IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 1038 1039 1040 1041 1042 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
foxicsaba
hozzászólás 2008-12-13 13:37
Létrehozva: #20781

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 14:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

IDÉZET(zentex @ 2008-12-12 21:00) *
Nem írtam még soha a fórumba de most egy első üzletes úriember kiakasztott aki " 111666017
Eladó: nokiaman17(0)" álnéven közénk férkőzött.Az történt hogy egy szabályos aukción megvettem a terméket két napja és szerettem volna kifizetni és elhozni amikor is a fenti számon újra felkerült a Peugeot robogó az eladók közé.Kérdésemre az úr közölte hogy kétszer annyiért megvehetem mert tévedett.

Viszont a másik vevőt az eladó kapcsolatfelvételi termék (cd tok) vásárlására noszogatta a levelezésben, de benyalta, mert a vevő már licitált.
http://www.vatera.hu/peugeot_x_fight_206_wrc_108095629.html

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-13 12:45
Létrehozva: #20782

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

tongue.gif
IDÉZET(VerzarMarcsi @ 2008-12-13 11:28) *
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. 2 napja vettem egy terméket.Ahogy a rendszer elküldte az eladó elérhetőségét, írtam egy email-t, hogy külje el a számlaszámot és utalom a pénzt. Erre nem reagált semmit, ezért tegnap írtam neki újra, hogy ajándékba szánom a cuccot, ezért elég sürgős lenne, és küldje a szszámot, ivel az utalá is legalább 2 nap, a postáról nem beszélve. Természetesen erre sincs válasz, pedig minden nap bejelentkezik a Vaterára. Hozzáteszem még mielőtt megvettem, kérdeztem a terméklapon és arra sem válaszolt!
Szerintetek meddig illik várni? Arra gonoltam, hogy hétfőn írok neki, ha keddig nem kapok választ, elállok a vételtől és megveszem máshol a terméket és természetesen neki negatív értékelést adok.

olvastad az értékeléseit? mármint mielött licitáltál.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-13 12:41
Létrehozva: #20783

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(VerzarMarcsi @ 2008-12-13 11:28) *
Arra gonoltam, hogy hétfőn írok neki, ha keddig nem kapok választ, elállok a vételtől és megveszem máshol a terméket és természetesen neki negatív értékelést adok.

Ezt nagyon jól gondoltad.
Pontosan ezt kell tenned wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
VerzarMarcsi
hozzászólás 2008-12-13 12:28
Létrehozva: #20784

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-24 18:48
Azonosító: 51 618

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. 2 napja vettem egy terméket.Ahogy a rendszer elküldte az eladó elérhetőségét, írtam egy email-t, hogy külje el a számlaszámot és utalom a pénzt. Erre nem reagált semmit, ezért tegnap írtam neki újra, hogy ajándékba szánom a cuccot, ezért elég sürgős lenne, és küldje a szszámot, ivel az utalá is legalább 2 nap, a postáról nem beszélve. Természetesen erre sincs válasz, pedig minden nap bejelentkezik a Vaterára. Hozzáteszem még mielőtt megvettem, kérdeztem a terméklapon és arra sem válaszolt!
Szerintetek meddig illik várni? Arra gonoltam, hogy hétfőn írok neki, ha keddig nem kapok választ, elállok a vételtől és megveszem máshol a terméket és természetesen neki negatív értékelést adok.

+Quote Post
satman
hozzászólás 2008-12-13 12:23
Létrehozva: #20785

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:11
Azonosító: 1 007

A kerámia lehúzás szerintem.
A kiixelt oldalon a hirdetés feladási dátuma: 2008.04.17
Itt az aukciót 2008/12/07 indította, a fényképek érdekes módon mindkét oldalon megegyeznek.

A "másik" oldalon a Galéria van feltüntetve eladónak, nem pedig "magánszemély".
Érdemes lenne beszélni a galériával (ott már csak nem hazudnak), megemlítve, hogy ezt a terméket te itt megvásároltad...

