IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 1172 1173 1174 1175 1176 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
ptamas75
hozzászólás 2008-07-12 17:02
Létrehozva: #23461

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-10 22:32
Azonosító: 169 576

TISZTELT MODERÁTOR!

Szeretném kérni Önt, hogy ezen hozzászólásom kívételével
az összes többi hozzászólásomat törölni vagy csillagozni szíveskedjen!!!
Köszönettel,
T

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-12 17:06
Go to the top of the page

+Quote Post
szakacsi
hozzászólás 2008-07-12 15:39
Létrehozva: #23462

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-12 11:13
Azonosító: 169 959

Sziasztok! Sajnos én is marjoe áldozatai közé kerültem. Benne vagyok minden ellene való fellépésben.

+Quote Post
alaska03
hozzászólás 2008-07-12 10:17
Létrehozva: #23463

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-11 15:44
Azonosító: 169 750

Szia!Nem tudtam elolvasni hogy hova menjek,mert kimoderálták

+Quote Post
alaska03
hozzászólás 2008-07-11 23:22
Létrehozva: #23464

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-11 15:44
Azonosító: 169 750

Sziasztok!
Sajnos én is bedőltem ennek a g...nek,az értékeléseit látván megbízhatónak gondoltam.Kicsit gyanús volt,hogy 2007 óta nem volt értékelése,és kissé kedvezőek voltak az árak is,de nem gondoltam volna hogy ez lesz.Sajnos nem kis pénz,100.000 ft-om bánja a dolgot úgy néz ki,ami számomra és gondolom mások számára is elég nagy pénz,nem volt könnyű összeszedni,de nyilván ezt az alattomos csalót egyáltalán nem érdekli.
Még esetleg annyit a témához,hogy olvastam az egyik vásárló(pontosan nem tudom melyik)levelezését marjoe-val,amiben azt kérdezte a vevő,hogy ott él-e Írországban,amire azt válaszolta,hogy nem,csak ott tanul kinnt szeptemberig.
Amúgy kedden azt a választ kaptam tőle,hogy megkapta a pénzt,feladta a csomagot,de csak este tudja küldeni a bizonylatot,mert most iskolában van.Azóta nem is íri,és azóta is várom a bizonylatot....

A feljelentést természetesen én is megteszem,bár nem hiszem hogy a pénzem valaha is viszontlátom,de azért reménykedem,mert a hatóságok szerintem elő tudja venni azt a személyt,aki kezeli azt a bankszámlát.
Remélem elkapják,és mindig hátra fog nézni a sitten,mielőtt lehajol a szappanért.

Én azt mondom,mindenképpen fogjunk össze,és tegyünk mindannyian feljelentést!

Üdv mindenkinek:alaska03

+Quote Post
akyka2
hozzászólás 2008-07-11 22:57
Létrehozva: #23465

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-28 12:51
Azonosító: 156 841

IDÉZET(kasmir2 @ 2008-07-11 22:45) *
Sziasztok!

Csatlakozom a balekok közé.
Nekem 100e ft-om bánja ezt a humort.
Vikivel tartjuk a kapcs az iwiw-en tehát szintén megyek ha lépünk az ügyben.

Emberünknek üzenem ha netán olvasgat errefelé ,kár volt ezt...

Üdvözlet

Szerintem jó nyomon vagyunk, viszonylag rövid idő alatt elég messzire eljutottunk. Ebből mindenképpen lennie kell már valaminek. Remélem a többi károsult is csatlakozik később valamilyen formában, vagy tőlünk függetlenül, de valamilyen formában intézi pénze visszaszerzését.
És a Vaterát mindenképpen köszönet illeti lentírt segítőkészsége kapcsán, már nem vagyunk annyira egyedül, így könnyebb lesz mindenképpen.

+Quote Post
kasmir2
hozzászólás 2008-07-11 22:45
Létrehozva: #23466

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-05-22 21:02
Azonosító: 11 108

Sziasztok!

