IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1351 Oldal V  « < 1137 1138 1139 1140 1141 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
pferde
hozzászólás 2008-09-26 09:22
Létrehozva: #22761

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Szeretném a véleményeteket kérni ezzel az aukcióval kapcsolatban:
http://www.vatera.hu/criss_cross_papucs_36_os_91300476.html

Én úgy értelmeztem, hogy a fehér papucs, plusz (ajándékba) egy lekopott orrú másik. (Csak a fehér jött.)

De lehet, hogy tévedek. Szerintetek?

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 23:43
Létrehozva: #22762

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Ő a "kedvencem":
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=313957

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 22:38
Létrehozva: #22763

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Feltételek:
"A vevőnek a leütést követően 3 nap áll rendelkezésére a kapcsolatfelvételre, és egy hét a trazakció lebonyolítására, máskülönben negatív értékelést adok!
Mindenkitől elnézést, de szomorú a tapasztalat a "leütöm, és nem vagyok elérhető" emberkékkel... " laugh.gif

Erre is kíváncsi leszek mivé fajul majd.
Azt sem tudja mit árul,ráadásul netről leszedett képekkel...

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-26 09:28

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 22:23
Létrehozva: #22764

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 22:00) *
Akkor tényleg bocs. Én nem éreztem annak. Szerintem más dolgaiból (jelesül most az enyémből) Ti is tanulhattok. Azért írtam hosszan (kb. kétszer, a többi hsz. tök rövid volt, direkt visszanéztem), hogy jobban átlátható legyen.
Viszont volt olyan, aki ellenséges volt, én mégsem tettem ezt. Szerintem ez nagyobb gáz, mint ha valaki túl sokat ír. Ha hosszú, max nem olvasod.
Ha visszaolvasol, láthatod is, hogy külön hangsúlyoztam, megoldódott a dolog, túlléptem rajta (szerintem a lehető legjobban), s azt is, hogy nem szeretnék vitát.
Mindegy, TÉNYLEG nem akartam senkinek sem terhére lenni. Sajnálom, ha így látszott! sad.gif
S most már lapozzunk is! Ne legyen már rólam szóóóóóó! smile.gif

rolleyes.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 22:00
Létrehozva: #22765

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 14:56
Azonosító: 170 852

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-25 21:54) *
nem vagy senkinek útban, és a problémádra mindenki szívesen adott tanácsot. csak az azt követö szócséplést kifogásolom smile.gif

Akkor tényleg bocs. Én nem éreztem annak. Szerintem más dolgaiból (jelesül most az enyémből) Ti is tanulhattok. Azért írtam hosszan (kb. kétszer, a többi hsz. tök rövid volt, direkt visszanéztem), hogy jobban átlátható legyen.
Viszont volt olyan, aki ellenséges volt, én mégsem tettem ezt. Szerintem ez nagyobb gáz, mint ha valaki túl sokat ír. Ha hosszú, max nem olvasod.
Ha visszaolvasol, láthatod is, hogy külön hangsúlyoztam, megoldódott a dolog, túlléptem rajta (szerintem a lehető legjobban), s azt is, hogy nem szeretnék vitát.
Mindegy, TÉNYLEG nem akartam senkinek sem terhére lenni. Sajnálom, ha így látszott! sad.gif
S most már lapozzunk is! Ne legyen már rólam szóóóóóó! smile.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 21:54
Létrehozva: #22766

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 21:49) *
Elnézést, ha megsértettem a szabályokat! Megjegyzem a fórum BESZÉLGETÉSRE való. Itt ez zajlott. Két napot elvettem az életetekből. Bocsánat!
Egyébként nem érzem úgy, hogy saját magamról írtam volna litániákat, leírtam egy dolgot, ami bántott. Tanácsot kértem, majd később reagáltam arra, amiket írtak a többiek. Ezt nem volna szabad avagy illendő? Ha nem érdekel, mi a fenének olvastad el?
Vagy ez valamiféle "belső kör", ahová illetéktelenek nem hatolhatnak be?! Tejóég!
Mindegy, ha ez Neked vagy másnak ekkora nagy gond, akkor nem írok többet. Nem szeretnék útban lenni. huh.gif

nem vagy senkinek útban, és a problémádra mindenki szívesen adott tanácsot. csak az azt követö szócséplést kifogásolom smile.gif

A hozzászólást -bambooflower- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-25 21:55

