IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 1126 1127 1128 1129 1130 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 21:11
Létrehozva: #22541

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 20:32) *
Mivel nem vagyok népbíró, itéletet nem hirdethetek! Általában a Vaterán nem az üzleti ár felett mennek el a termékek. Az ajánlott dolog nem csak Őt védi, hiszen nem gondolom, hogy 190 Ft a becsületed, és ez nem a pénztől függ! Senki nem állított olyanokat, amiket leírtál! Túl zaklatottan szétoffoltad a Fórumot, és az egész vihar egy pohár víz körül! Rágondolni is rossz, hogy mi lenne, ha egy ténylegesen inkorrekt VEVŐvel futnál össze! Az ebet -ezek szerint- többen kötik a karóhoz! Részemről a téma lezárva!

eegen... már így is túl sok idöt szenteltünk a problémának...

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."
Go to the top of the page

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-25 21:01
Létrehozva: #22542

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 14:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

Átvételi lehetöségek:

-Személyesen Budapesten+1000ft vat. jutalék
-Postázva ajánlottan elsöbbségivel (külön postaköltség nincs az ár tartalmazza)+2000ft
-Utánvéttel 2790FT

Nem drága egy kicsit a személyes átvétel? blink.gif

http://www.vatera.hu/tv_mobil_n99i_dual_si...p_92785443.html

A hozzászólást -foxicsaba- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-25 21:02

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-25 20:41
Létrehozva: #22543

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:31) *
******(4)
ÉRDEKLŐDÉS! - 2008/09/22 12:47:35
Szia *****! Érdeklődnék,ha én leszek a nyertes akkor a telcsit feladnád bélelt borítékban,ajánlva,utánvéttel? Mert így lenne nekem a legolcsóbb?
*****-(4)
Kérés! - 2008/09/23 01:05:46
Súlyos anyagi gondom akadt,kirúgtak a munkahelymről!Kérlek töröld a licitem!Ne haragudj!

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93576048

blink.gif Ekkorát kamuzni: 22-én este 10-kor még licitál, éjszaka meg kirúgják a munkahelyéről és súlyos anyagi gondjai lettek...röpke 3 óra alatt.. dry.gif

wink.gif De azért még mielőtt kérte volna a licittörlést, mert kirúgták, és súlyos anyagi gondok szakadtak a vállára hirtelen, előtte 3 perccel licitált egy másik telcsire idegességében: http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93116881
Van ez így. Ha ideges az ember, vagy rágyújt, vagy licitál... wink.gif

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 20:32
Létrehozva: #22544

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 07:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 20:04) *
De maradjunk az eredeti terméknél, amit megvett. Ez egy olyan body, ami új, még címkés, tehát testvérek között is 900-1200 között mozog az ára... ez az ajánlott dolog azért elsősorban őt védi (nekem max. a becsületemet, hiszen a pénzt már megkaptam), s ha én simán mondjuk fel sem adom.... mondjuk így a pozitív értékelés után. Hm? Akkor mi van. Mert ha nagyon szemét, aljas rohadék vagyok, akkor megtehettem volna. Szóval egyszerűen csak butaságnak tartom, ha valaki ilyen esetben köti az ebet a karóhoz. Ő bukhat rajta, de nem kicsit.
Huh. Jó sokat "beszéltem". Bocsánat! rolleyes.gif

Mivel nem vagyok népbíró, itéletet nem hirdethetek! Általában a Vaterán nem az üzleti ár felett mennek el a termékek. Az ajánlott dolog nem csak Őt védi, hiszen nem gondolom, hogy 190 Ft a becsületed, és ez nem a pénztől függ! Senki nem állított olyanokat, amiket leírtál! Túl zaklatottan szétoffoltad a Fórumot, és az egész vihar egy pohár víz körül! Rágondolni is rossz, hogy mi lenne, ha egy ténylegesen inkorrekt VEVŐvel futnál össze! Az ebet -ezek szerint- többen kötik a karóhoz! Részemről a téma lezárva!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 20:31
Létrehozva: #22545

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 20:10) *
Bocsika! nem tudtam, hogy Te vagy az ügyvédje!