Csatlakozom a balekok közé.
Nekem 100e ft-om bánja ezt a humort.
Vikivel tartjuk a kapcs az iwiw-en tehát szintén megyek ha lépünk az ügyben.

Emberünknek üzenem ha netán olvasgat errefelé ,kár volt ezt...

Üdvözlet

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-11 21:42
Létrehozva: #23467

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(ptamas75 @ 2008-07-11 16:25) *
ááá, de jó, hogy kimoderálnak,
így még meg is nehezítik a problémánkat,
pedig jobb lenne nem itt kitárgyalni...
várom az infókat és nekem is vannak amiket tudnék közölni,
de itt úgyis ki fogják venni, át kellene menni valahová máshová...

Kedves ptamas75, gviksi, akyka2!

Amennyiben nem kapta meg a kifizetett terméket, küldje el a kapcsolatfelvételen keresztül a pontos
termékkódot, a termék kifizetésének igazolását és megtesszük a szükséges intézkedéseket.
A fórumban tilos regisztrált felhasználó anonimitását felfedő személyes adatok(at) (név, lakcím,
munkahely, telefonszám, e-mail cím, VOIP elérhetőség [Skype, MSN, Googletalk, ICQ, stb],
bankszámla szám, egyéb ) közzétevő hozzászólások megjelentetése.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gviksi
hozzászólás 2008-07-11 20:54
Létrehozva: #23468

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-15 11:15
Azonosító: 5 477

IDÉZET(akyka2 @ 2008-07-11 19:22) *
KillZ köszönjük, minden segítő szándék és tett használhat, ki tudja, melyik lesz a nyomravezető információ. Minél több érintett tesz feljelentést egyébként, annál nagyobb érték miatt folyik a nyomozás, nem mindegy, hogy néhány tízezer forint (kisebb értékre követik el) és egy ember, avagy 2-3 millió (nagyobb, illetve jelentős értékre, azaz minősített eset) és 30-40 fő (üzletszerűség megállapítható: ez is minősített eset) az, ami miatt kibocsájtják az - akár európai /netán nemzetközi/ - elfogatóparancsot, folytatják le a nyomozást. Bár van egy olyan - egyre erősebb - gyanúm, hogy ki sem mozdult az illető az országból mostanában, egyre több jel ezt látszik ugyanis erősíteni.

A létszám miatt én arra biztatok mindenkit, hogy a jövő héten tegye meg a rendőrség felé azt a lépést, valszeg tényleg nincs mire várni

Amint megteszem az én feljelentésem, transzparensen felrakom mondjuk a képfeltöltés.hu-ra, adom majd a linket is valamilyen úton módon. Egyébként ***.

Gviksi, merre lesz az a fórum pontosan?

Én biztos vagyok, hogy itt van a csaj a Dunakanyarban.. Zebegény és környéke..
***.. és a kedvenc eladónk nevén fut a topik.

IDÉZET(akyka2 @ 2008-07-11 19:22) *
KillZ köszönjük, minden segítő szándék és tett használhat, ki tudja, melyik lesz a nyomravezető információ. Minél több érintett tesz feljelentést egyébként, annál nagyobb érték miatt folyik a nyomozás, nem mindegy, hogy néhány tízezer forint (kisebb értékre követik el) és egy ember, avagy 2-3 millió (nagyobb, illetve jelentős értékre, azaz minősített eset) és 30-40 fő (üzletszerűség megállapítható: ez is minősített eset) az, ami miatt kibocsájtják az - akár európai /netán nemzetközi/ - elfogatóparancsot, folytatják le a nyomozást. Bár van egy olyan - egyre erősebb - gyanúm, hogy ki sem mozdult az illető az országból mostanában, egyre több jel ezt látszik ugyanis erősíteni.

A létszám miatt én arra biztatok mindenkit, hogy a jövő héten tegye meg a rendőrség felé azt a lépést, valszeg tényleg nincs mire várni

Amint megteszem az én feljelentésem, transzparensen felrakom mondjuk a képfeltöltés.hu-ra, adom majd a linket is valamilyen úton módon. Egyébként ***.

