IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  « < 1140 1141 1142 1143 1144 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
Khepara
hozzászólás 2008-09-23 10:56
Létrehozva: #22821

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 13:56
Azonosító: 170 852

Köszi!
Kértem a 190 forintot, de közölte, hogy "véletlen" utalt ennyit, és nem hajlandó átutalni a különbözetet, mert az sokba kerül. Valamint, hogy erről nem akar vitatkozni. Küldjem csak el, ebből nekem úgysem lesz hátrányom.

Egyébként meg dobozból szerintem ugyanúgy ellopnák. Tök mindegy. Fent volt a terméklapon, hogy AJÁNLOTT LEVÉLBEN. Tehát nem csomag.
Nagyon felbosszantott!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-23 10:54
Létrehozva: #22822

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 09:47
Azonosító: 120 776

Nem tudom mi az a termék, de sokan azt hiszik, hogy ajánlottan, vagy simán, csak borítékot lehet feladni és a dobozos küldemény az csak és kizárólag csomag lehet. Simán is elküldhetsz egy kicsi dobozt, 2 kilóig. A borítékban (buborékos is) kitapintható a dolog, és vonzza a postás kezét. Egy kicsi, semleges, lapos dobozban nem olyan feltűnő a küldemény. Ha esetleg ezt tudtad volna, akkor elnézést az okoskodásért.

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-23 11:13) *
A tanácsotokat szeretném kérni egy kérdésben. Lehet, hogy nem lesz elsőre mindenkinek szimpatikus, vagy elfogadható, amit írok, de mégis tanácstalan vagyok....

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-23 10:50
Létrehozva: #22823

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(dadogo @ 2008-09-23 11:34) *
Régen volt már 10-e. Szerintem csak szórakozik. Még jó, hogy a feketét nem ütötte le. laugh.gif Én ha veszek valamit azonnal keresem az eladót. Nega, tiltó+aukció újraindit. Szerintem...

Na felvette richie00 a telefont, sokadik csengetésemre.
Ez egy unatkozó h...gyerek.
Minősíthetetlen hangnemben közli, csámcsogva a fülembe, hogy "15 rugót ad a telóért" (idéztem szavait). Mondom, neki vatera szabályzat, licitálás ilyesmi....
Válasz:akkor ő eláll az üzlettől....
Mondom rendben, kérlek az értékelést ne feledd (gondoltam semleges )
Erre ő valami rondát ordít és rám....sza a telefont!

Remélem 1 negatívval kiteszem a szűrét....

A másik licitálónak levélke vatera@biztonsag.com-mal egybekötve, estig kapott lehetőséget, hogy 4 elérhetőségen elérjen.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
LaserPortal
hozzászólás 2008-09-23 10:49
Létrehozva: #22824

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-20 18:20
Azonosító: 133 842

Szerintem 3 lehetőséged van:

1. feladod simán, ha negát ad, írsz a vaterának és elküldöd neki a levelet, amiben ő kérte hogy így postázd
2. feladod ajánlottan és "lenyeled" az újabb lehúzást
3. kéred hogy utalja át a különbözetet (190 ft) mert addig nem postázod.

Az hogy melyiket választanám attól függ hogy mekkora értékű termékről van szó...

+Quote Post
dadogo
hozzászólás 2008-09-23 10:34
Létrehozva: #22825

Lelkes újonc
**

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-21 08:55
Azonosító: 172 447

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-23 07:44) *
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...1&ub=taster

http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...amp;ub=richie00

Szerintetek????
Igyak mindegyik vevőmre hidegvizet?

Mindegyik régen lépett be a vatra, van egy csomó lejárt aukciójuk, 0-ak, és "természetesen" utolérhetetlenek.

Itt azért helyesbítek, richie00 tegnap felvette a telefont, "természetesen" az öccse vásárolt a vaterán, "természetesen" az öccse este vissza fog hívni, "természetesen" ez nem jött össze és azóta "természetesen" nem veszi fel a telefont. mad.gif

Most varrjam be a negát, hogy kitakarodjanak innen, vagy várjak még 1-2 napot türelemmel??????
Vagy csak én vagyok türelmetlen ennyire?

Régen volt már 10-e. Szerintem csak szórakozik. Még jó, hogy a feketét nem ütötte le. laugh.gif Én ha veszek valamit azonnal keresem az eladót. Nega, tiltó+aukció újraindit. Szerintem...

