IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1353 Oldal V  « < 1143 1144 1145 1146 1147 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
watchhu
hozzászólás 2008-09-24 08:10
Létrehozva: #22881

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Azonosító: 147

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-24 09:00) *
Péntekig kap haladékot. Ha nem teszi, ő fog rosszabbul járni.

Neked van igazad, de sajnos nem tud rosszabbul járni, mert ő is tud negatívan értékelni, a pénzét pedig törvényesen nem tarthatod meg.

A hozzászólást -watchhu- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-24 08:10
Go to the top of the page

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-24 08:00
Létrehozva: #22882

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-15 13:56
Azonosító: 170 852

Nos, akkor mi most nem értünk egyet, de sebaj. smile.gif
Arról, hogy Neked eddig célba ért: szerencséd volt, BAROMI NAGY szerencséd!!!
Nem érzem úgy, hogy túlkomplikálom a dolgokat, egészen egyszerűen nem szeretem, ha hülyének néznek. Ha valaki sima postázást szeretne (bármilyen okból), akkor az a minimum, hogy erre előre rákérdez (licit előtt), főleg akkor, ha az oldalon feketén-fehéren ott van, hogy postázás ajánlottan. Nem pedig utólag alkudozik, majd amikor az eladó jelzi, hogy ezt ő nem szeretné, akkor sunyi módon, "véletlenül" kevesebbet utal... Ennyi. Ja, és mégvalami, az alapvető lényeg, hogy én azért nem vállalok sima postát, mert nem követhető, és nincs szükségem utána sem a negatív értékelésre (vagy semlegesre), sem a követelőzésre, e-mailre, telefonokra, zaklatásra. MERT ELEVE KERÜLÖM AZ ILYEN SZITUÁCIÓKAT!!!!!
Nem a vásárló szabja a feltételeket. Természetesen lehet kompromisszumokat kötni, de licit ELŐTT és nem licit UTÁN. Pl. ha vásárolsz egy webáruházban, és oda van írva, hogy házhozszállítás pl. GLS futárszolgálattal, akkor nem kezdhetsz el vitatkozni, hogy márpedig te sima postát kérsz, mert elhajtanak a rákba.
Mindegy, Neked más a véleményed, és nekem is. Számítottam arra, hogy nem mindenki érti meg a gondom.
Egyébként továbbra is pipa vagyok a vevőmre, aki mindezidáig sem az értékelést, sem a címét nem képes megküldeni. Péntekig kap haladékot. Ha nem teszi, ő fog rosszabbul járni. Egy dologban megerősített ez az egész cirkusz. Ezentúl úgy fogok tenni, mint hytech. Az első kedves figyelmeztetés után repül a nega. Akkor hátha tanulnak az ilyen kicsinyes emberek.

Mint írtam tegnap, a dolgot magamban lezártam, és ha a "kedves" vásárló hajlandó közölni a címét, postázok neki. Hogy hogyan, azt is el fogom majd mesélni. Tehát részemről a dolgot megoldom, ettől függetlenül szánalmas az ilyen próbálkozás. S ahogy látom, nem vagyok egyedül, aki kifogja az ilyen embereket.

Szép napot mindenkinek!

+Quote Post
alisa99
hozzászólás 2008-09-24 07:33
Létrehozva: #22883

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-30 04:50
Azonosító: 157 375

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=89661

Kicsit többen adtak volna negatívot semmleges helyett, már nem lenne itt.......

+Quote Post
ltama
hozzászólás 2008-09-24 06:37
Létrehozva: #22884

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-07 06:40
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 13 038

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-23 14:34) *
Nem adok ebben igazat Neked! Ha valami ott van, akkor nem én, hanem ő ne vitatkozzon! Egyszerűen azért, mert nem jogos. Hogy nem éri meg a posta? Hát bocsánat, de lesz.rom! Akkor nem kell licitálni. Vagy vegye át személyesen. Több helyszínen is lehetséges.

Lehet, hogy Neked van igazad, csak miért jó ez Neked! Túlkomplikálod a dolgokat! Több terméket adtam fel sima levélként, és mind célba ért! A személyes átvételt meg nem mindenki szereti! Még kerületen belül is postát kért! Persze Te döntesz!

