IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1323 Oldal V  « < 1050 1051 1052 1053 1054 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
csabau
hozzászólás 2008-12-04 14:17
Létrehozva: #21021

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

ez a "kőkemény", azért sem engedek, ha megfeszülsz se,
olyan remek antireklámot gyártott neked és az áruidnak, mint ide kenya wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby
Go to the top of the page

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 14:11
Létrehozva: #21022

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-17 18:46
Azonosító: 16 839

IDÉZET(Razel58 @ 2008-12-04 12:47) *
Gondolom a videó sem a mostani állapotról készült,kiemelve a fent leírtakat.
A terméklapon közölt információk alapján,én sem egy több (más) darabból álló,javított,csörgő-zörgő készüléket vártam volna.

A videó a küldés napján készült.
Nem tudom miből gondolod azt a több darabot. Ja és egy porszívó zörög menet közben.

--------------------
A földön, az intelligencia mennyisége állandó. A népesség rohamosan gyarapszik.

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 14:08
Létrehozva: #21023

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-12-04 11:59) *
mondd, milyen választ szeretnél - mikulásbá tiszteletére a kívántat adom wink.gif

(egyébként is mindig udvariasan felsegítem és a lehetőségekhez mérten baráti diskurzusra invitálom)

Még egy két adalék az előzményekhez. (Igen pipa lettem annó amikor olvastam Gabocc hozzászólásait)

Első levelem: 2008.10.11 Pénz megjön: 10.28 addig mindenféle kifogás a szállítással kapcsolatban. Kifejezetten ajánlottam a személyes átvételt. Az 1800 Ft-os feladás költségét is csakis a "az esetleges többletköltséget vállalom. " szövegre fogadta el. Nem kért biztosítást, nem mehetett standardként méretei miatt, futárt nem vállalta.

Másnap az első levélben: "A gép oldalán repedés látható...nem volt "törékeny" matrica a dobozon.." (Nem repedt, nem kérte a biztosítást, többet erről szó sem volt, nem küldött fotót.)

Második levélből:" Túl hangosan zörög...állndóan spriccel...takarítógépként nem használható.." továbbá "Kérem a költségeim megtérítését! .. 18445 Ft + a postaköltség.. Alternatívaként... el tudom fogadni a készüléket mint sima porszívó mondjuk 6000 - Ft-ért. ...azaz 12445 Ft-ot kell visszaküldenie." Kedves nem?

A későbbiekben már keményebben: "Hajlandó küldeni vagy fizetni a szivattyú javítást? Hajlandó küldeni a géphez való porszívófejet? Hajlandó a törött vizes kárpittisztítót kifizetni vagy küldeni egy jót?" Szóval csakis új cuccokkal hajlandó elfogadni.

Végig volt egy érzésem, hogy megbánta az aukciót és vissza akar lépni, de ezt nem tette. Elfogadtam volna annó a feladás előtt. Aztán indokokat kreált, hogy semmissé tegye, a történteket. Lehet, hogy hibás vagyok a dologban, de az biztos, hogy nem csak én vagyok a hibás.

--------------------

"never argue with an idiot! he will just bring you down to his level and then beat you with his experience."

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-04 14:06
Létrehozva: #21024

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Razel58 @ 2008-12-04 12:47) *
-Az árról is megvan a véleményem,de az a Ti dolgotok.

az ár egy új készülékhez képest nagyon elönyös. használhatatlanért viszont pont annyival több a kelleténél.

az eladó maga sem tudta használni a készüléket, örült, hogy megszabadult töle. honnan gondolhatta volna, hogy a vevönek használatra kell...

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-12-04 13:47
Létrehozva: #21025

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-04 11:06) *
........ Ez a gép 5-6 éves, ritkán használt (Max. 5 felmosás 3 ablaktisztítás és 2 szőnyeg tisztítás történt vele, porszívózás soha) A porszívó fej egy kisebb méretű szintén Philipsen elkopott, ezért a helyett egy újabbat adtam, ami nem ezé, de jó minőségű volt. A gép felmosó feje még garanciális időben 3-4 felmosás után elkezdett repedezni, ezért kicseréltettem. (Tanu van) A pót fej is 1/2-éven belűl használat nélkül repedni kezdett!!! Ezt biztonsági okból előre beöntöttem műanyaggal, de ennek ellenére tovább romlott. Közben a gép is szervízbe került, ahol állítólag megjavították. Ettől kezdve a csapja csöpögött, ami nem zavart, mert a vizet fújta, és ha nem használtam a funkciót, azt lekapcsoltam. Aztán a gép talonba került, vagy 2 évig hozzá sem nyultam, csak most, hogy eladjam. A tipust nagyon megutáltam.
A javító cég (Gelka) működőképesnek titulálta a gépet, ezért én is annak tartom. ...............

