IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 1017 1018 1019 1020 1021 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
alfás
hozzászólás 2009-01-23 18:16
Létrehozva: #20361

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-23 17:52
Azonosító: 428 614

IDÉZET(hytech @ 2009-01-23 17:04) *
Kínáld meg egy nagy lángossal.
De ne sajtos-tejfölös legyen.

Megtudhatnánk ki ő?

tarzig nevű. Semmi baj nincs vele 100%-os értékelésű. Rendes embernek nézett ki. Nem is értem, mi a problémája. Vettem valahol valamit, amit többért adtam el. A kereskedelem már csak ilyen szerintem. Szerintem itt mindenki eladó erre törekszik. Írtam a Vatera ügyfélszolgálatra is, hogy foglaljanak állást.
A vásár meg kettőn áll! üdv!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-23 18:13
Létrehozva: #20362

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Juanita77 @ 2009-01-23 17:06) *
Tisztelt illetékes!

Szeretném kérni hogy ellenőrizzenek egy új regisztrált felhasználót!
Nálam is licitált ma, tegnap regisztrált, 67 terméken van nyerő tétje Összértékben meghaladja a 600ezer forintot.
Nálam mindenesetre tiltón van amíg nem látom hogy a licitáló ténylegesen "vevő" is..
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=890238
http://www.vatera.hu/listings/index.php?ub...paci&ubw=on
Köszönettel:
Juanita77

Kedves Juanita77!

Legyen kedves részletesen leírni a problémát a kapcsolatfelvételen keresztül, amennyiben jogos a bejelentés
a felelős kolléga megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Juanita77
hozzászólás 2009-01-23 18:06
Létrehozva: #20363

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-02 15:01
Azonosító: 15 508

Tisztelt illetékes!

Szeretném kérni hogy ellenőrizzenek egy új regisztrált felhasználót!
Nálam is licitált ma, tegnap regisztrált, 67 terméken van nyerő tétje Összértékben meghaladja a 600ezer forintot.
Nálam mindenesetre tiltón van amíg nem látom hogy a licitáló ténylegesen "vevő" is..

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=890238

http://www.vatera.hu/listings/index.php?ub...paci&ubw=on

Köszönettel:
Juanita77

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-23 18:04
Létrehozva: #20364

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(alfás @ 2009-01-23 17:02) *
Sziasztok!

Kérdésem, van a tapasztalt Vaterásokhoz!
Szerintetek: eladtam valamit a Vaterán, a vevő kifizette és átvette személyesen az árut. Pozitív értékelést kaptam tőle. Most felhív és fenyeget, ha nem adom vissza a pénzét, mert amit vett árut máshol olcsóbban látta, ezért én szerinte becsaptam. Ha nem adom vissza a pénzét és nem törlöm le a vateráról a termékemet minden korábbi vevőmnek ír, hogy én becsapok mindenkit (mert ő máshol ezt a terméket olcsóbban látta???) és kitiltat a Vateráról.
Szerintetek mit csináljak vele?

Köszi a segítséget!

Kínáld meg egy nagy lángossal.
De ne sajtos-tejfölös legyen.

Megtudhatnánk ki ő?

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
alfás
hozzászólás 2009-01-23 18:02
Létrehozva: #20365

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-23 17:52
Azonosító: 428 614

Sziasztok!

Kérdésem, van a tapasztalt Vaterásokhoz!
Szerintetek: eladtam valamit a Vaterán, a vevő kifizette és átvette személyesen az árut. Pozitív értékelést kaptam tőle. Most felhív és fenyeget, ha nem adom vissza a pénzét, mert amit vett árut máshol olcsóbban látta, ezért én szerinte becsaptam. Ha nem adom vissza a pénzét és nem törlöm le a vateráról a termékemet minden korábbi vevőmnek ír, hogy én becsapok mindenkit (mert ő máshol ezt a terméket olcsóbban látta???) és kitiltat a Vateráról.
Szerintetek mit csináljak vele?

Köszi a segítséget!