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-23 22:26
Létrehozva: #22885

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kukureku @ 2008-09-23 22:41) *
Egyébként az a tapasztalatom, hogy az i+ oldalt nem olvassák legtöbben. Főleg az újak! Fogalmuk sincs mi az, hol kell megnézni, sok az ikon, nem nézegetik végig, így azt gondolom oda az ilyeneknek felesleges kiírni. Hát még ezt sem olvassák el:

Szállítási költség: Vevő
Fizetési mód: Banki átutalás, Készpénz

... pedig a termék adatoknál ott van!

Én lassan 1 éve minden terméklapomra külön odabiggyesztem a licitálás feltételeit, és még így is sokan bajban vannak! Minden 5. új vaterás megkérdezi, hogyan tud fizetni, és utánvétellel elküldeném-e a portékát...
Ezenfelül olyanokról nem is beszélek, hogy vastag betűkkel kiemeltem hány napot várok a fizetésre, rendszeresen tesznek rá, néha tényleg azt hiszem tök felesleges!

Vitázni ne vitázz az ilyen alkudozós emberekkel, mert képes és azt állítja nem kapta meg.

Akkor még a terméklapon is ott voltak a feltételek. Igen, valóban nem olvassák. Sem azt, sem az i+-t. De könyörgöm, aki hülye, az ne vásároljon!!! Ha meg tájékozatlan, akkor kérdezzen előre! Azért az nem evidens, hogy simán postáznak nekem. (!)
Egyébként ezidáig nem adta meg a pozitív értékelést. Pedig többször is volt bent ma a vaterán. Mindegy, péntekig várok, utána megy a nega. A pénzt visszautalom, természetesen az utalás költségét levonva (ezért én nem sétálok bankba, hogy készpénzben befizessem). Ha pedig megjön az értékelés, akkor ... is kitaláltam mi lesz, de ezt most még nem írnám le. Majd, ha lezongoráztuk, akkor. Már ha érdekel valakit... wink.gif

Még valami okosságom mára. biggrin.gif
A Vatera NEM JÁTSZÓTÉR!!! Tessék már ezt megérteni, kérem szépen!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ! ohmy.gif

+Quote Post
kukureku
hozzászólás 2008-09-23 21:45
Létrehozva: #22886

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 12:00
Azonosító: 14 569

IDÉZET(Grobar @ 2008-09-23 15:02) *
Na ezért zárt minden aukcióm!

Grobar!

Mióta van minden cuccod zárt aukció alatt?
Nem vettél észre forgalom csökkenést azóta?
Csak azért, mert ez nem rossz ötlet, csak sokan nyavajognak, hogy macerás így vásárolni, ők nem könyörögnek az eladónak, hogy vásárolhassanak blabla, így én még a drágább cuccaimat sem teszem zárttá.

+Quote Post
kukureku
hozzászólás 2008-09-23 21:41
Létrehozva: #22887

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 12:00
Azonosító: 14 569

IDÉZET(Khepara @ 2008-09-23 16:06) *
A szomorú az, hogy nem egy nullás simlis....
Ráadásul az aukció egyszer már lejárt, amikor alkudozott. Utána felraktam zártba, hogy biztosan az övé legyen. Mindegy. Most azt mondta, megadja a pozitívat, utána postázzam simán. Ha nem kapja meg, nem az én bajom lesz. DE SOHA TÖBBET ILYET!

Egyébként az a tapasztalatom, hogy az i+ oldalt nem olvassák legtöbben. Főleg az újak! Fogalmuk sincs mi az, hol kell megnézni, sok az ikon, nem nézegetik végig, így azt gondolom oda az ilyeneknek felesleges kiírni. Hát még ezt sem olvassák el:

Szállítási költség: Vevő
Fizetési mód: Banki átutalás, Készpénz

... pedig a termék adatoknál ott van!

Én lassan 1 éve minden terméklapomra külön odabiggyesztem a licitálás feltételeit, és még így is sokan bajban vannak! Minden 5. új vaterás megkérdezi, hogyan tud fizetni, és utánvétellel elküldeném-e a portékát...
Ezenfelül olyanokról nem is beszélek, hogy vastag betűkkel kiemeltem hány napot várok a fizetésre, rendszeresen tesznek rá, néha tényleg azt hiszem tök felesleges!

