában szoktam nézelődni de az utóbbi hetekben egyre inkább kezdenek elszaporodni. Zárt aukció és a leírásban feltüntetik hogy üzenetbe tegyünk ajánlatot. Nem tudom ki hogy van vele de én nem szeretem ha ilyen módon turkálnak a zsebembe. Az egyik ilyenhez be dumáltam magam majd kiderült h fix 1ftra van kirakva. Akkor közöltem h annyira korrekt vagyok h 1 ftért nem veszem meg mire azt a választ kaptam h vigyem el mailbe meg közli az árát. Akkor hogy is van ez ez most aukciós oldal vagy adok veszek kereső?

Kedves Kelior!

Az aukciók ellenőrzése folyamatos, amennyiben szabálytalanságot észlel, kérjük a megfelelő formában
a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen
keresztül jelezze és amennyiben jogos a bejelentés a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket.
Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-29 00:01
Létrehozva: #18968

Csoport:
Kizárt

Azonosító: 130

IDÉZET(modellezuk @ 2009-03-28 22:52) *
De ne 1%-al csökkentse a jutalékát, hanem minimum 3-al!
A termékfeltöltési díjat törölje el!
A minimálárért fizetendő 100 ft-ot törölje el.

Karácsony és Húsvét elött legyen minden ingyenes!

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
modellezuk
hozzászólás 2009-03-28 23:52
Létrehozva: #18969

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

De ne 1%-al csökkentse a jutalékát, hanem minimum 3-al!
A termékfeltöltési díjat törölje el!
A minimálárért fizetendő 100 ft-ot törölje el.
De viszont a Vaterának a sok 1/94-ed sokkal többre megy. Hány darab ilyen 100 Ft-os aukció van a vaterán...Deha már 10000-es tételről van szó, akkor 600 helyett csak 300-at fizetnél! Nem mindegy!

IDÉZET(KapdKi @ 2009-03-28 21:29) *
Nem vagyok Vatera fun ... Csak számoljunk egy cseppet !
Vatera csökkenti 1 %-kal a jutalékot ... Várható eredmény ???

Kirakok valamit 100.- Ft-ért ... Jutalék után marad nekem 94 forint .. Most ... De az egy százalék csökkenés miatt a jövőben 95 forintom fog maradni !

Heváj !!! A vatera csökkenti árbevételét(jutalékát) az 1/6-odával (16,666 %), amiből nekem 1 forint bevételnövekedésem származik ... Azaz, az eredeti nettó árbevételem 1/94-edével megnőtt !!! Ebből fogok majd balatoni telket venni ... sad.gif

+Quote Post
Kelior
hozzászólás 2009-03-28 23:18
Létrehozva: #18970

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 20:49
Azonosító: 532 474

Sziasztok!

Szerencsére eddig igazán negatív tapasztalatom nem volt. De kezdi macerálni a csőröm egy két aukció. Egy max két témában szoktam nézelődni de az utóbbi hetekben egyre inkább kezdenek elszaporodni. Zárt aukció és a leírásban feltüntetik hogy üzenetbe tegyünk ajánlatot. Nem tudom ki hogy van vele de én nem szeretem ha ilyen módon turkálnak a zsebembe. Az egyik ilyenhez be dumáltam magam majd kiderült h fix 1ftra van kirakva. Akkor közöltem h annyira korrekt vagyok h 1 ftért nem veszem meg mire azt a választ kaptam h vigyem el mailbe meg közli az árát. Akkor hogy is van ez ez most aukciós oldal vagy adok veszek kereső?

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-28 23:07
Létrehozva: #18971

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(theopapa10 @ 2009-03-28 20:56) *

VIGYÁZAT CSALÓ SZERINTEM SOKAN BELEFUTOTTUNK MÁR HASONLÓBA NE LICITÁLJ NE VÁSÁROLJ LEHÚZ AKINEK A PÉNZT KÉNE UTALNI AZ AZ EMBER A VATERA ÉS A TESZVESZ OLDALON ELKÖVETETT CSALÁSOK MIATT RENDŐRSÉG ELŐTT VAN, AZ EMBERT ÚGY HÍVJÁK: M*** G*** L*** SZERINTEM PÁR EMBERNEK ISMERŐS LESZ A NÉV SAJNA, HA VALAKINEK EZ NEM MOND ÍGY SEMMIT KERESSE MEG AZ OLDALON AZ INAKTÍV Jorsoly109 FELHASZNÁLÓT ÉRDEMES -11 AZ ÉRTÉKELÉSE NA EZ AZ EMBER SZERINTEM UGYANAZ BÁRMIT IS ÁLÍT MAGÁRÓL. SZERENCSÉRE ÉN NEM DŐLTEM BE, MEGSZÓLALT A VÉSZCSENGŐ ÉS UTÁNNANÉZTEM AZ EMBERNEK MIELŐTT ELKÜLDTEM A PÉNZT NA EZEK UTÁN NEM IS VETTEM MEG A TERMÉKET NINCS KIDOBNIVALÓ PÉNZEM.

