IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1365 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
svejku
hozzászólás 2013-03-15 23:30
Létrehozva: #2241

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-15 21:14) *
Nekem ezt Benz mondta, ő pedig a technikusoktól kérdezte meg.smile.gif

Tudom.
De attól még nem biztos, hogy úgy van. smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2013-03-15 21:18) *
Tudom.
De attól még nem biztos, hogy úgy van. smile.gif

Ezt már azért jó olvasni, hogy a vásárlók egy része óvatos, egészségesen bizalmatlan:
Itt
és
Itt is,
De itt miért nem? blink.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-15 23:33
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-15 22:14
Létrehozva: #2242

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2013-03-15 21:09) *
Ezt a pontot tapasztalatból cáfolom.
Ki lehet próbálni, késleltetett időpontban indított aukcióm, melyet többször módosítgattam, csinosítottam, és ugye indulásig senki más nem "látogathatta", 8-10 látogató jelzéssel indult.

Nekem ezt Benz mondta, ő pedig a technikusoktól kérdezte meg.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-15 22:09
Létrehozva: #2243

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-15 19:16) *
Na először a számláló:
...
2. A látogatószámláló nem számolja a saját belépett állapotunkban elvégzett módosításokat akár a képeknél, akár a termékleírásban, akár egyéb módosítás során (kiemelés, ár, szállítási, garanciális változtatás)
...

Ezt a pontot tapasztalatból cáfolom.
Ki lehet próbálni, késleltetett időpontban indított aukcióm, melyet többször módosítgattam, csinosítottam, és ugye indulásig senki más nem "látogathatta", 8-10 látogató jelzéssel indult.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-15 22:03
Létrehozva: #2244

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-15 19:16) *
(Beeenz! mosking.gif Emlékszik erre? _olel.gif)

Hogyne smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-15 20:16
Létrehozva: #2245

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-15 18:50) *
....
Köszönöm szépen és mindenkitől elnézést tényleg a hosszú levélért.
Szép estét mindenkinek, hétvégén nem leszek, jövő héten újból beszélünk majd. smile.gif

Na először a számláló:
1. A látogatószámláló számolja a saját látogatásunkat, ami a saját gépünkről otthon (a szokott helyről) nem belépett állapotban történik.
2. A látogatószámláló nem számolja a saját belépett állapotunkban elvégzett módosításokat akár a képeknél, akár a termékleírásban, akár egyéb módosítás során (kiemelés, ár, szállítási, garanciális változtatás)
3. A látogatószámláló óránként maximum 2 látogatást számol egy felhasználótól, egyként értékeli, ha ugyanarról a (pl.) otthoni gépről történik.
4. Ha belépett állapotban van az ember, akkor ha több helyről is meglátogatja ugyanazt az árut, de minden esetben be van lépve, akkor óránként maximum 2 látogatást számol egy felhasználótól.
(A látogatószámláló egy kicsit késik, tehát korábbi állapotot mutat)

(Beeenz! mosking.gif Emlékszik erre? _olel.gif)

Aztán. Nyugodtan gyere, írj, de olvass is. Sokat lehet itt tanulni.smile.gif És én nem emlékszem olyan témára, amiről ne szabadott volna beszélni, ha megfelelően volt megkérdezve, pedig már egy ideje itt vagyok.
A kritika pedig hozzátatozik a fórumozáshoz, nyíltan, vagy burkoltan. Jó rajta elgondolkodni, de nem kell nagyon mellre szívni.
A biztonsági rendszerrel nem az volt a baj, hogy beszéltél róla, sőt nem is volt vele baj, csak itt nagyon felkészült csapat dolgozik, nem valószínű, hogy lehet nekik jó tanáccsal szolgálni, mert szerintem kábé mindent tudnak, amit a témakörről lehet.
Emlékeztetett a beszélgetés arra, mint amikor egy zenekarban a diák számonkéri a karmestertől a tempót és tanácsokkal szolgál. Hidd el, ezen a téren jobb, ha mi nem villogtatjuk az ismereteinket, mert a béka feneke alatt vagyunk hozzájuk képest.smile.gif
Szóval csak gyere nyugodtan máskor is, ha az időd és a hangulatod engedi.
Addig is jó hétvégét.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-15 20:17

