IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 1168 1169 1170 1171 1172 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Razel58
hozzászólás 2008-07-03 17:28
Létrehozva: #23381

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(hytech @ 2008-07-03 17:05) *
Félreérthetően fogalmaztam,bocs.
Én nem a konkrét esetre írtam,hanem egy ugyanilyen de "tiszta" szituációra.

Biztos van olyan is.Gondolom nem véletlenül "szaporodik" ez a topick sem.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-07-03 17:05
Létrehozva: #23382

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-03 16:20) *
Mi nem etikus?22:26-kor leütik,de az első vevő még 22:27-kor is csak érdeklődik! Látott egy ezekszerint neki jó lehetőséget,leütötte.Nem olvasgatott,kérdezősködött.
Ezen az alapon,hányan reklamálhatnánk,mert elvitték az árút.
Az már más kérdés,hogy a második (nyertes)vevő minősítései alapján hát.......?

Félreérthetően fogalmaztam,bocs.
Én nem a konkrét esetre írtam,hanem egy ugyanilyen de "tiszta" szituációra.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-07-03 16:25
Létrehozva: #23383

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 14:16
Azonosító: 130

IDÉZET(csabau @ 2008-07-03 16:24) *
és ridiküllel csépelik egymás búráját ? laugh.gif

vagy egy csokor póréhagymával smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
Fragreg
hozzászólás 2008-07-03 16:25
Létrehozva: #23384

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-08 16:20
Innen: Gyömrő
Azonosító: 109 176

IDÉZET(csabau @ 2008-07-03 16:24) *

Járókerettel...

--------------------
"Been there - run that"

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-03 16:24
Létrehozva: #23385

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(bambooflower @ 2008-07-03 16:20) *
ez az az eset, amikor senki sincs senkivel.... mint amikor két árus hölgyet látsz hajbakapni a piacon smile.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-03 16:22
Létrehozva: #23386

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(randomizer @ 2008-07-03 16:14) *
Én jól szórakozom ezen, annak ellenére, hogy nemigazán látom át, ki van kivel:)))

de már csak a régiekben tudunk gyönyörködni,
bözsi nem hajlandó a továbbiakban még mélyebbre süllyedni felénk... blink.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-03 16:20
Létrehozva: #23387

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2008-07-03 15:58) *
Valóban a szabály az szabály.
Csak tudod van etika is a világon...

Mi nem etikus?22:26-kor leütik,de az első vevő még 22:27-kor is csak érdeklődik! Látott egy ezekszerint neki jó lehetőséget,leütötte.Nem olvasgatott,kérdezősködött.
Ezen az alapon,hányan reklamálhatnánk,mert elvitték az árút.
Az már más kérdés,hogy a második (nyertes)vevő minősítései alapján hát.......?

--------------------

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-07-03 16:20
Létrehozva: #23388

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(randomizer @ 2008-07-03 16:14) *
Én jól szórakozom ezen, annak ellenére, hogy nemigazán látom át, ki van kivel:)))

ez az az eset, amikor senki sincs senkivel.... mint amikor két árus hölgyet látsz hajbakapni a piacon smile.gif

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
randomizer
hozzászólás 2008-07-03 16:14
Létrehozva: #23389

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-03 19:41
Azonosító: 3 584

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-07-03 16:04
Létrehozva: #23390

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(hytech @ 2008-07-03 15:58) *

Biztos, hogy olvasta a levelezést?

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-03 16:02
Létrehozva: #23391

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(springel @ 2008-07-03 15:49) *
hát meggyőztél, a zárt aukció lehetőségéről nem tudtam:(
akkor visszavonom a szégyenfalas bejegyzést, bár szerintem nem volt etikus a vevő

Bocsáss meg,nem bántásként,de 3 év után kicsit tájékozottabb is lehetnél.

A hozzászólást -Razel58- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-03 16:03

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-07-03 15:58
Létrehozva: #23392

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-03 15:35) *
0,Miért kellett volna jelezni a vételi szándékot??????
1,Mikor megkérem,hogy vigye le a villámárat egyben zárt aukciót is kérek,mint vevő,pont azért,hogy más ne tudjon rámlicitálni.
2,Eladóként,ha csak egy valakinek akarom odaadni a terméket,szintén zártra teszem.Ekkor csak annak adom el akinek szántam.Ez a gyakorlat!
3,A fentieket nem tetted meg akkor bárkinek joga van licitálni,függetlenül,hogy Te kivel-mit levelezgetsz.
4,Ő nem fenyegetett,hanem szabályszerűen licitált és Te nem adtad át a terméket, ez következményekkel jár.
5,Tán el kellene olvasni a Felhasználói Szabályzatot!
6,Van egy topick valami ilyen néven,hogy "az utolsó percben rám licitáltak",olvasgasd.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2008-07-03 15:56
Létrehozva: #23393

