IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 1176 1177 1178 1179 1180 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
kormend001
hozzászólás 2008-07-07 09:17
Létrehozva: #23541

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 15:04
Azonosító: 8 384

IDÉZET(Klarci @ 2008-07-05 11:45) *
Én a helyedben etikátlanságra hivatkozva újraindítanám az egész aukciót.

Ha már a szabályosságról beszélünk,szerintem a vevő viselkedése nem volt az,mégpedig azért,mert sunyi és gusztustalan módon kerülte el a licitet és megfosztotta az eladót attól a lehetőségtől,hogy a termékét licit által magasabb áron értékesítse.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Etikátlanságra hivatkozva...

Nem a vevő fosztotta meg az eladót a magasabb áron való értékesítéstől, ő maga mondott le erről, mikor átállította az árat villámárra.
Go to the top of the page

+Quote Post
kormend001
hozzászólás 2008-07-07 09:13
Létrehozva: #23542

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-04 15:04
Azonosító: 8 384

IDÉZET(Klarci @ 2008-07-05 11:45) *

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
rolandgajdos
hozzászólás 2008-07-07 01:06
Létrehozva: #23543

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-09-13 20:46
Innen: Onnan
Azonosító: 24 900

IDÉZET(pferde @ 2008-07-06 22:39) *
Agyamat eldobom... komolyan! blink.gif (üzenőfal):

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=77596741

Szia!
Tényleg nem érdemes idegeskedni miatta. Pont azok a kitételek és a hozzáállásod segítettek a makulátlan Vaterás múltad kialakításához, amibe a T. Vevő belekötött. Vagyis nem vevő, mert vásárlási szándék még csak nyomokban sem volt felfedezhető a hozzászólásában. dry.gif Valószínűleg Ő is úgy gondolja, hogy az eladónak négy dolga van:

- hirdetni itt a termékét
- "bezsebelni" az árát
- elküldeni/átadni a terméket
- fizetni a jutalékot

De mivel vásárló és nem adott el itt soha, azt nem tudja, hogy: Mindezt hogyan kell csinálni, hogy a vevő maximálisan meg is legyen elégedve az egész ügymenettel. (Félreértés ne legyen, még én sem tudom, de igyekszem. rolleyes.gif )

További sikeres adásvételeket kívánok: Roland

+Quote Post
csabau
hozzászólás 2008-07-06 23:11
Létrehozva: #23544

Öreg róka:)

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-03-19 21:37
Innen: Ideg-elme
Azonosító: 903

IDÉZET(pferde @ 2008-07-06 22:39) *

magasról csináld le...lehetetlen kikerülni ezeket rolleyes.gif

lényeg, a potenciális partner maximális elégedettsége,
az ilyen csak kritizálni/kötekedni jön, nem üzletet kötni.

tiltóra vele - és újult erővel a következő feladat... rolleyes.gif

--------------------
mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak...

...szorgos népünk győzni fog !
.
csaby

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2008-07-06 22:39
Létrehozva: #23545

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 19:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
powerlan
hozzászólás 2008-07-06 18:02
Létrehozva: #23546

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-05 01:03
Azonosító: 167 974

Üdv Vatera moderátor
Az esti hozzá szólásomat nem jó helyre irtam? Akkor elonézést de most kezdem le fórumozni itt és nem tudtam hogy hova soroljam ezt a problémát.
SORY

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2008-07-06 17:59
Létrehozva: #23547

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:48
Azonosító: 32

IDÉZET(powerlan @ 2008-07-06 17:30) *
Hol van a hozzá szólásom?

Kedves powerlan!

A hozzászólást átmozgattuk abba a topikba, ahol a többi a témával kapcsolatos hozzászólás található.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
powerlan
hozzászólás 2008-07-06 17:30
Létrehozva: #23548

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-07-05 01:03
Azonosító: 167 974

Hol van a hozzá szólásom?

