IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 1029 1030 1031 1032 1033 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2009-01-11 16:20
Létrehozva: #20601

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(hytech @ 2009-01-11 14:27) *
De igen csak olyankor ő a vevő:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=117518410 mad.gif
Tisztelt Vateramoderátor!

A mazsolla kolléga által belinkelt - ricogsm - felhasználó a napnál világosabban egyértelműen folyamatosan jutalékkijátszást folytat,így kérnénk az ilyenkor szokásos intézkedések megtételét.

Köszönjük.

Kedves hytech!

A jelzés továbbítva a felelős kollégák felé. Köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-01-11 15:35
Létrehozva: #20602

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(hytech @ 2009-01-11 14:27) *

A mazsolla kolléga által belinkelt - ricogsm - felhasználó a napnál világosabban egyértelműen folyamatosan jutalékkijátszást folytat,így kérnénk az ilyenkor szokásos intézkedések megtételét.

Köszönjük.

a tegnapi metrórendőr is azt tette, - püff, kapott 72 órát... wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-11 15:27
Létrehozva: #20603

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(mazsolla @ 2009-01-11 12:35) *
Mily érdekes, hogy nagyobb értéknél valami sosem stimmel:

Köszönjük.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-11 15:29

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-11 15:16
Létrehozva: #20604

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Orosz77 @ 2009-01-11 11:09) *
Az én véleményem:
Nem a konkrét esetről ami le lett írva, hanem álltalánosságban. Sokan azért tesznek fel 1 Ft-ért több tízezres/milliós termékeket, hogy a jutalékot kijátszák. Ez sem korrekt dolog szerintem. Ez viszont a vásárlók szándékos mgtévesztése. Ilyenkor is a vevő a hibás?! Ez is rengeteg vitát szült már. Ráadásul az árat az eladó szabta meg. Persze lehet azt mondani, hogy "hol élsz ember", ennyiért elhitted, hogy megkapod? Igen. Ha nem lennének *** a törvények, ennyiért kellene megkapni.

Én az olyanon xxrom fel magam amikor 1ft-ról indítja a 300.000 ft villámáras terméket.
Bekínálok neki mondjuk 250.000-et és azt mondja kevés 290.000 alatt nem adja.
Akkor mi a k mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif -ért indítod 1 ft-ról te wacko.gif mad.gif ?

Az ilyeneket azonnal tiltóra rakom.

--------------------

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2009-01-11 13:35
Létrehozva: #20605

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

Mily érdekes, hogy nagyobb értéknél valami sosem stimmel:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...40&avatip=1

Ja kérem ! Ezek és a hasonlók a Vatera " példás tagjai ". wink.gif
Mi, akik megpróbálunk rendessen, becsületessen " Vaterázni ", mi vagyunk a Fekete bárányok blink.gif

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2009-01-11 13:30
Létrehozva: #20606

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(AtrixG @ 2009-01-11 12:24) *
....

Az utóbbinál azt nem értem akkor a vaterára hogy regisztrált?????

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=860488

....

narancsként - sehogy.

telefonszámmal, esemessel.

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
AtrixG
hozzászólás 2009-01-11 13:24
Létrehozva: #20607

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-01 13:02
Azonosító: 3 201

Ezt figyeljétek! csak egy pár idézet az emailekböl amit küldött, és érdekes a minősítésekben milyen "helyesen" tud írni ohmy.gif

desperado85: halihó.hátperszehogyérdekel,deénazthitem hogy te egytelefonboltosvagy.hétfőnutalokpézt érte.okés?

desperado85: jóvanna.de inkább rózsaszínűn fizetnék.oké így?

desperado85: ninsen bakszamlaszamóm csak rószaszincseken tudom köldenni miert nem irsz?

ááááááááááááááááá blink.gif

Az utóbbinál azt nem értem akkor a vaterára hogy regisztrált?????

