IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 98 99 100 101 102 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-05 21:19
Létrehozva: #1981

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Bacsa71 @ 2013-01-05 20:07) *
Üdv! Érdeklődnék,hogy Ő mikor lesz inaktiv? Csupatka81(-2). Csak ezért kérdezem mert nem szeretném,ha mérgében adna egy negatívot ugyanúgy mint a másik illetőnek. A választ előre is köszönöm!

Tisztelt Bacsa71!

Már inaktiv.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Bacsa71
hozzászólás 2013-01-05 21:07
Létrehozva: #1982

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-25 21:47
Azonosító: 433 334

Üdv! Érdeklődnék,hogy Ő mikor lesz inaktiv? Csupatka81(-2). Csak ezért kérdezem mert nem szeretném,ha mérgében adna egy negatívot ugyanúgy mint a másik illetőnek. A választ előre is köszönöm!

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-01-05 20:52
Létrehozva: #1983

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 19:11) *
Azért nem hiszem, hogy remélhetek, mert Ő azt mondta, Neki küldtek egy e-mailt arról, hogy nem vettem át a csomagot és másnap próbálkoznak.Innentől kezdve még az sincs, hogy késik a futár, mert állítólag Ő kapott e-mailt. Nem baj, egyszer úgy is hibázik és nem hagyom annyiban.Valahol úgy is fog hagyni valamit ami alapján utól lehet érni.

Végülis melyik futárszolgálatot fizetted ki neki?

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 20:30
Létrehozva: #1984

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 19:11) *
Engem sem éppen ezért volt érdekes, szerintem Ő volt vagy egy teljesen ettől független személy. Én már most is értékelném, de attól még nem kapom vissza a pénzem. Megírtam neki a feljelentés lehetőségét, de előszőr személyes találkozót ajánlottam fel, vagyis közöltem, mert amint kiderítettem pontosan hol lakik bekopogtatok.Természetesen semmilyen rossz szándékkal, csak megkérem adja vissza a pénzem legyen szíves.Mást már sikerült meggyőzni, de persze mindig vannak kivételek.
Azért nem hiszem, hogy remélhetek, mert Ő azt mondta, Neki küldtek egy e-mailt arról, hogy nem vettem át a csomagot és másnap próbálkoznak.Innentől kezdve még az sincs, hogy késik a futár, mert állítólag Ő kapott e-mailt. Nem baj, egyszer úgy is hibázik és nem hagyom annyiban.Valahol úgy is fog hagyni valamit ami alapján utól lehet érni.

Kér el a csomag azonosító számát és nézz utána a csomagnak.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-05 20:11
Létrehozva: #1985

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-01-05 14:20
Azonosító: 1 949 814

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-05 17:36) *
Én is erre gondoltam. Engem futár még nem hívott ismeretlen számról.
Nem számít, hogy értékelt téged, ettől függetlenül te majd érdeme szerint értékelheted. Az ő értékelése csak annyit tesz, hogy beismerte a pénz megérkezését. Azaz téged igazol. De tényleg várj vele, mármint az értékeléssel. Na és a rendőrségi feljelentés lehetőségét írd meg neki e-mailben. Amúgy mivel most év eleje van, még szerintem remélhetsz, hogy hétfőn megkapod a cuccot, bár... szóval fene tudja.
Te is tegyél feljelentést.

Engem sem éppen ezért volt érdekes, szerintem Ő volt vagy egy teljesen ettől független személy. Én már most is értékelném, de attól még nem kapom vissza a pénzem. Megírtam neki a feljelentés lehetőségét, de előszőr személyes találkozót ajánlottam fel, vagyis közöltem, mert amint kiderítettem pontosan hol lakik bekopogtatok.Természetesen semmilyen rossz szándékkal, csak megkérem adja vissza a pénzem legyen szíves.Mást már sikerült meggyőzni, de persze mindig vannak kivételek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 18:36
Létrehozva: #1986

