IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 1038 1039 1040 1041 1042 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Putyur
hozzászólás 2008-12-05 09:47
Létrehozva: #20781

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-05 07:00) *
Gondolom, neked munkahelyről ingyen van a doboz (ha elmegyek dobozt kéregetni, az is pénzbe kerül), a ragasztószalag, az üzemanyag amivel elmész a postáig, az esetleges telefonhívás a t. cimmel egyeztetés miatt, és a posta is ingyen viszi a csomagot. Gondolom sok 1 Ft-os aukciód van és finanszírozod a megkapható 10-100 FT-okból az egész feladást. Ha mindezt összeadod rájössz nem sok a 2000Ft. Viszont leírtam, hogy személyesen a leütési árban átvehető. Nem fogok a postázási költségen meggazdagodni, de finanszírozni sem vagyok hajlandó a küldeményeket.

Kíváncsi lennék Te kérsz e postaköltséget? wink.gif Szabálytalan! tongue.gif

Ne vacakolj már 2000 Ft-os csomagolási-, és postaköltséggel... smile.gif
Ha valaki akar, annyi dobozt szed össze INGYEN, amennyit akar. Egy csomagra jutó ragasztószalag-költség kb. 5 Ft. A postára úgyis járkál az emberfia majd mindennap - de legalábbis elmegy előtte. A címet e-mailben is el lehet kérni.
Én egy ilyen tétel csomagolási-, és postaköltségéért 4-500 Ft-ot szoktam kérni - és sosem járok rosszul... smile.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.
Go to the top of the page

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-05 09:45
Létrehozva: #20782

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

nincs feltöltési opció - mailban kell kérni.

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-05 09:35
Létrehozva: #20783

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 18:46
Azonosító: 16 839

IDÉZET(csabau @ 2008-12-05 08:27) *
bozsoki - az avatar helyett ezzel a lendülettel keress másikat -

ezt a SZEMÉLYES menüből tetszett lenyúlni, ezt egy user SAJÁTjaként töltötte fel !

Kösz hogy szoltál, de nem találok feltöltési pontot! Merre?

--------------------
A földön, az intelligencia mennyisége állandó. A népesség rohamosan gyarapszik.

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-05 09:27
Létrehozva: #20784

Csoport:
Csak olvasó

bozsoki - az avatar helyett ezzel a lendülettel keress másikat -

ezt a SZEMÉLYES menüből tetszett lenyúlni, ezt egy user SAJÁTjaként töltötte fel !

--------------------

.
csaby

+Quote Post
matiz61
hozzászólás 2008-12-05 09:15
Létrehozva: #20785

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-19 11:01
Innen: Magyarország/Győr
Azonosító: 804

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-05 07:51) *
Való igaz, "...de az dobja rá az első követ, ki maga nem bűnös!".

Nagyon sajnálom a motorjavítós aukciót, hogy xxxx töröltette. Azóta is keresnek, akik nem ütötték még le, írogatnak más termékekhez, hogy ez + az kéne.... Sajnálom őket, mert nem fogom megkerülni a vaterát, ujra meg nem indítom. Mindenesetre legyen elégedett akinek ez fájt, mert " ...boldogok a lelki szegények mert övék a mennyeknek országa..."

Kedves Bozsaki !
Az idézet pontosan: "Boldogok a lélekben szegények, mert övék a mennyek országa."
Jelentése: az embernek ki kell üresítenie lelkét minden földhöz kötöttségtől, nem szabad semmihez, főképp az anyagiakhoz ragaszkodnia

--------------------
..... egy fehér szellem a sötét múltból ......

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-05 08:51
Létrehozva: #20786

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-12-05 07:42) *
sőt...!

Való igaz, "...de az dobja rá az első követ, ki maga nem bűnös!".

Nagyon sajnálom a motorjavítós aukciót, hogy xxxx töröltette. Azóta is keresnek, akik nem ütötték még le, írogatnak más termékekhez, hogy ez + az kéne.... Sajnálom őket, mert nem fogom megkerülni a vaterát, ujra meg nem indítom. Mindenesetre legyen elégedett akinek ez fájt, mert " ...boldogok a lelki szegények mert övék a mennyeknek országa..."

