IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 98 99 100 101 102 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
madmatyko
hozzászólás 2013-01-06 15:14
Létrehozva: #1981

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-25 17:03
Azonosító: 11 521

Sziasztok

Ha már értékelni nem tudom az aukciót leírom itt mi történt, nehogy más is így járjon:

Az alábbi linken található termeket vásároltam meg "jucubaba"-tól:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/konyha_k...1665123560.html

Szokásos menet, érdeklődés, működik-e stb. Minden pozititv, leütöttem, utaltam azonnal. Ügyintézés gyors, termek megjött pár nap alatt.

Megérkezéskor tapasztaltam, hogy a kapott termek hibás (a kinyomó rész nem ment be a helyére), szemmel láthatóan probléma volt vele korábban is, hiszen ragasztva volt (http://kepfeltoltes.hu/121225/IMG-20121112-00045_www.kepfeltoltes.hu_.jpg).

Átvétel után azonnal jeleztem az eladónak, aki az első levelemre egy hét késéssel válaszolt, jelezte hogy visszafizeti a vételárat ő nem próbálta ki, de ezután elérhetetlen volt.
Még három-négy levelet írtam (szerettem volna kultúráltan zárni az ügyet), nem jött válasz.

Sajnos türelmemnek estem áldozatul és kicsúsztam a 60 napos értékelési időből.

üdv:
MM
Go to the top of the page

+Quote Post
Whitetrash
hozzászólás 2013-01-06 12:03
Létrehozva: #1982

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-14 09:02
Azonosító: 1 360 686

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 21:42) *
A lenyúlást viccnek szántam, arra akartam utalni h. természetesen küldöm ha kifizeti végre.
A posta drágább, de nem sokkal, az utalás viszont sokkal (az én bankomnál)... de még az se biztos h. hétfőn kifizeti, mert egyszer már "utalt" csak a bank elszúrta, remélem érződik a... .
Én majdnem dobtam egy hátast... én elég tárgyilagosan értékelek (negatívnál), bár a legutóbbi negás nem így gondolja, szerintem egy negát nem lehet mégjobban virágnyelven megfogalmazni, ti ketten viszont már azért személyeskedtek szerintem (mondjuk a negára mindig személyeskedve válaszolnak az érintettek... meg magukat próbálják mosni). Gondolom a levélváltásotok akkor nagyon cifra lehetett.

Legközelebb írd ki szépen a lapodra h. a termék teszteletlen és visszavásárlási garancia nincs, ennek tudatában licitáljanak, mindezt szép nagy piros karakterekkel. Arra már nem emlékszem h. hibásként raktad-e fel, ha nem vagy biztos benne h. működik szerintem hibásként rakd fel (ha lesz hasonló terméked), ha mégis működik az csak jó a vevőnek és nem éri csalódás.

Egyetértek az előttemszólóval!
Ennyi lett volna a dolga de hát egy zseni és nem érti hogy sim nélkül is kiderül ha rádugja egy gépre hogy még csak a szoftverét sem telepíti mert teljesen le van nullázva a modem! Gondolom a zseni próbált rajta frissíteni vagy akármi csak tudatlan mert ehhez a típushoz (HuaweiE173-s2) nincs elérhető frissítés a neten, sem a gyártó honlapján!
Ellenben én a megkérdőjelezett "szakember" aki évek óta ezen készülékek tesztelésével és kompatibilitási gondjainak megoldásával foglalkozom megbízásból rendelkezem ilyen helyreállító szoftverrel és felszereléssel de ez a modem menthetetlen volt már mindezek ellenére!

Azért napok múlva jelentkeztem a problémával mert elég elfoglalt vagyok és akkor jutott rá időm hogy kipróbáljam! Ennyire egyszerű!

A kommunikációjáról a kedves eladónak pedig annyit, hogy telefonhívás volt az első részemről ahol dadogott és lerázott azzal, hogy majd ír e-mail-t mikor elmondtam a problémát! Persze e-mail- nem jött ezért én írtam de arra sem válaszolt , majd napok múlva újra írtam mire nagy nehezen válaszolt hogy én vagyok a hibás, miért vettem meg meg miért nem kérdeztem és hasonló kifogások!