+Quote Post
ftpv
hozzászólás 2009-01-23 17:50
Létrehozva: #20366

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 12:45
Azonosító: 1 502

Szerintem a 'rargo512 bigez33 somka52' felhasználóhármas viszi a prímet (mindhárom ugye ugyanaz a személy eddig összesen 150 negatívval). Sajnálattal említhető mellé hogy ez talán a vatera történetének legnagyobb csalása. (Legalább is az általam ismertek közül).

IDÉZET(csabau @ 2009-01-23 15:47) *
nono - keress csak rá sandiskshop - ra...s lőn csudálkozás

(szerk - lőn csudálkozás valóban, mert én sem találom - vélhetően rosszul írom a becses csaló nevét)

86 nega körül járt őbűnözősége...

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-01-23 17:33
Létrehozva: #20367

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

IDÉZET(scaevola @ 2009-01-23 16:25) *
Egészségedre! biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kösz szépen, olyan egészséges leszek hogy jöhet akár napi tíz hasonló eset is ezután az sem dühít majd fel biggrin.gif

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-01-23 17:25
Létrehozva: #20368

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(draglion @ 2009-01-23 15:51) *
vegylepke felhasználó :

január 13 - 8 ó 28 p
Kedves xxx
3db. xxx lapra licitáltam, ebből kettőt megnyertem, xxx I.31.-én jár csak le. Vagy előrehozza a határidőt,vagy kivárjuk.
Együtt szeretném intézni....
...Üdvözlettel, draglion

Hát így jártam .... dühöngtem egy jót ma ..

Egészségedre! biggrin.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
goszimiki
hozzászólás 2009-01-23 16:57
Létrehozva: #20369

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-04 16:49
Azonosító: 29 143

Szerintem az új regisztrálokat is le kellene szabályozni.(akár eladó,akár vevő)
Kb 10 pozitívig.Egyszerre csak egy terméket vehessen meg,aztán ha megjött a pozitív értékelés jöhet a következő...

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2009-01-23 16:51
Létrehozva: #20370

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 291

vegylepke felhasználó :

január 13 - 8 ó 28 p
Kedves xxx
3db. xxx lapra licitáltam, ebből kettőt megnyertem, xxx I.31.-én jár csak le. Vagy előrehozza a határidőt,vagy kivárjuk.
Együtt szeretném intézni.
üdv. vegylepke

január 13 - 9.ó 08p
Kedves xxxx ! Licitáltam hozzá még egy xxx / I.30/ Várunk.

válasz :
január 13 -10ó 39 p

Kedves xxx,Szívesen előrehozom a tételeket. Üdvözlettel, draglion

új e-mail :

január 21 - 8 ó 46p
Kedves xxxxx!
Múlt csütörtök de számlájára tettem a pénzt
Az elsőbbségivel várt lapok merre járnak?
üdv. vegylepke xxxxxxx

(Az átutalás megérkezett január 15-én , mivel fogalmam sem volt hogy ki küldte bejelöltem ''ismeretlen'' megjegyzéssel és piros betűvel.
Egy hét alatt kb 1400-1500 e-mailt írtam már nem emlékeztem a felhasználó valódi nevére. A terméklapon ott áll hogy az átutalásnál tüntesse fel a vatera felhasználónevét mert másképpen előfordulhat hogy nem vagy csak nehezen lesz beazonosítható az átutalás.)

válasz :

január 21 9 ó.40 p

Kedves xxxx, Nagyon szépen köszönöm hogy írt e-mailt.Valószínűleg nem tüntette fel a vatera felhasználónevét az átutalásnál és nem írt e-mailt eddig. Ez sajnos azt okozhatja hogy nem tudom ki küldte a pénzt így a kapcsolatot sem tudom felvenni vele.A leírásban feltüntettem hogy mennyire fontos a vatera felhasználónév és egy e-mail az átutalásról.

