IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 1143 1144 1145 1146 1147 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
euro-elektronic
hozzászólás 2008-08-19 22:34
Létrehozva: #22881

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

Na itt ez az alak: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=307812

Nagyon felhúzott. Ma, azaz 19.én leüti a terméket, és közli, hogy neki 20.-ára kell.
Próbáltam vele érzékeltetni, hogy 20.-a ünnepnap, nem dolgozom, 21.én megoldjuk.
Erre közli, hogy ő olyan sokat nem vár. Esküszöm megáll az eszem az ilyeneken, utána meg azt mondják agresszív vagyok. Csoda ? Bevertem neki egy negát izomból, az a baj, hogy jól látható az értékeléseiban, hogy nem ez az első hasonló dolga, csak sokan nem merték lenegatívozni. Remélem hamar kipusztítja innen valaki... És ez ma nem az első, megyek , benyomok egy üveg bort, mert ezt már nem bírom. mad.gif
A levelezés:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=86937650

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-08-19 21:08
Létrehozva: #22882

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

klárci is hogy kezdte - kötéltáncolt a negái és a kipattintás között.

ma ő a legnagyobb vat powerseller... laugh.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-08-19 20:58
Létrehozva: #22883

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(PoczaDee @ 2008-08-19 19:04) *
Most akkor nézd meg az én "megelégedettségi statisztikámat" sad.gif 2 poz 1 neg az arány, és nem tehetek ellene semmit egyenlőre sad.gif
Akkor máris helyem van a tiltólistádon? ohmy.gif tongue.gif wink.gif smile.gif

Hát nem állsz túl fényesen. laugh.gif
De bízunk benne,hogy feljavulsz hamar.
Majd veszel tőlem valamit és kapsz egy pozitívot wink.gif laugh.gif tongue.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
KapdKi
hozzászólás 2008-08-19 19:10
Létrehozva: #22884

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:23
Azonosító: 312

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 18:13) *
Oké örülök a hozzászólásotokhoz (persze senki nem mutat vagy linkel értelmes szabályt/jogszabályt ami tiltja, szóval ALAPTALANUL szapultok), ezentúl a fene irogat ide (csak egy jóakaró írta nekem, hogy írjak fórumra, de bár ne írta volna). Eddig is megvoltam enélkül, ezután is megleszek. Látszik, hogy vannak emberek, akik eladni járnak ide és vannak, akik fórumozni. További jó fórumozást. Kontrázni mindenki tud, de alapot mutatni az okosságokhoz, azt már nem...Üdvözlet a két okosnak

Hali ! Erről a témáról egy másik topikban a Modi már szólt ! smile.gif

--------------------
Az erőszak a gyengék végső menedéke.

(by Ájszek Aszimov)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-19 19:07
Létrehozva: #22885

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(PoczaDee @ 2008-08-19 19:04) *
Most akkor nézd meg az én "megelégedettségi statisztikámat" sad.gif 2 poz 1 neg az arány, és nem tehetek ellene semmit egyenlőre sad.gif

Az a gond, hogy ha most, valamiért beszedsz mégegy negát, akkor inaktiválnak! Nagyon nézd meg kitől vásárolsz!
Olvasd el mindig az értékeléseket!!!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
PoczaDee
hozzászólás 2008-08-19 19:04
Létrehozva: #22886

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-30 19:58
Azonosító: 175 025

IDÉZET(hytech @ 2008-08-19 15:36) *
Sajnálom,hogy nem vagy 100%-os egy ilyen miatt,tudom milyen bosszantó.
A 142 pozitív önmagában nem sokat jelent.

Itt egy példa:
Van egy tiltólistásom akinek 401 pozitívja van!
Az jó ugye?
Hát nem.
Mert emellett van 23 negatívja és hihetetlen de 101 semlegese is!

Egy gömb fagyit nem vennék tőle.
Én mindíg megnézem ha negatívja van az illetőnek,hogy miért kapta.
Csak a pozitívot nézni önmagában nagyon kevés.
szerintem...

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-19 19:01
Létrehozva: #22887

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 18:13) *
Oké örülök a hozzászólásotokhoz

Nem kell megsértődni. Ha megsértettelek elnézésedet kérem! Remélem elfogadod! Nem szeretek haragban lenni senkivel!

