IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 971 972 973 974 975 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
csabau
hozzászólás 2009-03-24 01:17
Létrehozva: #19441

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(d-tucsi @ 2009-03-24 00:09) *
Ha vége az aukcionak akkor a licitálok megnyerték a termékeid,mert minimálár nélkül tetted fel.Tehát a termékeket NEM ADHATOD EL MÁSNAK.Okoskodás helyett olvasd el inkább a szabályzatot

de a BTK-t is el lehet kezdeni bújni, nagy szükség lesz rá  wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby
Go to the top of the page

+Quote Post
d-tucsi
hozzászólás 2009-03-24 01:09
Létrehozva: #19442

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 21:39
Azonosító: 426 415

IDÉZET(Moonwalker1 @ 2009-03-24 00:03) *
Na látom itt vagytok, egy pár ***,ha vége az aukcionak akkor felteszem egybe az egészet és ráér kifizetni a személyesnél jó?azon az áron amiért megvették volna!!!!!!irgy kutyák vagytok és az is maradtok vége a finomkodásnak majd meglátjuk melyikötök veszi meg éps személyessen kell fizetni!!!!!

Ha vége az aukcionak akkor a licitálok megnyerték a termékeid,mert minimálár nélkül tetted fel.Tehát a termékeket NEM ADHATOD EL MÁSNAK.Okoskodás helyett olvasd el inkább a szabályzatot

+Quote Post
Moonwalker1
hozzászólás 2009-03-24 01:03
Létrehozva: #19443

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-22 16:50
Azonosító: 570 635

Na látom itt vagytok, egy pár ***,ha vége az aukcionak akkor felteszem egybe az egészet és ráér kifizetni a személyesnél jó?azon az áron amiért megvették volna!!!!!!irgy kutyák vagytok és az is maradtok vége a finomkodásnak majd meglátjuk melyikötök veszi meg éps személyessen kell fizetni!!!!!

+Quote Post
d-tucsi
Létrehozva: #19444

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 21:39
Azonosító: 426 415

IDÉZET(Moonwalker1 @ 2009-03-23 23:47) *
Na akkor figyel ide te senkiházi fogas81 vagy a másik ój felhasználo neved....amivel a vevöimnek irtál és lejárattál...lejár az aukcio senkinek nem adok oda semmit hanem te fogod megvenni az egésszet amenyit licitálnak rá!!!! és be foglak perelni hiterontásért becsóletsértésért és rágalmazásért!!!!senki és semmi nem törhet pálcát felettem......ugy árulok ahogy akarok az olyan emberekre fáztam rá mint te és ahozzád hasonló rosszindulatú emberekre de most anyi kivétellel hogy emberedre akadtál.Megirtam a Vaterának mindent....te fogoöd személyessen átvenni átutalás nélkül Buadpesten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az egészet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UI:szia!azt szeretném mondani hogy le akarnak járatni egy hadjkáratot inditott elenem egy nő aki egyszer fogas81 és másodszor (therealtama)néven müködik ne haragudj de vele fgom megvetetni az áruimat, vagy ha nem veszi meg akkor beperelem hitelrontásért rágalmazásért és hamis vádért elenézésedet kérem

Figyu szerintem 1 hetes regisztrácioval kicsit vegyél vissza az arcodbol.Másodszor ha a licit végén nem adod el a licit nyeretesének,akkor téged fognak ök beperelni aztán majd gondolkodhatsz,hogy inkább csöndben kellett volna maradni.

+Quote Post
paleszka23
Létrehozva: #19445

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-13 20:26
Azonosító: 9 853

Ha szükségem lenne a termékeire valószínűleg licitálnék is rá. De ez már nem nevezhető jóindulatú figyelmeztetésnek. Vagytok néhányan találtok valakit, akit meghurcoltok többszörösen. Egyrészt kérdem én, ilyenkor hol van egy moderátor? Te vásároltál már tőle? Ha nem honnan tudod, hogy 2+1 hétig hiteget?
Honnan tudod, hogy pereskedni kellene? Nem vitatkozni-veszekedni akarok, viszont ha már a pereskedés szóba került, én tuti beperelnélek téged a társaiddal
együtt, aztán a jóindulatból gyűjthetnétek a pénzt a kártérítésre. De ez az én privát véleményem.

IDÉZET(therealtama @ 2009-03-23 23:17) *
Akkor licitálj a termékeire te! Én nem rosszindulatból irtam be ide, hanem, hogy ne fizessen rá valaki. Itt semmi garanciád nincs. Utalj előre, 2 hétig +1 hétig minden további nélkül tud hitegetni. Aztán max élhetsz egy feljelentéssel, ami mégha eredményre is vezet, pénzed nem lesz. Utalnék előre, de olyannak soha, aki mereven elzárkózik a személyes átadástól. Neked ez nem gyanús?

