IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1322 Oldal V  « < 116 117 118 119 120 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Vikyca
hozzászólás 2012-11-11 20:04
Létrehozva: #2341

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 568

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 18:29) *
Szúrja? Magasról teszek rá.
A fórumon nem csak írni kell, hanem lehet olvasni is. A 93 értékeléseddel nyomod a süketet, nekem több, mint négyezer eladás van a hátam mögött. Igazán nem szeretek ezzel jönni, de azt hiszem kicsit más perspektívából szemlélem a dolgokat. Ráadásul PEP-esként van olyan statisztikám, ami alapján szám szerint tudom, hogy a vevőimnek milyen az összetétele. Tehát én nem tapasztalatok híján lököm a véleményemet. Mert bár nem vagyok tévedhetetlen, de legalább eljutottam odáig, hogy:
1. Vatera munkatársak azért kapják a fizetésüket, hogy az én forgalmamról gondoskodjanak. Ehhez megvan a szakképesítésük és a tudásuk.
2. Ha holnap bevezetnek egy szabályt, hogy fejenállva töltsek fel, akkor valószínű, hogy megpróbálom, bármennyire is kényelmetlen, mert rossz döntést még nem hoztak. Ha valami nincs, annak két oka lehet:
a.) Mert a megléte nem lenne jó.
b.) Mert még nem készült el
3. Emberként pedig úgy érzem, hogy nem túl emelkedett dolog előítélettel viseltetni valakivel szemben egy közösségben való rövid múltja alapján.
Mit akarsz állandóan a telefonnal? E-mail-ben kell kommunikálni.
Egy bankszámlát csak egyszer lehet felhasználni. Tehát, ha egy ember kilövi, akkor a másiknak már nem használható.
Vásárlói nicknek teljesen felesleges a bankszámla ellenőrzés.

Akkor felvilágosítalak, h. nem csak itt voltam jelen, de mikor egyesítették ezt az oldalt a másikkal, ezt tartottam meg. Nem csak ennyi értékelésem lenne ha egyesítem a két fiókomat. De nem a szám a lényeg. :-) Azért köszi h. fitogtattad (ha ettől többnek érzed magad), pár éve már itt vagyok, ha már nézegeted az oldalam. :-) Igaz bosszúnegát csak ma kaptam, szerencsém volt h. a többség korrekt volt.
Én kiszámoltam a negások fizető, nem fizető arányát nálam.
E-maileket írok mindenkinek, csak nem mindenki válaszol.... a telefonos ellenőrzés arra jó, h. valós személy regelt, azt hittem ez leesett. Van aki szórakozásból jár ide, ha nem így lenne, nem lennének olyan emberek akiknek sorra jönnek a negák, amíg nem törlik őket. Láttam már usert több, mint 20 negával egymás után... és csak szaporodtak neki. Ha a valós nevét/számát ismernék, nem merte volna szerintem.
Miért lőné ki valaki a saját bakszámlaszámát? Lehet módosítani ha más banknál lesz. Ha meg az egész család itt vásárol teheti egy felh. névről is (vagy megírhatja az ügyfélszolgálatnak h. több emberé a b.számlaszám).
Vásárlónak sem felesleges szerintem a banki ellenőrzés, mert telefonszáma lehet egy 8évesnek is, de bankszámlaszáma nem szokott (ok, tudom van diákszámla, de azok nem netbankosak nagyon fiataloknál még) .
Külföldön elterjedt a Paypal, itt meg lehetne a Payu mindenre (ha az eladó azt preferálja). Akkor látja a vatera is h. történt-e fizetés és mikor... és ha nem, pár alkalom után felfüggesztés jönne. Ha lehetne fizetési értesítőt küldeni és arra sem reagálna a vevő... szintén nem lenne kérdéses h. miért kap negát.
Nekem ez a Payu tetszik, nincs macera az utalással és szinte azonnal jóváírják, ez jó ötlet volt. A Paypalt és szeretem... .

"Én kiszámoltam a negások fizető, nem fizető arányát nálam."

