IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
anita8202
hozzászólás 2013-01-31 13:10
Létrehozva: #2241

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-10 11:45
Azonosító: 1 425 251

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-31 13:05) *
Lejárt már a kuka eladó telefonja is? Ha nem, akkor kérj licittörlést, ha igen, akkor próbálj valahogy megegyezni vele, mert tulajdonképpen a megvásárolt árut köteles lennél átvenni, bár emberi okokból értem a helyzetet.

Írjak neki hogy törölje?

IDÉZET(anita8202 @ 2013-01-31 13:08) *
Írjak neki hogy törölje?

Megtaláltam az opciót!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-31 13:05
Létrehozva: #2242

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(anita8202 @ 2013-01-31 12:59) *
Ezt egy eladónak írtam! sad.gif
Előre is elnézést kérek! 23.-án érdeklődtem a telefon felől, de nem jött válasz! Majd 29.-én válaszolt nekem, amit nagyon szépen meg is köszönök!!! (igaz a kérdésem egy részére fix ár nem válaszolt, de már sajnos tárgytalan) Mivel sürgetett az idő (ajándék telefon) így kerestem másikat. 27.-én 16:26-kor módosítottam a "legnagyobb" licitemet a termékre, de már "csak" a 15ezret engedte meg! Vettem egy másik telefont ezen napon 27.-én 16:44-kor. Ha esetleg "időben" tudott volna válaszolni a kérdésemre, akkor most nem lennék ilyen helyzetben ,amilyenbe kerültem. Nem szokásom össze-vissza licitálgatni, mert nem "poénból" vagyok ezen az oldalon! Én a segítségét szeretném csupán kérni, hogyan lehet ebből a "szorult" helyzetből kikerülni?! Borzasztóan érzem magam miatta! Még sosem történt velem hasonló sem! Anita

Ilyenkor mit lehet tenni? sad.gif

Tényleg nagyon bánt a dolog! De 2 telefon mi a csudának?

Lejárt már a kuka eladó telefonja is? Ha nem, akkor kérj licittörlést, ha igen, akkor próbálj valahogy megegyezni vele, mert tulajdonképpen a megvásárolt árut köteles lennél átvenni, bár emberi okokból értem a helyzetet.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
anita8202
hozzászólás 2013-01-31 12:59
Létrehozva: #2243

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-10 11:45
Azonosító: 1 425 251

Ezt egy eladónak írtam! sad.gif

Előre is elnézést kérek! 23.-án érdeklődtem a telefon felől, de nem jött válasz! Majd 29.-én válaszolt nekem, amit nagyon szépen meg is köszönök!!! (igaz a kérdésem egy részére fix ár nem válaszolt, de már sajnos tárgytalan) Mivel sürgetett az idő (ajándék telefon) így kerestem másikat. 27.-én 16:26-kor módosítottam a "legnagyobb" licitemet a termékre, de már "csak" a 15ezret engedte meg! Vettem egy másik telefont ezen napon 27.-én 16:44-kor. Ha esetleg "időben" tudott volna válaszolni a kérdésemre, akkor most nem lennék ilyen helyzetben ,amilyenbe kerültem. Nem szokásom össze-vissza licitálgatni, mert nem "poénból" vagyok ezen az oldalon! Én a segítségét szeretném csupán kérni, hogyan lehet ebből a "szorult" helyzetből kikerülni?! Borzasztóan érzem magam miatta! Még sosem történt velem hasonló sem! Anita

Ilyenkor mit lehet tenni? sad.gif

Tényleg nagyon bánt a dolog! De 2 telefon mi a csudának?

+Quote Post
akcioovadasz
hozzászólás 2013-01-30 20:14
Létrehozva: #2244

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-01-29 16:05
Azonosító: 1 978 935

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-30 18:28) *
Naná, hogy oda küldöm a népeket, mert kinyílik a zsebemben a bicska, ha valaki rontja a morált, ezzel az én eladási esélyeimet is csökkenti, és mindezt büntetlenül teszi. Én még hiszek a mesékben, úgy érzem, vannak dolgok, amiket nem szabad megtenni és amiknek nem szabad megtörténniük.
Amúgy nekem két olyan esetem volt, amikor csak beígértem a rendőrséget, máris jött a pénz. És volt itt olyan ügy is, már nem tudom pontosan a nevet idézni a pinkbaby-ügy, ahol nagyon sok embert kifizetett a pár.
És nem kioktattalak.

