IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 1048 1049 1050 1051 1052 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Crush80
hozzászólás 2008-12-05 20:56
Létrehozva: #20981

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-13 16:36
Azonosító: 235 154

IDÉZET(matiz61 @ 2008-12-05 08:47) *
A felhasználónevedre átnevezett avatart az avatar@vatera.com címre kell küldeni, a levél tárgya pedig avatar legyen.
Ezek után pár napon belül bekerül a személyes galériába, ahonnan feltölthető.

Maximális méret 120x120 pixel lehet.

Ezt eddig én sem tudtam. Köszi az infót. :-)
Go to the top of the page

+Quote Post
Gabocc
hozzászólás 2008-12-05 15:31
Létrehozva: #20982

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-08 00:27
Azonosító: 282 354

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-05 07:27) *
1= A sablon levélben felvázoltam a szállítási lehetőségeket. Közöltem, hogy inkább személyes átvételt preferálom. A lehetőségekből nem volt hajlandó választani, eröltette a bizonytalan postai szállítást. Mikor ezt kikötötte, akkor közöltem ennek az árát mivel önerőből nem tudta kiszámítani.

2=Ez kifejezetten uj egységek beszerzését jelenti, mivel máshonnan levadászni nem lehet. (Csak a felmosó fej értéke a gar. csrénél 8 eFT volt annó!!!)

3=Nem is értem mire lehet még gondolni! Én vettem ki a szivattyút és cseréltem, egy nagyobb teljesítményűre?????

1 Nem erőltettem semmilyen szállítást. Azt bevallom, hogy nem vettem a fáradságot, hogy a lehetőségeknek utánanézzek. Én rábíztam az eladómra hogy ajánljon valamilyen szállítási formát árral és ha nekem megfelel el fogom fogadni.
HA HIBÁZTAM ELISMEREM.
-Tényleg nem kötöttem ki az árusnak, hogy normálisan csomagolja be a cuccot.
- Tényleg nem hívtam fel a figyelmét ha nem képes normálisan becsomagolni akkor legalább "törékeny" matricát tegyen rá.
ELISMEREM HIBÁZTAM. Ezért voltam hajlandó lenyelni a sérüést a motorrész oldalán.

A csomag megérkezésekor ezt a levelet írtam:

>>>>A csomag ma délelőtt megérkezett. Édesanyám vette át és a
>>>>postással együtt kibontották. Megállapították hogy nem túl
>>>>jól volt becsomagolva mert a szivacsdarabok lerázódtak a
>>>>doboz aljába. és felülről csak papírokkal volt beborítva. A
>>>>gép oldalán repedés látható (ezt nem tudjuk, hogy
>>>>szállításkor sérült vagy eredetileg is így küldte el). A
>>>>posta embere szerint hiába reklamálunk mert nem volt
>>>>"törékeny" matrica a dobozon. A porszívó első bekapcsolásra
>>>>működi, de majd a komplett ellenőrzés után tudok nyilatkozni.
>>>>Az alkatrészei megvannak kivéve az ablaktisztító kis
>>>>zippzáros törlőruháját. Gondolom ez már elhasználódott és ki
>>>>lett dobva.
>>>>Ma délután ígérte anyu, hogy összerakja a gépet és
>>>>kipróbálja. Ha minden hibátlanul működik rajta akkor nem
>>>>fogok reklamálni pozitívan fogom értékelni az adás-vételt,
>>>>az oldalán lévő repedést meg beragasztjuk.

Tehát a szállításból eredő hibát kapásból lenyeltem

2. Én egy utángyártott szivattyú árát beszerzési linkjét küldtem el először, hogy legalább ezt fizesse ki. Persze erre nem volt hajlandó azután már a többi hibát is a fejéhez váhtam vállalom.

3. Nem vitatom, hogy ki szerelte a gépet de nem jól sikerült a javítás. Próbálta elfogadtatni, hogy a gép jó. Csak akkor ismerte el, hogy rossz és szerelőnél járt mikor közöltem vele, hogy hiányzik a gépből egy csavar ami arra utal, hogy valaki szétszedte és elvesztette a csavart.

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-05 07:27) *
2=Ez kifejezetten uj egységek beszerzését jelenti, mivel máshonnan levadászni nem lehet. (Csak a felmosó fej értéke a gar. csrénél 8 eFT volt annó!!!)