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-13 11:37
Létrehozva: #20786

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(ncsilla81 @ 2008-12-13 10:13) *
...
és minő érdekes dolgot találtam: a Csillors nevű felhasználó, szinte senkinél másnál nem licitál, csak a henobaboca nevű felhasználó 1Ft-os termékeinél.
Ez véletlenül nem a minimáláras termékkiemelési dij megkerülése és nem teljesen etikus üzleti magatartás?
Természetesen a termék már ismételten elérhető az eladó termékei között, persze ez a legkevesebb, hiszen nyilván több darab van neki belőle.
...

linkeld be mindkét delikvens személyi lapját, hogy még feltűnőbb legyen.

a többit intézi a moderátor - hétfőn már nem rongálnak senkit... wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
ncsilla81
hozzászólás 2008-12-13 11:13
Létrehozva: #20787

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-08 14:46
Azonosító: 341 756

Sziasztok!

A tegnapi nap egy érdekes történetbe futottam bele. Licitáltam a 111033773-as számú termékre, melyet végül nem én nyertem meg. Nem hagyott nyugodni a dolog, igy végül egy kicsit utánanéztem a nyertes vevőnek (Csillors). A vevő összesen 3db értékeléssel rendelkezett, mindhárom adásvétele ugyanattól az eladótól (természetesen a 3-ból kettő sikertelenként megjelölve), akitől én is szerettem volna vásárolni (henobaboca). Majd tovább kutakodtam és minő érdekes dolgot találtam: a Csillors nevű felhasználó, szinte senkinél másnál nem licitál, csak a henobaboca nevű felhasználó 1Ft-os termékeinél.
Ez véletlenül nem a minimáláras termékkiemelési dij megkerülése és nem teljesen etikus üzleti magatartás?
Természetesen a termék már ismételten elérhető az eladó termékei között, persze ez a legkevesebb, hiszen nyilván több darab van neki belőle.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nem is a 2000Ft-os parfümöt sajnálom igazán, hanem az elvet, meg azt, hogy tapasztalataim alapján egyre jobban kezd "elfajulni" a vatera az utóbbi időkben, remélem hátha - mégha csak egy kicsivel is - hozzájráulhatok a régi szinvonal "felélesztéséhez".
Eddig egy tök jó és kellemes időtöltés volt, rengeteg új emberrel lehetett megismerkdeni, de sajnos egyre több a fenti és ehhez hasonló nem teljesen korrekt partner.

Üdv.:
Csilla

+Quote Post
Ssandi
hozzászólás 2008-12-13 10:54
Létrehozva: #20788

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-14 08:17
Azonosító: 16 566

IDÉZET(konyvetNEKED @ 2008-12-13 01:23) *
én értem , de mégsem...

Segítsen nekem megérteni kérem.

Ha más vesz valaki tőle pl. egy 390Ft-os gázálarcot, azonnal keresi az illetőt. Nekem nem válkaszol!

+Quote Post
ferolg
hozzászólás 2008-12-13 10:43
Létrehozva: #20789

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-07 10:32
Azonosító: 339 414

[quote name='LaserPortal' date='2008-12-11 17:05' post='345406']
DJSNIPER ÜZENETE:

"Szia
tényleg nem időhúzásból írtam,
már be vannak adva a papírok, aztmondták ma hogy mire kézhezkapjuk max 5 munkanap,ha csütörtökig ideér már aznap elküldöm ha nem amint hazajöttem már rajta lesz a számlánkon és még karácsony előtt megkapja mindenki 19.én jövök (Péntek) 22. hétfőn legkésőbb..szavamat adom.bebizonyítom hogy nem időhúzás..annak nem lennen semmi értelme.
köszi
hello"
Írtam neki hogy 23-ig mindenki kapja vissza a pénzét. Tehát egyelőre várjunk, ha addig nem küldi vissza a pénzeteket, lehet látogatóba menni hozzá és megoldani hogy egy évig csak csövön keresztül tudjon enni.

Lehet, hogy szemétség amit mondok, de én befenyegettem, hogy ha netalántán a tunéziai pihenése után nem jelentkezne, és el akarna tűnni, akkor még mindig meg tudjuk találni az édesapját (meg van a telefonja, címe) és legvégső esetben az állapotos feleségét. Próbáltam rá hatni, hogy ha már ilyen patkány, azért a családját ne hagyja szívni.....

