IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 129 130 131 132 133 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
mazinger
hozzászólás 2012-10-20 21:41
Létrehozva: #2601

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-10-17 10:35
Azonosító: 1 857 194

Kicsit félreértetted VateraBenz! Kifizettem a terméket, ő elküldte, csak kiderült, hogy ez minden csak nem Converse cipő!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 21:27
Létrehozva: #2602

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(mazinger @ 2012-10-20 21:24) *
Más adatokkal persze újra regisztrálhatja magát, így van? Mit tehetek még ebben az esetben, kihez forduljak, mert nem akarom annyiban hagyni a dolgot. A szomorú az, hogy kértem tőle, küldje vissza a pénzemet, és felejtsük el egymást, ezzel részemről elintézett lett volna a dolog.

Amennyiben úgy érzed, hogy egy felhasználó hamis adatokkal újra regisztrált, a kapcsolatfelvételen keresztül érdemes jelezned a gyanúdat. Amennyiben az egyezés bebizonyosodik, kizárják azzal a névvel is. Ha bizonyítható, hogy hamis a cipő, akkor szerintem biztosan van jogi lehetőséged.
Megelőzött VillámBenz. Azt hittem, már elment.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-20 21:29

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-20 21:25
Létrehozva: #2603

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mazinger @ 2012-10-20 21:24) *
Más adatokkal persze újra regisztrálhatja magát, így van? Mit tehetek még ebben az esetben, kihez forduljak, mert nem akarom annyiban hagyni a dolgot. A szomorú az, hogy kértem tőle, küldje vissza a pénzemet, és felejtsük el egymást, ezzel részemről elintézett lett volna a dolog.

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mazinger
hozzászólás 2012-10-20 21:24
Létrehozva: #2604

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 21:12
Létrehozva: #2605

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-20 21:05) *
A felhasználót mi zártuk ki. Végleg.

Bizony, nagyon nem mindegy.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-20 21:05
Létrehozva: #2606

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mazinger @ 2012-10-20 21:02) *
Kérek mindenkit, aki Converse cipőt szeretne venni,semmiképp ne válassza miaribizli-t, mert olcsó, silány hamisítványokat ad el eredeti helyett.Bár most úgy látom,ma törölte magát és a termékeit ( ez is bizonyítja, hogy nincs minden rendben körülötte) de más név alatt bizonyára újra kezdi majd. Csak addig készséges, amíg a pénzt meg nem kapja. Akit megkárosított vagy aki tudja az új nevét , jelentkezzen.

A felhasználót mi zártuk ki. Végleg.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mazinger
hozzászólás 2012-10-20 21:02
Létrehozva: #2607

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Kérek mindenkit, aki Converse cipőt szeretne venni,semmiképp ne válassza miaribizli-t, mert olcsó, silány hamisítványokat ad el eredeti helyett.Bár most úgy látom,ma törölte magát és a termékeit ( ez is bizonyítja, hogy nincs minden rendben körülötte) de más név alatt bizonyára újra kezdi majd. Csak addig készséges, amíg a pénzt meg nem kapja. Akit megkárosított vagy aki tudja az új nevét , jelentkezzen.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-20 20:40
Létrehozva: #2608

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(hodosistvan @ 2012-10-20 19:42) *
...Van e lehetőség a bosszú negatívot töröltetni?...

Tisztelt hodosistvan!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-20 12:12) *
Vagy a 72 órás utolsó büntetés, mert az jár inaktiválással, vagy számlatartozás. Normális esetben szerintem nincs más ok miatt felfüggesztés, esetleg még, ha az adatait ellenőrzik. De Benz úgyis kijavít, ha hülyeséget beszélek.smile.gif
...

Soha sem beszél hülyeséget smile.gif
Az esetek túlnyomó többségében valóban erről van szó.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hodosistvan
hozzászólás 2012-10-20 19:42
Létrehozva: #2609

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-27 10:33
Azonosító: 436 074

IDÉZET(MayDayShop @ 2012-10-19 22:45) *
Kizárólag azért, mert nem értékel előre az eladó, még nem kell elítélni. Ez teljesen természetes dolog, hiszen attól, hogy a vevő fizetett, még nem zárult le az adás-vétel. Főleg az ilyen helyzetekben, mert ha jelen esetben visszaveszi a terméket, akkor nyilván nem akar majd a nem eladott termék után jutalékot fizetni.
Az értékelésre még van egy hónapja.
Teljesen működésképtelen a termék, vagy mi a probléma vele?