Nem óhajtok a vitába belefolyni,csupán pár megjegyzés.
-A terméklapra is leírtad volna a fentieket,teljesen egyértelmű lett volna.
Helyette tele van mindenféle feltételekkel a vevőre vonatkozóan a szokásos "még a galaxisból való eltüntetés" stílusban,a termékről meg infó majdnem semmi.Gondolom a videó sem a mostani állapotról készült,kiemelve a fent leírtakat.
A terméklapon közölt információk alapján,én sem egy több (más) darabból álló,javított,csörgő-zörgő készüléket vártam volna.
-Az árról is megvan a véleményem,de az a Ti dolgotok.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-04 12:59
Létrehozva: #21026

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Bozsoki @ 2008-12-04 11:09) *
Gondolom nem minden ügyedet intézed a másik fél meghallgatása nélkül.... ohmy.gif

mondd, milyen választ szeretnél - mikulásbá tiszteletére a kívántat adom wink.gif

(egyébként is mindig udvariasan felsegítem és a lehetőségekhez mérten baráti diskurzusra invitálom)

--------------------

.
csaby

+Quote Post
Raindrop
hozzászólás 2008-12-04 12:21
Létrehozva: #21027

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-26 23:57
Azonosító: 165 724

IDÉZET(forevergsm @ 2008-12-04 02:32) *
A két nick mögött levő személy azonosságát igazolni látszik a következő is:

Hasszan77(61) visszajelzési mutatója
Felhasználói összefoglaló
Pozitív visszajelzések: 87,65%
Regisztráció dátuma: 2008/05/04
Utolsó belépés: 2008/12/04 02:03:24
Lakhely: Borsod-Abaúj-Zemplén

dephazz(75) visszajelzési mutatója
Pozitív visszajelzések: 97,47%
Regisztráció dátuma: 2008/07/29
Utolsó belépés: 2008/12/04 02:02:09

Elég valószínűtlen, hogy éjjel kettőkor véletlen legyen az 1 perc különbséggel való belépés...

blink.gif Köszönöm az észrevételed!

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 12:09
Létrehozva: #21028

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-12-03 22:14) *
esetleg kilátásba kell helyezni, hogy néhány ruhásszekrény látogatást tesz nála

és nagyon kellemetlen, ha az emberfiának több füle van, mint foga.

Gondolom nem minden ügyedet intézed a másik fél meghallgatása nélkül.... ohmy.gif

--------------------

+Quote Post
Bozsoki
hozzászólás 2008-12-04 12:06
Létrehozva: #21029

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Orosz77 @ 2008-12-03 12:58) *
Ez nem garanciális probléma, vagy korrektségi teszt, hanem csalás.

Felvállalom, beleszólok a társalgásba, mert az éremnek két oldala van. Gabocc vett tőlem 30%-os (16 eFt) egy egyébként új áron 54 eFt-s Philips Triatlon takarító gépet. Ez a gép 5-6 éves, ritkán használt (Max. 5 felmosás 3 ablaktisztítás és 2 szőnyeg tisztítás történt vele, porszívózás soha) A porszívó fej egy kisebb méretű szintén Philipsen elkopott, ezért a helyett egy újabbat adtam, ami nem ezé, de jó minőségű volt. A gép felmosó feje még garanciális időben 3-4 felmosás után elkezdett repedezni, ezért kicseréltettem. (Tanu van) A pót fej is 1/2-éven belűl használat nélkül repedni kezdett!!! Ezt biztonsági okból előre beöntöttem műanyaggal, de ennek ellenére tovább romlott. Közben a gép is szervízbe került, ahol állítólag megjavították. Ettől kezdve a csapja csöpögött, ami nem zavart, mert a vizet fújta, és ha nem használtam a funkciót, azt lekapcsoltam. Aztán a gép talonba került, vagy 2 évig hozzá sem nyultam, csak most, hogy eladjam. A tipust nagyon megutáltam.

