IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1359 Oldal V  « < 1073 1074 1075 1076 1077 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
foxicsaba
hozzászólás 2008-12-13 14:02
Létrehozva: #21481

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 14:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

IDÉZET(Ssandi @ 2008-12-13 10:16) *
Üdv Mindenkinek!

Behuztak a csőbe?
Átvertek?

www.vatera.hu/kovacs_margit_esoleso_111193527.html

Hétfőn vettem állítólag! Az eladó " biztosításként"..mert ugye a mai világban.... Azonnali banki befizetést követellt, és ennek fejében Ő másnapra elhozza a kerámiát.
50 000Ft-ot befizetett a fiam a megadott bankba. ( Még szerencsére nem az egész összeget) Egész héten igérgetéseket kaptam, és Harry Potter-be illő történetekkel.

A levelezésben írja az eladó felesége, hogy történt valami a férjével (igaz-e vagy sem?), továbbá kéri a vevőtől a számlaszámot hogy vissza tudja utalni az előleget. Nincs ebben semmi rossz. De ha már ekkora értékben vásárolok, inkább személyesen megyek érte. Szerintem nem kér mást az eladó, csak egy kis türelmet hétfőig. De nem csodálkoznék, a visszautalt összeg mellett egy negatívval is megajándékozna a türelemért cserébe...
Szerintem.

A hozzászólást -foxicsaba- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-13 14:03

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....
Go to the top of the page

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-12-13 13:37
Létrehozva: #21482

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 14:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

IDÉZET(zentex @ 2008-12-12 21:00) *
Nem írtam még soha a fórumba de most egy első üzletes úriember kiakasztott aki " 111666017
Eladó: nokiaman17(0)" álnéven közénk férkőzött.Az történt hogy egy szabályos aukción megvettem a terméket két napja és szerettem volna kifizetni és elhozni amikor is a fenti számon újra felkerült a Peugeot robogó az eladók közé.Kérdésemre az úr közölte hogy kétszer annyiért megvehetem mert tévedett.

Viszont a másik vevőt az eladó kapcsolatfelvételi termék (cd tok) vásárlására noszogatta a levelezésben, de benyalta, mert a vevő már licitált.
http://www.vatera.hu/peugeot_x_fight_206_wrc_108095629.html

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-12-13 12:45
Létrehozva: #21483

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

tongue.gif
IDÉZET(VerzarMarcsi @ 2008-12-13 11:28) *
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. 2 napja vettem egy terméket.Ahogy a rendszer elküldte az eladó elérhetőségét, írtam egy email-t, hogy külje el a számlaszámot és utalom a pénzt. Erre nem reagált semmit, ezért tegnap írtam neki újra, hogy ajándékba szánom a cuccot, ezért elég sürgős lenne, és küldje a szszámot, ivel az utalá is legalább 2 nap, a postáról nem beszélve. Természetesen erre sincs válasz, pedig minden nap bejelentkezik a Vaterára. Hozzáteszem még mielőtt megvettem, kérdeztem a terméklapon és arra sem válaszolt!
Szerintetek meddig illik várni? Arra gonoltam, hogy hétfőn írok neki, ha keddig nem kapok választ, elállok a vételtől és megveszem máshol a terméket és természetesen neki negatív értékelést adok.

olvastad az értékeléseit? mármint mielött licitáltál.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-13 12:41
Létrehozva: #21484

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(VerzarMarcsi @ 2008-12-13 11:28) *
Arra gonoltam, hogy hétfőn írok neki, ha keddig nem kapok választ, elállok a vételtől és megveszem máshol a terméket és természetesen neki negatív értékelést adok.

Ezt nagyon jól gondoltad.
Pontosan ezt kell tenned wink.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
VerzarMarcsi
hozzászólás 2008-12-13 12:28
Létrehozva: #21485

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-24 18:48
Azonosító: 51 618

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. 2 napja vettem egy terméket.Ahogy a rendszer elküldte az eladó elérhetőségét, írtam egy email-t, hogy külje el a számlaszámot és utalom a pénzt. Erre nem reagált semmit, ezért tegnap írtam neki újra, hogy ajándékba szánom a cuccot, ezért elég sürgős lenne, és küldje a szszámot, ivel az utalá is legalább 2 nap, a postáról nem beszélve. Természetesen erre sincs válasz, pedig minden nap bejelentkezik a Vaterára. Hozzáteszem még mielőtt megvettem, kérdeztem a terméklapon és arra sem válaszolt!
Szerintetek meddig illik várni? Arra gonoltam, hogy hétfőn írok neki, ha keddig nem kapok választ, elállok a vételtől és megveszem máshol a terméket és természetesen neki negatív értékelést adok.