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2008-08-19 19:02

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Broodie
hozzászólás 2008-08-19 18:13
Létrehozva: #22888

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-19 12:17
Azonosító: 180 667

IDÉZET(scaevola @ 2008-08-19 16:27) *
Nem csak itt, de seholsem lehet a másik fél hozzájárulása nélkül közzé tenni magánlevelezést ! mad.gif mad.gif mad.gif

Oké örülök a hozzászólásotokhoz (persze senki nem mutat vagy linkel értelmes szabályt/jogszabályt ami tiltja, szóval ALAPTALANUL szapultok), ezentúl a fene irogat ide (csak egy jóakaró írta nekem, hogy írjak fórumra, de bár ne írta volna). Eddig is megvoltam enélkül, ezután is megleszek. Látszik, hogy vannak emberek, akik eladni járnak ide és vannak, akik fórumozni. További jó fórumozást. Kontrázni mindenki tud, de alapot mutatni az okosságokhoz, azt már nem...Üdvözlet a két okosnak

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-08-19 16:27
Létrehozva: #22889

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 12:49) *
Tommyknocker148 és a "szalagkábel hibás" telefonja: SonyEricsson W850 hibás..

Elnézést a hosszú írásért.

Nem csak itt, de seholsem lehet a másik fél hozzájárulása nélkül közzé tenni magánlevelezést ! mad.gif mad.gif mad.gif

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Broodie
hozzászólás 2008-08-19 16:04
Létrehozva: #22890

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-19 15:55) *
Nem mondod??? Olvasd vissza ezt a topicot, számold össze mennyi csalót linkeltünk be!! Olyat aki nem NEKEM, nekünk ártott!! Hanem másoknak! Te mennyit másoltál ide be????? Nem találok egyet sem! Majd ha letettél valamit az asztalra, akkor kioktathatsz.

Pff. Már ne haragudj, Te vagy a szőrszálhasogató. Te akarsz okítani, aminek semmi alapja. Én NEM veszekedni akarok, hanem segíteni (mint már mondtam). De mindig van egy ilyen, akinek semmi se jó. Ne haragudj, hogy bemásoltam, Te vagy a legjobb, mert már nagyon sok csalót lebuktattál és Neked mindent szabad (még akkor is, ha nincs igazad, csak azért mert már 2700akárhány postod van). Most őszintén mi a bajod velem? Mert elterelődött a a téma a "letettél valamit az asztalra, akkor kioktathatsz" felé, aminek SEMMI KÖZE a topichoz. Fél órája minden egyes hsz-embe belekötsz (ennek az utolsónak pedig egyenesen semmi értelme). Egyszerűen másold be a jogszabályt, ami tiltja és eldugulok. (ÉN nem oktattalak, TE viszont IGEN ENGEM)
A LÉNYEG: Tommyknocker148 egy CSALÓ.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-19 15:55
Létrehozva: #22891

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 15:50) *
De egyébként se érted a lényeget, CSALÓ van közöttünk

Nem mondod??? Olvasd vissza ezt a topicot, számold össze mennyi csalót linkeltünk be!! Olyat aki nem NEKEM, nekünk ártott!! Hanem másoknak! Te mennyit másoltál ide be????? Nem találok egyet sem! Majd ha letettél valamit az asztalra, akkor kioktathatsz.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Broodie
hozzászólás 2008-08-19 15:50
Létrehozva: #22892

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-19 15:46) *
Minden magán jellegű levél belinkelése, nyilvánosságra hozása tilos!

Igen ez hwsw fórumon szabály, itt nem...
Kérek egy jogszabályt és nem másolok többet...
De egyébként se érted a lényeget, CSALÓ van közöttünk, nem a bemásolás a lényeg.
Ha tilos, akkor úgyis kitörli egy moderátor (persze a szabályzatba akkor bele kell írni)

hytech: én is csak a negatívokat és a semlegeseket olvasom, de akkor is 96%-os...Persze aki egyszer így szemrebbenés nélkül átveri az embert, akkor az másodszor is megteszi. Ráadásul amikor én vettem, akkor telefon miatt 1 negatívja volt...Hát sajnos tanultam belőle...

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-19 15:46
Létrehozva: #22893

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 15:39) *
Már ne haragudj, de a szabályzatban nincs benne, hogy tilos lenne.

