IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  « < 1049 1050 1051 1052 1053 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
Orosz77
hozzászólás 2008-12-30 10:15
Létrehozva: #21001

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 09:07
Azonosító: 18 468

IDÉZET(pukkár @ 2008-12-29 23:57) *
Szeretném megosztani veletek, egy köztem és egy másik Vaterás közötti, mondhatni érdekes (időközben meghiúsult, bár hozzáteszem az én hibámból) adásvétel részleteit, és kikérni a véleményetek ezzel kapcsolatban. A másik fél wiperx lenne, adatlapja a következő: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=676011

...

Úgy gondolom, hogy leírtam mindent. Őszintén kiváncsi vagyok rá, hogy télleg én vetettem-e el a sulykot, és okkal reagált rá vehemensen, vagy tényleg én látom jól a dolgokat. (Ilyen dologban nehéz objektívnak lenni.)
A leveleken csak annyit módosítottam, hogy a neveket, illetve a helységeket kitöröltem, hogy ne tudjon belőle senki semmire következtetni.

Előre is várom véleményeteket!
Pukkár

Ez vicc?!!!
Ameddig kellett a termék, lehetőleg a vásárló feltételei szerint, addig nem volt gond a helyesírás (?) . Megjegyzem addig, amég az értékelést meg nem kapta, az eladó sem volt egy vadember.
Valaki visszalép a vételtől és a másikra keni mondvacsinált indokkal? Nem túl etikus. Minimum egy pozitív illett volna szerintem, sűrű elnézések közepette.
Engem már vertek át és nem biztos, hogy a legelső gondolatom szalonképes vélemény volt. Más kérdés, hogy nem azt írtam le, de napokig dühöngtem.
Go to the top of the page

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-30 09:50
Létrehozva: #21002

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 17:46
Azonosító: 16 839

Szerény véleményem szerint (Szvsz) a tévedésed abban áll, hogy ez NEM webshop felület, hanem egy un. aukciós portál. Nem vonatkoznak a NET-szerü értékesítési szabályok, és viselkedési formák. Leginkább az aukciós értékesítés Ptk. szerinti szabályaival kellene megismegkedned.
Pár szóban a Ptk. szerint: Aki aukción ajánlatot tesz, köteles az aukció tárgyát ott helyben azonnal kifizetni! Ha nem veszi át köteles kártérítést fizetni, azaz ujra aukcióra bocsátják a tárgyat, és a két eladás közötti különbözet megtérítésére kötelezhető. Az aukciós érték végrehajtás alá vonható(!) ohmy.gif .... de tudod mit? Nézz utána, mert igen érdekes dolog, a legősibb, létező törvény szerintem. Árverés címszó alatt keress.
Még szerencse, hogy a vaterán a népek nem ennyire szögletesek, és kiélezettek, de akkor is, a kiindulási pont a fenti ptk. szerinti törvény. erre leütéskor figyelmeztetnek is. Csak egyszer olvasd el!
Én spec. el szoktam fogadni a visszalépési kérelmeket, persze ha rámdöntik az ajtót én is pipa leszek, tehát csak finoman!
Szóval a probléma gyökere itt keresendő! Amúgy mélyen elítélem az illető stílusát, ami bizony őt jellemzi, nem az üzletmenetet.
Mivel kezdőnek tűnsz érthető, hogy hibázol, de légy megfontoltabb, és nem ér baleset. wink.gif

--------------------
A földön, az intelligencia mennyisége állandó. A népesség rohamosan gyarapszik.