Meglátjuk..... blink.gif

+Quote Post
forevergsm
hozzászólás 2008-12-13 08:20
Létrehozva: #20790

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-06-05 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 159 654

IDÉZET(Putyur @ 2008-12-13 07:17) *
Én így nem vettem volna tőle semmit, az biztos. Ha hozza a tételt, megkapja az egész összeget egyben, máshogy nincs üzlet. Dehát én a végletekig paranoiás vagyok... smile.gif
Ha visszajön a pénzed, megjutalmazhatod egy szép nagy negatívval.

Ilyen értéknél simán érte megyek, de hogy nem utalok előre egy majdnem nullásnak, az biztos.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-13 08:17
Létrehozva: #20791

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Ssandi @ 2008-12-13 00:36) *
Üdv Mindenkinek!
...
Ilynkor mizujs? blink.gif
Érdemes megnézni.

Én így nem vettem volna tőle semmit, az biztos. Ha hozza a tételt, megkapja az egész összeget egyben, máshogy nincs üzlet. Dehát én a végletekig paranoiás vagyok... smile.gif
Ha visszajön a pénzed, megjutalmazhatod egy szép nagy negatívval.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2008-12-13 02:23
Létrehozva: #20792

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(Ssandi @ 2008-12-13 00:36) *
Üdv Mindenkinek!

Behuztak a csőbe?
Átvertek?

www.vatera.hu/kovacs_margit_esoleso_111193527.html

Hétfőn vettem állítólag! Az eladó " biztosításként"..mert ugye a mai világban.... Azonnali banki befizetést követellt, és ennek fejében Ő másnapra elhozza a kerámiát.
50 000Ft-ot befizetett a fiam a megadott bankba. ( Még szerencsére nem az egész összeget) Egész héten igérgetéseket kaptam, és Harry Potter-be illő történetekkel.
Ajánlottam, küldök érte futárt, barátot, stb, de nem jutottunk előre.

én értem , de mégsem...

+Quote Post
Ssandi
hozzászólás 2008-12-13 01:36
Létrehozva: #20793

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-14 08:17
Azonosító: 16 566

Üdv Mindenkinek!

Behuztak a csőbe?
Átvertek?

www.vatera.hu/kovacs_margit_esoleso_111193527.html

Hétfőn vettem állítólag! Az eladó " biztosításként"..mert ugye a mai világban.... Azonnali banki befizetést követellt, és ennek fejében Ő másnapra elhozza a kerámiát.
50 000Ft-ot befizetett a fiam a megadott bankba. ( Még szerencsére nem az egész összeget) Egész héten igérgetéseket kaptam, és Harry Potter-be illő történetekkel.
Ajánlottam, küldök érte futárt, barátot, stb, de nem jutottunk előre.
Végig hangsúlyoztam, hogy szombatra mindenképpen szükségem van a termékre. ha nincs meg, akkor inkább jelezze, de szinte kikérte magának, hogy arra minden körülmények közt megkapom. Péntek dél óta elnémúlt a telefon, és ha közben be-be kapcsolódott, akkor vagy letették, vagy el sem vették.
Más felhasználókkal nagy buzgón társalogtak. Velem nem!

www.xxxxxxx.hu/kovacs-margit-keramia/kovacs-margit-esoleso-d18879.html

Felhívtam az üzletet és rákérdeztem a termékre és a a fotóra. Ott van a képen látható kerámia!
Ilynkor mizujs? blink.gif
Érdemes megnézni.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-12 22:12
Létrehozva: #20794

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Azonosító: 12 391

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-12 21:04) *
De lehet ilyenkor tenni valamit???? Ugye a vatera, -ez a fantasztikus talalmany- ilyenekre is fel van keszulve????? Vagy neki jo, ha egyre sullyed a szinvonal, es egyre tobben torlik magukat a rendszerbol a sok tolvaj miatt???? persze.... ne utaljunk elore..... de akkor meg jon a negativ ertekeles.... draga vatera, ha nem talal valaki ki valamit az ilyenek kikuszobolesere, -legalabb egy lakcim ellenorzes valamilyen modon az eladonal- akkor csunya vege lesz..... nem is az a par ezer forint faj, amit atutaltam ennek a wercvbn-nek vagy kinek, hanem az, hogy ketsegek kozt tart Karacsonyig, es azt remeltem megvan a tesom ajandeka Karacsonyra, es nem is sok penzbol..... elszomorito. es lehet en is itthagyom a vaterat, mert most csalodtam...