0-s akartam írni. Elnézést az elgépelésekért, közben dolgozom.
Go to the top of the page

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-11 19:37
Létrehozva: #2342

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(Vikyca @ 2012-11-11 18:30) *
Akitől a bosszúnegát kaptam szintén sok pontos... nem azt írtam h. közülük, mindenki korrekt. Nincs is minden 0-sal gond, van aki fizetett, csak ez a kisebbség sajnos. A frissen regeltekkel van a legtöbb gond. Ha már egyszer nem ellenőrzik őket... lehetne olyan korlátozás h. 3 napig ne licitálhassanak, h. legyen idő átgondolni h. megakarja-e venni, amit kinézett. Ebből nem származna hátránya senkinek. A %-os dolgot én támogatnám, bár most engem is lehúztak... és nem tehetek róla.
Ha a sokpontosodnak van eladó terméke, tudsz neki írni oda is... csak egy ötlet hátha.

Ez amit Te most tanulgatsz nálam már beállt dolog, de azért köszönöm az ötletet. thank_you.gif

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2012-11-11 19:30
Létrehozva: #2343

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-11 18:18) *
Tőlem olyan 0-s vett aki nem is ellenőrzött, a terméklapon kérdezte hogy mennek a dolgok. Leütötte és 1 óra múlva a számlámon volt a pénz!
Én abba egyeznék bele ha a teljes jogú felhasználókat lehetne %-s kizárással kezelni. Nekem pl. sok pontos nem reagál, pedig belép és a levelezőnk is egyezik. sad.gif

Akitől a bosszúnegát kaptam szintén sok pontos... nem azt írtam h. közülük, mindenki korrekt. Nincs is minden 0-sal gond, van aki fizetett, csak ez a kisebbség sajnos. A frissen regeltekkel van a legtöbb gond. Ha már egyszer nem ellenőrzik őket... lehetne olyan korlátozás h. 3 napig ne licitálhassanak, h. legyen idő átgondolni h. megakarja-e venni, amit kinézett. Ebből nem származna hátránya senkinek. A %-os dolgot én támogatnám, bár most engem is lehúztak... és nem tehetek róla.
Ha a sokpontosodnak van eladó terméke, tudsz neki írni oda is... csak egy ötlet hátha.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 19:29
Létrehozva: #2344

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Vikyca @ 2012-11-11 18:11) *
...
Ha tehetném korlátoznám ellenőrzött emberekre a vásárlást (ez lenne az alap).
Neked ez szúrhatja a szemed, a te dolgod. ...

Szúrja? Magasról teszek rá.
A fórumon nem csak írni kell, hanem lehet olvasni is. A 93 értékeléseddel nyomod a süketet, nekem több, mint négyezer eladás van a hátam mögött. Igazán nem szeretek ezzel jönni, de azt hiszem kicsit más perspektívából szemlélem a dolgokat. Ráadásul PEP-esként van olyan statisztikám, ami alapján szám szerint tudom, hogy a vevőimnek milyen az összetétele. Tehát én nem tapasztalatok híján lököm a véleményemet. Mert bár nem vagyok tévedhetetlen, de legalább eljutottam odáig, hogy:
1. Vatera munkatársak azért kapják a fizetésüket, hogy az én forgalmamról gondoskodjanak. Ehhez megvan a szakképesítésük és a tudásuk.
2. Ha holnap bevezetnek egy szabályt, hogy fejenállva töltsek fel, akkor valószínű, hogy megpróbálom, bármennyire is kényelmetlen, mert rossz döntést még nem hoztak. Ha valami nincs, annak két oka lehet:
a.) Mert a megléte nem lenne jó.
b.) Mert még nem készült el
3. Emberként pedig úgy érzem, hogy nem túl emelkedett dolog előítélettel viseltetni valakivel szemben egy közösségben való rövid múltja alapján.

Telefonszáma manapság már mindenkinek van, ha bankszámlaszáma esetleg neki nincs is csak egy családtagjának.

