IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 1125 1126 1127 1128 1129 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
kukureku
hozzászólás 2008-09-26 11:32
Létrehozva: #22521

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 13:00
Azonosító: 14 569

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:31) *
******(4)
ÉRDEKLŐDÉS! - 2008/09/22 12:47:35
Szia *****! Érdeklődnék,ha én leszek a nyertes akkor a telcsit feladnád bélelt borítékban,ajánlva,utánvéttel? Mert így lenne nekem a legolcsóbb?
*****-(4)
Kérés! - 2008/09/23 01:05:46
Súlyos anyagi gondom akadt,kirúgtak a munkahelymről!Kérlek töröld a licitem!Ne haragudj!

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93576048

blink.gif Ekkorát kamuzni: 22-én este 10-kor még licitál, éjszaka meg kirúgják a munkahelyéről és súlyos anyagi gondjai lettek...röpke 3 óra alatt.. dry.gif

2008/09/22 12:47:35

Ez nem este, ez dél! Délután még kirúghatták...

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 22:00) *
Akkor tényleg bocs. Én nem éreztem annak. Szerintem más dolgaiból (jelesül most az enyémből) Ti is tanulhattok. Azért írtam hosszan (kb. kétszer, a többi hsz. tök rövid volt, direkt visszanéztem), hogy jobban átlátható legyen.
Viszont volt olyan, aki ellenséges volt, én mégsem tettem ezt. Szerintem ez nagyobb gáz, mint ha valaki túl sokat ír. Ha hosszú, max nem olvasod.
Ha visszaolvasol, láthatod is, hogy külön hangsúlyoztam, megoldódott a dolog, túlléptem rajta (szerintem a lehető legjobban), s azt is, hogy nem szeretnék vitát.
Mindegy, TÉNYLEG nem akartam senkinek sem terhére lenni. Sajnálom, ha így látszott! sad.gif
S most már lapozzunk is! Ne legyen már rólam szóóóóóó! smile.gif

Dehogy volt ellenséges!
Annyit írt, hogy a 400 ft-os body-ra sok az ajánlott posta.
Én sem szoktam 500 ft alatt ajánlottként kérni a küldeményt, de nem is negázok ha nem érkezik meg.
Az más kérdés, hogy a feltételeket nem fogadta el blabla.
Ne vedd a szívedre ennyire.
Nah, tényleg lezárhatjuk a témát! rolleyes.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-26 11:04
Létrehozva: #22522

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(pferde @ 2008-09-26 10:42) *
Igen, az kéne igazán. Télen - mikor épp csak ki kell szaladni valamiért az udvarra - (szemetet kivinni, lovaknak egy kis sárgarépát, stb.) ebbe bele lehet ugrani, és sajnálni sem kell.

Lehet, hogy hülye vagyok, de én teljesen egyértelműnek vettem, hogy itt két pár papucsról van szó. Mert ha a másiknak semmi köze ehhez az aukcióhoz, akkor mit keres ott a "plussz"-szó, és miért nem kérdezett rá az eladó, hogy melyiket kérem? sad.gif

A leírást olvasva 100%-ban egyértelmű volt számomra,hogy 2 pár papucsot kínál eladásra.
Az viszont igaz,hogy az áru mennyisége 1db de valószínűleg ezt csak automatice beírta.
Jogosan reklamálnál ha reklamálnál.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-26 10:55
Létrehozva: #22523

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(pferde @ 2008-09-26 10:42) *
Igen, az kéne igazán. Télen - mikor épp csak ki kell szaladni valamiért az udvarra - (szemetet kivinni, lovaknak egy kis sárgarépát, stb.) ebbe bele lehet ugrani, és sajnálni sem kell.

