IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 1150 1151 1152 1153 1154 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Grobar
hozzászólás 2008-07-17 15:11
Létrehozva: #23021

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(pferde @ 2008-07-17 14:40) *
Már a termékleírás-résznél gondoltad? Mert az üzenőfalon csak akkor írhatok, ha előtte ő ír legalább egyszer.

Tudsz annak üzenni, aki licitált! Ott a kis boríték a neve mellett!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."
Go to the top of the page

+Quote Post
Sagittarius1
hozzászólás 2008-07-17 15:05
Létrehozva: #23022

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-08-25 12:52
Azonosító: 21 860

Van egy olyan típusú emberfajta aki a következő képpen viselkedik. Biztosan találkoztatok már vele.

ha előre tanácsot adsz neki, akkor kikéri magának mondván: "ne mond, mert nem vagyok én hüle.
ha nem adsz neki tanácsot, (hogy ne szenvedd el a fenti esetet), de ő hibázik, akkor téged von felelőségre, hogy :" Miért nem mondtad??

Na ilyenkor áll meg az eszem!...aztán csak eszem...csak eszem...

--------------------
IVatera-------------------------------- Szeretlek Margit, + Kati
"Rövid leszek, szólt a házmester, és levágta a lábát."

+Quote Post
szakacsi
hozzászólás 2008-07-17 15:04
Létrehozva: #23023

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-12 11:13
Azonosító: 169 959

IDÉZET(Fragreg @ 2008-07-17 14:56) *
Rövid leszek, mint Fidel Castro az ENSZ-ben...

Ugyanakkor fogadjuk el, hogy nem mindenki nézi árgus szemekkel a fórumot, plusz vannak naiv, becsületes emberek, akik azt hiszik, hogyha ők fizetnek valamiért, akkor azt oda is adják nekik. Ráadásul elég csúnya anyagi veszteségek érték őket, valóban nem etikus, illetve dicsőséges dolog még egyet rúgni beléjük.
Azt is próbáljuk meg elfogadni, hogyha valakit átvernek, mondjuk a havi, vagy fél havi fizetésének megfelelő összeggel, akkor méltányolhatóan lesz _nagyon_ ideges, és ezért esetlegesen olyanokat is mond vagy ír, amit nyugodt, kiegyensúlyozott állapotában nem tenne. Ilyenkor finoman szóljunk, hogy egy kicsit még gondolkodjon a dolgon, vagy aludjon egyet rá, de próbáljuk meg megérteni az ő lelki állapotukat, és egy kis kímélettel járjunk már el, ha kérhetném.
Köszönöm.

Teljesen egyetértek veled, ezért emeltem fel a szavam berecz01 érdekében (aki se ingem, se gatyám), de ez lett belőle.

+Quote Post
Sagittarius1
hozzászólás 2008-07-17 14:57
Létrehozva: #23024

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-08-25 12:52
Azonosító: 21 860

IDÉZET(gviksi @ 2008-07-17 14:42) *
Mivel érdemi segítséget nem kaptunk.. , sok értelme nincs, hogy itt "rontsam" a levegőt.. lelépek..

Neeeem??? 374 beírást tatalmaz ez a topic. Ennek nagyon nagy hányada segítség! Legalább is mindazok, ahol nem ti beszéltek! Arról megint csak nem mi tehetünk ha nem tudjátok használni ezt az irdatlan mennyiségű tanácsot! Inkább köszönd meg a 19 oldalnyi segítséget, mind hogy játszod a sértődött szendét.

A hozzászólást -Sagittarius1- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-17 14:58

--------------------
IVatera-------------------------------- Szeretlek Margit, + Kati
"Rövid leszek, szólt a házmester, és levágta a lábát."

+Quote Post
Fragreg
hozzászólás 2008-07-17 14:56
Létrehozva: #23025

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-08 16:20
Innen: Gyömrő
Azonosító: 109 176

Rövid leszek, mint Fidel Castro az ENSZ-ben...

1.) valahol hatvan-hetven hozzászólással ezelőtt kérdésként merült föl, hogy ha valaki megváltoztatja a bankszámla-számát, és az új számról utal, akkor visszazöldöl-e?