--------------------

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-05 08:42
Létrehozva: #20787

Csoport:
Csak olvasó

Gondolom, neked munkahelyről ingyen van a doboz (ha elmegyek dobozt kéregetni, az is pénzbe kerül), a ragasztószalag, az üzemanyag amivel elmész a postáig, az esetleges telefonhívás a t. cimmel egyeztetés miatt, és a posta is ingyen viszi a csomagot
...

kihagytad a párizsis zsömit, amivel pótolod az elégetett energiát a postai sobanálláskor.

roppant fontos momentum !

....de finanszírozni sem vagyok hajlandó a küldeményeket.

ilyen hozzáállással nem kell csinálni...

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-05 07:08) *
Apró vélemény: A HILTI-ként meghírdetett fúrószáraidnál ne szerepeltesd a HILTI nevet, mert semmi közük hozzá se kivitel, se minőség szempontjából. Nevezd esetleg SDS+ fúrószárnak, de ez így megtévesztés. Gondolom tudatlanságbóll fakad. (Ha már szőrözünk.)

ha már egyszer a te nehézségeid lettek górcső alá véve, nem ildomos
egyből keresni a másikba belerúghatóság lehetőségeit.

sőt...!

--------------------

.
csaby

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-05 08:27
Létrehozva: #20788

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gabocc @ 2008-12-04 19:55) *
1: Nem tudtam kiszámolni mennyit fizessek be az eladó számlájára.

Ahhoz, hogy a piactéren feltüntetettnek megfeleljen a gép ezekre lenne szükség.
2:És nem ÚJ cuccokat hanem JÓ cuccokat írtam.

3:Így a fórum alapján kezd körvonalazódni, hogy talán a garanciális javító átverte a kedves eladót. Csak ez most rajtam csapódott le.

1= A sablon levélben felvázoltam a szállítási lehetőségeket. Közöltem, hogy inkább személyes átvételt preferálom. A lehetőségekből nem volt hajlandó választani, eröltette a bizonytalan postai szállítást. Mikor ezt kikötötte, akkor közöltem ennek az árát mivel önerőből nem tudta kiszámítani.

2=Ez kifejezetten uj egységek beszerzését jelenti, mivel máshonnan levadászni nem lehet. (Csak a felmosó fej értéke a gar. csrénél 8 eFT volt annó!!!)

3=Nem is értem mire lehet még gondolni! Én vettem ki a szivattyút és cseréltem, egy nagyobb teljesítményűre?????

--------------------

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-05 08:08
Létrehozva: #20789

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Apró vélemény: A HILTI-ként meghírdetett fúrószáraidnál ne szerepeltesd a HILTI nevet, mert semmi közük hozzá se kivitel, se minőség szempontjából. Nevezd esetleg SDS+ fúrószárnak, de ez így megtévesztés. Gondolom tudatlanságbóll fakad. (Ha már szőrözünk.)

--------------------

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-05 08:00
Létrehozva: #20790

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scaevola @ 2008-12-04 20:21) *
Érdekes, sőt szabálytalan! 1Ft-ről induló távirányító aukciónál eleve 2e kltséget kér. Kb. 400 Ft lehet a posta. wink.gif

Gondolom, neked munkahelyről ingyen van a doboz (ha elmegyek dobozt kéregetni, az is pénzbe kerül), a ragasztószalag, az üzemanyag amivel elmész a postáig, az esetleges telefonhívás a t. cimmel egyeztetés miatt, és a posta is ingyen viszi a csomagot. Gondolom sok 1 Ft-os aukciód van és finanszírozod a megkapható 10-100 FT-okból az egész feladást. Ha mindezt összeadod rájössz nem sok a 2000Ft. Viszont leírtam, hogy személyesen a leütési árban átvehető. Nem fogok a postázási költségen meggazdagodni, de finanszírozni sem vagyok hajlandó a küldeményeket.