+Quote Post
satman
hozzászólás 2008-12-13 12:23
Létrehozva: #21486

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:11
Azonosító: 1 007

A kerámia lehúzás szerintem.
A kiixelt oldalon a hirdetés feladási dátuma: 2008.04.17
Itt az aukciót 2008/12/07 indította, a fényképek érdekes módon mindkét oldalon megegyeznek.

A "másik" oldalon a Galéria van feltüntetve eladónak, nem pedig "magánszemély".
Érdemes lenne beszélni a galériával (ott már csak nem hazudnak), megemlítve, hogy ezt a terméket te itt megvásároltad...

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-12-13 11:37
Létrehozva: #21487

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(ncsilla81 @ 2008-12-13 10:13) *
...
és minő érdekes dolgot találtam: a Csillors nevű felhasználó, szinte senkinél másnál nem licitál, csak a henobaboca nevű felhasználó 1Ft-os termékeinél.
Ez véletlenül nem a minimáláras termékkiemelési dij megkerülése és nem teljesen etikus üzleti magatartás?
Természetesen a termék már ismételten elérhető az eladó termékei között, persze ez a legkevesebb, hiszen nyilván több darab van neki belőle.
...

linkeld be mindkét delikvens személyi lapját, hogy még feltűnőbb legyen.

a többit intézi a moderátor - hétfőn már nem rongálnak senkit... wink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
ncsilla81
hozzászólás 2008-12-13 11:13
Létrehozva: #21488

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-08 14:46
Azonosító: 341 756

Sziasztok!

A tegnapi nap egy érdekes történetbe futottam bele. Licitáltam a 111033773-as számú termékre, melyet végül nem én nyertem meg. Nem hagyott nyugodni a dolog, igy végül egy kicsit utánanéztem a nyertes vevőnek (Csillors). A vevő összesen 3db értékeléssel rendelkezett, mindhárom adásvétele ugyanattól az eladótól (természetesen a 3-ból kettő sikertelenként megjelölve), akitől én is szerettem volna vásárolni (henobaboca). Majd tovább kutakodtam és minő érdekes dolgot találtam: a Csillors nevű felhasználó, szinte senkinél másnál nem licitál, csak a henobaboca nevű felhasználó 1Ft-os termékeinél.
Ez véletlenül nem a minimáláras termékkiemelési dij megkerülése és nem teljesen etikus üzleti magatartás?
Természetesen a termék már ismételten elérhető az eladó termékei között, persze ez a legkevesebb, hiszen nyilván több darab van neki belőle.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nem is a 2000Ft-os parfümöt sajnálom igazán, hanem az elvet, meg azt, hogy tapasztalataim alapján egyre jobban kezd "elfajulni" a vatera az utóbbi időkben, remélem hátha - mégha csak egy kicsivel is - hozzájráulhatok a régi szinvonal "felélesztéséhez".
Eddig egy tök jó és kellemes időtöltés volt, rengeteg új emberrel lehetett megismerkdeni, de sajnos egyre több a fenti és ehhez hasonló nem teljesen korrekt partner.

Üdv.:
Csilla

+Quote Post
Ssandi
hozzászólás 2008-12-13 10:54
Létrehozva: #21489

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-14 08:17
Azonosító: 16 566

IDÉZET(konyvetNEKED @ 2008-12-13 01:23) *
én értem , de mégsem...

Segítsen nekem megérteni kérem.

Ha más vesz valaki tőle pl. egy 390Ft-os gázálarcot, azonnal keresi az illetőt. Nekem nem válkaszol!

+Quote Post
ferolg
hozzászólás 2008-12-13 10:43
Létrehozva: #21490

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-07 10:32
Azonosító: 339 414

[quote name='LaserPortal' date='2008-12-11 17:05' post='345406']
DJSNIPER ÜZENETE:

"Szia
tényleg nem időhúzásból írtam,
már be vannak adva a papírok, aztmondták ma hogy mire kézhezkapjuk max 5 munkanap,ha csütörtökig ideér már aznap elküldöm ha nem amint hazajöttem már rajta lesz a számlánkon és még karácsony előtt megkapja mindenki 19.én jövök (Péntek) 22. hétfőn legkésőbb..szavamat adom.bebizonyítom hogy nem időhúzás..annak nem lennen semmi értelme.
köszi
hello"
Írtam neki hogy 23-ig mindenki kapja vissza a pénzét. Tehát egyelőre várjunk, ha addig nem küldi vissza a pénzeteket, lehet látogatóba menni hozzá és megoldani hogy egy évig csak csövön keresztül tudjon enni.

