IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1350 Oldal V  « < 1017 1018 1019 1020 1021 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
goszimiki
hozzászólás 2009-02-02 23:29
Létrehozva: #20361

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-04 16:49
Azonosító: 29 143

IDÉZET(Aramir @ 2009-02-02 21:47) *
És mennyivel lenne jobb, ha azt az egy kező licitjét nálad teszi meg a problémás kezdő? laugh.gif

Hát csak annyi, hogy nálad már nem tudja. wink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2009-02-02 22:47
Létrehozva: #20362

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(csukcs @ 2009-02-02 10:46) *
Valamit mégis csinálni kellene a kezdő felhasználókkal. Ez az ötlet pl. nagyon jó. Nekem eddig mindig csak kezdő vaterásokkal volt problémám.

És mennyivel lenne jobb, ha azt az egy kező licitjét nálad teszi meg a problémás kezdő? laugh.gif

+Quote Post
csukcs
hozzászólás 2009-02-02 11:46
Létrehozva: #20363

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-23 22:51
Azonosító: 127 984

Valamit mégis csinálni kellene a kezdő felhasználókkal. Ez az ötlet pl. nagyon jó. Nekem eddig mindig csak kezdő vaterásokkal volt problémám.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-02-02 10:38
Létrehozva: #20364

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Allanon @ 2009-02-02 01:45) *
Biztos sokkal több ilyennel találkoztál mint én,

az én terméklapjaimon éppenséggel nincs efféle forgalom. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-02-02 06:50
Létrehozva: #20365

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

Biztos sokkal több ilyennel találkoztál mint én, de és ez csak egy kezdő ötlete, ha bevezetésre kerülne egy pld.: VIP tagdíj (legyen most 1000 HUF), és csak az tud kérdezni aki eleve befizeti (lehet sms-ben is, tehát nem kidumálható, hogy hirtelen meg akar venni valamit és nem tud kérdezni és ezért nem veszi meg). A tagok meg külön a terméklapról tudják az üzenetről értesíteni a Vaterát és a tagdíjért cserébe, gyorsabb az elbírálás. Hiszen van miből finanszírozni a ráfordított munkaidőt / munkaerőt. Lehet megoldást jelentene. Persze lehet befolyásolná a látogatottság mértékét, de hát ki tudja mi éri meg, jobban, a minősége a látogatóknak vagy a mennyisége?

Az a baj, hogy a leírások nagy többsége (tisztelet a kivételnek) pocsék. Tehát; kérdezni muszáj. Ez a VIP-tagdíj sokakat elriasztana a kérdezéstől (egyszerűen nem érné meg nekik), és végsősoron a vásárlástól is. Csak a powerusereknek lenne kifizetődő, a néha be-benézegető, alkalmi vásárlók kiszorulnának. Ez nem lehet cél...

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-02-02 05:25
Létrehozva: #20366

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-05 20:28
Azonosító: 336 914

IDÉZET(Razel58 @ 2009-02-02 02:07) *
Kedves főkereskedő úr.Miért nem közvetlenül a vatnak küldözgeted eme remek ötleteidet?Tudod ,mi kis tapasztalatlan felhasználók, még nem értünk meg ezeknek a magasztos ötleteknek az értékeléséhez.

Kedves Razel58!
Véleményem szerint bambooflower - több illetlen, sértő, vagy üzletet romboló, termékeihez (vagy más termékeihez) kapcsolódó, nem odavaló írással találkozott / látott itt, mint én. Nem is értem, mi lehet félreértelmezhető egy ötletben, amin el lehet beszélgetni, és ha támogatásra talál, esetleg a Vatera készítőinek is fölvetni. Aztán majd eldöntik van-e vagy nincs létjogosultsága. Ezen kívül még kapcsolható is fogas81 - írásához. Kapcsolható, az eladókhoz és vásárlókhoz is, illik az "Érdekes eladók!" topicba.
Kár, hogy Mobilvilag7 - "kereskedőtársad" szövegére nem írtál semmi gúnyosat, sőt senkitől sem láttam a híres beírást, hogy "felvettem a listámra". unsure.gif
Ezek szerint tényleg ez a normális reakció itt egy """"""kereskedő"""""(?????) részéről?