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-15 19:50
Létrehozva: #2246

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 21:23
Azonosító: 2 024 803

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-15 18:28) *
Igen, de a leírt szöveg akkor értelmezhető pontosan, ha az írásjelek is a megfelelő helyen vannak. Egy-egy máshol elhelyezett írásjel az egész mondanivaló tartalmát megváltoztatja.
Ki állított le, hogy fejezd be a kíváncsiskodást?
Miért vagy csalódott a hozzászólások miatt?
Igazából a topik célja nem a már elvérzett felhasználók bemutatása, hanem azokról kell, hogy szóljon, akik esetleg problémát okozhatnak, vagy éppen most okozzák a problémát.smile.gif Megelőző jelleggel.

Értem, igen igazad van. Jó tudom elrontottam azt utólag én is látom csak siettem az írással. smile.gif De az országúti discos filmet biztos látta ő is. smile.gif De a legfőbb dolog az, hogy nem arra kaptam választ amit kérdeztem tőle. smile.gif Szóval érted.. De igaza van persze az írásjel nélkül úgy tűnik, hogy neki mondom. " Miért az"? Ez egybe folyik, "Miért, az"? Így más. Tény. smile.gif De gondolom mindenki érti miért is írtam azt a példát. Lehet nem ide vág had mondjam el, hogy én villanyszerelőként dolgoztam vállalkozónál és minden hónap 15-én volt fizetés. Egyszer már-már késett aztán sorozatosan, kollégámmal azt beszéltük, hogy majd 32.én utal! biggrin.gif Érted. smile.gif Szóval a negatív tapasztalatok nem azt jelentik, hogy mindenki rossz de a mérleg nyelve abba az irányba fog kilengeni. Ez szerintem mindenkinél így van.

Amúgy nem állított le senki nem úgy értem, hogy lebannolt csak a szövegekből értelmezem, hogy nekem "kuss" van pedig egy aktív Vaterás aki atombecsületes feltenném bármimet bárkiért én 30-40 km-t utaztam, hogy odaadjam azt a CD-t egy lánynak aki 11 forintért nyerte tőlem, meg egy kazettát Kőbánya Kispestre aki 1 Ft-ért nyerte tőlem és amikor valami kis aprót akart adni elutasítottam. 1 Ft-ért nyerted, tied címszóval.. Ez kicsit mély tudom de azok a hozzászólások annál a felhasználónál olyan igazak. Mindenkinek jogába áll elolvasni de a legrosszabb, hogy nem tudunk arról, hogy az áldozatok visszakapják a pénzüket vagy már többé soha stb. Leírtak alapján nem sokan bíznak az oldalban és ezek miatt talán érthető is. Én szeretem és körültekintő is vagyok de már megint amit mondtam és nem vakon, hogy itt sem volt személyes átvétel!!! smile.gif Ezeknek fel kellene, hogy tűnjön egy Vaterásnak, senki nem gyermekkorú hisz nem is lehet stb. Semmit és senkit nem akarok elkeseríteni sőt, nekem annál erősebb az, hogy itt legyek és nem megyek máshová pl. nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)-ra stb. Előre meg nem igazán lehet tudni, hogy ki lesz az aki elkezdi megint a csalásokat. Ne haragudj a terjedelmes levelemért de ezek a szívemből jönnek és itt több ezren is lehetünk akik esetleg örülnek ezeknek a szavaknak. Ha meg "kötekednek" az írásban akkor meg nem szívesen jár ide az ember fórumozgatni az meg már egy "ügyféllel" kevesebb, legalábbis ha engem sok ember nem bír akkor inkább nem is írok. Segíteni akarok amiket életembe tapasztaltam azokat megosztom persze itt a Vaterás élményeket stb. jó lenne ha nyíltan lehetne beszélni bármiről és nem kellene tartani semmitől sem. Persze az oldal biztonsági rendszere, stb. nem ide tartozik , magán tulajdon értem is.
Bocs tényleg még egy kérdésem lenne lehet nem jó helyen vagyok de had tegyem fel. Ha egy feltöltött termékemet megnézik akkor a számláló kb.30 percenként frissül? Mindig új nick név lesz amikor a számláló számol egyet? Ha egy nap kétszer nézem meg egy terméket akkor is csak egyet számlál? Én csak tippelni tudok - egy kollégám kérdezte, hogy IP cím szerint van e de én mondtam neki, hogy gondolom nem hanem név szerint. Ha nincs igazam, kérlek írj hozzá.
Köszönöm szépen és mindenkitől elnézést tényleg a hosszú levélért.
Szép estét mindenkinek, hétvégén nem leszek, jövő héten újból beszélünk majd. smile.gif

