IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  « < 116 117 118 119 120 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
SPComputer
hozzászólás 2012-12-29 01:49
Létrehozva: #2341

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 14:02
Azonosító: 531 554

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-28 11:52) *
Tisztelt SPComputer!

A felhasználó bizonyos feltételek teljesülése után lehet még aktív.

Nem javasoljuk, hogy partner legyen a leírt jutalékkijátszásban.
Ha beküldi a Kapcsolatfelvételen át azt a levelet, ahol erről szó van, akkor az bizonyítja majd az ön igazát ha igazságtalan értékelést kap.

Tisztelt Benz!

Nyilván nem partnerkedem a juticsaliban, különben nem írtam volna ide.
Viszont nem levelezésben, hanem személyesen és szóban említődött meg.
Ezért is vagyok zavarban, hogy védhetem meg magam, ha megszerzem a Vaterának a 45000 utáni jutalékot :-)
Viszont ötletet adott, megpróbálom írásban kiszedni belőle, majd úgy küldöm az ÜSZ-nak.
Cserébe mondjuk jól jönne a fórumos korlátom feloldása... blink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
gutzolika
hozzászólás 2012-12-28 18:37
Létrehozva: #2342

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-07 20:38
Azonosító: 1 563 792

IDÉZET(Aramir @ 2012-12-27 22:01) *
Én újabban ezt úgy oldom meg, hogy várok az értékeléssel a 61. napig, aztán már tuti nem kapok vissza semmit. Igaz, értékfüggő a dolog, mert nem tudnék belépni az oldalamra egy drágább termék esetében a 40 nap elteltével, de ilyen még nem volt. Persze megy a felszólítás, stb. ahogy kell, csak az értékeléssel várok, az ilyen sunyin lapító "vevők" legtöbbször úgy sem szoktak előre értékelni, hanem utólag szeretnek valami hazug szöveget írni.
Szívesen megnéztem volna az arcukat, amikor belépnek, hogy visszaértékeljenek biggrin.gif

Ismerem, bár még nem használtam ezt a módszert.
Csak sajnos az én esetemben ez a „sunyi” alak, miután számtalan levelet írtam erre ő válaszra se méltatott, nem jött el e megbeszélt találkára, még ő értékelt negatívval. Természetesen fel volt háborodva, hogy nem vár tovább.
És még én vártam hátha jelentkezik, pedig leírtam, hogy 7 napot várok a kifizetésre ha nem történik meg visszateszem stb. 2 hetet vártam, utolsó levelemben már azt is megkérdeztem ha nem óhajtja átvenni a terméket mert pl. meggondolta magát legalább írja meg, hogy visszatehessem aukcióba, persze válasz helyett jött a számomra érthetetlen értékelése.
De most látom nem csak én jártam vele pórul. Van egy másik felhasználó is, teljesen megegyező a szitu.
Roppan kíváncsi vagyok vatera, milyen eredménnyel vizsgálja ki az ügyet, kinek ad igazat.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-28 11:52
Létrehozva: #2343

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vzsozso87 @ 2012-12-28 11:00) *
Sziasztok!
Nem tudom ez itt mennyire off-egy offtopicban-de mivel ma ez a legaktívabb,itt kérnék egy kis segítséget. Mit tudok tenni,ha nem azt a terméket kaptam,amit a vaterás felhasználó hirdetett,és most nem reagál az e-mailjelimre,viszont vaterán látom,hogy rendszeresen bejelentkezik.Eddig nem volt túl problémás a kommunikáció,bár a csomagra vártam 4 hónapot,és nem kis összeget fizettem ki,amit most szeretnék visszakapni és az árut visszaküldeni.

Tisztelt vzsozso87!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a allegroup.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

IDÉZET(SPComputer @ 2012-12-28 02:07) *
Üdvözlet!

Megtudható-e a delikvensről, hogy ideiglenesen avagy végleg inaktív?:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3152308

Történetesen megvásároltam tőle valamit, aminek megtekintésekor a termékleíráshoz nem sok köze volt, ezt szóvá is tettem.
Felajánlotta olcsóbban, amit elfogadtam, mivel Karácsony előtti péntek lévén másikat esélyem sem lett volna felkutatni már.
Kifizetés után kijelentette, semlegessel fog értékelni a "jutalék miatt".