Megírtam néhány alternatívát ami számomra is elfogadható kompenzálása lenne a dolognak.
Eladóm semmilyen ajánlatot nem tett a kompenzációra vonatkozólag. Pedig biztos meg tudnán egyezni. Sót ha jól emlékszem a prszívó fejról is azt írtam, hogyha megvan a régi méha használt is akkor is jobb lenne mint a nem hozzá való.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-05 15:09
Létrehozva: #20983

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(LaserPortal @ 2008-12-05 13:16) *
Akinek kell DJSNIPER címe, illetve személyes elérhetősége, adatai, fényképe, írjon!
Nem kamu néven regisztrált, annyi esze nem volt, érdemes meglátogatni a károsultaknak és kitaposni belőle a pénzt.

Egyébként google is sokat elárul a "művésznevéről". Amit talál ide is lírhatok: M. Gábor, Nyíregyháza, 88 nyarán látta meg a napvilágot (de minek?) A Zrínyi Ilona utcán rontja legfőképp a levegőt.
Pontosabb adatokat ide nem írhatok. Írjatok a kapcsolatfelvételen a Vaterának, ők megadják az email címem!

Ne hagyjátok hogy lenyúlja a pénzeteket!

Meg kell keresni kollektíven és kiverni belőle a szxxt is!

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-05 14:26
Létrehozva: #20984

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-05 10:22) *
...(ami esetenként 1600-1800 ohmy.gif )...

Szerintem keresd meg a posta.hu -n a küldeményforgalmi díjszabást, tanulmányozd - és ne hagyd, hogy mindenféle felesleges, ámde roppant drága hü**eségre rábeszéljenek a T. postások. smile.gif
1800 Ft-ért Tanganyikába is el lehet küldeni egy félkilós cuccot... smile.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
LaserPortal
hozzászólás 2008-12-05 14:16
Létrehozva: #20985

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 19:20
Azonosító: 133 842

Akinek kell DJSNIPER címe, illetve személyes elérhetősége, adatai, fényképe, írjon!
Nem kamu néven regisztrált, annyi esze nem volt, érdemes meglátogatni a károsultaknak és kitaposni belőle a pénzt.

Egyébként google is sokat elárul a "művésznevéről". Amit talál ide is lírhatok: M. Gábor, Nyíregyháza, 88 nyarán látta meg a napvilágot (de minek?) A Zrínyi Ilona utcán rontja legfőképp a levegőt.
Pontosabb adatokat ide nem írhatok. Írjatok a kapcsolatfelvételen a Vaterának, ők megadják az email címem!

Ne hagyjátok hogy lenyúlja a pénzeteket!

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-12-05 14:11
Létrehozva: #20986

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 14:56
Azonosító: 170 852

IDÉZET(kinderlady @ 2008-12-05 13:07) *
A köszönöm bizony elvárható lenne, ebben igazad van, de nem mindenki gondol erre, hogy elő kell keresni, meg kell mérni, beírni a választ, - és ez plusz idővel jár...
Megelőzhető, ha már a termék meghírdetésénél méred, és a termékleírást lehető legrészletesebben próbálod megfogalmazni, egy kicsit a vásárló fejével is gondolkodva, hogy pontos információi legyenek az áruról.
(Nem okosításnak szánom, hanem jó tanácsnak, az egyik semleges értékelésemből meg kellett tanulnom, hogy a műanyag fegyvereknél fontos lett volna mérni!)
Én a súlyát is feltüntetem, abból a várható postaköltség is kalkulálható.
Örülök, ha érdeklődnek, - mindig megköszönöm, hogy megtisztelt a kérdésével - mert az azt jelenti, hogy valamilyen oknál fogva felkeltette a figyelmét a kínálatom.
A netes kereskedés alapja a bizalom, hatalmas tőke, ezzel kell tisztességesen, jól gazdálkodni, és akkor az elégedett vásárló visszatér.
Számomra ez a legnagyobb dícséret és őrőm.