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-15 19:28
Létrehozva: #2247

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-15 17:59) *
Értem. smile.gif Én általában a leírt szövegre koncentrálok és azt figyelem ki milyen problémáról ír stb. és nem teljes mértékben a helyesírásra. smile.gif De ha zavarja a népet a szöveg akkor egy ember máris kiesett innen. smile.gif

Alig pár napja "állítottak" le, hogy fejezzem abba a "kíváncsiskodást" smile.gif Van ismét egy friss tagunk : elektricity

Ismét jó pár ember áldozatul esett. A hozzászólásokat olvasva eléggé csalódottnak érzem magam. smile.gif Valami érdemleges válasz esetleg erre? smile.gif

Már inaktív de csak az után, hogy kellőképp megszedte magát.. mad.gif

Ez a téma a problémás felhasználókról szól de sosem találok itt egyet sem. Fura..

Igen, de a leírt szöveg akkor értelmezhető pontosan, ha az írásjelek is a megfelelő helyen vannak. Egy-egy máshol elhelyezett írásjel az egész mondanivaló tartalmát megváltoztatja.
Ki állított le, hogy fejezd be a kíváncsiskodást?
Miért vagy csalódott a hozzászólások miatt?
Igazából a topik célja nem a már elvérzett felhasználók bemutatása, hanem azokról kell, hogy szóljon, akik esetleg problémát okozhatnak, vagy éppen most okozzák a problémát.smile.gif Megelőző jelleggel.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-15 19:29

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-15 18:59
Létrehozva: #2248

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-15 13:32) *
Nem hiszem, hogy nyelvtan tanárnak készül, csak hát van egy általánosan megszokott irodalmi nyelv itt a fórumon, ami egyrészt egy igényszintet is sugall, másrészt a megértést és az érthető beszélgetést is szolgálja. Szerintem csak kedvesen felhívta a figyelmedet erre.smile.gif

Értem. smile.gif Én általában a leírt szövegre koncentrálok és azt figyelem ki milyen problémáról ír stb. és nem teljes mértékben a helyesírásra. smile.gif De ha zavarja a népet a szöveg akkor egy ember máris kiesett innen. smile.gif

Alig pár napja "állítottak" le, hogy fejezzem abba a "kíváncsiskodást" smile.gif Van ismét egy friss tagunk : elektricity

Ismét jó pár ember áldozatul esett. A hozzászólásokat olvasva eléggé csalódottnak érzem magam. smile.gif Valami érdemleges válasz esetleg erre? smile.gif

Már inaktív de csak az után, hogy kellőképp megszedte magát.. mad.gif

Ez a téma a problémás felhasználókról szól de sosem találok itt egyet sem. Fura..

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
retrobudai
hozzászólás 2013-03-15 17:52
Létrehozva: #2249

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-05 13:06
Azonosító: 1 582 730

Sziasztok!
Ezt a felhasználót(krumpliretek) mindenki kerülje el nagy ívben.Csak szórakozásból licitálgat,ezzel okozva nem kis károkat és bosszúságot másoknak.
Most gyűjtötte be a második negatívját!!