Igen, visszazöldül. A gond csak az, hogy ha én, mint hacker feltörök egy vatera-fiókot, és az ottani bankszámla-számot átírom a sajátomra, akkor félelmetes öngóllal máris elárultam magam a hatóságoknak - a bankszámlaszám alapján a tulajdonos egyszerűen megnevezhető. Ha meg hagyom az eredeti bankszámlaszámot, akkor arról (amennyiben nem másikra kérem az utalást) nem tudom levenni a pénzt.

2.) Tisztelt áldozatok, akiket marjoe vagy egyéb csaló átvert.

Higgadjatok, higgadjunk együtt egy kicsit. Most nem óhajtok szentbeszédet tartani az internetes vásárlás során tanúsítandó fokozott éberségről, de a jövőben először tájékozódjatok, nézzétek meg egy termék "bolti" árát, és kb. 10%-nál nagyobb eltérés esetében kizárólag személyes átvételbe egyezzetek bele, vagy ha ezt az eladó kiköti a terméklapon, hogy nem lehetséges, akkor ne licitáljatok.

No, a beszéd után akkor a továbbiakra: szépen mindenki battyogjon el a rendőrségre, aki még nem tette, és jelentse fel ezeket a trógerokat. Legyetek nyugodtak, van rá 10.000 forintom, hogy fél éven belül meglesznek az elkövetők. Azt is tudnotok kell azonban, hogy a pénzetek visszaszerzése ennél hosszabb időt is igénybe vehet. De türelem, és kitartás, előbb-utóbb meglesz az a pénz.

Fölösleges itt vagy más fórumokon nagyon szervezkedni, a piszkos munkát (értsd: nyomozás stb.) az erre hivatott szerv (rendőrség) el fogja végezni. Le kell vonni a tanulságokat, és a jövőben jobban figyelni a gyanúsan kedvező aukciókkal.

3.) Tisztelt rutinos fórumozók
Tudom, hogy már több héttel ezelőtt felhívtátok itt a figyelmet mind marjoe, mind patai01 stb. felhasználók disznóságnak tűnő viselt dolgaira, és tény, hogy élelmes és/vagy rutinos felhasználónak minden lehetősége megvolt arra, hogy kikerülje ezeket a csalókat.
Ugyanakkor fogadjuk el, hogy nem mindenki nézi árgus szemekkel a fórumot, plusz vannak naiv, becsületes emberek, akik azt hiszik, hogyha ők fizetnek valamiért, akkor azt oda is adják nekik. Ráadásul elég csúnya anyagi veszteségek érték őket, valóban nem etikus, illetve dicsőséges dolog még egyet rúgni beléjük.
Azt is próbáljuk meg elfogadni, hogyha valakit átvernek, mondjuk a havi, vagy fél havi fizetésének megfelelő összeggel, akkor méltányolhatóan lesz _nagyon_ ideges, és ezért esetlegesen olyanokat is mond vagy ír, amit nyugodt, kiegyensúlyozott állapotában nem tenne. Ilyenkor finoman szóljunk, hogy egy kicsit még gondolkodjon a dolgon, vagy aludjon egyet rá, de próbáljuk meg megérteni az ő lelki állapotukat, és egy kis kímélettel járjunk már el, ha kérhetném.

Köszönöm.

--------------------
"Been there - run that"

+Quote Post
szakacsi
hozzászólás 2008-07-17 14:55
Létrehozva: #23026

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(delikati @ 2008-07-17 14:26) *
Mondd, te ismered ezt a berecz01-et?
Ha nem, akkor én azért óvatosabb lennék a helyedben a megítélésével.

Annak meg tényleg örüljetek, hogy a modi sokmindent kitörölt innen, mert úgy, ahogy én is, a csaló is szemrebbenés nélkül megtalálhatta a fórumot, ahol megbeszéltétek a dolgot.
Az a baj, hogy ti most annyira nem láttok a pipától, hogy mindenben és mindenkiben az ellenséget látjátok.