Lehet, hogy szemétség amit mondok, de én befenyegettem, hogy ha netalántán a tunéziai pihenése után nem jelentkezne, és el akarna tűnni, akkor még mindig meg tudjuk találni az édesapját (meg van a telefonja, címe) és legvégső esetben az állapotos feleségét. Próbáltam rá hatni, hogy ha már ilyen patkány, azért a családját ne hagyja szívni.....

Meglátjuk..... blink.gif

+Quote Post
forevergsm
hozzászólás 2008-12-13 08:20
Létrehozva: #21491

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-06-05 20:26
Innen: Budapest
Azonosító: 159 654

IDÉZET(Putyur @ 2008-12-13 07:17) *
Én így nem vettem volna tőle semmit, az biztos. Ha hozza a tételt, megkapja az egész összeget egyben, máshogy nincs üzlet. Dehát én a végletekig paranoiás vagyok... smile.gif
Ha visszajön a pénzed, megjutalmazhatod egy szép nagy negatívval.

Ilyen értéknél simán érte megyek, de hogy nem utalok előre egy majdnem nullásnak, az biztos.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-13 08:17
Létrehozva: #21492

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Azonosító: 12 391

IDÉZET(Ssandi @ 2008-12-13 00:36) *
Üdv Mindenkinek!
...
Ilynkor mizujs? blink.gif
Érdemes megnézni.

Én így nem vettem volna tőle semmit, az biztos. Ha hozza a tételt, megkapja az egész összeget egyben, máshogy nincs üzlet. Dehát én a végletekig paranoiás vagyok... smile.gif
Ha visszajön a pénzed, megjutalmazhatod egy szép nagy negatívval.

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
konyvetNEKED
hozzászólás 2008-12-13 02:23
Létrehozva: #21493

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-04-17 02:56
Azonosító: 5 690

IDÉZET(Ssandi @ 2008-12-13 00:36) *
Üdv Mindenkinek!

Behuztak a csőbe?
Átvertek?

Hétfőn vettem állítólag! Az eladó " biztosításként"..mert ugye a mai világban.... Azonnali banki befizetést követellt, és ennek fejében Ő másnapra elhozza a kerámiát.
50 000Ft-ot befizetett a fiam a megadott bankba. ( Még szerencsére nem az egész összeget) Egész héten igérgetéseket kaptam, és Harry Potter-be illő történetekkel.
Ajánlottam, küldök érte futárt, barátot, stb, de nem jutottunk előre.

én értem , de mégsem...

+Quote Post
Ssandi
hozzászólás 2008-12-13 01:36
Létrehozva: #21494

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-14 08:17
Azonosító: 16 566

Üdv Mindenkinek!

Behuztak a csőbe?
Átvertek?

Ajánlottam, küldök érte futárt, barátot, stb, de nem jutottunk előre.
Végig hangsúlyoztam, hogy szombatra mindenképpen szükségem van a termékre. ha nincs meg, akkor inkább jelezze, de szinte kikérte magának, hogy arra minden körülmények közt megkapom. Péntek dél óta elnémúlt a telefon, és ha közben be-be kapcsolódott, akkor vagy letették, vagy el sem vették.
Más felhasználókkal nagy buzgón társalogtak. Velem nem!

www.xxxxxxx.hu/kovacs-margit-keramia/kovacs-margit-esoleso-d18879.html

Felhívtam az üzletet és rákérdeztem a termékre és a a fotóra. Ott van a képen látható kerámia!
Ilynkor mizujs? blink.gif
Érdemes megnézni.

+Quote Post
Putyur
hozzászólás 2008-12-12 22:12
Létrehozva: #21495

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-01 12:23
Azonosító: 12 391

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-12 21:04) *
De lehet ilyenkor tenni valamit???? Ugye a vatera, -ez a fantasztikus talalmany- ilyenekre is fel van keszulve????? Vagy neki jo, ha egyre sullyed a szinvonal, es egyre tobben torlik magukat a rendszerbol a sok tolvaj miatt???? persze.... ne utaljunk elore..... de akkor meg jon a negativ ertekeles.... draga vatera, ha nem talal valaki ki valamit az ilyenek kikuszobolesere, -legalabb egy lakcim ellenorzes valamilyen modon az eladonal- akkor csunya vege lesz..... nem is az a par ezer forint faj, amit atutaltam ennek a wercvbn-nek vagy kinek, hanem az, hogy ketsegek kozt tart Karacsonyig, es azt remeltem megvan a tesom ajandeka Karacsonyra, es nem is sok penzbol..... elszomorito. es lehet en is itthagyom a vaterat, mert most csalodtam...