+Quote Post
Klarci
hozzászólás 2008-07-05 11:45
Létrehozva: #23549

Fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-03-24 14:37
Azonosító: 128 125

IDÉZET(springel @ 2008-07-03 14:12) *
Nem tudom mit szólt volna a kedves felhasználó ha pl. ezeket leütöm előle:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=63733077
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=66865174
tudta miről van szó, de egy szót sem szólt, inkább leütötte más elöl (gondolom nem akart többet fizetni/licitálni)
ez viszont szerintem tisztességtelen és ha tudom, hogy ő is licitálni akar, eszembe se jutott volna levinni a villámárat (amit ezekután nem is teszek meg többet:()

Miért nem zárod ki?Nekem is van pár gusztustalan vásárló és eladó,akit letiltottam,hogy még csak véletlen se ütközzünk egymásba.

Bocsánat,mégvalami eszembejutott ezzel kapcsolatban.

Ha már a szabályosságról beszélünk,szerintem a vevő viselkedése nem volt az,mégpedig azért,mert sunyi és gusztustalan módon kerülte el a licitet és megfosztotta az eladót attól a lehetőségtől,hogy a termékét licit által magasabb áron értékesítse.
Nekem ez a véleményem és ha negát adna,mindezt a vaterának is megírnám és lehet gogy törölnék.
Nem megmérkőzés útján,sunyi módon akart a termékhez jutni ezzel megfosztva a másik vevőt is a lehetőségtől és az eladót is egy lehetőségtől.
No asszem ennyi.

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-04 23:06
Létrehozva: #23550

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(discoqueen @ 2008-07-04 22:48) *
hogy itt így kicsináltátok, még dobott egy jó adagot a dühén, és biztosan rajtam fogja ezt is leverni blink.gif Mindenesetre kíváncsi vagyok az eszközeire, de marhára!

Ugyan, oda se figyelj az ilyenre.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
discoqueen
hozzászólás 2008-07-04 22:48
Létrehozva: #23551

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 23:24
Azonosító: 40 602

IDÉZET(euro-elektronic @ 2008-07-04 18:09) *
Elég szomorúnak tartom, hogy neked kell megalázkodni egy ilyen d*** figura miatt, aki a legalapvetőbb dolgokra sem képes, pl. egy terméklap elolvasására, és értelmezésére.
Nekem jelenleg két ilyen ügyfelem is van, egyszerűen közölték, hogy ők nem fizetnek postaköltséget. Mondjuk nálam rosszall kezdenek, mert az emberi szemétséget én nagyon rosszul tűröm.

Nem alázkodok meg senki előtt. Egyszerűen csak higgadtan próbálom kezelni az ügyet a hirtelen kirohanásom után wink.gif Jobb az, ha a környezetemben élőknek kidühöngöm magam az ilyenek miatt, mert amiket mondanék, még visszaütne. Nekem a 950 Ft nem pénz, nagyon szívesen visszaadom neki mind az összes pénzét, amit elköltött emiatt a felső miatt. Az pedig, hogy itt így kicsináltátok, még dobott egy jó adagot a dühén, és biztosan rajtam fogja ezt is leverni blink.gif Mindenesetre kíváncsi vagyok az eszközeire, de marhára!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-04 22:21
Létrehozva: #23552

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jennycica @ 2008-07-04 08:54) *
Grobar! remélem most már látod mirőb beszéltem.......

Ennek ellenére fenntartom amit írtam. smile.gif Mindenki védje meg magát!

