IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 1032 1033 1034 1035 1036 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
csabau
hozzászólás 2008-12-16 09:49
Létrehozva: #20661

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(schuminator @ 2008-12-15 13:36) *
....
Csabau!

Fogadjunk? smile.gif )))
Nézd meg az értékeléseimet, gyakorlatilag makulátlan smile.gif laugh.gif

no lelkem, itt vagyok.

miről is tetszik akarni fogadni velem ?

és mi közöm a "majd makulátlan" harmincegynéhány pluszhoz ? elájultam, tényleg laugh.gif

most dobjak tőle hátast, vagy ráér később is ?

ABBA KELLENE FEJEZNI AZ OFFOLÁST - a szerencsejáték gyakorlása helyett ! wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby
Go to the top of the page

+Quote Post
szegedimo74
hozzászólás 2008-12-16 08:46
Létrehozva: #20662

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-11 07:04
Azonosító: 169 615

hát igen!sajnos ez van!de remélem mások okulnak a példámból!és több embert nem fog tudni átverni!mert ez szerintem az a kategória!mivel elfelejtett szólni hogy már volt barkácsolva a gép!és ugye mikor veszel valamit nem azzal kezded hogy még mielött fizetnél szétkapod és bele nézel!(főleg nem laptop esetében) sad.gif

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-16 08:11
Létrehozva: #20663

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 18:46
Azonosító: 16 839

Nem tudom egyesek miért regelnek, de ez a jobbik fajta:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=830683
, mert nem kártékony, legfeljebb nagyon kellemetlen. Lehet volt már róla szó...... unsure.gif

--------------------
A földön, az intelligencia mennyisége állandó. A népesség rohamosan gyarapszik.

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-16 07:36
Létrehozva: #20664

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 18:46
Azonosító: 16 839

Kedves Putyur!
Kedves Bambooflower!
Csabau!

Fogadjunk? smile.gif)))

Kiakasztottál! A vita(?) NEM arrol folyik, hogy mit ér a kártyanaptár... (egyébként kívánom neked, hogy egy lakatlan szigeten kelljen megélned belőlük..) hanem arról, hogy egy idegennek kötelessége e neked megtenni bármit a kívánságod szerint, mert te azt úgy akarod. Ez kőkemény egoizmus. Kíváncsi lennék, valaha tettél e idegennek bármit is önzetlenül, csupán kegvességből. Ha a válasz igen, elnézést kérek, de a forma, ahogy ezzel az egésszel előjössz, inkább egy
végtelenül önző, éretlen, toporzékoló és hisztis kisgyerekre utal.

Az hogy mennyi elégedett vevőd van nem jellemző rád. Inkább őket dícséri. Te csak kiszolgáltad őket.
Szerintem sürgősen fordulj pszihológushoz, aki segít a problémádon!

dry.gif

U.i: Ennyi ember nem lehet egyszerre hülye. Lehet, hogy az ellenirányú sávban közlekedsz? ohmy.gif

--------------------
A földön, az intelligencia mennyisége állandó. A népesség rohamosan gyarapszik.

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-16 00:11
Létrehozva: #20665

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-12-15 23:04) *
Már régóta a listámon figyel. Minden negyedik aukciója sikertelen!!!! Érdekes megnézni csak szúrópróbaszerűen a semleges értékeléseket. Elég nagy értékű dolgok, amik a semleges értékelés után nem kerülnek meghosszabbításra, vagy ha igen, akkor azonnal törlődnek.

Nálam kb. 1,5 éve van tiltón.
Csodálkozom,hogy még nem ebrudalták ki innen.
A lényeg azonban most nem ezen volt,hanem az emberek vakságán. wink.gif

Azt hiszem jutalékcsalásban nincs nála jobb,esetleg talán az építőanyagos manus.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-16 00:12

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-12-16 00:04
Létrehozva: #20666

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Már régóta a listámon figyel. Minden negyedik aukciója sikertelen!!!! Érdekes megnézni csak szúrópróbaszerűen a semleges értékeléseket. Elég nagy értékű dolgok, amik a semleges értékelés után nem kerülnek meghosszabbításra, vagy ha igen, akkor azonnal törlődnek.