Üdv!

Egy kézi fűrészgép, működőképesnek hirdetve, e-mailben külön kértem hogy tesztelje le mert nekem nincs lehetőségem csináltatni. Több e-mailt váltottunk kiderült hogy hetente kap "új" árut és vártam is pár hetet mert egy dekopírt is szerettem volna és akkor spórolok a postán ha egybe küldi, pár órán belül mindig válaszolt is. A hét közepén megkaptam az árut megnéztem szét szedtem hátha nincs nagy baja , az áló rész majdnem fekete színű a forgórész egybe van a fogaskerékkel amiről teljesen lemaródót a fogazás, a hajtást így nem adja át totál használhatatlan az egész. Megírtam neki de azóta se kaptam választ, nagyon nem aggódok még mert van pár hetem az értékelés leadására de azért előre érdeklődők. Tulajdonképpen az aggaszt -ami a vaterához kapcsolódik- hogy ha negatívra értékelem ő is adhat nekem jogtalanul negatívot és akkor az csúnyán mutatna az értékeléseim közt, ez esetben mit tudok tenni? Van e lehetőség a bosszú negatívot töröltetni????? Szóval nem akarok piros értékelést kapni! Ha sikerülne vele kapcsolatba lépnem és tudnám mi a szándéka nem aggódnék de azért érdekes hogy pont most nem tud már napok óta válaszolni és ez aggaszt! meg bosszant, ha vissza venné inkább állnám a postát is oda vissza, vagy ha engedne az árból már akkor is inkább adnék pozitívat

Köszönöm a válaszokat és bocs ha helyesírási hibát ejtettem valahol

A hozzászólást -hodosistvan- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-20 19:46

+Quote Post
cirmos999
hozzászólás 2012-10-20 12:29
Létrehozva: #2610

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-04 21:14
Azonosító: 1 821 850

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-20 12:12) *
Vagy a 72 órás utolsó büntetés, mert az jár inaktiválással, vagy számlatartozás. Normális esetben szerintem nincs más ok miatt felfüggesztés, esetleg még, ha az adatait ellenőrzik. De Benz úgyis kijavít, ha hülyeséget beszélek.smile.gif
Megyek megnézem.smile.gif
Ja, mert nem görgettem felfelé és csak a téma nyitópostját láttam.... nem is mondok semmit.biggrin.gif

köszönöm a válaszotokat:-)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 12:12
Létrehozva: #2611

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-20 12:06) *
..... Hogy miért kapott felfüggesztést, azt én nem tudhatom és ilyen infót nem is adnak ki harmadik félnek....

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-20 12:06) *
Már megtaláltuk. rolleyes.gif Lejjebb.

Megyek megnézem.smile.gif
Ja, mert nem görgettem felfelé és csak a téma nyitópostját láttam.... nem is mondok semmit.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-20 12:13

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-20 12:06
Létrehozva: #2612

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(cirmos999 @ 2012-10-20 11:56) *
igen, ő az...mit jelent az, hogy ideiglenesen büntiben van?
esetleg azt, hogy más is így járt mint én?
és erről a vatera honnan tudhat?

Általában a portál használata közben elkövetett szabálytalanságokért jár pár nap karcer. Megvan ennek a rendje. ÁFF Biztos nem végleges a kitiltása, mert azoknak eltűnik az összes terméke is, neki pedig van fenn. Hogy miért kapott felfüggesztést, azt én nem tudhatom és ilyen infót nem is adnak ki harmadik félnek.
Kéne neki írni egy felszólítást, hogy ha záros határidőn belül nem küldi az ágyikót, fel lesz nyomva a zsandároknál. Az talán segít. És el kell menteni teméklapot, levelezést és mindent, ami ezzel az üzlettel összefügg.
Sok szerencsét! rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-20 12:04) *
Hát, biztatót nagyon nem lehet ebben a helyzetben. Legrosszabb esetben a rendőrségi feljelentés valóban megoldás lehet, de szerintem előtt írd meg neki, hogyha a jövő héten nem jön meg a cucc, vagy vissza a pénz, akkor elmész, és megteszed a feljelentést. Aztán, ha tényleg nem jön semmi, akkor menj el.
Az inaktiválást általában nem kérik, hanem kapják a felhasználók, nem dicséret gyanánt....
Mutathatnál egy linket, akkor árnyaltabban látnánk a problémát.

