IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-02 13:33
Létrehozva: #2241

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(justone96_v @ 2012-11-02 12:28) *
Üdv!Van tt 1 felhasználo akinek sikerült átvernie engem!Emporioarmani80!-nick nevét azért írom h más is lássa,és ne esen ugyan abba a hibába!
Történet:Vettem tölle 1 laptopt aminek a leirása teljesen más mit azt Ő előadta!Nem ismeri el,sőtt kitörli a hszeket,amiket Ő írt a laptopról!
Ahogy néztem nem ez az első esete :S.Az ilyen hazug csalokat nem lehetne valahogy kiszűrni?-ha már jártak így egy jó páran?? blink.gif

Tisztelt justone96_v!

A kiszűrés kitűnő eszköze a negatív értékelés. Ha ennyire elégedetlen volt a termékkel, akkor miért csak semlegesre értékelte az eladót?
Ha ön nem teszi meg amit lehet, akkor miért mástól várja a megoldást? A semleges értékeléssel pont azt segítette elő, hogy az eladó aktív maradhasson. angry2.gif

Egyébként egy 98.58%-os felhasználóról van szó, tehát összességében nem tűnik problémásnak.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
justone96_v
hozzászólás 2012-11-02 13:28
Létrehozva: #2242

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-11 16:24
Azonosító: 1 826 771

Üdv!Van tt 1 felhasználo akinek sikerült átvernie engem!Emporioarmani80!-nick nevét azért írom h más is lássa,és ne esen ugyan abba a hibába!
Történet:Vettem tölle 1 laptopt aminek a leirása teljesen más mit azt Ő előadta!Nem ismeri el,sőtt kitörli a hszeket,amiket Ő írt a laptopról!
Ahogy néztem nem ez az első esete :S.Az ilyen hazug csalokat nem lehetne valahogy kiszűrni?-ha már jártak így egy jó páran?? blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-30 09:38
Létrehozva: #2243

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(holphajni @ 2012-10-30 00:19) *
...
Szóval, ennyire biztonságos az itteni üzletelés...
....

Hát igen, mert azok, akiket esetleg megkárosítanak, ahelyett, hogy megtennék a rendőrségi feljelentést, elkezdenek számolgatni, hogy nekik mennyire éri meg ezt tenni. Így aztán kissé lassabban tűnnek el azok az emberek, akik nem közénk valók. De azért majdcsak meglesz ez is. A VAterea sem ül a babérjain, na és biztos akad majd, aki feljelenti.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
holphajni
hozzászólás 2012-10-30 01:19
Létrehozva: #2244

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-10-24 20:13
Azonosító: 1 863 896

Üdv!
Fejlemények, vagyis...
Nos, beszámolót kértem egy ismerősömtől, aki nagyon jól ismeri az efféle dolgokat (mondhatni belülről), hogy mennyire is érné meg nekem rendőrségi feljelentést tenni, vagy esetleg polgári perbe fognom a(z) (kedves) eladót. A vége a beszélgetésnek sajnos nemleges lett, ill. az elhangzott érvelések után az ésszerű döntés. Ilyen kicsi összegnél én bukhatok nagyobbat, ugyanis a rendőrség egy ideig nyomoz, majd az ügyészségre küldi, akik kivizsgálják az esetet, majd bírósági ügy. Ha polgári perbe penderítem az ügyet, ott rögtön bírósági ügy. Ezek a tárgyalások nagy valószínűséggel nem a saját városom bíróságán zajlana, ami nekem úti költséget okoz, időkiesést is egyaránt, no meg persze nem is egyszer-kétszer kéne megjelenni ott. Így sajnos nem éri meg feljelentenem, sem perbe fognom. Hálelúja... ezt megúszta a... (nem írom le a jelző, amit gondolok, nagyon vulgáris volna)
Van egy láda szemetem, neki van valamivel kevesebb, mint 5000ft-ja... drága tüzelő, az már biztos...
Szóval, ennyire biztonságos az itteni üzletelés...
Sebaj, remélhetőleg még maradtak értelmes, korrekt üzletelők is.