Azóta megtudtam mást is...

+Quote Post
akyka2
hozzászólás 2008-07-11 19:22
Létrehozva: #23469

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A hozzászólást -Vatera_Moderátor- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-11 19:26

+Quote Post
KillZ
hozzászólás 2008-07-11 17:31
Létrehozva: #23470

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-06 20:27
Azonosító: 168 455

IDÉZET(akyka2 @ 2008-07-11 16:08) *
Így van, még most melegében!

Én személy szerint jogászként becsületből végig fogom vinni az eljárást, nem menekül az illető, nem kell az itteni pesszimista hangokra hallgatni, sztem nem lesz annyira nehéz dolgunk, vesztenivalónk meg éppenhogy semmi (ha nem a pénzt vesszük). Azaz mi bajunk lehet.

Este beszámolok itt erről-arról, telefonon is beszéltem már egy, az ügyben érintett vásárlóval.

Feljelentést egyébként hétfőn reggel teszek.

Bár engem nem sikerült átejtenie, de ha bármiben tudok segíteni az érintetteknek, nyugodtan szóljatok. Megvan még a közös levelezésünk az elejétől a végéig.

+Quote Post
akyka2
hozzászólás 2008-07-11 16:08
Létrehozva: #23471

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Így van, még most melegében!

Én személy szerint jogászként becsületből végig fogom vinni az eljárást, nem menekül az illető, nem kell az itteni pesszimista hangokra hallgatni, sztem nem lesz annyira nehéz dolgunk, vesztenivalónk meg éppenhogy semmi (ha nem a pénzt vesszük). Azaz mi bajunk lehet.

Este beszámolok itt erről-arról, telefonon is beszéltem már egy, az ügyben érintett vásárlóval.

Feljelentést egyébként hétfőn reggel teszek.

+Quote Post
gviksi
hozzászólás 2008-07-11 13:59
Létrehozva: #23472

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(KillZ @ 2008-07-11 13:54) *
Arra figyeljetek oda, hogy lehet, hogy az iwiw-es adatlapja is átverés, nekem legalábbis elég furcsa az a két kép, ami ott van. Nem beszélve arról, hogyha valaki már annyira leleményes, hogy külföldi számlára kéri a lóvét, akkor nem adja meg a saját nevét, és legfőképpen nem hagyja fennt magát iwiw-en smile.gif

Ezért írtam kb 15 embernek az ismerősei közül, hogy ismerik-e? A regisztrációja 2006-os, de én is át tudom írni a nevemet bármire!!!! Viszont nem tudom, hogy az iwiwen belül lehet-e írni valakinek, hogy milyen néven regisztált anno.. mert szerintem Ő az, csak nem M*** P*** hívják az is biztos!!

+Quote Post
KillZ
hozzászólás 2008-07-11 13:54
Létrehozva: #23473

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Arra figyeljetek oda, hogy lehet, hogy az iwiw-es adatlapja is átverés, nekem legalábbis elég furcsa az a két kép, ami ott van. Nem beszélve arról, hogyha valaki már annyira leleményes, hogy külföldi számlára kéri a lóvét, akkor nem adja meg a saját nevét, és legfőképpen nem hagyja fennt magát iwiw-en smile.gif

+Quote Post
gviksi
hozzászólás 2008-07-11 13:38
Létrehozva: #23474

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2008-07-11 13:31) *
6500-at is kivernék belőle nemhogy 65000-et.
Ő könyörögne,hogy 70-et adhasson vissza.(ilyenre már volt példa nálam igaz régebben történt)

Az a baj,hogy ilyen esetekben az emberek 70-80%-a beletörődik amit ezek a pitiánerek nagyon jól tudnak.
Ha valaki viszont rájuk mászik akkor majdnem mindíg tejelnek. mad.gif

Igazad van.., persze nem hagyom annyiban a dolgot.. Én neki is megírtam, hogy megyek többed magammal a rendőrségre.. stb.. Most az Iwiw ismerősei közt próbálok nyomozni.. Írtam párnak, hogy mennyire ismerik stb.. Ami még felettébb érdekes, hogy Ő maga Hajdu-Biharb-ól származik.. viszont az ismerősei majdnem mind Vác környékéről van..

