IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 1017 1018 1019 1020 1021 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Sanyabacsi69
hozzászólás 2009-01-23 20:47
Létrehozva: #20361

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

1. Ha újra felhív, kérd meg, hogy küldje el emailben mi a baja. Aztán mehet az email segítségkérés címmel az ügyfélszolgálatnak.
2. Ne is vedd figyelembe. Tedd tiltóra. Egy idő után megunja.

IDÉZET(alfás @ 2009-01-23 17:02) *
...minden korábbi vevőmnek ír, hogy én becsapok mindenkit (mert ő máshol ezt a terméket olcsóbban látta???) és kitiltat a Vateráról.
Go to the top of the page

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2009-01-23 20:42
Létrehozva: #20362

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Okoskodó ***. (Már a lepke...). Küldd el a vásárolt cuccait, értékeld pozitívan, tedd tiltóra és nyugodj meg. Vagy üvölts egy jót és kész. (nálam beválik). smile.gif
Nehogy már, kegyet gyakoroljon, hogy nem kell elküldened, megy ilyen dumák, pffff.
Nekem múltkor ez volt a közlemény rovatban, egy bankszámlára történő befizetésnél: "Befizettem a pénzt". Nem hazudok, így, ez. ***. Még jó, hogy az összeg alapján be tudtam azonosítani nem kis fejtörés után.

IDÉZET(draglion @ 2009-01-23 19:26) *
vegylepke 2 :

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-01-23 20:35
Létrehozva: #20363

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(draglion @ 2009-01-23 19:26) *
vegylepke 2 :

''Köszönöm a kioktatást.Ha 15.-én megnézi az utalást azon is rajta volt a cim. De szerdán ismét megkapta. igy ha...
...tegnap feladja , ma nálam van elsőbbségivel. Vagy ha emailjeimre megirja hogy egy hét múlva küldi az se baj. De
na megint felment a pumpa... mad.gif rolleyes.gif

Egy kispohár törköly kitűnő vérnyomás csökkentő!

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-01-23 20:26
Létrehozva: #20364

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

vegylepke 2 :

''Köszönöm a kioktatást.Ha 15.-én megnézi az utalást azon is rajta volt a cim. De szerdán ismét megkapta. igy ha
tegnap feladja , ma nálam van elsőbbségivel. Vagy ha emailjeimre megirja hogy egy hét múlva küldi az se baj. De ha ugy látja hogy igaza van tartsa meg a pénzt és a lapokat se kérem
Természetesen csillagos pozitivan fogom értékelni csak nem vásárolok többé Öntől Ugyhogy ettől nem kell tartania
Ön egy megélhetési vaterás , én csak játszom. Az előéletét vizsgálva azt is látom hogy 99%.ban ezt tisztességesen
végzi.Hibaszázalékba pedig beleférek. Csak néha belenézhetne a tükörbe és ha valóban olyan hibátlannak érzi magát ebben az ügyben akkor oktasson egy olyan partnert aki nem biztos hogy rászolgált
Mosolyogjon ! - nem éri meg, hogy emiatt rossz kedve legyen
Önnek még sok partnere lesz csak egy ilyen rossz ,pontatlan partnert veszit el mint én, aki túl gyorsan utalja a pénzt,
mert a tisztességet szolgálta egész életében, de már ahhoz túl öreg, hogy oktassák''

Az átutaláson a címet az OTP tördeli és nem mindig lehet értelmezni. Általában újrakérem a felhasználótól mert amit e-mail be küld azért felel is.
A banki átutaláson ha téves mondhatja azt hogy nem ő írta tévesen hanem a bank. Ez rizikó és már régen kizártam hogy elfogadjam.
Szerdán persze hogy megkaptam, és akkor ez azt jelenti hogy abban a pillanatban rohanok a postára ? hm ez jó.
Ma volt postázás ma küldtem.
A cím e-mailben való elüldésétől számítva 2 napon belül.
Tegnap küldföldön voltam nem volt lehetőségem postázni és főleg nem annak a téved sérteget és ráadásul 500 forintért ugráltatna plusszba.

Megint jön a megalázásnak szánt ''megélhetési vaterás'' kifejezés.
Ezek az emberek annyira sajnálnivalóak.
Még azt sem tudták hogy van PC a világon vagy Microsoft Office amikor ezek a bunkó megélhetési vaterások már az eBay-t bújták 10-12 évvel ezelőtt.
Vásárlóból lesz eladó és az eladó is vásárló.
Játszik ? Hm ...az ember idegeivel ez szép.
40 levelet kellett elkészítsek ma az agyam már majdnem szétrobbant hogy ne hibázzak mert akkor 5x annyit dolgozhatok ha mégis , erre jön a ráérős ''beszélgetés''.