--------------------

+Quote Post
sqstratter
hozzászólás 2008-12-04 22:47
Létrehozva: #20791

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-10 11:25
Azonosító: 110 676

Egyébként ha nem lenne szabályellenes, külön kérném, hogy ne vegye le azt a vatera, nem egy pozitív reklám annak, aki el is ad, én inkább a kitiltást szorgalmaznám... De hát a százalék az százalék. Verj át 3 ember, vásárolj kettőtől valami olcsó vackot és sosem mész 75% alá... Ki van ez tanáva kérem! smile.gif

+Quote Post
sqstratter
hozzászólás 2008-12-04 22:43
Létrehozva: #20792

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-10 11:25
Azonosító: 110 676

Ismételten kérdezem, ilyenkor hol vannak a Vatera moderátorai? Dubai-ban üdülnek? 24 óra telt el az említett levelem óta, válasz nem jött rá, eltávolításra nem került a "dögöljön meg a gyerekem a semleges miatt" válasz a "vevőtől", ami mellesleg durván vatera szabályzatellenes....

AZ ÉV INTERNETES KERESKEDŐJE cím azért remélem megvan már 2008-ra is... wink.gif Nem mi tettük őket azzá, anygailag és erkölcsileg is! Hol az a kicsi hála?

Vagy ebben az országban inkább ne írjak őszinte véleményt? blink.gif

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-12-04 21:21
Létrehozva: #20793

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(Gabocc @ 2008-12-04 19:55) *
Először egy sablon levelet kaptam futárcégek linkeivel, posta árszabásával. Én mint vásárló nem tudhatom hány kilós lesz a csomag. Semmiféle kifogásom nem volt egyedül annyit kértem, hogy ÍRJA LE KONKRÉTAN MENNYIT KELL BEFIZETNEM. Segítségképpen írtam, hogy öcsém nem rég kapott nagy csomagot postán amit úgy saccolok, hogy nagyobb lehet mint a takarítógép doboza. Nem tudtam kiszámolni mennyit fizessek be az eladó számlájára...
...A „többletköltségről” meg annyit, hogy a szállítás ha jól emlékszem 1600-Ft körül volt.

Érdekes, sőt szabálytalan! 1Ft-ről induló távirányító aukciónál eleve 2e kltséget kér. Kb. 400 Ft lehet a posta. wink.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Gabocc
hozzászólás 2008-12-04 20:55
Létrehozva: #20794

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-08 00:27
Azonosító: 282 354

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-04 13:08) *
Még egy két adalék az előzményekhez. (Igen pipa lettem annó amikor olvastam Gabocc hozzászólásait)

Első levelem: 2008.10.11 Pénz megjön: 10.28 addig mindenféle kifogás a szállítással kapcsolatban. Kifejezetten ajánlottam a személyes átvételt. Az 1800 Ft-os feladás költségét is csakis a "az esetleges többletköltséget vállalom. " szövegre fogadta el. Nem kért biztosítást, nem mehetett standardként méretei miatt, futárt nem vállalta.

Másnap az első levélben: "A gép oldalán repedés látható...nem volt "törékeny" matrica a dobozon.." (Nem repedt, nem kérte a biztosítást, többet erről szó sem volt, nem küldött fotót.)

Második levélből:" Túl hangosan zörög...állndóan spriccel...takarítógépként nem használható.." továbbá "Kérem a költségeim megtérítését! .. 18445 Ft + a postaköltség.. Alternatívaként... el tudom fogadni a készüléket mint sima porszívó mondjuk 6000 - Ft-ért. ...azaz 12445 Ft-ot kell visszaküldenie." Kedves nem?

A későbbiekben már keményebben: "Hajlandó küldeni vagy fizetni a szivattyú javítást? Hajlandó küldeni a géphez való porszívófejet? Hajlandó a törött vizes kárpittisztítót kifizetni vagy küldeni egy jót?" Szóval csakis új cuccokkal hajlandó elfogadni.

Végig volt egy érzésem, hogy megbánta az aukciót és vissza akar lépni, de ezt nem tette. Elfogadtam volna annó a feladás előtt. Aztán indokokat kreált, hogy semmissé tegye, a történteket. Lehet, hogy hibás vagyok a dologban, de az biztos, hogy nem csak én vagyok a hibás.