Bocsika nem tudtam,hogy te csak olvasod a betűket de nem érted mit jelentenek!

Amúgy meg az ügyvédje is lehetnék senkinek nincs köze...

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-25 20:31
Létrehozva: #22546

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

******(4)
ÉRDEKLŐDÉS! - 2008/09/22 12:47:35
Szia *****! Érdeklődnék,ha én leszek a nyertes akkor a telcsit feladnád bélelt borítékban,ajánlva,utánvéttel? Mert így lenne nekem a legolcsóbb?

*****-(4)
Kérés! - 2008/09/23 01:05:46
Súlyos anyagi gondom akadt,kirúgtak a munkahelymről!Kérlek töröld a licitem!Ne haragudj!

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93576048

blink.gif Ekkorát kamuzni: 22-én este 10-kor még licitál, éjszaka meg kirúgják a munkahelyéről és súlyos anyagi gondjai lettek...röpke 3 óra alatt.. dry.gif

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 20:21
Létrehozva: #22547

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 14:56
Azonosító: 170 852

Még valami. Eszem ágában sem volt, hogy vitát generáljak köztetek. Van, aki szerint igazam van, olyan is van, aki úgy látja, hogy nem. Nincs ezzel baj. De vitát nem szeretnék. Akkor tutira nem érezném jól itt magam.

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 20:20
Létrehozva: #22548

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 20:10) *

Nem nem az ügyvédem.
Szerintem ha nem értenek egyet Veled valamiben, azon nem szabad megsértődni. Különbözőek vagyunk. Ennyi.
Én pl. a csomagolási költségről gondolkodom másképpen, mint Te. Ettől még nem haragszom Rád. smile.gif

Egyébként még valami eszembe jutott, hogy a termék "olcsó" volt. Volt, amit egy forintért adtam el, ajánlottan küldtem. A vevőnek eszébe nem jutott kikötni, hogy simán postázzak.

Egyébként meg véleményem, hogy nem a vevő diktál. Alakíthatja az eladó szokásait, de nem diktál. Ha nem tetszik, nem vásárol ott, azon a helyen (itt most nem csak a vaterára gondolok). Van olyan is, aki egyáltalán nem postáz. Van olyan, aki csak postáz (én pl. ilyenkor nem vásárolok, mert ha nekem útba esik, vagy olyan a termék, amit jobban szeretnék látni előre, akkor nem postáztatok). Egyébként is ezért szeretem jobban a személyes átvételt. Tiszta, egyértelmű, nincs reklamáció. Tudom, nem mindenkinek van lehetősége rá. Én sem vásárolok pl. Sopronból (pedig hú, de gyönyörű város) budapesti létemre, ha úgy látom, valami miatt nem o.k. nekem a postázás. Elfogadom, hogy erről lecsúsztam. Ilyen az élet. Semmi sem kötelező. Csak meghalni előbb-utóbb. smile.gif

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 20:18
Létrehozva: #22549

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(watchhu @ 2008-09-25 19:38) *
Én is el tudok képzelni ilyen embereket, ismerek is ilyen embereket, de ők sem örülnének ha azt amit esetleg szívességből, önszántukból megtennének, valaki kvázi rájuk kényszeríti.

Ezek után fogalmam sincs, hogy mit is akarsz mondani?

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 20:10
Létrehozva: #22550

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2008-09-25 19:42) *
Nem e?

"Kértem a 190 forintot, de közölte, hogy "véletlen" utalt ennyit, és nem hajlandó átutalni a különbözetet, mert az sokba kerül."