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-07-11 13:31
Létrehozva: #23475

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(gviksi @ 2008-07-11 12:48) *
Sziasztok!

Én is csatlakozom az átvert vevők klubbjához..
Egyébként fent van Iwiwen (ami szerintem nem is Ő).. de ami nekem nagyon érdekes... Én pár napja próbáltam keresni az Iwiwen, de még véletlenül se adott ki eredményes keresést Mo...ti névre.. majd ma reggel egy itteni szintén átvert vaterás mondta, hogy Ő beszélt vele az iwen.. és láss csodát.. egyből előkerült a csaj.. Éredekes!! Ott megvan adva a címe is.. Mindegy, én már lemondtam a pénzemről.. nem sok esélyt látok rá, hogy visszakapjam, vagy a terméket megkapjam..

6500-at is kivernék belőle nemhogy 65000-et.
Ő könyörögne,hogy 70-et adhasson vissza.(ilyenre már volt példa nálam igaz régebben történt)

Az a baj,hogy ilyen esetekben az emberek 70-80%-a beletörődik amit ezek a pitiánerek nagyon jól tudnak.
Ha valaki viszont rájuk mászik akkor majdnem mindíg tejelnek. mad.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2008-07-11 13:09
Létrehozva: #23476

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(gviksi @ 2008-07-11 12:48) *
Sziasztok!

Egyébként fent van Iwiwen (ami szerintem nem is Ő).. de ami nekem nagyon érdekes... Én pár napja próbáltam keresni az Iwiwen, de még véletlenül se adott ki eredményes keresést Mo...ti névre.. majd ma reggel egy itteni szintén átvert vaterás mondta, hogy Ő beszélt vele az iwen.. és láss csodát.. egyből előkerült a csaj.. Éredekes!! Ott megvan adva a címe is.. Mindegy, én már lemondtam a pénzemről.. nem sok esélyt látok rá, hogy visszakapjam, vagy a terméket megkapjam..

65000-ről nemigazán kéne csak úgy lemondanod, egy feljelentést azért tegyél.

+Quote Post
gviksi
hozzászólás 2008-07-11 12:48
Létrehozva: #23477

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bambooflower @ 2008-07-10 23:18) *
na de egy hete járt le az aukció....

Sziasztok!

+Quote Post
KillZ
hozzászólás 2008-07-10 23:18
Létrehozva: #23478

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sajnálom a Te eseted. Én majdnem egy Nokia N95 8GB-al sz..tam meg, de idejében figyelmeztetett egy felhasználó. Benéztem ide a fórumba, beírtam a nevét a keresőbe, és onnantól vége is volt az üzletnek.
Nekem is csak a neve van meg, amint előzőleg leírtam, és a számlaszáma, meg a neve annak, akinek a számlájára utalni kell, meg pár adat, amit gondolom minden vevőjének elküldött.
Ahogy néztem az aukciókat elég sok pénze befolyhatott az ilyen üzleteiből. Nem lennék a helyükben.
Mert bár megy majd sok helyről a feljelentés, de az eltart egy jó ideig, és nem biztos, hogy teljesen eredményes lesz.

+Quote Post
KillZ
hozzászólás 2008-07-10 21:36
Létrehozva: #23479

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Befutott hozzá az első negatív. A felhasználó azt írta, hogy csaló, és ne utaljon neki senki, mert megjárja. Valahogy éreztem...

+Quote Post
Andersen112
hozzászólás 2008-07-10 17:00
Létrehozva: #23480

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-19 11:03
Azonosító: 813

IDÉZET(Grobar @ 2008-07-10 15:22) *
Írtam, ne legyen igazam! Azért 4kilót, még magamnak sem utalnék át!!! laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 1172 1173 1174 1175 1176 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-29 12:00