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-30 06:27
Létrehozva: #21003

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 11:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

Szeretném megosztani veletek,
...
Pukkár

Huh. Reggel 6-kor elég súlyos egy ilyen irodalmi művön végigrágnia az embernek magát... smile.gif

A stílus az egy dolog - én is ki vagyok akadva az igénytelenségen (volt már erről itt szó korábban), de ezért nem lehet valakinek negatív értékelést adni, mert az értékelés nem az eladó stílusáról szól, hanem az adásvétel folyamatáról. Abba pedig elsősorban Te rondítottál bele (hiszen nem egyeztettél előre a szeretteiddel). Tehát szerencsétlen eladó minimum egy semleges értékelést megérdemelt volna - én (hasonló helyzetben) pozitívot adtam volna, mert így esetleg elkerülhető egy negatív válasz. Hogy az eladó hogyan reagálta le ezt a dolgot - az egy másik kérdés.
A netikettben amúgy benne foglaltatik, hogy nem ildomos más stílusát, helyesírási hibáit, stb. szóvá tenni. Te viszont nem csak szóvá tetted ezeket, hanem a negatív értékelésedet erre alapoztad. És ez a súlyos hiba.
Kicsit úgy tűnik, hogy a saját hibádat megpróbálod szétmaszatolni, az eladóra is kenni egy részt belőle... sad.gif

A magam részéről az eljárásoddal nem értek egyet.

(A fórumon pedig idézni sem lehet bizonyos dolgokat - én is kaptam már pont ilyen miatt figyelmeztetést korábban. Azokat a részeket a Moderátor ki fogja csillagozni. Ez a szabály.)

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
SPeti73
hozzászólás 2008-12-30 03:01
Létrehozva: #21004

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-30 19:24
Azonosító: 98 218

IDÉZET(konyvetNEKED @ 2008-12-29 18:16) *
...erre én is kíváncsi vagyok, tekintve, hogy ez itt az "Érdekes vásárlók" topic, s az emberünk az ábra szerint eddig még csak eladott (bár rövidnek tűnő előélete ellenére már egy másik topicban is szerepel)...

Mindenesetre valóban érdekes áruk rolleyes.gif

+Quote Post
SPeti73
hozzászólás 2008-12-30 02:58
Létrehozva: #21005

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elnézést, de sosem voltam erős az irodalomtudományokban...
...ahogy én sem, de ez bármilyen fórumon sok lenne. Megjegyzem, nem ez a probléma.

Ami trágárság volt az egy sem az én számból hangzott el...
...de te idézted. Nem én találom ki a szabályokat, ezen a fórumon ilyen nem szokott megmaradni - hozzáteszem, ezt helyeslem én is.

Másrészt itt nem arról van szó, hogy arra várjon hogy mikor utasítom vissza. De azért ne nézzen hülyének...
...nálam is előfordult már, hogy ilyenre hirtelen nem tudtam reagálni, esetleg vártam, mikor ébredek a lehetetlen álmomból rolleyes.gif
Nem ő nézett hülyének téged.

És ha egy normális kulturált választ ír, igen hajlandó lettem volna vigaszdíjat is fizetni. Csak nem mindjárt a véres kardot kellene lóbálni, hanem megvitatni a problémákat.
...a véres kardot te lóbáltad meg, a korai negatív véleménnyel. Tudnod kell, hogy itt, a Vaterán ez nem a legkellemesebb élmény sem eladónak, sem vevőnek, pláne ilyen igazságtalanul. Ilyenkor minimum semleges jár, de leginkább pozitív a részedről. Az ordenáré stílus(későn érő típus rolleyes.gif ) persze nem helyes, de vérmérséklet kérdése ilyen kellemetlen meglepetés után.

Ezenkívül többször is próbáltam hívni (mint említettem) telefonon.
...
És intézném hozzád a kérdést, ha komoly vaterás akkor az a száma, amin regisztrálva van, ami ugye a biztonságos azonosításért lenne felelős, azon miért nem kapcsolható?
...ha jól emlékszem, kaptál másik telefonszámot, amin elérhető. De ha napi szinten e-mailen elérted, akkor ez annyira nem is gáz. A telefonjával/SIM-kártyájával történhetett akármi a regisztráció óta, ez piskóta ahhoz képest, amikkel még szembesülhetsz itt: Női néven férfiak, stb...