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:49
Létrehozva: #22767

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-25 21:40) *
ahogy az életben sem illik a problémádat udvariasan meghallgató embereknek dagadtra beszélni a fejét, éppúgy nem illik a fórumon kisajátítani egy topikot, és litániákat írni saját magadról sad.gif

Elnézést, ha megsértettem a szabályokat! Megjegyzem a fórum BESZÉLGETÉSRE való. Itt ez zajlott. Két napot elvettem az életetekből. Bocsánat!
Egyébként nem érzem úgy, hogy saját magamról írtam volna litániákat, leírtam egy dolgot, ami bántott. Tanácsot kértem, majd később reagáltam arra, amiket írtak a többiek. Ezt nem volna szabad avagy illendő? Ha nem érdekel, mi a fenének olvastad el?
Vagy ez valamiféle "belső kör", ahová illetéktelenek nem hatolhatnak be?! Tejóég!
Mindegy, ha ez Neked vagy másnak ekkora nagy gond, akkor nem írok többet. Nem szeretnék útban lenni. huh.gif

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 21:40
Létrehozva: #22768

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 21:28) *
Ne haragudj! De kértem én ezt?! Nem. Akkor? Írtatok, írtam. Hhú, azt hiszem, akkor rossz helyen vagyok!
Na minden jót!

ahogy az életben sem illik a problémádat udvariasan meghallgató embereknek dagadtra beszélni a fejét, éppúgy nem illik a fórumon kisajátítani egy topikot, és litániákat írni saját magadról sad.gif

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:39
Létrehozva: #22769

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:41) *
wink.gif De azért még mielőtt kérte volna a licittörlést, mert kirúgták, és súlyos anyagi gondok szakadtak a vállára hirtelen, előtte 3 perccel licitált egy másik telcsire idegességében: http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93116881
Van ez így. Ha ideges az ember, vagy rágyújt, vagy licitál... wink.gif

Ha nagyon gonosz akarnál lenni, odaírhatnád a terméklapra, hogy a licitálónak a telefon bizonyára álláskereséshez kell... wink.gif

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:32
Létrehozva: #22770

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:31) *
******(4)
ÉRDEKLŐDÉS! - 2008/09/22 12:47:35
Szia *****! Érdeklődnék,ha én leszek a nyertes akkor a telcsit feladnád bélelt borítékban,ajánlva,utánvéttel? Mert így lenne nekem a legolcsóbb?
*****-(4)
Kérés! - 2008/09/23 01:05:46
Súlyos anyagi gondom akadt,kirúgtak a munkahelymről!Kérlek töröld a licitem!Ne haragudj!

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93576048

blink.gif Ekkorát kamuzni: 22-én este 10-kor még licitál, éjszaka meg kirúgják a munkahelyéről és súlyos anyagi gondjai lettek...röpke 3 óra alatt.. dry.gif

smile.gif
Hm. Én egyszer jártam úgy, hogy lefoglalták a babakocsimat (nem a vaterán), másnap hajnalban várt az e-mail, hogy már talált másikat. Hm. Éjszaka. smile.gif
Biztos tesco-zik. smile.gif

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:28
Létrehozva: #22771

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-09-25 21:11) *
eegen... már így is túl sok idöt szenteltünk a problémának...

Ne haragudj! De kértem én ezt?! Nem. Akkor? Írtatok, írtam. Hhú, azt hiszem, akkor rossz helyen vagyok!
Na minden jót!

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 21:27
Létrehozva: #22772

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nos, akkor igyekszem sorba menni, és én is reagálni hasonló stílusban.

Nem értem, hogy miért vagy ilyen ellenséges! Az előző hozzászólásomban is leírtam, hogy nem szeretnék vitát. TE vagy az, aki nem bírod elfogadni, ha nem értenek Veled egyet, és eléggé kioktató a stílusod. Én nem tettem, végig udvariasan, normális stílusban írtam, amit írtam. Többek között azt is, hogy nem vagyunk egyformák, nem baj, ha más a véleményünk.
Kicsit olyan az érzésem, hogy Te kvázi sajátodnak érzed ezt a fórumot, ahová csak olyanok írhatnak, akik a Te értékrended szerint gondolkodnak. Felhívom a figyelmedet, hogy színes világban élsz, minden embernek más az egyénisége, mindenkinél más a prioritás, másképpen vélekedünk dolgokról. Egy ilyen fórum erre hivatott, hogy álláspontokat olvasunk, meghallgatjuk a másik véleményét. Olykor tanácsokat is adunk. S ha a másik nem ért velem egyet, hát puff neki! smile.gif Elnézést, ha belerondítottam a "fórumodba". smile.gif

"Mivel nem vagyok népbíró, itéletet nem hirdethetek!"
Nem is várja Tőled senki. Elhiszed?
Nem is kértem, s más sem. Én személy szerint VÉLEMÉNYEKET kértem, tanácsokat, ki mit tenne.

