IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-06 21:41
Létrehozva: #2241

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(CopperChurch @ 2013-01-06 20:30) *
Szinte naponta írhatnék ebbe a témába ...

A kérdései ebben a helyzetben indifferensek. Amíg a megfelelő értékeléssel le nem zárja az adásvételt - akár létrejött, akár nem -, addig nem adhatja el másnak a terméket.
A vevő ezek után teljes joggal adhat negatív értékelést.

Ha a címből az irányítószámot hiányolta, azt pont fél perc alatt megtalálhatta volna az interneten. dry.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-01-06 21:41
Létrehozva: #2242

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Ezután jópár e-mail váltás követkett. Mivel már lassan 1 hónap eltelt a rendelése óta így elfogyott az általa rendelt termék (több terméket árulok (nagyobb tételekben), így e-mailben értesítettem erről és a további teendőkről. Kértem, hogy adja meg a számlaszámát, hogy majd visszautalhassam a pénzét (ha egyáltalán megérkezik).

Itt hibáztál szerintem. Ha nem álltál el a vásárlástól a megszokott körök után (fizetési felszólítások, negatív, vagy semleges értékelés), akkor meg kellett volna tartanod azt az árut, amit megvett.

-miért nem hajlandó együttműködni a Vatera a tapasztaltabb eladókkal, ha az ilyen tudatlan, tapasztalatlan, primitív emberek hátráltatják?

Nem tudom, miről beszélsz, velem nap mint nap együttműködik a Vatera. Ebben az esetben hogyan kellene együttműködnie?
Amúgy örülj, hogy olyan közegbe születtél, hogy nem lettél primitív és tudatlan. Sok embernek nem adatik meg a lehetőség (nemcsak anyagi, hanem egyebek, sőt főleg azok) arra, hogy okossá válhassanak. Az ember értéke nem csak az esze.

Belátom nincs türelmem az emberekhez, az ilyeneket képtelen vagyok elviselni.

Pedig ha emberekkel foglalkozol, akkor nem árt a türelem.

Muszáj volt leírnom és érdekelne, hogyan lehet ebből a helyzetből a legjobban kijönni.

Türelemmel lehetett volna kijönni jól a helyzetből, segítőkészséggel, megértéssel, vagy olyan egyértelmű kommunikációval, aminek segítségével meg tudod védeni a százalékos arányodat.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-06 16:15
Létrehozva: #2243

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Whitetrash @ 2013-01-06 11:03) *
Nekem ő az első negatívom közel 500 adásvételemből, mert senki nem volt ennyire jellemtelen és arrogáns mint ő,eddig mindenkivel akivel gond akadt meg tudtam egyezni! Meg lehet nézni az ő értékeléseit!

Mindenki vonja le a következtetést mindezek alapján és az értékeléseink szövege alapján!

Köszönettel!

Részemről akkor rögtön levontam a következtetést. Az értékelés szövege jellemzi az eladót. not_i.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-06 15:52
Létrehozva: #2244

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Mindenki vonja le a következtetést mindezek alapján és az értékeléseink szövege alapján!

Köszönettel!

Megtettük.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-06 15:48
Létrehozva: #2245

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

...
Nekem ő az első negatívom közel 500 adásvételemből, mert senki nem volt ennyire jellemtelen és arrogáns mint ő,eddig mindenkivel akivel gond akadt meg tudtam egyezni! Meg lehet nézni az ő értékeléseit!

Köszönettel!

Köszönjük, a következtetést levontuk, úgy érzem minden hozzászóló azonnal átlátta a helyzetet, ha nem is a szakmai részét, de az emberi oldalát mindenképpen. Igen, megnéztem/megnéztük az Ön, és a "kedves" reklamáló értékeléseit is, de nem is a darabszám a fontos ilyenkor, hanem a problémás esetek kezelése, a hangnem, a stílus, sokkal többet elárul mindenkiről.
További sikeres Vaterázást!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-06 15:40
Létrehozva: #2246

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(madmatyko @ 2013-01-06 14:32) *
Nem is az összeg a lényeg, mert nem jelentős, csak nem szeretem ha átvernek.

Szerettem volna értékelni, de pozitívan smile.gif, ezért adtam neki bőven időt a reagálásra. A 60 napos limitről nem tudtam.