No, most én is elég hosszú lettem... blink.gif

+Quote Post
pukkár
hozzászólás 2008-12-30 02:15
Létrehozva: #21006

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-29 23:17
Azonosító: 379 354

Elnézést, de sosem voltam erős az irodalomtudományokban, világ életemben mérnöki pályára készültem, az meg inkább azt tanítatta velem, hogy csak az összes tény ismeretében alkossunk véleményt. Lehet, hogy hosszú lett, de nem akartam azt a vádat kapni, hogy az esetlegesen csak nekem kedvező részleteket írom le.

Megjegyzés előző hozzászóláshoz. Miért kellene moderálni, én egy trágár szót nem használtam benne. Ami trágárság volt az egy sem az én számból hangzott el. Másrészt itt nem arról van szó, hogy arra várjon hogy mikor utasítom vissza. De azért ne nézzen hülyének, hogy akinek ennyi terméke fenn van, legalább naponta nem nézi meg az e-mailjeit. És ha egy normális kulturált választ ír, igen hajlandó lettem volna vigaszdíjat is fizetni. Csak nem mindjárt a véres kardot kellene lóbálni, hanem megvitatni a problémákat. Ezenkívül többször is próbáltam hívni (mint említettem) telefonon.

És intézném hozzád a kérdést, ha komoly vaterás akkor az a száma, amin regisztrálva van, ami ugye a biztonságos azonosításért lenne felelős, azon miért nem kapcsolható?

A hozzászólást -pukkár- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-30 02:18

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-30 01:58
Létrehozva: #21007

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

Szeretném megosztani veletek, egy köztem és egy másik Vaterás közötti, mondhatni érdekes (időközben meghiúsult, bár hozzáteszem az én hibámból) adásvétel részleteit, és kikérni a véleményetek ezzel kapcsolatban. A másik fél wiperx lenne, adatlapja a következő: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=676011

és én elvárnám, hogy az általa írt levélben legyen megszólítás,
elköszönés és a mondatok nagy betűkkel kezdődjenek.

Egy levél, megszólításból, tárgyalásból és a végén elköszönésből áll, esetleg még dátum, helység ha fontos. Mi ez általános iskolában tanultuk. Az, hogy ezeknek az elvárásoknak nem tudsz/akarsz eleget tenni, eléggé csökkenti a beléd fektetett bizalmat, hisz hogy merjen az ember olyanra rábízni több tízezer forintot, aki még azt sem tudja, hogy a mondat nagy betűvel kezdődik.

egy adományira elegendö tartalmat hösi eposz formátumban kifejezni komoly stilisztikai hiányosság. elégedetlen vagyok. sad.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-30 02:01

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
SPeti73
hozzászólás 2008-12-30 01:04
Létrehozva: #21008

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szeretném megosztani veletek, egy köztem és egy másik Vaterás közötti, mondhatni érdekes (időközben meghiúsult, bár hozzáteszem az én hibámból) adásvétel részleteit...
...
Pukkár

Nos, szerintem nemsoká ki lesz moderálva az írásod minimum fele, egyszer az obszcén kifejezések miatt, másszor talán a hossza végett, s az idézeteket is sikerált duplikálnod.

A lényeg:
Negatív véleményt akkor adunk, ha az eladó/vevő valamit elcseszett, esetleg a mi kárunkra. Itt épp te érdemelsz ilyet, tökéletesen mindegy, miért léptél vissza. Az értelmi-, helyesírási- vagy egyéb hiányosságokat sem szabad az értékelésben véleményezni. Attól, hogy valaki ilyen, még lehet korrekt üzletfél. Ahogy egyébként emberünk is annak tűnik. Hogy fel van háborodva, nem csodálkozni való, a termék-kiemeléseket valóban ki kell fizetni mindenképp, de ez már nem oszt, nem szoroz itt. Valóban meg lehetett volna beszélni, esetleg némi "fájdalomdíj" mellett. Te a negatív véleménnyel rontottad el az egészet. Hogy nem ült a gép előtt, s nem várta az esetleges lemondásod szűntelen, nem felróható neki úgyszintén...
Kissé körbenézhettél volna, mielőtt valaki renoméjába így belepiszkítasz...pláne, ekkora vaterás múlttal.