Először egy sablon levelet kaptam futárcégek linkeivel, posta árszabásával. Én mint vásárló nem tudhatom hány kilós lesz a csomag. Semmiféle kifogásom nem volt egyedül annyit kértem, hogy ÍRJA LE KONKRÉTAN MENNYIT KELL BEFIZETNEM. Segítségképpen írtam, hogy öcsém nem rég kapott nagy csomagot postán amit úgy saccolok, hogy nagyobb lehet mint a takarítógép doboza. Nem tudtam kiszámolni mennyit fizessek be az eladó számlájára.
Legvégül ezt írtam:
\\\\\\\\\\\\\\Kérem küldje el ajánlatát a takarítógéppel kapcsolatban.
\\\\\\\\\\\\\\Az ajánlatban jelölje meg a PONTOS UTALANDÓ ÖSSZEGET.
\\\\\\\\\\\\\\Amennyiben az ajánlat megfelelő estére tudom utalni a pénzt.
\\\\\\\\\\\\\\Az ajánlat kalkulálásához a pontos cím: xxxxxxxxxxxxxxx
\\\\\\\\\\\\\\Szállítási határidő: utalástól számított 7 nap.
\\\\\\\\\\\\\\Üdvözlettel:
\\\\\\\\\\\\\\Ui.: Én nem kívánom Önnek előírni, hogy milyen módon
\\\\\\\\\\\\\\juttatja el hozzám a készüléket. Ad egy ajánlatot és ha az
\\\\\\\\\\\\\\megfelelő akkor természetesen el fogom fogadni és már utalom
\\\\\\\\\\\\\\is a pénzt.
. NEM AZÉRT FOGADTAM EL MERT AZT ÍRTA, HOGY A TÖBBLETKÖLTSÉGET VÁLLALJA HANEM MERT EZ AZ EGY KONKRÉT ÁRAJÁNLAT ÉRKEZETT.
Úgy emlékszem ez egy hétfői napra esett és én szombaton fizettem be a pénzt (Ez az 5 napba belefért különösképpen ha azt vesszük, hogy csütörtök(okt 23.) ünnepnap volt.. Futárral történő szállítás esetére nem írt konkrét árat, csak, hogy kb 2-3000 lenne. A „többletköltségről” meg annyit, hogy a szállítás ha jól emlékszem 1600-Ft körül volt.

A levelemben azt írtam, hogy:elrepedt a készülék. Nem tudtam, hogy eredetileg ilyen volt vagy szállítási sérülés de ha a működést nem befolyásolja akkor emiatt nem reklamálok. Mivel a működést szerintem nem befolyásolta ezért nem ejtettem több szót róla.

Szerintem kedves. Nagyon megijedtem mert azt hittem hogy nagyon drága lesz az alkatrész. Próbáltam több számomra is elfogadható alternatívát felvázolni. Ezzel szemben az eladóm semmit nem volt hajlandó.

Ahhoz, hogy a piactéren feltüntetettnek megfeleljen a gép ezekre lenne szükség.
És nem ÚJ cuccokat hanem JÓ cuccokat írtam.

Ha megbántam volna az aukciót akkor nem írogattam volna, hogy legyen kedves adjon már egy konkrét árat. És pláne nem fizettem volna be a számlájára. Így utólag persze megbántam látva a gondokat. Mint „porszívót” persze még mindig jónak tartom de ennyiért vehettem volna újat is. (Egyébként egy utángyártott szivattyú 5-6000 Ft+posta. Ezen folyik a vita. Nevetséges ugye?)

Így a fórum alapján kezd körvonalazódni, hogy talán a garanciális javító átverte a kedves eladót. Csak ez most rajtam csapódott le.

+Quote Post
Gabocc
hozzászólás 2008-12-04 20:48
Létrehozva: #20795

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-08 00:27
Azonosító: 282 354

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-04 11:06) *
Felvállalom, beleszólok a társalgásba, mert az éremnek két oldala van. Gabocc vett tőlem 30%-os (16 eFt) egy egyébként új áron 54 eFt-s Philips Triatlon takarító gépet. Ez a gép 5-6 éves, ritkán használt (Max. 5 felmosás 3 ablaktisztítás és 2 szőnyeg tisztítás történt vele, porszívózás soha) A porszívó fej egy kisebb méretű szintén Philipsen elkopott, ezért a helyett egy újabbat adtam, ami nem ezé, de jó minőségű volt. A gép felmosó feje még garanciális időben 3-4 felmosás után elkezdett repedezni, ezért kicseréltettem. (Tanu van) A pót fej is 1/2-éven belűl használat nélkül repedni kezdett!!! Ezt biztonsági okból előre beöntöttem műanyaggal, de ennek ellenére tovább romlott. Közben a gép is szervízbe került, ahol állítólag megjavították. Ettől kezdve a csapja csöpögött, ami nem zavart, mert a vizet fújta, és ha nem használtam a funkciót, azt lekapcsoltam. Aztán a gép talonba került, vagy 2 évig hozzá sem nyultam, csak most, hogy eladjam. A tipust nagyon megutáltam.