Lehet, hogy hülye vagyok, de én teljesen egyértelműnek vettem, hogy itt két pár papucsról van szó. Mert ha a másiknak semmi köze ehhez az aukcióhoz, akkor mit keres ott a "plussz"-szó, és miért nem kérdezett rá az eladó, hogy melyiket kérem? sad.gif

na de Ági, a másikba is bele lehet ugrani, és olyan nagyon sajnálni sem kell smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-09-26 10:46
Létrehozva: #22524

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

szerintem írj neki, hogy keressen egy jó ügyvédet - szerintem. tongue.gif (szóljak az ivánéknak, hogy induljanak ?) rolleyes.gif

(tényleg kettőt kellett volna kapj dry.gif )

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-09-26 10:42
Létrehozva: #22525

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-26 09:46) *
tényleg nagyon kell neked az az ócska másik? unsure.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-26 10:29
Létrehozva: #22526

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-26 09:46) *

biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-26 09:46
Létrehozva: #22527

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(pferde @ 2008-09-26 09:22) *
Szeretném a véleményeteket kérni ezzel az aukcióval kapcsolatban:
http://www.vatera.hu/criss_cross_papucs_36_os_91300476.html

Én úgy értelmeztem, hogy a fehér papucs, plusz (ajándékba) egy lekopott orrú másik. (Csak a fehér jött.)

De lehet, hogy tévedek. Szerintetek?

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
watchhu
hozzászólás 2008-09-26 09:28
Létrehozva: #22528

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 147

IDÉZET(pferde @ 2008-09-26 09:22) *

A címben egy papucsot említ, de a szöveg tényleg nem egyértelmű, s ha egyre értette az árat, akkor külön kellett volna meghírdetnie őket.

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-09-26 09:22
Létrehozva: #22529

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Szeretném a véleményeteket kérni ezzel az aukcióval kapcsolatban:
http://www.vatera.hu/criss_cross_papucs_36_os_91300476.html

Én úgy értelmeztem, hogy a fehér papucs, plusz (ajándékba) egy lekopott orrú másik. (Csak a fehér jött.)

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 23:43
Létrehozva: #22530

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ő a "kedvencem":
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=313957

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 22:38
Létrehozva: #22531

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Feltételek:
"A vevőnek a leütést követően 3 nap áll rendelkezésére a kapcsolatfelvételre, és egy hét a trazakció lebonyolítására, máskülönben negatív értékelést adok!
Mindenkitől elnézést, de szomorú a tapasztalat a "leütöm, és nem vagyok elérhető" emberkékkel... " laugh.gif

Erre is kíváncsi leszek mivé fajul majd.
Azt sem tudja mit árul,ráadásul netről leszedett képekkel...

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-26 09:28

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 22:23
Létrehozva: #22532

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 22:00) *
Akkor tényleg bocs. Én nem éreztem annak. Szerintem más dolgaiból (jelesül most az enyémből) Ti is tanulhattok. Azért írtam hosszan (kb. kétszer, a többi hsz. tök rövid volt, direkt visszanéztem), hogy jobban átlátható legyen.
Viszont volt olyan, aki ellenséges volt, én mégsem tettem ezt. Szerintem ez nagyobb gáz, mint ha valaki túl sokat ír. Ha hosszú, max nem olvasod.
Ha visszaolvasol, láthatod is, hogy külön hangsúlyoztam, megoldódott a dolog, túlléptem rajta (szerintem a lehető legjobban), s azt is, hogy nem szeretnék vitát.
Mindegy, TÉNYLEG nem akartam senkinek sem terhére lenni. Sajnálom, ha így látszott! sad.gif

rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 22:00
Létrehozva: #22533

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 14:56
Azonosító: 170 852

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-25 21:54) *
nem vagy senkinek útban, és a problémádra mindenki szívesen adott tanácsot. csak az azt követö szócséplést kifogásolom smile.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 21:54
Létrehozva: #22534