Hangsúlyozom, nem hibásként árulta a készüléket! Tehát működő készüléket árult amit hálózati üzem közben nem tudott kipróbálni sim hiányában!
Viszont ez a típus micro sd kártyával bővíthető és így pendrive-ként is használható lenne de ez is csak akkor ha fel van telepítve a szoftvere a számítógépre!
Aki használ mobilinternetet az tudja ezt! Na ő nem, még mindig nem érti!

A viselkedéséből és hozzáállásából teljes mértékben arra lehet következtetni, hogy direkt megtévesztő szándékkal csinálta így a dolgokat!

A házhozszállításról meg annyit hogy a párja abban a villamosmegállóban szokott felszállni a villamosra ahol én is gyakran megfordulok, csupán időpontot kellett egyeztetni!

Az eladó védekezési reakciója az lett( migel gondolom belátta a hibáját de kártalanítani nem akar 2000.-Ft XD), hogy támad alaptalan vádakkal illet és rossz híremet kelti!

Nem tartom kizártnak, hogy további alaptalan vádakkal fog előrukkolni!

Nekem ő az első negatívom közel 500 adásvételemből, mert senki nem volt ennyire jellemtelen és arrogáns mint ő,eddig mindenkivel akivel gond akadt meg tudtam egyezni! Meg lehet nézni az ő értékeléseit!

Mindenki vonja le a következtetést mindezek alapján és az értékeléseink szövege alapján!

Köszönettel!

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-06 01:09
Létrehozva: #1983

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(svejku @ 2013-01-06 00:03) *
Mindegy milyen smilét teszünk, mosking.gif blink.gif laugh1.gif bagoly mondja verébnek... not_i.gif

Valóban mindegy, csak nekem a szemeim rögtön jojózni kezdtek blink.gif és közbe mondtam "kultúra az van" not_i.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-06 01:03
Létrehozva: #1984

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-01-05 23:42) *
Inkább így tanulságos dry.gif

Mindegy milyen smilét teszünk, mosking.gif blink.gif laugh1.gif bagoly mondja verébnek... not_i.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-06 01:03

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-06 00:42
Létrehozva: #1985

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(tormgab @ 2013-01-05 21:53) *
Az értékelések szövegezése pedig valóban tanulságos laugh1.gif

Inkább így tanulságos dry.gif

+Quote Post
tormgab
hozzászólás 2013-01-05 22:53
Létrehozva: #1986

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 14:48
Azonosító: 149 176

Én csupán egy dolgot nem értek:

"Ráadásul a terméket házhoz vittük neki!"

Na most. Ha én veszek egy teszteletlen terméket és azt nekem házhoz hozzák, (pláne ha egy mobilnetről van szó), akkor a metódus a következő:

1. Üdvözlöm kedves eladó. Köszönöm, hogy elhozta a terméket. Megkínálhatom egy kávéval?
2. Egy perc türelmet kérek, a kávé lefő.
3. Mobilinternetbe sim be, gépbe bedug, meg se nyikkan.
4. Kávé felszolgál, közösen megoldás megoldás keresés.

Túl azon, hogy én visszavettem volna (de csak és kizárólag azért, mert nem szívlelem a hasonló szenvedést egy terméken), nem nagyon lehet igazat adni a vevőnek.

Az értékelések szövegezése pedig valóban tanulságos laugh1.gif

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 22:42
Létrehozva: #1987

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 568

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-01-05 13:55) *
Senki nem mondta, hogy nyúld le a pénzét! Ezt én írtam "Most döntsd el, küldöd neki az árút vagy nem."
Ez viszont nem = a pénz lenyeléssel, ugyanis azt vissza is lehet utalni. Apróság csak de a posta is drágább már.
Értékelés módosításba beírod fizetett és azért kéred a módosítást.

A lenyúlást viccnek szántam, arra akartam utalni h. természetesen küldöm ha kifizeti végre.
A posta drágább, de nem sokkal, az utalás viszont sokkal (az én bankomnál)... de még az se biztos h. hétfőn kifizeti, mert egyszer már "utalt" csak a bank elszúrta, remélem érződik a... .

IDÉZET(csencsmen @ 2013-01-05 20:46) *
Tisztelt Fórumozók!

Szeretnék megosztani veletek egy tapaztalatot egy "kedves" felhasználóval! Mivel kezdő fórumozó vagyok, így a nevét nem írnám le, de akit érdekel az a legfrissebb negatív értékelésem adóját keresheti! Mindenek előtt leszögezném, hogy egyáltalán nem érzem magam hibásnak, hisz nem ez az első eset, hogy így adok el valamit!