IDÉZET(hytech @ 2008-12-15 22:27) *
Úristen.
Az utolsó jellemzést érdemes elolvasni. wacko.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=313957

Nem látja a 115-öt és a 33-at csak a 404-et zöldben. sad.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-15 23:27
Létrehozva: #20667

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Úristen.
Az utolsó jellemzést érdemes elolvasni. wacko.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=313957

Nem látja a 115-öt és a 33-at csak a 404-et zöldben. sad.gif

--------------------

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-12-15 19:15
Létrehozva: #20668

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

Csak közzéteszem, hogy óvakodjatok tőle, bosszúnegatívos: Erikli felhasználónak sajnos rossz volt a gépe, ezért nem tudott kapcsolatba lépni velem november 15. óta. Igaz a vaterára többször sikeresen belépett, termékeket indított, licitált, nyert és másoknak az értékelések tanúsága szerint fizetett. Tegnap negatívot kapott tőlem, egy hónap után, és hirtelen megjavult a gépe és tudodtt nekem is negatívot adni.

Szerencsére a levelezést elküldtem a biztonság@vatera.com-ra, így remélem a hazug indokú bosszúnegatívot törlik, szerencsére ez esetben a vatera a saját nyilvántartásából is láthatja, hogy nem mond igazat.

+Quote Post
zsejka
hozzászólás 2008-12-15 18:40
Létrehozva: #20669

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-11 03:09
Azonosító: 347 394

igen, a 0-asokra ertettem. mivel arrol beszelunk most. olyannak utaltam elore -keves penzt-, mert nincs sok ido mar Karacsonyig. De tobb 10ezer forintot nem utaltam volna. ezt akartam mondani.
De ez nem minosit fel a lopasran senkit, mondvan keves osszeget nyul csak le minden embertol.
es ezt nem cifrazom tovabb inkabb...
en is hibaztam nyilvan, mert kockaztattam. de az is igaz HOGY VAN MIT FEJLESZTENI A VATERAN IS, mikepp a tobbi internetes piac is azt teszi, es nem csak a jutalekra megy. (itt megjegyeznem, masik netes piacokat is hasznaltam mar, nem kell kulon elkuldeni engem oda...)

Es a legfobb velemenyem pedig, ha jutalekot ker a vatera -nem is keveset-, akkor azert megfelelo szolgaltatast is adjon....amibe az is beletartozik, hogy folyamatosan fejleszt, es probalja a csorbakat kikoszorulni, nem pedig ul a feneken, es maximum kitiltja azt az illetot, aki mar regen Honoluluban nyaral a lopott penzbol, es *** o arra hogy itt kitiltjak azt a felhasznalo nevet.....

sad.gif

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-16 11:02

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-15 16:27
Létrehozva: #20670

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-15 15:04) *
Tobb 10ezer forintot nem utalnek elore!!!! Aki azt megteszi, azt en is kisse szanalmasnak tartom!

Gondolom ezt a 0-ás eladók esetére értetted.
Mert ha nem akkor - ez alapján - a vevőim jórésze szánalmas.

--------------------

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-12-15 16:16
Létrehozva: #20671

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(mazsolla @ 2008-12-15 15:12) *
Talán nem így kellene reagálni wink.gif
Leírta tapasztalatait, amik mögött vannak igazságok.
Pofonegyszerű vélemény volt részéröl wink.gif

De ez már a 888.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-12-15 16:14
Létrehozva: #20672

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-15 15:04) *
Uhhh....akkor olvassatok vissza mit irtam. ...

ja, es miert lenne nekem kotelezo forumozni mielott atvernek? ha nem szoktam, akkor miert? ha pedig atvernek, akkor meg miert ne tehetnek fel itt par kerdest, gondolvan, itt mar mindent megtapasztalt emberek vannak....