+Quote Post
pukkár
hozzászólás 2008-12-29 23:57
Létrehozva: #21009

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-29 23:17
Azonosító: 379 354

Az egyik termékét (egy mp4 lejátszót) leütöttem villmáron 13 e forintért. Be jelöltem, hogy személyesen szeretném átvenni, mivel unokatestvérem az elkövetkező napon még a megadott városban tartzókodott, és szívesen átvettem volna vele. Először is furcsa volt, hogy külön üzenetben egy másik telefonszámot küldött (nem azt ami a vaterán regisztrálva van), hogy azon lehet elérni. Ezen próbáltam többször is elérni, azonban egyszer sem vették fel. Nem is gondoltam problémának, hiszen ez szombat este történt, úgy gondoltam nem várhatom el senkitől, hogy hétvégén nekem ugráljon. Ezek után írtam neki egy e-mailt, melyben megemlítettem neki a személyes átvételt.

Az e-mail (neveket, helyeket kitöröltem)

"Tisztelt XY!

Vatera piactéren megvásároltam ?4GB 2,8" érintős rádiós mp3 mp4 lejátszo? nevű termékét. Kérdésem lenne, hogy személyes átvétel lehetséges lenne ?e a holnapi napon Pécsen (mivel látom Baranya megyei), mivel az unokatestvérem ott tanul, és még a holnapi nap folyamán ott tartózkodna. Természetesen ha ez Önnek nem megfelelő (nem szeretném elvárni Öntől, hogy vasárnap emiatt futkározzon), akkor elutalom a megadott számlaszámra a pénzt, és postai szállítással megoldjuk a tranzakciót! Ezen az e-mail címen illetve a 70/******** ?ös telefonszámon elérhető vagyok.

Előre is köszönöm:
xxxx"

Ezt 2008.12.13-án szombat este 19:15 -kor küldtem el neki.
Erre a következő választ kaptam másnap 15:42 -kor:
"helló!
sajnos nem tudom ma megoldani a pécsi találkozást, de holnap tudom postázni a lejátszót amint a számlámon van a vételár+ a postaköltség."
Illetve rá egy percre a következőt:
"egy pontos postacímet kérek."

Gondoltam mindegy akkor elutalom a pénzt, majd küldi lejátszót, sok pozitív értékelése van csaknem lesz gond. (Itt tenném hozzá, hogy miért fél a postai utánvéttől? Ő a postaköltsége díját kockáztatja azzal, hogyha feladja, én viszont az egész készülél árát, ha előre utalom neki és mégsem küldi. Ez tudom, hogy nem ide tartozik, csak gondoltam megjegyzem, sosem értettem ezt.)

Erre 15:51 -kor a következő válasz e-mailt írtam:
"Hello!

Pontos cím:
XXXXXX
Legkésőbb a holnapi nap folyamán utalom a pénzt, ha elutaltam e-mailben írjak, vagy valamelyik számon keresselek?
Még kérdésként, hogy felbontott kipróbált készüléket küldesz ?e vagy bontatlant (a kipróbáltnak jobban örülnék, mert ha ne adj isten gyárilag van hibája akkor ez sok kellemetlenségtől megkímélne mindkettőnket). Illetve említetted, hogy 1 év gyári garancia van rá, és hogyha garanciális probléma előfordulna, akkor hozzád forduljak, vagy adsz valami elérhetőséget hogy merrefelé mozgolódjak (remélem nem lesz rá szükség, de jobb félni mint megijedni).

