IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 116 117 118 119 120 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
sixer66_t
hozzászólás 2013-01-05 14:30
Létrehozva: #2341

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-01-05 14:20
Azonosító: 1 949 814

Egyenlőre ide írok, hogy tanácsot kérjek, de valószínű tovább fogok menni.
Előre kérek mindenkit, hogy kioktatástól kíméljetek.
Kinéztem az oldalon magamnak egy terméket, amit le is ütöttem villámáron. Az eladó 0 értékeléssel büszkélkedhet, de láttam fent több hírdetését meg hát nem tanulva régi eseteimből előre elutaltam Neki a teljes vételárat plusz még a futár költséget is. Ez összesen 18400Ft volt. Ez volt szerdán, hívott is, hogy megérkezett hozzá a pénz és megy is és küldi a futárral.Másnap volt egy nem fogadott hívásom ami magántelefonszám volt, elvileg az volt a futár, majd később kiderül miért, de Én úgy tudtam nem hívnak rejtett számról épp azért, hogy vissza lehessen hívni. Délután hívott a kedves felhasználó, hogy kapott egy e-mail-t amiben az állt, hogy nem vettem át a csomagot, így másnap próbálják meg kézbesíteni.Ő reggel 9 kor kapta az e-mailt és akkor is jött a nem fogadott hívás.Ekkor még nem gyanakodtam, mondom jó hát másnap akkor hozza.Itthon voltam egész nap direkt ezért, telefonon nem kerestek, semmi se történt és délután megpróbáltam hívni az illetőt, de semmi. Ki volt kapcsolva és azóta is ki van.Írtam neki egy két e-mailt amiben csak az állt, hogy amint tud keressen fel, a legutolsó levelemben leírtam Neki a lehetőségeit fizetési meghagyástól kezdve a személyes találkozóig.De ugye ezzel nem vagyok előlrébb, mert vagy elolvassa vagy nem, de persze nem hagyom annyiban. A kérdés az lenne, hogy feljelentgetni nem akarok, mert úgy se foglalkozik vele senki,de mit lehet ezzel csinálni?
Tudom sokan azt mondjátok tanulópénz, de volt már ilyen esetem és teljesen mindegy mekkora összeg, innentől kezdve ezt személyes sértésnek veszem és nem hagyom annyiban.Annyit tudok még tenni, hogy épp a napokban még volt fent 3 termék amit más le is ütött, többek között egy tv, egy telefon és egy számítógépes alkatrész. A vevőket se akarom zaklatni, de ilyen ügyben segít a Vatera ügyfélszolgálata abban, hogy ezekkel a vevőkkel felvegyem a kapcsolatot mert ha Ők megkapják a termékeket, akkor csak engem vert át, de szerintem ez nem lesz így.
Köszönöm!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 14:25
Létrehozva: #2342

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:36
Azonosító: 568

IDÉZET(diana2213 @ 2013-01-05 01:29) *
Ha dec. 22-én utalt, azt a bank csak 27-i értéknappal indítja el, de addig függővé teszi a pénzt a számláján. Ettől függetlenül ezt te max. 28-án meg kellett volna kapjad. Az utalásokat, jóváírásokat gép kezeli, nem egy banki alkalmazott dönti el, hogy mikor küldik el a pénzt, szép is lenne...

Egyébként másodpercre pontosan ugyanakkor mástól is vett egy majdnem ugyanilyen karkötőt. Ott volt arany színű, úgyhogy csak összekeverte a két vásárlást.

Köszi a választ! Sejtettem h. mástól is vehetett valamit, azt nem h. ugyanazt... . Már értékeltem (amit módosíthatok) és ő is fog, nem nullás, de nem tudom h. törlik-e az értékelését ha ezt a mesét írja le az értékelésébe is... . A neki írt 5 levelemet elmentettem, az utolsó tegnap ment.... nem tudom válaszolt-e azóta, ma még nem néztem a leveleimet.... épp ebédelek és nem hiányzik az idegeskedés egy hazug ember miatt.

Tegnap írtam az egyetlen embernek aki tudtommal bankban melózik, szerinte nagy kamu. Azt mondta olyan nincs h. a bank pénzt visszatart egy hétig... és utólag teljesíti ennyi idő után és a bankban hamarabb észrevennék h. +pénz van valahol, mint az ügyfél észrevenné.
Csak gratulálni tudok a negyven pontos vevőnek, megtanult hazudozni keményen. Nem csak a nullások tudnak lassan rájövök... .

