IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1365 Oldal V  « < 1049 1050 1051 1052 1053 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
sheriffsecurity
hozzászólás 2009-01-18 21:23
Létrehozva: #21001

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-03 00:18
Azonosító: 331 454

IDÉZET(szasza21 @ 2009-01-18 18:59) *
sziasztok hát mégegyszer de biztosan nem utóljára arról a nevezetes DJ-ről. nem igaz hogy ennyi embert átvert mad.gif s senki nem tudja elkapni. ma is kaptam vaterára üzit hogy segit nekem megadja a szülei teló számát . Ő már egy éve vár a 48400ft jára. rendőrségre adta de minek? kérdezem itt valaki összegyűjthetné a károsultakat s a TV-BE vagy valami nem tom milyen helyre raknák fel. vagy egyszerűen azt elvenni tőle ami neki a legkedvesebb. LEHET GONDOLKODNI smile.gif volna több ötletem is de ezt privátba irnám meg .mert a károsultak száma nem kevés és még most is köztünk él.addig kell elkapni még itt van az országba de hogy tud igy élni s az emberek szemébe nézni.
javaslom INTERNETES CSALÓKÉNT a KÉK FÉNYBE TETETNI . HAGY LEGYEN RÁ BÜSZKE MINDENKI A KÖRNYEZETÉBE. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nagyon sajnálok mindenkit, akit átvert, hál istennek engem a rossz érzésem megóvott. Amit nem értek, hogy a vatera, miért nem tesz semmit, hogy megvédje a vaterázokat. Szegény szasza21 járt a legrosszabbul, ő még egy negatívot is begyűjtött egy ilyen *** miatt. Még azt sem törölte ki a vatera...
Szerencsétlen rendőröket meg nem kell szidni, 1 nyomozónál lehet az ügy, kb 50 másikkal és még a szabályok is gúzsba kötik a kezét. Tud haladni, csak nagyon lassan és csak akkor ha az ügyészség nem tesz keresztbe. Hiába akrja kiadatni a körözést, ha a fellettes szerv azt mondja, hogy nem...
Ha bárkinek segíteni tudok ez ügyben a termékeimnél üzenjen.
Üdv: sheriff
Go to the top of the page

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-01-18 19:13
Létrehozva: #21002

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 01:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(Putyur @ 2009-01-18 06:01) *
Szerintem meg ez a mondat: "...mobilinternet hűségnyilatkozat nélkül eladó. A jelenlegi hűségnyilatkozat 2009.07.-ben jár le." önmagában ellentmondás. Valami nincs, de júliusban jár le. Hogy mi lesz utána, az egy másik kérdés; most van.

Rosszul fogalmazta meg a mondanivalóját, valójában arra gondolt, hogy nem kell aláírnod egy vagy két évet, mindössze 7 hónapig kell vállalnod a "hűséget". A "nélkül" nem felel meg a valóságnak. Ha meg a vevő nem fizeti a havi díjat, akkor az az eladónak lesz kellemetlen (pénzügyileg) is. Az ilyet nem szabad eladni, csak vagy jó ismerősnek, vagy olyannak, aki a hűségidőszak lejártáig esedékes havi előfizetési díjat (egy összegben előre vagy havonta) a kezedbe adja.

A hozzászólást -konyvetNEKED- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-18 19:14

+Quote Post
szasza21
hozzászólás 2009-01-18 18:59
Létrehozva: #21003

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-19 08:50
Azonosító: 6 072

sziasztok hát mégegyszer de biztosan nem utóljára arról a nevezetes DJ-ről. nem igaz hogy ennyi embert átvert mad.gif s senki nem tudja elkapni. ma is kaptam vaterára üzit hogy segit nekem megadja a szülei teló számát . Ő már egy éve vár a 48400ft jára. rendőrségre adta de minek? kérdezem itt valaki összegyűjthetné a károsultakat s a TV-BE vagy valami nem tom milyen helyre raknák fel. vagy egyszerűen azt elvenni tőle ami neki a legkedvesebb. LEHET GONDOLKODNI smile.gif volna több ötletem is de ezt privátba irnám meg .mert a károsultak száma nem kevés és még most is köztünk él.addig kell elkapni még itt van az országba de hogy tud igy élni s az emberek szemébe nézni.
[/quote] javaslom INTERNETES CSALÓKÉNT a KÉK FÉNYBE TETETNI . HAGY LEGYEN RÁ BÜSZKE MINDENKI A KÖRNYEZETÉBE. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