másik válasz 4 perc múlva :

január 21 - 9 ó 44 p

Kedves xxxxx, Nagyon szépen köszönöm hogy írt e-mailt.Valószínűleg nem tüntette fel a vatera felhasználónevét az átutalásnál és nem írt e-mailt eddig. Ez sajnos azt okozhatja hogy nem tudom ki küldte a pénzt így a kapcsolatot sem tudom felvenni vele.A leírásban feltüntettem hogy mennyire fontos a vatera felhasználónév és egy e-mail az átutalásról, sajnos ez okozhatta azt hogy nem lett elküldve eddig Önnek a megnyert tétel (tételek).Ha még nem küldött postacímet akkor kérem szépen küldje el.Ha már elküldte akkor kikeresem és valószínűleg holnap fogom tudni postázni.Általában 2-3 napota postázom a tételeket.Elnézését kérem a kellemetlenségért. Üdvözlettel,draglion

másik válasz 4 perc múlva :
január 21 - 9 ó 48 p

Kedves xxxx, Postacímet a levelezésünkben sajnos nem találtam.Kérem szépen küldje el e-mailben.Ha azt az átutalásnál tüntette fel akkor az OTP megjegyzés rovatának tördelése miatt sokszor előfordul hogy szinte teljesen értelmezhetetlenné tördeli a postacímet és az egész megjegyzés rovatot.Ez bizony az OTP hibája de sajnos nem tudunk tenni ellene.Ezért kérem mindig e-mailben a postacímet. Nagyon szépen köszönöm. draglion

megjegyzés : a terméklapon a postacímet e-mailben kérem

vegylepke válasza :

január 21 - 10 ó 7 p.

Mult csütörtökön elküldtem.Egyébként a vaterán az értesitőn megvan ( megjegyz. : mármint a postacím) üdv. ( megjegyz. : itt jön a postacím)
Egyébként nem először vásárolok Öntől.

megjegyzés :

-valószínűleg összekever valakivel mert nem vásárolt még eddig ez volt az első (vagy tévednék ?)
-valószínűleg egy másik portállal lett a vatera összekeverve , itt a vatera értesítőben 6 év alatt tudtommal egyszer sem volt feltüntetve a felhasználó postacíme

válasz
január 21 10.26 perc
Kedves xxxx , Köszönöm szépen a postacímet.Küldöm a tételeket.A vatera nem adja meg az értesítőn a postacímet az valószínűleg a xxxxx. Üdvözlettel,draglion

-emaiben közölte hogy mit vásárolt ( megjegyz. : ilyen nem kértem)

válaszoltam :
január 21. 10 ó 56 p
jajj ez megvan , ez nem gond :-)))ezt közli a vatera az értesítőben és nyomon is lehet követnicsak a postacímet nem közli üdvözlettel,draglion

értesítőt küldtem a tételek küldéséről :

január 23.11 ó 34p :

Kedves xxxx, Köszönöm szépen a vásárlást.Küldöm a tételeket :

megjegyzés : a levél kb 13.00 órakor lett feladva

válasz vegylepkétől :
január 13 14.44

Hát nem sieti el az biztos.Valószinüleg én vagyok a hibás, mert túl hamar utalok. És az az elsőbbségi levél csak akkor tud megérkezni ha feladják. Talán a jövő héten. A feladás után egy nappal

NAAAA itt már kiakadtam !!!!

válasz :

Kedves xxx, Legyen kedves máskor elolvasni a terméklepon közölt információkat.Akkor bitztosan az átutalása előtt vagy aznap vagy másnap megkapta volna a tételeket.Ha nem olvassa el hogy mit kell tennie akkor ne okoljon mást érte.Ha valaki nem ért az internetes vásárláshoz akkor a leghasznosabb ha megfogadja a tanácsokat mielőtt másokat próbálna okolni.A Vatera is kap egy értesítőt az e-mail váltásunkról hogy tiszta víz kerüljön a pohárba,mert ne fogadom el hogy az Ön tapasztalatlansága miatt engem okoljon olyasmivel amit nem követtem el. Üdvözlettel, draglion

Hát így jártam .... dühöngtem egy jót ma ..