Ne a Vaterában keresd a hibát. Próbálj meg gyanúperrel élni, ha azt látod, hogy egy frissen regisztrált, 0 értékeléses eladó gyanúsan olcsón kínál ezt-azt. Vagy Te szoktál a Keletinél kapualjban akciós aranygyűrűt venni...? sad.gif
Ésszel él az ember.

(Édesistenem... Ha nem lenne minden hónapban egy-két ilyen, akkor még megérteném... sad.gif )

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-12 22:13

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2008-12-12 22:07
Létrehozva: #20795

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-12 21:04) *
De lehet ilyenkor tenni valamit???? Ugye a vatera, -ez a fantasztikus talalmany- ilyenekre is fel van keszulve????? Vagy neki jo, ha egyre sullyed a szinvonal, es egyre tobben torlik magukat a rendszerbol a sok tolvaj miatt???? persze.... ne utaljunk elore..... de akkor meg jon a negativ ertekeles.... draga vatera, ha nem talal valaki ki valamit az ilyenek kikuszobolesere, -legalabb egy lakcim ellenorzes valamilyen modon az eladonal- akkor csunya vege lesz..... nem is az a par ezer forint faj, amit atutaltam ennek a wercvbn-nek vagy kinek, hanem az, hogy ketsegek kozt tart Karacsonyig, es azt remeltem megvan a tesom ajandeka Karacsonyra, es nem is sok penzbol..... elszomorito. es lehet en is itthagyom a vaterat, mert most csalodtam...

csoportos feljelentés

nomeg te is huzd fel az ij polot... ma már más is megkapta... igy kell 0-ástol vásárolni... aki vásárolt megérdemelte... ha ennyire nem figyel oda arra hogy 0-ásnak 70 terméke van mind 1ft-rol hirdetve... majd máskor a drága lesz az olcsobb

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
zsejka
hozzászólás 2008-12-12 22:04
Létrehozva: #20796

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-11 03:09
Azonosító: 347 394

+Quote Post
zentex
hozzászólás 2008-12-12 22:00
Létrehozva: #20797

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-08 21:50
Azonosító: 125 620

Nem írtam még soha a fórumba de most egy első üzletes úriember kiakasztott aki " 111666017
Eladó: nokiaman17(0)" álnéven közénk férkőzött.Az történt hogy egy szabályos aukción megvettem a terméket két napja és szerettem volna kifizetni és elhozni amikor is a fenti számon újra felkerült a Peugeot robogó az eladók közé.Kérdésemre az úr közölte hogy kétszer annyiért megvehetem mert tévedett.Fel akartam tenni egy figyelmeztetést a levelezésébe hogy ne licitáljon senki mert az aukció szabálytalan.Azonban a levelet letörölte.Természetesen jeleztem az ügyfélszolgálaton és várom intézkedésüket.Ezt a pár sort csak azért írtam le hogy hátha ezen keresztül eljut hozzátok az üzenet.A levelezését érdemes elolvasni mert a helyesírása emberiség elleni büntett.Köszi hogy zavarhattam.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-12 21:39
Létrehozva: #20798

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(CellaTel @ 2008-12-12 20:02) *
Sziavacs.. ebböl megint jó kis ereszd el a hajam lesz... csomó vevő 2-3000ft-os tételek....
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...&us=wercvbn

Ja-ja.
Egy éber kolléga tegnap már megkongatta a vészharangot.
Lesz ebből annyi az elkövetkező hónapokban,hogy elég lesz követni. mad.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2008-12-12 21:02
Létrehozva: #20799

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

Sziavacs.. ebböl megint jó kis ereszd el a hajam lesz... csomó vevő 2-3000ft-os tételek....
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...&us=wercvbn

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
szasza21
hozzászólás 2008-12-12 20:25
Létrehozva: #20800

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-19 09:50
Azonosító: 6 072

sziasztok szerintetek lehet még hinni ennek a f ..... nak?

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 1038 1039 1040 1041 1042 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-28 13:05