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 14:28) *
Bárkitől, akitől kérdeztem azt mondta, nem hívnak magántelefonszámról vagyis rejtett számról, így valószínű Ő hívott vagy csörgetett és azt akarta beadagolni, hogy az a futár volt. nem a futárra gyanakszom, hogy lelépett, hisz az eladó nem válaszol az e-mailemre és ki van kapcsolva a telefonja. Ez az érdekes, mert még hívott is másnap, hogy jött neki ugye e-mail és reméli akkor másnapra ide is ér, mert Ő is szeretné az értékelést megkapni és Ő értékelt is Engem pluszosra, Ő szerinte létrejött a biznisz. Hát persze, mert Én utaltam Neki. Ez számít valamit, hogy Engem értékelt?

Én is erre gondoltam. Engem futár még nem hívott ismeretlen számról.
Nem számít, hogy értékelt téged, ettől függetlenül te majd érdeme szerint értékelheted. Az ő értékelése csak annyit tesz, hogy beismerte a pénz megérkezését. Azaz téged igazol. De tényleg várj vele, mármint az értékeléssel. Na és a rendőrségi feljelentés lehetőségét írd meg neki e-mailben. Amúgy mivel most év eleje van, még szerintem remélhetsz, hogy hétfőn megkapod a cuccot, bár... szóval fene tudja.

IDÉZET(ecopower @ 2013-01-05 17:30) *
Sziasztok!
Edit088 felhasználótól dec 14-én vettem egy Vén Emil festményt.Az árát el is utaltam,ahogy illik.Különböző okokra való hivatkozással a képet csak jan 03-án kaptam meg.Amint kibontottam,láttam hogy a kép hamisítvány.A mester majd' 30 éve halott,a képen meg még ragad a festék.Azonnal jeleztem neki telefonon és e-mailben,de nem veszi vissza,sőt már el sem érem.Az eladó most is hirdet,vigyázzatok vele!

Te is tegyél feljelentést.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
ecopower
hozzászólás 2013-01-05 18:30
Létrehozva: #1987

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-30 21:18
Azonosító: 98 234

Sziasztok!
Edit088 felhasználótól dec 14-én vettem egy Vén Emil festményt.Az árát el is utaltam,ahogy illik.Különböző okokra való hivatkozással a képet csak jan 03-án kaptam meg.Amint kibontottam,láttam hogy a kép hamisítvány.A mester majd' 30 éve halott,a képen meg még ragad a festék.Azonnal jeleztem neki telefonon és e-mailben,de nem veszi vissza,sőt már el sem érem.Az eladó most is hirdet,vigyázzatok vele!

+Quote Post
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-05 17:11
Létrehozva: #1988

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(svejku @ 2013-01-05 15:12) *
Eszedbe se jusson addig értékelni, amíg ki nem derülnek a dolgok.
Az, hogy Ő értékelt, számodra nem jelent semmit (egyenlőre). Egy másik vevőt is értékelt, még az sem jelzett vissza.
Van még két jóval nagyobb értékű "eladása", azokat figyeld, hogy ott történik-e értékelés.
Addig is próbáld keresni, ne hagyd magad, helyezzél kilátásba rendőrségi feljelentést, ha nem küldi a terméket, vagy az egész összeget vissza.