+Quote Post
vaterafoliashop
hozzászólás 2009-01-18 15:35
Létrehozva: #21004

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 21:12
Azonosító: 1 595

Nem csak érdekes, de bunkó vásárlók is ( sajnos a Vaterán van belőlük egynéhány ) wink.gif
Ajánlva kéri. Elküldöm ajánlva. Jelzi, hogy nem kapta meg. Mi a sora, elindítom a kerestetést a postán ( ajánlott-biztosított )
Megjön a posta levele, elindult a keresés. De mivel a magyar posta nem kooperatív ( német posta infó ) sajnos 6-8 hétbe is beletellik mire lezáródhat.
Ezt közlöm a vevövel és a posta levelét is elküldöm emilben. Sejtem, hogy nemigen tetszik neki, de mivel én tudom bizonyítani hogy elküldtem, ö nem hogy nem kapta meg, megvárjuk a posta zárólevelét.

Németben egy számla ajánlott feladásnál ( aki már vásárolt tölem tudja hogy néz ki ) úgy néz ki, hogy számmal van az adott küldemény megjelölve ( név cím a levélen )
+ a postán a nevet ráírják a számlára.
A vevöm szerint ezt én is megtudom csinálni, vagyis amit emilben elküldtem neki, hamisítvány ( szegény bunkó vevö, pont az ö ezer párszáz forintjáért ). laugh.gif
Ma kaptam egy ...............,inkább nem kommentárolnám a negatívját.

Érdekes és ...........ó vevő

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-01-18 13:50
Létrehozva: #21005

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET

IDÉZET(CellaTel @ 2009-01-18 12:01) *
Tescoba volt akcioba 19ft jól bevásárolt belőle biggrin.gif

De nincs mindegyik jó helyen.

Pl.: Könyv, újság / Idegennyelvű könyvek / Szótárak / Német

Se nem könyv, se nem újság. wink.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2009-01-18 12:01
Létrehozva: #21006

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(scaevola @ 2009-01-18 11:29) *
syberia-i hideg fejjel gondolkodik.

Tescoba volt akcioba 19ft jól bevásárolt belőle biggrin.gif

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2009-01-18 11:29
Létrehozva: #21007

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET

syberia-i hideg fejjel gondolkodik.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-18 10:42
Létrehozva: #21008

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Putyur @ 2009-01-18 09:31) *
Én ezt az egészet nem így értelmezem, de ezen ne vesszünk össze. A megfogalmazás sem teljes egészében részletekbe menő. wink.gif

wink.gif

Veszekedni? Minek amikor verekedni is lehet? laugh.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-01-18 09:31
Létrehozva: #21009

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 11:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(hytech @ 2009-01-18 08:44) *
Értelmezési probléma:
Az új vevőnek már nem kell semmilyen hűségnyilatkozatot aláírnia.
Ez világosan benne van.

Én ezt az egészet nem így értelmezem, de ezen ne vesszünk össze. A megfogalmazás sem teljes egészében részletekbe menő. wink.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-18 08:44
Létrehozva: #21010

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2009-01-18 06:01) *
Szerintem meg ez a mondat: "...mobilinternet hűségnyilatkozat nélkül eladó. A jelenlegi hűségnyilatkozat 2009.07.-ben jár le." önmagában ellentmondás. Valami nincs, de júliusban jár le. Hogy mi lesz utána, az egy másik kérdés; most van.

Értelmezési probléma:
Az új vevőnek már nem kell semmilyen hűségnyilatkozatot aláírnia.
Ez világosan benne van.