+Quote Post
diana2213
hozzászólás 2013-01-05 12:50
Létrehozva: #2343

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-13 14:00
Azonosító: 1 548 432

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-01-05 09:01) *
Ez így van, ugyanakkor az IG2-re való átálláskor adódtak problémák több banknál is, ilyenkor manuálisan kell "belenyúlni" a kötegbe. 2 hónappal ezelőtt a bankom egy munkanapot csúszott az utalásommal, kaptam is bruttó 5 ft kamatot, többen jártunk így aznap. Bár minimális a hibaszázalék, de elektronikus utalásánál is előfordulnak csúszások.

Az elmúlt 5 évben néha napi, de inkább heti rendszerességgel utalok, de még sosem fordult elő ilyen. Ráadásul itt nem egy napos, hanem több, mint egy hetes csúszásról beszélünk. Ezt nem engedheti meg magának egy bank sem, hiszen sok a határidős utalás.
Én 24-én utaltam, gond nélkül átért a pénzem még tavaly.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-05 11:39
Létrehozva: #2344

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(madmatyko @ 2013-01-05 10:36) *
Sziasztok

A 60 napos határidőn túl van lehetőség az értékelésre? Eddig vártam, hogy rendezzük egy tétel sorsát az eladóval, de többszöri megkeresésre sem válaszol, ma szerettem volna értékelni, de kicsúsztam a határidőből.

üdv:
MM

Szia!

Ahogy írod, erről lecsúsztál. 60 napon túl nem tudsz értékelni.

+Quote Post
madmatyko
hozzászólás 2013-01-05 11:36
Létrehozva: #2345

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-25 17:03
Azonosító: 11 521

Sziasztok

A 60 napos határidőn túl van lehetőség az értékelésre? Eddig vártam, hogy rendezzük egy tétel sorsát az eladóval, de többszöri megkeresésre sem válaszol, ma szerettem volna értékelni, de kicsúsztam a határidőből.

üdv:
MM

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-05 10:56
Létrehozva: #2346

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(lány @ 2013-01-04 22:48) *
24 karátos 6 GR. 999 tisztaságú befektetési aranynál az omega-75 felhasználó a termék súlyát Grain-ban adta meg. nem pedig Gramm-ban. Ezzel félrevezeti a licitálókat.

Az eladót figyelmeztettük és töröltük az aukciót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-01-05 10:01
Létrehozva: #2347

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(diana2213 @ 2013-01-05 01:29) *
Ha dec. 22-én utalt, azt a bank csak 27-i értéknappal indítja el, de addig függővé teszi a pénzt a számláján. Ettől függetlenül ezt te max. 28-án meg kellett volna kapjad. Az utalásokat, jóváírásokat gép kezeli, nem egy banki alkalmazott dönti el, hogy mikor küldik el a pénzt, szép is lenne...

Ez így van, ugyanakkor az IG2-re való átálláskor adódtak problémák több banknál is, ilyenkor manuálisan kell "belenyúlni" a kötegbe. 2 hónappal ezelőtt a bankom egy munkanapot csúszott az utalásommal, kaptam is bruttó 5 ft kamatot, többen jártunk így aznap. Bár minimális a hibaszázalék, de elektronikus utalásánál is előfordulnak csúszások.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-05 09:33
Létrehozva: #2348

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 00:34) *
Köszi h. válaszoltál, már azt hittem mindenki csak olvas.

Ez a pontos levél h. ne legyen félreértés.... nem sms-t írt, szerinte hívnom kellett volna, elírtam az előző hsznél (nekem ugyanaz a kategória.... árban), én írtam neki a válaszlevelemben h. nem hiszem h. nekem kellett volna hívnom/smseznem. Szóval 22 levették a pénzt elvileg, mert 22 írta ezt a levelet amiben azt írta h. "utalt". Az én bankom akkor vesz le pénzt, ha folyamatban van az utalás, nem előre, de lehet h. 27-es értéknappal utalt vagy már azt is keveri h. melyik eladónak mikor utalt (ahogy a színt is). Ha valakinél volt ilyen bankos baki vagy ért hozzá h. lehetséges-e akkor azért írjon. (Vevőt nem fogok hívogatni.... írtam 28 egy levelet, válasz nem jött, szerintem nem ma olvasta el... .)

Kedves (nevem)!