Mit akarsz állandóan a telefonnal? E-mail-ben kell kommunikálni.
Egy bankszámlát csak egyszer lehet felhasználni. Tehát, ha egy ember kilövi, akkor a másiknak már nem használható.
Vásárlói nicknek teljesen felesleges a bankszámla ellenőrzés.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-11 19:31

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-11 19:18
Létrehozva: #2345

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A vevő regelés után a telefonszámát és a bankszámlaszámát is úgymond ellenőriztetheti... ha komoly/valós része akar lenni az oldalnak. Én is voltam frissen regelt, de nem titkoltam el a telefonszámomat/bankszámlaszámomat ezzel bizonyítva h. valós személy vagyok. Nem csak én tudtam ezt megtenni hanem még mások is... régen a szabályok is szigorúbban voltak, most minden lehet. Regel egy álnéven egy álszámmal majd leüt valamit és nyoma veszik. Senki sem ellenőrzi h. valós szeméy-e. Kisgyerek esetében a szülő többnyire nem is tud róla h. hova regelt a gyerek... és ha a gyerek nem beszéli meg vele előre, nem fog helyette fizetni. Honnan tudom? Rákerestem egyik nem fizető vevőmre, 12éves... 3levelet kapott, nem jött válasz, 15nap után feladtam és negát kapott. Nem haragszom rá, mert legalább nem hazudozott... csak még gyerek és nem gondolt bele mivel jár egy ilyen oldal.

Az utóbbi 30 napban 2 frissen regelt 0-s személy szívódott fel nálam licitálás után és korábban is volt rá példa, a 80% a saját tapasztalatom.

.... hidd el 0-sokból nem igen van forgalmam, mivel 10-ből 2 fizet. Van egy termékem, amit 2x vettek meg elvileg (egymás után), 2x nullás, egyik sem fizetett. Időpocsékolás.
Neked ez szúrhatja a szemed, a te dolgod. Én a korrekt embereket szeretem. Telefonszáma manapság már mindenkinek van, ha bankszámlaszáma esetleg neki nincs is csak egy családtagjának.

Tőlem olyan 0-s vett aki nem is ellenőrzött, a terméklapon kérdezte hogy mennek a dolgok. Leütötte és 1 óra múlva a számlámon volt a pénz!
Én abba egyeznék bele ha a teljes jogú felhasználókat lehetne %-s kizárással kezelni. Nekem pl. sok pontos nem reagál, pedig belép és a levelezőnk is egyezik. sad.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-11 19:19

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2012-11-11 19:11
Létrehozva: #2346

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A vevő regelés után a telefonszámát és a bankszámlaszámát is úgymond ellenőriztetheti... ha komoly/valós része akar lenni az oldalnak. Én is voltam frissen regelt, de nem titkoltam el a telefonszámomat/bankszámlaszámomat ezzel bizonyítva h. valós személy vagyok. Nem csak én tudtam ezt megtenni hanem még mások is... régen a szabályok is szigorúbban voltak, most minden lehet. Regel egy álnéven egy álszámmal majd leüt valamit és nyoma veszik. Senki sem ellenőrzi h. valós szeméy-e. Kisgyerek esetében a szülő többnyire nem is tud róla h. hova regelt a gyerek... és ha a gyerek nem beszéli meg vele előre, nem fog helyette fizetni. Honnan tudom? Rákerestem egyik nem fizető vevőmre, 12éves... 3levelet kapott, nem jött válasz, 15nap után feladtam és negát kapott. Nem haragszom rá, mert legalább nem hazudozott... csak még gyerek és nem gondolt bele mivel jár egy ilyen oldal.

Az utóbbi 30 napban 2 frissen regelt 0-s személy szívódott fel nálam licitálás után és korábban is volt rá példa, a 80% a saját tapasztalatom.

.... hidd el 0-sokból nem igen van forgalmam, mivel 10-ből 2 fizet. Van egy termékem, amit 2x vettek meg elvileg (egymás után), 2x nullás, egyik sem fizetett. Időpocsékolás.
Neked ez szúrhatja a szemed, a te dolgod. Én a korrekt embereket szeretem. Telefonszáma manapság már mindenkinek van, ha bankszámlaszáma esetleg neki nincs is csak egy családtagjának.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-11 19:07
Létrehozva: #2347

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 18:05) *
A fórumosok tiltón vannak, szinte mindenki. Majdnem baráti jellegűek a kapcsolatok, szinte önlicit. smile.gif
A fiamnak megmutattam a tiltólistát. És most írd: zejopy "Na de anya!" davidmaci92 "Anyaaa!"

Így már értem! Bevallom az előbb nem esett a legjobban. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 19:05
Létrehozva: #2348

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-11 17:59) *
Természetes, vettem volna valamit és tiltón vagyok.

A fórumosok tiltón vannak, szinte mindenki. Majdnem baráti jellegűek a kapcsolatok, szinte önlicit.smile.gif
A fiamnak megmutattam a tiltólistát. És most írd: zejopy "Na de anya!" davidmaci92 "Anyaaa!"