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 21:49) *
Elnézést, ha megsértettem a szabályokat! Megjegyzem a fórum BESZÉLGETÉSRE való. Itt ez zajlott. Két napot elvettem az életetekből. Bocsánat!
Egyébként nem érzem úgy, hogy saját magamról írtam volna litániákat, leírtam egy dolgot, ami bántott. Tanácsot kértem, majd később reagáltam arra, amiket írtak a többiek. Ezt nem volna szabad avagy illendő? Ha nem érdekel, mi a fenének olvastad el?
Vagy ez valamiféle "belső kör", ahová illetéktelenek nem hatolhatnak be?! Tejóég!
Mindegy, ha ez Neked vagy másnak ekkora nagy gond, akkor nem írok többet. Nem szeretnék útban lenni. huh.gif

nem vagy senkinek útban, és a problémádra mindenki szívesen adott tanácsot. csak az azt követö szócséplést kifogásolom smile.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-25 21:55

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:49
Létrehozva: #22535

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-25 21:40) *
ahogy az életben sem illik a problémádat udvariasan meghallgató embereknek dagadtra beszélni a fejét, éppúgy nem illik a fórumon kisajátítani egy topikot, és litániákat írni saját magadról sad.gif

Elnézést, ha megsértettem a szabályokat! Megjegyzem a fórum BESZÉLGETÉSRE való. Itt ez zajlott. Két napot elvettem az életetekből. Bocsánat!
Egyébként nem érzem úgy, hogy saját magamról írtam volna litániákat, leírtam egy dolgot, ami bántott. Tanácsot kértem, majd később reagáltam arra, amiket írtak a többiek. Ezt nem volna szabad avagy illendő? Ha nem érdekel, mi a fenének olvastad el?
Vagy ez valamiféle "belső kör", ahová illetéktelenek nem hatolhatnak be?! Tejóég!
Mindegy, ha ez Neked vagy másnak ekkora nagy gond, akkor nem írok többet. Nem szeretnék útban lenni. huh.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 21:40
Létrehozva: #22536

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 21:28) *
Ne haragudj! De kértem én ezt?! Nem. Akkor? Írtatok, írtam. Hhú, azt hiszem, akkor rossz helyen vagyok!
Na minden jót!

ahogy az életben sem illik a problémádat udvariasan meghallgató embereknek dagadtra beszélni a fejét, éppúgy nem illik a fórumon kisajátítani egy topikot, és litániákat írni saját magadról sad.gif

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:39
Létrehozva: #22537

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:41) *
wink.gif De azért még mielőtt kérte volna a licittörlést, mert kirúgták, és súlyos anyagi gondok szakadtak a vállára hirtelen, előtte 3 perccel licitált egy másik telcsire idegességében: http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93116881
Van ez így. Ha ideges az ember, vagy rágyújt, vagy licitál... wink.gif

Ha nagyon gonosz akarnál lenni, odaírhatnád a terméklapra, hogy a licitálónak a telefon bizonyára álláskereséshez kell... wink.gif

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:32
Létrehozva: #22538

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:31) *
******(4)
ÉRDEKLŐDÉS! - 2008/09/22 12:47:35
Szia *****! Érdeklődnék,ha én leszek a nyertes akkor a telcsit feladnád bélelt borítékban,ajánlva,utánvéttel? Mert így lenne nekem a legolcsóbb?
*****-(4)
Kérés! - 2008/09/23 01:05:46
Súlyos anyagi gondom akadt,kirúgtak a munkahelymről!Kérlek töröld a licitem!Ne haragudj!

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93576048

blink.gif Ekkorát kamuzni: 22-én este 10-kor még licitál, éjszaka meg kirúgják a munkahelyéről és súlyos anyagi gondjai lettek...röpke 3 óra alatt.. dry.gif

smile.gif
Hm. Én egyszer jártam úgy, hogy lefoglalták a babakocsimat (nem a vaterán), másnap hajnalban várt az e-mail, hogy már talált másikat. Hm. Éjszaka. smile.gif
Biztos tesco-zik. smile.gif

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:28
Létrehozva: #22539

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-25 21:11) *
eegen... már így is túl sok idöt szenteltünk a problémának...

