IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 962 963 964 965 966 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
petipapa11
hozzászólás 2009-03-19 16:24
Létrehozva: #19261

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-12 07:32
Innen: HU EGER
Azonosító: 186 777

Akárhogy is gondolkodtam, csak idekívánkozik a megjegyzésem !
Vettem egy új gázpisztolyt mad.gifALEX947 felhasználótól.(mellesleg csak pozitívja van, majdnem 200) A pisztoly postán érkezett, kibontáskor nem működött. Mailban megbeszéltük, hogy visszaküldöm, és kicseréli, noha nem kötelessége, és csak szívességet tesz nekem. Visszaküldtem, majd rákérdeztem, hogy akkor ezt a plusz pk-et mikor utalja. Hát ettől elzárkózott, hogy ez neki plusz kiadás, meg akkor már nem keres rajta semmit, stb. Nem értem a dolgot, mert amikor valamit haszonnal ad el, akkor nem sír a szája senkinek, hogy mennyit keresett rajta. Mellesleg ez egy bolt ! Állítólag !
Most jön a csattanó, mert visszaküldte nekem ugyanazt a pisztolyt javítva. Így legalább működik, csak az ..@ssza a csőröm, hogy duplán fizettem ki a pk-et, (815, és 500 Ft -okat) Ha ezt hozzáadom a pisztoly árához, akkor annyi, mint itt vettem volna a fegyverbolba, és még rakétázó toldat is lett volna hozzá !!!
[font="Arial Black"][/font] mad.gif

--------------------
Fel a fejjel mégjobban !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
KISKONYVESBOLT
hozzászólás 2009-03-18 00:15
Létrehozva: #19262

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-17 23:52
Azonosító: 555 795

De most majd lessz mert mint már említették az öngool tesz róla!!!!! HE HE !!!

+Quote Post
heniavateran
hozzászólás 2009-03-17 23:31
Létrehozva: #19263

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-22 11:46
Azonosító: 122 923

Egyet értek az előttem szólóval! Én is meggondolom, hogy nem-e menjek át én is egy másik ilyen oldalra...

+Quote Post
dudddy
hozzászólás 2009-03-17 22:47
Létrehozva: #19264

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-23 19:27
Azonosító: 181 780

Gratulálni szeretnék a Vatera csapatának a feltöltési dij
ötlete a legnagyobb öngól volt amit eggy ilyen volumenű
oldal csak elkövethet!!Valoszinű hogy az eladók 50%-60%
távozni fog a Vateráról,ha ezzel az volt a cél hogy
tönkretegyék a Vaterát nagyon jó uton haladnak felé!!!Üdv

+Quote Post
leifina
hozzászólás 2009-03-17 19:30
Létrehozva: #19265

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-15 19:29
Azonosító: 149 897

Hát ha a feltöltésért is fizetni kell, akkor inkább kimegyek a bolhapiacra árulni sad.gif
Itt meg csak a 20 000 Ft-on felüli cuccost éri meg majd eladni. Vagy azt a plusz akárhány forintot is ráterhelem majd a vevőre smile.gif
Szerintem már a minimálár "megadóztatása" is bődületes ostobaság volt, ezzel csak annyit értek el, hogy kevesen használják.

+Quote Post
gyuriqa
hozzászólás 2009-03-17 19:22
Létrehozva: #19266

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-07 12:00
Azonosító: 339 555

www.vatera.hu
www.teszvesz.hu

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-03-17 18:32
Létrehozva: #19267

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

www.vatera.hu mad.gif

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
ftpv
hozzászólás 2009-03-17 16:48
Létrehozva: #19268

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 12:45
Azonosító: 1 502

Feltöltési díjak
1Ft, minimálár nélkül 0 Ft
2 - 5000 Ft 5 Ft
5001 - 10 000 Ft 10 Ft
10 001 - 20 000 Ft 20 Ft
20 001 - 60 000 Ft 30 Ft
60 000Ft felett 40 Ft
Ingatlan, Építkezés, Otthon > Ingatlan és alkategóriái (kivéve az Albérlet) 500 Ft
Albérlet 300 Ft
Egyéb jármű; Haszongépjármű, munkagép, busz; Légi jármű; Motor, robogó, quad; Személyautó; Versenyautó; Veterán jármű > Autó; Veterán jármű > Motor; Vízijármű (kivéve a Motorok)* 500 Ft
Motorok* 300 Ft

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-03-17 08:30
Létrehozva: #19269

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

SZÉGYENFAL...