Nem tudtam, hogy itt előbb lekáderezik az új hozzászólót mielőtt valaszolnak a kérdésére?
Akár hiszed, akár nem, ha más fórumon (nem Vateráson) tapasztalnék ilyet, ugyanígy reagálnék rá. Ahol én tag vagyok (műhold, film, felirat, stb) ott nem szokás a frissen érkező kérdéseire ilyen válaszokat adni mint ITT.

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-07-17 14:40
Létrehozva: #23027

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

IDÉZET(Grobar @ 2008-07-17 14:30) *
Ilyenkor az a legjobb, ha a terméklapon üzensz neki!
Már a termékleírás-résznél gondoltad? Mert az üzenőfalon csak akkor írhatok, ha előtte ő ír legalább egyszer. De nem kérdezett semmit, örült, hogy 600-ért van egy tölgyfa polca. dry.gif
Átnéztem most egyébként az értékeléseit, az egyetlen negatívja u.erről szól, hogy sokallta a p.költséget, és a semlegesek között is van olyan, hogy "állítólag" nem kapta meg a mélt.
Ja, meg mondott valami olyasmit is, hogy már járt így, mármint hogy az eladó "felsrófolta" a postaköltséget (!), de mikor ő mondta, hogy otthon van ezekben a súly-postaköltséges dolgokban, és ráijesztett, az eladó megszeppent, és rögtön kevesebb lett. blink.gif
Mondtam neki, hogy én nem az a kategória vagyok (úgy a megszeppenést, mint a postaktsg. felturbózását illetően), de csak hajtogatta a magáét. Próbálkozott... rolleyes.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-17 14:30
Létrehozva: #23028

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(pferde @ 2008-07-17 14:17) *
Áhh... végülis egy szavam nem lehet, az ilyen hozzáállás talán a vevőim 1 %-a. De azt is kihagynám szívesen.

Hytech! Nekem ennek a tel.beszélgetésnek írásos nyoma kell legyen. Egyrészt amiatt, hogy simán kéri, másrészt - ha sokallja a p.ktsg-et és ezért nem akarja majd átvenni - annak is továbbítható nyoma legyen. Valahogy biztos rendeződik. Én ilyenkor csak azért rohanok ide - megosztani veletek - hogy ne robbanjak szét. mellow.gif

Ilyenkor az a legjobb, ha a terméklapon üzensz neki!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
delikati
hozzászólás 2008-07-17 14:26
Létrehozva: #23029

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-21 22:06
Azonosító: 26 224

IDÉZET(szakacsi @ 2008-07-17 14:04) *
Szerintem nagyon finom voltam, ahogy most is az leszek. Adott egy frissen regisztrált emberke - berecz01 - , aki rögtön belefut egy csalóba. A szerencsétlen ír a Vaterának, ahonnan megkapja copy-paste az előregyártott kioktatást, majd elvetődik ide, mert látja, hogy az van kiírva "Átvágás". Felteszi a számára igen fontos kérdést, és kap tőled egy gyalázatos választ. És még te(ti) vagytok felháborodva. Ez a topic tényleg egy "Átvágás". Gyanútlan, kezdő, bajbajutott emberek azt hiszik, hogy itt kaphatnak némi infót. De csak gúny tárgyai lesznek.

Mondd, te ismered ezt a berecz01-et?
Ha nem, akkor én azért óvatosabb lennék a helyedben a megítélésével.

Annak meg tényleg örüljetek, hogy a modi sokmindent kitörölt innen, mert úgy, ahogy én is, a csaló is szemrebbenés nélkül megtalálhatta a fórumot, ahol megbeszéltétek a dolgot.
Az a baj, hogy ti most annyira nem láttok a pipától, hogy mindenben és mindenkiben az ellenséget látjátok.

Ahm... Az meg tényleg életszerű nekem is, hogy berecz01 egy kisgyerek, aki első idevetődésére átutal 77ezret, majd követeli vissza a Vaterától, mert megnyúzzák otthon érte...

--------------------

"Az asszonyok és a macskák azt csinálják, amihez kedvük van, a férfiaknak és a kutyáknak pihenni kell, hogy ötletet kapjanak."