A "kedvezményt" nem én kértem, s semmiképp sem a jutalék elcsalása végett, így is értéke felett fizettem az idő szorításában.
Ha leértékelem pozitívval, s aktívvá válik, nem kultiválnám a semlegesét sikertelenségre hivatkozva.

Ezért érdekelne, visszavárható-e, illetve mit tudok tenni, ha mégis megpróbálja?

Tisztelt SPComputer!

A felhasználó bizonyos feltételek teljesülése után lehet még aktív.

Nem javasoljuk, hogy partner legyen a leírt jutalékkijátszásban.
Ha beküldi a Kapcsolatfelvételen át azt a levelet, ahol erről szó van, akkor az bizonyítja majd az ön igazát ha igazságtalan értékelést kap.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vzsozso87
hozzászólás 2012-12-28 11:00
Létrehozva: #2344

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-09-03 14:31
Azonosító: 1 820 710

Sziasztok!
Nem tudom ez itt mennyire off-egy offtopicban-de mivel ma ez a legaktívabb,itt kérnék egy kis segítséget. Mit tudok tenni,ha nem azt a terméket kaptam,amit a vaterás felhasználó hirdetett,és most nem reagál az e-mailjelimre,viszont vaterán látom,hogy rendszeresen bejelentkezik.Eddig nem volt túl problémás a kommunikáció,bár a csomagra vártam 4 hónapot,és nem kis összeget fizettem ki,amit most szeretnék visszakapni és az árut visszaküldeni.

+Quote Post
foldgomb70
hozzászólás 2012-12-28 02:15
Létrehozva: #2345

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-22 00:00
Azonosító: 1 016 287

Hát, hogy érdekes módon problémája akadt és még költötzött is....80%-os ami a valóságban akár lehetne kevesebb is értékelését figyelembevéve.
thank_you.gif

--------------------
Ami áll, az nem biztos, hogy nyugalomban van...

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2012-12-28 02:07
Létrehozva: #2346

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 14:02
Azonosító: 531 554

Üdvözlet!

Megtudható-e a delikvensről, hogy ideiglenesen avagy végleg inaktív?:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3152308

Történetesen megvásároltam tőle valamit, aminek megtekintésekor a termékleíráshoz nem sok köze volt, ezt szóvá is tettem.
Felajánlotta olcsóbban, amit elfogadtam, mivel Karácsony előtti péntek lévén másikat esélyem sem lett volna felkutatni már.
Kifizetés után kijelentette, semlegessel fog értékelni a "jutalék miatt".

A "kedvezményt" nem én kértem, s semmiképp sem a jutalék elcsalása végett, így is értéke felett fizettem az idő szorításában.
Ha leértékelem pozitívval, s aktívvá válik, nem kultiválnám a semlegesét sikertelenségre hivatkozva.

Ezért érdekelne, visszavárható-e, illetve mit tudok tenni, ha mégis megpróbálja?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-27 22:15
Létrehozva: #2347

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Aramir @ 2012-12-27 22:01) *
Én újabban ezt úgy oldom meg, hogy várok az értékeléssel a 61. napig, aztán már tuti nem kapok vissza semmit. Igaz, értékfüggő a dolog, mert nem tudnék belépni az oldalamra egy drágább termék esetében a 40 nap elteltével, de ilyen még nem volt. Persze megy a felszólítás, stb. ahogy kell, csak az értékeléssel várok, az ilyen sunyin lapító "vevők" legtöbbször úgy sem szoktak előre értékelni, hanem utólag szeretnek valami hazug szöveget írni.
Szívesen megnéztem volna az arcukat, amikor belépnek, hogy visszaértékeljenek biggrin.gif

Általában én is kivárom.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2012-12-27 22:01
Létrehozva: #2348

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:15
Azonosító: 73

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-26 14:18) *
Sőt, azt is belátom, hogy a nem jelentkező vevőkkel akad plusz munka is.