XY"

Hamar érkezett is a válasz, ami a következő volt:
"igen mindegyik készülék ki van próbálva.
a garanciát rajtam keresztül lehet intézni.
ha lehet otp-ből utalj mert az egyből megjelenik a számlámon, és én az alapján küldöm a készüléket.
elég ha beleírod a vaterás nevedet a közleménybe, az alapján tudlak azonosítani"

Ezután az este folyamán beszéltem a szüleimmel telefonon és elújságoltam nekik, hogy mit készülök épp vásárolni. (Ugyanis másik városban tanulok, és azon a hétvégén épp nem voltam otthon.) Ekkor sajnos(?) kiderült, hogy ők is egy hasonló készülékkel akartak meglepni karácsonyra, amit ők már meg is vásároltak. Amint megtudtam, írtam az eladónak, hogy hátha el tudjuk intézni a dolgot, vissza tudok lépni a vásárlástól.
A következőket írtam neki 2008.12.14 -én este 19:40 -kor:

"Helló!

Nagyon röstellem magam a dolog miatt, de sajnos vissza kell mondanom a rendelést, mivel ma este szüleimmel folytatott beszélgetés során kiderült, hogy egy hasonló készülékkel készültek meglepni karácsonyra, amit már meg is vásároltak. Mivel két készülékre nincs szükségem, illetve senki sincs a rokonságban akinek oda tudnánk adni ajándékba, vissza kell hogy mondjam. Elnézésed kérem emiatt, és ne haragudj hogy csak loptam ezzel az időt.
Tisztában vagyok vele, hogy ez szerződés szegést jelent, és nem is így terveztem elintézni az ügyet.

Még egyszer sajnálom!
X Y"

Gondoltam, csak reagál esetleg megeszéljük, azonban semmi válasz nem érkezett (egészen a mai napig).
Ugyanis történt, hogy a Vatera küldte az e-mailt hogy értékeljem az adás-vételt. Még aznap megírtam az értékelést, beírtam hogy miattam nem jött létre a tranzakció negatívot adtam az alábbi okok miatt:
-egyrészt nem tetszett a stílus amiben a leveleket írta. Elvárnám, hogy egy ilyen komolyabb összegű adásvételnél legalább egy levelet meg tudjon normálisan írni az eladó (lehet hogy én vagyok régimódi), de ez nekem a szétszórtságot, nem törődömséget sugallja
-másrészt nem tetszett, hogy a levelemre nem reagált, amiben leírtam, hogy sajnos nincs szükségem a készülékre
-harmadrészt furcsának találtam, hogy sosem érhető el telefonon

Az értékelésem itt olvasható:
Értékelő: pukkár(0) Dátum: 2008/12/28 13:03:13 Termékkód: 111905908 Eladó
Negatív vélemény: Sajnos a tranzakció miattam nem jött létre, mivel a leütés utáni napon derült ki, hogy szüleim egy
hasonló lejátszóval akarnak meglepni Karácsonyra, amit ők már megvásároltak. Ezt meg is írtam az
eladónak, és elnézését kértem. Erre a levelemre azóta sem kaptam választ, ezenkívül telefonon szinte
soha nem lehet elérni az eladót, és én elvárnám, hogy az általa írt levélben legyen megszólítás,
elköszönés és a mondatok nagy betűkkel kezdődjenek. Talán növelné az eladóba fektetett bizalmat...

Ezek után, a mai nap folyamán jött nekem tőle az e-mail:
"szerinted ez így helyes, hogy negatívot adtál azért mert neked nem kellett a lejátszó??
az eladók mint én is kiemelési díjat fizet ami 300Ft.
ezt akkor is ki kell fizetnem ha nem veszed át!!
még te vagy felháborodva???"

Illetve válasz az értékelésemre:
"Másik fél: neked nem kellett a lejátszó mégis te oktatsz?? ****** meg!!!"

Ezután (talán kicsit én is túlzottan gúnyos voltam) a következő válasz levelet írtam:
"Tisztelt XY!