IDÉZET(Razel58)
mi kis tapasztalatlan felhasználók

Erre csak annyit tudok mondani neked, hogy mondat végi írásjel után space, majd következő mondat. Mivel látom tapasztalatlannak érzed magad. Igaz valamiért úgy gondolod, nagyobb a súlya a véleményednek ha többes számot használsz és más nevében is nyilatkozol.
Kár, hogy nem megy mondjuk, hogy annyit mondj, ez jó ötlet mert:......, vagy nem jó ötlet mert:......

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2009-02-02 03:07
Létrehozva: #20367

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

Biztos sokkal több ilyennel találkoztál mint én, de és ez csak egy kezdő ötlete, ha bevezetésre kerülne egy pld.: VIP tagdíj (legyen most 1000 HUF), és csak az tud kérdezni aki eleve befizeti (lehet sms-ben is, tehát nem kidumálható, hogy hirtelen meg akar venni valamit és nem tud kérdezni és ezért nem veszi meg). A tagok meg külön a terméklapról tudják az üzenetről értesíteni a Vaterát és a tagdíjért cserébe, gyorsabb az elbírálás. Hiszen van miből finanszírozni a ráfordított munkaidőt / munkaerőt. Lehet megoldást jelentene. Persze lehet befolyásolná a látogatottság mértékét, de hát ki tudja mi éri meg, jobban, a minősége a látogatóknak vagy a mennyisége?

Kedves főkereskedő úr.Miért nem közvetlenül a vatnak küldözgeted eme remek ötleteidet?Tudod ,mi kis tapasztalatlan felhasználók, még nem értünk meg ezeknek a magasztos ötleteknek az értékeléséhez.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-02-02 02:45
Létrehozva: #20368

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-02-02 01:34) *
ja, a más terméklapján én is nyugodtan otthagynám. az ember csak a sajátján nem örül az ilyesminek. és mire felkeresed az ügyfélszolgálatot, addigra már tucatnyian elolvasták a véleményezést a lap alján.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-02-02 02:34
Létrehozva: #20369

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Allanon @ 2009-02-02 01:24) *
Szerintem meg nyugodtan ott lehetne hagyni, mert ez a másik személyről véleményt mond. Pontosítva saját magáról mond vele véleményt. Ezzel tájékoztatja mindazokat akik a termékedre kattintanak és elolvassák az írásait. Mint az az eladó aki a lenti üzenetet írta. Saját magát járatja le vele. Ha nem tudná törölni, biztosan nem írt volna ilyet. Amennyiben meg, nem valós információkkal tönkre akarja tenni az üzletet, bizonyíthatóan, akkor lehessen töröltetni az üzenetet a Vaterával, és megfelelően szankcionálásra kerüljön a felhasználó, ami azonnali törlést, vagy kitiltást jelent.

ja, a más terméklapján én is nyugodtan otthagynám. az ember csak a sajátján nem örül az ilyesminek. és mire felkeresed az ügyfélszolgálatot, addigra már tucatnyian elolvasták a véleményezést a lap alján.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-02-02 02:24
Létrehozva: #20370

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2009-02-02 01:06) *
akkor az ellentettje -

amikor személyiségsérült, elmerokkant egyedek pocskondiázását, gusztustalan alkudozását,
a cucc és az eladó ocsmány mód, hamisan rágalmazva történő lejáratását kitörlöm, én szégyenlem a pofámat...