--------------------

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-01-18 06:01
Létrehozva: #21011

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2009-01-17 21:10) *
Pedig 1xű:
A leírás utolsó sorában megkapod a választ.
"a hűségnyilatkozat lejártáig (július) a havi díj fizetése, ami 5000 forint havonta, utána szabadon felmondható vagy használható tovább. " wink.gif

--------------------
Putyur

Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2009-01-18 01:31
Létrehozva: #21012

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 01:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-01-17 21:09) *
Világosíts fel légyszives. Ugyanitt olvastam:

"Korlátlan le- és feltöltés (kivéve torrent max 5GB/hó)"
Nem tökmindegy, hogy torrentezik, rapidról, stb. tölt le az ember? 5 GB-os letöltési korlát van, oszt jónapot. Vagy nem? blink.gif

Nincs korlát. Bármennyi lehet (akár 100 vagy 1000Gb is), ha nem használsz fájlcserélőt. Ha fájlcserélőt használsz, s észreveszik, akkor lekorlátozzák 5 Gb-ra, s a továbbiakban az 5Gb fölötti rész fizetős lesz. Valójában nem lekorlátozzák, hanem másik csomagba raknak át. Pl. Vodafone "Internet szabadon" (havi 6E-ért korlátlan) csomagból az "5Gb-os" (havi 5E-ért) csomagba, s az 5Gb fölötti forgalmat kifizettetik veled. Ha alapból 5Gb-os csomagod van, akkor a korláton belül fájlcserélhetsz, az nem gond. Ez a szabály csak a korlátlan csomagokat érinti.

A hozzászólást -konyvetNEKED- szerkesztette a következő időpontban: 2009-01-18 01:34

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-17 21:29
Létrehozva: #21013

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2009-01-17 21:18) *

Pazar dry.gif

--------------------

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2009-01-17 21:18
Létrehozva: #21014

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=712750

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-17 21:10
Létrehozva: #21015

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Putyur @ 2009-01-17 19:58) *
Most akkor hogyvanez...?

http://www.vatera.hu/vodafone_mobilinterne..._120302702.html
"...mobilinternet hűségnyilatkozat nélkül eladó. A jelenlegi hűségnyilatkozat 2009.07.-ben jár le."

blink.gif

Pedig 1xű:
A leírás utolsó sorában megkapod a választ.
"a hűségnyilatkozat lejártáig (július) a havi díj fizetése, ami 5000 forint havonta, utána szabadon felmondható vagy használható tovább. " wink.gif

--------------------

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2009-01-17 21:09
Létrehozva: #21016

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 19:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(Putyur @ 2009-01-17 19:58) *
Most akkor hogyvanez...?

"...mobilinternet hűségnyilatkozat nélkül eladó. A jelenlegi hűségnyilatkozat 2009.07.-ben jár le."

blink.gif

Világosíts fel légyszives. Ugyanitt olvastam:

"Korlátlan le- és feltöltés (kivéve torrent max 5GB/hó)"

Nem tökmindegy, hogy torrentezik, rapidról, stb. tölt le az ember? 5 GB-os letöltési korlát van, oszt jónapot. Vagy nem? blink.gif

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2009-01-17 19:58
Létrehozva: #21017

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Most akkor hogyvanez...?

blink.gif

--------------------
Putyur

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2009-01-17 19:30
Létrehozva: #21018

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mi van a Klicsko75 üggyel?
Vagy ő ugyanaz mint dídzsészniper?
Vagy más?
Én már nem tudom követni ami itt megy smile.gif

--------------------

+Quote Post
Levendula68
hozzászólás 2009-01-17 18:58
Létrehozva: #21019

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-09-18 18:38
Azonosító: 25 701

Sziasztok!