Már leírtam a hozzászólásomban a lényeget, de ha gondolod kifejtem hosszabban is aggályaimat.
Először is te semmit nem reagáltál arra, hogy nem kell a lejátszó. Még ha el is küldesz az anyámba, az is különb megoldás ahhoz képest, minthogy nem is válaszolsz. Ezenkívül a telefonodon többször is hívtalak és egyszer sem vetted fel, ami azért elég furcsán hat. Például, ha írtad volna a kiemelési díjat a válaszlevedben, azt szívesen megtérítettem volna, ha kulturáltan megkérsz rá, sőt ha erre igényt tartasz, ám legyen még ma este átutalom neked Netbankon azt a 300 Ft ?ot, azon ne múljék a boldogságod.
Másrészt, ahhoz képest, hogy kiemeltem véleményemben hogy azért is adtam negatívot, mert egy normális levelet nem tudsz megírni, most se erőltetted meg magad ez irányban túlzottan. Egy levél, megszólításból, tárgyalásból és a végén elköszönésből áll, esetleg még dátum, helység ha fontos. Mi ez általános iskolában tanultuk. Az, hogy ezeknek az elvárásoknak nem tudsz/akarsz eleget tenni, eléggé csökkenti a beléd fektetett bizalmat, hisz hogy merjen az ember olyanra rábízni több tízezer forintot, aki még azt sem tudja, hogy a mondat nagy betűvel kezdődik.

Úgyhogy ismételten mondom, NEM azért kaptál negatívot, mert nem kellett a lejátszó, hanem az előbb felsorolt, háttérben húzódó okok miatt. Ezenkívül nem vagyok abszolút felháborodva, csak elmondtam a véleményem, ami nem volt pozitív.

Remélem sikerült megértened a problémáim forrását, azonban ha mégsem, szívesen írok még részletes leveleket a véleményemről!

Üdvözlettel:
XY

XXXXXX, 2008. december 29."

Nyilván tudtam, hogy nem volt kedves hangvételű a levelem, de a következő válaszra azért nem számítottam:
"b**** meg a 300Ft -ot!!
fejdsd ki anyádnak bővebben!!
remélem az ilyen ********hoz nem lesz többet szerencsém!!
b***** meg és irogasd a tökéletesen megszerkesztett leveleidet másoknak!!!"

Erre csak a következő rövid irománnyal válaszoltam:
"Tisztelt XY!

Örülök, hogy sikerült kulturált emberek módjára megvitatnunk a problémánk!

Üdvözlettel:
XY"

Még kiegészítésként az ő véleménye rólam, illetve a válaszom rá:

Értékelő: wiperx(67) Dátum: 2008/12/29 22:28:58 Termékkód: 111905908 Vevő
Negatív vélemény: nem ajánlom senkinek
Másik fél: Sajnos az eladó elzárkózott a kulturált megoldástól, nem sikerült az érdemi kapcsolatteremtés,
ugyanis minden normális hangnemben megfogalmazott aggályomra különös vehemenciával és trágársággal
reagált. Akit érdekelnek a pontos körülmények olvassák el róla alkotott (negatív) véleményem. A
választ is érdemes elolvasni. Ezenkívül utolsó válasz e-mailje ennyiből állt(az egészet
bemásoltam): "b*** meg a 300Ft -ot!! fejdsd ki anyádnak bővebben!! remélem az ilyen *********hoz
nem lesz többet szerencsém!! b****** meg és irogasd a tökéletesen megszerkesztett leveleidet
másoknak!!!"

Úgy gondolom, hogy leírtam mindent. Őszintén kiváncsi vagyok rá, hogy télleg én vetettem-e el a sulykot, és okkal reagált rá vehemensen, vagy tényleg én látom jól a dolgokat. (Ilyen dologban nehéz objektívnak lenni.)
A leveleken csak annyit módosítottam, hogy a neveket, illetve a helységeket kitöröltem, hogy ne tudjon belőle senki semmire következtetni.

Pukkár

A hozzászólást -Vateraforum- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-30 09:10

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2008-12-29 18:16
Létrehozva: #21010

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 01:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(Putyur @ 2008-12-29 17:41) *
Namármost... ezzel mi a probléma...? unsure.gif

...erre én is kíváncsi vagyok, tekintve, hogy ez itt az "Érdekes vásárlók" topic, s az emberünk az ábra szerint eddig még csak eladott (bár rövidnek tűnő előélete ellenére már egy másik topicban is szerepel)...