Azt viszont nem értem meg hogy valaki miből gondolja hogy jobban ismeri egy aukciós oldal működését és egy tranzakció lebonyolításának módját ha csak hébe hóba vásárol vagy ad el ahhoz képest aki minden nap jelen van a piacon ?

A kor azt jelentené hogy tudunk is ?
Eddig azt hittem hogy nem feltétlenül tudunk attól hogy állítólag öregebbek vagyunk valakinél.

na megint felment a pumpa... mad.gif rolleyes.gif

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-01-23 20:20
Létrehozva: #20365

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

Sziasztok!
...
Szerintetek mit csináljak vele?
Köszi a segítséget!

Röhögd ki. wink.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2009-01-23 19:19
Létrehozva: #20366

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

IDÉZET(alfás @ 2009-01-23 17:16) *
tarzig nevű. Semmi baj nincs vele 100%-os értékelésű. Rendes embernek nézett ki. Nem is értem, mi a problémája. Vettem valahol valamit, amit többért adtam el. A kereskedelem már csak ilyen szerintem. Szerintem itt mindenki eladó erre törekszik. Írtam a Vatera ügyfélszolgálatra is, hogy foglaljanak állást.
A vásár meg kettőn áll! üdv!

Szerintem ez lezárt ügy. Mielőtt tőled megvette, volt lehetősége körülnézni, és megvehette volna máshol olcsóbban. Nem tette, ennyi, semmit nem vagy köteles neki visszaadni, egy petákot sem. Nem is értem, egyáltalán hogyan merülhet ez fel, meg amúgy is, ezen vergődni, ****rágás.

--------------------

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-01-23 18:37
Létrehozva: #20367

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(csabau @ 2009-01-23 15:47) *
nono - keress csak rá sandiskshop - ra...s lőn csudálkozás

(szerk - lőn csudálkozás valóban, mert én sem találom - vélhetően rosszul írom a becses csaló nevét)

86 nega körül járt őbűnözősége...

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=66055

nem veszett el smile.gif

és azóta még mindig szabadlábon van M Robert

welcom the balkan

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-01-23 18:31
Létrehozva: #20368

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(ftpv @ 2009-01-23 16:50) *
Szerintem a 'rargo512 bigez33 somka52' felhasználóhármas viszi a prímet (mindhárom ugye ugyanaz a személy eddig összesen 150 negatívval). Sajnálattal említhető mellé hogy ez talán a vatera történetének legnagyobb csalása. (Legalább is az általam ismertek közül).

messze nem!

maximum abban hogy itt nem lesz meg az elkövető a hamis személyik miatt

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
alfás
hozzászólás 2009-01-23 18:16
Létrehozva: #20369

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-23 17:52
Azonosító: 428 614

IDÉZET(hytech @ 2009-01-23 17:04) *
Kínáld meg egy nagy lángossal.
De ne sajtos-tejfölös legyen.

Megtudhatnánk ki ő?

tarzig nevű. Semmi baj nincs vele 100%-os értékelésű. Rendes embernek nézett ki. Nem is értem, mi a problémája. Vettem valahol valamit, amit többért adtam el. A kereskedelem már csak ilyen szerintem. Szerintem itt mindenki eladó erre törekszik. Írtam a Vatera ügyfélszolgálatra is, hogy foglaljanak állást.
A vásár meg kettőn áll! üdv!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-23 18:13
Létrehozva: #20370

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(Juanita77 @ 2009-01-23 17:06) *
Tisztelt illetékes!

Szeretném kérni hogy ellenőrizzenek egy új regisztrált felhasználót!
Nálam is licitált ma, tegnap regisztrált, 67 terméken van nyerő tétje Összértékben meghaladja a 600ezer forintot.
Nálam mindenesetre tiltón van amíg nem látom hogy a licitáló ténylegesen "vevő" is..
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=890238
http://www.vatera.hu/listings/index.php?ub...paci&ubw=on
Köszönettel:
Juanita77

Kedves Juanita77!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül, amennyiben jogos a bejelentés
a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Juanita77
hozzászólás 2009-01-23 18:06
Létrehozva: #20371

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-02 15:01
Azonosító: 15 508

Tisztelt illetékes!

Szeretném kérni hogy ellenőrizzenek egy új regisztrált felhasználót!
Nálam is licitált ma, tegnap regisztrált, 67 terméken van nyerő tétje Összértékben meghaladja a 600ezer forintot.
Nálam mindenesetre tiltón van amíg nem látom hogy a licitáló ténylegesen "vevő" is..

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=890238

http://www.vatera.hu/listings/index.php?ub...paci&ubw=on

Köszönettel:
Juanita77

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-23 18:04
Létrehozva: #20372

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Sziasztok!