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-23 10:13
Létrehozva: #22826

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 13:56
Azonosító: 170 852

Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni egy kérdésben. Lehet, hogy nem lesz elsőre mindenkinek szimpatikus, vagy elfogadható, amit írok, de mégis tanácstalan vagyok.
Szóval a helyzet. Eladtam egy terméket a vaterán. A terméklapon VILÁGOSAN ott volt előre, hogy a postázás ajánlottan történik. Azóta készítettem i+ oldalt, ahol szintén ki van ez a dolog emelve. Nem szeretnék erről vitatkozni, egyszerűen NEM TARTOM MEGBÍZHATÓNAK!!!
A vevőm pedig alkudott a kikiáltási árból is. Mindegy, belementem. Ezek után, miután írtam, hogy mennyi a postaköltség ajánlva, és pontosan mennyit kell utalnia, akkor közölte, hogy simán kéri a postázást (kvázi 190 ft miatt). Erre válaszoltam, hogy nem vállalom a sima postázást. Ez pénteken történt. Semmi válasz. Ma megjött a pénz, ami az ajánlott díjat nem tartalmazta. Most ilyenkor?
Gondoltam arra, hogy kérek előre egy pozitív értékelést, és postázom simán, de szinte 99%, hogy eltűnik, pláne borítékban. Ezért ezt nem tartom jó megoldásnak. Meg egyébként is! Semmibe vette a kérésemet, kvázi hülyének néz. Ha megteszem, amit kér, akkor ezentúl bárki kérheti így. Nem is szólva arról, hogy bár az értékelésem pozitív lenne, de biztos reklamálna nálam, én meg nem akarom ezen bosszantani magam. Főleg érzem ezt azért is furcsának, mert alkudott az árból. Várom a véleményeiteket!
Üdvözlettel:
Khepara

Pontosítok. A postát nem tartom megbízhatónak simán. mellow.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-23 06:44
Létrehozva: #22827

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...1&ub=taster

http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...amp;ub=richie00

Szerintetek????
Igyak mindegyik vevőmre hidegvizet?

Mindegyik régen lépett be a vatra, van egy csomó lejárt aukciójuk, 0-ak, és "természetesen" utolérhetetlenek.

Itt azért helyesbítek, richie00 tegnap felvette a telefont, "természetesen" az öccse vásárolt a vaterán, "természetesen" az öccse este vissza fog hívni, "természetesen" ez nem jött össze és azóta "természetesen" nem veszi fel a telefont. mad.gif

Most varrjam be a negát, hogy kitakarodjanak innen, vagy várjak még 1-2 napot türelemmel??????
Vagy csak én vagyok türelmetlen ennyire?

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-09-22 23:13
Létrehozva: #22828

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 18:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

Már túl vagyok rajta. sad.gif Ráadásul ebben a hónapban már ez a második. Ővele is így jártam: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=451494 Tőle három terméket vásároltam, utaltam. (Egy vevő - havasigyopár - írja itt, hogy kizárták. Akkor leshetem a csomagot, mi? unsure.gif ) Ő megyebéli, és vonalas telefonszámot adott meg, még azért azt holnap megpróbálom hívni.)
Nem mondom, hogy büszke vagyok magamra. Ennyi vaterázás után így belefutni... ohmy.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-09-22 22:52
Létrehozva: #22829

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(pferde @ 2008-09-22 22:12) *
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=79565252

10 napja (a vásárlás napján) utaltam ennek (az itt vevőként "szereplő") eladónak két papucs árát. Azóta nem reagál a leveleimre, nem küldi a csomagot.

Ma egy termékének üzenőfalára írtam már kinomban (ma is itt volt a vaterán!): http://www.vatera.hu/nadrag_sztrecs_xl_es_93320363.html - kíváncsi vagyok, erre válaszol-e...

Szerintetek? sad.gif

Nézd meg a negáit!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-09-22 21:12
Létrehozva: #22830

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 18:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=79565252

10 napja (a vásárlás napján) utaltam ennek (az itt vevőként "szereplő") eladónak két papucs árát. Azóta nem reagál a leveleimre, nem küldi a csomagot.

Ma egy termékének üzenőfalára írtam már kinomban (ma is itt volt a vaterán!): http://www.vatera.hu/nadrag_sztrecs_xl_es_93320363.html - kíváncsi vagyok, erre válaszol-e...

Szerintetek? sad.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2008-09-22 15:42
Létrehozva: #22831

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 09:07
Azonosító: 18 468

Hmm
Eltünt egy hozzászólásom, amiben ()ha tévedtem Piett elnézését kértem. Hogy tünhetett el?

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-09-22 13:52
Létrehozva: #22832

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(Piett1 @ 2008-09-22 13:34) *
szerintem eléggé figyelem felkeltő voltam,de akkor jöttek az : igy jártál hülyemadár hozzászólásokkal -ami nagyon jól esik mostanában-.- respect a kivételnek/
csak én még mindíg ott tartok hogy mocsok módon törölte az eladó az összes figyelmeztető üzenetet,amit én nem láttam /és nem is tudtam hogy azok törölve lettek/

minden esetre többet vaterán NEM vásárolok sem előre fizetéssel,sem utánvételesen, nemérdekel mennyire megbízható vagy mézes-mázas valaki....
bizalom.. a mai világban úgylátom a gyengék jellemzője sajnos, ezt kell mondanom, és zárom is soraim, köszönöm megtisztelő figyelmeteket, továbbiakban nem használom a fúrumot sem!
Ave

Béke legyen veled!