Nem semmiképp nem hagyom annyiban. Egyszer már volt ilyen esetem telefonnal egy másik oldalon, ott előre kérte az illető az összeg felét és "küldte" postán, legalábbis így egyeztünk meg.Vártam 1-2 hetet, addig sose estem áldozatúl szóval nem tudtam mennyit kell várni.Kértem Tőle ajánlószelvény másolatát, csak a felét sikerült lefényképezni meg hasonló érdekes dolgok.Leírni nagyon hosszú lenne, de 3 hónap után miután mindent bevetettem, kicsit mélyebbre nyúltam jobbnak látta a kedves eladó visszautalni az utolsó forintig az összeget.Még mondtam is neki, hogy ha legközelebb kölcsönre van szüksége inkább szóljon. Az a baj, sokat olvastam arról, hogy oké feljelentem, de ha nem tudom bizonyítani, hogy szándékosan akart átverni, akkor még ellenem fordul az ügy, szerintem ezért is adott pozitívat, jól kitervelt dolog volt ez.
Igen írtam is mind a kettő vevőnek, ugye TV és TELEFON vétel történt, de az egyik nem írt vissza a másik meg csak annyit, hogy neki is még függőben van de még nem tud mit mondani, bocs.Egyenlőre ennyi, biztos örülnek neki, hogy hirdetésükhöz irogatok, de nem tudok mást tenni.Ők max elkönyvelik annyival, hogy ok mégse tudják megvenni a terméket, mivel nem utaltak előre szerintem.Ha igen akkor meg még jobb, mert minél többen lennénk annál jobb lenne, de szerintem ebben a sztoriban csak Én voltam ennyire naív.
Egy szó mint száz Én próbálom keresni, de folyamatosan azt hallom, hogy az előfizető nem elérhető. Ha postán zajlott volna nem aggódnék 2 nap után, de mivel futárral ezért már tegnap is késő.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-05 16:12
Létrehozva: #1989

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 14:28) *
... mert Ő is szeretné az értékelést megkapni és Ő értékelt is Engem pluszosra, Ő szerinte létrejött a biznisz. Hát persze, mert Én utaltam Neki. Ez számít valamit, hogy Engem értékelt?

Eszedbe se jusson addig értékelni, amíg ki nem derülnek a dolgok.
Az, hogy Ő értékelt, számodra nem jelent semmit (egyenlőre). Egy másik vevőt is értékelt, még az sem jelzett vissza.
Van még két jóval nagyobb értékű "eladása", azokat figyeld, hogy ott történik-e értékelés.
Addig is próbáld keresni, ne hagyd magad, helyezzél kilátásba rendőrségi feljelentést, ha nem küldi a terméket, vagy az egész összeget vissza.

+Quote Post
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-05 15:28
Létrehozva: #1990

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 13:52) *
Most nem leszel sokkal okosabb attól amit írok... . Én úgy tudom h. ha a futár nemér el a kézbesítés napján akkor értesítőt hagy h. felvehesd a kapcsolatot velük és új időpontot tudj egyeztetni. Én még nem jártam így, de ha weboldalról rendeltem valami alkatrészt pl. akkor ez állt a levélben. Engem 1x hívott futár, de csak közölte h. 20 perc és itt lesz és számmal hívott. Hívni biztos hívna első nekifutásra ha nem talál otthon téged. Nem tudom melyik futárcégről van szó... de csak úgy nem lépnek le... .
Ha a rendőrségen feljelented kiadja a vatera az eladó adatait a rend őreinek, neked csak úgy nem (ha valamelyik vevőjének van eladó terméke írhatsz oda neki és megkérdezheted h. megkapta-e). Az az eladó értékelt téged +an akiről szó van 3 napja?

Bárkitől, akitől kérdeztem azt mondta, nem hívnak magántelefonszámról vagyis rejtett számról, így valószínű Ő hívott vagy csörgetett és azt akarta beadagolni, hogy az a futár volt. nem a futárra gyanakszom, hogy lelépett, hisz az eladó nem válaszol az e-mailemre és ki van kapcsolva a telefonja. Ez az érdekes, mert még hívott is másnap, hogy jött neki ugye e-mail és reméli akkor másnapra ide is ér, mert Ő is szeretné az értékelést megkapni és Ő értékelt is Engem pluszosra, Ő szerinte létrejött a biznisz. Hát persze, mert Én utaltam Neki. Ez számít valamit, hogy Engem értékelt?