Vannak, akiket csak egy kicsit nógatni kell, ezek a hitelpiacon érzik magukat, vagyis mi, vevők vagyunk a hitelezőik, aztán ahogy rendeződik az anyagi helyzetük, postára adják a cuccot vagy visszaküldik az árát; és vannak azok, akik sosem tervezték, hogy átadják az árut. Ezeket hiába fenyegeted feljelentéssel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-30 18:28
Létrehozva: #2245

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(akcioovadasz @ 2013-01-30 18:22) *
Köszi a kioktatást, de értelemszerűen azért kötöttem a hozzászólásodhoz, mert témánál maradtam, arra reagáltam. Mindenkit a rendőrségre küldesz, nálam pedig épp aktuális, ezért szívesen vettem volna valakinek a beszámolóját, aki ezt meg is tette és nem csak elméletben, a karosszékből oldja meg a helyzetet. Érdekel a folyamat, a visszajelzés, az esetleges eredmény - ezért a kérdőjel.

Naná, hogy oda küldöm a népeket, mert kinyílik a zsebemben a bicska, ha valaki rontja a morált, ezzel az én eladási esélyeimet is csökkenti, és mindezt büntetlenül teszi. Én még hiszek a mesékben, úgy érzem, vannak dolgok, amiket nem szabad megtenni és amiknek nem szabad megtörténniük.
Amúgy nekem két olyan esetem volt, amikor csak beígértem a rendőrséget, máris jött a pénz. És volt itt olyan ügy is, már nem tudom pontosan a nevet idézni a pinkbaby-ügy, ahol nagyon sok embert kifizetett a pár.
És nem kioktattalak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
akcioovadasz
hozzászólás 2013-01-30 18:22
Létrehozva: #2246

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-29 22:39) *
Mi vagyok én statisztikai hivatal? unsure.gif
A zöldet kérdezed, vagy kijelented? Képtelenség az írásjeleket itt rendesen használni? Vagy ezer van belőlük, vagy rossz.
Gondolom ezt akartad írni: Felhívják az illetőt és rákérdeznek, hogy igaz-e a vád. Ha ezt akartad, akkor nem kell kérdőjel a mondat végén.
Ha mást akartál, akkor kell, de akkor te most arról szerzel infót, hogy vajon a rendőrség felhívja-e az illetőt?
Amúgy meg persze. Nem kell elmenni a rendőrségre, hadd tevékenykedjen büntetlenül az, aki amúgy bűnöző. Aztán lehet jönni habzó szájjal, csattogó fogakkal, hogy a Vatera nem tesz semmit.
Összegezve. Valaminek a nem megtevésére van ezer ürügy, számtalan indok. Nem elmenni a rendőrségre sokkal egyszerűbb, mint elmenni. És lehet mondani, hogy éppen begyulladt a nagylábkörme az embernek, vagy esett az eső és elveszett az esernyő. Sokkal jobb, kényelmesebb hárítani, mint megtenni valamit.
Ezt most mémondod? unsure.gif A gmail-lel tök jóban vannak. rolleyes.gif

Köszi a kioktatást, de értelemszerűen azért kötöttem a hozzászólásodhoz, mert témánál maradtam, arra reagáltam. Mindenkit a rendőrségre küldesz, nálam pedig épp aktuális, ezért szívesen vettem volna valakinek a beszámolóját, aki ezt meg is tette és nem csak elméletben, a karosszékből oldja meg a helyzetet. Érdekel a folyamat, a visszajelzés, az esetleges eredmény - ezért a kérdőjel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-30 16:46
Létrehozva: #2247

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gazella87 @ 2013-01-30 16:25) *
kiraj21 nevű felhasználó egy csaló, elutaltam neki 7500ft-ot, se a telefont, de a pénzt nem küldte vissza, a telefonszáma hamis! Senki ne vásároljon tőle!!!

Tegyél feljelentést a rendőrségen. Tényleg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-01-29 23:00
Létrehozva: #2248

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 19:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-29 22:27) *
Szerintem ne dühöngj, van kb. 24 féle populáris levelező, válassz mást ha neked nem jött be.

Én elvből nem is használom egyiket se, se a free-t se a citro-t. De a vevő helyett meg nem tudok választani.
Nekem az a rohadt kellemetlen, hogy a vevő reklamál, hogy nem reagálok a levelére.
Holott de ...