A javító cég (Gelka) működőképesnek titulálta a gépet, ezért én is annak tartom. Sajnálom, hogy Gabocc nem azt kapta amit szeretett volna de nem ismerem el, hogy csaló lennék, mert egy használt alig áras gép nem 100% minőségű! A gépről fotókat tettem fel és filmet is küldtem, működés közben. Én soha nem várok el ilyesmit ekkora árcsökkenésű vásárláskor, igaz nem is vásárolok olcsó cuccot. Az meg már elvi kérdés, hogy nem veszem vissza, csupán csak azért mert Gabocc azt szeretné. Bocs. mellow.gif

A másik feltételezés, hogy a 2 Ft-os aukcióm a húzó ágazat hamis. Mindössze 1 éve lehet fent, és kb. 45 értékelésem származhat belőle a számláló alapján. Feltettem segítvén azokat a motorosokat akik maguk javítanák paripályukat. Sokan köszönték meg a segítséget, sok embernek esett jól az ingyen kapott információ. Tettem mindezt azok ellen akik a netről ingyen letölthető információt 2000 Ft-ért árulják. Szerintem azok az igazi csalók! Most ennek vége, bosszú miatt. Legyen elégedett. sad.gif

Most kb 45 az új de ez lényegtelen. (Régen tényleg 50-60 között volt anyu is annyiért vette de ez lényegtelen. Vettem én az új ár kb 10% áért is cuccot és tökéletesen működik. De ez is lényegtelen.)
Amit kaptam vele az egy új porszívófej. SZERINTEM rosszabb minőség de inkább az a baj hogy a csőátmérő nem egyezik. Rá lehet húzni egy ponton megszorul. A baj az, hogy lelazul, de ettől még használható (néha rászorítom és kész). A felmosófej repedezett, de használható, A csapja azért engedi folyamatosan a vizet mert a szivattyú túl nagy nyomással adagolja a vizet. A csapot rátettem anyu gépére azzal szépen zár. Hogy érthető legyen miért mondom, hogy „rendeltetésszerű használatra alkalmatlan a vizes takarító funkció”. Gondoljuk el hogy egy ablakmosás alkalmával kisszékre kell állni. Spriccelni utána szívatni. Amíg lehajolok a géphez kikapcsolni addig telespriccel mindent. (Ezt azért írtam le mert anyu próbálta a gépet először és így járt vele. Lehetett utána törölgetni). Nem vitatom, hogy a gép keveset volt használva, csak megemlítem, hogy anyu gépe hasonló korú, A vizes funkciót évente 1-2 szer használjuk a teljes lakás takarítására azontúl a porszívó funkciót hetente, tehát már pár száz alkalommal volt vele porszívózva és a tartozékok épek, teljesen hibátlan a készülék.

A terméklapon én 1 fotót láttam. Videót nem találtam a terméklapon. E-mailben sem kaptam videót. Ez persze nem jelenti, hogy nincs is, csak olyan ügyetlen voltam, hogy elkerülte a figyelmemet. Amennyiben tényleg volt fenn videó és azon látszik, hogy hibás a gép akkor VISSZAVONOM A KIFOGÁSAIMAT..

(206) értékelésből ha mondjuk fele az eladás akkor a 46 az egy JÓ RÉSZ.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-04 19:22
Létrehozva: #20796

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-04 17:46) *
Lehet, de akkor sem fogok úgy ugrálni, ahogy egyesek fütyülnek. Ha igaza lenne, és tényleg használhatatlan lenne, el se küldtem volna. NEM ennyire rossz a gép mint írja. Rengeteget csúsztat. Most miért baj, hogy én ragaszkodom az igazamhoz? Még a jó édesanyám is tudta használni és nem hisztizett, hogy csöpög! Ha az lett volna a baj, hogy nem nyom vizet, rossz a pumpa, igaza lehetne.