( Robert A. Heinlein )

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-07-17 14:17
Létrehozva: #23030

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

IDÉZET(Fragreg @ 2008-07-17 13:31) *
sad.gif Vonzod a bajt... wink.gif

Áhh... végülis egy szavam nem lehet, az ilyen hozzáállás talán a vevőim 1 %-a. De azt is kihagynám szívesen.

Hytech! Nekem ennek a tel.beszélgetésnek írásos nyoma kell legyen. Egyrészt amiatt, hogy simán kéri, másrészt - ha sokallja a p.ktsg-et és ezért nem akarja majd átvenni - annak is továbbítható nyoma legyen. Valahogy biztos rendeződik. Én ilyenkor csak azért rohanok ide - megosztani veletek - hogy ne robbanjak szét. mellow.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
akyka2
hozzászólás 2008-07-17 14:10
Létrehozva: #23031

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-28 12:51
Azonosító: 156 841

IDÉZET(csabau @ 2008-07-17 14:05) *
ez a provokáció ?
ez egy szabálytalan post - polgári névvel.

helloka
én egy lassoo73 nevő partnernak írnék ha valaki tud szóljon neki hogy írjon visza
azt kérdem tőle hogy aza szám amit marjoe értékelésén leírt az az ő száma?
mármint v*** z***?

helloka blink.gif
az a szám az ideggondozóé, tudtommal...
v. z*** ápoltunk nincs

de amilyen okostojglik vagytok egytől-egyig, nyomjátok csak az elkövetőnek az infokat folyamatosan -

mailcímek, iwiw, telefonszámok, jobbnál jobb sztorik, anyja neve hat példányban...

gratulálok !

mindegyikőtöknek !

Kezdd a magaddal való kézfogással: az említett név nem vatera-felhasználó. Egyébként a magam részéről befejeztem, tényleg meddőnek tűnik ez a "vita"

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-17 14:10
Létrehozva: #23032

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(akyka2 @ 2008-07-17 13:50) *
Ühüm, most tegyél úgy, mintha nem lenne világos az általánosságban mindenkihez hozzávágott pimasz és fölényes hsz-edből, hogy gviksit is beleértetted.

Csabau: az offolás tudtommal azért indult, mert ilyen pökhendik tudtok lenni időnként. Ideje lenne magadba szállni talán neked is időnként, nincs szüksége senkinek sem őrmesterekre. Aki szelet vet... ugye ismerős

Az a tényállás,hogy tájékozódás helyett rácsaptatok az ócsó cuccra,mint tyúk a t...ra.Megszívtátok.Kész ennyi a történet,lehet menni a szervhez.Volt már ilyen,beírt 1-2 postot az illető a szégyenfalra és ment tovább intézni.Nem hőbörgött,okoskodott,kötözködött,leírta a tényeket mások okulására.Kész.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-07-17 14:07
Létrehozva: #23033

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(pferde @ 2008-07-17 13:19) *
Megint én. sad.gif
Eladtam: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=78816764

Ma hívott a vevő:

- Nem találok e-mailt, én vettem meg a….
- Pedig én írtam.
- Felolvsná? Mert most a munkahelyemen vagyok (egy bankban), és …

- (Megkeresem. Felolvasom.) A vásárolt termék ára: 600,- fT.

Csomagolási költség: ---------------------------- nincs --------

postaköltség: 1269 gr.= 580+ajánlott:190= 770,- Ft.

Összesen: ........................................................ 1.370,- Ft
- Óóó, hát az nagyon sok
- Nem tudok mit tenni, ennek ennyi a postai tarifája.
- Az nem létezik, mert én már sokmindent vásároltam, egy ilyesmi tárgy mindig olyan 200,- Ft. körüli postaköltséggel jött.

- Ezek a posta hivatalos árai.

- De én nem kérem ajánlottan!

- Ezt akkor legyen szives levélben megírni nekem.

- Hát az nehéz lesz, mert itt a m.helyemen most is tele vagyok ügyféllel, itt állnak sorban…

- Tessék megoldani valahogy…

- De akkor is, 580,- Ft-ért is sok az a posta. Ez a polc 600,- Ft-ért még megérte volna, de így…

- Ez egy tölgyfa termék. Súlya van.