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
euro-elektronic
hozzászólás 2008-07-04 18:09
Létrehozva: #23553

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Érd
Azonosító: 6

IDÉZET(discoqueen @ 2008-07-03 22:41) *
Sziasztok! Jelentkezem :-) Nem akarom megvédeni magam, és nem is akarok köpködni senkit. Próbálok tényszerű lenni: 1. a postaköltség minden termékem leírásában szerepel, aki ezzel nem ért egyet, vagy sokallja, az ne licitáljon.
2. Valaki látom megszólta, hogy márkajelzés a képen található, mert lóg a ruháról a címke. Nos én nem ismerek ilyen "márkás" terméket, hogy : Iuc-Ce, merthogy ez van ráírva a címkére. Természetesen minden terméknek van egy gyártója, aki a címkéken akár a saját nevét feltüntetheti. Légyszives jelezzétek felém, ha ez az Iuc-Ce egy jó kis márka lenne! Köszönöm.
3. Nem akartam valóban bunkó paraszt módjára válaszolni a semleges értékelésre, ezt csupán hirtelen haragból tettem, s jobban jártam volna, ha tényleg hagyom "Okos enged, szamár szenved" módra. Hát ez van, most már módosítani nem tudok rajta.
4. Nem tudom, hogy egy 500 Ft-os terméken mit kell ennyire mellre szívni. 450 Ft volt a postaköltség, ez így összesen 950 Ft. Mindkét árról tudnia kellett volna a vásárlónak (így az összegről is) , amikor licitált! Nekem ez az egész 950 Ft nem ér meg ennyit.
ITT JELEZNÉM ELŐSZÖR, HA SZERETNÉ A KEDVES VÁSÁRLÓ, VISSZAUTALOM NEKI AZ ÖSSZEGET (mind a 950 Ft-ját!!!), ÉS TARTSA MEG MAGÁNAK A FELSŐT! AZT CSINÁL VELE, AMIT AKAR. FELŐLEM HASZNÁLJA PORTÖRLŐNEK, HA ANNYIRA NEM TETSZIK NEKI. Várom előre válaszát!
5. Nem értem miért kell megemlíteni minden emailben, és minden egyes hozzászólásban, hogy ő művelt ember, és a lánya kicsoda, és hogy a barátnője lánya kicsoda (modell Franciaországban, ezt kaptam emailben). Megkérdezném: KIT ÉRDEKEL? Én vagyok egyesek szerint a bunkó pesti lány, merthogy itt még metró is van, de szeretném megjegyezni, hogy soha nem kétkedtem egyik vásárlómnak sem azzal, hogy milyen nyelveken beszélek , és milyen iskolát végeztem, és egyáltalán milyen fasza csaj vagyok..... NEM AZ ÉN MELLÉNYEM. Úgy gondolom, ebből már sokat le lehet vonni, már akinek van egy kis emberismerete.
6. Az értékeléseimből abszolút mértékben látható, hogy miért kaptam negatívot, semlegeset, és pozitívat. Mutassatok nekem olyan eladót, aki 100 %-os! Emberek vagyunk, nem egyezik a gondolkodásunk, és nem egyezik a véleményünk. Bármikor előfordulhat vitás helyzet, amiből semleges vagy negatív értékelés lesz. Ez van, ezt kell elfogadni.
7. Nem értem én miért vagyok Erzsébet szemében agresszív! Olyan levelet kaptam tőle, mint soha senkitől. Néztem boci szemekkel, hogy ez most miért jött. Semmiben nem éreztem magam hibásnak (megjegyzem még most sem).
8. EGY KÉRDÉSEM LENNE: HA A VEVŐ SOKALLTA A 450 fT-OT, AKKOR EGYRÉSZT MIÉRT LICITÁLT, MÁSRÉSZT, AMIKOR UTÓLAG MÁR RÁJÖTT, HOGY ENNYI A POSTAKÖLTSÉG, MIÉRT NEM JELEZTE FELÉM, HOGY EZ SOK??? Úgy érzem, ez az egész azért van, mert 310 Ft-os bélyeget látott a csomagon, és 450 Ft-ot kellett fizetnie. Innentől kezdve már mindenen a hibát kereste.... Én így érzem.

NAGYON SZíVESEN VISSZAUTALOM A PÉNZT ERZSÉBET!

