IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 948 949 950 951 952 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
böcűs
hozzászólás 2009-03-28 23:07
Létrehozva: #18981

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-06-02 21:49
Azonosító: 12 540

IDÉZET(theopapa10 @ 2009-03-28 20:56) *
SZ*** I*** AZAZ szemir007

VIGYÁZAT CSALÓ SZERINTEM SOKAN BELEFUTOTTUNK MÁR HASONLÓBA NE LICITÁLJ NE VÁSÁROLJ LEHÚZ AKINEK A PÉNZT KÉNE UTALNI AZ AZ EMBER A VATERA ÉS A TESZVESZ OLDALON ELKÖVETETT CSALÁSOK MIATT RENDŐRSÉG ELŐTT VAN, AZ EMBERT ÚGY HÍVJÁK: M*** G*** L*** SZERINTEM PÁR EMBERNEK ISMERŐS LESZ A NÉV SAJNA, HA VALAKINEK EZ NEM MOND ÍGY SEMMIT KERESSE MEG AZ OLDALON AZ INAKTÍV Jorsoly109 FELHASZNÁLÓT ÉRDEMES -11 AZ ÉRTÉKELÉSE NA EZ AZ EMBER SZERINTEM UGYANAZ BÁRMIT IS ÁLÍT MAGÁRÓL. SZERENCSÉRE ÉN NEM DŐLTEM BE, MEGSZÓLALT A VÉSZCSENGŐ ÉS UTÁNNANÉZTEM AZ EMBERNEK MIELŐTT ELKÜLDTEM A PÉNZT NA EZEK UTÁN NEM IS VETTEM MEG A TERMÉKET NINCS KIDOBNIVALÓ PÉNZEM.
EZEK UTÁN MÉG AZ EMBER FENYEGETŐZIK ÜGYVÉDDEL ÉS PERREL.

Meggyőződésem hogy igazad van!!Gratulálok az éleslátásodhoz!!Mit is mondtál honnét vagy ennyire otthon a Vaterán?Nekem még néha 3 év után is gondot jelent eligazodni ,Te meg megbocsáss a -1-es értékeléseddel meg mintha mindig itt lettél volna!!Ez némi magyarázatra szorul,de amit észrevettél azt jómagam is szóvátettem a Vaterának kb.2 órája de magasról tesznek a bejelentésemre!Most akkor ki kivel van?Már néha nem tudom hol áll a fejem!!!

--------------------
A legnemesebb gondolat sem ér semmit ha nem osztod meg másokkal!
Go to the top of the page

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2009-03-28 22:56
Létrehozva: #18982

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

Mai napi jóembereim, az egyik "többszörösen visszaeső":

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...02&avatip=2

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=513458

Se fizetni, se kommunikálni, semmi, csak leütik az árut, és részükről vége.

--------------------

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2009-03-28 22:29
Létrehozva: #18983

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(modellezuk @ 2009-03-28 21:19) *
A MEGOLDÁS: CSÖKKENTENI A JUTALÉKOKAT, HOGY NÖVEKEDJEN A FORGALOM!
MERT AKKOR UGYANAZT AZ ÖSSZEGET, SŐT TÖBBET IS KI LEHETNE HOZNI JÓVAL TÖBB AUKCIÓBÓL!

Nem vagyok Vatera fun ... Csak számoljunk egy cseppet !

Vatera csökkenti 1 %-kal a jutalékot ... Várható eredmény ???

Kirakok valamit 100.- Ft-ért ... Jutalék után marad nekem 94 forint .. Most ... De az egy százalék csökkenés miatt a jövőben 95 forintom fog maradni !

Heváj !!! A vatera csökkenti árbevételét(jutalékát) az 1/6-odával (16,666 %), amiből nekem 1 forint bevételnövekedésem származik ... Azaz, az eredeti nettó árbevételem 1/94-edével megnőtt !!! Ebből fogok majd balatoni telket venni ... sad.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
modellezuk
hozzászólás 2009-03-28 22:19
Létrehozva: #18984