A javító cég (Gelka) működőképesnek titulálta a gépet, ezért én is annak tartom. Sajnálom, hogy Gabocc nem azt kapta amit szeretett volna de nem ismerem el, hogy csaló lennék, mert egy használt alig áras gép nem 100% minőségű! A gépről fotókat tettem fel és filmet is küldtem, működés közben. Én soha nem várok el ilyesmit ekkora árcsökkenésű vásárláskor, igaz nem is vásárolok olcsó cuccot. Az meg már elvi kérdés, hogy nem veszem vissza, csupán csak azért mert Gabocc azt szeretné. Bocs. mellow.gif

A másik feltételezés, hogy a 2 Ft-os aukcióm a húzó ágazat hamis. Mindössze 1 éve lehet fent, és kb. 45 értékelésem származhat belőle a számláló alapján. Feltettem segítvén azokat a motorosokat akik maguk javítanák paripályukat. Sokan köszönték meg a segítséget, sok embernek esett jól az ingyen kapott információ. Tettem mindezt azok ellen akik a netről ingyen letölthető információt 2000 Ft-ért árulják. Szerintem azok az igazi csalók! Most ennek vége, bosszú miatt. Legyen elégedett. sad.gif

--------------------

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-04 11:59
Létrehozva: #21030

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Innen: Budapest
Azonosító: 12 391

IDÉZET(mad-R @ 2008-12-04 02:37) *
Szerintem, ha akarna a vatera tudna tenni ellene. Lehetne szűrni telefonszámra, emailcímre, lakcímre, s talán a leghatásosabb, a bankszámlaszámra az új regisztráció során. Az ellenőrzött vásárló státuszt is csak úgy lehetne kapni, ha az sms után egy gyalogposta levélben kapott kódot megadni. Általában nincs az embereknek 5-6 levélcíme (a postafiók itt gond lehet).
...

Nehéz dolog ez. A felsoroltakra mind szűr a Vatera, de telefonszámod, e-mail címed annyi lehet, amennyit akarsz. Egy vadidegen 200 lakásos házba is kirakhatsz egy levelesládát a neveddel (csak egy csavarhúzó és két csavar kérdése) - eltart egy ideig, míg feltűnik valakinek, és leveszik - azalatt megkapod a levelet. Az egyetlen nehezebb pont a bankszámlaszám - de ez is megoldható, mivel a számla nem kell a neveden legyen, és a továbbiakban nincs is rá szükség (tehát elég megkérned valakit, hogy utaljon egy megadott számra 100 Ft-ot - amit aztán a kezébe adsz). smile.gif

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-04 09:52
Létrehozva: #21031

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zsuzsd @ 2008-12-03 23:22) *
Lehet, hogy én voltam túl szigorú a negatív értékeléssel és ilyenkor csak semlegest kellett volna adnom?

Zsuzsa

Jól csináltad!
Jellemtelen gerinctelen az ilyen txxű. mad.gif mad.gif

Máskor ne várj ilyen sokat! wink.gif

Ja!
Egy jó tanács: Most azonnal tedd be a tiltólistába!

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zsuzsd
hozzászólás 2008-12-04 09:43
Létrehozva: #21032

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-30 21:54
Azonosító: 326 816

Roli!

Köszi a tippet, mindenképpen megpróbálom töröltetni a negatívot!

Zsuzsa

+Quote Post
mad-R
hozzászólás 2008-12-04 03:37
Létrehozva: #21033

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-20 01:24
Azonosító: 190 694

IDÉZET(hytech @ 2008-12-03 19:32) *
Hidd el a Vatera sem tud túl sokat tenni az ilyen féxxek ellen.
Hiába tiltja ki ha még aznap újraregisztrál más névvel.
Ez ellen egyszerűen nem lehet mit tenni.
Van itt olyan aki a 6. reggel van fenn. mad.gif
És vissza fog jönni a 16.-al is ez olyan biztos,minthogy hálytek a nevem.

Szerintem, ha akarna a vatera tudna tenni ellene. Lehetne szűrni telefonszámra, emailcímre, lakcímre, s talán a leghatásosabb, a bankszámlaszámra az új regisztráció során. Az ellenőrzött vásárló státuszt is csak úgy lehetne kapni, ha az sms után egy gyalogposta levélben kapott kódot megadni. Általában nincs az embereknek 5-6 levélcíme (a postafiók itt gond lehet). 