Kérdésem, van a tapasztalt Vaterásokhoz!
Szerintetek: eladtam valamit a Vaterán, a vevő kifizette és átvette személyesen az árut. Pozitív értékelést kaptam tőle. Most felhív és fenyeget, ha nem adom vissza a pénzét, mert amit vett árut máshol olcsóbban látta, ezért én szerinte becsaptam. Ha nem adom vissza a pénzét és nem törlöm le a vateráról a termékemet minden korábbi vevőmnek ír, hogy én becsapok mindenkit (mert ő máshol ezt a terméket olcsóbban látta???) és kitiltat a Vateráról.

Köszi a segítséget!

Kínáld meg egy nagy lángossal.
De ne sajtos-tejfölös legyen.

Megtudhatnánk ki ő?

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
alfás
hozzászólás 2009-01-23 18:02
Létrehozva: #20373

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-23 17:52
Azonosító: 428 614

Sziasztok!

Kérdésem, van a tapasztalt Vaterásokhoz!
Szerintetek: eladtam valamit a Vaterán, a vevő kifizette és átvette személyesen az árut. Pozitív értékelést kaptam tőle. Most felhív és fenyeget, ha nem adom vissza a pénzét, mert amit vett árut máshol olcsóbban látta, ezért én szerinte becsaptam. Ha nem adom vissza a pénzét és nem törlöm le a vateráról a termékemet minden korábbi vevőmnek ír, hogy én becsapok mindenkit (mert ő máshol ezt a terméket olcsóbban látta???) és kitiltat a Vateráról.

Köszi a segítséget!

+Quote Post
ftpv
hozzászólás 2009-01-23 17:50
Létrehozva: #20374

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 12:45
Azonosító: 1 502

Szerintem a 'rargo512 bigez33 somka52' felhasználóhármas viszi a prímet (mindhárom ugye ugyanaz a személy eddig összesen 150 negatívval). Sajnálattal említhető mellé hogy ez talán a vatera történetének legnagyobb csalása. (Legalább is az általam ismertek közül).

IDÉZET(csabau @ 2009-01-23 15:47) *

(szerk - lőn csudálkozás valóban, mert én sem találom - vélhetően rosszul írom a becses csaló nevét)

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-01-23 17:33
Létrehozva: #20375

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scaevola @ 2009-01-23 16:25) *
Egészségedre! biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kösz szépen, olyan egészséges leszek hogy jöhet akár napi tíz hasonló eset is ezután az sem dühít majd fel biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-01-23 17:25
Létrehozva: #20376

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(draglion @ 2009-01-23 15:51) *
vegylepke felhasználó :

január 13 - 8 ó 28 p
Kedves xxx
3db. xxx lapra licitáltam, ebből kettőt megnyertem, xxx I.31.-én jár csak le. Vagy előrehozza a határidőt,vagy kivárjuk.
Együtt szeretném intézni....
...Üdvözlettel, draglion

Hát így jártam .... dühöngtem egy jót ma ..

Egészségedre! biggrin.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
goszimiki
hozzászólás 2009-01-23 16:57
Létrehozva: #20377

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-04 16:49
Azonosító: 29 143

Szerintem az új regisztrálokat is le kellene szabályozni.(akár eladó,akár vevő)
Kb 10 pozitívig.Egyszerre csak egy terméket vehessen meg,aztán ha megjött a pozitív értékelés jöhet a következő...

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-01-23 16:51
Létrehozva: #20378

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

vegylepke felhasználó :

január 13 - 8 ó 28 p
Kedves xxx
3db. xxx lapra licitáltam, ebből kettőt megnyertem, xxx I.31.-én jár csak le. Vagy előrehozza a határidőt,vagy kivárjuk.
Együtt szeretném intézni.
üdv. vegylepke

január 13 - 9.ó 08p
Kedves xxxx ! Licitáltam hozzá még egy xxx / I.30/ Várunk.

válasz :
január 13 -10ó 39 p

Kedves xxx,Szívesen előrehozom a tételeket. Üdvözlettel, draglion

új e-mail :

január 21 - 8 ó 46p
Kedves xxxxx!
Múlt csütörtök de számlájára tettem a pénzt
Az elsőbbségivel várt lapok merre járnak?
üdv. vegylepke xxxxxxx

(Az átutalás megérkezett január 15-én , mivel fogalmam sem volt hogy ki küldte bejelöltem ''ismeretlen'' megjegyzéssel és piros betűvel.
Egy hét alatt kb 1400-1500 e-mailt írtam már nem emlékeztem a felhasználó valódi nevére. A terméklapon ott áll hogy az átutalásnál tüntesse fel a vatera felhasználónevét mert másképpen előfordulhat hogy nem vagy csak nehezen lesz beazonosítható az átutalás.)