"Egyébként továbbra is pipa vagyok a vevőmre, aki mindezidáig sem az értékelést, sem a címét nem képes megküldeni."
"A vevőm végre tegnap elküldte a címét, de hiába kértem többször, hiába írta, hogy "rendben", értékel előre, nem teszi. Ebben is totálisan hülyének néz!!!
Azóta legalább hétszer lépett be."
"Egyébként ezidáig nem adta meg a pozitív értékelést. Pedig többször is volt bent ma a vaterán. "
Legvégül pedig (az ismét egyet nem értésünk kapcsán) egy neked írt levél az eladótól:
"Nem adok ebben igazat Neked! Ha valami ott van, akkor nem én, hanem ő ne vitatkozzon! Egyszerűen azért, mert nem jogos. Hogy nem éri meg a posta? Hát bocsánat, de lesz.rom! Akkor nem kell licitálni. Vagy vegye át személyesen. Több helyszínen is lehetséges.

Elég egyértelmű.

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 20:06
Létrehozva: #22551

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(watchhu @ 2008-09-25 19:38) *
Én is el tudok képzelni ilyen embereket, ismerek is ilyen embereket, de ők sem örülnének ha azt amit esetleg szívességből, önszántukból megtennének, valaki kvázi rájuk kényszeríti.

Na, itt van a kutya elásva... wink.gif

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 20:04
Létrehozva: #22552

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

9
IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 15:44) *
Azért nézzük meg a másik oldalt is! (bár nem akarok senki mellett állást foglalni, csak a tényekért!)
Vett egy terméket 400.- Ft. Utalt min. 110 Ft. Posta min 70 Ft. Ajánlási díj 190 Ft. Ha valakinek egy 400 Ft.-os termékre telik, vagy arra van szüksége, annak a járulékos min. 370 Ft is nagyon sok! Az i+ lapomon az átlagos postai szállítás 690 Ft. Kis értékű árúnál a VEVŐre bízom, hogy sima levél, vagy ajánlott legyen! Utána elküldöm 70 Ft-ért. Van akit én is lebeszélek, és van aki eleve így kéri!

Akkor én is leírom a véleményemet. Persze anélkül, hogy meg akarnálak bántani.
Szóval, most már bevallhatom. Az igazság, hogy pisztolyt tartottam a fejéhez, hogy licitáljon. Igen. smile.gif

Komolyra fordítva:
Nos, a vásárló utána többmindent kért (tehát nem csak ezt az egyet postáztam), de mivel akkor azok éppen nem voltak a vaterán, hát azon kívül mentek el (nem jutalékmegkerülés céljából, hanem egyszerűen nem tettem már fel). Rengeteg babaruhám van, a fele még fönt sincs a neten. Volt olyan is, ami már rég lejárt, de nem raktam vissza, mivel szombaton börzére megyek, s már be vannak zsákolva. Ezért is sürgettem, hogy vegye át péntekig (meg a pihenőszéket, meg a babaülést is, nézd csak meg...). Hiszen ha neki nem kell, megveszi más a börzén, ha meg ott sem, akkor fölteszem ide. Előbb-utóbb csak elviszik.
Ja, csak hogy ha már a body ára a téma. Adtam el olyan bodyt 350-ért, ahol szintén ajánlva ment a levél (ugye, mint mindig). A vevőnek ESZÉBE SEM JUTOTT UTÓLAG KÖTÖZKÖDNI. Látta, elolvasta a feltételeket, úgy döntött licitál. De még akkor is előfordulhat olyan, hogy ír, hogy "elnézést, de rájöttem, hogy így már nagyon sok lenne nekem..." Noha nem örülnék, én sem vagyok szemét, eltekintenék az adás-vételtől, max. megkérném, máskor jobban figyeljen.
De maradjunk az eredeti terméknél, amit megvett. Ez egy olyan body, ami új, még címkés, tehát testvérek között is 900-1200 között mozog az ára (igen, jól látjátok) üzletben. Megkapta 400-ért, tehát töredék áron. (Igaz, ebbe én mentem bele.) Világosan ott volt az, hogy ajánlottan megy. Akkor, ha rizikósnak érzi, hogy neki megéri -e postával, miért nem kérdez ELŐRE, a terméklapon keresztül. Én így látom. S úgy nézem, nem vagyok vele egyedül. smile.gif
Mindegy, nem vagyunk egyformák. Végülis megoldódott az ügy, a csomagot ma ajánlva feladtam. Már haragudni sem haragszom, túlléptem rajta. Tiltón van, többet nem tehetek, nem is szeretnék az ügyben.
Ő meg legyen vele boldog.