Köszönöm kedves értékelésed a vaterán!
Amint először írtam neked én elutaltam a pénzt, sms-t is kaptam róla. Azt gondoltam minden megy a maga útján. Mást is rendeletem vagyis mástól is. Ő tegnap felhívott mert neki is aznap utaltam mint neked de ő sem kapta meg. Bementem a bankba ott látják hogy utaltam és le is vonták tőlem 2012. dec. 27.-én. Azt az ígéretet kaptam hogy mindenképpen tovább utalják 2013. jan. 7.-én. Ha megkapod a pénzt döntsd el hogy küldöd az árut vagy vissza utalod a pénzt. Nem akartam ezzel neked bonyodalmat okozni de ha legalább telefonon rám szólsz már hamarabb utána tudtam volna nézni. További szép napot: (neve)

Nézd itt magasan kilóg a lóláb, még pedig az, hogy valamiért nem volt pénze.
Én bevallom kapásból leírtam volna neki, hogy sokkal emberibb lett volna ha megírja, hogy később tud fizetni. Köztudott a bankok közti utalás ma már csak 4 órát vesz igénybe.
Most döntsd el, küldöd neki az árút vagy nem. Ez valóban nem lehet már +.
Én se hivogatnám és sms-t se küldenék.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-05 09:35

+Quote Post
diana2213
hozzászólás 2013-01-05 02:29
Létrehozva: #2349

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-05 00:34) *
Ez a pontos levél h. ne legyen félreértés.... nem sms-t írt, szerinte hívnom kellett volna, elírtam az előző hsznél (nekem ugyanaz a kategória.... árban), én írtam neki a válaszlevelemben h. nem hiszem h. nekem kellett volna hívnom/smseznem. Szóval 22 levették a pénzt elvileg, mert 22 írta ezt a levelet amiben azt írta h. "utalt". Az én bankom akkor vesz le pénzt, ha folyamatban van az utalás, nem előre, de lehet h. 27-es értéknappal utalt vagy már azt is keveri h. melyik eladónak mikor utalt (ahogy a színt is). Ha valakinél volt ilyen bankos baki vagy ért hozzá h. lehetséges-e akkor azért írjon. (Vevőt nem fogok hívogatni.... írtam 28 egy levelet, válasz nem jött, szerintem nem ma olvasta el... .)

Kedves (nevem)!

Amint először írtam neked én elutaltam a pénzt, sms-t is kaptam róla. Azt gondoltam minden megy a maga útján. Mást is rendeletem vagyis mástól is. Ő tegnap felhívott mert neki is aznap utaltam mint neked de ő sem kapta meg. Bementem a bankba ott látják hogy utaltam és le is vonták tőlem 2012. dec. 27.-én. Azt az ígéretet kaptam hogy mindenképpen tovább utalják 2013. jan. 7.-én. Ha megkapod a pénzt döntsd el hogy küldöd az árut vagy vissza utalod a pénzt. Nem akartam ezzel neked bonyodalmat okozni de ha legalább telefonon rám szólsz már hamarabb utána tudtam volna nézni. További szép napot: (neve)

Egyébként másodpercre pontosan ugyanakkor mástól is vett egy majdnem ugyanilyen karkötőt. Ott volt arany színű, úgyhogy csak összekeverte a két vásárlást.

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 01:34
Létrehozva: #2350

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-01-05 00:07) *
Szia!

Ezt még az unokám se venné be, hogy dec. 27 amikor leveszi a bank és majd január 7 amikor átutalja.
Nem értem miért kéne neked sms-t küldeni, hogy nem utalt.
Ha ezek után feladod a terméket Te dönts az értékeléssel kapcsolatba, ebbe nem szeretek beleszólni. Mondjuk én már ennyi hogy is mondjam "humbuk " után szóba se álltam volna vele.

Kedves (nevem)!

A hozzászólást -Vikyca- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-05 01:35

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-01-05 01:07
Létrehozva: #2351

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vikyca @ 2013-01-04 23:00) *
Kérdeznék ismét, remélem még nem untok annyira.