Üdv: retrobudai

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-15 14:50
Létrehozva: #2250

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 23:08) *
Mi ez nyelvtan tanárnak készülsz? smile.gif

Azt nem tudni milyen pályára készül fórumozó társunk, de mindenesetre magának adott egy tandíjmentes órát. Láthatóan elkalandozott a figyelme ezen az oktatáson, mert ha jobban koncentrált volna, akkor kérdő mondatában szereplő ez mutató névmás után tett volna egy vesszőt. Ne gondolja, hogy az írásjelek feletti berzenkedés valami intellektuális kukacoskodás. Szerepük fontos, segítenek mások közlendőinek pontos megértésében. Mert kíváncsiak vagyunk rá. Még az ön véleményére is.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-15 14:32
Létrehozva: #2251

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 23:08) *

Nem hiszem, hogy nyelvtan tanárnak készül, csak hát van egy általánosan megszokott irodalmi nyelv itt a fórumon, ami egyrészt egy igényszintet is sugall, másrészt a megértést és az érthető beszélgetést is szolgálja. Szerintem csak kedvesen felhívta a figyelmedet erre.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-15 14:00
Létrehozva: #2252

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(boutet @ 2013-03-15 11:12) *
... Ha nem baj, küldtem egy másolatot a biztonsag@allegroup.hura is, hátha nem tudok zöldágra vergődni vele, és negatív lesz a vége...

Kedves boutet!

Nem baj, sőt! Ilyenkor ezt kell tenni good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2013-03-15 12:12
Létrehozva: #2253

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-14 11:41) *
Kedves boutet!

Ilyen indokkal megtagadhatja a postázást és egy esetleges negatív értékelés eltávolítása sem lehet probléma.

Kedves Benz!

Nagyon köszönöm válaszát, az imént írtam az úrnak, megírtam angolul, hogy sajnos nem tudom elküldemi a köteteket a magyar törvény miatt, de egy magyar címre bármikor, etc. Ha nem baj, küldtem egy másolatot a biztonsag@allegroup.hura is, hátha nem tudok zöldágra vergődni vele, és negatív lesz a vége...

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-15 00:08
Létrehozva: #2254

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mici160 @ 2013-03-14 15:34) *
Kedves "Basa80" !

Az írott magyar nyelvben (is) vannak írásjelek, melyek használatával, elhelyezésével tudunk értelmet adni a mondanivalónknak. smile.gif

Nem mindegy, hogy "Miért az?", vagy "Miért, az?". Nemde?

"A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem ellenzem"
"A királynőt megölni nem kell félnetek! Jó lesz! Ha mindenki beleegyezik, én nem ellenzem."
"A királynőt megölni nem kell! Félnetek jó lesz! Ha mindenki beleegyezik, én nem! Ellenzem!"

Üdv.
Mici160
.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
Mici160
hozzászólás 2013-03-14 16:34
Létrehozva: #2255

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-18 18:42
Azonosító: 1 761 770

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 13:48) *
- válasz: Miért az? "

Kedves "Basa80" !

Az írott magyar nyelvben (is) vannak írásjelek, melyek használatával, elhelyezésével tudunk értelmet adni a mondanivalónknak. smile.gif

Nem mindegy, hogy "Miért az?", vagy "Miért, az?". Nemde?

"A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem ellenzem"
"A királynőt megölni nem kell félnetek! Jó lesz! Ha mindenki beleegyezik, én nem ellenzem."
"A királynőt megölni nem kell! Félnetek jó lesz! Ha mindenki beleegyezik, én nem! Ellenzem!"