Aki mindenkinél jobban kiérdemelte az e helyen szereplést, az az, aki a következő szavak írásba foglalásáért felelős...

<h2 class="box-title">"Közös tulajdonos, két önálló aukciós portál 2009.01.30.</h2>Vatera.hu és TeszVesz.hu: minden marad a régiben

A dél-afrikai központú Naspers médiavállalat online divíziója, a MIH Internet Europe lett a TeszVesz.hu 100%-os tulajdonosa, miután sikeres megállapodást kötött az aukciós oldal korábbi tulajdonosával, a Sanoma Budapesttel. Az MIH Internet Europe komoly szereplő a közép-kelet-európai internetes piacon, egyben a Vatera.hu tulajdonosa is.
A két magyarországi aukciós portál működését a tulajdonosváltás nem befolyásolja. A Vatera.hu és a TeszVesz.hu önálló egységként, változatlan üzletmenet mellett folytatja tovább tevékenységét. A tervek szerint megmarad mindkét márka, és nem változik a technológia sem.

Dobra Péter a TeszVesz.hu operatív igazgatója és Gerő Viktor a Vatera.hu ügyvezető igazgatója elmondták párhuzamos működésük során továbbra is arra törekednek, hogy a felhasználók változatos igényeinek minden téren megfeleljenek."

Vajon mit lát az az ember, ha tükörbe néz?

+Quote Post
zebutabu
hozzászólás 2009-03-16 19:12
Létrehozva: #19270

Lelkes fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-23 19:08
Innen: a Tibi mellett
Azonosító: 1 742

IDÉZET(prutyka @ 2009-03-16 13:04) *
viszont jó üzlet ha valaki elhiszi.....

Kedves Prutyka! unsure.gif
Nem csak a köldökzsinórból nyernek ki őssejtet. blink.gif Én magam is átestem csontvelő /őssejttranszplantáción/, így valamicskét konyítok hozzá. Az biztos, hogy van valami szer, ami az őssejtképzést fokozza. A saját őssejtemet vették le, és mielőtt ez megtörtént, már egy héttel előtte kaptam napi 2x sejtképző injekciókat. Ez nem kacsa mellow.gif , valóság, ami akkor még a Szabolcs kórházba történt, most már újra a Lászlóban van ez az osztály.

+Quote Post
prutyka
hozzászólás 2009-03-16 14:15
Létrehozva: #19271

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-07 12:11
Azonosító: 280 994

ismerek egy csontvelő és össejttranszplantációs o.v. főorvost....
tőle kérhetek véleményt mennyire jók ezek vagy egyáltalán érnek-e valamit.....

ha érdekel valakit.....

--------------------
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." Josh Billings
Azt mondják elmebajban szenvedek, de én nem szenvedek tőle! Sőt minden percét élvezem!

+Quote Post
prutyka
hozzászólás 2009-03-16 14:04
Létrehozva: #19272

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-07 12:11
Azonosító: 280 994

IDÉZET(Gettagrip @ 2009-03-16 12:19) *
Üdv!
Mindenekelőtt tisztázni szeretném hogy az alábbi dolog kizárólag az én véleményem csak szeretném megosztani veletek mint érdekességet.
http://www.vatera.hu/ossejt_vedo_es_fokozo..._136055491.html
Erről a szerről érdemben semmit nem írnak le, mi az hogy őssejtfokozó meg védő? Senki sem tudja de jól hangzik, leírnak pár összetevőt ami bármit is fokozhat, kutatási és felhasználási adatokkal nem szolgálhatnak, az interneten is csak annyit írnak a Vállalatukról hogy emberközpontú, szupcsi meg mindenféle általános dolgot amiből semmi nem derül ki.
Nőgyógyászaton dolgoztam, elég sok műtétben és szülésnél voltam ott ahol őssejtet vettünk és egy hozzáértő szemével mondhatom hogy az amúgy is többszázezres őssejtmizéria amivel kapcsolatban még semmilyen eredményt nem lehet felmutatni egy olyan kiegészítője ez a termék ami semmire sem jó ellenben nagyon drága!
Nem szabad elhinni ezt a maszlagot, a köldökvérben van elég felhasználható őssejt, nincs szükség a fokozásra vagy erősítésre.

viszont jó üzlet ha valaki elhiszi.....