A hozzászólást -sixer66_t- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-05 15:29

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-05 14:55
Létrehozva: #1991

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 13:32) *
Igen, én is azt írtam neki a 3. levelemben h. ha 22 utalt és 24 megérkezik a pénz akkor 27 már postázom is a terméket.... úgy gondoltam h. 24 még van bank min. délig, de nem tudtam biztosan.
Ha hétfőn tényleg kifizeti én elküldöm neki, elvégre nem nyúlhatom le a pénzét... . De milyen módon módosítsam az értékelésem azt nem tudom, mármint h. mit írjak bele.... mert a bank nem utalt szöveget már nem hiszem utólag meg elvileg kifizeti a 23. napon.
Az utolsó levelemben szép hosszasan leírtam neki h. arról nem én tehetek h. ő nem fizetett és nem válaszolt a a dec. 28-as levelemre és biztos nem nekem kellene még keresnem ha az ígéretét megszegi. Ha a közüzemi számlákat nem fizeti be a neten (van aki úgy fizeti) a cég is csak egy levelet küld neki majd idővel kamatot is számol, de nem fogja senki se hívni h. méltóztasson már utalni.

Senki nem mondta, hogy nyúld le a pénzét! Ezt én írtam "Most döntsd el, küldöd neki az árút vagy nem."
Ez viszont nem = a pénz lenyeléssel, ugyanis azt vissza is lehet utalni. Apróság csak de a posta is drágább már.
Értékelés módosításba beírod fizetett és azért kéred a módosítást.

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 14:52
Létrehozva: #1992

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 568

IDÉZET(diana2213 @ 2013-01-05 11:50) *
Az elmúlt 5 évben néha napi, de inkább heti rendszerességgel utalok, de még sosem fordult elő ilyen. Ráadásul itt nem egy napos, hanem több, mint egy hetes csúszásról beszélünk. Ezt nem engedheti meg magának egy bank sem, hiszen sok a határidős utalás.
Én 24-én utaltam, gond nélkül átért a pénzem még tavaly.

Igen, én is azt írtam neki a 3. levelemben h. ha 22 utalt és 24 megérkezik a pénz akkor 27 már postázom is a terméket.... úgy gondoltam h. 24 még van bank min. délig, de nem tudtam biztosan.
Ha hétfőn tényleg kifizeti én elküldöm neki, elvégre nem nyúlhatom le a pénzét... . De milyen módon módosítsam az értékelésem azt nem tudom, mármint h. mit írjak bele.... mert a bank nem utalt szöveget már nem hiszem utólag meg elvileg kifizeti a 23. napon.
Az utolsó levelemben szép hosszasan leírtam neki h. arról nem én tehetek h. ő nem fizetett és nem válaszolt a a dec. 28-as levelemre és biztos nem nekem kellene még keresnem ha az ígéretét megszegi. Ha a közüzemi számlákat nem fizeti be a neten (van aki úgy fizeti) a cég is csak egy levelet küld neki majd idővel kamatot is számol, de nem fogja senki se hívni h. méltóztasson már utalni.

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 13:30) *
Egyenlőre ide írok, hogy tanácsot kérjek, de valószínű tovább fogok menni.
Előre kérek mindenkit, hogy kioktatástól kíméljetek.
Kinéztem az oldalon magamnak egy terméket, amit le is ütöttem villámáron. Az eladó 0 értékeléssel büszkélkedhet, de láttam fent több hírdetését meg hát nem tanulva régi eseteimből előre elutaltam Neki a teljes vételárat plusz még a futár költséget is. Ez összesen 18400Ft volt. Ez volt szerdán, hívott is, hogy megérkezett hozzá a pénz és megy is és küldi a futárral.Másnap volt egy nem fogadott hívásom ami magántelefonszám volt, elvileg az volt a futár, majd később kiderül miért, de Én úgy tudtam nem hívnak rejtett számról épp azért, hogy vissza lehessen hívni. Délután hívott a kedves felhasználó, hogy kapott egy e-mail-t amiben az állt, hogy nem vettem át a csomagot, így másnap próbálják meg kézbesíteni.Ő reggel 9 kor kapta az e-mailt és akkor is jött a nem fogadott hívás.Ekkor még nem gyanakodtam, mondom jó hát másnap akkor hozza.Itthon voltam egész nap direkt ezért, telefonon nem kerestek, semmi se történt és délután megpróbáltam hívni az illetőt, de semmi. Ki volt kapcsolva és azóta is ki van.Írtam neki egy két e-mailt amiben csak az állt, hogy amint tud keressen fel, a legutolsó levelemben leírtam Neki a lehetőségeit fizetési meghagyástól kezdve a személyes találkozóig.De ugye ezzel nem vagyok előlrébb, mert vagy elolvassa vagy nem, de persze nem hagyom annyiban. A kérdés az lenne, hogy feljelentgetni nem akarok, mert úgy se foglalkozik vele senki,de mit lehet ezzel csinálni?
Tudom sokan azt mondjátok tanulópénz, de volt már ilyen esetem és teljesen mindegy mekkora összeg, innentől kezdve ezt személyes sértésnek veszem és nem hagyom annyiban.Annyit tudok még tenni, hogy épp a napokban még volt fent 3 termék amit más le is ütött, többek között egy tv, egy telefon és egy számítógépes alkatrész. A vevőket se akarom zaklatni, de ilyen ügyben segít a Vatera ügyfélszolgálata abban, hogy ezekkel a vevőkkel felvegyem a kapcsolatot mert ha Ők megkapják a termékeket, akkor csak engem vert át, de szerintem ez nem lesz így.
Köszönöm!