Igen, ez egy új, amúgy nagyon jó dolog. Kellett, hogy kapjál az értékelés megírásáról levelet a Vaterától és a végén már valamelyik tartalmazza azt is, hogyha nem értékelsz, akkor már nem teheted. Azt hiszem, ez az 57. napon van, de ebben nem vagyok biztos.
Nem értem, miért akartál egy olyan eladónak pozitív értékelést adni, aki szándékosan becsapott. Akkor az utánad jövők is meg fognak bízni benne, és őket is becsaphatja. huh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
madmatyko
hozzászólás 2013-01-06 15:32
Létrehozva: #2247

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-25 17:03
Azonosító: 11 521

Nem is az összeg a lényeg, mert nem jelentős, csak nem szeretem ha átvernek.

Szerettem volna értékelni, de pozitívan smile.gif, ezért adtam neki bőven időt a reagálásra. A 60 napos limitről nem tudtam.

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-06 14:28) *
Ez most így nyom nélkül múlik el. Javasolnám a rendőrségi feljelentést, de ekkora értéknél eléggé furcsán hatna. Nem reális.
Ha ő kártalanítani akart volna tényleg, akkor megtette volna. Egy korrekt eladó abban a pillanatban intézi a dolgot, amint kiderül, hogy valami nem jól sült el. Már csak azért is érdemes lett volna értékeléssel kifejezned a véleményedet, mert már a termékleírás is hamis volt, hiszen a cucc ragasztva volt. Olyan előfordulhat, hogy valami kisebb sérülést nem veszek észre, bár ez is nagyon ritka, annyit van kézben az áru, hogy tényleg minimális az esélye, de matematikailag előfordulhat. Az is előfordulhat, hogy valaki a "jó állapotot" másképpen ítéli meg. De egy ragasztott áru hibás, ezt fel kellett volna tüntetni a terméklapon. Tehát itt már ez egy olyan jel volt, ami miatt kár volt várnod ilyen sokáig, mert pont annyira őszinte a visszafizetési szándéka, mint az áru ismertetése. És aki ilyennel szórakozik, az a mi hitelünket rontja.
Hatvan napba minden belefér. Még az is, hogy összeszedje a vételárat, ha esetleg elköltötte, bár ekkora értéknél ez nem okozhatna problémát. Kár, hogy ilyet lát az ember...
Hidd el az e-maileket olvassa...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-06 15:28
Létrehozva: #2248

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(madmatyko @ 2013-01-06 14:14) *
Sziasztok

Ha már értékelni nem tudom az aukciót leírom itt mi történt, nehogy más is így járjon:
...

Sajnos türelmemnek estem áldozatul és kicsúsztam a 60 napos értékelési időből.
üdv:
MM

Ez most így nyom nélkül múlik el. Javasolnám a rendőrségi feljelentést, de ekkora értéknél eléggé furcsán hatna. Nem reális.
Ha ő kártalanítani akart volna tényleg, akkor megtette volna. Egy korrekt eladó abban a pillanatban intézi a dolgot, amint kiderül, hogy valami nem jól sült el. Már csak azért is érdemes lett volna értékeléssel kifejezned a véleményedet, mert már a termékleírás is hamis volt, hiszen a cucc ragasztva volt. Olyan előfordulhat, hogy valami kisebb sérülést nem veszek észre, bár ez is nagyon ritka, annyit van kézben az áru, hogy tényleg minimális az esélye, de matematikailag előfordulhat. Az is előfordulhat, hogy valaki a "jó állapotot" másképpen ítéli meg. De egy ragasztott áru hibás, ezt fel kellett volna tüntetni a terméklapon. Tehát itt már ez egy olyan jel volt, ami miatt kár volt várnod ilyen sokáig, mert pont annyira őszinte a visszafizetési szándéka, mint az áru ismertetése. És aki ilyennel szórakozik, az a mi hitelünket rontja.
Hatvan napba minden belefér. Még az is, hogy összeszedje a vételárat, ha esetleg elköltötte, bár ekkora értéknél ez nem okozhatna problémát. Kár, hogy ilyet lát az ember...

IDÉZET(sixer66_t @ 2013-01-06 14:24) *
Sajnos nem tudom elkérni, mert mint mondtam, már ki van kapcsolva és email-re sem válaszol. De a másik vevő, aki a tv-t vette elutalt neki 150.000-et és neki is futárral küldi a csomagot állítólag.Hát kíváncsi leszek, hogy tényleg elküldi e, de írtam is neki, hogy sok reményt fűzzön hozzá.

Hidd el az e-maileket olvassa...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-06 15:24
Létrehozva: #2249

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-01-05 14:20
Azonosító: 1 949 814

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-05 19:30) *
Kér el a csomag azonosító számát és nézz utána a csomagnak.