Dec. 15 leütötték egy termékem... ment a levél+vásárlási értesítő is, válasz semmi, majd írtam neki még egy levelet, erre kaptam választ dec. 22 h. kéri (arany színben) és már utalt is. Válaszoltam h. a termék ezüst színű szemmel láthatóan + a termék címe és leírása alapján is, azt küldök ha kifizeti. De nem jött utalás, dec. 28 írtam neki ismét h. nem érkezett meg az utalása, kezdem úgy érezni h. hiába várok rá. Válasz nem jött. 4 levél és 18 nap után (7nap volt a fizetési határidő, ő pedig 7 nap után írt vissza eleve) úgy éreztem h. ebből nem lesz zs és értékeltem jan 2. Ma ír a vevő, h. köszöni a "kedves értékelést" (szerintem eléggé tárgyilagosan leírtam a helyzetet az értékelésembe) és nekem kellett volna sms-ben keresnem szerinte ha nem kaptam meg az utalást, mert egy másik vevő megtette ma akinek szintén nem fizetett aznap mikor írta (27-ei utalások). Ő azt írja h. kapott sms-t az utalásról, leis vették tőle a pénzt, de a bank nem utalt és hétfőn fogja a bank bepótolni az utalást. Nekem ez elég hihetetlen, járt már így valaki a bankjával? Ha hétfőn fizet (23. nap) én feladom neki amit leütött. Már negatívan értékeltem, de ezen tudnak változtatni. Ha dec. 28 óta méltóztatott volna válaszolni természetesen vártam volna még. Ti pozitívan értékelnétek? Nekem kicsit sok idegsejtem fogyott ezért a 900Ft-ért... . A 7 napos fizetési határidőt nem viccnek szántam.

A másik 3 vevő se fizetett még.... de rájuk még várok, egyik az anyukáját hibáztatja... h. nem is ő ütötte le és mára ígérte az utalást, ami szintén nem ért ide.... de ez már egy másik történet lesz.

Szia!

Ezt még az unokám se venné be, hogy dec. 27 amikor leveszi a bank és majd január 7 amikor átutalja.
Nem értem miért kéne neked sms-t küldeni, hogy nem utalt.
Ha ezek után feladod a terméket Te dönts az értékeléssel kapcsolatba, ebbe nem szeretek beleszólni. Mondjuk én már ennyi hogy is mondjam "humbuk " után szóba se álltam volna vele.

+Quote Post
Vikyca
hozzászólás 2013-01-05 00:00
Létrehozva: #2352

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kérdeznék ismét, remélem még nem untok annyira.

Dec. 15 leütötték egy termékem... ment a levél+vásárlási értesítő is, válasz semmi, majd írtam neki még egy levelet, erre kaptam választ dec. 22 h. kéri (arany színben) és már utalt is. Válaszoltam h. a termék ezüst színű szemmel láthatóan + a termék címe és leírása alapján is, azt küldök ha kifizeti. De nem jött utalás, dec. 28 írtam neki ismét h. nem érkezett meg az utalása, kezdem úgy érezni h. hiába várok rá. Válasz nem jött. 4 levél és 18 nap után (7nap volt a fizetési határidő, ő pedig 7 nap után írt vissza eleve) úgy éreztem h. ebből nem lesz zs és értékeltem jan 2. Ma ír a vevő, h. köszöni a "kedves értékelést" (szerintem eléggé tárgyilagosan leírtam a helyzetet az értékelésembe) és nekem kellett volna sms-ben keresnem szerinte ha nem kaptam meg az utalást, mert egy másik vevő megtette ma akinek szintén nem fizetett aznap mikor írta (27-ei utalások). Ő azt írja h. kapott sms-t az utalásról, leis vették tőle a pénzt, de a bank nem utalt és hétfőn fogja a bank bepótolni az utalást. Nekem ez elég hihetetlen, járt már így valaki a bankjával? Ha hétfőn fizet (23. nap) én feladom neki amit leütött. Már negatívan értékeltem, de ezen tudnak változtatni. Ha dec. 28 óta méltóztatott volna válaszolni természetesen vártam volna még. Ti pozitívan értékelnétek? Nekem kicsit sok idegsejtem fogyott ezért a 900Ft-ért... . A 7 napos fizetési határidőt nem viccnek szántam.

A másik 3 vevő se fizetett még.... de rájuk még várok, egyik az anyukáját hibáztatja... h. nem is ő ütötte le és mára ígérte az utalást, ami szintén nem ért ide.... de ez már egy másik történet lesz.

+Quote Post
lány
hozzászólás 2013-01-04 23:48
Létrehozva: #2353

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-08 15:19
Azonosító: 9 095

24 karátos 6 GR. 999 tisztaságú befektetési aranynál az omega-75 felhasználó a termék súlyát Grain-ban adta meg. nem pedig Gramm-ban. Ezzel félrevezeti a licitálókat.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-04 17:44
Létrehozva: #2354

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(teofilka01 @ 2013-01-04 14:48) *
... Mivel gondolom magic888 hamarosan eltűnik az oldalról, már utódjaként köszönthetjük Atcsi111-t, ez magic888 értékeléseinél egyértelműen feltűnik.