IDÉZET(holphajni @ 2012-10-24 20:38) *
Üdv!
Ahogy már látom, akadnak itt olyan problémás felhasználó felek, mint ahogy nekem is.
Szeretném elmesélni a sztorit, mert nagyon bántja a csőrömet.
Kb. 3 hete vásároltam egy eladótól egy ruhacsomagot, melynek tartalma nem egyezett meg azzal, amit a hirdetés képén láthattunk, illetve annak leírásával. A leírás I.-II. osztályú termékeket reklámoz, ehelyett az V.-VI. kategóriába is csak nagyon nagy jó szívvel sorolhatom! (még géprongynak vagy olajos rongynak sem használnám) A leírás nem tartalmazta, hogy a csomaghoz jár még állati ürülék (esetemben cica kaki) állati szőr, foltok, az a kínzó bűz (még csoda, hogy a postán nem gyújtották fel emiatt) és az a kedves élősködő család, ami beköltözött az ágyunkba, akik párom lábát és más testrészeit összecsipkedték, akiket csak gőz tisztítóval lehetett kiköltözésre, vagy elpusztulásra bírni. Nos a kedves eladó, miután jeleztem neki a csomag visszaküldési szándékom, amivel egyetemben az összegvisszakérését is megtettem, arra kért, hogy küldjek neki pozitív értékelést, majd visszaküldi az összeget. Naná, pozitív értékelés megvásárlása... Ahha... meg mit nem... Azonnal jeleztem a problémát a vatera felé, akik azzal takaróztak, hogy ők csak információ közvetítők, semmi mást nem tehetnek ügyemmel kapcsolatban. Értesítettem a kedves eladót, hogy a pozitív értékelésről még csak ne is álmodjon, majd ő is, hogy én se a pénzemről, ezzel be is fejezte a kommunikációt e-mailben. Október 10-én megfogalmaztam neki, hogy amennyiben 10 naptári napon belül nem érkezik meg az összeg a számlaszámra, október 24-ével lezárólagosan, élni fogok a rendőrségi feljelentési jogommal a városi kapitányságon. Erre az üzenetre az elmúlt 10 napban semmilyen választ nem kaptam, ma elküldtem neki a negatív értékelést, majd szándékozom megtenni a feljelentést is, abból kiindulva, ahogy itt láttam, hogy már 1400ft után is tettek egyesek feljelentést.

Ajánlom mindenkinek az eladót tiltó listára helyezni!
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=120835

Ahogy utána olvasgatunk egy kicsit, a korábbi értékelésekből is látszik, hogy nem "tiszta szándékú" a nagyon nem kedves eladó fél!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-29 17:26
Létrehozva: #2245

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(geovihar @ 2012-10-29 14:50) *
Az alábbi akció keretei között olyan szoftver került meghirdetésre, ami nem az eladó saját, szellemi tulajdona...

Tisztelt geovihar!

Ilyen jellegű bejelentést kizárólag az illetékes hatóságtól vagy a jogtulajdonostól tudunk elfogadni a jogszabályokban előírt formátumban.
Amennyiben ön a jogtulajdonos vagy meghatalmazottja, akkor a bejelentést a következő linken megteheti: http://www.vatera.hu/jogsertotartalom/

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-29 15:45
Létrehozva: #2246

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-29 14:31) *
Tényleg így gondolod?
A vevő annak tudatában licitált, hogy tudta a két helyszínt, mert a levelezésben le volt írva.
Azt nem is írtam, hogy már a második e-mail-jében próbálkozott más kerülettel is.
Akkor úgy gondolod, ha ezért fogok rossz értékelést kapni, esélytelen, hogy töröltessem? blink.gif

Nem tudom, tudod, hogy nem tudhatom, annyi mindentől függ. Miért érzem azt, hogy olyat akarsz a számba adni, ami nem volt benne?smile.gif
Nem azt mondtam, amit kililáztam, de mindig problémás egy olyan értékelést töröltetni, ami nem egészen egyértelmű. Kérj állásfoglalást az ÜSZ-tól. Ne azt kérdezd, hogy törlik-e az értékelést, amit majd esetleg a jövőben kapsz, hanem azt, hogy el kell-e vinned a cuccot. És kb. a levelezéssel, ügyintézéssel egy csomó időd elmegy, közben idegeskedsz, majd' a guta üt meg. smile.gif Fogd a hónod alá a cuccot, menj el vele oda, ahová a "kedves" vevő kívánja. Odafelé mérgelődsz, visszafelé sétálj, nézelődj, ülj be egy füstös kiskocsmába, igyál az egészségemre egy gintonikot, szidd magadban az anyámat, de mire hazaérsz, letisztul az egész, és a hideg idő kipucolja a gondolatokat is. Magyarul nem leszel nyűgös. Persze ez csak egy alternatíva, és akkor megvalósítható, ha éppen van időd. Nem biztos, hogy jó.smile.gif _olel.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-10-29 15:31
Létrehozva: #2247

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-29 15:18) *
Tudom, más, nálam nyugodtabb ember azt mondaná, hogy ne vidd el. Én azt mondom, ha teheted akkor még ha időveszteség is...