Meggyőződésem hogy igazad van!!Gratulálok az éleslátásodhoz!!Mit is mondtál honnét vagy ennyire otthon a Vaterán?Nekem még néha 3 év után is gondot jelent eligazodni ,Te meg megbocsáss a -1-es értékeléseddel meg mintha mindig itt lettél volna!!Ez némi magyarázatra szorul,de amit észrevettél azt jómagam is szóvátettem a Vaterának kb.2 órája de magasról tesznek a bejelentésemre!Most akkor ki kivel van?Már néha nem tudom hol áll a fejem!!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2009-03-28 22:56
Létrehozva: #18972

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

Mai napi jóembereim, az egyik "többszörösen visszaeső":

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...02&avatip=2

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=513458

Se fizetni, se kommunikálni, semmi, csak leütik az árut, és részükről vége.

--------------------

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-03-28 22:29
Létrehozva: #18973

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(modellezuk @ 2009-03-28 21:19) *
A MEGOLDÁS: CSÖKKENTENI A JUTALÉKOKAT, HOGY NÖVEKEDJEN A FORGALOM!
MERT AKKOR UGYANAZT AZ ÖSSZEGET, SŐT TÖBBET IS KI LEHETNE HOZNI JÓVAL TÖBB AUKCIÓBÓL!

Nem vagyok Vatera fun ... Csak számoljunk egy cseppet !

Vatera csökkenti 1 %-kal a jutalékot ... Várható eredmény ???

Kirakok valamit 100.- Ft-ért ... Jutalék után marad nekem 94 forint .. Most ... De az egy százalék csökkenés miatt a jövőben 95 forintom fog maradni !

Heváj !!! A vatera csökkenti árbevételét(jutalékát) az 1/6-odával (16,666 %), amiből nekem 1 forint bevételnövekedésem származik ... Azaz, az eredeti nettó árbevételem 1/94-edével megnőtt !!! Ebből fogok majd balatoni telket venni ... sad.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
modellezuk
hozzászólás 2009-03-28 22:19
Létrehozva: #18974

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves zlandi!
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy ezt a helyzetet pont ellenkezőképpen kell kezelni!
Nem emelni a jutalékokat! Kevesebb aukcióból több pénz folyjon be, sőt, a sikertelen aukciókból is folyamatos haszon fog jönni április 1.-től!
A MEGOLDÁS: CSÖKKENTENI A JUTALÉKOKAT, HOGY NÖVEKEDJEN A FORGALOM!
MERT AKKOR UGYANAZT AZ ÖSSZEGET, SŐT TÖBBET IS KI LEHETNE HOZNI JÓVAL TÖBB AUKCIÓBÓL!
A másik, hogy szemtelenség, pofátlanság és tisztességtelen a nem sikeres aukciók után is jutalékot elkérni! A szolgáltatások mindenhol sikerdíjasak, bárhol a világon! Ha nem jött össze az "adásvétel", akkor is fizetni kell...???!!!
Nemrég a minimálárért is pénzt kérnek, nem is keveset, és a szolgáltatások díjai is jelentősen megdrágultak!
Elég a drágításokból, úgysem kaptunk érte semmilyen ellenszolgáltatást! Nem javult a piactér, csak egyre jobban elszegényedik, minden értelemben!
Felszólítom a mellettünk álló vatera felhasználók nevében a Vatera Kft.-t, hogy tegyen le az újabb jutalék-emelkedésről és csökkentse azokat, fejlessze a biztonsági védelmet, jobb és szebb legyen a honlap, és nem utolsó sorban igazságosan kezelje az incidenseket!
Amennyiben nem tesz ennek eleget, garantáljuk, hogy április 1-én tönkremegy a Vatera, mert senki sem fog itt árulni!