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-01-23 16:47
Létrehozva: #20371

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(goszimiki @ 2009-01-23 15:38) *

nono - keress csak rá sandiskshop - ra...s lőn csudálkozás

(szerk - lőn csudálkozás valóban, mert én sem találom - vélhetően rosszul írom a becses csaló nevét)

86 nega körül járt őbűnözősége...

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
goszimiki
hozzászólás 2009-01-23 16:38
Létrehozva: #20372

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-04 16:49
Azonosító: 29 143

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=277389

Ezt nehéz felűl múlni!!!

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-01-23 15:34
Létrehozva: #20373

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(CellaTel @ 2009-01-23 14:10) *
Itt sajnos legtöbbször mindenki saját kárából tanul..

...vagy ha olvasgatja a szakirodalmat... FÓRUM... (Ismerek olyan ezüst csillagos vaterást, aki nem tudja, hogy létezik a fórum...)

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-01-23 15:10
Létrehozva: #20374

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

ebben az esetben igy van.. de ha van 50mobilja 20 mp4 lejátszoja, 10db projektorja és ez mind használt (de lehet akár uj is) akkor ott nem halál eset történt.

IDÉZET
"Szóval azt mondod ,hogy a visszajelzések mennyisége és milyensége lehet 1 fő döntési szempont ."

a milyenségnél inkább a % érték ami a lényeges.. nálam 1300 értékelésnél van pár csunya dolog.. de igy is 100embernél 4-et fogok ki..
meg érdemes mérlegelni hogy milyen terméknél.. ha valaki eredetit hirdet és végig ilyenek az értékelsei hogy gagyit kaptam akkor ott vajmi kevés az esély hogy eredetit kapsz..
rutin rutin rutin... Itt sajnos legtöbbször mindenki saját kárából tanul..

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
stickee
hozzászólás 2009-01-23 12:57
Létrehozva: #20375

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-12 11:10
Azonosító: 132 185

Sziasztok!
Úgy megörültem, hogy mennyi licitem jött most bebe21-től. De nagyon meg is ijedtem, amikor jobban körbenéztem. Új felhasználó még nullás, és több mint 30ezer forintért licitál jelenleg vaterán, nem csak nálam. A fura az, hogy egészen különböző méretű ruhákra, és a kezdetekben ilyen bizalma van, hogy máris 30ezer forintért? Nem szokásom előre ítélkezni, de már most rosszul vagyok attól, hogy vajon fizetni is fog e. Nagyon remélem hogy igen, és csak vaklárma, az aggodalmam.

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2009-01-23 10:22
Létrehozva: #20376

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 23:48
Azonosító: 15 972

Azt azért meg kell jegyezni , hogy nem minden "mesés" ár kamu . Sajnos már összefutotam olyan emberrel - nem itt - aki valóban mesés áron adott el dolgokat , mert a családjában haláleset történt , és tudjuk jól egy temetés nem olcsó , a pélnz meg gyorsan kellett .
Ezért én inkább úgy fogalmaznék , hogy nem árt óvatosnak lenni irreálisan olcsó árakon feltünetett termékeknél , és egy bizonyos mértékű bizalmatlanság nem árt . Abban biztos vagyok , ha az eladó komolyan gondolja az eladást , NEM fogja CSAK postán , előreutalással engedni !

+Quote Post
MedveAS
hozzászólás 2009-01-23 08:01
Létrehozva: #20377

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 14:32
Azonosító: 3 542

IDÉZET(misssaska @ 2009-01-23 01:43) *
Hát ez csinos!! Tényleg hülye lehet aki fillérekért akar +venni 1 több 10 ezres cuccot !!
Annak tuti van vmi hibája !! (szerintem)
Ha vki kicsit is informált a használtcikk piacon az nem vásárol így !
Szóval azt mondod ,hogy a visszajelzések mennyisége és milyensége lehet 1 fő döntési szempont .
Ok! Elfogadom !
MI van még?