Fórumoz, senki sem tilthatja meg. (legfeljebb a modi) De az okos ember először szétnéz, érdeklődik, azután cselekszik. Aki fordítva cselekszik, az meg idejön sírni. wink.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
mazsolla
hozzászólás 2008-12-15 16:12
Létrehozva: #20673

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 135

IDÉZET(scaevola @ 2008-12-15 14:40) *
Akkor menj oda aukciózni. tongue.gif Mi tart vissza?

Talán nem így kellene reagálni wink.gif
Leírta tapasztalatait, amik mögött vannak igazságok.
Pofonegyszerű vélemény volt részéröl wink.gif

+Quote Post
zsejka
hozzászólás 2008-12-15 16:04
Létrehozva: #20674

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Uhhh....akkor olvassatok vissza mit irtam. Tobb 10ezer forintot nem utalnek elore!!!! Aki azt megteszi, azt en is kisse szanalmasnak tartom!
(Mi vettunk regen tobb mint fel millio forintert antik butort is vateran, de lementunk erte Pecsre megnezni, es csak akkor fizettuk ki amikor leszallitottak ide Kelet-Magyarorszagra hozzank.)

Pont arrol beszelek, aki 1-2 ezer forintokat lop el, mert azt ugyis elore utaljak az emberek, hisz nem nagy osszeg, viszont a csalonak osszeadva kijon akar 100.-150 000 forint is a vegen....
es nem is az 1-2 ezer fornintomat sajnalom, hanem azt, hogy ezt egyes emberek buntetlenul ellophatjak, es rohogve tehetik ezt meg!

ja, es miert lenne nekem kotelezo forumozni mielott atvernek? ha nem szoktam, akkor miert? ha pedig atvernek, akkor meg miert ne tehetnek fel itt par kerdest, gondolvan, itt mar mindent megtapasztalt emberek vannak....

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-15 15:46
Létrehozva: #20675

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-15 13:41) *
(foleg ha az eladonak surgosen penzre van szuksege, ezert teszi fel 1 Ft-os aukcioval az arut, az is abszolut elkepzelheto, miert kene megkerdojelenzni barmit?)

Hátha tanulsz belőle valamit.
Nemrég írtam be egy másik topikba:

"Beregisztrál ide egy kezdő mint te.
Meglát egy drága mobiltelefont(vagy Notebook-ot,PS3-at, mindegy mit csak jó drága műszaki cikk legyen) amit jóval ár alatt hirdetnek a következők alapján:
- Az eladó frissen reggelt 0-ás,
- Az áru helye külföld,vagy itthoni ugyan de megrendelésre hozza az "eladó",
- Személyes átvétel nem lehetséges csak előre utalás,
- a fotó(k) a termékról a netről leszedett bárki által elérhető reklámfotók,
- a leírásban valami gagyi indok van,hogy "külföldi nagyker felszámolásból 20db megmaradt"

Nem merül fel benned a leghalványabb szikrája sem,hogy egy referenciák nélküli senkinek nem utalok el egy ekkora(vagy bármekkora) összeget mert lehet,hogy átverés és futhatok a pénzem után?
Vagy mi játszódik le ilyenkor a fejetekben?
Annyira cseng a füledben a kasszacsörgés és homályosítja el a látásodat a hatalmas dollárjel,hogy az utcán is már csak rutinból tájékozódsz de valójában nem látsz semmit??? "

Ehhez kapcsolódóan Grobar Kolléga érdekes reflektálása az ügyben:
"Amit nem értek. Ahogy valakit átvernek, egyből megtalálja a fórumot. Előtte miért nem néz ide be szinte senki??????
Sok mindent tanulhat az új Vaterás, többek között azt is, hogy mi az átverés és mi nem. Ez is egy lehúzás volt, sajnos megint igazunk lett. 90ezer Ft nem kis pénz. Nem szoktam ilyet írni, de most leírom, sajnálom hogy naív voltál és bedőltél ennek a g......k...

--------------------

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-12-15 15:40
Létrehozva: #20676

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-15 14:01) *
Sok helyen eltem, pl Amerikaban is. Hulye emberek mindenutt vannak, de ott szigorubbak a szabalyok es szigorubban is tartatjak be.
Nem *** ra, hanem kemenyen fellepnek, es ha megszeged a szabalyt, irany a dutyi.