Nem értem hogyan állhattok bármely ember mellé, tények meghalgatása, és előzmények ismerete nélkül?

én meghallgattalak, figyeltem, és onnan tudom, hogy a gépet annyira megutáltad, hogy a sarokba vágtad, és évekig hozzá sem nyúltál. azt csak feltételezem, hogy édesanyádtól nem kértél pénzt a használatért, különben talán neki is lett volna mondanivalója.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 18:46
Létrehozva: #20797

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-12-04 13:17) *
ez a "kőkemény", azért sem engedek, ha megfeszülsz se,
olyan remek antireklámot gyártott neked és az áruidnak, mint ide kenya wink.gif

Lehet, de akkor sem fogok úgy ugrálni, ahogy egyesek fütyülnek. Ha igaza lenne, és tényleg használhatatlan lenne, el se küldtem volna. NEM ennyire rossz a gép mint írja. Rengeteget csúsztat. Most miért baj, hogy én ragaszkodom az igazamhoz? Még a jó édesanyám is tudta használni és nem hisztizett, hogy csöpög! Ha az lett volna a baj, hogy nem nyom vizet, rossz a pumpa, igaza lehetne.

Nem értem hogyan állhattok bármely ember mellé, tények meghalgatása, és előzmények ismerete nélkül?

--------------------

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-04 14:17
Létrehozva: #20798

Csoport:
Csak olvasó

ez a "kőkemény", azért sem engedek, ha megfeszülsz se,
olyan remek antireklámot gyártott neked és az áruidnak, mint ide kenya wink.gif

--------------------

.
csaby

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 14:11
Létrehozva: #20799

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Razel58 @ 2008-12-04 12:47) *
Gondolom a videó sem a mostani állapotról készült,kiemelve a fent leírtakat.
A terméklapon közölt információk alapján,én sem egy több (más) darabból álló,javított,csörgő-zörgő készüléket vártam volna.

A videó a küldés napján készült.
Nem tudom miből gondolod azt a több darabot. Ja és egy porszívó zörög menet közben.

--------------------

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 14:08
Létrehozva: #20800

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-12-04 11:59) *
mondd, milyen választ szeretnél - mikulásbá tiszteletére a kívántat adom wink.gif

(egyébként is mindig udvariasan felsegítem és a lehetőségekhez mérten baráti diskurzusra invitálom)

Még egy két adalék az előzményekhez. (Igen pipa lettem annó amikor olvastam Gabocc hozzászólásait)

Első levelem: 2008.10.11 Pénz megjön: 10.28 addig mindenféle kifogás a szállítással kapcsolatban. Kifejezetten ajánlottam a személyes átvételt. Az 1800 Ft-os feladás költségét is csakis a "az esetleges többletköltséget vállalom. " szövegre fogadta el. Nem kért biztosítást, nem mehetett standardként méretei miatt, futárt nem vállalta.

Másnap az első levélben: "A gép oldalán repedés látható...nem volt "törékeny" matrica a dobozon.." (Nem repedt, nem kérte a biztosítást, többet erről szó sem volt, nem küldött fotót.)

Második levélből:" Túl hangosan zörög...állndóan spriccel...takarítógépként nem használható.." továbbá "Kérem a költségeim megtérítését! .. 18445 Ft + a postaköltség.. Alternatívaként... el tudom fogadni a készüléket mint sima porszívó mondjuk 6000 - Ft-ért. ...azaz 12445 Ft-ot kell visszaküldenie." Kedves nem?

A későbbiekben már keményebben: "Hajlandó küldeni vagy fizetni a szivattyú javítást? Hajlandó küldeni a géphez való porszívófejet? Hajlandó a törött vizes kárpittisztítót kifizetni vagy küldeni egy jót?" Szóval csakis új cuccokkal hajlandó elfogadni.

Végig volt egy érzésem, hogy megbánta az aukciót és vissza akar lépni, de ezt nem tette. Elfogadtam volna annó a feladás előtt. Aztán indokokat kreált, hogy semmissé tegye, a történteket. Lehet, hogy hibás vagyok a dologban, de az biztos, hogy nem csak én vagyok a hibás.

--------------------

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 1038 1039 1040 1041 1042 > » 
Reply to this topicStart new topic
15 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (15 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 23:22