Ezt mivel tudja bizonyítani?
...és most igyekszem, hogy a semleges értékelésemet negatívra váltotathassam.

Nem fog sikerülni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
diana2213
hozzászólás 2013-01-04 17:03
Létrehozva: #2355

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves hozzászólók, igazatok van abban amit leírtatok, valóban nem vettem észre a rózsaszín csekkes leírást, mert ránéztem, oda volt írva, hogy fizetés "ajánlott levélként előre utalással" , és eszembe sem jutott, hogy ez rózsaszín csekket fog jelenteni, nem igazán megszokott dolog. A magic888 felhasználó pedig úgy jött a képbe, hogy körülnézegettem egy kicsit ugyanabban a tárgyban amit meg akartam venni, és láss csodát a negatív értékelések mindent elmondanak... Mivel gondolom magic888 hamarosan eltűnik az oldalról, már utódjaként köszönthetjük Atcsi111-t, ez magic888 értékeléseinél egyértelműen feltűnik. Félreértés ne essék, nem várok 2550 Ft ért (merthogy ennyiről szól a történet, vagyis mire a csekken be akartam fizetni már 3500 Ft, ami nem tudom hogy jön ki 650 Ft-os szállítási díjnál, de rákérdeztem és a pufi boríték ára a különbözet...) csúcsszuper eredeti parfümöt, de amikor messziről bűzlik, hogy csupán átveréses pénzbeszedés nagyon sok embertől, mindez nyíltan, ráadásul bunkó módon, na azt nehéz lenyelni. Ja igen, és most igyekszem, hogy a semleges értékelésemet negatívra váltotathassam.
Üdv.:teofilka

És akkor innentől kezdve nincs igazad.
Te, és szerintem a vásárlói 90%-a tudja, hogy nem eredeti parfümöt vásárol, így nem átverés a dolog.
Sajnos a szállítási és fizetési módok nem a legjobban vannak megfogalmazva (én szétválasztanám a szállítást és a fizetést, és mind a kettőt ki lehetne választani), mert így valóban megtévesztő, de a megjegyzésben szerepel a rózsaszín csekkes fizetés, ami természetes, hogy nem tetszik, mert plusz költséggel jár számodra. Hogy azt postafiókra kell küldeni? Ez nem is rád tartozik, nem értem ez miért probléma.
Ettől függetlenül törvénytelen amit csinál (ha hamisítványt árul), de vannak vevői, tehát van, aki fenntartja ezt a piacot.
Csalónak nem csaló, hiszen mindenkinek elküldi a kifizetett terméket.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-01-04 16:14
Létrehozva: #2356

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

... de rákérdeztem és a pufi boríték ára a különbözet...) ...

Csomagolási költséget az eladó nem számolhat fel, a termék árába kell belekalkulálnia.
http://www.vatera.hu/segitseg/aukcioindita.../307/csomagolás

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
teofilka01
hozzászólás 2013-01-04 15:48
Létrehozva: #2357

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-26 13:09
Azonosító: 1 276 766

Kedves hozzászólók, igazatok van abban amit leírtatok, valóban nem vettem észre a rózsaszín csekkes leírást, mert ránéztem, oda volt írva, hogy fizetés "ajánlott levélként előre utalással" , és eszembe sem jutott, hogy ez rózsaszín csekket fog jelenteni, nem igazán megszokott dolog. A magic888 felhasználó pedig úgy jött a képbe, hogy körülnézegettem egy kicsit ugyanabban a tárgyban amit meg akartam venni, és láss csodát a negatív értékelések mindent elmondanak... Mivel gondolom magic888 hamarosan eltűnik az oldalról, már utódjaként köszönthetjük Atcsi111-t, ez magic888 értékeléseinél egyértelműen feltűnik. Félreértés ne essék, nem várok 2550 Ft ért (merthogy ennyiről szól a történet, vagyis mire a csekken be akartam fizetni már 3500 Ft, ami nem tudom hogy jön ki 650 Ft-os szállítási díjnál, de rákérdeztem és a pufi boríték ára a különbözet...) csúcsszuper eredeti parfümöt, de amikor messziről bűzlik, hogy csupán átveréses pénzbeszedés nagyon sok embertől, mindez nyíltan, ráadásul bunkó módon, na azt nehéz lenyelni. Ja igen, és most igyekszem, hogy a semleges értékelésemet negatívra váltotathassam.
Üdv.:teofilka

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-04 12:55
Létrehozva: #2358

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-01-04 11:50) *
Kedves Benz! smile.gif

Az adott aukcióban számomra nem egyértelmű, hogy csak rózsaszín csekken lehet fizetni. Nekem, ha vásárolnék, akkor ez inkább csak egy többletlehetőségnek tűnne és nem az utalás kizárásának. Ön szerint ezek a szállítási feltételek egyértelműen jelzik, hogy csak rózsaszín csekken fogad pénzt?
Köszönöm.smile.gif

Kedves zejopy!