+Quote Post
gutzolika
hozzászólás 2012-12-27 19:59
Létrehozva: #2349

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nézd, én nem tudom, mennyi FD-at fizetsz, és nyilván van alkalmanként kiemelés is. Sőt, azt is belátom, hogy a nem jelentkező vevőkkel akad plusz munka is. A problémám annyi a hozzáállásotokkal, hogy ez nem csak kékekkel, vagy nullásokkal fordul elő. Mérhető a forgalmamon a kék regisztráció bevezetésének az előnye. És igen, nekem is van lökött kékem, de van zöld is ugyanolyan.
Lehet, hogy te, és ti, akik ez ellen ennyiszer szót emeltek, talán megengedhetitek magatoknak azt, hogy azt a forgalmat, amit ők hoznak, mellőzzétek. Én nem. Nekem szükségem van a pénzre, amit itt keresek. És ha egy kék nem válaszol a levelemre, mert én keresem meg a vevőimet, sosem várok rájuk, akkor egy hét múlva újra indítom az aukciót. És írtam 3 felesleges levelet, ami kb 5 perc az életemből, mert sablonokkal dolgozom. Ugyanez narancssárgánál 10 nap és plusz egy továbbítás a biztonsagra. Nem hiszem, hogy az ÜSZ nem törli abban az esetben a bosszú értékelést, ha bizonyítható az, hogy helyesen jártál el, és mindezt adminisztráltad. Úgy gondolom, hogy bizonyos aukciózással töltött idő után, némi eladással az ember háta mögött ez már rutin. Napi rutinná kell válnia, akárcsak az értékelés leadásának, vagy a feltöltésnek. Persze lehet a problémán forogni, és kinevezni bűnbakokat. Ha valakinek van erre ideje. Nekem nincs, és személy szerint örülök, hogy nem nekem kell vevőkörről gondoskodnom, megteszi a Vatera. És aki jön, azzal dolgozom. Mert dolgozni jöttem ide, eladni. Nem hiszem, hogy elvárható, hogy egy munkakörben ne legyen semmilyen probléma. A polgári foglalkozásomban is megvannak a nemszeretem munkák, mégsem megyek oda verni az asztalt a főnökömhöz, hogy ezt, vagy azt nem szeretném. Együtt jár. És a problémák ellenére a mérleg nyelve még mindig a pozitív irányba mutat, bőven.

Ezen oldalon csak egyre törekszem, hogy ne kapja negatívot.
Sajnos már van egy, és jogtalannak találom, de vatera megírta, hogy a lebonyolított eladás után már nincs jelen, hogy ott mi történik már nem szól, szólhat bele, ezt meg is értem. Így kaptam meg az elsőt.
Most pedig a másodikat, amit úgy színt jogtalannak találok, természetesen már továbbítottam a megfelelő helyre.
De azért felháborító, hogy még én írogatok a vevőnek azok után hogy számtalan levelemre nem válaszol, hogy ha nem óhajtja átvenni a terméket legalább írja meg. De még erre sem válaszol.
Hanem jön a negatív, mert én nem jelentem meg az ö általa megadott találkozón. Pedig ott voltam, 20percet vártam rá és eközben elküldtem neki kettő levelet, felhívatott volna de nem tette meg, pedig többször megadtam a számom. Én is hívtam volna, de nincs csak mélcíme.
Arról nem beszélve, hogy a találkozó előtt 31perccel küldte el a levelet, hogy itt és ekkor találkozzunk, még csak nem is hívott, az hogy éppen ott ütem a gép előtt pusztán szerencse volt, az hogy ráérek e meg sem kérdi. De elmentem, és meg is írtam neki, hogy ott leszek.
De látom már nem csak nekem problémás a felhasználó, már nem 0-s, mikor licitált a termékemre, mostanra -2 értékelése van. Az hogy ki tiltják mint megírtam nem érdekel, csak töröljék a jogtalannak találó negatívot amit nekem adott.

Kiábrándító!

Megvan ennek az oldalnak az értelme, sokkal könnyebb "biztonságosabb" eladni-venni, de az ilyen felh. megy el az ember kedve.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 11:23
Létrehozva: #2350

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(pgyafi @ 2012-12-27 10:19) *
Nem tudom, hogy szabálytalanság-e ez; ezért kérdez(t)em.
Ha ezt itt nem lehet megvitatni, akkor hol lehet?