Minden magán jellegű levél belinkelése, nyilvánosságra hozása tilos! Én sem másolhatok be ide semmit, akkor Te sem!
Ez meg nem vita tárgya.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Broodie
hozzászólás 2008-08-19 15:39
Létrehozva: #22894

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

QUOTE(Grobar @ 2008-08-19 15:23) *
Tilos, röviden!

Már ne haragudj, de a szabályzatban nincs benne, hogy tilos lenne. Én el szoktam minden szabályzatot olvasni, csakúgy mint ezt is. Jogszabály meg egyáltalán nincs ilyenre, ráadásul az e-mailjében ki se kötötte, hogy üzleti vagy magánjellegű a levél (ahogy a Vatera szokta minden levele végén), szóval nem értem min háborodtál fel. Inkább megköszönhetnéd, hogy jobbá szeretném tenni a Vatera közösségét...Persze védheted a csalót is, nekem mindegy.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-08-19 15:36
Létrehozva: #22895

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 15:22) *
Ne verjen át mást és én se másolgatok... Csak segíteni akarok, hogy senki ne vásároljon tőle.

hytech: Igazad van, de azt hittem, hogy az a 142 pozitív értékelés jelent valamit, de ezek szerint ennyit ér ez a rendszer. Én most emiatt a csaló miatt nem vagyok 100%-os...marha jó...

Sajnálom,hogy nem vagy 100%-os egy ilyen miatt,tudom milyen bosszantó.
A 142 pozitív önmagában nem sokat jelent.

Itt egy példa:
Van egy tiltólistásom akinek 401 pozitívja van!
Az jó ugye?
Hát nem.
Mert emellett van 23 negatívja és hihetetlen de 101 semlegese is!

Egy gömb fagyit nem vennék tőle.
Én mindíg megnézem ha negatívja van az illetőnek,hogy miért kapta.
Csak a pozitívot nézni önmagában nagyon kevés.
szerintem...

--------------------

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-19 15:23
Létrehozva: #22896

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Broodie @ 2008-08-19 15:22) *
Ne verjen át mást és én se másolgatok... Csak segíteni akarok, hogy senki ne vásároljon tőle. Ha

Tilos, röviden!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Broodie
hozzászólás 2008-08-19 15:22
Létrehozva: #22897

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2008-08-19 14:07) *
Óvatosan a bemásolgatással, privát levelet nem másolhatsz be!!

Ne verjen át mást és én se másolgatok... Csak segíteni akarok, hogy senki ne vásároljon tőle.

hytech: Igazad van, de azt hittem, hogy az a 142 pozitív értékelés jelent valamit, de ezek szerint ennyit ér ez a rendszer. Én most emiatt a csaló miatt nem vagyok 100%-os...marha jó...

A hozzászólást -Broodie- szerkesztette a következő időpontban: 2008-08-19 15:26

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-08-19 15:03
Létrehozva: #22898

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

elsejében.. uj házat kapott nemrég, azért irtam, hogy jo állapotban van.. azis 7ezrembe került.."
[/size]

Óvatosan a bemásolgatással, privát levelet nem másolhatsz be!!

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-08-19 18:56

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-08-19 14:07
Létrehozva: #22899

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

[url=http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=81506]

"pedig látszik az értékelésein, hogy folyamatosan veri át az embereket, az otthon szétbarmolt telefonjaival."

Bocs,hogy belevau de ha ezt ilyen jól tudod akkor minek vásárolsz ilyen embertől???
Ez viszont a te hibád.
Mindenesetre nálam már tiltólistán van a jellemtelen.

--------------------

+Quote Post
Broodie
hozzászólás 2008-08-19 12:49
Létrehozva: #22900

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Lealkudtam, hogy fizesse a postaköltséget, beleegyezett, átutaltam rögtön. Elküldte pár napra rá. Megjött szétszedem, eredmény: használhatatlan. "a kijelzö 100%ra biztos, hogy jo", hát nem jó, még csak a világítás se villan fel..."azt mondták, hogy a szalagkábel szakadt el, igy nem kértem a javitást.." Egy szalagkábel volt benne a kettő helyett. Képe: [img]http://kepfeltoltes.hu/view/080819/szalagk_bel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
Kivülről jól néz ki, alig karcos (ami engem megtévesztett, mert a belső része teljesen rossz!) Szervízeseknek jó már csak leforrasztgatni az apró alkatrészeket. Talán a kamerája jó, de ebben se vagyok biztos, ezekután. 15.000Ft-ért vettem tőle postával együtt. Mikor reklamáltam, hogy teljesen tönkre van téve a telefon, ezt írta vissza:

"hello, tudom, hogy nincsen benne szalagkábal, mivel kivették a régit, és nem tetettem bele az ujat... de ezt irtam is, hogy nem kértem a javitást. az alaplap tuti, hogy jo, mivel használtam a telefont!!!! milyen alkatrész van rola letörve????????? a kijlzöben bizhatsz, hogy jo, 100%, mert amig nem vették ki a szalagkábelt, addig néha volt rajta kép.. és hogy milyen trutyi van benne, azt nem tudom.. 1x kolában ázott a telefon, de utána meg lett javitva,, 100%osan müködött, mert urána is használtam... gondolom azért szedték le a billentyüfoliát is, mert kipucolták alatta.. többröl nem tudok, hogy mit csináltak a belsejében.. uj házat kapott nemrég, azért irtam, hogy jo állapotban van.. azis 7ezrembe került.."

Beázásról szó se volt az aukcióban, pedig DIREKT rákérdeztem arra is, olvasható a levelezésben.
Aztán a következő e-mailje (amikor megmutattam neki a képeket a telefon belsejéről):

"Akkor elmondom még1x.. Nálam a telefon müködött. Az alaplap biztoan jo is, és a kijelzö is.. valamit a ház rajta szinte uj. hibás telefonra nem adok garanciát, azthiszem ez elég egyértelmü.. gondolom azthittem kis sufnituningal megcsinálid otthon, de igy sokkba lenne neked, ahogy van. Ezért tettem fel ALKATRÉSZNEK!! 5e az uj kijelzö, hmm lehet, de vaterán 8500. ha annyiba eladod, és a házat is mittudomén 3-4ért, mert komplett mechanikával (ami mondjuk eléggé megviselt), az alaplap jo, azt is el lehet vagy 10ért adni ha valakinek ilyenre van szüksége.. vissza semmit nem veszek, mert miért is vennék, föleg nem rossz telefont.. és majd pont visszautalok 10ezret mi, és akkor megtartod a többit.. neked biztosan jolenne.. az alaplaprol megnemhinném, hogy hiányzik bármi is, de ha mégis, azt te is letörhetted, ahogy szétszedted!! Pont ezért nem vállalok rá garanciát, mert nekiállsz otthon ügyködni vele.. amugymeg amig nálam volt, 4x volt szervizben.. és ázottan vettem meg,elvittem javittatni, utana jo lett, vettem rá egy házat, igen, de a kamerá nem volt jo az uj házban. visszavittem, megcsinnálták. és legvégül a szalagkábeles problema..
Szoval lehet még ezt ragozni, pontosan azért nem vállalok rá garanciát, mert a hibás telefont aki megveszi, nekiállja szétoperálni.. Nem fogom visszavenni, amit te szétbuheráltál.. még ha ugy ahogy van aztmondod, hogy na gégsem kell, akkor talán, de akkor sem szivesen, mert örülök, hogy eladtam végre.. nagyon sokba van nekem az a telefon, és hogy 10et visszautaljak, hát persze... "

Visszautalta egy részét, és persze utána kipróbáltam a kijelzőt is (sajnos miután az értékelését megírtam), természetesen az se működött.
Jelentettem a Vaterának is, semmit nem csinálnak, pedig látszik az értékelésein, hogy folyamatosan veri át az embereket, az otthon szétbarmolt telefonjaival. Ha nem nyúlt volna hozzá, akkor talán meg tudtam volna javítani, de így....Persze a pénzemet is nagy fenyegetőzés árán kaptam vissza. Komolytalan, kb 14éves "eladó", ha szabad egyáltalán ilyet mondanom, mert szerintem inkább csaló...Remélem tudtam segíteni pár embernek...

Visszaraktam aukcióra, hátha valaki hasznát veszi a háznak, vagy a fém mechanikának:
Hibás w850i! INGYEN POSTA!

A hozzászólást -Broodie- szerkesztette a következő időpontban: 2008-08-19 12:52

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 1143 1144 1145 1146 1147 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-16 17:26