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-11 18:59
Létrehozva: #2349

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 17:57) *
Jaj, ezt nem értem. smiley-shocked034.gif Kifejtenéd? thank_you.gif

Természetes, vettem volna valamit és tiltón vagyok.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-11 19:00

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 18:57
Létrehozva: #2350

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-11-11 17:54) *
Most szembesültem vele, hogy én nem. Biztos igazad van. Köszönöm.

Jaj, ezt nem értem. smiley-shocked034.gif Kifejtenéd? thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-11-11 18:54
Létrehozva: #2351

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 17:51) *
Igen? Ezt a megállapítást mire alapozod? Te 200 pozitívval kezdted? Ugye akkor te nem is voltál nullás? Ja, vagy te vagy az a ritka kivétel, aki amúgy korrekt. A többiek meg inkorrektek. Szép hozzáállás, gratulálok.
Amúgy én is egészen kicsike voltam nullás koromban, szinte még magzat. De szerencsére az én apukám és anyukám fizetett helyettem. De hallottam már sperma állapotban leledző nullásokról is, ők annyira kicsi gyerekek, hogy a hímivarsejt nem is találkozott a petesejttel. Na ők az a réteg, akiknél általában a nagyszülők fizetnek.

Jó, rendben, a te vevőidet megszűrheti így a Vatera, aztán majd amikor nem lesz forgalmad, akkor az a te problémád lesz.
Addig inkább a felszínes véleményed helyett én inkább maradok a Vatera szakemberei által bevezetett gyakorlatnál, nem hiszem azt, hogy többet tudok ezen a téren mint ők, és azt, hogy az én hatalmas vaterás múltammal jogom van felülbírálni a szakértelmüket...
Viszont tényleg semmi kifogásom nincs az ellen, ha nálad csak nézelődnek a vevőjelöltek. Nálam költhetnek is, nem tiltom meg nekik.

Most szembesültem vele, hogy én nem. Biztos igazad van. Köszönöm.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 18:51
Létrehozva: #2352

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vikyca @ 2012-11-11 17:42) *
.....Általában a nullások nem fizetnek, a licit napján regelnek, majd felszívódnak 80%-ban. A 0-sok szerintem nagyrészt kisgyerek, gőzük sincs h. működik az oldal, ezért nem is válaszolnak a levelekre, pénzük meg nincs fizetni, ....

Igen? Ezt a megállapítást mire alapozod? Te 200 pozitívval kezdted? Ugye akkor te nem is voltál nullás? Ja, vagy te vagy az a ritka kivétel, aki amúgy korrekt. A többiek meg inkorrektek. Szép hozzáállás, gratulálok.
Amúgy én is egészen kicsike voltam nullás koromban, szinte még magzat. De szerencsére az én apukám és anyukám fizetett helyettem. De hallottam már sperma állapotban leledző nullásokról is, ők annyira kicsi gyerekek, hogy a hímivarsejt nem is találkozott a petesejttel. Na ők az a réteg, akiknél általában a nagyszülők fizetnek.

IDÉZET(Vikyca @ 2012-11-11 17:42) *
.... Ez az oldal akkor lenne biztonságosabb, ha mindenkinek aki vásárolni/eladni akar ellenőriznék a bankszámlaszámát és a telefonszámát is, és amíg ezt nem engedélyezi, nem adhatna el és nem vásárolhatna (fix áron sem). Nézelődni lehetne csak komoly ellenőrzés hiányában.

Jó, rendben, a te vevőidet megszűrheti így a Vatera, aztán majd amikor nem lesz forgalmad, akkor az a te problémád lesz.
Addig inkább a felszínes véleményed helyett én inkább maradok a Vatera szakemberei által bevezetett gyakorlatnál, nem hiszem azt, hogy többet tudok ezen a téren mint ők, és azt, hogy az én hatalmas vaterás múltammal jogom van felülbírálni a szakértelmüket...
Viszont tényleg semmi kifogásom nincs az ellen, ha nálad csak nézelődnek a vevőjelöltek. Nálam költhetnek is, nem tiltom meg nekik.