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 94

Kedves zlandi!
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy ezt a helyzetet pont ellenkezőképpen kell kezelni!
Nem emelni a jutalékokat! Kevesebb aukcióból több pénz folyjon be, sőt, a sikertelen aukciókból is folyamatos haszon fog jönni április 1.-től!
A MEGOLDÁS: CSÖKKENTENI A JUTALÉKOKAT, HOGY NÖVEKEDJEN A FORGALOM!
MERT AKKOR UGYANAZT AZ ÖSSZEGET, SŐT TÖBBET IS KI LEHETNE HOZNI JÓVAL TÖBB AUKCIÓBÓL!
A másik, hogy szemtelenség, pofátlanság és tisztességtelen a nem sikeres aukciók után is jutalékot elkérni! A szolgáltatások mindenhol sikerdíjasak, bárhol a világon! Ha nem jött össze az "adásvétel", akkor is fizetni kell...???!!!
Nemrég a minimálárért is pénzt kérnek, nem is keveset, és a szolgáltatások díjai is jelentősen megdrágultak!
Elég a drágításokból, úgysem kaptunk érte semmilyen ellenszolgáltatást! Nem javult a piactér, csak egyre jobban elszegényedik, minden értelemben!
Felszólítom a mellettünk álló vatera felhasználók nevében a Vatera Kft.-t, hogy tegyen le az újabb jutalék-emelkedésről és csökkentse azokat, fejlessze a biztonsági védelmet, jobb és szebb legyen a honlap, és nem utolsó sorban igazságosan kezelje az incidenseket!
Amennyiben nem tesz ennek eleget, garantáljuk, hogy április 1-én tönkremegy a Vatera, mert senki sem fog itt árulni!

+Quote Post
theopapa10
hozzászólás 2009-03-28 21:56
Létrehozva: #18985

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-28 21:51
Azonosító: 587 954

SZ*** I*** AZAZ szemir007

VIGYÁZAT CSALÓ SZERINTEM SOKAN BELEFUTOTTUNK MÁR HASONLÓBA NE LICITÁLJ NE VÁSÁROLJ LEHÚZ AKINEK A PÉNZT KÉNE UTALNI AZ AZ EMBER A VATERA ÉS A TESZVESZ OLDALON ELKÖVETETT CSALÁSOK MIATT RENDŐRSÉG ELŐTT VAN, AZ EMBERT ÚGY HÍVJÁK: M*** G*** L*** SZERINTEM PÁR EMBERNEK ISMERŐS LESZ A NÉV SAJNA, HA VALAKINEK EZ NEM MOND ÍGY SEMMIT KERESSE MEG AZ OLDALON AZ INAKTÍV Jorsoly109 FELHASZNÁLÓT ÉRDEMES -11 AZ ÉRTÉKELÉSE NA EZ AZ EMBER SZERINTEM UGYANAZ BÁRMIT IS ÁLÍT MAGÁRÓL. SZERENCSÉRE ÉN NEM DŐLTEM BE, MEGSZÓLALT A VÉSZCSENGŐ ÉS UTÁNNANÉZTEM AZ EMBERNEK MIELŐTT ELKÜLDTEM A PÉNZT NA EZEK UTÁN NEM IS VETTEM MEG A TERMÉKET NINCS KIDOBNIVALÓ PÉNZEM.
EZEK UTÁN MÉG AZ EMBER FENYEGETŐZIK ÜGYVÉDDEL ÉS PERREL.

+Quote Post
barter87
hozzászólás 2009-03-28 21:55
Létrehozva: #18986

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-23 20:50
Azonosító: 499 994

smile.gif

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-28 21:40
Létrehozva: #18987

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(kegyesmarika @ 2009-03-28 06:24) *
Sziasztok ! Harmadik hónapja vaterázok. Kellemes csalódás ért mert nagyon sok kedves szimpatikus vásárlóval találkoztam ez minden vásárlómra vonatkozik. Most már én is inkább a postázást választom és a vásárlók többsége is . Viszont a postaköltség nagyon befolyásolja a vásárlásokat és soknak tartom.

Látod Kedves kegyesmarika ezért érdemes vaterázni!!Korrekt ár-érték aránnyal dolgozol és így mint a vevő ,mint az eladó elégedet!!Ebben a hitünkben akarnak egyesek most megingatni bennünket hogy lehet ezt tisztességesen is csinálni.Belátom sokaknak betesz a feltöltési díj,dehát mit adnak ma már ingyen?Csak ezért megpróbálni szétzülleszteni és hagyni a sumákokat a zavarosban halászni nem okos dolog.Meggyőződésem hogy a higgadtan gondolkodó és aszerint cselekvő embereknek lessz türelme és értelme kivárni amig a Rosszemberek megunják az értelmetlen szétzüllesztési kisérletüket.Tegye a szivére mindenki a kezét hogy a Vatera helyében nem lépte volna meg ugyanezt a lépést?Szerintem igen!!A postának mi Vaterások nagyon nagy forgalmat jelentünk és a folyamatosan emelkedő áraikat Te vagy az első aki egyáltalán szóvá tette!!Ott miért nem tiltakozik senki az Elégedetlenkedők közül??Pedig a postaköltség nem 5meg 10 forintal emelkedik!Ja -hogy azt a vevő fizeti és akkor miért érdekelne bennünket!??!Mert a magas postaköltség sajnos tényleg sok vevőt számolásra késztet!