Sajnos nem tudom elkérni, mert mint mondtam, már ki van kapcsolva és email-re sem válaszol. De a másik vevő, aki a tv-t vette elutalt neki 150.000-et és neki is futárral küldi a csomagot állítólag.Hát kíváncsi leszek, hogy tényleg elküldi e, de írtam is neki, hogy sok reményt fűzzön hozzá.

IDÉZET(nyubocs @ 2013-01-05 19:52) *
Végülis melyik futárszolgálatot fizetted ki neki?

Ő azt mondta GLS-el küldi, de hát tudod mit küldött.Szerintem magát el nyaralni, főleg ha kifizették neki a 150.000-es tv-t, a 122.000Ft-os Iphone-t , Én a 18.400-at a lejátszóra és eladott még egy külső vinyót is.Ebből már lehet bulizni egyet, bár túl messzire nem jut vele.

A hozzászólást -sixer66_t- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-06 15:27

+Quote Post
madmatyko
hozzászólás 2013-01-06 15:14
Létrehozva: #2250

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-25 17:03
Azonosító: 11 521

Sziasztok

Ha már értékelni nem tudom az aukciót leírom itt mi történt, nehogy más is így járjon:

Az alábbi linken található termeket vásároltam meg "jucubaba"-tól:
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/konyha_k...1665123560.html

Szokásos menet, érdeklődés, működik-e stb. Minden pozititv, leütöttem, utaltam azonnal. Ügyintézés gyors, termek megjött pár nap alatt.

Megérkezéskor tapasztaltam, hogy a kapott termek hibás (a kinyomó rész nem ment be a helyére), szemmel láthatóan probléma volt vele korábban is, hiszen ragasztva volt (http://kepfeltoltes.hu/121225/IMG-20121112-00045_www.kepfeltoltes.hu_.jpg).

Átvétel után azonnal jeleztem az eladónak, aki az első levelemre egy hét késéssel válaszolt, jelezte hogy visszafizeti a vételárat ő nem próbálta ki, de ezután elérhetetlen volt.
Még három-négy levelet írtam (szerettem volna kultúráltan zárni az ügyet), nem jött válasz.

Sajnos türelmemnek estem áldozatul és kicsúsztam a 60 napos értékelési időből.

üdv:
MM

+Quote Post
Whitetrash
hozzászólás 2013-01-06 12:03
Létrehozva: #2251

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-14 09:02
Azonosító: 1 360 686

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 21:42) *
A lenyúlást viccnek szántam, arra akartam utalni h. természetesen küldöm ha kifizeti végre.
A posta drágább, de nem sokkal, az utalás viszont sokkal (az én bankomnál)... de még az se biztos h. hétfőn kifizeti, mert egyszer már "utalt" csak a bank elszúrta, remélem érződik a... .
Én majdnem dobtam egy hátast... én elég tárgyilagosan értékelek (negatívnál), bár a legutóbbi negás nem így gondolja, szerintem egy negát nem lehet mégjobban virágnyelven megfogalmazni, ti ketten viszont már azért személyeskedtek szerintem (mondjuk a negára mindig személyeskedve válaszolnak az érintettek... meg magukat próbálják mosni). Gondolom a levélváltásotok akkor nagyon cifra lehetett.

Legközelebb írd ki szépen a lapodra h. a termék teszteletlen és visszavásárlási garancia nincs, ennek tudatában licitáljanak, mindezt szép nagy piros karakterekkel. Arra már nem emlékszem h. hibásként raktad-e fel, ha nem vagy biztos benne h. működik szerintem hibásként rakd fel (ha lesz hasonló terméked), ha mégis működik az csak jó a vevőnek és nem éri csalódás.

Egyetértek az előttemszólóval!
Ennyi lett volna a dolga de hát egy zseni és nem érti hogy sim nélkül is kiderül ha rádugja egy gépre hogy még csak a szoftverét sem telepíti mert teljesen le van nullázva a modem! Gondolom a zseni próbált rajta frissíteni vagy akármi csak tudatlan mert ehhez a típushoz (HuaweiE173-s2) nincs elérhető frissítés a neten, sem a gyártó honlapján!
Ellenben én a megkérdőjelezett "szakember" aki évek óta ezen készülékek tesztelésével és kompatibilitási gondjainak megoldásával foglalkozom megbízásból rendelkezem ilyen helyreállító szoftverrel és felszereléssel de ez a modem menthetetlen volt már mindezek ellenére!