Tényleg így gondolod?
A vevő annak tudatában licitált, hogy tudta a két helyszínt, mert a levelezésben le volt írva.
Azt nem is írtam, hogy már a második e-mail-jében próbálkozott más kerülettel is.
Akkor úgy gondolod, ha ezért fogok rossz értékelést kapni, esélytelen, hogy töröltessem? blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-29 15:18
Létrehozva: #2248

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-29 13:58) *
...
Majd ma ezt az e-mailt kaptam:

"Szia!
Akkor ma menj a dolgod után, és holnap 5 körül a x úti végállomáshoz menj el légyszi, igazán nincs messze a y úttól gyalog se,és pár fokkal melegebb is lesz. Bnőm baromira nem ismeri a környéket,de én se bolyonganék ott az ismeretlenbe... ha ő a város másik végéből addig elmegy akkor,te is közelíthetsz pár lépéssel felénk úgy gondolom. Ennyi még fedi az én véleményem szerint a vaterán rád írt "rugalmas" kifejezést.
(Mielőtt úgy tűnne: nem vagyok egyébként bunkó típus,csak a macerás intézkedés már kicsit szívja az idegeimet,nem ártana 1 kis kompromisszumkészség)
üdv, Eszter"

Tudni kell. hogy a x út valóban a két opció között szerepelt, de az elmúlt két hétben, mivel ezen a héten szabin vagyok ezért most csak az 1 lehetőség a lakcímem maradt, ami állítólag nincs messze a x úttól sad.gif
Postázást elutasította. Ebből valószínüleg nem jövök már jól ki.... mad.gif

Vidd el házhoz. Tényleg. különben megszívod. Aztán várd ki az értékelését, vagy a 60 napot. Aztán mehet a semleges, tényszerűen, higgadtan. Milyen macerás intézkedésről beszél? Hogy két héttel a leütés után még nincs kifizetve az áru? Na ne vicceljünk.
Tudom, más, nálam nyugodtabb ember azt mondaná, hogy ne vidd el. Én azt mondom, ha teheted akkor még ha időveszteség is...
Amúgy még mindig tartom azt a véleményemet, hogy a személyes átvétel azt jelenti, hogy a vevő eljön a cuccért és nem azt, hogy én mérlegelem, hogy ő mennyit közelít és akkor ehhez képest én mennyit közelíthetek. Én nem közelítek alapesetben. Közelítsen a vevő.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-29 15:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-10-29 14:58
Létrehozva: #2249

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Véleményt kérnék mindjárt két dologgal kapcsolatban.

Az első 09.18-án nyert nálam, eleinte még válaszolgatott is az e-mailjeimre, de egy jó ideje már se kép, se hang.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3805614

Akitől nagyon szeret vásárolni, brummbrumm111 neve ismerős volt, megnéztem rajta van a tiltómon. Nem tudom miért, de ok nélkül nem szoktam senkit odatenni.
Lehet, csak paranoia, de valamiért úgy érzem a két felhasználó egy személy!?

A másik, 10.15-tel nyert tőlem. Kérte, hogy csak a következő héten venné át a barátnője a kabátot, írtam, hogy nem probléma. Két hely volt megadva a személyes átvételre, akkor mikor megnyerte.
Próbálkozott mára egy harmadikkal, kedvesen írtam, hogy még talán el is vinném, de nincs rá most lehetőségem.
Majd ma ezt az e-mailt kaptam:

"Szia!
Akkor ma menj a dolgod után, és holnap 5 körül a x úti végállomáshoz menj el légyszi, igazán nincs messze a y úttól gyalog se,és pár fokkal melegebb is lesz. Bnőm baromira nem ismeri a környéket,de én se bolyonganék ott az ismeretlenbe... ha ő a város másik végéből addig elmegy akkor,te is közelíthetsz pár lépéssel felénk úgy gondolom. Ennyi még fedi az én véleményem szerint a vaterán rád írt "rugalmas" kifejezést.
(Mielőtt úgy tűnne: nem vagyok egyébként bunkó típus,csak a macerás intézkedés már kicsit szívja az idegeimet,nem ártana 1 kis kompromisszumkészség)
üdv, Eszter"

Tudni kell. hogy a x út valóban a két opció között szerepelt, de az elmúlt két hétben, mivel ezen a héten szabin vagyok ezért most csak az 1 lehetőség a lakcímem maradt, ami állítólag nincs messze a x úttól sad.gif
Postázást elutasította. Ebből valószínüleg nem jövök már jól ki.... mad.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-29 15:03