Elég szomorúnak tartom, hogy neked kell megalázkodni egy ilyen d*** figura miatt, aki a legalapvetőbb dolgokra sem képes, pl. egy terméklap elolvasására, és értelmezésére.
Nekem jelenleg két ilyen ügyfelem is van, egyszerűen közölték, hogy ők nem fizetnek postaköltséget. Mondjuk nálam rosszall kezdenek, mert az emberi szemétséget én nagyon rosszul tűröm.

--------------------

+Quote Post
springel
hozzászólás 2008-07-04 11:20
Létrehozva: #23554

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-05 20:30
Azonosító: 130 756

csak a tisztánlátás végett

miután felvettem a kapcsolatot a "pofátlan" vevővel, a következőket tudom pontosítani

1. az ember neve nem az amit beregisztrált (direkt kamu: Nagy Béla, plusz a telefonszáma is "csak vaterára fenntartott")
2. olvasta a kommenteket de lesz*rja
3. a megbeszélt átadási időpontot másfél órával előtte visszamondta
4. új időpont kérésemre még nem válaszolt

tehát? most várok 7 napot aztán elállok, vagy mi? szépen beállok a 12 semleges + 2 negatív mellé, hogy nem jelentkezett az áruért... és még én jövök ki rosszul az egészből

+Quote Post
jennycica
hozzászólás 2008-07-04 08:54
Létrehozva: #23555

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-24 08:26
Azonosító: 33 858

IDÉZET(Grobar @ 2008-07-03 22:49) *
Ámen. smile.gif Mellesleg nyíltan megfenyegetted, gratulálok. Írásos nyoma van.......

Grobar! remélem most már látod mirőb beszéltem.......

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-07-03 22:49
Létrehozva: #23556

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bozsike @ 2008-07-03 14:49) *
.EZ VOLT AZ UTOLSÓ HOZZÁSZÓLÁSOM

IDÉZET(bozsike @ 2008-07-03 14:49) *
Mellesleg meg vannak az eszközeim ,hogy ez az agresszív,durva hölgy meg fogja kapni még a magáét.Ezt garantálom.

Ámen. smile.gif Mellesleg nyíltan megfenyegetted, gratulálok. Írásos nyoma van.......

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-03 22:51

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
discoqueen
hozzászólás 2008-07-03 22:41
Létrehozva: #23557