--------------------

+Quote Post
zlandi
hozzászólás 2009-03-28 21:28
Létrehozva: #18988

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-09 23:19
Azonosító: 110 342

Kedves "modellezuk"!
Eddig nem írtam a fórumon csak csendesen olvastam, de most megteszem.
Minden szavaddal egyetértek, tökéletesen megfogalmaztad az én álláspontomat is!
Hasonlóan teszek én is, mint eladó biztosan elválnak útjaim a vaterától!
üdv. zlandi

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2009-03-28 21:25
Létrehozva: #18989

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

IDÉZET(csabau @ 2009-03-24 19:55) *
blink.gif  és mi a francnak vízjelezni - én is a túróért vesződtem vele - saját névvel is ELLOPJÁK.
ÉS ARCBAVÁG A MODERÁTOR, hogy védessem le a saját képeimet, majd dokumetációval együtt küldjem a vaterának.

röhej... mad.gif

Ezt már velem is eljátszották párszor.

Az egyiket ki tudtam záratni, a másiknál még neki állt feljebb nála gondolkodtam hogy leütöm a termékét és személyesen magyarázom el neki.

Amit a vatera ebben az ügyben tesz, nos nagyon óvatosan fogalmazva is semleges hozzáállás, főleg mert ha nem a termékkel árulja az árut, akkor nem azt árulja, így szabályt sért.

Viszont vigasztaljon az a tudat, hogy ezek az eladók egy idő után eltűnnek a piactérről.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-03-28 21:10
Létrehozva: #18990

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(brian27 @ 2009-03-28 20:06) *
Távol álljon Tőlem ,hogy a vatera okosaival vitatkozzak.Minek? Igy teszek Én.Nem kell velem egyetérteni.Nem veszek el előre pénzt senkitől,viszont nem is adok.Ennyi.Akivel nem tudok igy együtt müködni attól nem vásárolok.Eladásaimnál pedig nem vagyok rest megemelni a telefont email irogatás helyett,hátha hamarabb kiderül hogy pistikeunatkozik vagy valóban a vevövel beszélek.De ezzel sem kell egyetérteni.Nem kivánok több szót erre pazarolni.
Magyarul "kinek a pap....kinek a papné"és van még akinek a "lánya"..de azok már "elköltöztek" nagy sebbel-lobbal más oldalra.

Nem akartalak rábeszélni, csak az egy téves elképzelés, hogy az utánvétel biztonságosabb.
És bocs, hogy nem értettem veled egyet laugh.gif

+Quote Post
brian27
hozzászólás 2009-03-28 21:06
Létrehozva: #18991

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-10 15:48
Azonosító: 346 115

IDÉZET(Aramir @ 2009-03-28 19:56) *
Aha, és gondolom te az összes utánvételes csomagodat így szoktad átvenni? És mi van, ha nem te vagy otthon, és rokon átveszi? Sajnos megtörtént eset a féltégla, nem a kisujjamból szoptam ki.

Távol álljon Tőlem ,hogy a vatera okosaival vitatkozzak.Minek? Igy teszek Én.Nem kell velem egyetérteni.Nem veszek el előre pénzt senkitől,viszont nem is adok.Ennyi.Akivel nem tudok igy együtt müködni attól nem vásárolok.Eladásaimnál pedig nem vagyok rest megemelni a telefont email irogatás helyett,hátha hamarabb kiderül hogy pistikeunatkozik vagy valóban a vevövel beszélek.De ezzel sem kell egyetérteni.Nem kivánok több szót erre pazarolni.
Magyarul "kinek a pap....kinek a papné"és van még akinek a "lánya"..de azok már "elköltöztek" nagy sebbel-lobbal más oldalra.