Nem ez az alapkérdés. Idézem az eredeti hozzászólást:
"a szállítási feltételeknék ott van, hogy rózsaszín csekkes fizetés, csak nem vettem észre"

Vagyis teljesen mindegy milyen formában volt odaírva. Ha észrevette volna, akkor vásárlás előtt tisztázható lett volna a kérdés, ha esetleg bármi nem egyértelmű a megfogalmazásban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-01-04 12:50
Létrehozva: #2359

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-01-04 11:41) *
Tisztelt teofilka01!

Konkrétan mit tart felháborítónak? Azt, hogy az eladó mindig visszahívta saját költségére vagy azt, hogy a terméklapon világosan feltüntetett rózsaszín csekkes fizetési módot ön nem vette észre? Mi köze az egészhez magic888 felhasználónak? Felbukkant?! blink.gif

Kedves Benz! smile.gif

Az adott aukcióban számomra nem egyértelmű, hogy csak rózsaszín csekken lehet fizetni. Nekem, ha vásárolnék, akkor ez inkább csak egy többletlehetőségnek tűnne és nem az utalás kizárásának. Ön szerint ezek a szállítási feltételek egyértelműen jelzik, hogy csak rózsaszín csekken fogad pénzt?
Köszönöm.smile.gif
http://szepseg-egeszseg.vatera.hu/szepsega...1694113331.html

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-01-04 12:53

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-01-04 12:41
Létrehozva: #2360

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(teofilka01 @ 2013-01-04 11:03) *
Kedves felhasználók!

A segítségeteket szeretném kérni, mert felháborítónak találom az egyik eladó viselkedését. Atcsi111 néven parfümöket árul, vagy még mást is de már nem kerestem rá. Leütöttem az egyik termékét, és este már érkezettt egy e-mail, hogy hívjam fel mert már keresett és beszéljük meg a fizetés részleteit. Eddig még nem is volt semmi gond, a fizetési módnak az ajánlott levélként előre utalással című történet volt feltűntetve, nosza felhívtam, és arrogáns, és kioktató hangsúllyal jelezte, hogy csak rózsaszín csekken tudok fizetni, és ráadásul postafiók címre és 300 ft-al több összeget, mint amit feltűntetett. Ja és elfelejtettem említeni, hogy mikor felhívtam kinyomott és visszahívott privát számról és ezt játszuk folyamatosan. Na erre megnéztem a leírást és a szállítási feltételeknék ott van, hogy rózsaszín csekkes fizetés, csak nem vettem észre, na erre hívtam (visszahívott) és jeleztem, hogy mégis inkább utalnék ha lehet, na erre mint egy értelmi fogyatékossal beszélne, elmondta, hogy nem lehet, de rózsaszín csekkre utalhatok is ha gondolom (na ennek még nem néztem utána, hogy lehet -e, gondolom igen 5000 -ért smile.gif), ha viszont nem kérem akkor adjak semlegest, nincs vele semmi gond. Kicsit körülnéztem nála, egészen új eladó de aztán felbukkant magic888 nevű eladónk is akinél az értékeléseknél kb. 40 db ugyanilyen sztori van mint az enyém, talán szóról szóra ugyanaz. Sajnos már adtam semlegest, de roppantul bosszant, hogy ilyenek fent lehetnek az oldalon. Mit lehet az ilyen esetekben tenni, jeleztem az aukciós oldalon, hogy szabálytalan, de csak ennyit?????? üdv.:teofilka

Tisztelt teofilka01!

Konkrétan mit tart felháborítónak? Azt, hogy az eladó mindig visszahívta saját költségére vagy azt, hogy a terméklapon világosan feltüntetett rózsaszín csekkes fizetési módot ön nem vette észre? Mi köze az egészhez magic888 felhasználónak? Felbukkant?! blink.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 116 117 118 119 120 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-28 10:23