--------------------
"A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál." Josh Billings
Azt mondják elmebajban szenvedek, de én nem szenvedek tőle! Sőt minden percét élvezem!

+Quote Post
heniavateran
hozzászólás 2009-03-16 13:39
Létrehozva: #19273

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-22 11:46
Azonosító: 122 923

Sziasztok!

Mivel szégyenfal a topic neve, szeretném, ha az akiről itt írok szégyenkezne is!

A történet a következő: még február végén lejáró 1 Ft-os aukción megvásároltak tőlem egy táskát. http://www.vatera.hu/glamour_taska_126129942.html Sikerült is felvenni a vásárlóval a kapcsolatot aki közölte, hogy csak 1 hét múlva fog tudni utalni, várjak rá. Vártam, megtettem máskor is...
Megjött a pénz és én hülye pozitívval is értékeltem jóhiszeműen. Erre majd egy hónap múlva kapom az Ő értékelését: Értékelés:................... SEMLEGES
Megjegyzés:.................."A termék nem volt új, ezt az aukcióban nem
tüntette fel. Nem ajánlom, ez nem korrekt így sad.gif"
Én ezt nem értem!
Az állapotnál is fel volt tüntetve, hogy a termék használt ill., a képeken is látszott, hogy milyen állapotban van a táska. Nem állítottam valótlant, nem árulok zsákba macskát! Ráadásul direkt 1 Ft-os aukció volt.
És még én vagyok "nem korrekt"??
Meg lehet nézni, hogy kinek milyen értékelései vannak! Nekem ez volt az első ami nem pozitív, és egyáltalán nem tartom jogosnak! Én türelmes voltam, vártam a vásárlóra, pozitívot adtam (mert tőlem még senki nem kapott mást)!
De nem érdemes egyesekkel jóindulatúnak lenni, most tanultam belőle!
És nem érdemes ezzel a személlyel üzletelni se! Nem kívánok vele többet kapcsolatba lépni!
Tanuljatok belőle Ti is, ne járjatok úgy, mint én!

AZIZZA pedig szégyelje magát![color="#FF0000"][/color]

+Quote Post
Gettagrip
hozzászólás 2009-03-16 13:19
Létrehozva: #19274

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-03 08:03
Azonosító: 12 575

Üdv!
Mindenekelőtt tisztázni szeretném hogy az alábbi dolog kizárólag az én véleményem csak szeretném megosztani veletek mint érdekességet.
http://www.vatera.hu/ossejt_vedo_es_fokozo..._136055491.html
Erről a szerről érdemben semmit nem írnak le, mi az hogy őssejtfokozó meg védő? Senki sem tudja de jól hangzik, leírnak pár összetevőt ami bármit is fokozhat, kutatási és felhasználási adatokkal nem szolgálhatnak, az interneten is csak annyit írnak a Vállalatukról hogy emberközpontú, szupcsi meg mindenféle általános dolgot amiből semmi nem derül ki.
Nőgyógyászaton dolgoztam, elég sok műtétben és szülésnél voltam ott ahol őssejtet vettünk és egy hozzáértő szemével mondhatom hogy az amúgy is többszázezres őssejtmizéria amivel kapcsolatban még semmilyen eredményt nem lehet felmutatni egy olyan kiegészítője ez a termék ami semmire sem jó ellenben nagyon drága!
Nem szabad elhinni ezt a maszlagot, a köldökvérben van elég felhasználható őssejt, nincs szükség a fokozásra vagy erősítésre.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-03-15 15:41
Létrehozva: #19275

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Grobar @ 2009-03-15 13:34) *

Hát igen.Kérdésed jogos.
Akinek ennyi negája van, miért nem lehet figyelmen kívül hagyni a nyamvadt százalékos arányt????