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 23:24
Azonosító: 40 602

Sziasztok! Jelentkezem :-) Nem akarom megvédeni magam, és nem is akarok köpködni senkit. Próbálok tényszerű lenni: 1. a postaköltség minden termékem leírásában szerepel, aki ezzel nem ért egyet, vagy sokallja, az ne licitáljon.
2. Valaki látom megszólta, hogy márkajelzés a képen található, mert lóg a ruháról a címke. Nos én nem ismerek ilyen "márkás" terméket, hogy : Iuc-Ce, merthogy ez van ráírva a címkére. Természetesen minden terméknek van egy gyártója, aki a címkéken akár a saját nevét feltüntetheti. Légyszives jelezzétek felém, ha ez az Iuc-Ce egy jó kis márka lenne! Köszönöm.
3. Nem akartam valóban bunkó paraszt módjára válaszolni a semleges értékelésre, ezt csupán hirtelen haragból tettem, s jobban jártam volna, ha tényleg hagyom "Okos enged, szamár szenved" módra. Hát ez van, most már módosítani nem tudok rajta.
4. Nem tudom, hogy egy 500 Ft-os terméken mit kell ennyire mellre szívni. 450 Ft volt a postaköltség, ez így összesen 950 Ft. Mindkét árról tudnia kellett volna a vásárlónak (így az összegről is) , amikor licitált! Nekem ez az egész 950 Ft nem ér meg ennyit.
ITT JELEZNÉM ELŐSZÖR, HA SZERETNÉ A KEDVES VÁSÁRLÓ, VISSZAUTALOM NEKI AZ ÖSSZEGET (mind a 950 Ft-ját!!!), ÉS TARTSA MEG MAGÁNAK A FELSŐT! AZT CSINÁL VELE, AMIT AKAR. FELŐLEM HASZNÁLJA PORTÖRLŐNEK, HA ANNYIRA NEM TETSZIK NEKI. Várom előre válaszát!
5. Nem értem miért kell megemlíteni minden emailben, és minden egyes hozzászólásban, hogy ő művelt ember, és a lánya kicsoda, és hogy a barátnője lánya kicsoda (modell Franciaországban, ezt kaptam emailben). Megkérdezném: KIT ÉRDEKEL? Én vagyok egyesek szerint a bunkó pesti lány, merthogy itt még metró is van, de szeretném megjegyezni, hogy soha nem kétkedtem egyik vásárlómnak sem azzal, hogy milyen nyelveken beszélek , és milyen iskolát végeztem, és egyáltalán milyen fasza csaj vagyok..... NEM AZ ÉN MELLÉNYEM. Úgy gondolom, ebből már sokat le lehet vonni, már akinek van egy kis emberismerete.
6. Az értékeléseimből abszolút mértékben látható, hogy miért kaptam negatívot, semlegeset, és pozitívat. Mutassatok nekem olyan eladót, aki 100 %-os! Emberek vagyunk, nem egyezik a gondolkodásunk, és nem egyezik a véleményünk. Bármikor előfordulhat vitás helyzet, amiből semleges vagy negatív értékelés lesz. Ez van, ezt kell elfogadni.
7. Nem értem én miért vagyok Erzsébet szemében agresszív! Olyan levelet kaptam tőle, mint soha senkitől. Néztem boci szemekkel, hogy ez most miért jött. Semmiben nem éreztem magam hibásnak (megjegyzem még most sem).
8. EGY KÉRDÉSEM LENNE: HA A VEVŐ SOKALLTA A 450 fT-OT, AKKOR EGYRÉSZT MIÉRT LICITÁLT, MÁSRÉSZT, AMIKOR UTÓLAG MÁR RÁJÖTT, HOGY ENNYI A POSTAKÖLTSÉG, MIÉRT NEM JELEZTE FELÉM, HOGY EZ SOK??? Úgy érzem, ez az egész azért van, mert 310 Ft-os bélyeget látott a csomagon, és 450 Ft-ot kellett fizetnie. Innentől kezdve már mindenen a hibát kereste.... Én így érzem.

NAGYON SZíVESEN VISSZAUTALOM A PÉNZT ERZSÉBET!

A hozzászólást -discoqueen- szerkesztette a következő időpontban: 2008-07-03 22:44

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-07-03 17:35
Létrehozva: #23558

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-03 17:28) *
Biztos van olyan is.Gondolom nem véletlenül "szaporodik" ez a topick sem.

Egyszer volt egy ilyenem.
Mit mondjak kxxxa szxr érzés.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2008-07-03 17:28
Létrehozva: #23559

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

IDÉZET(hytech @ 2008-07-03 17:05) *
Félreérthetően fogalmaztam,bocs.
Én nem a konkrét esetre írtam,hanem egy ugyanilyen de "tiszta" szituációra.

Biztos van olyan is.Gondolom nem véletlenül "szaporodik" ez a topick sem.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2008-07-03 17:05
Létrehozva: #23560

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Razel58 @ 2008-07-03 16:20) *
Mi nem etikus?22:26-kor leütik,de az első vevő még 22:27-kor is csak érdeklődik! Látott egy ezekszerint neki jó lehetőséget,leütötte.Nem olvasgatott,kérdezősködött.
Ezen az alapon,hányan reklamálhatnánk,mert elvitték az árút.
Az már más kérdés,hogy a második (nyertes)vevő minősítései alapján hát.......?

Félreérthetően fogalmaztam,bocs.
Én nem a konkrét esetre írtam,hanem egy ugyanilyen de "tiszta" szituációra.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 1176 1177 1178 1179 1180 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 15:41