(Beeenz! Kéremszépen! Ne törölje. notworthy.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-11 18:54

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2012-11-11 18:42
Létrehozva: #2353

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elküldtem minden levelet, az én két levelemet (amiben nincs fenyegetés, ezt olvashatják) meg az ő keddi levelét, amiben azt írta h. másnap este befizeti a számlámra. Ez lett volna szerdán, de a befizetése nem érkezett meg szombat estig se. Egy személyes befizetés azonnal rajta lett volna a számlámon, de egy utalás is szerda óta. Nehogymár nekem kelljen könyörögni egy vevőnek h. méltóztasson fizetni. Sohasem tettem és nem is fogom. Fenyegetni sem szoktam senkit. Vártam a pénzt, nem érkezett meg, negatívval értékeltem. Ő meg bosszúnegával. Érdekes mindjárt tudott másnap negatívot adni, de valahogy a keddi levele óta nem bírta megírni h. nem jutott el a bankig... . Telefonon pedig nem keresett. Mindig bevan kapcsolva. Nem tudom mit várt, h. megússza a nem fizetést? Ezt a terméket fix áron ütötte le... nem volt kötelező. Nem kellett senkit túllicitálnia. Egy értelmes ember akkor üt le valamit fix áron, ha van pénze rá és minél hamarabb megakarja kapni. Ha meg meggondolatlan volt a leütés, akkor van benne annyi önérzet h. megírja h. bocs, de egy vasam sincs, nem kérem a terméket, rakd fel újra.... szerintem. Ha a monitorképek ellenére megússza akkor ezután minden nem fizető kamuzni fog, mert megúszhatja (hiába mentem a leveleket). Általában a nullások nem fizetnek, a licit napján regelnek, majd felszívódnak 80%-ban. A 0-sok szerintem nagyrészt kisgyerek, gőzük sincs h. működik az oldal, ezért nem is válaszolnak a levelekre, pénzük meg nincs fizetni, az anyukájuk/apukájuk pedig nem fizet helyettük. Olvastam már olyan levelet amiben írta valaki h. másnap utal az apukája, szerencsére utalt is. :-) Ez az oldal akkor lenne biztonságosabb, ha mindenkinek aki vásárolni/eladni akar ellenőriznék a bankszámlaszámát és a telefonszámát is, és amíg ezt nem engedélyezi, nem adhatna el és nem vásárolhatna (fix áron sem). Nézelődni lehetne csak komoly ellenőrzés hiányában.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 18:21
Létrehozva: #2354

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vikyca @ 2012-11-11 16:47) *
Írtam a kapcsolatfelvételre, jött egy automatikus üzenet, h. majd munkanapon elbírálják... szóval majd a választ várom.

Ide azért írtam h. másoknak mi a tapasztalata, törölték-e hasonló esetben a bosszúnegát. A "kedves" vásárlóm biztos röhög a markába, h. jól kiszúrt velem... .
Nem érzem magam hibásnak... ő nem utalt. Nem fenyegettem és a telefonszámom is él 7-8éve. Ez látszik a neki írt leveleimből... az ügyfélszolgálat pedig nyugodtan felhívhat. :-)

Ha tényleg egyértelmű, akkor törlik. De nagyon kell látszania annak, hogy nem jogos. Ezt innen a fórumról mi, felhasználók nem tudjuk eldönteni, de nekem pl. már töröltek.

IDÉZET(Robertomoretti @ 2012-11-11 17:13) *
Megírtam neki, de már majdnem 8 óra eltelt, és nem válaszol az e-mailemre. Felháborító! biggrin.gif

Meglátod, lesz még bajod vele...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Robertomoretti
hozzászólás 2012-11-11 18:13
Létrehozva: #2355

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-19 18:33
Azonosító: 1 372 726

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 10:14) *
Mindenesetre tiltóra teszem.smile.gif Azért szólj neki, hogy ez nem egészen így működik, na és tudasd vele, hogy szombat éjjel volt ám.

Megírtam neki, de már majdnem 8 óra eltelt, és nem válaszol az e-mailemre. Felháborító! biggrin.gif

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2012-11-11 17:47
Létrehozva: #2356

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Írtam a kapcsolatfelvételre, jött egy automatikus üzenet, h. majd munkanapon elbírálják... szóval majd a választ várom.