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=860488

NAGYON OKOS vigyázat!!!

+Quote Post
JohnyC
hozzászólás 2009-01-11 13:21
Létrehozva: #20608

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-15 20:45
Azonosító: 149 955

Na akkor egy konkrét recept a sikerhez. Persze én nem azt mondom, hogy az adott felhasználó ezt teszi, hisz még a végén én leszek beperelve, csak azt hogy ez egy törvényes lehetőség, hogy az átlagnál szerencsésebb légy, amit esetleg van aki kihasználhat :-)

Állítólag ez egy TELJESEN TÖRVÉNYES DOLOG, hogy ki....toljál másokkal:

- "Részletes keresés" menü klatty
- Ár (HUF) "-ig" mezőjébe egy "1"-t írni
- "Aukciós/fix áras termék:" listában a "Csak fixáras termékek"-et választ

Ez így még túl sok felesleges találatot eredményez és hát még lemaradsz a többi hiénától, ezért

- "Az utóbbi órában indított aukciók"-nál 1 órát állíts be és bepipa

Na most keresés gomb segítségével leszűr.

Lehet, hogy nincs találat, de ne add fel. Sajnos relatív ritkán akad szerencsétlen, aki beleakad a hálóba, de ha kitartóan és rendszeresen figyeled, előbb utóbb Te is követelheted jogosan a nagyértékű, ingyen terméked.

Óriási, ahogy szerencsétlen vergődik :-)))))) Ne feledd, a törvény melletted áll (sokak szerint)! Vagy mégsem?!

+Quote Post
JohnyC
hozzászólás 2009-01-11 13:10
Létrehozva: #20609

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ami picit zavar ebben az egész jogászkodós-vaterkázásban, hogy alapvetően az egész arra épülne, hogy magánemberek adják el magánembereknek felesleges padlás-, sufni-, pincegyűjteményüket.

Tudom én is, hogy ez nem teljesen igaz, na de most már egyre több "a negyed áron akarom, és legalább élettartamgaranciával még a használt tartós tejet is" típusú vevő. Ha nem akkor a vaterka mondta, hogy jól beperelhetlek...

A törvények sosem lesznek tökéletesek, csak iránymutatás. Az a baj, hogy a tisztesség egyre inkább akkor kap csak helyett, ha "én" vagyok a szenvedő fél, egyébként meg ez így törvényes és úgysem tehetsz semmit...

Meggyőződésem, hogy a mai bizonytalan időkhöz, a "erkölcsileg talán kifogásolható, de jogilag teljesen helytálló" típusú hozzáállás vezetett.

+Quote Post
killer77
hozzászólás 2009-01-11 13:07
Létrehozva: #20610

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-11 13:02
Azonosító: 401 234

Elég érdekes, valaki inaktiv lesz és lazán visszajöhet uj névvel? Gondolom nem véletlen lett inaktiv... ohmy.gif

eszter94 ből lett kincsesziget123

hogy játszuk ki a jutalék fizetést:) rolleyes.gif

ügyike

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-01-11 13:02
Létrehozva: #20611

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Orosz77 @ 2009-01-11 11:09) *
Az én véleményem:
Nem a konkrét esetről ami le lett írva, hanem álltalánosságban. Sokan azért tesznek fel 1 Ft-ért több tízezres/milliós termékeket, hogy a jutalékot kijátszák. Ez sem korrekt dolog szerintem. Ez viszont a vásárlók szándékos mgtévesztése. Ilyenkor is a vevő a hibás?! Ez is rengeteg vitát szült már. Ráadásul az árat az eladó szabta meg. Persze lehet azt mondani, hogy "hol élsz ember", ennyiért elhitted, hogy megkapod? Igen. Ha nem lennének Szarok a törvények, ennyiért kellene megkapni.