Most nem leszel sokkal okosabb attól amit írok... . Én úgy tudom h. ha a futár nemér el a kézbesítés napján akkor értesítőt hagy h. felvehesd a kapcsolatot velük és új időpontot tudj egyeztetni. Én még nem jártam így, de ha weboldalról rendeltem valami alkatrészt pl. akkor ez állt a levélben. Engem 1x hívott futár, de csak közölte h. 20 perc és itt lesz és számmal hívott. Hívni biztos hívna első nekifutásra ha nem talál otthon téged. Nem tudom melyik futárcégről van szó... de csak úgy nem lépnek le... .
Ha a rendőrségen feljelented kiadja a vatera az eladó adatait a rend őreinek, neked csak úgy nem (ha valamelyik vevőjének van eladó terméke írhatsz oda neki és megkérdezheted h. megkapta-e). Az az eladó értékelt téged +an akiről szó van 3 napja?

A hozzászólást -Vikyca- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-05 14:54

+Quote Post
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-05 14:30
Létrehozva: #1993

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Egyenlőre ide írok, hogy tanácsot kérjek, de valószínű tovább fogok menni.
Előre kérek mindenkit, hogy kioktatástól kíméljetek.
Kinéztem az oldalon magamnak egy terméket, amit le is ütöttem villámáron. Az eladó 0 értékeléssel büszkélkedhet, de láttam fent több hírdetését meg hát nem tanulva régi eseteimből előre elutaltam Neki a teljes vételárat plusz még a futár költséget is. Ez összesen 18400Ft volt. Ez volt szerdán, hívott is, hogy megérkezett hozzá a pénz és megy is és küldi a futárral.Másnap volt egy nem fogadott hívásom ami magántelefonszám volt, elvileg az volt a futár, majd később kiderül miért, de Én úgy tudtam nem hívnak rejtett számról épp azért, hogy vissza lehessen hívni. Délután hívott a kedves felhasználó, hogy kapott egy e-mail-t amiben az állt, hogy nem vettem át a csomagot, így másnap próbálják meg kézbesíteni.Ő reggel 9 kor kapta az e-mailt és akkor is jött a nem fogadott hívás.Ekkor még nem gyanakodtam, mondom jó hát másnap akkor hozza.Itthon voltam egész nap direkt ezért, telefonon nem kerestek, semmi se történt és délután megpróbáltam hívni az illetőt, de semmi. Ki volt kapcsolva és azóta is ki van.Írtam neki egy két e-mailt amiben csak az állt, hogy amint tud keressen fel, a legutolsó levelemben leírtam Neki a lehetőségeit fizetési meghagyástól kezdve a személyes találkozóig.De ugye ezzel nem vagyok előlrébb, mert vagy elolvassa vagy nem, de persze nem hagyom annyiban. A kérdés az lenne, hogy feljelentgetni nem akarok, mert úgy se foglalkozik vele senki,de mit lehet ezzel csinálni?
Tudom sokan azt mondjátok tanulópénz, de volt már ilyen esetem és teljesen mindegy mekkora összeg, innentől kezdve ezt személyes sértésnek veszem és nem hagyom annyiban.Annyit tudok még tenni, hogy épp a napokban még volt fent 3 termék amit más le is ütött, többek között egy tv, egy telefon és egy számítógépes alkatrész. A vevőket se akarom zaklatni, de ilyen ügyben segít a Vatera ügyfélszolgálata abban, hogy ezekkel a vevőkkel felvegyem a kapcsolatot mert ha Ők megkapják a termékeket, akkor csak engem vert át, de szerintem ez nem lesz így.
Köszönöm!