+Quote Post
Sulley333
hozzászólás 2009-03-24 01:02
Létrehozva: #19446

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-02 22:01
Azonosító: 28 707

Na akkor figyel ide te senkiházi fogas81 vagy a másik ój felhasználo neved....amivel a vevöimnek irtál és lejárattál...lejár az aukcio senkinek nem adok oda semmit hanem te fogod megvenni az egésszet amenyit licitálnak rá!!!! és be foglak perelni hiterontásért becsóletsértésért és rágalmazásért!!!!senki és semmi nem törhet pálcát felettem......ugy árulok ahogy akarok az olyan emberekre fáztam rá mint te és ahozzád hasonló rosszindulatú emberekre de most anyi kivétellel hogy emberedre akadtál.Megirtam a Vaterának mindent....te fogoöd személyessen átvenni átutalás nélkül Buadpesten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az egészet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UI:szia!azt szeretném mondani hogy le akarnak járatni egy hadjkáratot inditott elenem egy nő aki egyszer fogas81 és másodszor (therealtama)néven müködik ne haragudj de vele fgom megvetetni az áruimat, vagy ha nem veszi meg akkor beperelem hitelrontásért rágalmazásért és hamis vádért elenézésedet kérem

Ha elhozod minden árudat pestre a licitált árakon szerintem megveszem őket kp-ért ezen az áron. Mindegyik ár alat van, még jobban is járnál ha máshol meghirdetnéd. Többet is adnának érte. De tényleg, ha minden rendben van akkor miért nem lehet átvételkor fizetni pesten amikor jössz? Csak ennyit kell engedned, és máris minden írás ami it megtörtént, tárgytalan lesz. Ez így korrekt lenne a vevőkkel szemben is, eltűnne a bizalmatlanság. Semmit sem veszítenél vele, hiszen azt írtad a személyes átvétel lehetséges. Akkor pedig nem sok értelme van utalgatni szerintem.

+Quote Post
forevergsm
hozzászólás 2009-03-24 01:00
Létrehozva: #19447

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-06-05 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 159 654

IDÉZET(csabau @ 2009-03-23 23:52) *
jujujuj  blink.gif

csípem az ilyen sántító történeteket...

meg a nyomaékul felvonultatott érveket négyszáztíz felkiáltójel képében  wink.gif

tetszik nekem is... páholyból figyelem az eseményeket...

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-24 00:59
Létrehozva: #19448

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

lejár az aukcio senkinek nem adok oda semmit

pont ettöl tart itt mindenki unsure.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
paleszka23
hozzászólás 2009-03-24 00:55
Létrehozva: #19449

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Még jó, hogy nem. De miért gyanús? Azért mert 0 adás-vétel van feltüntetve az adatlapján? Akkor nagyon sok gyanús ember van a vaterán nem? De olyan embert is ismerek (sajnos sokat) akik az agyafurt vatera szabályzat miatt újra kellett regisztrálnia. Előtte több száz értékelése volt. Akkor ők mind gyanúsak.

Mindegy, nem vitatkozni akarok, csak nem értem mi értelme van egy esetleges meghurcolásának.

IDÉZET(pelike @ 2009-03-23 23:15) *
végülis nem a szégyenfalra lett beráncigálva, csak a "gyanúsak" közé... azt pedig szerintem senki sem tagadhatja, hogy gyanús. Én nullásként legalább próbálnék kompromisszumokat kötni, hamár ilyen fura élethelyzetem lenne, hogy ne legyek gyanús... de ő nem köt, ragaszkodik a "gyanús" szállítási feltételeihez. mellow.gif

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-03-24 00:52
Létrehozva: #19450

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

jujujuj  blink.gif

csípem az ilyen sántító történeteket...

meg a nyomaékul felvonultatott érveket négyszáztíz felkiáltójel képében  wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
paleszka23
hozzászólás 2009-03-24 00:51
Létrehozva: #19451

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Igen. És?

IDÉZET(Sulley333 @ 2009-03-23 23:02) *
Minden hirdetését láttad?

+Quote Post
Moonwalker1
hozzászólás 2009-03-24 00:47
Létrehozva: #19452

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Akkor licitálj a termékeire te! Én nem rosszindulatból irtam be ide, hanem, hogy ne fizessen rá valaki. Itt semmi garanciád nincs. Utalj előre, 2 hétig +1 hétig minden további nélkül tud hitegetni. Aztán max élhetsz egy feljelentéssel, ami mégha eredményre is vezet, pénzed nem lesz. Utalnék előre, de olyannak soha, aki mereven elzárkózik a személyes átadástól. Neked ez nem gyanús?

+Quote Post
Moonwalker1
hozzászólás 2009-03-24 00:39
Létrehozva: #19453

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
therealtama
hozzászólás 2009-03-24 00:17
Létrehozva: #19454

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-03-21 17:52
Azonosító: 568 154

IDÉZET(paleszka23 @ 2009-03-23 23:00) *
Komolyan nem értelek benneteket. Itt fikáztok eladókat, azért mert esetleg kamionozik, és nem minden hétvégén tud hazajönni...stb. Látatlanban kritizáltok itt embereket, és gondolom utána mosolyogva hátradőltök a fotelban, hogy mekkora királyok vagytok. Az ebay-es fotó miatt már rögtön csaló? Nekem sem minden terméknél eredeti kép van fent, akkor már én is csaló vagyok? Röhejesek vagytok komolyan. A helyesírás miatt meg főleg te ne ítélkezz. ("hírdetés")
Azért mert nem ír helyesen, már nem lehet egy külföldön dolgozó ember? Aztán lehet, hogy már németül jobban tud mint magyarul. Á mindegy.