Igazad van, általában mérek is, de van, akinek extra igényei, kérdései vannak. Nincs is ezzel baj, azzal sem, ha nem veszi meg. Alapvetően az intelligencia hiánya a probléma. Tök mindegy, hogy mennyi ideig tartott, amíg előkeresem (vagy ha nem is kell keresni), akkor is ILLIK megköszönni. Ennyi.
Súlyt és pk-t praktikus okokból nem írok, mert sok időt vesz igénybe, és van, aki nem is postáztat. Akkor meg minek. Ha rákérdez, mindig meg szoktam írni.
Mindegy, azért remélem érted, miért dühöngtem.
Üdv,
K.

+Quote Post
kinderlady
hozzászólás 2008-12-05 14:07
Létrehozva: #20987

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-26 22:47
Innen: Mohács
Azonosító: 2 304

IDÉZET(Khepara @ 2008-12-05 12:38) *
Ez sokszor azt is jelenti, hogy előkeresem az adott terméket, megmérem stb., attól függ, mire irányult a kérdés. Ezek után megírom az érdeklődőnek. mad.gif

A köszönöm bizony elvárható lenne, ebben igazad van, de nem mindenki gondol erre, hogy elő kell keresni, meg kell mérni, beírni a választ, - és ez plusz idővel jár...
Megelőzhető, ha már a termék meghírdetésénél méred, és a termékleírást lehető legrészletesebben próbálod megfogalmazni, egy kicsit a vásárló fejével is gondolkodva, hogy pontos információi legyenek az áruról.
(Nem okosításnak szánom, hanem jó tanácsnak, az egyik semleges értékelésemből meg kellett tanulnom, hogy a műanyag fegyvereknél fontos lett volna mérni!)
Én a súlyát is feltüntetem, abból a várható postaköltség is kalkulálható.
Örülök, ha érdeklődnek, - mindig megköszönöm, hogy megtisztelt a kérdésével - mert az azt jelenti, hogy valamilyen oknál fogva felkeltette a figyelmét a kínálatom.
A netes kereskedés alapja a bizalom, hatalmas tőke, ezzel kell tisztességesen, jól gazdálkodni, és akkor az elégedett vásárló visszatér.
Számomra ez a legnagyobb dícséret és őrőm.

--------------------
"A boldogsághoz a következők feltétlenül kellenek: legyen kit szeretnünk, legyen mit csinálnunk és legyen miben reménykednünk."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-05 14:03
Létrehozva: #20988

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mindegy, bocs az off-ért mégegyszer. Csak kidühöngtem magam. mad.gif

Számtalanszor jártam már én is így.
Ezek azok az emberek akiknél otthon az ajtó is fotocellás...
Egyébként nagyon bunkó dolognak tartom,kirívó esetben tiltóval jutalmazom. mad.gif

--------------------

+Quote Post
zsuzsd
hozzászólás 2008-12-05 13:52
Létrehozva: #20989

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-30 21:54
Azonosító: 326 816

IDÉZET(hytech @ 2008-12-04 08:52) *
Jól csináltad!
Jellemtelen gerinctelen az ilyen txxű. mad.gif mad.gif

Máskor ne várj ilyen sokat! wink.gif

Ja!
Egy jó tanács: Most azonnal tedd be a tiltólistába!

Köszönöm! Megtettem, tiltólistán az illető.
És Rolinak is köszi mégegyszer a tippet, megnyitottam a ticketet tegnap reggel, átküldtem a leveleimet és már törölték is a negatívot.

Zs.

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-12-05 13:46
Létrehozva: #20990

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

Elnézést előre is az off-ért! Lehet, egyedül vagyok a véleményemmel (vállalom, ha a mókusok elé vettetnek biggrin.gif ), de nem értem igazából az embereket! Számtalanszor előfordult már, hogy kérdeznek egy-egy termékemmel kapcsolatban, és én, amilyen gyorsan csak tudok, válaszolok is rá. Ez sokszor azt is jelenti, hogy előkeresem az ...

Egészségedre!