Vitázni ne vitázz az ilyen alkudozós emberekkel, mert képes és azt állítja nem kapta meg.

+Quote Post
foxicsaba
hozzászólás 2008-09-23 19:57
Létrehozva: #22888

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-03 13:20
Innen: Rettentőfalva
Azonosító: 8 121

Sprinkler1:" Én is megadtam ma egynek, a másik estig kapott "haladékot". Tényleg nem érdemes várni rájuk, ha 2 nap nem volt elég kapcsolatfelvételre, akkor totál felesleges napokat várni.
De az I+ oldalamon 3 napot írtam, hát kivárom.Utána repül a nega."

Nos, vevőként is jogos lenne? Mármint például én szombaton megnyertem egy aukciót, de az eladó nem akar válaszolni a mail-re. Bő 3 napja. Persze ott a telefon. Én telefonon nem egyezkedem, a szó elszáll.... nincs nyoma..

--------------------
A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Mindig hálás vagyok a nevetésért, kivéve, amikor az orromon jön ki a tej.
Szépen beszélj a gyerekeiddel, hiszen majd ők választják ki a neked megfelelő idősek otthonát....

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-23 19:39
Létrehozva: #22889

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Orosz77 @ 2008-09-23 19:11) *
A legpitiánerebb bosszú. Leüthet 100 termékedet is, 1 negatívnak minősül. Csak a zárójelben jelenik meg, hogy 100 adásvétel egyazon személytől. Ha nem rendezi, megy neki is a negatív, te meg törölteted a tiédet. Ne aggódj! rolleyes.gif
Sajnos az esetleges anyagi veszteségekért nem kérpótol senki.

Áhhhh nem aggódok már, de azért köszi a bíztatást! rolleyes.gif
Holnap sajna kiosztok még egyet... sad.gif
elszomorít, hogy ennyi ember van, aki poénból vagy felelőtlenül licitálgat. Még nemis ez az igazán szomorú.Hanem az, hogy semmilyen formában sem méltat válaszra.
No mindegy. Majd edződök. blink.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Orosz77
hozzászólás 2008-09-23 18:11
Létrehozva: #22890

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-02 09:07
Azonosító: 18 468

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-23 15:42) *
Én is megadtam ma egynek, a másik estig kapott "haladékot".
Tényleg nem érdemes várni rájuk, ha 2 nap nem volt elég kapcsolatfelvételre, akkor totál felesleges napokat várni.
De az I+ oldalamon 3 napot írtam, hát kivárom.Utána repül a nega.
Ez már a 3. ilyen ügyfelem lesz, az 5 db 0-ás vevőmből. blink.gif "szupi" statisztika.

Csak attól félek, hogy lesz 1x egy olyan, aki reinkarnálódik és az összes termékemet leüti bosszúból...
Vagy ez már üldözési mánia és kezeltessem???? laugh.gif

A legpitiánerebb bosszú. Leüthet 100 termékedet is, 1 negatívnak minősül. Csak a zárójelben jelenik meg, hogy 100 adásvétel egyazon személytől. Ha nem rendezi, megy neki is a negatív, te meg törölteted a tiédet. Ne aggódj! rolleyes.gif
Sajnos az esetleges anyagi veszteségekért nem kérpótol senki.

+Quote Post
watchhu
hozzászólás 2008-09-23 17:11
Létrehozva: #22891

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Azonosító: 147

IDÉZET(pferde @ 2008-09-23 00:13) *
Tőle három terméket vásároltam, utaltam. (Egy vevő - havasigyopár - írja itt, hogy kizárták. Akkor leshetem a csomagot, mi? unsure.gif )

Azért ez nem biztos, még ne keseredj el!

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-23 15:36
Létrehozva: #22892

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-09-23 16:05) *
Ha ettől rettegsz, akkor be is következik. Mintegy "megteremted" magadnak. Egyébként és ha leüti az összes termékedet, akkor mi lesz? Kap 100 negatívot egy perc alatt, mert megvenni úgysem fogja. Kár emiatt parázni, és csak azért nem adni (JOGOSAN) negatívot, mert akkor majd visszaadja.