Az önlicit szabálytalanság, ahogy ez az ÁFF-ben is olvasható. A bejelentés módját az előző hozzászólásunkban leírtuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pgyafi
hozzászólás 2012-12-27 10:19
Létrehozva: #2351

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-24 12:06
Azonosító: 1 882

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-12-27 10:14) *
Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

Nem tudom, hogy szabálytalanság-e ez; ezért kérdez(t)em.
Ha ezt itt nem lehet megvitatni, akkor hol lehet?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-12-27 10:14
Létrehozva: #2352

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(pgyafi @ 2012-12-27 09:56) *
Csak nekem furcsa a 0-s vevő hirtelen megjelenése és extra licit tétele?

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy (lejárt aukció esetén is) a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

IDÉZET(foldgomb70 @ 2012-12-26 19:08) *

Milyen szempontból?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pgyafi
hozzászólás 2012-12-27 09:56
Létrehozva: #2353

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-24 12:06
Azonosító: 1 882

Csak nekem furcsa a 0-s vevő hirtelen megjelenése és extra licit tétele?

+Quote Post
foldgomb70
hozzászólás 2012-12-26 19:08
Létrehozva: #2354

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-22 00:00
Azonosító: 1 016 287

Üdv!
Érdekes felhasználó: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

--------------------
Ami áll, az nem biztos, hogy nyugalomban van...

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-12-26 16:11
Létrehozva: #2355

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

Nézd, én nem tudom...

good2.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2012-12-26 14:45
Létrehozva: #2356

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Azonosító: 141

Nézd, én nem tudom...

Korábban írtam, hogy hobbiból csinálom, így részemről zavar a dolog. Nem adok el annyit, hogy sablonozzak, és nem tekintem napi rutinnak ezt. Ezért ez számomra elvesztegett idő.
Valamint ha jól gondolom a piactér alapvetően hobbiszintre lett belőve. Aztán lehet hogy már rosszul gondolom. Egyébként meg minél inkább gondolkodom rajta, annál inkább arra jutok, hogy ez legyen a legnagyobb gondom, hogy pár cuccomért nem jön valaki (ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy biztos egy kekec emberke lenne, és úgyis valahogy visszacsináltatná az egészet.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-12-26 18:54

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-12-26 14:18
Létrehozva: #2357

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(gutzolika @ 2012-12-23 08:45) *
Hogy nem jelentkezik érte, majd csodálkozik a visszateszem aukcióba, és értékelem egy negatívval, mert mást nem érdemel. Leírtam a bemutatkozó oldalamon, hogy: ?Az aukció befejezését követően 7 napot várok, hogy a termék kifizetésre kerüljön. Ha ez nem történik meg, úgy a terméket visszateszem aukcióra, és a vevőt negatívval értékelem.?
De mit érdekli őt, hogy kap egy negatívot, hiszen csak ezért az egy alaklomért regisztrált, aztán jön a bosszúnegatív, örülni fogok!
Többszöri levelezésre nem válaszol, nem jön el az általa megadott találkozóra, de lehet többet kellett volna várnom 20percnél ebben a hidegben. Persze felhívnám ha lenne telefonszáma, de mért is lenne hiszen csak egy nem ellenőrzött felhasználó.