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 14:25
Létrehozva: #1994

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 568

IDÉZET(diana2213 @ 2013-01-05 01:29) *
Ha dec. 22-én utalt, azt a bank csak 27-i értéknappal indítja el, de addig függővé teszi a pénzt a számláján. Ettől függetlenül ezt te max. 28-án meg kellett volna kapjad. Az utalásokat, jóváírásokat gép kezeli, nem egy banki alkalmazott dönti el, hogy mikor küldik el a pénzt, szép is lenne...

Egyébként másodpercre pontosan ugyanakkor mástól is vett egy majdnem ugyanilyen karkötőt. Ott volt arany színű, úgyhogy csak összekeverte a két vásárlást.

Köszi a választ! Sejtettem h. mástól is vehetett valamit, azt nem h. ugyanazt... . Már értékeltem (amit módosíthatok) és ő is fog, nem nullás, de nem tudom h. törlik-e az értékelését ha ezt a mesét írja le az értékelésébe is... . A neki írt 5 levelemet elmentettem, az utolsó tegnap ment.... nem tudom válaszolt-e azóta, ma még nem néztem a leveleimet.... épp ebédelek és nem hiányzik az idegeskedés egy hazug ember miatt.

Tegnap írtam az egyetlen embernek aki tudtommal bankban melózik, szerinte nagy kamu. Azt mondta olyan nincs h. a bank pénzt visszatart egy hétig... és utólag teljesíti ennyi idő után és a bankban hamarabb észrevennék h. +pénz van valahol, mint az ügyfél észrevenné.
Csak gratulálni tudok a negyven pontos vevőnek, megtanult hazudozni keményen. Nem csak a nullások tudnak lassan rájövök... .

+Quote Post
diana2213
hozzászólás 2013-01-05 12:50
Létrehozva: #1995

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-13 14:00
Azonosító: 1 548 432

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-01-05 09:01) *
Ez így van, ugyanakkor az IG2-re való átálláskor adódtak problémák több banknál is, ilyenkor manuálisan kell "belenyúlni" a kötegbe. 2 hónappal ezelőtt a bankom egy munkanapot csúszott az utalásommal, kaptam is bruttó 5 ft kamatot, többen jártunk így aznap. Bár minimális a hibaszázalék, de elektronikus utalásánál is előfordulnak csúszások.

Az elmúlt 5 évben néha napi, de inkább heti rendszerességgel utalok, de még sosem fordult elő ilyen. Ráadásul itt nem egy napos, hanem több, mint egy hetes csúszásról beszélünk. Ezt nem engedheti meg magának egy bank sem, hiszen sok a határidős utalás.
Én 24-én utaltam, gond nélkül átért a pénzem még tavaly.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-05 11:39
Létrehozva: #1996

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(madmatyko @ 2013-01-05 10:36) *
Sziasztok

A 60 napos határidőn túl van lehetőség az értékelésre? Eddig vártam, hogy rendezzük egy tétel sorsát az eladóval, de többszöri megkeresésre sem válaszol, ma szerettem volna értékelni, de kicsúsztam a határidőből.

üdv:
MM

Szia!

Ahogy írod, erről lecsúsztál. 60 napon túl nem tudsz értékelni.