Szerintem meg nyugodtan ott lehetne hagyni, mert ez a másik személyről véleményt mond. Pontosítva saját magáról mond vele véleményt. Ezzel tájékoztatja mindazokat akik a termékedre kattintanak és elolvassák az írásait. Mint az az eladó aki a lenti üzenetet írta. Saját magát járatja le vele. Ha nem tudná törölni, biztosan nem írt volna ilyet. Amennyiben meg, nem valós információkkal tönkre akarja tenni az üzletet, bizonyíthatóan, akkor lehessen töröltetni az üzenetet a Vaterával, és megfelelően szankcionálásra kerüljön a felhasználó, ami azonnali törlést, vagy kitiltást jelent.
Persze tudom, hogy minden extra idő ráfordítás pénzt jelent valahol, valakinek. Így már jól bevált (máshol) tagdíj bevezetése sem lehetne hátrány, természetesen normális keretek között, valahogy úgy hogy a "félőrülteknek" ne érje meg vaterán szórakozni, a ténylegesen üzletelni járók meg a nyugalmuk (+ pár extra szolgáltatás) fejében hajlandóak legyenek áldozni rá.

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-02-02 02:15
Létrehozva: #20371

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(bambooflower @ 2009-02-02 01:13) *
mondja az, akinek nincs terméklapja. mellow.gif

jé, tényleg.
viszont annál több remek ötlete wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-02-02 02:13
Létrehozva: #20372

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Allanon @ 2009-02-02 00:57) *
Az üzenetek törölhetősége, nagyon nagy hátrány.

mondja az, akinek nincs terméklapja. mellow.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-02 02:13

--------------------

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-02-02 02:06
Létrehozva: #20373

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

Az üzenetek törölhetősége, nagyon nagy hátrány. ....

akkor az ellentettje -

amikor személyiségsérült, elmerokkant egyedek pocskondiázását, gusztustalan alkudozását,
a cucc és az eladó ocsmány mód, hamisan rágalmazva történő lejáratását kitörlöm, én szégyenlem a pofámat...

...és közben rimánkodok a jó Istenhez, hogy remélhetőleg nem járt azon a tételen egy kisvárosnyi potenciális vevő.

mert azoknak búcsút lehet inteni, legalábbis a nagy hányaduknak.

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-02 02:11

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-02-02 02:01
Létrehozva: #20374

Csoport:
Kizárt

Az üzenetek törölhetősége, nagyon nagy hátrány. Nekem is volt már eladóval "vitám" miután az árult terméke eleve "nem árulható", mivel direkt félrevezette és vezeti a vevőit. Az üzenetet mely tárgyilagos de kellemetlen volt számára törölte, majd letiltott. Azóta boldogan élvezi az ebay-ről beszerzett kínai vackok 10x áron történő eladását, még arra sem veszi a fáradtságot, hogy esetleg saját képet csináljon. Node ez az üzlet, az ilyen eladóktól esetleg vevőktől magunknak kell megvédeni magunkat. rolleyes.gif

a Vateránál látható marad.

--------------------

+Quote Post
Allanon
hozzászólás 2009-02-02 01:57
Létrehozva: #20375

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az üzenetek törölhetősége, nagyon nagy hátrány. Nekem is volt már eladóval "vitám" miután az árult terméke eleve "nem árulható", mivel direkt félrevezette és vezeti a vevőit. Az üzenetet mely tárgyilagos de kellemetlen volt számára törölte, majd letiltott. Azóta boldogan élvezi az ebay-ről beszerzett kínai vackok 10x áron történő eladását, még arra sem veszi a fáradtságot, hogy esetleg saját képet csináljon. Node ez az üzlet, az ilyen eladóktól esetleg vevőktől magunknak kell megvédeni magunkat. rolleyes.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-02-02 01:47
Létrehozva: #20376

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(fogas81 @ 2009-02-02 00:42) *
na tessék,kis izelitő,mit vágnak az ember fejéhez...