+Quote Post
pelike
hozzászólás 2009-03-24 00:15
Létrehozva: #19455

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-03 13:49
Azonosító: 72 942

Komolyan nem értelek benneteket. Itt fikáztok eladókat, azért mert esetleg kamionozik, és nem minden hétvégén tud hazajönni...stb. Látatlanban kritizáltok itt embereket, és gondolom utána mosolyogva hátradőltök a fotelban, hogy mekkora királyok vagytok. Az ebay-es fotó miatt már rögtön csaló? Nekem sem minden terméknél eredeti kép van fent, akkor már én is csaló vagyok? Röhejesek vagytok komolyan. A helyesírás miatt meg főleg te ne ítélkezz. ("hírdetés")
Azért mert nem ír helyesen, már nem lehet egy külföldön dolgozó ember? Aztán lehet, hogy már németül jobban tud mint magyarul. Á mindegy.

végülis nem a szégyenfalra lett beráncigálva, csak a "gyanúsak" közé... azt pedig szerintem senki sem tagadhatja, hogy gyanús. Én nullásként legalább próbálnék kompromisszumokat kötni, hamár ilyen fura élethelyzetem lenne, hogy ne legyek gyanús... de ő nem köt, ragaszkodik a "gyanús" szállítási feltételeihez. mellow.gif

+Quote Post
Sulley333
hozzászólás 2009-03-24 00:02
Létrehozva: #19456

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Minden hirdetését láttad?

+Quote Post
paleszka23
hozzászólás 2009-03-24 00:00
Létrehozva: #19457

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vateroka @ 2009-03-23 20:54) *
Sziasztok. Sajnos sokan bedőlnek még az ilyen csalóknak. Nézzétek meg a nokia e90 termékét, az pl egy ebay-es fotó. Állítása szerint egy új készülék, akkor miért másnak a hírdetés-képét rakta fel? Nézzétek meg a termékleírásokat, a levelezéseit: telis tele helyesírási hibákkal. Hihető, hogy 5 éve Németországban dolgozik... :-) Persze! Az a gáz, hogy mennyien licitálnak, .... lesz majd sírás-rívás. Vicc az egész. Persze, ne legyen igazam. (De az lesz.)

+Quote Post
Sulley333
hozzászólás 2009-03-23 23:30
Létrehozva: #19458

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Lecsike @ 2009-03-23 22:20) *
Ez igaz ... de a képmegosztóra tehet fel plusz képeket az aktuális napi újsággal, ezt a szabályzat engedi, és akár be is linkelheti a Vaterára!

Ahogy írod, tulajdonképpen bármilyen ingyenes oldalra fel lehetne tenni képeket és a hozzászólásai között vagy itt közzé lehetne tenni. Valamiért úgy érzem ez nem fog megtörténni. Persze egy digitális, szerkeszthető kép valódisága is megkérdőjelezhető. Eléggé megkomponált képnek kellene lenni lehetőleg digigép infókkal amikben nem ennek kellene szerepelni a kép tulajdonságainál: "Használt szoftver: Adobe Photoshop CS Windows" smile.gif

A hozzászólást -Sulley333- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-23 23:30

+Quote Post
Lecsike
hozzászólás 2009-03-23 23:20
Létrehozva: #19459

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:53
Innen: Magyarország
Azonosító: 968

IDÉZET(konyvetNEKED @ 2009-03-23 22:12) *
Licitált terméklapon nem tud módosítani (fotót/leírást), de felfüggeszteni sem tudja az aukcióit. Sem törvényi, sem technikai lehetősége nincs rá. Kíváncsian várjuk a folytatást. Az idő vagy igazolja vagy cáfolja az állítását. Ilyen típusú és stílusú aukciók nem szoktak pozitívan végződni.

Ez igaz ... de a képmegosztóra tehet fel plusz képeket az aktuális napi újsággal, ezt a szabályzat engedi, és akár be is linkelheti a Vaterára!

--------------------
Az élet rövid ... éld hát meg mosolyogva !

Vaterás Bögrét Szeretnék !

A hozzászólást - Lecsike - szerkesztette a legjobb tudása szerint !

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2009-03-23 23:19
Létrehozva: #19460

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 14:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(konyvetNEKED @ 2009-03-23 22:12) *
Licitált terméklapon nem tud módosítani (fotót/leírást), de felfüggeszteni sem tudja az aukcióit. Sem törvényi, sem technikai lehetősége nincs rá. Kíváncsian várjuk a folytatást. Az idő vagy igazolja vagy cáfolja az állítását. Ilyen típusú és stílusú aukciók nem szoktak pozitívan végződni.

Ha nem is tudja a képeket módosítani, tud új ZÁRT aukciót indítani 1 ftost

pl:

Képek a 11111111111 termékről
Csak képek ne licitálj stb.....

Nem hinném, hogy a modiknak ez ellen kifogása lenne ezek után

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 971 972 973 974 975 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-01 19:51