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-12-05 13:38
Létrehozva: #20991

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 14:56
Azonosító: 170 852

Elnézést előre is az off-ért! Lehet, egyedül vagyok a véleményemmel (vállalom, ha a mókusok elé vettetnek biggrin.gif), de nem értem igazából az embereket! Számtalanszor előfordult már, hogy kérdeznek egy-egy termékemmel kapcsolatban, és én, amilyen gyorsan csak tudok, válaszolok is rá. Ez sokszor azt is jelenti, hogy előkeresem az adott terméket, megmérem stb., attól függ, mire irányult a kérdés. Ezek után megírom az érdeklődőnek. Aki (s ez már a sokadik eset), még csak válaszra sem méltat. Mondjuk egy "köszönöm" azért elférne, ha már előkapartam a cuccot, méregettem neki. Hangsúlyozom, nem az a baj, hogy nem veszi meg!!! Pl. ha nem jó a méret, vagy ilyesmi, de akkor is vissza lehet írni, hogy köszi, vagy köszi, de mégsem kérem, vagy nem erre gondoltam stb.
Ha az üzletben kérdezek az eladótól, hogy merre találom pl. a tejet, és ő válaszol, akkor azért elrebegek egy köszönömöt. Nem?!

+Quote Post
luminox
hozzászólás 2008-12-05 11:56
Létrehozva: #20992

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-04 15:21
Azonosító: 12 727

Az emeszempé a fejemben maradt! biggrin.gif

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-12-05 10:45) *
Szó sincs politikáról, itt az emberi ostobaságról társalgunk, ahogy Hytech barátom kifejtette smile.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-05 11:52
Létrehozva: #20993

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-12-05 10:45) *
Szó sincs politikáról, itt az emberi ostobaságról társalgunk, ahogy Hytech barátom kifejtette smile.gif

bizony. és ez pedig egy olyan luxus, amiért minden esetben fizetni kell. blink.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-12-05 11:45
Létrehozva: #20994

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

IDÉZET(luminox @ 2008-12-05 10:39) *
Elsőkézből kaptam az infot, hogy ilyen szavazós sms-ekkel könnyen 10 számjegyű üzletet lehet generálni, mit mondjak, félelmetes! De ne vigyük el politikai irányba a társalgást szerintem! wink.gif

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-12-05 11:44
Létrehozva: #20995

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

wink.gif wink.gif wink.gif

A hozzászólást -scaevola- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-05 11:48

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-05 11:39
Létrehozva: #20996

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(hytech @ 2008-12-05 10:24) *
Erről van itt nagybxszó.
Szmájlit már nem is teszek mert nem tudom sírós vagy nevetős kellene...

teljesen mindegy. úgyis mindenki automatikusan a szellemi elithez sorolja saját magát. smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
luminox
hozzászólás 2008-12-05 11:39
Létrehozva: #20997

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elsőkézből kaptam az infot, hogy ilyen szavazós sms-ekkel könnyen 10 számjegyű üzletet lehet generálni, mit mondjak, félelmetes! De ne vigyük el politikai irányba a társalgást szerintem! wink.gif

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-12-05 10:27) *
Vagy, 4 évente kell szavazni, legyen mindenkinek négy évre, összesen 3 szavazata, de ebbe a szavazásba bele kellene, hogy tartozzon a valóságshowba sms küldés is.

+Quote Post
luminox
hozzászólás 2008-12-05 11:37
Létrehozva: #20998

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Túlnyomórészt nincs nekem időm ezeket olvasgatni, meg aztán akinek kéne az vagy nem olvassa, vagy hiába.

IDÉZET(hytech @ 2008-12-05 10:22) *
Minden amit leírtál igaz.
Olvasgasd a topikokat(szégyenfal,gyanús felhasználó stb.) és meglátod ez a téma már hányszor lett kitárgyalva átrágva.
Hiába...
Ahogy a szólás mondja: amíg lóxxar van veréb is van.

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-12-05 11:27
Létrehozva: #20999

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Vagy, 4 évente kell szavazni, legyen mindenkinek négy évre, összesen 3 szavazata, de ebbe a szavazásba bele kellene, hogy tartozzon a valóságshowba sms küldés is.

IDÉZET(hytech @ 2008-12-05 10:24) *
Erről van itt nagybxszó.

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-05 11:27

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-05 11:24
Létrehozva: #21000

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-12-05 10:19) *
ha a választójogot intelligenciahányadoshoz kötnék, a lakosság 75%-a szavazásképtelen lenne, és nem értené, miért.

Erről van itt nagybxszó.

--------------------

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 1048 1049 1050 1051 1052 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-28 03:01