Az eset.
Van egy mobilinternet, amit SIM hiányában nem tudtam tesztelni ( a telefonomban nano SIM van, így azzal tesztelni esélytelen ), így teszteletlenként hirdettem meg. Eszembe sem jutott a gépbe dugni, hisz kártya nélkül semmi értelmét nem láttam. Megnéztem a többit a vatera kínálatában 5000-6000ft, így én ezt 1900ft-ért meghirdettem. Jött is az illető és kérdés nélkül leütötte a terméket, majd miután átvette rá pár nappal jelezte, hogy rossz, mit ajánlok megoldásként.
Mivel az aukcióban leírtam, hogy teszteletlen, ennek tudatában licitálj és garanciát se vállaltam rá, így elzárkóztam a visszavásárlástól, mert időközben kiderült, hogy ő "szakember" és ilyenek bütykölésével foglalkozik. Ez épp elég ok volt arra, hogy az is megfordult a fejemben, hogy elrontotta az eszközt, de lényeg a lényeg, nem akartam visszavenni.
Ez neki nem tetszett, negatívat adott, amivel nincs bajom, mert ugye erre van az értékelés, persze én is megjutalmaztam egy negatív értékeléssel, mert nemcsak, hogy arrogáns, hanem egy büdös tahó is volt.

Most nem írnám le, hogy milyen e-mail-eket írt, de a családom gyalázásátó kezdve a létező összes alpári primitív jelzőt rám és a családomra aggatta.

Nem mertem leereszkedni a szintjére, mert féltem, hogy a rutinjával legyőz, így arra jutottam, hogy megosztom veletek ezt az esetet! Szeretném ha a fórumot olvasók rávilágítanának az én hibáimra is, mert akkor fogom tudni, hogy mit tehetek a későbbi viták elkerülése ügyében.

Köszönöm, hogy elolvasta!

Én majdnem dobtam egy hátast... én elég tárgyilagosan értékelek (negatívnál), bár a legutóbbi negás nem így gondolja, szerintem egy negát nem lehet mégjobban virágnyelven megfogalmazni, ti ketten viszont már azért személyeskedtek szerintem (mondjuk a negára mindig személyeskedve válaszolnak az érintettek... meg magukat próbálják mosni). Gondolom a levélváltásotok akkor nagyon cifra lehetett.

Legközelebb írd ki szépen a lapodra h. a termék teszteletlen és visszavásárlási garancia nincs, ennek tudatában licitáljanak, mindezt szép nagy piros karakterekkel. Arra már nem emlékszem h. hibásként raktad-e fel, ha nem vagy biztos benne h. működik szerintem hibásként rakd fel (ha lesz hasonló terméked), ha mégis működik az csak jó a vevőnek és nem éri csalódás.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-05 22:10
Létrehozva: #1988

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-05 21:00) *
Megtettem. Tanulságos. Maradok ennyiben. smile.gif

Én is, szerintem is, én is.
smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 22:01
Létrehozva: #1989

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-05 21:00) *

smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-05 22:00
Létrehozva: #1990

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-05 20:51) *
Hát nem nagyon tudom, hogy pontosan mit kellett volna tenned, vagy ő mit tett és mit nem tett. De elolvastam mindkettő értékelést. Azt is, amit te adtál és azt is, amit ő.
Javaslom a többieknek is.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 21:51
Létrehozva: #1991

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csencsmen @ 2013-01-05 20:46) *
Tisztelt Fórumozók!

Szeretnék megosztani veletek egy tapaztalatot egy "kedves" felhasználóval!
....
Nem mertem leereszkedni a szintjére, mert féltem, hogy a rutinjával legyőz, így arra jutottam, hogy megosztom veletek ezt az esetet! Szeretném ha a fórumot olvasók rávilágítanának az én hibáimra is, mert akkor fogom tudni, hogy mit tehetek a későbbi viták elkerülése ügyében.
...