+Quote Post
böcűs
hozzászólás 2009-03-28 20:57
Létrehozva: #18992

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(skajwa @ 2009-03-28 19:30) *
szemir007
Másfél hét alatt lett 32 pozitív értékelése, eme egyszerű okból kifolyólag:
http://www.vatera.hu/reszegedj_muterral_re..._139215414.html
És a másik:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?c...032&adult=1

Elég feltűnő, hogy ingyen, ahogy ő fogalmaz csupán "baráti szeretetből" elküldi a terméket, amit kiemelt és külön szöveget írt alá + ajándék ikon, tehát 300ft-ot ráköltött és ráadásul kétszer. Eléggé gyanús hogy csak pozitív gyűjtés céljából árulja a "termékeket". Ráadásul nem egy felhasználótól egynél több értékelése is van.
Előzetes tapasztalataim alapján nem lennék meglepődve, ha pár nap/hét múlva még szó lenne róla ebben a topikban.

Azért van a --Szabáltalan hirdetés!Értesitsen!--és meglátod hogy milyen gyorsan eltünik!Bár gondolom van a gyereknek még egykét ilyen Vateraszivatós eszköz a tarsolyában!Meg egykét fölhasználóneve tartalékban.Az ilyen hirdetés olyan mintha beengednek valakit a kocsmába és ott köszönetképpen az asztal alá piszkit.Remélem nem sokan követik a példáját!!!

--------------------

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-03-28 20:56
Létrehozva: #18993

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(brian27 @ 2009-03-28 06:42) *
Ezt aztán nem értem.Jogod van a csomagot felbonta mind a futár ,mind a posta elött és ha nem stimmel valami jegyzökönyvezik ,persze nem mondom hogy azonnal megldodik az esetleges probléma,de akkor sem dobtad ki a pénzedet az ablakon. Szerintem.

Aha, és gondolom te az összes utánvételes csomagodat így szoktad átvenni? És mi van, ha nem te vagy otthon, és rokon átveszi? Sajnos megtörtént eset a féltégla, nem a kisujjamból szoptam ki.

+Quote Post
modellezuk
hozzászólás 2009-03-28 20:43
Létrehozva: #18994

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 94

Kedves Felhasználók!
Legutóbb akkor szóltam a fórumba, amikor mindenkinek kötelező volt bankszámlaszámot nyitni az értékesítési szolgáltatás igénybevételéhez.
Ugye kitalálta most a Vatera, hogy termékfeltöltési díjat kell fizetni, kivéve az 1 Ft-os aukciókra.
Ha elviszi valaki 1 Ft-ért akármit, akkor az a gyakorlatban 0 Ft...
Minek szúrjak el az értékesítésével órákat (lefényképezés, feltöltés, a leütés utáni időpont egyeztető telefonköltségek, számítógép áramfogyasztása, oda-vissza utazási költségek a megbeszélt találkozóhelyre (270 Ft a vonaljegy) stb...).
Számoljon mindenki utána, mennyibe kerül nekem az 1 Ft-ért megvásárolt árut személyesen átadni valakinek.
Ja, és azt úgy vedd, hogy az árut ingyen adtad oda.
Találtam nemrég néhány számítástechnikai cuccot, feltettem 1 Ft-okért. 2 hétnyi üzletelés kb. 200 Ft hasznot hozott.
Azt hiszem, hogy a Körúton a csövesnek többet szoktak adni 1 óra alatt.
Tehát egyszerűen a magas postaköltségek és a magas Vatera jutalékok miatt nem érdemes, sőt veszteséges üzletelni a piactéren. Komolyan mondom, ezentúl csak vásárolni fogok a piactéren. Mert az nem kerül semmibe.
A Vatera piactere áll. Nagy a kínálat, zsíros üzletek meg egyáltalán nincsenek. Egyrészt a gazdasági világválság is felelős.
Tehát nem szaporítom a szót, abbahagyom a vaterázást.
Ennyi.
További szép napot.
Hozzászólást várok/fogadok.
Üdv:
modellezuk

+Quote Post
skajwa
hozzászólás 2009-03-28 20:30
Létrehozva: #18995

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-06 16:46
Azonosító: 106 417

szemir007
Másfél hét alatt lett 32 pozitív értékelése, eme egyszerű okból kifolyólag:
http://www.vatera.hu/reszegedj_muterral_re..._139215414.html
És a másik:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?c...032&adult=1

Elég feltűnő, hogy ingyen, ahogy ő fogalmaz csupán "baráti szeretetből" elküldi a terméket, amit kiemelt és külön szöveget írt alá + ajándék ikon, tehát 300ft-ot ráköltött és ráadásul kétszer. Eléggé gyanús hogy csak pozitív gyűjtés céljából árulja a "termékeket". Ráadásul nem egy felhasználótól egynél több értékelése is van.
Előzetes tapasztalataim alapján nem lennék meglepődve, ha pár nap/hét múlva még szó lenne róla ebben a topikban.