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-29 23:01

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-29 22:39
Létrehozva: #2249

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(akcioovadasz @ 2013-01-29 16:34) *
Van arra élő példa, hogy a rendőrség eljárt 10e ft alatti ügyben és kárpótolva lett a károsult? Sajnos a bizonyítása sem egyszerű annak, hogy a vevő nem kapott semmit vagy egyáltalán nem azt kapta, amire licitált. Csak azért gondolkozom a feljelentésen, hogy legyen nyoma, ha aztán megvádolnának zaklatás miatt, mert a rafkós gyerek vaterán az anyja, mailben pedig a gyesen lévő barátnője számát adta meg, és most úgy néz ki, mintha szándékosan a családtagjait hívogatnám, akik persze azonnal kinyomják, ahogy bemutatkozom, mondván, hogy nem az ő dolguk (újabban már csak a baba gügyög bele). Akinek van ilyen tapasztalata, leírhatná, hogy mi történik a feljelentés után. Felhívják az illetőt és rákérdeznek, igaz-e a vád? : )

Mi vagyok én statisztikai hivatal? unsure.gif
A zöldet kérdezed, vagy kijelented? Képtelenség az írásjeleket itt rendesen használni? Vagy ezer van belőlük, vagy rossz.
Gondolom ezt akartad írni: Felhívják az illetőt és rákérdeznek, hogy igaz-e a vád. Ha ezt akartad, akkor nem kell kérdőjel a mondat végén.
Ha mást akartál, akkor kell, de akkor te most arról szerzel infót, hogy vajon a rendőrség felhívja-e az illetőt?
Amúgy meg persze. Nem kell elmenni a rendőrségre, hadd tevékenykedjen büntetlenül az, aki amúgy bűnöző. Aztán lehet jönni habzó szájjal, csattogó fogakkal, hogy a Vatera nem tesz semmit.
Összegezve. Valaminek a nem megtevésére van ezer ürügy, számtalan indok. Nem elmenni a rendőrségre sokkal egyszerűbb, mint elmenni. És lehet mondani, hogy éppen begyulladt a nagylábkörme az embernek, vagy esett az eső és elveszett az esernyő. Sokkal jobb, kényelmesebb hárítani, mint megtenni valamit.

IDÉZET(nyubocs @ 2013-01-29 17:43) *
Amúgy a Vatera kompatibilitása nem áll fenn egy levelezővel sem.

Ezt most mémondod? unsure.gif A gmail-lel tök jóban vannak. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-29 22:27
Létrehozva: #2250

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:36
Azonosító: 568

IDÉZET(akcioovadasz @ 2013-01-29 16:56) *
A hotmailes fiókom nagy eséllyel teszi a junk mailek közé a citromos és a freemailes leveleket, szóval nekem sem a két kedvenc szolgáltatóm

Volt hotmailes vevőm, tudott utalni, biztos, hogy megkapta a vaterás vásárlási értesítőt. Nem árt a spamszűrőt nem maxra húzni.

IDÉZET(nyubocs @ 2013-01-29 17:43) *
Ebben most tévedsz, de nagyon.
Nézd meg 11 hozzászólással előtted ebben a topikban ott dühöngök ezen én is! Nem hogy a vevőig, még a citromailbe sem jut be (azóta még háromszor kaptam ilyet)

Ez a 3. levelem neked, a másik kettő érdekes módon nem jelent meg.
Freemailre jönnek az értesítőim, mind megérkezett... 1db sincs amit hiányolnék. Régen a citrora jöttek, és megérkeztek. Most a freemailes leveleimet átirányítom a citrora is (biztonsági másolat ill. tudok válaszolni ha karbantartják a freemailt) és mind átért. A spamszűrőt nem húztam maxra, nem ér sokat... . Nem az védi a gépem, kevés hozzá önmagában úgyis.
Szerintem ne dühöngj, van kb. 24 féle populáris levelező, válassz mást ha neked nem jött be. Én nem idegeskedek ilyesmi miatt soha.
Aki vásárolni akar az fog, aki meg nem, az biztos nem a levelező miatt. Aki nem engedi a visszaigazoló üzenet küldését, hogy olvasta a levelet, nem akarja, hogy tudja az ember, hogy mikor olvasta, attól még "sejtem", hogy nem 1-2 hét után kapta meg, akkor is ha csak akkor méltat válaszra.
Van 3 levelezőm, csak a citro nem kompatibilis az egyik közösségi oldallal. Kompatibilitás alatt szerintem mást értek, mint te. Kompatibilis: Összeegyeztethető, összeférő, összeillő... ez esetben együttműködésre képes.

A hozzászólást -Vikyca- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-29 22:29

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-01-29 17:43
Létrehozva: #2251

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 19:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-29 16:47) *
Citromailre és freemailre is megérkeznek a levelek, csak ugye a vevőd ha nem akar nem igazol vissza, hogy elolvasta a leveled. Az enyémek se szoktak visszajelezni, aztán van amelyik csak egy hét után válaszol... . Egyszer volt gond a freemaillel ("fejlesztették"), akkor a vaterás értesítő is késett fél napot, de megérkezett... .
A citromailesed is kap a vaterától értesítőt, hogy nyert és a mailcímedet is megkapja, ha ő valamilyen galaktikus okból nem kapná meg a leveleidet ő még tudna írni neked, ha akarna.