Az e-b*y internetes piac is sokkal szigorubb.....

Akkor menj oda aukciózni. tongue.gif Mi tart vissza?

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-16 11:01

--------------------

+Quote Post
zsejka
hozzászólás 2008-12-15 15:01
Létrehozva: #20677

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sok helyen eltem, pl Amerikaban is. Hulye emberek mindenutt vannak, de ott szigorubbak a szabalyok es szigorubban is tartatjak be.
Nem *** ra, hanem kemenyen fellepnek, es ha megszeged a szabalyt, irany a dutyi.

Az e-b*y internetes piac is sokkal szigorubb.....

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-16 11:01

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-15 14:49
Létrehozva: #20678

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-15 13:41) *
Ja es megvalamit.... a mai penzugyi helyzetben nem ugy fogalmaznek, hogy valaki penzt szagol es bedol mindennek, hanem mondjuk ugy, hogy szeretne kevesebb penzbol meguszni a Karacsonyt, mert kevesebb a penze, es orul ha meglat valamit, amit valaki 1 Ftos aukciora tett fel, hisz lattunk mar ilyet, nem is egyet maskor is....
(foleg ha az eladonak surgosen penzre van szuksege, ezert teszi fel 1 Ft-os aukcioval az arut, az is abszolut elkepzelheto, miert kene megkerdojelenzni barmit?) regen a hasznalt ruha uzletek is ilyenek voltak, foleg kulfoldon, ahol a nagyon gazdagok bekuldtek a markas cuccaikat a szeretetszolgalathoz, es ott kotelezo volt £ 1-2 -ert adni (pl Angliaban az OXFAM-nal).... es hihetetlen milyen dolgokra bukkant az ember neha fillerekert.....
(Az mas dolog hogy ma mar a hasznalt ruha is nagy biznisz lett, es elszalltak az arakkal is....es az arukeszletet is lefolozik, igy eleg szar aru erkezik mar akar Magyarorszagra is napjainkban)

Ha egy kicsit sűrűbben olvasgatnád a fórumot, rengeteg ilyen lehúzós emberke története volt már itt kitárgyalva - némelyiknél előre megjósolván a szomorú csattanót... EZÉRT kell minden túl jó(nak tűnő) üzletet megkérdőjelezni.
Anglia (meg Európa szerencsésebbik/nyugati fele) más tészta. Ott alapvetően nem egymás lehúzásából élnek az emberek... smile.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
zsejka
hozzászólás 2008-12-15 14:46
Létrehozva: #20679

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

nem hepciaskodom, csak jogasz ver folyik bennem, es igazsag erzetem is eleg eros....na es a kesztetesem arra, hogy az ilyeneket megbuntessem...vagy megbuntettessem....sajnos Istenben nem bizom ilyen teren....

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-15 14:42
Létrehozva: #20680

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

Kedves Putyur!
Kedves Bambooflower!
Örülök, hogy beleszólsz abba, amiről halvány lila gőzöd sincsen. tongue.gif
...
Csabau!
Fogadjunk? smile.gif )))

Ne haragudj hogy megkérdezem, de miről nincs halványlila fogalmam/fogalmunk...? Senki nem beszélt összegszerűségekről, mi/mennyit ér - hiszen nem is értünk hozzá. Te megkértél valakit, hogy adjon el Neked valamit, az meg nem tette - mert lusta volt, vagy mert csak. Jogában áll. (Hogy ezt milyen hangnemben tette/tettétek, azt nem tudni, mert a beszélgetés vagy törölve lett, vagy nem találtuk meg.) Erre Te idecitáltad, lehülyézted, és tőle való óvakodásra javasoltad. Na ez az, ami nem korrekt.

Bambooflowerről, Csabauról meg rólam megkérdezni, hogy Vaterázunk-e - na ez meg az év vicce... smile.gif

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-15 14:44

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 1032 1033 1034 1035 1036 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 14:19