Ne a Vaterában keresd a hibát. Próbálj meg gyanúperrel élni, ha azt látod, hogy egy frissen regisztrált, 0 értékeléses eladó gyanúsan olcsón kínál ezt-azt. Vagy Te szoktál a Keletinél kapualjban akciós aranygyűrűt venni...? sad.gif
Ésszel él az ember.

(Édesistenem... Ha nem lenne minden hónapban egy-két ilyen, akkor még megérteném... sad.gif )

A hozzászólást -Putyur- szerkesztette a következő időpontban: 2008-12-12 22:13

--------------------
Putyur

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Ne kezdj birkózni egy disznóval, mert mindketten sárosak lesztek, de a disznó még élvezni is fogja.

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2008-12-12 22:07
Létrehozva: #21496

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(zsejka @ 2008-12-12 21:04) *
De lehet ilyenkor tenni valamit???? Ugye a vatera, -ez a fantasztikus talalmany- ilyenekre is fel van keszulve????? Vagy neki jo, ha egyre sullyed a szinvonal, es egyre tobben torlik magukat a rendszerbol a sok tolvaj miatt???? persze.... ne utaljunk elore..... de akkor meg jon a negativ ertekeles.... draga vatera, ha nem talal valaki ki valamit az ilyenek kikuszobolesere, -legalabb egy lakcim ellenorzes valamilyen modon az eladonal- akkor csunya vege lesz..... nem is az a par ezer forint faj, amit atutaltam ennek a wercvbn-nek vagy kinek, hanem az, hogy ketsegek kozt tart Karacsonyig, es azt remeltem megvan a tesom ajandeka Karacsonyra, es nem is sok penzbol..... elszomorito. es lehet en is itthagyom a vaterat, mert most csalodtam...

csoportos feljelentés

nomeg te is huzd fel az ij polot... ma már más is megkapta... igy kell 0-ástol vásárolni... aki vásárolt megérdemelte... ha ennyire nem figyel oda arra hogy 0-ásnak 70 terméke van mind 1ft-rol hirdetve... majd máskor a drága lesz az olcsobb

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
zsejka
hozzászólás 2008-12-12 22:04
Létrehozva: #21497

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-11 03:09
Azonosító: 347 394

+Quote Post
zentex
hozzászólás 2008-12-12 22:00
Létrehozva: #21498

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-08 21:50
Azonosító: 125 620

Nem írtam még soha a fórumba de most egy első üzletes úriember kiakasztott aki " 111666017
Eladó: nokiaman17(0)" álnéven közénk férkőzött.Az történt hogy egy szabályos aukción megvettem a terméket két napja és szerettem volna kifizetni és elhozni amikor is a fenti számon újra felkerült a Peugeot robogó az eladók közé.Kérdésemre az úr közölte hogy kétszer annyiért megvehetem mert tévedett.Fel akartam tenni egy figyelmeztetést a levelezésébe hogy ne licitáljon senki mert az aukció szabálytalan.Azonban a levelet letörölte.Természetesen jeleztem az ügyfélszolgálaton és várom intézkedésüket.Ezt a pár sort csak azért írtam le hogy hátha ezen keresztül eljut hozzátok az üzenet.A levelezését érdemes elolvasni mert a helyesírása emberiség elleni büntett.Köszi hogy zavarhattam.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-12-12 21:39
Létrehozva: #21499

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(CellaTel @ 2008-12-12 20:02) *
Sziavacs.. ebböl megint jó kis ereszd el a hajam lesz... csomó vevő 2-3000ft-os tételek....
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...&us=wercvbn

Ja-ja.
Egy éber kolléga tegnap már megkongatta a vészharangot.
Lesz ebből annyi az elkövetkező hónapokban,hogy elég lesz követni. mad.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2008-12-12 21:02
Létrehozva: #21500

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

Sziavacs.. ebböl megint jó kis ereszd el a hajam lesz... csomó vevő 2-3000ft-os tételek....
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...&us=wercvbn

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post

1359 Oldal V  « < 1073 1074 1075 1076 1077 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-03-29 15:19