"Általában a Vaterán nem az üzleti ár felett mennek el a termékek."
Ne haragudj, de ilyet én nem is állítottam, hogy ezt várnám! Már bocs.

"Az ajánlott dolog nem csak Őt védi, hiszen nem gondolom, hogy 190 Ft a becsületed, és ez nem a pénztől függ!"
De az ajánlott dolog mindkét fél érdekeit védi! Ezt le is írtam. Nem figyeltél. Ha előre utalt, akkor elsősorban a vásárlóét. Az eladóét pedig annyiban, hogy bizonyítható, hogy feladta a terméket, tehát BECSÜLETESEN állt a dologhoz. Jóember! Nem a becsületem kerül 190 forintba! Szép is lenne. laugh.gif
De most mi az árvalányhajért kell kiforgatni, amiket leírtam?! mad.gif

"Senki nem állított olyanokat, amiket leírtál!"
Ezt a mondatodat nem sikerült megértenem. De már nem is akarom...

"Túl zaklatottan szétoffoltad a Fórumot, és az egész vihar egy pohár víz körül!"
Ehhez csak annyit, hogy a fórum címe (olvasd el jobban) "érdekes vásárlók". Tehát nem offolhattam szét, mert nem írtam mást, mint a téma. Írhattam volna a kisfiam fejlődéséről, meg hogy milyen aranyos volt ma is, de egyrészt senkit nem érdekelne, másrészt AZ valóban offolás lenne. Máskülönben, ha nem tetszik, és látod, hogy én írtam, nem kell elolvasnod, pláne nem reagálnod.
A pohár és az ő vihara: tudod, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.... nem kell ezért lenézni senkit, mert szerinted jelentéktelen dolog miatt ír. Nagyon egyszerű: NE REAGÁLJ RÁ!!!

"Rágondolni is rossz, hogy mi lenne, ha egy ténylegesen inkorrekt VEVŐvel futnál össze!"
Ha rossz, hát ne gondolj rá! wink.gif biggrin.gif

Minden jót! Sajnálom az ellenségeskedést! (én legalábbis ezt éreztem helyenként)

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-09-25 21:11
Létrehozva: #22773

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 20:32) *
Mivel nem vagyok népbíró, itéletet nem hirdethetek! Általában a Vaterán nem az üzleti ár felett mennek el a termékek. Az ajánlott dolog nem csak Őt védi, hiszen nem gondolom, hogy 190 Ft a becsületed, és ez nem a pénztől függ! Senki nem állított olyanokat, amiket leírtál! Túl zaklatottan szétoffoltad a Fórumot, és az egész vihar egy pohár víz körül! Rágondolni is rossz, hogy mi lenne, ha egy ténylegesen inkorrekt VEVŐvel futnál össze! Az ebet -ezek szerint- többen kötik a karóhoz! Részemről a téma lezárva!

eegen... már így is túl sok idöt szenteltünk a problémának...

--------------------

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-25 21:01
Létrehozva: #22774

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 14:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

Átvételi lehetöségek:

-Személyesen Budapesten+1000ft vat. jutalék
-Postázva ajánlottan elsöbbségivel (külön postaköltség nincs az ár tartalmazza)+2000ft
-Utánvéttel 2790FT

Nem drága egy kicsit a személyes átvétel? blink.gif

http://www.vatera.hu/tv_mobil_n99i_dual_si...p_92785443.html

A hozzászólást -foxicsaba- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-25 21:02

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-25 20:41
Létrehozva: #22775

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(foxicsaba @ 2008-09-25 20:31) *
******(4)
Szia *****! Érdeklődnék,ha én leszek a nyertes akkor a telcsit feladnád bélelt borítékban,ajánlva,utánvéttel? Mert így lenne nekem a legolcsóbb?
*****-(4)
Súlyos anyagi gondom akadt,kirúgtak a munkahelymről!Kérlek töröld a licitem!Ne haragudj!