+Quote Post
theopapa10
hozzászólás 2009-03-28 21:56
Létrehozva: #18975

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-28 21:51
Azonosító: 587 954

+Quote Post
barter87
hozzászólás 2009-03-28 21:55
Létrehozva: #18976

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-23 20:50
Azonosító: 499 994

smile.gif

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-28 21:40
Létrehozva: #18977

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(kegyesmarika @ 2009-03-28 06:24) *
Sziasztok ! Harmadik hónapja vaterázok. Kellemes csalódás ért mert nagyon sok kedves szimpatikus vásárlóval találkoztam ez minden vásárlómra vonatkozik. Most már én is inkább a postázást választom és a vásárlók többsége is . Viszont a postaköltség nagyon befolyásolja a vásárlásokat és soknak tartom.

Látod Kedves kegyesmarika ezért érdemes vaterázni!!Korrekt ár-érték aránnyal dolgozol és így mint a vevő ,mint az eladó elégedet!!Ebben a hitünkben akarnak egyesek most megingatni bennünket hogy lehet ezt tisztességesen is csinálni.Belátom sokaknak betesz a feltöltési díj,dehát mit adnak ma már ingyen?Csak ezért megpróbálni szétzülleszteni és hagyni a sumákokat a zavarosban halászni nem okos dolog.Meggyőződésem hogy a higgadtan gondolkodó és aszerint cselekvő embereknek lessz türelme és értelme kivárni amig a Rosszemberek megunják az értelmetlen szétzüllesztési kisérletüket.Tegye a szivére mindenki a kezét hogy a Vatera helyében nem lépte volna meg ugyanezt a lépést?Szerintem igen!!A postának mi Vaterások nagyon nagy forgalmat jelentünk és a folyamatosan emelkedő áraikat Te vagy az első aki egyáltalán szóvá tette!!Ott miért nem tiltakozik senki az Elégedetlenkedők közül??Pedig a postaköltség nem 5meg 10 forintal emelkedik!Ja -hogy azt a vevő fizeti és akkor miért érdekelne bennünket!??!Mert a magas postaköltség sajnos tényleg sok vevőt számolásra késztet!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!

+Quote Post
zlandi
hozzászólás 2009-03-28 21:28
Létrehozva: #18978

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-09 23:19
Azonosító: 110 342

Kedves "modellezuk"!
Eddig nem írtam a fórumon csak csendesen olvastam, de most megteszem.
Minden szavaddal egyetértek, tökéletesen megfogalmaztad az én álláspontomat is!
Hasonlóan teszek én is, mint eladó biztosan elválnak útjaim a vaterától!
üdv. zlandi

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2009-03-28 21:25
Létrehozva: #18979

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

IDÉZET(csabau @ 2009-03-24 19:55) *
blink.gif  és mi a francnak vízjelezni - én is a túróért vesződtem vele - saját névvel is ELLOPJÁK.
ÉS ARCBAVÁG A MODERÁTOR, hogy védessem le a saját képeimet, majd dokumetációval együtt küldjem a vaterának.

röhej... mad.gif

Ezt már velem is eljátszották párszor.

Az egyiket ki tudtam záratni, a másiknál még neki állt feljebb nála gondolkodtam hogy leütöm a termékét és személyesen magyarázom el neki.

Amit a vatera ebben az ügyben tesz, nos nagyon óvatosan fogalmazva is semleges hozzáállás, főleg mert ha nem a termékkel árulja az árut, akkor nem azt árulja, így szabályt sért.

Viszont vigasztaljon az a tudat, hogy ezek az eladók egy idő után eltűnnek a piactérről.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-03-28 21:10
Létrehozva: #18980

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(brian27 @ 2009-03-28 20:06) *
Távol álljon Tőlem ,hogy a vatera okosaival vitatkozzak.Minek? Igy teszek Én.Nem kell velem egyetérteni.Nem veszek el előre pénzt senkitől,viszont nem is adok.Ennyi.Akivel nem tudok igy együtt müködni attól nem vásárolok.Eladásaimnál pedig nem vagyok rest megemelni a telefont email irogatás helyett,hátha hamarabb kiderül hogy pistikeunatkozik vagy valóban a vevövel beszélek.De ezzel sem kell egyetérteni.Nem kivánok több szót erre pazarolni.
Magyarul "kinek a pap....kinek a papné"és van még akinek a "lánya"..de azok már "elköltöztek" nagy sebbel-lobbal más oldalra.

Nem akartalak rábeszélni, csak az egy téves elképzelés, hogy az utánvétel biztonságosabb.
És bocs, hogy nem értettem veled egyet laugh.gif

+Quote Post

1323 Oldal V  « < 947 948 949 950 951 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-23 05:33