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(bozsike @ 2008-07-03 14:49) *
Tisztelt Vaterások!!!!!!!!!!!Akik köpködnek,akik ilyen alávaló módon tudják felfogni!!!!!!!!!!!!!!azt az esetet,amit én leírtam/Mellesleg sem hülye,sem lökött,sem írni nem tudó/xxx-es aláírás/ember nem vagyok!!!!!Sőt a megfelelő iskolai végzettségem is megvan,sőt a gyermekem kiváló eredménnyel most védte meg a diplomáját a budapesti CORVINUS /GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT KÖZGAZDASÁGI EGYETEMEN/ ,TEHÁT MINDENKINEK AKI DRUKKOL ENNEK A NŐNEK,AKI KI TUDJA HONNAN SZERZI BE CUCCÁT/tehát csak azt kívánom és meg is fogja kapni ugyanazt ,amit én,csak aztán ne kezdjen el sírni itt a fórumon!!!!!!!!!!!!Utoljára írok e fórumra,csak babusgassátok,szeretgessétek,pátyolgassátok,védjétek az ilyen eladókat!!!!!Van belőlük bőven a Vaterán.A helyesírásommal ugye nincs baj?Csak mással,mert szóvá mertem tenni egy problémámat ?????UTÓLJÁRA!!!!!!!!!!!!!!CSAK NYUGODTAN TUDOM AJÁNLANI MÁSOKNAK IS EZT AZ ELADÓT,AKI MELLESLEG MÁR AZÓTA IS BESZEDETT SEMLEGEST!!!!!VAGY MERT NAGY PONTOS ,NEM MER SENKI ADNI NEGATÍVOT.Mellesleg meg vannak az eszközeim ,hogy ez az agresszív,durva hölgy meg fogja kapni még a magáét.Ezt garantálom.Nem az összeg miatt,hanem az elvekért.A végzet előbb utóbb mindenkit utól ér,aki embertársaival szemben így viselkedik.EZ VOLT AZ UTOLSÓ HOZZÁSZÓLÁSOM

na, kibújt a szög a zsákból.... sad.gif

--------------------

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2008-07-03 15:56
Létrehozva: #23394

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(springel @ 2008-07-03 15:14) *
egyébként ez volt a másik vevő reakciója:

gubadika(5)
kamera - 2008/07/01 22:48:25
Ez a KIMERA pofátlan disznó!Remélem nem üzletelsz vele!Leütötte előttem míg beszélgettem veled!!

én erre azt mondtam, hogy inkább újraindítom minthogy bármelyikükkel is konfliktusom legyen. viszont mivel kimera megfenyegett, úgyérzem szégyenfalra való

na ennyi a törénetem, valaki azért mellém is állhatna:)

"Könnyebb a másikat hibáztatni, mint a miénket beismerni."

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
springel
hozzászólás 2008-07-03 15:49
Létrehozva: #23395

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-05 20:30
Azonosító: 130 756

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-03 15:35) *
1,Mikor megkérem,hogy vigye le a villámárat egyben zárt aukciót is kérek,mint vevő,pont azért,hogy más ne tudjon rámlicitálni.
2,Eladóként,ha csak egy valakinek akarom odaadni a terméket,szintén zártra teszem.Ekkor csak annak adom el akinek szántam.Ez a gyakorlat!
3,A fentieket nem tetted meg akkor bárkinek joga van licitálni,függetlenül,hogy Te kivel-mit levelezgetsz.
4,Ő nem fenyegetett,hanem szabályszerűen licitált és Te nem adtad át a terméket, ez következményekkel jár.
6,Van egy topick valami ilyen néven,hogy "az utolsó percben rám licitáltak",olvasgasd.

hát meggyőztél, a zárt aukció lehetőségéről nem tudtam:(
akkor visszavonom a szégyenfalas bejegyzést, bár szerintem nem volt etikus a vevő

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2008-07-03 15:42
Létrehozva: #23396

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 15:04
Azonosító: 8 384

IDÉZET(springel @ 2008-07-03 15:14) *
én erre azt mondtam, hogy inkább újraindítom minthogy bármelyikükkel is konfliktusom legyen. viszont mivel kimera megfenyegett, úgyérzem szégyenfalra való

Az alkudozóssal semmilyen konfliktus nem lehetett volna, legalábbis nincs mit rajtad számonkérnie. Vette volna meg az eredeti áron!!! tongue.gif

Ellenben kimera - mégha ez a riválisnak nem is tetszik - teljesen szabályosan megnyerte az aukció tárgyát. Jogosan elvárja, hogy a feltüntetett áron meg is kapja. Ha nem adod neki oda, azzal a vatera szabályzata ellen vétesz.

Megértem, hogy akaratodon kívül kerültél kellemetlen helyzetbe...