Hát nem nagyon tudom, hogy pontosan mit kellett volna tenned, vagy ő mit tett és mit nem tett. De elolvastam mindkettő értékelést. Azt is, amit te adtál és azt is, amit ő.
Javaslom a többieknek is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
csencsmen
hozzászólás 2013-01-05 21:46
Létrehozva: #1992

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-01-18 21:46
Azonosító: 1 421 061

Tisztelt Fórumozók!

Szeretnék megosztani veletek egy tapaztalatot egy "kedves" felhasználóval! Mivel kezdő fórumozó vagyok, így a nevét nem írnám le, de akit érdekel az a legfrissebb negatív értékelésem adóját keresheti! Mindenek előtt leszögezném, hogy egyáltalán nem érzem magam hibásnak, hisz nem ez az első eset, hogy így adok el valamit!

Az eset.
Van egy mobilinternet, amit SIM hiányában nem tudtam tesztelni ( a telefonomban nano SIM van, így azzal tesztelni esélytelen ), így teszteletlenként hirdettem meg. Eszembe sem jutott a gépbe dugni, hisz kártya nélkül semmi értelmét nem láttam. Megnéztem a többit a vatera kínálatában 5000-6000ft, így én ezt 1900ft-ért meghirdettem. Jött is az illető és kérdés nélkül leütötte a terméket, majd miután átvette rá pár nappal jelezte, hogy rossz, mit ajánlok megoldásként.
Mivel az aukcióban leírtam, hogy teszteletlen, ennek tudatában licitálj és garanciát se vállaltam rá, így elzárkóztam a visszavásárlástól, mert időközben kiderült, hogy ő "szakember" és ilyenek bütykölésével foglalkozik. Ez épp elég ok volt arra, hogy az is megfordult a fejemben, hogy elrontotta az eszközt, de lényeg a lényeg, nem akartam visszavenni.
Ez neki nem tetszett, negatívat adott, amivel nincs bajom, mert ugye erre van az értékelés, persze én is megjutalmaztam egy negatív értékeléssel, mert nemcsak, hogy arrogáns, hanem egy büdös tahó is volt.

Most nem írnám le, hogy milyen e-mail-eket írt, de a családom gyalázásátó kezdve a létező összes alpári primitív jelzőt rám és a családomra aggatta.

Köszönöm, hogy elolvasta!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-05 21:28
Létrehozva: #1993

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2013-01-05 19:52) *
Végülis melyik futárszolgálatot fizetted ki neki?

KMF
Kamufutár smile.gif

+Quote Post
Bacsa71
hozzászólás 2013-01-05 21:27
Létrehozva: #1994

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-25 21:47
Azonosító: 433 334

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-01-05 20:19) *
Tisztelt Bacsa71!

Már inaktiv.

Tisztelt Benz! Nagyon köszönöm a választ! Sajnos egy kis fázis késéssel kerül fel az üzenetem mert multkor volt egy kis malőr biggrin.gif!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-05 21:19
Létrehozva: #1995

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Bacsa71 @ 2013-01-05 20:07) *
Üdv! Érdeklődnék,hogy Ő mikor lesz inaktiv? Csupatka81(-2). Csak ezért kérdezem mert nem szeretném,ha mérgében adna egy negatívot ugyanúgy mint a másik illetőnek. A választ előre is köszönöm!

Tisztelt Bacsa71!

Már inaktiv.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Bacsa71
hozzászólás 2013-01-05 21:07
Létrehozva: #1996

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-25 21:47
Azonosító: 433 334

Üdv! Érdeklődnék,hogy Ő mikor lesz inaktiv? Csupatka81(-2). Csak ezért kérdezem mert nem szeretném,ha mérgében adna egy negatívot ugyanúgy mint a másik illetőnek. A választ előre is köszönöm!

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-01-05 20:52
Létrehozva: #1997

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 19:11) *
Azért nem hiszem, hogy remélhetek, mert Ő azt mondta, Neki küldtek egy e-mailt arról, hogy nem vettem át a csomagot és másnap próbálkoznak.Innentől kezdve még az sincs, hogy késik a futár, mert állítólag Ő kapott e-mailt. Nem baj, egyszer úgy is hibázik és nem hagyom annyiban.Valahol úgy is fog hagyni valamit ami alapján utól lehet érni.

Végülis melyik futárszolgálatot fizetted ki neki?