Kavarodás van. Kategorizáljuk az 1 Ft-os, fixáras aukciókat:

1. Kidobásra ítélt cuccok, amikért fizetni sem kell, csak vidd el (de gyorsan, mert útban van!). Ide tartoznak a befogadásra váró állatok is.
2. Kapcsolatfelvételi termékek (a képzelet szab csak határt; pl.: CD-tok, 1 Ft-os érme, tollbetét, használt gyufa, stb.). Ezek jellemzően nem is létező tárgyak. Nonplusultra a "lkajsrg", "pwerjgopawfko", "athpooísé" elnevezésű aukciók; ill. a "Vedd meg!", "Elérhetőség", "Címlista" néven indított aukciók.
3. Tévesen indított aukciók. (Pl. a nemrég bevezetett "én ajánlatom" opció automatikusan fixárasra váltja az aukciót, tehát ha valaki 1 Ft-ról akarta indítani a licitet, úgy azonnal egy fix 1 Ft-os aukció birtokosa lesz. De lehet egyéb figyelmetlenség is.)
4. Nagyon kis csoport, de elvileg elképzelhetők olyan tételek, amik valóban 1 Ft-ot érnek - ezek jellemzően valamilyen (pl. elektronikai) alkatrészek, amik alapesetben csak nagyobb gyűtőtételben vásárolhatók meg a normál kereskedelemben. (Ez a kategória általában holland aukció, és nézetem szerint súrolja a kapcsolatfelvételi termék és a jutalékkijátszás gyanúját.) Elképzelhetők egyes - nagyon nagy példányszámban megjelent - bélyegek is ebben az árkategóriában.

Véleményem szerint:

Az 1. csoport elfogadható, nem szabálytalan. (Én legszívesebben külön kategóriát nyitnék neki, ne kelljen ezzel az amúgy is kifizethetetlen 1 Ft-tal bajlódni. Elképzelhető azonban, hogy ennek egyéb jogszabályi akadályai vannak.)
A 2. csoport egyértelműen szabálytalan és szankcionálandó (ebben a Vaterával egyetértünk).
A 3. csoport technikai jellegű malőr, ahol a feleknek meg kell(ene) állapodniuk egy konszenzusos megoldásban.
A 4. csoport korrekt, részletekbe menő szabályozása (sajnos) még várat magára.

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-11 13:07

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2009-01-11 12:09
Létrehozva: #20612

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 10:07
Azonosító: 18 468

Az én véleményem:
Nem a konkrét esetről ami le lett írva, hanem álltalánosságban. Sokan azért tesznek fel 1 Ft-ért több tízezres/milliós termékeket, hogy a jutalékot kijátszák. Ez sem korrekt dolog szerintem. Ez viszont a vásárlók szándékos mgtévesztése. Ilyenkor is a vevő a hibás?! Ez is rengeteg vitát szült már. Ráadásul az árat az eladó szabta meg. Persze lehet azt mondani, hogy "hol élsz ember", ennyiért elhitted, hogy megkapod? Igen. Ha nem lennének *** a törvények, ennyiért kellene megkapni.

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-11 12:47

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-01-11 08:12
Létrehozva: #20613

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Azonosító: 12 391

IDÉZET(JohnyC @ 2009-01-10 20:02) *
Sziasztok
Mi a vélemény azokról a szerencsés kattintású vevőkről, akik perceken belül képesek leütni az 1forintról induló aukció helyett tévesen 1ft fix árasan kitett cuccokat?

MINDEZT RENDSZERESEN, VALAMIFÉLE ISTENI RÁÉRZÉS SEGÍTSÉGÉVEL?!
(El fogom mondani, hogy lehetsz Te is ilyen szerencsés, ha még nem jöttél rá magadtól is, de előbb véleményeket szeretnék :-)
...

Az a helyzet, hogy a fenti aukcióban licitáló tag nálam ment a tiltólistára.
Én is láttam már ilyen "tévedésből egyforintért" indított aukciót. Eszembe sem jutott, hogy leüssem - inkább azonnal figyelmeztettem az eladót, hogy: hallócska, komolyan gondoltad így...? De hát; nem vagyunk egyformák...