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2008-07-03 15:40
Létrehozva: #23397

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

IDÉZET(bozsike @ 2008-07-03 14:49) *
Tisztelt Vaterások!!!!!!!!!!!Akik köpködnek,akik ilyen alávaló módon tudják felfogni!!!!!!!!!!!!!!azt az esetet,amit én leírtam/Mellesleg sem hülye,sem lökött,sem írni nem tudó/xxx-es aláírás/ember nem vagyok!!!!!Sőt a megfelelő iskolai végzettségem is megvan,sőt a gyermekem kiváló eredménnyel most védte meg a diplomáját a budapesti CORVINUS /GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT KÖZGAZDASÁGI EGYETEMEN/ ,TEHÁT MINDENKINEK AKI DRUKKOL ENNEK A NŐNEK,AKI KI TUDJA HONNAN SZERZI BE CUCCÁT/tehát csak azt kívánom és meg is fogja kapni ugyanazt ,amit én,csak aztán ne kezdjen el sírni itt a fórumon!!!!!!!!!!!!Utoljára írok e fórumra,csak babusgassátok,szeretgessétek,pátyolgassátok,védjétek az ilyen eladókat!!!!!Van belőlük bőven a Vaterán.A helyesírásommal ugye nincs baj?Csak mással,mert szóvá mertem tenni egy problémámat ?????UTÓLJÁRA!!!!!!!!!!!!!!CSAK NYUGODTAN TUDOM AJÁNLANI MÁSOKNAK IS EZT AZ ELADÓT,AKI MELLESLEG MÁR AZÓTA IS BESZEDETT SEMLEGEST!!!!!VAGY MERT NAGY PONTOS ,NEM MER SENKI ADNI NEGATÍVOT.Mellesleg meg vannak az eszközeim ,hogy ez az agresszív,durva hölgy meg fogja kapni még a magáét.Ezt garantálom.Nem az összeg miatt,hanem az elvekért.A végzet előbb utóbb mindenkit utól ér,aki embertársaival szemben így viselkedik.EZ VOLT AZ UTOLSÓ HOZZÁSZÓLÁSOM

Orvos látott már ? Szerintem van még remény, próbáld meg...

Ja igen, helyesírás, ebben a hozzászólásodben kb. 30 kisebb nagyobb hiba akad, ha akarod kijavítom neked, és beírom ide még egyszer. tongue.gif

Üdv: Egy "alávaló"

--------------------

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-03 15:35
Létrehozva: #23398

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(springel @ 2008-07-03 14:51) *
tegyük fel te vagy a vevő- azt mondod az eladónak, hogy vigye le a villámárat, mert most elvinnéd a terméket és az eladó - mivel 4 hete senki nem licitált a termékére - megteszi és más üti le helyetted, akkor te mit szólnál?
és ha te lennél az eladó és megtennéd (ahogy rengetegen meg is teszik), se szó se beszéd eladnád a másiknak, miközben a másik felháborodik és esetleg bepanaszol?

és mit tennél akkor ha kedvesen megkéred a "pofátlan" nyertest, hogy licitáljon az újraindított termékre és ERRE ő megfenyeget?

Kedves XY,

Mint irtam az aukciot ujrainditottam, ugyanis anelkul utotte le a termeket, hogy jelezte volna veteli szandekat. Sajnos egy masik vevo ezt rossz neven vette, mivel az o kedveert vittem le a villamarat. Ha tovabbra is igenyt tart a termekre, kerem licitaljon ra az ujrainditott oldalon.

koszonom!

"már elnézést de a vatera szabályzata nem irja elő hogy jeleznem kell a vásárlási szándékomat!!!!!ha ez őnek megér egy NEGATIVOT MEG EGY KIZÁRÁST HÁT TESÉK......"

--------------------

+Quote Post
springel
hozzászólás 2008-07-03 15:14
Létrehozva: #23399

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

egyébként ez volt a másik vevő reakciója:

gubadika(5)
kamera - 2008/07/01 22:48:25
Ez a KIMERA pofátlan disznó!Remélem nem üzletelsz vele!Leütötte előttem míg beszélgettem veled!!

A hozzászólást -springel- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-03 15:16

+Quote Post
springel
hozzászólás 2008-07-03 14:51
Létrehozva: #23400

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-03 14:32) *
Szerinted akkor miért vannak fent a termékek,ha nem azért ,hogy licitálni akarjanak?
Akkor fogja bejelenteni valaki ,hogy licitálni akar,ha ZÁRT aukcióra rakod,egyébként Te hibáztál.

tegyük fel te vagy a vevő- azt mondod az eladónak, hogy vigye le a villámárat, mert most elvinnéd a terméket és az eladó - mivel 4 hete senki nem licitált a termékére - megteszi és más üti le helyetted, akkor te mit szólnál?
és ha te lennél az eladó és megtennéd (ahogy rengetegen meg is teszik), se szó se beszéd eladnád a másiknak, miközben a másik felháborodik és esetleg bepanaszol?

és mit tennél akkor ha kedvesen megkéred a "pofátlan" nyertest, hogy licitáljon az újraindított termékre és ERRE ő megfenyeget?

Kedves XY,

Mint irtam az aukciot ujrainditottam, ugyanis anelkul utotte le a termeket, hogy jelezte volna veteli szandekat. Sajnos egy masik vevo ezt rossz neven vette, mivel az o kedveert vittem le a villamarat. Ha tovabbra is igenyt tart a termekre, kerem licitaljon ra az ujrainditott oldalon.

koszonom!

"már elnézést de a vatera szabályzata nem irja elő hogy jeleznem kell a vásárlási szándékomat!!!!!ha ez őnek megér egy NEGATIVOT MEG EGY KIZÁRÁST HÁT TESÉK......"

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 1168 1169 1170 1171 1172 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 18:38