Én szept-ben vásároltam tőle,addig nagyon készséges volt,amíg át nem utaltam a pénzt,majd attól kezdve alig lehetett vele felvenni a kapcsolatot,minden félével hitegetett,hol éjszakás volt,és nem tudta felvenni a telefont/Visszahívni sem tudott/,meg hogy a feleségét hordja állandóan az orvoshoz,/egyébként az valóban igaz,hogy nem sokára szülni fog!/Mikor rákérdeztem,hogy hol van az áru,amit vettem,az árát is úgy utaltam hogy az érték bizt is kijjön belőle,először be akarta adni,hogy a posta a hunyó a dologban!Aztán kértem szkennelje,vagy küldje el nekem a feladóvevényt,hogy ragszám alapján tudjam kerestetni,na akkor kezdett el felszívódni a ködben,csak a termékein keesztül értem el a teszveszen,oda irkáltam be,és fenyegettem minden félével,és óvtam mindenkit,hogy tőle vásároljon!Még ő volt megsértődve,hogy milyen szemtelen vagyok,rontom az üzletét,és legyek nyugodt mert küldeni fogja cuccot,közben felfüggesztették,de rájöttem,hogy egy másik névvel regelt,újra!Megpróbáltam összegyújteni akiket átvert,és mi 3-an azóta is tartjuk a kapcsolatot egymással!Egy hónapig halogattam a feljelentést,ugyanekkor a másik 2 táesam is feljelentette!Közben mi is lenyomoztuk a neten,az wiwről,a baratikörről,és myvipről miattunk törölte magát mert állandóan bombáztuk az üzikkel,őt is meg az ismerőseit is,elmondtuk nekik,hogy milyen szemétláda!Erre törölte magál minden közösségi oldalról,és ő akart minket becsületsértésért feljelenteni!A madár nevű úton az apja lakik,neki haszn autó kereskedése van!beszéltem az anyjával,és az apjával is többször,azt mondták nem fogják állandóan kihúzni a fiukat a sz.rból,ezt ne várjuk el tőlük!A Z. I uton lakott,de a rendőrség szerint már nem ott lakik,az anyját kérdeztem tud-e valamit a fiáról,azt mondta nem tartják a kapcs-ot,és hidjem el nem tudja a címét,mert albérletről albérletre vándorolnak!Valóban volt Tunéziában az ünnepek előtt,ezt az anyja megerősítette nekem,erről én világosítottam fel rendőröket,kb egy hete,amikor bementem érdeklődni,hogy hol tart az ügy,mert még semmilyen infót nem kaptam róla,el sem akarták hinni hogy ilyen jól informált vagyok,ŐK nem tudták ezt,kb 3 hónapja nyomoznak! ohmy.gif és én adok nekik felvilágosítást!magyarul semmire sem jutottak még okt-től!A kölcsön felvétellel minket is etetett mányik,kb 2 hónapja igéri,hogy amint megkapták a kölcsönt,akkor kifizetnek minket!De miért is kapna kölcsönt,mikor munkahelye nincs,dolgozott nyíregyen a szondafone kft-nél,írtam az igazgatónak ő mondta,hogy már nem dolgozik náluk,utána megtudtuk,hogy a mc.donaldsnál dolgozik,de már onnan is kilépett!Az anyja is kétségbe van eseve miatta,mert minden munkahelyét ott hagyja!a rebdőrök is azt mondták,nics jövedemle,nincs munkahelye,ezért nem találják!
Hát egyenlőre ennyi az én sztorim!
Sziasztok!

+Quote Post
LaserPortal
hozzászólás 2009-01-17 18:24
Létrehozva: #21020

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 18:20
Azonosító: 133 842

Most kaptam egy üzenetet:

Levendula68(31) [Töröl]
DJSNIPER - 2009/01/17 18:13:58
Szia! Véletlenül benéztem a fórumba,és mit ad isten kibe botlok,DJSNIPER barátomba,igaz én más néven ismerem őt,meg a kedves feleségét,a másik oldalról!Ott is átvert jó néhány embert,köztük engem is!3-an tettünk ellene feljelentést a rendőrségen okt végén,azóta sincs semmi a dologból,azt mondták a rendőrségen egy pár napja voltam benn érdeklődni,hogy nem találják,mert az ismert címen nem lakik,az idézéseken nem jelent meg!Nem nagyon bíztattak,majd országos körözést fognak ellene kiadni,ha az ügyészség jóvá hagyja,egyenlőre a nyíregyi rendőrök próbálják elő állítani,sikertelenül! Szia Timi

+Quote Post

1365 Oldal V  « < 1049 1050 1051 1052 1053 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-11-21 20:07