Azért napok múlva jelentkeztem a problémával mert elég elfoglalt vagyok és akkor jutott rá időm hogy kipróbáljam! Ennyire egyszerű!

A kommunikációjáról a kedves eladónak pedig annyit, hogy telefonhívás volt az első részemről ahol dadogott és lerázott azzal, hogy majd ír e-mail-t mikor elmondtam a problémát! Persze e-mail- nem jött ezért én írtam de arra sem válaszolt , majd napok múlva újra írtam mire nagy nehezen válaszolt hogy én vagyok a hibás, miért vettem meg meg miért nem kérdeztem és hasonló kifogások!

Hangsúlyozom, nem hibásként árulta a készüléket! Tehát működő készüléket árult amit hálózati üzem közben nem tudott kipróbálni sim hiányában!
Viszont ez a típus micro sd kártyával bővíthető és így pendrive-ként is használható lenne de ez is csak akkor ha fel van telepítve a szoftvere a számítógépre!
Aki használ mobilinternetet az tudja ezt! Na ő nem, még mindig nem érti!

A viselkedéséből és hozzáállásából teljes mértékben arra lehet következtetni, hogy direkt megtévesztő szándékkal csinálta így a dolgokat!

A házhozszállításról meg annyit hogy a párja abban a villamosmegállóban szokott felszállni a villamosra ahol én is gyakran megfordulok, csupán időpontot kellett egyeztetni!

Az eladó védekezési reakciója az lett( migel gondolom belátta a hibáját de kártalanítani nem akar 2000.-Ft XD), hogy támad alaptalan vádakkal illet és rossz híremet kelti!

Nem tartom kizártnak, hogy további alaptalan vádakkal fog előrukkolni!

Köszönettel!

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-06 01:09
Létrehozva: #2252

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-01-06 00:03) *
Mindegy milyen smilét teszünk, mosking.gif blink.gif laugh1.gif bagoly mondja verébnek... not_i.gif

Valóban mindegy, csak nekem a szemeim rögtön jojózni kezdtek blink.gif és közbe mondtam "kultúra az van" not_i.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-06 01:03
Létrehozva: #2253

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-01-05 23:42) *
Inkább így tanulságos dry.gif

Mindegy milyen smilét teszünk, mosking.gif blink.gif laugh1.gif bagoly mondja verébnek... not_i.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-06 01:03

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-06 00:42
Létrehozva: #2254

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tormgab @ 2013-01-05 21:53) *
Az értékelések szövegezése pedig valóban tanulságos laugh1.gif

Inkább így tanulságos dry.gif

+Quote Post
tormgab
hozzászólás 2013-01-05 22:53
Létrehozva: #2255

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-14 14:48
Azonosító: 149 176

Én csupán egy dolgot nem értek:

"Ráadásul a terméket házhoz vittük neki!"

Na most. Ha én veszek egy teszteletlen terméket és azt nekem házhoz hozzák, (pláne ha egy mobilnetről van szó), akkor a metódus a következő:

1. Üdvözlöm kedves eladó. Köszönöm, hogy elhozta a terméket. Megkínálhatom egy kávéval?
2. Egy perc türelmet kérek, a kávé lefő.
3. Mobilinternetbe sim be, gépbe bedug, meg se nyikkan.
4. Kávé felszolgál, közösen megoldás megoldás keresés.

Túl azon, hogy én visszavettem volna (de csak és kizárólag azért, mert nem szívlelem a hasonló szenvedést egy terméken), nem nagyon lehet igazat adni a vevőnek.

Az értékelések szövegezése pedig valóban tanulságos laugh1.gif

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 22:42
Létrehozva: #2256

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 568

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-01-05 13:55) *
Senki nem mondta, hogy nyúld le a pénzét! Ezt én írtam "Most döntsd el, küldöd neki az árút vagy nem."
Ez viszont nem = a pénz lenyeléssel, ugyanis azt vissza is lehet utalni. Apróság csak de a posta is drágább már.
Értékelés módosításba beírod fizetett és azért kéred a módosítást.

A lenyúlást viccnek szántam, arra akartam utalni h. természetesen küldöm ha kifizeti végre.
A posta drágább, de nem sokkal, az utalás viszont sokkal (az én bankomnál)... de még az se biztos h. hétfőn kifizeti, mert egyszer már "utalt" csak a bank elszúrta, remélem érződik a... .

IDÉZET(csencsmen @ 2013-01-05 20:46) *
Tisztelt Fórumozók!