Az már csak csúnyácska gondolataimban futott át, hogy ez az ajánlott dolog azért elsősorban őt védi (nekem max. a becsületemet, hiszen a pénzt már megkaptam), s ha én simán mondjuk fel sem adom.... mondjuk így a pozitív értékelés után. Hm? Akkor mi van. Mert ha nagyon szemét, aljas rohadék vagyok, akkor megtehettem volna. Bár ez nem én vagyok. Nem tudnék aludni. Főleg, hogy neki is kicsi gyereke van, ergo kvázi tőle venném el ezt a pénzt.
Szóval egyszerűen csak butaságnak tartom, ha valaki ilyen esetben köti az ebet a karóhoz. Ő bukhat rajta, de nem kicsit.

Huh. Jó sokat "beszéltem". Bocsánat! rolleyes.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 19:42
Létrehozva: #22553

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 19:16) *
Egyáltalán nem biztos, hogy sunyi (minek alapján feltételezed?)

Nem e?

"Kértem a 190 forintot, de közölte, hogy "véletlen" utalt ennyit, és nem hajlandó átutalni a különbözetet, mert az sokba kerül."

"Egyébként továbbra is pipa vagyok a vevőmre, aki mindezidáig sem az értékelést, sem a címét nem képes megküldeni."

"A vevőm végre tegnap elküldte a címét, de hiába kértem többször, hiába írta, hogy "rendben", értékel előre, nem teszi. Ebben is totálisan hülyének néz!!!
Azóta legalább hétszer lépett be."

"Egyébként ezidáig nem adta meg a pozitív értékelést. Pedig többször is volt bent ma a vaterán. "

Legvégül pedig (az ismét egyet nem értésünk kapcsán) egy neked írt levél az eladótól:
"Nem adok ebben igazat Neked! Ha valami ott van, akkor nem én, hanem ő ne vitatkozzon! Egyszerűen azért, mert nem jogos. Hogy nem éri meg a posta? Hát bocsánat, de lesz.rom! Akkor nem kell licitálni. Vagy vegye át személyesen. Több helyszínen is lehetséges.

Elég egyértelmű.

--------------------

+Quote Post
watchhu
hozzászólás 2008-09-25 19:38
Létrehozva: #22554

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 147

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 19:19) *
Hát én el tudok képzelni olyan embereket, akik ha tudnák, hogy elviszi, megtennék! Senkinek sem kívánom, hogy ilyen helyzetben legyen! Próbálj meg Te is a VEVŐ fejével gondolkodni! Lehet, hogy meg fogod érteni!?

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 19:19
Létrehozva: #22555

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(watchhu @ 2008-09-25 17:37) *
Nagyon nem értünk egyet. Még jó, hogy nem várja el az eladótól, hogy menjen ki a vasútállomásra és kérje meg a mozdonyvezetőt, hogy vigye magával és majd a célállomáson a vevő várja. Ez még olcsóbb megoldás lenne.

Hát én el tudok képzelni olyan embereket, akik ha tudnák, hogy elviszi, megtennék! Senkinek sem kívánom, hogy ilyen helyzetben legyen! Próbálj meg Te is a VEVŐ fejével gondolkodni! Lehet, hogy meg fogod érteni!?