Érdekes nekem mindkét levelező rendszer kompatibilis a vaterával és nem dobta vissza a leveleket soha.

Ebben most tévedsz, de nagyon.
Nézd meg 11 hozzászólással előtted ebben a topikban ott dühöngök ezen én is! Nem hogy a vevőig, még a citromailbe sem jut be (azóta még háromszor kaptam ilyet)

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
akcioovadasz
hozzászólás 2013-01-29 16:56
Létrehozva: #2252

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-29 16:47) *
Citromailre és freemailre is megérkeznek a levelek, csak ugye a vevőd ha nem akar nem igazol vissza, hogy elolvasta a leveled. Az enyémek se szoktak visszajelezni, aztán van amelyik csak egy hét után válaszol... . Egyszer volt gond a freemaillel ("fejlesztették"), akkor a vaterás értesítő is késett fél napot, de megérkezett... .
A citromailesed is kap a vaterától értesítőt, hogy nyert és a mailcímedet is megkapja, ha ő valamilyen galaktikus okból nem kapná meg a leveleidet ő még tudna írni neked, ha akarna.

Érdekes nekem mindkét levelező rendszer kompatibilis a vaterával és nem dobta vissza a leveleket soha.

A hotmailes fiókom nagy eséllyel teszi a junk mailek közé a citromos és a freemailes leveleket, szóval nekem sem a két kedvenc szolgáltatóm

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-29 16:47
Létrehozva: #2253

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:36
Azonosító: 568

IDÉZET(davenport @ 2013-01-25 20:36) *
A legutóbbi negatívom is ezért járt. Három mail ment egy citrommailesnek, de válasz nem jött. Ami zavaró, hogy nem érkezik semmilyen visszajelzés arról, hogy a levél nem került kézbesítésre.

A hozzászólást -Vikyca- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-29 16:50

+Quote Post
akcioovadasz
hozzászólás 2013-01-29 16:34
Létrehozva: #2254

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-25 10:49) *
Közöld, hogy rendőrségi feljelentést teszel. És tényleg tedd meg, akkor is, ha nem olyan magas az összeg. A leveledben, írj határidőt, hogy amennyiben nem kapod meg az általad megjelölt (reális) időpontig vagy a pénzedet, vagy az árut, elballagsz a rendőrségre, mert nem te vagy az az ember, akivel büntetlenül szórakozhatnak. Jó esetben elég, ha csak beígéred, nekem már 2x bejött.
A Vatera egy rendőrségi megkeresésre nekik minden adatot kiad. Szóval tényleg ez a legjobb és különben is szórakozzanak valahol Mekkában, vagy a Pó-síkságon, de ne itt a Vaterán.

Van arra élő példa, hogy a rendőrség eljárt 10e ft alatti ügyben és kárpótolva lett a károsult? Sajnos a bizonyítása sem egyszerű annak, hogy a vevő nem kapott semmit vagy egyáltalán nem azt kapta, amire licitált. Csak azért gondolkozom a feljelentésen, hogy legyen nyoma, ha aztán megvádolnának zaklatás miatt, mert a rafkós gyerek vaterán az anyja, mailben pedig a gyesen lévő barátnője számát adta meg, és most úgy néz ki, mintha szándékosan a családtagjait hívogatnám, akik persze azonnal kinyomják, ahogy bemutatkozom, mondván, hogy nem az ő dolguk (újabban már csak a baba gügyög bele). Akinek van ilyen tapasztalata, leírhatná, hogy mi történik a feljelentés után. Felhívják az illetőt és rákérdeznek, igaz-e a vád? : )

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-28 18:53
Létrehozva: #2255

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kruger028 @ 2013-01-28 18:44) *
Kedves vaterások! Szeretném mindenki figelmét felhivni arra, ha egy mód és lehetősége van bolyka59-től senki se vásároljon!!! Eleibe nagyon odafigyel a kommunikációra majd a pénz átutalása után megszakit mindenféle kommunikációt!!!

Nagy B

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kruger028
hozzászólás 2013-01-28 18:44
Létrehozva: #2256

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-04-15 14:45
Azonosító: 1 706 810

Kedves vaterások! Szeretném mindenki figelmét felhivni arra, ha egy mód és lehetősége van bolyka59-től senki se vásároljon!!! Eleibe nagyon odafigyel a kommunikációra majd a pénz átutalása után megszakit mindenféle kommunikációt!!!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-27 20:43
Létrehozva: #2257

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(eszilva @ 2013-01-27 19:20) *
Tisztelt Vatera,

...önlicit gyanúja merült fe...