válasz :

január 21 9 ó.40 p

Kedves xxxx, Nagyon szépen köszönöm hogy írt e-mailt.Valószínűleg nem tüntette fel a vatera felhasználónevét az átutalásnál és nem írt e-mailt eddig. Ez sajnos azt okozhatja hogy nem tudom ki küldte a pénzt így a kapcsolatot sem tudom felvenni vele.A leírásban feltüntettem hogy mennyire fontos a vatera felhasználónév és egy e-mail az átutalásról.

másik válasz 4 perc múlva :

január 21 - 9 ó 44 p

Kedves xxxxx, Nagyon szépen köszönöm hogy írt e-mailt.Valószínűleg nem tüntette fel a vatera felhasználónevét az átutalásnál és nem írt e-mailt eddig. Ez sajnos azt okozhatja hogy nem tudom ki küldte a pénzt így a kapcsolatot sem tudom felvenni vele.A leírásban feltüntettem hogy mennyire fontos a vatera felhasználónév és egy e-mail az átutalásról, sajnos ez okozhatta azt hogy nem lett elküldve eddig Önnek a megnyert tétel (tételek).Ha még nem küldött postacímet akkor kérem szépen küldje el.Ha már elküldte akkor kikeresem és valószínűleg holnap fogom tudni postázni.Általában 2-3 napota postázom a tételeket.Elnézését kérem a kellemetlenségért. Üdvözlettel,draglion

másik válasz 4 perc múlva :
január 21 - 9 ó 48 p

Kedves xxxx, Postacímet a levelezésünkben sajnos nem találtam.Kérem szépen küldje el e-mailben.Ha azt az átutalásnál tüntette fel akkor az OTP megjegyzés rovatának tördelése miatt sokszor előfordul hogy szinte teljesen értelmezhetetlenné tördeli a postacímet és az egész megjegyzés rovatot.Ez bizony az OTP hibája de sajnos nem tudunk tenni ellene.Ezért kérem mindig e-mailben a postacímet. Nagyon szépen köszönöm. draglion

megjegyzés : a terméklapon a postacímet e-mailben kérem

vegylepke válasza :

január 21 - 10 ó 7 p.

Mult csütörtökön elküldtem.Egyébként a vaterán az értesitőn megvan ( megjegyz. : mármint a postacím) üdv. ( megjegyz. : itt jön a postacím)
Egyébként nem először vásárolok Öntől.

megjegyzés :

-valószínűleg összekever valakivel mert nem vásárolt még eddig ez volt az első (vagy tévednék ?)
-valószínűleg egy másik portállal lett a vatera összekeverve , itt a vatera értesítőben 6 év alatt tudtommal egyszer sem volt feltüntetve a felhasználó postacíme

válasz
január 21 10.26 perc
Kedves xxxx , Köszönöm szépen a postacímet.Küldöm a tételeket.A vatera nem adja meg az értesítőn a postacímet az valószínűleg a xxxxx. Üdvözlettel,draglion

-emaiben közölte hogy mit vásárolt ( megjegyz. : ilyen nem kértem)

válaszoltam :
január 21. 10 ó 56 p
jajj ez megvan , ez nem gond :-)))ezt közli a vatera az értesítőben és nyomon is lehet követnicsak a postacímet nem közli üdvözlettel,draglion

értesítőt küldtem a tételek küldéséről :

január 23.11 ó 34p :

Kedves xxxx, Köszönöm szépen a vásárlást.Küldöm a tételeket :

megjegyzés : a levél kb 13.00 órakor lett feladva

válasz vegylepkétől :
január 13 14.44

Hát nem sieti el az biztos.Valószinüleg én vagyok a hibás, mert túl hamar utalok. És az az elsőbbségi levél csak akkor tud megérkezni ha feladják. Talán a jövő héten. A feladás után egy nappal

NAAAA itt már kiakadtam !!!!

válasz :

Kedves xxx, Legyen kedves máskor elolvasni a terméklepon közölt információkat.Akkor bitztosan az átutalása előtt vagy aznap vagy másnap megkapta volna a tételeket.Ha nem olvassa el hogy mit kell tennie akkor ne okoljon mást érte.Ha valaki nem ért az internetes vásárláshoz akkor a leghasznosabb ha megfogadja a tanácsokat mielőtt másokat próbálna okolni.A Vatera is kap egy értesítőt az e-mail váltásunkról hogy tiszta víz kerüljön a pohárba,mert ne fogadom el hogy az Ön tapasztalatlansága miatt engem okoljon olyasmivel amit nem követtem el. Üdvözlettel, draglion

Hát így jártam .... dühöngtem egy jót ma ..

--------------------

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-01-23 16:47
Létrehozva: #20379

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(goszimiki @ 2009-01-23 15:38) *

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
goszimiki
hozzászólás 2009-01-23 16:38
Létrehozva: #20380

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-04 16:49
Azonosító: 29 143

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=277389

Ezt nehéz felűl múlni!!!

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 1017 1018 1019 1020 1021 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-04 09:25