blink.gif Ekkorát kamuzni: 22-én este 10-kor még licitál, éjszaka meg kirúgják a munkahelyéről és súlyos anyagi gondjai lettek...röpke 3 óra alatt.. dry.gif

wink.gif De azért még mielőtt kérte volna a licittörlést, mert kirúgták, és súlyos anyagi gondok szakadtak a vállára hirtelen, előtte 3 perccel licitált egy másik telcsire idegességében: http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=93116881
Van ez így. Ha ideges az ember, vagy rágyújt, vagy licitál... wink.gif

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-25 20:32
Létrehozva: #22776

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 07:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-25 20:04) *
De maradjunk az eredeti terméknél, amit megvett. Ez egy olyan body, ami új, még címkés, tehát testvérek között is 900-1200 között mozog az ára... ez az ajánlott dolog azért elsősorban őt védi (nekem max. a becsületemet, hiszen a pénzt már megkaptam), s ha én simán mondjuk fel sem adom.... mondjuk így a pozitív értékelés után. Hm? Akkor mi van. Mert ha nagyon szemét, aljas rohadék vagyok, akkor megtehettem volna. Szóval egyszerűen csak butaságnak tartom, ha valaki ilyen esetben köti az ebet a karóhoz. Ő bukhat rajta, de nem kicsit.
Huh. Jó sokat "beszéltem". Bocsánat! rolleyes.gif

Mivel nem vagyok népbíró, itéletet nem hirdethetek! Általában a Vaterán nem az üzleti ár felett mennek el a termékek. Az ajánlott dolog nem csak Őt védi, hiszen nem gondolom, hogy 190 Ft a becsületed, és ez nem a pénztől függ! Senki nem állított olyanokat, amiket leírtál! Túl zaklatottan szétoffoltad a Fórumot, és az egész vihar egy pohár víz körül! Rágondolni is rossz, hogy mi lenne, ha egy ténylegesen inkorrekt VEVŐvel futnál össze! Az ebet -ezek szerint- többen kötik a karóhoz! Részemről a téma lezárva!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-25 20:31
Létrehozva: #22777

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 20:10) *
Bocsika! nem tudtam, hogy Te vagy az ügyvédje!

Bocsika nem tudtam,hogy te csak olvasod a betűket de nem érted mit jelentenek!

Amúgy meg az ügyvédje is lehetnék senkinek nincs köze...

--------------------

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-25 20:31
Létrehozva: #22778

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

******(4)

*****-(4)

--------------------

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 20:21
Létrehozva: #22779

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Még valami. Eszem ágában sem volt, hogy vitát generáljak köztetek. Van, aki szerint igazam van, olyan is van, aki úgy látja, hogy nem. Nincs ezzel baj. De vitát nem szeretnék. Akkor tutira nem érezném jól itt magam.

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-25 20:20
Létrehozva: #22780

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ltama @ 2008-09-25 20:10) *
Bocsika! nem tudtam, hogy Te vagy az ügyvédje!

Nem nem az ügyvédem.
Szerintem ha nem értenek egyet Veled valamiben, azon nem szabad megsértődni. Különbözőek vagyunk. Ennyi.
Én pl. a csomagolási költségről gondolkodom másképpen, mint Te. Ettől még nem haragszom Rád. smile.gif

Egyébként még valami eszembe jutott, hogy a termék "olcsó" volt. Volt, amit egy forintért adtam el, ajánlottan küldtem. A vevőnek eszébe nem jutott kikötni, hogy simán postázzak.

Egyébként meg véleményem, hogy nem a vevő diktál. Alakíthatja az eladó szokásait, de nem diktál. Ha nem tetszik, nem vásárol ott, azon a helyen (itt most nem csak a vaterára gondolok). Van olyan is, aki egyáltalán nem postáz. Van olyan, aki csak postáz (én pl. ilyenkor nem vásárolok, mert ha nekem útba esik, vagy olyan a termék, amit jobban szeretnék látni előre, akkor nem postáztatok). Egyébként is ezért szeretem jobban a személyes átvételt. Tiszta, egyértelmű, nincs reklamáció. Tudom, nem mindenkinek van lehetősége rá. Én sem vásárolok pl. Sopronból (pedig hú, de gyönyörű város) budapesti létemre, ha úgy látom, valami miatt nem o.k. nekem a postázás. Elfogadom, hogy erről lecsúsztam. Ilyen az élet. Semmi sem kötelező. Csak meghalni előbb-utóbb. smile.gif

+Quote Post

1351 Oldal V  « < 1137 1138 1139 1140 1141 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-08-30 06:55