Tisztelt eszilva!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy (lejárt aukció esetén is) a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-27 08:55
Létrehozva: #2258

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vongolina @ 2013-01-27 07:50) *
Sziasztok!
Pár napja figyeltem fel egy felhasználóra /ntimi18/, aki egy Intimissimi aukciót indított, ámde 15-20 munkanapos szállítási idővel és a köntöst is egy ázsiai modell mutatta be, tudjátok, egy olyan modell, akivel tele vannak a kínai cuccokat áruló nemzetközi oldalak. Diszkréten az aukció alá írtam, hogy ugyan mondja már meg nekem, ennek mi a vihar köze van az Intimissimihez?? Az eladó meg is változtatta a márkajelzést, azóta csak gyönyörű köntösként kapható. Viszont most egy újabb aukciót indított, ezúttal 8 db "márkás" holmira licitálhat a kedves vevő : Retro farmer, My77 leggings, Intimissimi köntös (természetesen az előzőekből ismert köntösről van szó), Guess ezüst nyaklánc, D&G táska és így tovább. És elképedve néztem, hogy már van is 2 licitáló. Megnéztem az eladó oldalát, 0 értékelés és tele van hasonló aukciókkal, 5ezer forintos Louis Vuitton, D&G, Hermes táska. Mit lehet tenni ilyen esetben azt leszámítva, hogy itt figyelmezteti az ember a többi felhasználót, csak abban az esetben vásároljanak, ha megfelel a kiníi holmi is az ígért Retro farmer helyett, illetve ha nem zavarja őket, hogy 5ezerért természetesen hamis táskát kapnak. Tudom, hogy a vatera nem döntheti el a fényképek alapján, hogy hamis vagy nem, de ez mégis akkora átverés... sad.gif

Tisztelt vongolina!

Minden esetben az eladó vállal felelősséget terméke eredetiségéért, minőségéért, állapotáért.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vongolina
hozzászólás 2013-01-27 07:50
Létrehozva: #2259

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-17 11:22
Azonosító: 1 857 295

Sziasztok!
Pár napja figyeltem fel egy felhasználóra /ntimi18/, aki egy Intimissimi aukciót indított, ámde 15-20 munkanapos szállítási idővel és a köntöst is egy ázsiai modell mutatta be, tudjátok, egy olyan modell, akivel tele vannak a kínai cuccokat áruló nemzetközi oldalak. Diszkréten az aukció alá írtam, hogy ugyan mondja már meg nekem, ennek mi a vihar köze van az Intimissimihez?? Az eladó meg is változtatta a márkajelzést, azóta csak gyönyörű köntösként kapható. Viszont most egy újabb aukciót indított, ezúttal 8 db "márkás" holmira licitálhat a kedves vevő : Retro farmer, My77 leggings, Intimissimi köntös (természetesen az előzőekből ismert köntösről van szó), Guess ezüst nyaklánc, D&G táska és így tovább. És elképedve néztem, hogy már van is 2 licitáló. Megnéztem az eladó oldalát, 0 értékelés és tele van hasonló aukciókkal, 5ezer forintos Louis Vuitton, D&G, Hermes táska. Mit lehet tenni ilyen esetben azt leszámítva, hogy itt figyelmezteti az ember a többi felhasználót, csak abban az esetben vásároljanak, ha megfelel a kiníi holmi is az ígért Retro farmer helyett, illetve ha nem zavarja őket, hogy 5ezerért természetesen hamis táskát kapnak. Tudom, hogy a vatera nem döntheti el a fényképek alapján, hogy hamis vagy nem, de ez mégis akkora átverés... sad.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-26 23:55
Létrehozva: #2260

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(misikorodi @ 2013-01-26 23:48) *
Kedves Vatera! szeretnék jelenteni egy aukciót hiszen önlicitálás történik az eladó a saját aukciójára licitál megér egy IP cím ellenörzést az előttem lévő lictáló és az eladó szerintem egy és ugyan az a személy mivel egy ezelőtt licitáló ismerősőmet tiltottaa licitről aki 20000ft értékben ajánlatott tett és tullicitálta magának sőtt érdemes megnézni ezen felhaszáló regisztráció dátumát is aki túllicitáta hisz nem is fúra ,hogy pont az nap lett vatera felhasználó .

Tisztelt misikorodi!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy (lejárt aukció esetén is) a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1348 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-11 16:03