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
MedveAS
hozzászólás 2009-01-11 07:33
Létrehozva: #20614

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 14:32
Azonosító: 3 542

Sziasztok
Mi a vélemény azokról a szerencsés kattintású vevőkről, akik perceken belül képesek leütni az 1forintról induló aukció helyett tévesen 1ft fix árasan kitett cuccokat?

(El fogom mondani, hogy lehetsz Te is ilyen szerencsés, ha még nem jöttél rá magadtól is, de előbb véleményeket szeretnék :-)

Ezután pereskedéssel zsarolva igyekeznek megszerezni az ingyen cuccot, ha nem jön be visszakoznak és megértők lesznek, hogy bezsebeljék a pozitívat, ha már cuccot nem sikerült.

Az "ellennegatív" elkerülése végett általában senki nem vállalja be, hogy leírja az igazat ezekről a fiúkról.

Nem az én partim volt, de sokat mond ez a párbeszéd
(Ha ne adj Isten törlődne hirtelen, akkor lementettem magamnak :-)

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=92803423

Van még egy helyes értékelési lehetőségem bandi részére, mi legyen az?

Mindegy bármit is gondolsz, amire igen kíváncsi vagyok(!), igen figyelj oda mit indítasz.
Én azt tanácsolom, hogy még ekkor is azonnal ellenőrizd vissza az élesen indult aukciód, bár ugye tudjuk, hogy rendszerhiba még csak szóba sem jöhet! :-)

Persze az már csak az én üldözési mániam, hogy ez egy kicsit olyan megtűrt-támogatott dolog a vaterka részéről.
A sok panasz ellenére sem képesek az aukció indításánál egy olyan rendszerüzenetet beépíteni ilyenkor, hogy pl.

"Tisztelt X.! Ön valóban 1 forintos FIX áron kívánja értékesíteni a luxusházak kategóriában, fizetős kiemelésekkel indított termékét, ahol az átlagár 3M Ft? Ön ***? Igen/Nem"

Na bocs, ez hosszú lett, de talán a vaterának jól tejelő eladók is megérdemelnének némi védelmet a lehúzok ellen...

Voltak vevőim akik elálltak a vásárlástól akkor ez lehetséges kell legyen eladói oldalról is (semlegest kaptak), az érték mindegy, legfeljebb kap egy-két negát és kezdi előlről.
Én megszüntetném az 1Ft-os aukciókat mivel törvénysértő, hogy a címlet megszünt és nem fizethető ki készpénzben átadáskor!

+Quote Post
forevergsm
hozzászólás 2009-01-11 01:43
Létrehozva: #20615

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-06-05 20:26
Azonosító: 159 654

IDÉZET(bambooflower @ 2009-01-11 00:01) *
nahát.... lehet összevonni.

szó sincs róla, hogy ha egy üzletben az eladó félreárazza az árut, és fizetéskor kiderül a tévedés, a vevönek azon az áron járna. elsunnyoghat vele, ha a pénztáros véletlenül kevesebbet számol fel, mondván az ö felelössége, vigyázzon jobban, na de mennyire etikus más tévedését kihasználni? az eladó korrekten járt el, amikor kártérítést ajánlott fel, amit a licitáló el is fogadott, mert tudta ö is, hogy a helyzettel nem tud mihez kezdeni. valószínü, hogy bíróságon is hasonló ítélet születne, bármely államban.