Ezekkel a vatera a saját helyzetét is könnyebbé tenné, meg a normálisan és korrekt módon vaterázó ügyfeleik is nagyobb megelégedéssel használnák.

Valamelyik nap éppen nézegettem pár véletlenszerűen kiválasztott aukciós oldalt és arra kellett rájönnöm, hogy alig vagyunk olyanok, akik nem ügyeskednek, akár a vatera, akár a vevő kárára. sad.gif

Az ismerőseim között is sokan vannak, hogy inkább az apróhirdetéseket válasszák a vatera helyett, éppen az alacsony színvonal miatt...

HA a vatera nem ellensége a saját befektetésének, akkor mielőbb lépnie kellene...

+Quote Post
forevergsm
hozzászólás 2008-12-04 03:32
Létrehozva: #21034

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-06-05 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 159 654

IDÉZET(Raindrop @ 2008-12-04 02:02) *
Sq!

Jól behúztak a csőbe! smile.gif
Megírtad 2008/11/23 14:06 perckkor dephazz felhasználónak az értékelést, majd a szintén Borsod megyei Hasszan77 1 óra múlva végiglicitálta a cuccaidat, és ezért kaptad végig a lejáratós negatívokat. Bosszú!

A két nick mögött levő személy azonosságát igazolni látszik a következő is:

Hasszan77(61) visszajelzési mutatója
Pozitív visszajelzések: 87,65%
Regisztráció dátuma: 2008/05/04
Utolsó belépés: 2008/12/04 02:03:24

dephazz(75) visszajelzési mutatója
Pozitív visszajelzések: 97,47%
Regisztráció dátuma: 2008/07/29
Utolsó belépés: 2008/12/04 02:02:09

Elég valószínűtlen, hogy éjjel kettőkor véletlen legyen az 1 perc különbséggel való belépés...

+Quote Post
Raindrop
hozzászólás 2008-12-04 03:02
Létrehozva: #21035

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-26 23:57
Azonosító: 165 724

Sq!

Jól behúztak a csőbe! smile.gif
Megírtad 2008/11/23 14:06 perckkor dephazz felhasználónak az értékelést, majd a szintén Borsod megyei Hasszan77 1 óra múlva végiglicitálta a cuccaidat, és ezért kaptad végig a lejáratós negatívokat. Bosszú!

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2008-12-04 01:43
Létrehozva: #21036

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(zsuzsd @ 2008-12-03 23:22) *
A Vatera szabályzatában azt olvastam, ilyen esetben nem lehet töröltetni a véleményt...

Lehet, hogy én voltam túl szigorú a negatív értékeléssel és ilyenkor csak semlegest kellett volna adnom?

Szia!

A bosszúnegatívot lehet töröltetni. Ehhez az kell, hogy a teljes levelezést (írtad, hogy küldtél jó sok mailt a vevőnek) küldd el a biztonsag@vatera.com címre. Kapsz válaszmailben egy hosszú ticketszámot, azt őrizd meg, mert erre kell hivatkozni amikor a Kapcsolatfelvételen keresztül töröltetni akarod a bosszúnegatívot. (Hú, remélem, nem csak én értem, amit ide pötyögtem... rolleyes.gif )

És ne aggódj, ha minden úgy volt, ahogy leírtad, teljesen jogosan adtál negát. Birom, amikor az egyik fél megjelenik a találkozón, a másik meg arra sem méltatja, hogy küldjön neki egy SMS-t, hogy ő nem tud ott megjelenni. Meg azt is, hogy az elérhetetlen fél 38 perc múlva mégis előkerül a negatív értékelés után... dry.gif

Több sikeres adásvételt! wink.gif
Üdv: Roli

A hozzászólást -rolandgajdos- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-04 01:44

+Quote Post
Gabocc
hozzászólás 2008-12-04 00:59
Létrehozva: #21037

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-11-08 00:27
Azonosító: 282 354

IDÉZET(csabau @ 2008-12-03 22:14) *

Megelégednék olyan büntetéssel is ami mondjuk arányos az elkövetett bűnnel. Az a baj, hogy messzi lakik különben már én is meglátogattam volna. Pontosabban akkor valószínűleg személyesen megyek az áruért és akkor ott helyben kiderül a turpisság. (és csak az útiköltséget bukom el)

+Quote Post
mad-R
hozzászólás 2008-12-04 00:32
Létrehozva: #21038

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-20 01:24
Azonosító: 190 694