+Quote Post
madmatyko
hozzászólás 2013-01-05 11:36
Létrehozva: #1997

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-25 17:03
Azonosító: 11 521

Sziasztok

A 60 napos határidőn túl van lehetőség az értékelésre? Eddig vártam, hogy rendezzük egy tétel sorsát az eladóval, de többszöri megkeresésre sem válaszol, ma szerettem volna értékelni, de kicsúsztam a határidőből.

üdv:
MM

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-05 10:56
Létrehozva: #1998

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(lány @ 2013-01-04 22:48) *
24 karátos 6 GR. 999 tisztaságú befektetési aranynál az omega-75 felhasználó a termék súlyát Grain-ban adta meg. nem pedig Gramm-ban. Ezzel félrevezeti a licitálókat.

Az eladót figyelmeztettük és töröltük az aukciót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-01-05 10:01
Létrehozva: #1999

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(diana2213 @ 2013-01-05 01:29) *
Ha dec. 22-én utalt, azt a bank csak 27-i értéknappal indítja el, de addig függővé teszi a pénzt a számláján. Ettől függetlenül ezt te max. 28-án meg kellett volna kapjad. Az utalásokat, jóváírásokat gép kezeli, nem egy banki alkalmazott dönti el, hogy mikor küldik el a pénzt, szép is lenne...

Ez így van, ugyanakkor az IG2-re való átálláskor adódtak problémák több banknál is, ilyenkor manuálisan kell "belenyúlni" a kötegbe. 2 hónappal ezelőtt a bankom egy munkanapot csúszott az utalásommal, kaptam is bruttó 5 ft kamatot, többen jártunk így aznap. Bár minimális a hibaszázalék, de elektronikus utalásánál is előfordulnak csúszások.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-05 09:33
Létrehozva: #2000

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 00:34) *
Köszi h. válaszoltál, már azt hittem mindenki csak olvas.

Ez a pontos levél h. ne legyen félreértés.... nem sms-t írt, szerinte hívnom kellett volna, elírtam az előző hsznél (nekem ugyanaz a kategória.... árban), én írtam neki a válaszlevelemben h. nem hiszem h. nekem kellett volna hívnom/smseznem. Szóval 22 levették a pénzt elvileg, mert 22 írta ezt a levelet amiben azt írta h. "utalt". Az én bankom akkor vesz le pénzt, ha folyamatban van az utalás, nem előre, de lehet h. 27-es értéknappal utalt vagy már azt is keveri h. melyik eladónak mikor utalt (ahogy a színt is). Ha valakinél volt ilyen bankos baki vagy ért hozzá h. lehetséges-e akkor azért írjon. (Vevőt nem fogok hívogatni.... írtam 28 egy levelet, válasz nem jött, szerintem nem ma olvasta el... .)

Kedves (nevem)!

Köszönöm kedves értékelésed a vaterán!
Amint először írtam neked én elutaltam a pénzt, sms-t is kaptam róla. Azt gondoltam minden megy a maga útján. Mást is rendeletem vagyis mástól is. Ő tegnap felhívott mert neki is aznap utaltam mint neked de ő sem kapta meg. Bementem a bankba ott látják hogy utaltam és le is vonták tőlem 2012. dec. 27.-én. Azt az ígéretet kaptam hogy mindenképpen tovább utalják 2013. jan. 7.-én. Ha megkapod a pénzt döntsd el hogy küldöd az árut vagy vissza utalod a pénzt. Nem akartam ezzel neked bonyodalmat okozni de ha legalább telefonon rám szólsz már hamarabb utána tudtam volna nézni. További szép napot: (neve)

Nézd itt magasan kilóg a lóláb, még pedig az, hogy valamiért nem volt pénze.
Én bevallom kapásból leírtam volna neki, hogy sokkal emberibb lett volna ha megírja, hogy később tud fizetni. Köztudott a bankok közti utalás ma már csak 4 órát vesz igénybe.
Most döntsd el, küldöd neki az árút vagy nem. Ez valóban nem lehet már +.
Én se hivogatnám és sms-t se küldenék.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-05 09:35

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 98 99 100 101 102 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-28 03:01