Nem kell elsunnyognia. Szó nincs róla. Ugyanis, a jogszabály azt mondja (nézz utána), hogy ha egy termékhez két ár tartozik (mindegy, hogy ez az ár a polcon, a terméken van feltüntetve, esetleg a vonalkódhoz van rendelve), akkor az alacsonyabbikat kell (!) kifizetni... Tehát, nem kell elsunnyognia, mert a törvény szerint az alacsonyabbik áron viheti. Ezért van az, hogy pl. amikor vettem három karton alufóliát, simán visszaadták azt a 10000,-Ft-pt, amennyivel többe került a pénztárnál, mint amennyi a gondolasor végén állt méteres betűkkel... Képzeld el, mi van, ha 30 kartonnal veszel (nagykereskedelmi áruházban történt). Te simán kifizetsz 100000-rel többet? Pedig csak annyi történt, hogy kintfelejtették a múlt heti akció tábláját. Tehát a pénztári ár volt az igazi, de a törvény szerint az alacsonyabb ár fizetendő. Hozzáteszem, semmi szándékosság nem volt a dologban, nem tud(hat)tam, hogy ez a lejárt akció táblája, tehát nem "utaztam" a nem járó kedvezményes árra...

Nem gondolom, hogy ha én itt a vaterán látok egy 1,-Ft-os aukciót, nyomoznom kellene, hogy nem tévedett-e az eladó az aukció feltöltésénél, s az ár megállapításánál. Licitálok és kész. Vagy én nyerek vagy valaki más. Nyertem már meg egyforintos aukciót (lejáratkor) egy forintért úgy, hogy az eladó az átadáskor bevallotta, hogy tévedett, elfelejtette beírni a 10E minimálárat. Mondtam,OK. Nekem nem fontos, szívesen itt hagyom, tegye vissza eladásra. Ő azt mondta: az üzlet az üzlet... tartja magát az adott szavához, szó nem lehet arról, hogy nem viszem el a terméket, hisz megnyertem. Ő tévedett, ez az ő sara. Egyébként üzletember, s jól megy az üzlete. Lehet, azért, mert korrekt a hozzáállása, s tud veszíteni (is) ha hibázik.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-11 01:09
Létrehozva: #20616

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2009-01-11 00:01) *
valószínü, hogy bíróságon is hasonló ítélet születne, bármely államban.

Ez nem így van.
A Német ebay-en 2006-2007-ben 2-3 precedens értékű per volt amelyben félreárazott és jogosan 1 Euro-ért megnyert aukciókban hoztak ítéletet.
Nagy értékű hajó és ingatlan voltak a perek tárgyai.
Mindegyik esetben a vevő nyert és az eladónak oda kellett adnia a sok tízezer(százezer) euro értékű "árut" a leütési értéken azaz 1 Ft-on.
Ráadásul az egyik esetben nem a kikiáltási árat keverték össze a villámárral, hanem egyszerűen nem licitált rá senki az 1 Euro-s induló árra így a vevő "símán" megnyerte. wink.gif

Nem mindenütt van ilyen ejnye-bejnye bírósági gyakorlat - ilyen ügyekben - mint nálunk.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-11 01:11

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-01-11 01:01
Létrehozva: #20617

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

szó sincs róla, hogy ha egy üzletben az eladó félreárazza az árut, és fizetéskor kiderül a tévedés, a vevönek azon az áron járna. elsunnyoghat vele, ha a pénztáros véletlenül kevesebbet számol fel, mondván az ö felelössége, vigyázzon jobban, na de mennyire etikus más tévedését kihasználni? az eladó korrekten járt el, amikor kártérítést ajánlott fel, amit a licitáló el is fogadott, mert tudta ö is, hogy a helyzettel nem tud mihez kezdeni. valószínü, hogy bíróságon is hasonló ítélet születne, bármely államban.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-01-11 00:09
Létrehozva: #20618

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

Sziasztok

Nagyon egyszerű a dolog, benne van a vatera szabályzatában is és a PTK-ban is. Nekem, a licitálónak (vevőnek) nincs okom/módom/jogom, hogy azzal foglalkozzak (firtassam), hogy XY eladó vajon komolyan gondolta-e az eladást/árat stb. Aukcióra bocsátotta, én megnyertem az aukciót, mindenki teljesíti a rá eső részt , megy a pozitív, s ennyi. Amennyiben egy hagyományos üzletben téved az eladó az ár kiírásában, a veszteség az övé. Itt, ha az eladó téved az ár kiírásában, szintén az övé kell(ene), hogy legyen a veszteség. Ezt eladóként, s közel 20 éves vállalkozói múlttal a hátam mögött mondom. A törvények mindig a vevőt védik, s ez így van rendjén.