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-29 17:41
Létrehozva: #21011

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 11:23
Azonosító: 12 391

IDÉZET(ltama @ 2008-12-29 15:57) *

Namármost... ezzel mi a probléma...? unsure.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-12-29 17:02
Létrehozva: #21012

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 06:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

IDÉZET(csabau @ 2008-12-29 16:15) *
téged ezekért a beráncigálásokért meg fog erőszakolni egyszer valaki - és lehet, hogy igaza lesz...

A Szabályzatból: - Az eltérő magánvélemények, viták nem tartoznak a Vatera fórumaira, kizárólag személyesen reagáljon ezekre vagy egy külső fórumon kerüljön sor az eltérő véleménycserére. rolleyes.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-29 16:18
Létrehozva: #21013

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(LaserPortal @ 2008-12-29 15:42) *
Visszautalta a pénzeteket?

Na hol tart a dolog?
Volt olyan aki visszakapta a pénzt a kis gxxxxládától?

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-29 16:15
Létrehozva: #21014

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(ltama @ 2008-12-29 15:57) *

téged ezekért a beráncigálásokért meg fog erőszakolni egyszer valaki - és lehet, hogy igaza lesz...

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-12-29 15:57
Létrehozva: #21015

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 06:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

Azért, ez is érdekes: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...12&avatip=0 rolleyes.gif

+Quote Post
LaserPortal
hozzászólás 2008-12-29 15:42
Létrehozva: #21016

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 18:20
Azonosító: 133 842

Visszautalta a pénzeteket?

+Quote Post
zistvayb
hozzászólás 2008-12-29 11:40
Létrehozva: #21017

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 20:42
Azonosító: 171 531

IDÉZET(hytech @ 2008-12-29 09:24) *
Hihetetlen.
4 eladótól 225 leütött és át nem vett tétel,mindezekért mindössze 4 semleges. dry.gif
Na ilyet sem láttam még.

Ez egy "maffia"...persze csak megérzés..., de ha megnézitek keresztbe az értékeléseket meg, hogy ki kire licitál, akkor alapos a gyanúja, hogy ez egy "klán"...: csoxi, idcsoxi, eszter94, gytamas976, adrojan59, thomaslinke... döntően mindenkinek 1Ft-os aukciói és mindenki 1Ft-os aukciókra licitál, persze a zöme már inaktív. smile.gif
Jajj, de az is lehet, hogy kevesebb krimit kellene néznem és nem kéne ilyen összeesküvés elméleteket gyártanom. smile.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-29 11:28
Létrehozva: #21018

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(forevergsm @ 2008-12-29 10:15) *
Na de milyen semlegesek ezek? És miért semlegesek? "Elvből"... vagy félelemből?

Pl: "Semleges vélemény: Inkorrekt partner! Semmilyen megkeresésre nem reagált, ráadásul így tönkretett egy csomó
aukciómat!!! Csak elvből nem negatív..."

Szerinted nem látom át a problémát?
Ezt a mélyen tisztelt értékelőktől kellene megkérdezni.

--------------------

+Quote Post
forevergsm
hozzászólás 2008-12-29 10:15
Létrehozva: #21019

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-06-05 19:26
Azonosító: 159 654

IDÉZET(hytech @ 2008-12-29 09:24) *
Hihetetlen.
4 eladótól 225 leütött és át nem vett tétel,mindezekért mindössze 4 semleges. dry.gif
Na ilyet sem láttam még.

Na de milyen semlegesek ezek? És miért semlegesek? "Elvből"... vagy félelemből?

Pl: "Semleges vélemény: Inkorrekt partner! Semmilyen megkeresésre nem reagált, ráadásul így tönkretett egy csomó
aukciómat!!! Csak elvből nem negatív..."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-29 09:24
Létrehozva: #21020

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ltama @ 2008-12-29 09:18) *

Hihetetlen.
Na ilyet sem láttam még.

--------------------

+Quote Post

1348 Oldal V  « < 1049 1050 1051 1052 1053 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-07 22:48