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 19:16
Létrehozva: #22556

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2008-09-25 17:01) *
Te miről beszélsz???
VILÁGOSAN és EGYÉRTELMŰEN fel van töntetve a terméklapon,hogy AJÁNLOTT levélként küldi.
Ha valakinek ez drága akkor NEM KELL MEGVENNI!
Ennyi.
Gondolom mivel a licitáélok gombot el tudta olvasni akkor a terméleírással is elboldogult.
Nem pozitívat érdemelt volna hanem egy büdös nagy negatívot az aljas sunyiságért. mad.gif

Hangsúlyoztam, hogy nem foglalok állást, csak a véleményemet írtam le! Egyáltalán nem biztos, hogy sunyi (minek alapján feltételezed?). Lehet, hogy ennyire futotta Neki! Azt már megszoktam, hogy nem értünk egyet

+Quote Post
watchhu
hozzászólás 2008-09-25 17:37
Létrehozva: #22557

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 147

Azért nézzük meg a másik oldalt is! (bár nem akarok senki mellett állást foglalni, csak a tényekért!)
...

Nagyon nem értünk egyet. Még jó, hogy nem várja el az eladótól, hogy menjen ki a vasútállomásra és kérje meg a mozdonyvezetőt, hogy vigye magával és majd a célállomáson a vevő várja. Ez még olcsóbb megoldás lenne.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 17:01
Létrehozva: #22558

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Vett egy terméket 400.- Ft. Utalt min. 110 Ft. Posta min 70 Ft. Ajánlási díj 190 Ft. Ha valakinek egy 400 Ft.-os termékre telik, vagy arra van szüksége, annak a járulékos min. 370 Ft is nagyon sok! Az i+ lapomon az átlagos postai szállítás 690 Ft. Kis értékű árúnál a VEVŐre bízom, hogy sima levél, vagy ajánlott legyen! Utána elküldöm 70 Ft-ért. Van akit én is lebeszélek, és van aki eleve így kéri!

Te miről beszélsz???
VILÁGOSAN és EGYÉRTELMŰEN fel van töntetve a terméklapon,hogy AJÁNLOTT levélként küldi.
Ha valakinek ez drága akkor NEM KELL MEGVENNI!
Ennyi.
Gondolom mivel a licitáélok gombot el tudta olvasni akkor a terméleírással is elboldogult.
Nem pozitívat érdemelt volna hanem egy büdös nagy negatívot az aljas sunyiságért. mad.gif

--------------------

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 15:44
Létrehozva: #22559

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2008-09-25 12:08) *
Azt hiszem ő megtett mindent amit lehetett.
Várt türelemmel,és felkínált 2 lehetséges variációt is.
A vevő alattomos sunyi módon egyikkel sem élt.

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-25 13:59
Létrehozva: #22560

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Ha hagyod magad, az idióták legyőznek a rutinjukkal. smile.gif
Én sem vagyok egy nyugis típus (sőőőőt...), csak mondjuk nem hagyom magam, ha ilyennel találkozom. Gyorsan lezárom, és nem szerzek MAGAMNAK rossz órákat azzal, hogy más *** töltöm az időt. Ha annak adsz energiát, hogy jaj-jaj, úgyis negatívot fog adni, jaj istenem, mit csináljak, akkor úgy is lesz, kapod a negatívot. Na mindegy, nem akarlak én semmiről se meggyőzni, a lényeg, hogy nem kell más milyensége miatt aggódni. *** mindig is lesznek, azzal nem tudsz mit kezdeni. Viszont ne tedd magad tönkre miattuk. smile.gif

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 13:45) *
Nos, *** mindenhol vannak. Olykor felbosszantják az embert. S vannak normálisak is, akik pedig örömet okoznak. Szerintem ez nem gondolkodás függvénye. smile.gif

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-25 16:51

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 1126 1127 1128 1129 1130 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-26 15:41