Igen!!! laugh.gif Ez igaz! A gondolat teremtő ereje.
Azért annyira nem rettegek ettől, csak végigfutott 1x-2x az agyam helyén.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-09-23 15:20
Létrehozva: #22893

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Tényleg nem érdemes várni rájuk, ha 2 nap nem volt elég kapcsolatfelvételre, akkor totál felesleges napokat várni.
Ez már a 3. ilyen ügyfelem lesz, az 5 db 0-ás vevőmből. blink.gif "szupi" statisztika.

Csak attól félek, hogy lesz 1x egy olyan, aki reinkarnálódik és az összes termékemet leüti bosszúból...

Nincs mitől félned.
Ha le is üti minden cuccodat nem megy vele semmire.
Ugyanis 7 napig nem tud negatívot adni, addig meg 20x is kitiltathatod a vateráról.
Ergo megszívta.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Khepara
hozzászólás 2008-09-23 15:06
Létrehozva: #22894

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A szomorú az, hogy nem egy nullás simlis....
Ráadásul az aukció egyszer már lejárt, amikor alkudozott. Utána felraktam zártba, hogy biztosan az övé legyen. Mindegy. Most azt mondta, megadja a pozitívat, utána postázzam simán. Ha nem kapja meg, nem az én bajom lesz. DE SOHA TÖBBET ILYET!

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-23 15:05
Létrehozva: #22895

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 09:47
Azonosító: 120 776

Ha ettől rettegsz, akkor be is következik. Mintegy "megteremted" magadnak. Egyébként és ha leüti az összes termékedet, akkor mi lesz? Kap 100 negatívot egy perc alatt, mert megvenni úgysem fogja. Kár emiatt parázni, és csak azért nem adni (JOGOSAN) negatívot, mert akkor majd visszaadja.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-23 14:42
Létrehozva: #22896

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2008-09-23 15:34) *
Erre egy megoldás van. Keményen kell intézni. Semmi vakaródzás, semmi, "jaj, elfelejtettem", meg hasonlók. Ha nem fogadja el a feltételeket, akkor megy a negatív. Ha utólag kezd alkudozni, negatív. Ha bunkó, akkor negatív. Ha szórakozásból ütötte le, negatív. Sorolhatnám. Egyébként visszanézve, a vevőim olyan 1%-a volt hasonló szintű nem idevaló "vásárló". Meg is kapták a jól megérdemelt értékelést.

--------------------

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2008-09-23 14:34
Létrehozva: #22897

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 09:47
Azonosító: 120 776

Erre egy megoldás van. Keményen kell intézni. Semmi vakaródzás, semmi, "jaj, elfelejtettem", meg hasonlók. Ha nem fogadja el a feltételeket, akkor megy a negatív. Ha utólag kezd alkudozni, negatív. Ha bunkó, akkor negatív. Ha szórakozásból ütötte le, negatív. Sorolhatnám. Egyébként visszanézve, a vevőim olyan 1%-a volt hasonló szintű nem idevaló "vásárló". Meg is kapták a jól megérdemelt értékelést.

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-23 15:26) *
Így viszont, hogy nem teszem be zártba, nagyobb az esély a 0-ás simlisekre is sajnos. blink.gif
a 22-es csapdája....

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-09-23 14:29
Létrehozva: #22898

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-23 15:26) *
Igen, csak más a Te vevőköröd és a kínált árud, és más a ruházat részleg, ahol cirka 40-50 ezer termék van fenn, csak babaruha kategóriában mondjuk.

234 718 termék a gyűjtemény kategóriában.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2008-09-23 14:26
Létrehozva: #22899

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-09-23 15:02) *

Igen, csak más a Te vevőköröd és a kínált árud, és más a ruházat részleg, ahol cirka 40-50 ezer termék van fenn, csak babaruha kategóriában mondjuk.
Szívem szerint oda tennék minden aukciót, de nálam az a tapasztalat, hogy akkor nem jelentkeznek rá.
Így viszont, hogy nem teszem be zártba, nagyobb az esély a 0-ás simlisekre is sajnos. blink.gif

a 22-es csapdája....

--------------------

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-09-23 14:02
Létrehozva: #22900

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2008-09-23 14:51) *
Vannak sajna olyan vevők, akik fittyet hánynak arra, hogy te mit írsz le.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post

1353 Oldal V  « < 1143 1144 1145 1146 1147 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-10 04:08