Mobilvilag7(55)
Tárgy: [RE] ....
Üzenet: te ***!!!én nem irtam hogy térerő hibás!!csak hogy nincs térerő!de ugy nem irhatom ki hogy le van tiltva!!AZ EGY ÉRTÉKELÉSSEDDEL ITT OKOSKODSZ!!te kis ***!!!felejts el !!

sajnos itt sosem lesz rend,itt is mint mindenhol a pénz a lényeg,csak follyon be az összeg és a többi nem számít.a vatera is arra a sorsra fog jutni mint a tesz vesz alacsony lesz itt a népszerűség.és hogy nehogy tévedésbe essünk,már dolgoznak egy ujabb oldalon,nehogy profitvesztés legyen.sok javaslattal egyet kellene érteni.ezért kellene a levelezést nem törölhetővé tenni,igy mindenki látná,hogy milyen mentalitással reagálnak,ha kényes kérdést teszel fel,netán kimondatod a való igazat.ebben az országban,addig nem lesz rend amig ki nem mondhatják a véleményüket az emberek cenzura nélkül.talán majd pár generáció mulva.talán.

kicsit homályos ez a prófécia. unsure.gif

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-02 03:17

--------------------

+Quote Post
fogas81
hozzászólás 2009-02-02 01:47
Létrehozva: #20377

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-26 16:36
Azonosító: 182 714

na tessék,kis izelitő,mit vágnak az ember fejéhez...

Mobilvilag7(55)
Tárgy: [RE] ....
Üzenet: te ***!!!én nem irtam hogy térerő hibás!!csak hogy nincs térerő!de ugy nem irhatom ki hogy le van tiltva!!AZ EGY ÉRTÉKELÉSSEDDEL ITT OKOSKODSZ!!te kis ***!!!felejts el !!

sajnos itt sosem lesz rend,itt is mint mindenhol a pénz a lényeg,csak follyon be az összeg és a többi nem számít.a vatera is arra a sorsra fog jutni mint a tesz vesz alacsony lesz itt a népszerűség.és hogy nehogy tévedésbe essünk,már dolgoznak egy ujabb oldalon,nehogy profitvesztés legyen.sok javaslattal egyet kellene érteni.ezért kellene a levelezést nem törölhetővé tenni,igy mindenki látná,hogy milyen mentalitással reagálnak,ha kényes kérdést teszel fel,netán kimondatod a való igazat.ebben az országban,addig nem lesz rend amig ki nem mondhatják a véleményüket az emberek cenzura nélkül.talán majd pár generáció mulva.talán.

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-02-02 03:16

--------------------
A Tegnap Történelem" A Holnap Rejtély" A Ma Ajándék"

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-02-01 23:34
Létrehozva: #20378

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(fogas81 @ 2009-02-01 22:18) *
mikor lesz itt rend?

Soha.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
fogas81
hozzászólás 2009-02-01 23:18
Létrehozva: #20379

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-26 16:36
Azonosító: 182 714

ez a megbízható eladó....térerőhibásnak árulja...de a válaszát mellékelem.és mennyi ilyen balekvadász van itt.van itt,kinai,hamis,bizonytalaneredetű és had ne ragozzam... mikor lesz itt rend?

Mobilvilag7(55)
Tárgy: [RE] letiltották..
Üzenet: igen letiltották!!!!számlatartozás miatt!! ez nem pitiáner!!akkor már megcsináltattam volna!!ugy tudom ezt nem lehet.de külföldön lehet használni,meg alkatrésznek,vagy panelcsere.ne ragozzuk....hrrrr

--------------------
A Tegnap Történelem" A Holnap Rejtély" A Ma Ajándék"

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-02-01 22:13
Létrehozva: #20380

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Mindezt azért osztom meg veletek, hátha kedve támad a vevőnek külföldről is vásárolgatni, még nem késő tiltóra tenni.
[/quote]

Téged még mindíg kísért a múlt. unsure.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post

1350 Oldal V  « < 1017 1018 1019 1020 1021 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: gyurcsek04

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-25 18:51