Kap egy negát, meghúzza magát, csinál néhány kamu aukciót kamu licittel, kamu értékeléssel és máris kihúzta ismételten magát a bajból. 80% felett lesz az aránya, aztán éli tovább a világát.
Nálam tiltón van ugyan, de sokan nem olvassák nemhogy a fórumot, de az értékeléseket sem...

A vatinak át kéne gondolnia az értékelési rendszert, nemcsak a százalékot kéne figyelni....szerintem.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-03-15 14:34
Létrehozva: #19276

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=295336

Jó ez a 80%-os rendszer?????

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
horologium
hozzászólás 2009-03-15 14:09
Létrehozva: #19277

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-22 13:44
Azonosító: 154 643

IDÉZET(avikos @ 2009-03-11 15:04) *
Babaszoba1 sem semmi! licitál agyba-főbe,fizetni meg nem fizet!

babaszoba1 nevű felhasználót a teszvesz-ről már kitiltották. A babaszobán pedig hírhedt feketelistás. Topikot nyitottak a ténykedéséről, mert rendszeresen átvágja az anyukákat.
Össze-vissza licitálgat, aztán találomra fizet vagy nem fizet, éppen milyen kedve van. Mindenki retteg tőle, mert hetekig, hónapokig halogatja a fizetést, aztán annyit se közöl, hogy bocs, de mégse kérem, amit megnyertem. Senki ne bízzon meg benne, mert a többi fórumon is csalónak tartják. Itt is olvashattok róla: www.***

Egyáltalán ne féljetek töröltetni a jogtalan negatívját, mert a Vatera kitörli, ha kéritek! Bár az ilyeneket el kellene távolítani minden aukciós piactérről!

Másik "ikertestvére" a chris63 felhasználónevű nő! Tőle is óvakodjatok! Önhatalmúlag dönt a fizetés és postázás feltételeiről, semmi véve a saját feltételeidet. Szerinte ha ő a vevő, akkor úgy fizet és úgy postáztat, ahogy ő akarja. Mégha engedsz is, már késő, mert nem hajlandó fizetni és addig halogatja a fizetést különböző mondvacsinált indokokkal, míg kénytelen vagy neki negatívot adni. Ha pedig negatívot mersz adni, mert a hibájából nem valósult meg az adás-vétel, simán visszaad egy bosszú negatívot. Valótlan dolgokat állít, folyton támad és fenyegetőzik! Ő is találomra fizet vagy nem fizet.
Én töröltettem egy előre adott bosszú negatívját. Ennél a két embernél nagyobb csalót még életemben nem láttam és remélem soha nem is futok velük össze esetleg más felhasználónév alatt!

Tedd te is feketelistára őket még időben, mielőtt megkárosíthatnának!

+Quote Post
szeku
hozzászólás 2009-03-14 23:37
Létrehozva: #19278

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-18 15:40
Azonosító: 46 180

Most nézem, hogy a "kacatos15" csókának volt olyan terméke, ahol meg az én leírásomat használta szóról szóra.

Pofátlan "volt" a fazon, nem kicsit, nagyon.

A hozzászólást -szeku- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-14 23:39

--------------------
Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.
Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2009-03-14 20:38
Létrehozva: #19279

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Putyur @ 2009-03-14 18:33) *
Ahogy elnézem, kacatos15 már nem tölt le képet sehonnan a Vaterás termékleírásaihoz.

Már én sem láthattam "nemes cselekedetét". rolleyes.gif
Gondolom a többi téren is ilyen "korrektül" járhatott el, ha már inaktív.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-03-14 19:40
Létrehozva: #19280

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(csabau @ 2009-03-14 14:15) *
no kérem, azt hiszem én készülhetek egy
friss reges nullás nagybevásárlására a cuccaimból...

inakív a kacatos csóka, termékei lerántva - http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=276601

Nem irigyellek.
sad.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 962 963 964 965 966 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-30 00:09