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Piett1
hozzászólás 2008-09-22 12:38
Létrehozva: #22833

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-22 09:30
Azonosító: 194 074

Az a probléma, hogy próbálod rámkenni, sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, az eladó szintjére soha sem fogok tudni lesüllyedni sad.gif(
Viszont amit írtál az igaz, mármint h elnézést kértem ,csak hát bencétől, mivel úgy emlékszem azt írta, hogy a nokia clone-okra van garancia, én pedig ugy tudtam, hogy nincs, és a javításáért mondtam h bocsfőnök:)
viszont nem hibáztatlak amiért benézted, hiszen az eladó mint utólag kiderült nagyon sok üzenetet törölt, és amik benn maradtak nem is biztos, hogy egymás után következtek!!
Így fennáll az az eset, hogy az eladó 2 hozzászólása közé ékelődött az én hozzászólásom,amit nem neki címeztem, és ugy hatott , hogy neki üzenek,de ismétlen, a screen is megvan, az egész aukciótól és a hsz-ekről amiket láttam,tehát az igazam is tudnám bizonyítani:)

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-09-22 12:36
Létrehozva: #22834

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Piett1 @ 2008-09-22 13:26) *
...

hőőőő, álljon meg a díszmenet - orosz polgártárs (és mi is) kissé régebben
koptatjuk itt a porondot, mintsem az ilyeneket el kelljen viselni egy csalódott, indulatos (nem)vevőtől...

egy kis mankó a legközelebbihez - és a miheztartás végett, mielőtt leordítasz mindenkit -

segítség/help rovat - talán nem ártott volna elmélyülni licitálás előtt benne -

- Alaposan vizsgálja meg azt a terméket, amire licitálni szándékozik. Ha felmerülne bármilyen kérdése a termékkel kapcsolatban, érdeklődhet felőle az Eladónál a terméklapon keresztül a Kérdezzen az eladótól szövegre kattintva.
- Szerezzen információkat arról az eladóról, akivel a jövőben üzletet fog kötni. Nézze meg az Eladói Vissszajelzési mutatóknál az Eladó minősítését, ahol elolvashatja a többi felhasználó értékelését a vele korábban kötött ügyletekkel kapcsolatban.
- Győződjön meg arról, hogy nincsenek-e félreértések a szállítási költségek fizetésével, a fizetési feltételekkel és a fizetési móddal kapcsolatban, valamint egyéb fontos részleteket illetően.
- Csak akkor licitáljon, ha minden felmerülő kérdésére választ kapott.
- Ismeretlen vagy visszajelzésekkel még nem rendelkező eladó esetében, (nagyobb értékű vagy különleges termékek adásvétele kapcsán pedig különösen ajánlott) hogy ne utalja előre a vételárat. Csakis személyes átvételbe egyezzen bele vagy kérjen olyan biztosítékokat az eladótól, amelyekkel egy esetleges félreértés esetén bonyodalmak nélkül lehet tisztázni a kialakult helyzetet. Például, kérje el a pontos címét az eladónak, ellenőrizze, hogy valóban elérhető e azon a címen, kérjen fotókat és részletes leírást arról a termékről, amelyet az eladó biztosít az Ön számára.

....és nem csak a másodperc mutatót sasolni, hogy az enyém legyen féláron az áhított áru.

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-22 13:17

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Piett1
hozzászólás 2008-09-22 12:34
Létrehozva: #22835

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

szerintem eléggé figyelem felkeltő voltam,de akkor jöttek az : igy jártál hülyemadár hozzászólásokkal -ami nagyon jól esik mostanában-.- respect a kivételnek/
csak én még mindíg ott tartok hogy mocsok módon törölte az eladó az összes figyelmeztető üzenetet,amit én nem láttam /és nem is tudtam hogy azok törölve lettek/

minden esetre többet vaterán NEM vásárolok sem előre fizetéssel,sem utánvételesen, nemérdekel mennyire megbízható vagy mézes-mázas valaki....
bizalom.. a mai világban úgylátom a gyengék jellemzője sajnos, ezt kell mondanom, és zárom is soraim, köszönöm megtisztelő figyelmeteket, továbbiakban nem használom a fúrumot sem!
Ave

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2008-09-22 12:28
Létrehozva: #22836