- De nekem így már nem éri meg…

Itt tettem le a telefont. Biztos bunkóság volt, de letettem. Mert nem akartam csúnyát mondani. dry.gif

Minek kínlódsz?
Mehet be a negatív de azonnal.
Nem értelek.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-17 14:05
Létrehozva: #23034

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

ez a provokáció ?
ez egy szabálytalan post - polgári névvel.

helloka
én egy lassoo73 nevő partnernak írnék ha valaki tud szóljon neki hogy írjon visza
azt kérdem tőle hogy aza szám amit marjoe értékelésén leírt az az ő száma?
mármint v*** z***?

helloka blink.gif
az a szám az ideggondozóé, tudtommal...
v. z*** ápoltunk nincs

de amilyen okostojglik vagytok egytől-egyig, nyomjátok csak az elkövetőnek az infokat folyamatosan -

mailcímek, iwiw, telefonszámok, jobbnál jobb sztorik, anyja neve hat példányban...

gratulálok !

mindegyikőtöknek !

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
szakacsi
hozzászólás 2008-07-17 14:04
Létrehozva: #23035

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csabau @ 2008-07-17 12:46) *
kispofám, ne személyeskedjünk, ha kérhetem.

a saját arcberendezéseddel foglalkozz. mad.gif

Szerintem nagyon finom voltam, ahogy most is az leszek. Adott egy frissen regisztrált emberke - berecz01 - , aki rögtön belefut egy csalóba. A szerencsétlen ír a Vaterának, ahonnan megkapja copy-paste az előregyártott kioktatást, majd elvetődik ide, mert látja, hogy az van kiírva "Átvágás". Felteszi a számára igen fontos kérdést, és kap tőled egy gyalázatos választ. És még te(ti) vagytok felháborodva. Ez a topic tényleg egy "Átvágás". Gyanútlan, kezdő, bajbajutott emberek azt hiszik, hogy itt kaphatnak némi infót. De csak gúny tárgyai lesznek.

+Quote Post
delikati
hozzászólás 2008-07-17 14:02
Létrehozva: #23036

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-21 22:06
Azonosító: 26 224

IDÉZET(gviksi @ 2008-07-17 13:55) *
A vitát csabau generálta..mint legtöbbszőr.. l ehet védeni..

Hm.... Furcsa a válaszod. Eszemben sincs védeni, ha kell, meg tudja ő védeni magát.
Azonban tények ellen tényleg nincs értelme vitatkozni, személyeskedni meg kár. Nézd meg a berecz01 beírásait, akár az ittenit amire utaltam, akár az Aukció fórumban a Kedves Vatera moderátor topikban, és utána döntsd el te magad, hogy mennyit használ az ügyeteknek.

--------------------

"Az asszonyok és a macskák azt csinálják, amihez kedvük van, a férfiaknak és a kutyáknak pihenni kell, hogy ötletet kapjanak."

( Robert A. Heinlein )

+Quote Post
gviksi
hozzászólás 2008-07-17 14:02
Létrehozva: #23037

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-15 11:15
Azonosító: 5 477

IDÉZET(csabau @ 2008-07-17 13:57) *
és mielőtt azt is szóvá tenné valaki - az ominózus postra adott kissé ironikus
válaszomat ez a teljesen más helyre küldött -berecz01- beírás szülte -

Kedves Vatera Moderátor

jónapot
ezt a vatera kft vezetőségének írom
volt az xbox kifejezések alatt egy olyan nevő felhasználó hogy marjoe és ő sok embert átvert engem még nem tom mert vagy ma vagy holnap érkezik a csomag elméletileg na de nem eről van szó hanem a napokba egy lassoo73 nevő felhasználó volt a vateránál és azt mondta hogy ő utána hogy hogy enyien megvették hát úgy uraim hogy június.25
akkor még 17pozitív 0negatív és 0semleges volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vagyis senki nem tudhata hogy egy szélhámos
a vatera ha nagyon jószívű lenének oylan jószívőek kárpótolnak minket
azt a csalót meg úgyis elkapják
főleg azért mert magyar és nem naon fog eltőni
meg túl sok nyomot hagy maga után
amire az imént válasz is érkezett...