IDÉZET(LaserPortal @ 2008-12-03 12:37) *
Nagyon köszönöm, hozzám már el is ért a levelük. Remélem sokaknak még nem késő.
Az illető ellen (nem ismeretlen személy, név alapján könnyen magtalálható az interneten, tehát nem kamuregről van szó)
természetesen megtesszük a szükséges lépéseket.
Egy kérdésem lenne illetve egy tanácsot várok - akár a Vateraforumtól akár a tisztelt Fórumozóktól - melyik eljárás a hatásosabb:
- feljelentést tenni az illetékes rendőrségen
- vagy a Vatera Követeléskezelő partnercégére bízni?

A kettő esetleg kizárja egymást?
Még egy utolsó: eddig nem mertem elkészíteni az értékelést, nem tudom hogy rendőrségi eljárás esetén kikötés-e az hogy még nem lezárt (értékelt) adás-vételnek kell-e lennie?

Köszönöm

Szerintem van még egy megoldás, ami, ha nem is segít közvetlenül, de a feszültséget mindenképpen levezeti... smile.gif

A rendőrségi eljárásról annyit, hogy jelenleg is van egy ügy, ami már közel másfél éve tart, természetesen semmilyen eredménnyel. A tettes ismert, be lett perelve többünk által, biztos valaki még emlékszik még a szépmadárra, pontosabban Seregélyre.

+Quote Post
zsuzsd
hozzászólás 2008-12-04 00:22
Létrehozva: #21039

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-30 21:54
Azonosító: 326 816

Sziasztok!

Eddig csak vevő voltam, most volt az első eladásra kínált termékem. Egy kedvesnek, szimpatikusnak tűnő vevő (csak pozitív visszajelzésekkel) nyerte a licitet, aki rögtön megkeresett, majd pár nap szünet után felhívott (este fél 10-kor, de sebaj, ilyenkor még nem alszom) és elnézést kért, hogy csak akkor jelentkezik és megbeszéltük a személyes találkozást.
Ekkor kezdődtek a gondok. Nem jelent meg aznap a megbeszélt helyen, majd nem vette fel a telefonját, nem válaszolt az e-mailekre. Az utolsó levelemben még azt is megírtam neki, hogy másnap újra meghirdetem a terméket a fenti okok miatt és hogy ha aznap nem jelentkezik, akkor kénytelen leszek negatív értékelést készíteni. Ezek után még 3 napot vártam, de semmi nem történt azon kívül, hogy a másik (nem Vaterás) vevőjelöltem mástól vásárolt. Írtam egy sms-t is, amit mint utólag kiderült, nem kapott meg a vevő (még mindig "várakozik" az sms, ezt nem ellenőriztem az értékelés előtt, de ez csak egy volt a sok megkeresésből).
Elkészítettem a negatív értékelést: "A vevő hamar felvette velem a kapcsolatot, az átvétel helyét is megbeszéltük, viszont nem jelent meg
és azóta nem jelentkezett. Az e-mailekre nem válaszol, sms-re szintén nem, a telefonjaimat nem veszi
fel. Több napon keresztül próbáltam elérni, naponta többször hívtam, írtam neki leveleket, de ő nem
méltatott válaszra. Így nem tudom az okát sem, hogy miért nem jelentkezik a gépért. Sajnálom, hogy meghiúsult az adásvétel és végül negatívot kell adnom. "
Na, ekkor szinte azonnal jött a válasz szintén negatív értékelés formájában: "Sajnálom, hogy negativot kell adnom de sajnos nem igy történt az egész az eladó megbizhatatlan ahogy a többi viszajelzésből is látszik soksok piros van benne, nem ajánlom senkinek"
Ez volt az első negatívom. A Vatera szabályzatában azt olvastam, ilyen esetben nem lehet töröltetni a véleményt. Kicsit megviselt, bántja az igazságérzetem.

Zsuzsa

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-03 23:14
Létrehozva: #21040

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Gabocc @ 2008-12-03 21:57) *
...
Na jól kidühöngtem magam mára. Csak tudnám mit lethet ilyen esetben tenni mert az hogy az eladóval néha váltunk egy-egy kedves levelet azzal úgy tűnik nem sokra megyek.

--------------------

.
csaby

+Quote Post

1323 Oldal V  « < 1050 1051 1052 1053 1054 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-21 14:06