Ne haragudj! De kértem én ezt?! Nem. Akkor? Írtatok, írtam. Hhú, azt hiszem, akkor rossz helyen vagyok!
Na minden jót!

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:27
Létrehozva: #22540

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nos, akkor igyekszem sorba menni, és én is reagálni hasonló stílusban.

Nem értem, hogy miért vagy ilyen ellenséges! Az előző hozzászólásomban is leírtam, hogy nem szeretnék vitát. TE vagy az, aki nem bírod elfogadni, ha nem értenek Veled egyet, és eléggé kioktató a stílusod. Én nem tettem, végig udvariasan, normális stílusban írtam, amit írtam. Többek között azt is, hogy nem vagyunk egyformák, nem baj, ha más a véleményünk.
Kicsit olyan az érzésem, hogy Te kvázi sajátodnak érzed ezt a fórumot, ahová csak olyanok írhatnak, akik a Te értékrended szerint gondolkodnak. Felhívom a figyelmedet, hogy színes világban élsz, minden embernek más az egyénisége, mindenkinél más a prioritás, másképpen vélekedünk dolgokról. Egy ilyen fórum erre hivatott, hogy álláspontokat olvasunk, meghallgatjuk a másik véleményét. Olykor tanácsokat is adunk. S ha a másik nem ért velem egyet, hát puff neki! smile.gif Elnézést, ha belerondítottam a "fórumodba". smile.gif

"Mivel nem vagyok népbíró, itéletet nem hirdethetek!"
Nem is várja Tőled senki. Elhiszed?
Nem is kértem, s más sem. Én személy szerint VÉLEMÉNYEKET kértem, tanácsokat, ki mit tenne.

"Általában a Vaterán nem az üzleti ár felett mennek el a termékek."
Ne haragudj, de ilyet én nem is állítottam, hogy ezt várnám! Már bocs.

"Az ajánlott dolog nem csak Őt védi, hiszen nem gondolom, hogy 190 Ft a becsületed, és ez nem a pénztől függ!"
De az ajánlott dolog mindkét fél érdekeit védi! Ezt le is írtam. Nem figyeltél. Ha előre utalt, akkor elsősorban a vásárlóét. Az eladóét pedig annyiban, hogy bizonyítható, hogy feladta a terméket, tehát BECSÜLETESEN állt a dologhoz. Jóember! Nem a becsületem kerül 190 forintba! Szép is lenne. laugh.gif
De most mi az árvalányhajért kell kiforgatni, amiket leírtam?! mad.gif

"Senki nem állított olyanokat, amiket leírtál!"
Ezt a mondatodat nem sikerült megértenem. De már nem is akarom...

"Túl zaklatottan szétoffoltad a Fórumot, és az egész vihar egy pohár víz körül!"
Ehhez csak annyit, hogy a fórum címe (olvasd el jobban) "érdekes vásárlók". Tehát nem offolhattam szét, mert nem írtam mást, mint a téma. Írhattam volna a kisfiam fejlődéséről, meg hogy milyen aranyos volt ma is, de egyrészt senkit nem érdekelne, másrészt AZ valóban offolás lenne. Máskülönben, ha nem tetszik, és látod, hogy én írtam, nem kell elolvasnod, pláne nem reagálnod.
A pohár és az ő vihara: tudod, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.... nem kell ezért lenézni senkit, mert szerinted jelentéktelen dolog miatt ír. Nagyon egyszerű: NE REAGÁLJ RÁ!!!

"Rágondolni is rossz, hogy mi lenne, ha egy ténylegesen inkorrekt VEVŐvel futnál össze!"
Ha rossz, hát ne gondolj rá! wink.gif biggrin.gif

Minden jót! Sajnálom az ellenségeskedést! (én legalábbis ezt éreztem helyenként)

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 1125 1126 1127 1128 1129 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-28 01:57