Nézd, én nem tudom, mennyi FD-at fizetsz, és nyilván van alkalmanként kiemelés is. Sőt, azt is belátom, hogy a nem jelentkező vevőkkel akad plusz munka is. A problémám annyi a hozzáállásotokkal, hogy ez nem csak kékekkel, vagy nullásokkal fordul elő. Mérhető a forgalmamon a kék regisztráció bevezetésének az előnye. És igen, nekem is van lökött kékem, de van zöld is ugyanolyan.
Lehet, hogy te, és ti, akik ez ellen ennyiszer szót emeltek, talán megengedhetitek magatoknak azt, hogy azt a forgalmat, amit ők hoznak, mellőzzétek. Én nem. Nekem szükségem van a pénzre, amit itt keresek. És ha egy kék nem válaszol a levelemre, mert én keresem meg a vevőimet, sosem várok rájuk, akkor egy hét múlva újra indítom az aukciót. És írtam 3 felesleges levelet, ami kb 5 perc az életemből, mert sablonokkal dolgozom. Ugyanez narancssárgánál 10 nap és plusz egy továbbítás a biztonsagra. Nem hiszem, hogy az ÜSZ nem törli abban az esetben a bosszú értékelést, ha bizonyítható az, hogy helyesen jártál el, és mindezt adminisztráltad. Úgy gondolom, hogy bizonyos aukciózással töltött idő után, némi eladással az ember háta mögött ez már rutin. Napi rutinná kell válnia, akárcsak az értékelés leadásának, vagy a feltöltésnek. Persze lehet a problémán forogni, és kinevezni bűnbakokat. Ha valakinek van erre ideje. Nekem nincs, és személy szerint örülök, hogy nem nekem kell vevőkörről gondoskodnom, megteszi a Vatera. És aki jön, azzal dolgozom. Mert dolgozni jöttem ide, eladni. Nem hiszem, hogy elvárható, hogy egy munkakörben ne legyen semmilyen probléma. A polgári foglalkozásomban is megvannak a nemszeretem munkák, mégsem megyek oda verni az asztalt a főnökömhöz, hogy ezt, vagy azt nem szeretném. Együtt jár. És a problémák ellenére a mérleg nyelve még mindig a pozitív irányba mutat, bőven.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-12-26 14:18

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2012-12-26 12:58
Létrehozva: #2358

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Azonosító: 141

IDÉZET(gutzolika @ 2012-12-23 08:45) *
Hogy nem jelentkezik érte, majd csodálkozik a visszateszem aukcióba...

Nekem is akadt most egy ilyen kretén vevőm. Egy hétig néma csend, e-mailekre nem írt vissza, kapott egy negatívot, melyre kipréselt magából "az eladó nem jelentkezett" semleges minősítést.
Tényleg jó, hogy itt vásárolt.

+Quote Post
Warbi353
hozzászólás 2012-12-25 17:15
Létrehozva: #2359

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-19 16:45
Azonosító: 1 013 426

Sziasztok!
Egy problémás új vaterással hozott össze a sors!
Egy irattartót (aluma Wallet)-et indítottam 1ft -ról amit a vevő megnyert 610ft-ért!!
Fel is hívott a hölgy hogy mennyit utaljon mondtam neki 610ft +posta ez volt hétfői naponaztmondta utalja a pénzt!
Én mivel pont nem dolgoztam az nap postáztam a terméket!
Szerdán fel hívott,hogy ez az irattartó nem fémből van hanem műanyag!
És hogy fémként volt hírdetve tehát ez átverés!hiába győzködtem hogy a boritása aluminíum nem engedett!
Meg elégeltem és mondtam neki küldje vissza s visszaapja az árát!Ezután néztem meg a számlámat s a vételárat nem is uatalta!Azóta írtam neki email-t de válaszra sem méltat!
A vásárló neve:ribri1
Mi a teendő ebben az esetben?Értékelni nem szeretném amíg ő meg nem teszi!

+Quote Post
gutzolika
hozzászólás 2012-12-23 08:45
Létrehozva: #2360

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-12-21 18:18) *
Gyakran pont egy áru megvásárlásának a kedvéért regisztrálnak. Mi ezzel a baj? huh.gif

Hogy nem jelentkezik érte, majd csodálkozik a visszateszem aukcióba, és értékelem egy negatívval, mert mást nem érdemel. Leírtam a bemutatkozó oldalamon, hogy: „Az aukció befejezését követően 7 napot várok, hogy a termék kifizetésre kerüljön. Ha ez nem történik meg, úgy a terméket visszateszem aukcióra, és a vevőt negatívval értékelem.”
De mit érdekli őt, hogy kap egy negatívot, hiszen csak ezért az egy alaklomért regisztrált, aztán jön a bosszúnegatív, örülni fogok!
Többszöri levelezésre nem válaszol, nem jön el az általa megadott találkozóra, de lehet többet kellett volna várnom 20percnél ebben a hidegben. Persze felhívnám ha lenne telefonszáma, de mért is lenne hiszen csak egy nem ellenőrzött felhasználó.

+Quote Post

1338 Oldal V  « < 116 117 118 119 120 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-28 02:47