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Piett1 @ 2008-09-22 13:23) *
most mindenki azon van kiakadva, hogy ha valaki 40ér vesz n95öt az tuti csalás?? elmesélem neked van olyan gsm boltos aki 20ér veszi be ezeket...
nem az idegesít, hogy megpróbál érvelni amellett, hogy neki van igaza,és ő tudta előre, hanem amiatt hogy megint mindenki okosabbnak hiszi magát a másiknál..
mert mindenki tudta hogy átverés, stb.. mégis érkezett rá vagy 20 licit, meg megnézték félezren..

igazábol csak figyelmeztetni akartam az embereket, hogy valós volt az amit állítottak /és én nem láthattam/ ,mégis most az van, hogy részvét helyett azt kapom: na ugye hülyegyerek mi megmondtuk....
sztem no comment-.-

Nem arról van szó, hogy a többiek nem sajnálnának amiatt, ahogy jártál. Sőt! Kisebb - nagyobb összegekkel már szerintem mindannyian befürödtünk itt. De nem az a módja tájékoztatásnak, ahogy te teszed. A figyelemfelhívás fontos, de ne okolj mindenki mást is. Főként ne köss bele azokba akik másképp látják a dolgokat, mert így elsiklik a lényeg.

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2008-09-22 12:24
Létrehozva: #22837

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

bencével pedig mikor írtunk abba az aukcioba még azon folyt a vita, hogy a telefon klón-e vagy sem!!! Semmi olyan nem volt hogy egyáltalán ez a felhasználó egy mocskos csaló-e vagy sem... egy n95-ért a 41E Ft az "feleár" vagy sem.. sztem mindenki másképpen látja...

Kedves Piett! a bencekemence (remélem jól írtam) nevű felhasználó már akkor is óvott az eladótól, de még te kértél az ő nevében elnézést verustól a gyanúsítgatásért. Akkor még nem volt mocskos csaló ...

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-09-22 12:24
Létrehozva: #22838

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 20:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(Piett1 @ 2008-09-22 13:08) *
Na visszaolvastama topicot, néhány gondolat:
...
"kedves " hytech, tudom most nagyon boldog vagy hogy más emberek szenvedését látod, mert madár meg veréb meg balekok vagyunk, csak arra nem jöttél még rá a sok eszeddel, ....
részemről gyűlölöm az ilyen rosszindulatú, kárörvendő embereket.. nyugodtan vedd személyeskedésnek, köszi az eddigi "építő jellegű" hozzászólásaidat.
...

nos, az ilyenek meg aztán végképp nem ide valók...bármekkora is a fájdalmad mad.gif

tudod mit ? nem tudlak sajnálni én sem. (nem kell felvilágosítani, ismerem a 41 k megszerzésének nehézségeit).
c'est la vie.... wink.gif

A hozzászólást -csabau- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-22 12:26

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Piett1
hozzászólás 2008-09-22 12:23
Létrehozva: #22839

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Orosz77 @ 2008-09-22 13:16) *
Kedves Piett. Ha valaki mást állít mint te az már idegesít?! Szokj hozzá, hogy nem fog mindenki bólogatni neked! Neked sem kell feltétlenül írogatnod.
Szerintem csabau nem fogja ilyen finoman megfogalmazni mint én.

most mindenki azon van kiakadva, hogy ha valaki 40ér vesz n95öt az tuti csalás?? elmesélem neked van olyan gsm boltos aki 20ér veszi be ezeket...
nem az idegesít, hogy megpróbál érvelni amellett, hogy neki van igaza,és ő tudta előre, hanem amiatt hogy megint mindenki okosabbnak hiszi magát a másiknál..
mert mindenki tudta hogy átverés, stb.. mégis érkezett rá vagy 20 licit, meg megnézték félezren..

igazábol csak figyelmeztetni akartam az embereket, hogy valós volt az amit állítottak /és én nem láthattam/ ,mégis most az van, hogy részvét helyett azt kapom: na ugye hülyegyerek mi megmondtuk....
sztem no comment-.-

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2008-09-22 12:16
Létrehozva: #22840

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Piett1 @ 2008-09-22 13:12) *
jó ** és szerinted ki a halál tudta hogy van ilyen topic???
az összes ilyen hozzászólást törölte, nem töltök minden másodpercet gép elött, de ezt már leirtam az ottani topicban is, jo hogy nem az én hibám az egész ***, idegesitesz már, ehhez most marhára nincs idegrendszerem bocsi...-.-'

Kedves Piett. Ha valaki mást állít mint te az már idegesít?! Szokj hozzá, hogy nem fog mindenki bólogatni neked! Neked sem kell feltétlenül írogatnod.
Szerintem csabau nem fogja ilyen finoman megfogalmazni mint én.

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-22 13:13

+Quote Post

1348 Oldal V  « < 1140 1141 1142 1143 1144 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-12 08:45