Az már egy másik történet, hogy a vatera a termék feltöltésénél tényleg figyelmeztethetne egy általad javasolt kérdéssel. DE! Ennek a másik oldala az, hogy ha valaki egy nagy értékű termék aukcióját indítja, tegye ezt kellő körültekintéssel, hisz a saját érdeke kívánja ezt. Felnőtt emberek vagyunk, felnőtt szintű döntéseket kell hoznunk, különben abba a hibába esünk, amibe estek többek, hogy ha augusztus 20-án a vihar a Duna-parton ér bennünket, állam bácsit fogjuk hibáztatni, mert nem küldött haza (pedig már óvodásként megtanultuk, hogy viharban nem megyünk ki a szabadba, ha mégis kimegyünk, nem állunk magányos fa alá...). Szóval, ebben az esetben a vaterát semmiképp nem hibáztathatjuk, azért, mert nem akadályoz meg bennünket a hülyeségben. Ja, és a "szerencsés kattintású vevőt" sem, hisz ő teljesen szabályszerűen jár el... Sajnos, perpillanat sok tekintetben nem jogállamban élünk, így nem tudom, mi lenne egy ilyen témában indított per kimenetele...

+Quote Post
JohnyC
hozzászólás 2009-01-10 21:02
Létrehozva: #20619

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok

Ezután pereskedéssel zsarolva igyekeznek megszerezni az ingyen cuccot, ha nem jön be visszakoznak és megértők lesznek, hogy bezsebeljék a pozitívat, ha már cuccot nem sikerült.

Az "ellennegatív" elkerülése végett általában senki nem vállalja be, hogy leírja az igazat ezekről a fiúkról.

Nem az én partim volt, de sokat mond ez a párbeszéd
(Ha ne adj Isten törlődne hirtelen, akkor lementettem magamnak :-)

Van még egy helyes értékelési lehetőségem bandi részére, mi legyen az?

Mindegy bármit is gondolsz, amire igen kíváncsi vagyok(!), igen figyelj oda mit indítasz.
Én azt tanácsolom, hogy még ekkor is azonnal ellenőrizd vissza az élesen indult aukciód, bár ugye tudjuk, hogy rendszerhiba még csak szóba sem jöhet! :-)

Persze az már csak az én üldözési mániam, hogy ez egy kicsit olyan megtűrt-támogatott dolog a vaterka részéről.
A sok panasz ellenére sem képesek az aukció indításánál egy olyan rendszerüzenetet beépíteni ilyenkor, hogy pl.

"Tisztelt X.! Ön valóban 1 forintos FIX áron kívánja értékesíteni a luxusházak kategóriában, fizetős kiemelésekkel indított termékét, ahol az átlagár 3M Ft? Ön ***? Igen/Nem"

Na bocs, ez hosszú lett, de talán a vaterának jól tejelő eladók is megérdemelnének némi védelmet a lehúzok ellen...

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-10 21:22

+Quote Post
Crush80
hozzászólás 2009-01-10 17:30
Létrehozva: #20620

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-13 16:36
Azonosító: 235 154

IDÉZET(hytech @ 2009-01-10 14:36) *
Az iyen értékelőt is be lehet tenni azonnal mad.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...97&avatip=2

Érdemes elolvasni a kapott értékeléseit is.

Már megy is a tiltóba! Köszi!

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 1029 1030 1031 1032 1033 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-02 05:37