+Quote Post
geovihar
hozzászólás 2012-10-29 14:50
Létrehozva: #2250

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-31 09:51
Azonosító: 447 115

Az alábbi akció keretei között olyan szoftver került meghirdetésre, ami nem az eladó saját, szellemi tulajdona, és azt fórumokról töltöte ingyen, majd a Vatera piacterén szeretné árusítani. Ennek az un. firmware módosításnak amúgy is "törvénybeütköző" jellege van:

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1665037310.html

Az eladót tájékoztattam erről, aki kitörölte a hozzászólásomat és letiltott, holott ezt az üzenetet továbbra is el tudja olvasni a Vatera illetékessége. Ennek tudatában kérem olvasák el az alábbi akció hozzászólásait, ahol az eladó kimondja nyiltan, hogy pénzért adja oda a készüléken futó szoftvert:

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1661100620.html

Kérem vizsgálják ki az esetet! Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-28 21:34
Létrehozva: #2251

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TurboK @ 2012-10-28 20:24) *
Hol adthatok be ilyen jellegű panaszt a vatera felé? Ugye a fórum azt írja hogy ide nem írhatok ilyen jellegű infót.

Amugy direkt tettem mentést a vaterás és ebayes aukcióról is, pont emiatt, és azért faggattam az eladót is hogy bizonyitsa valahogy, hogy tényleg eladta a termékét még mielőtt leütötte - de nem kaptam semmi bizonyitékot.

Itt is van egy szürke csíkban a Kapcsolatfelvétel. "Felhasználóval kapcsolatos probléma".

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-28 21:33
Létrehozva: #2252

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(TurboK @ 2012-10-28 21:24) *
Hol adthatok be ilyen jellegű panaszt a vatera felé? Ugye a fórum azt írja hogy ide nem írhatok ilyen jellegű infót.
...

Tisztelt TurboK!

A leírtakkal legyen kedves Ügyfélszolgálatunkhoz fordulni a Kapcsolatfelvétel menüponton keresztül.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
TurboK
hozzászólás 2012-10-28 21:24
Létrehozva: #2253

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-03 12:47
Azonosító: 1 607 277

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-28 21:16) *
Hát a negatív értékelés kézenfekvő, és ha tényleg annyira fontos neked, akkor belekezdhetsz egy polgári perbe, de ezt nem javasolnám.
Azonkívül a teljes levelezést továbbítsd a Vaterának, hogy képben legyenek. Ők nem nagyon tudnak mit tenni addig, amíg nem éri el a kritikus százalékot, viszont azért nem árt, ha megvan nekik. (Mindig abban reménykedem, talán igazam is van, majd Benz megmondja, hogy ezek a bejelentések nem múlnak el nyomtalanul.)
És légyszi mutass egy linket.

Amugy direkt tettem mentést a vaterás és ebayes aukcióról is, pont emiatt, és azért faggattam az eladót is hogy bizonyitsa valahogy, hogy tényleg eladta a termékét még mielőtt leütötte - de nem kaptam semmi bizonyitékot.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-28 21:16
Létrehozva: #2254

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TurboK @ 2012-10-28 20:07) *
Na ez az, hogy ezt nem tette, hanem helyette az ...-en adta el magasabb áron. Engem meg oltogatott mindenfélével (először "már elvitték az ebayen csak elfelejtettem levenni", aztán amikor ezek UTÁN felkerült az ebayre akkor "nem fizette ki az eladó így ujból aktív az nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:).com-on"). Meg hogy nem is eredeti darab hanem hamisitvány, nem is ér annyit, stb., de közben az ebayre meg ugy lett feltöltve mint "ultra ultra ritka eredeti".

Ilyenkor lehet tenni valamit?

Hát a negatív értékelés kézenfekvő, és ha tényleg annyira fontos neked, akkor belekezdhetsz egy polgári perbe, de ezt nem javasolnám.
Azonkívül a teljes levelezést továbbítsd a Vaterának, hogy képben legyenek. Ők nem nagyon tudnak mit tenni addig, amíg nem éri el a kritikus százalékot, viszont azért nem árt, ha megvan nekik. (Mindig abban reménykedem, talán igazam is van, majd Benz megmondja, hogy ezek a bejelentések nem múlnak el nyomtalanul.)
És légyszi mutass egy linket.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-28 21:17

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
TurboK
hozzászólás 2012-10-28 21:07
Létrehozva: #2255

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-28 20:57) *
Szerintem egyértelműen.
Amúgy nem állhat el az eladástól. Köteles odaadni a kialakult áron a cuccot.