Üdv.
Mici160
.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-14 15:33
Létrehozva: #2256

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-14 13:50) *
És a titkárnő, aki felszolgálja Leónak a kave.gif-t. Hogy lehet a legfontosabbat elfelejteni? Ejnye! mosking.gif

Bizonyos vagyok benne, a portál mindent lehetőt elkövet a biztonság érdekében. Azt sem árt megemlíteni, az internetes csalások felderítési aránya kimagaslóan jó. Szemben a klasszikus vagyon elleni bűncselekményekkel, - pl. lopás - mert ott bizony nincs ok a derűre. Ráadásul egy sajt. tájon hallottam, hatalmas a látencia. Hogy milyen a helyzet, saját bőrömön tapasztaltam. Bő tíz év alatt megrövidültünk két mobillal, két kerékpárral, egy táska lett elcsenve hipermarketből rengeteg készpénzzel, összes irattal, kulcsokkal, némi ékszerrel. (Itt bizt kamera szeme láttára, de mire vizsgálója lett az ügynek, a felvételt jogszerűen letörölte az áruház biztonsági szolgálata) Akadt autólopás, meg most ősszel egy feltörés. Mi a közös ezekben? Egy mobil kivételével az összes nyomozás sikertelen volt. dry.gif Az az egy is csak azért jött össze, mert elképesztő erőszakosan nyomultam, bepanaszoltam a vizsgálót alappal, fellebbeztem a lezáró határozat ellen és az IMEI szám alapján elkezdték keresni. Mert a híres detektívek ezt első körben elmulasztották. sad.gif Mindenesetre tanácsolom, mindig, mindenért kell feljelentést tenni, nagyon kell nyomulni és feltétlenül panasszal kell élni a lezáró határozat ellen. És persze nem árt a jó ízlés határain belül kreatívan megadni a kár mértékét. mosking.gif Ja és végül az sem baj, ha vigyázunk a dolgainkra. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-14 15:26
Létrehozva: #2257

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csnemoni @ 2013-03-14 14:10) *
Üdv ! Tanácsot szeretnék kérni tőletek.Cseréltem illetve vásásoltam volna ezt a terméket http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1721402129.html de vannak fentartásaim az ügylettel kapcsolatban.Visszaléphetek e tőle ? Nehezen kapcsolatban léptem vele,de az előző aukciók miatt kétség merült fel bennem a telefon valódisága miatt valamint az itt idézet http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1716324575.html cikkben azt írja ,hogy 53 éves.Ezek ellenére kb 20 éves valakivel beszéltem.Mit tanácsoltok ?Bemerjem vállalni a cserét vagy visszaléphetek bizalmatlanság miatt ?Köszönöm a segítséget

Vállald be a cserét ha már így alakult én úgy gondolom. De várj még pár embert hátha jobb megoldást mondanak.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
csnemoni
hozzászólás 2013-03-14 15:10
Létrehozva: #2258

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-23 22:05
Azonosító: 1 837 390

Üdv ! Tanácsot szeretnék kérni tőletek.Cseréltem illetve vásásoltam volna ezt a terméket http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1721402129.html de vannak fentartásaim az ügylettel kapcsolatban.Visszaléphetek e tőle ? Nehezen kapcsolatban léptem vele,de az előző aukciók miatt kétség merült fel bennem a telefon valódisága miatt valamint az itt idézet http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1716324575.html cikkben azt írja ,hogy 53 éves.Ezek ellenére kb 20 éves valakivel beszéltem.Mit tanácsoltok ?Bemerjem vállalni a cserét vagy visszaléphetek bizalmatlanság miatt ?Köszönöm a segítséget

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-14 14:50
Létrehozva: #2259

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2013-03-14 13:33) *
... a Vateránál van egy főnök, Leo meg Benz mint fórumozó meg esetleg egykét hosszú garbós kialvatlan számítástechnikus?

És a titkárnő, aki felszolgálja Leónak a kave.gif-t. Hogy lehet a legfontosabbat elfelejteni? Ejnye! mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-14 14:48
Létrehozva: #2260

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2013-03-14 13:44) *
Ezt többek nevében is kikérem magamnak

Ha rendben megy minden, nincs mit kikérned magadnak nemde? smile.gif Egy pici részlet egy filmből. Talán az országúti discos című filmből. " Mit tegyek ha azt mondják, hogy a kú...a anyád? - válasz: Miért az? " smile.gif Nem igaz? Szóval ha nem vagy olyan nincs miért aggódnod se neked, sem másnak.. smile.gif

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post

1365 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-10-19 07:41