:: újonc

Nézd meg a képeket az aukcióknál ha kicsi netes kérj még vásárlás előtt személyes átvételt ha sehogy nem megy bele még akkor sem ha odamész ahova kéri akkor ne licitálj!

Vateramoderátornak!

Kérném átnevezni a Biztonsági regisztráció-t mivel megtévesztő!

+Quote Post
misssaska
hozzászólás 2009-01-23 02:43
Létrehozva: #20378

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-23 01:58
Azonosító: 427 015

Hát ez csinos!! Tényleg hülye lehet aki fillérekért akar +venni 1 több 10 ezres cuccot !!
Annak tuti van vmi hibája !! (szerintem)
Ha vki kicsit is informált a használtcikk piacon az nem vásárol így !
Szóval azt mondod ,hogy a visszajelzések mennyisége és milyensége lehet 1 fő döntési szempont .
Ok! Elfogadom !
MI van még?

:: újonc

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-01-23 02:34
Létrehozva: #20379

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(misssaska @ 2009-01-23 01:23) *
Syasztok! Üdvözlök midenkit !

Én még csak nemrég akdtam rá a Vaterára és egészen megtetszett ez az oldal. Tök örültem neki.
Aztán kb.5 perce ért el az első pofon,mert egy másik oldalon olvastam 1 hírt,ami igazán ledöbbentett!
Nem vagyok naív az élethez,de ezen meglepödtem!
Azt írja a cikk ,hogy 3 illető kb 500 emertársunkat megkárosította ezen a módón amiről írtok!
Ez tényleg igaz ???
Én jelen pillanatban még nem vettem és nem is adtam el semmit, DE szándékomban állt !!
Csak ezek után nem szeretnék úgy járni mint a megkárosított személyek !
Eddíg még csak "tanulmányoztam" a lehetőségeket.
KÉRLEK benneteket, hogy segítsetek nekem ,hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe !
Adjatok lécccciiii tanácsot ,hogy mire kell igazán odafigyelnem !!
A segítségeiteket előre is nagyon köszönöm !!

Üdv: egy újonc!

a hir igaz.. az az 500 ember mind ostoba hiszékeny felelötlen és még folytathatnám milyen volt.. mert hisznek a meségben hogy 300ft-ért 50ezres telefont kapnak. és hasonlók.. ha reális áron vásárolsz legalább 1 éve ragisztrált és legalább 400-500 pozitiv értékeléssel rendelkező eladotól akkor soha nem fognak becsapni
a krémböl itt més sosem vertek át szerintem senkit. engem 1x.. de a leirtaknak megfelelt a dolog.. csak szerintem nick eladás történt és ezért birtak behuzni.. de ez is már érgen volt.. és ilyen mostanában elö sem fordulhat.

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
misssaska
hozzászólás 2009-01-23 02:23
Létrehozva: #20380

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-23 01:58
Azonosító: 427 015

Syasztok! Üdvözlök midenkit !

Én még csak nemrég akdtam rá a Vaterára és egészen megtetszett ez az oldal. Tök örültem neki.
Aztán kb.5 perce ért el az első pofon,mert egy másik oldalon olvastam 1 hírt,ami igazán ledöbbentett!
Nem vagyok naív az élethez,de ezen meglepödtem!
Azt írja a cikk ,hogy 3 illető kb 500 emertársunkat megkárosította ezen a módón amiről írtok!
Ez tényleg igaz ???
Én jelen pillanatban még nem vettem és nem is adtam el semmit, DE szándékomban állt !!
Csak ezek után nem szeretnék úgy járni mint a megkárosított személyek !
Eddíg még csak "tanulmányoztam" a lehetőségeket.
KÉRLEK benneteket, hogy segítsetek nekem ,hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe !
Adjatok lécccciiii tanácsot ,hogy mire kell igazán odafigyelnem !!
A segítségeiteket előre is nagyon köszönöm !!

Üdv: egy újonc!

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 1017 1018 1019 1020 1021 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-06 02:58