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-28 15:43
Létrehozva: #18996

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

IDÉZET(böcűs @ 2009-03-27 22:47) *
Miért mondasz nekem ilyet?Irigykedni csak szabad!!Vagy nem???Még mikor irtam az imént-fönn volt a moci az előző tulaj termékei közt!!És azért fog negativat adni mert visszaéltél az ártatlanságával és magadénak érzed a BMW-ét!Szerintem azon a motoron Te nem fogsz megnáthásodni!!

Na ja:) Néha így megérzem ha van fennt ilyen egyforintos valami amit valszeg elrontottak, hetente egyszer kb unalomból rákeresek ezekre és véletlenül mindig kifogok egyet-kettőt:) Aztán jól megveszem, hátha odaadják... Szerettem volna ezt a fránya motort de lassú voltam. Szeretem nézni amikor mások szenvednek:-) Így asszem hamarabb megtanulják ezek az eladók hogy mit lehet és mit nem, meg hogy hogyan kell meghirdetni valamit:-)

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-28 15:36
Létrehozva: #18997

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

IDÉZET(vargareg @ 2009-03-28 09:48) *
1 Ft-ért leütöttem egy régi bútordarabot, majd az aukció végeztével jött az email az eladótól, hogy minimálárat is szeretett volna feltenni, de valahogy tévedésből elmaradt, a lényeg, hogy nem adja a bútort.
Én eladóként még sosem követtem el ilyen baklövést, mi a teendő szerintetek?

Hát egyesek szerint nega meg a levelezés elküldése az ügyfélszolgnak hogy a bosszúnegádat töröljék, Én hasonlóképp vettem a múltkor egy egyforintos dolgot amit elrontott az illető de aztán megesett a szívem és egy kölcsönös pozitív értékelés mellett eltekintettem az adásvételtől, természetesen köteleztem a jutalék megfizetésére szóban hogy a vatera is megkapja a megérdemelt összeget!!! :-)
Jó ha gyűlnek a pozítívjaim, nemmintha javítani kéne a statisztikámon... :-)

+Quote Post
golya70
hozzászólás 2009-03-28 11:48
Létrehozva: #18998

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 08:48
Azonosító: 11 338

Tisztelt partnerek, nekem nagyon elegem lett a vatera és a teszvesz "szórakozásaiból" én befejeztem ide csak legfeljebb vásárolni jövök, keresek vagy készítettek egy másik oldalt ahol ugyanilyen formában tudom az eladásokat folytatni.
Mindenkinek további sikeres üzletelést!!

+Quote Post
vargareg
hozzászólás 2009-03-28 10:48
Létrehozva: #18999

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-01 13:23
Azonosító: 213 456

1 Ft-ért leütöttem egy régi bútordarabot, majd az aukció végeztével jött az email az eladótól, hogy minimálárat is szeretett volna feltenni, de valahogy tévedésből elmaradt, a lényeg, hogy nem adja a bútort.
Én eladóként még sosem követtem el ilyen baklövést, mi a teendő szerintetek?

+Quote Post
nagyzee
hozzászólás 2009-03-28 09:33
Létrehozva: #19000

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-25 18:05
Azonosító: 2 094

IDÉZET(brian27 @ 2009-03-27 23:28) *
Többek között ezért nem értem Én,hogy oly sokan miért erültetik az elöre utalás dolgot.Kiben biztok meg?Hiába volt csomó pozitiv értékelése és mégis elrakta a pénzeket.Senkitül nem várok el elöreutalást,ha vásárolok Tülem se várja el senki.

Mint eladó, nem értek egyet veled. Én azért kereskedek becsületesen már hosszú évek óta, hogy a vevők megbízzanak bennem. Minden aukcióm előre utalásos fizetéssel vagy személyesen vihető csak el. Kivételes esetekben, külön kérésre elmegy néha utánvétellel is, de a legtöbben már akkor meggondolják magukat,a mikor megírom, mibe fog neki kerülni. Az előre utalásos fizetés egyáltalán nem gáz. A vevőnek van bizonyítéka arról, hogy utalt, tehát ha én nem teljesítek, keres egy ügyvédet és mindenestől behajtja az összes veszteségét. Persze nem csip-csup vásárlásról beszélek, mert párezer forintért nem éri meg pereskedni. Szerintem a vevő igenis győződjön meg róla alaposan, hogy kivel üzletel! Sok vevő 5-10% árnyereségért olyan eladókat bevállal, hogy a hajam égnek áll.

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 948 949 950 951 952 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-30 20:13