Szeretnék megosztani veletek egy tapaztalatot egy "kedves" felhasználóval! Mivel kezdő fórumozó vagyok, így a nevét nem írnám le, de akit érdekel az a legfrissebb negatív értékelésem adóját keresheti! Mindenek előtt leszögezném, hogy egyáltalán nem érzem magam hibásnak, hisz nem ez az első eset, hogy így adok el valamit!

Az eset.
Van egy mobilinternet, amit SIM hiányában nem tudtam tesztelni ( a telefonomban nano SIM van, így azzal tesztelni esélytelen ), így teszteletlenként hirdettem meg. Eszembe sem jutott a gépbe dugni, hisz kártya nélkül semmi értelmét nem láttam. Megnéztem a többit a vatera kínálatában 5000-6000ft, így én ezt 1900ft-ért meghirdettem. Jött is az illető és kérdés nélkül leütötte a terméket, majd miután átvette rá pár nappal jelezte, hogy rossz, mit ajánlok megoldásként.
Mivel az aukcióban leírtam, hogy teszteletlen, ennek tudatában licitálj és garanciát se vállaltam rá, így elzárkóztam a visszavásárlástól, mert időközben kiderült, hogy ő "szakember" és ilyenek bütykölésével foglalkozik. Ez épp elég ok volt arra, hogy az is megfordult a fejemben, hogy elrontotta az eszközt, de lényeg a lényeg, nem akartam visszavenni.
Ez neki nem tetszett, negatívat adott, amivel nincs bajom, mert ugye erre van az értékelés, persze én is megjutalmaztam egy negatív értékeléssel, mert nemcsak, hogy arrogáns, hanem egy büdös tahó is volt.

Most nem írnám le, hogy milyen e-mail-eket írt, de a családom gyalázásátó kezdve a létező összes alpári primitív jelzőt rám és a családomra aggatta.

Nem mertem leereszkedni a szintjére, mert féltem, hogy a rutinjával legyőz, így arra jutottam, hogy megosztom veletek ezt az esetet! Szeretném ha a fórumot olvasók rávilágítanának az én hibáimra is, mert akkor fogom tudni, hogy mit tehetek a későbbi viták elkerülése ügyében.

Köszönöm, hogy elolvasta!

Én majdnem dobtam egy hátast... én elég tárgyilagosan értékelek (negatívnál), bár a legutóbbi negás nem így gondolja, szerintem egy negát nem lehet mégjobban virágnyelven megfogalmazni, ti ketten viszont már azért személyeskedtek szerintem (mondjuk a negára mindig személyeskedve válaszolnak az érintettek... meg magukat próbálják mosni). Gondolom a levélváltásotok akkor nagyon cifra lehetett.

Legközelebb írd ki szépen a lapodra h. a termék teszteletlen és visszavásárlási garancia nincs, ennek tudatában licitáljanak, mindezt szép nagy piros karakterekkel. Arra már nem emlékszem h. hibásként raktad-e fel, ha nem vagy biztos benne h. működik szerintem hibásként rakd fel (ha lesz hasonló terméked), ha mégis működik az csak jó a vevőnek és nem éri csalódás.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-01-05 22:10
Létrehozva: #2257

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-05 21:00) *
Megtettem. Tanulságos. Maradok ennyiben. smile.gif

Én is, szerintem is, én is.
smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 22:01
Létrehozva: #2258

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-01-05 21:00) *

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-01-05 22:00
Létrehozva: #2259

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-05 20:51) *
Hát nem nagyon tudom, hogy pontosan mit kellett volna tenned, vagy ő mit tett és mit nem tett. De elolvastam mindkettő értékelést. Azt is, amit te adtál és azt is, amit ő.
Javaslom a többieknek is.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-05 21:51
Létrehozva: #2260

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csencsmen @ 2013-01-05 20:46) *
Tisztelt Fórumozók!

Szeretnék megosztani veletek egy tapaztalatot egy "kedves" felhasználóval!
....
Nem mertem leereszkedni a szintjére, mert féltem, hogy a rutinjával legyőz, így arra jutottam, hogy megosztom veletek ezt az esetet! Szeretném ha a fórumot olvasók rávilágítanának az én hibáimra is, mert akkor fogom tudni, hogy mit tehetek a későbbi viták elkerülése ügyében.
...

Hát nem nagyon tudom, hogy pontosan mit kellett volna tenned, vagy ő mit tett és mit nem tett. De elolvastam mindkettő értékelést. Azt is, amit te adtál és azt is, amit ő.
Javaslom a többieknek is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-02 05:10