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 20:30
Létrehozva: #1998

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 19:11) *
Engem sem éppen ezért volt érdekes, szerintem Ő volt vagy egy teljesen ettől független személy. Én már most is értékelném, de attól még nem kapom vissza a pénzem. Megírtam neki a feljelentés lehetőségét, de előszőr személyes találkozót ajánlottam fel, vagyis közöltem, mert amint kiderítettem pontosan hol lakik bekopogtatok.Természetesen semmilyen rossz szándékkal, csak megkérem adja vissza a pénzem legyen szíves.Mást már sikerült meggyőzni, de persze mindig vannak kivételek.
Azért nem hiszem, hogy remélhetek, mert Ő azt mondta, Neki küldtek egy e-mailt arról, hogy nem vettem át a csomagot és másnap próbálkoznak.Innentől kezdve még az sincs, hogy késik a futár, mert állítólag Ő kapott e-mailt. Nem baj, egyszer úgy is hibázik és nem hagyom annyiban.Valahol úgy is fog hagyni valamit ami alapján utól lehet érni.

Kér el a csomag azonosító számát és nézz utána a csomagnak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-05 20:11
Létrehozva: #1999

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-01-05 14:20
Azonosító: 1 949 814

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-05 17:36) *
Én is erre gondoltam. Engem futár még nem hívott ismeretlen számról.
Nem számít, hogy értékelt téged, ettől függetlenül te majd érdeme szerint értékelheted. Az ő értékelése csak annyit tesz, hogy beismerte a pénz megérkezését. Azaz téged igazol. De tényleg várj vele, mármint az értékeléssel. Na és a rendőrségi feljelentés lehetőségét írd meg neki e-mailben. Amúgy mivel most év eleje van, még szerintem remélhetsz, hogy hétfőn megkapod a cuccot, bár... szóval fene tudja.
Te is tegyél feljelentést.

Engem sem éppen ezért volt érdekes, szerintem Ő volt vagy egy teljesen ettől független személy. Én már most is értékelném, de attól még nem kapom vissza a pénzem. Megírtam neki a feljelentés lehetőségét, de előszőr személyes találkozót ajánlottam fel, vagyis közöltem, mert amint kiderítettem pontosan hol lakik bekopogtatok.Természetesen semmilyen rossz szándékkal, csak megkérem adja vissza a pénzem legyen szíves.Mást már sikerült meggyőzni, de persze mindig vannak kivételek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 18:36
Létrehozva: #2000

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-05 14:28) *
Bárkitől, akitől kérdeztem azt mondta, nem hívnak magántelefonszámról vagyis rejtett számról, így valószínű Ő hívott vagy csörgetett és azt akarta beadagolni, hogy az a futár volt. nem a futárra gyanakszom, hogy lelépett, hisz az eladó nem válaszol az e-mailemre és ki van kapcsolva a telefonja. Ez az érdekes, mert még hívott is másnap, hogy jött neki ugye e-mail és reméli akkor másnapra ide is ér, mert Ő is szeretné az értékelést megkapni és Ő értékelt is Engem pluszosra, Ő szerinte létrejött a biznisz. Hát persze, mert Én utaltam Neki. Ez számít valamit, hogy Engem értékelt?

Én is erre gondoltam. Engem futár még nem hívott ismeretlen számról.
Nem számít, hogy értékelt téged, ettől függetlenül te majd érdeme szerint értékelheted. Az ő értékelése csak annyit tesz, hogy beismerte a pénz megérkezését. Azaz téged igazol. De tényleg várj vele, mármint az értékeléssel. Na és a rendőrségi feljelentés lehetőségét írd meg neki e-mailben. Amúgy mivel most év eleje van, még szerintem remélhetsz, hogy hétfőn megkapod a cuccot, bár... szóval fene tudja.

IDÉZET(ecopower @ 2013-01-05 17:30) *
Sziasztok!
Edit088 felhasználótól dec 14-én vettem egy Vén Emil festményt.Az árát el is utaltam,ahogy illik.Különböző okokra való hivatkozással a képet csak jan 03-án kaptam meg.Amint kibontottam,láttam hogy a kép hamisítvány.A mester majd' 30 éve halott,a képen meg még ragad a festék.Azonnal jeleztem neki telefonon és e-mailben,de nem veszi vissza,sőt már el sem érem.Az eladó most is hirdet,vigyázzatok vele!

Te is tegyél feljelentést.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 98 99 100 101 102 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-03 04:13