Ide azért írtam h. másoknak mi a tapasztalata, törölték-e hasonló esetben a bosszúnegát. A "kedves" vásárlóm biztos röhög a markába, h. jól kiszúrt velem... .
Nem érzem magam hibásnak... ő nem utalt. Nem fenyegettem és a telefonszámom is él 7-8éve. Ez látszik a neki írt leveleimből... az ügyfélszolgálat pedig nyugodtan felhívhat. :-)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-11-11 17:32
Létrehozva: #2357

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Vikyca @ 2012-11-11 14:29) *
Érdeklődnék, h. ha bizonyítható h. a vevő kamuzik, törlik-e a bosszúnegáját?
...

Tisztelt Vikyca!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

IDÉZET(zejopy @ 2012-11-11 10:22) *
...
Mit gondol, jó ez így? smile.gif

Igen, szerintem is kérnie kellene az értékelések törlését.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2012-11-11 15:29
Létrehozva: #2358

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Érdeklődnék, h. ha bizonyítható h. a vevő kamuzik, törlik-e a bosszúnegáját?

Október 28 letütötték egy termékemet, ment a vásárlási értesítő a vevőnek és én is írtam neki egy levelet az adataimmal.... válasz semmi, utalás nem jött. 9 nap után írtam neki még egy levelet (látva h. azért a vaterára belépett többször is, szóval nem a kórházban fekszik törött karokkal) , "Október 28 leütötted egy nyakláncomat a vaterán, ez 9 napja volt. 14nap van egy adásvételre. Kaptál egy automatikus vásárlási értesítőt a bankszámlaszámommal, meg egy levelet már tőlem, ez az utolsó levelem. Várom az utalásodat, ha igényt tartasz a nyakláncra." Erre jött válasz h. másnap este (ez lett volna szerda) befizeti a pénzt. Ez nem történt meg, tegnap negatívan értékeltem. Ma kaptam egy bosszúnegát h. én fenyegetőzök és telefonon elérhetetlen vagyok, holott mint a levelemből látszik nem fenyegettem, a számom pedig kb. 7-8éve ugyanaz. Engem húz le, mert ő nem fizette ki amit fix áron leütött és többen is figyeltek. Nem 0-s frissen regelt ember, tudja h. ez itt nem játszótér... sok frissen regelttel ellentétben. Türelmes embernek tartom magam, de mire várjak h. 2 hétig nem fizet csak kamuzik. A termék nem drága amúgy 740Ft+355Ft ajánlott postakész boríték ára. Ez nem egy vagyon, de aki nem akar fizetni nem fog. Fizetést már mindenki kapott... legalábbis aki dolgozik.
A levelezésünkről a monitorképet elküldtem a vaterának... de még hasonló esetem nem volt. Megesett már ilyesmi valakivel? Törölték a bosszúnegatívot?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 11:22
Létrehozva: #2359

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Beeenz! (sikoly, sikoly, sikoly) 047.gif 047.gif 047.gif
Nézze meg ezt! Teljesen igazságtalan, jogtalan, felháborító, tájékozatlanságra utaló, irigy, övön aluli értékelés. Eleve nem a tranzakciót értékeli. Ehhez nincs joga.
Mindegy, a tag nálam licitál most, írok neki, hogy kérje a törlést, gondolom szó nélkül megteszik. Még megérem, hogy valamelyik vevő azért értékel semlegesre, mert a tranzakció után két héttel felfutott a harisnyám és nem volt nálam csereharisnya...
Nagyon felháborodtam ám most. violent2.gif

Így gondoltam.
Mit gondol, jó ez így? smile.gif
Amúgy elnézést, de annyira fel voltam dúlva, hogy teljesen rossz topikba írtam, kérem tegye át a furcsa szokatlanba. thank_you2.gif
És ma már megpróbálok nem belesikoltani többet a fülébe, mert lassan kötelező védőfelszerelésként igényelhet füldugót. _olel.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-11-11 11:24

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-11-11 11:14
Létrehozva: #2360

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Robertomoretti @ 2012-11-11 09:58) *
Az első. smile.gif Igyekszem majd megfelelni a követelményeknek. biggrin.gif

Mindenesetre tiltóra teszem.smile.gif Azért szólj neki, hogy ez nem egészen így működik, na és tudasd vele, hogy szombat éjjel volt ám.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1322 Oldal V  « < 116 117 118 119 120 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (8 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 19:36