cs
de azt azé nemhagyom hogy az az öszespórolt pénzem csak úgy elmenyen 77000ft
azé azt ne
ő kézhez 70000 kapott meg elméletileg mert a bank levon ilyen hülyeséget
azé kellet 77000befizetnem
azé nem vagyok anyira nyugott szerintem te se lenél ha elmenne 77000meg könyöröghetek anyámnak hogy megveszi nekem pestről boltból
a boxot 85000 flashelve
pffffffffffff
és majd ha ez a pénz viszautazna a számlára akkor meg odaadnám azt nekimert kurvára nincs kedvem szétúni a nyaram

Ezt hol olvastad??
Azért mert valaki gyerek.. és ilyen levelet ír?? A lényeg benne van.. ÁTVERTE Őt is!!

+Quote Post
akyka2
hozzászólás 2008-07-17 13:59
Létrehozva: #23038

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-28 12:51
Azonosító: 156 841

IDÉZET(gviksi @ 2008-07-17 13:55) *

így igaz sajna, ő provokált, sagittarius meg rátromfolt... Feleslegesen

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-17 13:57
Létrehozva: #23039

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(delikati @ 2008-07-17 13:52) *
Akyka és gviksi! ( + azok, akik sértve érzik magukat!)

Arról ugye azért nem feledkeztek meg, hogy mi váltotta most ki ezt az egész vitát?
Tekerjetek már vissza légyszíves berecz01 ma délelőtti, 10:06-os hozzászólásához, és ha azt mondjátok, hogy az a post egy frankó beírás volt, akkor....

Ti sem arra reagáltatok most, hanem a vitába kapcsolódtatok be, amit az generált.

és mielőtt azt is szóvá tenné valaki - az ominózus postra adott kissé ironikus
válaszomat ez a teljesen más helyre küldött -berecz01- beírás szülte -

Kedves Vatera Moderátor

jónapot
ezt a vatera kft vezetőségének írom
volt az xbox kifejezések alatt egy olyan nevő felhasználó hogy marjoe és ő sok embert átvert engem még nem tom mert vagy ma vagy holnap érkezik a csomag elméletileg na de nem eről van szó hanem a napokba egy lassoo73 nevő felhasználó volt a vateránál és azt mondta hogy ő utána hogy hogy enyien megvették hát úgy uraim hogy június.25
akkor még 17pozitív 0negatív és 0semleges volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vagyis senki nem tudhata hogy egy szélhámos
a vatera ha nagyon jószívű lenének oylan jószívőek kárpótolnak minket
azt a csalót meg úgyis elkapják
főleg azért mert magyar és nem naon fog eltőni
meg túl sok nyomot hagy maga után

amire az imént válasz is érkezett...

cs
de azt azé nemhagyom hogy az az öszespórolt pénzem csak úgy elmenyen 77000ft
azé azt ne
ő kézhez 70000 kapott meg elméletileg mert a bank levon ilyen hülyeséget
azé kellet 77000befizetnem
azé nem vagyok anyira nyugott szerintem te se lenél ha elmenne 77000meg könyöröghetek anyámnak hogy megveszi nekem pestről boltból
a boxot 85000 flashelve
pffffffffffff
és majd ha ez a pénz viszautazna a számlára akkor meg odaadnám azt nekimert kurvára nincs kedvem szétúni a nyaram

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
gviksi
hozzászólás 2008-07-17 13:55
Létrehozva: #23040

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-15 11:15
Azonosító: 5 477

IDÉZET(delikati @ 2008-07-17 13:52) *
Akyka és gviksi! ( + azok, akik sértve érzik magukat!)

Arról ugye azért nem feledkeztek meg, hogy mi váltotta most ki ezt az egész vitát?
Tekerjetek már vissza légyszíves berecz01 ma délelőtti, 10:06-os hozzászólásához, és ha azt mondjátok, hogy az a post egy frankó beírás volt, akkor....

Ti sem arra reagáltatok most, hanem a vitába kapcsolódtatok be, amit az generált.

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 1150 1151 1152 1153 1154 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-20 23:20