Na ez az, hogy ezt nem tette, hanem helyette az ebayen adta el magasabb áron. Engem meg oltogatott mindenfélével (először "már elvitték az ebayen csak elfelejtettem levenni", aztán amikor ezek UTÁN felkerült az ebayre akkor "nem fizette ki az eladó így ujból aktív az nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:).com-on"). Meg hogy nem is eredeti darab hanem hamisitvány, nem is ér annyit, stb., de közben az ebayre meg ugy lett feltöltve mint "ultra ultra ritka eredeti".

Ilyenkor lehet tenni valamit?

A hozzászólást -TurboK- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-28 21:08

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-28 20:57
Létrehozva: #2256

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(TurboK @ 2012-10-28 19:43) *
Üdv

Mit tehetek, ha egy eladó visszakozik ..... Gondolom a negatív visszajelzés teljesen jogos ebben az esetben.

Szerintem egyértelműen.
Amúgy nem állhat el az eladástól. Köteles odaadni a kialakult áron a cuccot.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
TurboK
hozzászólás 2012-10-28 20:43
Létrehozva: #2257

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv

Mit tehetek, ha egy eladó visszakozik az eladásról miután leütöttem egy termékét, és ezt összevissza hazudozva teszi, olyan okokra hivatkozva amit többszöri kérdőre vonás után sem hajlandó (ill. nem is tud) bizonyítani, majd a leütés után egy héttel a terméket az nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)-en értékesíti (hússzoros áron)?

Feltételezem hogy elálláshoz való joga megvan az eladónak is (észrevette hogy a termék rendkívüli alacsony áron lett eladva), a szememet csak az szúrja hogy próbált hülyeségekkel etetni ahelyett hogy kerek perec kijelenti hogy pl. rossz áron tette fel a terméket. Gondolom a negatív visszajelzés teljesen jogos ebben az esetben.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-28 14:36
Létrehozva: #2258

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(omarion23 @ 2012-10-28 13:08) *
Üdv mindenkinek!

Vásároltam egy mobil készüléket aminek voltak hibái, amit az eladó fel is tüntetett.
De mikor megérkezett hozzám, több hibával is szembesültem, ami a leírásból nem derült ki, ...

Szerintem ebben az esetben részedről jogos az igény, hogy menjen vissza a cucc, hozzád meg érkezzen meg a vételár. Ugyanis az eladónak normális, valóságon alapuló termékleírást kell készítenie. Hogy ezt hogyan tudod kitaposni belőle, azt nem tudom. Merthogy hazudós az illető, ez kiderült abból, hogy mást mondott neked és mást egy másik érdeklődőnek. Valamelyik biztosan nem igaz. Az ilyen típusú emberrel a legrosszabb problémát intézni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
omarion23
hozzászólás 2012-10-28 14:08
Létrehozva: #2259

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-26 20:55
Azonosító: 507 115

Üdv mindenkinek!

Vásároltam egy mobil készüléket aminek voltak hibái, amit az eladó fel is tüntetett.
De mikor megérkezett hozzám, több hibával is szembesültem, ami a leírásból nem derült ki, és az eladó üzenetben írta, hogy Alkatrésznek kellett volna, de pont azok a részei voltak hibásak, melyeket fel szerettem volna használni.

Írtam emailt az eladónak, melyben közöltem vele a további hibákat. Erre ő azt írta, hogy ő csak eladásra kapta. Holott üzenetben egy másik felhasználónak azt írta, hogy munkás telefonként használta, de már nem szeretne többet rákölteni, ezért eladja. Ezt követően írtam neki, hogy esetleg egy részleges kártérítést tudna-e adni. Erre nem válaszolt több, mint egy hétig (legyen mentségére, hogy benne volt a hosszú hétvége. DE láttam, hogy a vaterán többször is be volt jelentkezve.)
Aztán írtam neki, hogy ha nem hajlandó válaszolni, akkor kénytelen leszek a Vatera segítségét kérni.
Erre ő válaszul azt írta, hogy én fenyegetem, és nem fog utalni egy vasat sem.

Ezt a problémát szeretném én tisztázni. Sok vásárlásom és eladásom során még nem találkoztam ilyennel. Valaki hátha tudja mi ilyenkor a teendő.

Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-28 13:59
Létrehozva: #2260

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-28 12:22) *
...tuk, ...jük.

Királyi többes.tongue.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-28 13:59

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-21 04:12