Már megtaláltuk. rolleyes.gif Lejjebb.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-20 12:04
Létrehozva: #2613

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cirmos999 @ 2012-10-20 11:45) *
Sziasztok!
1 hónapja licitáltam egy termékre, banki átutalással fizettem, az eladó igéretet tett, hogy 2 héten belül elküldi...ennek már 2 hete, azóta telefonon is és e-mailben is kérdeztem, igérget tovább, de a terméket nem küldte (gondolom a 4 napos ünnep miatt már nem is fogja a héten)...ami viszont megrémített, most látom, hogy mára "inaktív" lett...utánaolvastam, de nem tér ki arra, hogy milyen okból kérheti valaki, hogy inaktív legyen, hol lehet ezt beállítani?
És az el nem küldött termékkel mi lesz?
Menjek a rendőrségre?
Írjatok valami bíztatót lécci!!!

Hát, biztatót nagyon nem lehet ebben a helyzetben. Legrosszabb esetben a rendőrségi feljelentés valóban megoldás lehet, de szerintem előtt írd meg neki, hogyha a jövő héten nem jön meg a cucc, vagy vissza a pénz, akkor elmész, és megteszed a feljelentést. Aztán, ha tényleg nem jön semmi, akkor menj el.
Az inaktiválást általában nem kérik, hanem kapják a felhasználók, nem dicséret gyanánt....
Mutathatnál egy linket, akkor árnyaltabban látnánk a problémát.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cirmos999
hozzászólás 2012-10-20 11:56
Létrehozva: #2614

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-10-20 11:50) *
Ez az? Csak ideiglenes büntiben lehet, mert vannak fenn dolgai.

igen, ő az...mit jelent az, hogy ideiglenesen büntiben van?
esetleg azt, hogy más is így járt mint én?
és erről a vatera honnan tudhat?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-10-20 11:50
Létrehozva: #2615

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(cirmos999 @ 2012-10-20 11:45) *
Sziasztok!
1 hónapja licitáltam egy termékre, banki átutalással fizettem, az eladó igéretet tett, hogy 2 héten belül elküldi...ennek már 2 hete, azóta telefonon is és e-mailben is kérdeztem, igérget tovább, de a terméket nem küldte (gondolom a 4 napos ünnep miatt már nem is fogja a héten)...ami viszont megrémített, most látom, hogy mára "inaktív" lett...utánaolvastam, de nem tér ki arra, hogy milyen okból kérheti valaki, hogy inaktív legyen, hol lehet ezt beállítani?
Menjek a rendőrségre?

Ez az? Csak ideiglenes büntiben lehet, mert vannak fenn dolgai.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
cirmos999
hozzászólás 2012-10-20 11:45
Létrehozva: #2616

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Menjek a rendőrségre?

+Quote Post
MayDayShop
hozzászólás 2012-10-19 23:53
Létrehozva: #2617

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-13 14:20
Azonosító: 1 828 410

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-19 23:00) *
Gondolom, akkor feltűnt (lila részek), hogy nem kizárólag azért ítéli el, mert nem értékel. Sőt, számomra egyértelműnek látszik, hogy az értékelés elmaradása csak egy kis aggodalmas mellékzönge. Amúgy nem úgy tűnik, mintha az eladó kezét-lábát törné, hogy kompenzálhasson....

Persze, hogy feltűnt, csak gondoltam kiigazítom.
Igazából olyan kevés részletet ismertünk meg az esetből, hogy nem lehet levonni következtetést, pedig lehet, hogy az eladó még kezét-lábát is törné. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-19 23:00
Létrehozva: #2618

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MayDayShop @ 2012-10-19 22:45) *
Kizárólag azért, mert nem értékel előre az eladó, még nem kell elítélni. Ez teljesen természetes dolog, hiszen attól, hogy a vevő fizetett, még nem zárult le az adás-vétel. Főleg az ilyen helyzetekben, mert ha jelen esetben visszaveszi a terméket, akkor nyilván nem akar majd a nem eladott termék után jutalékot fizetni.

Gondolom, akkor feltűnt (lila részek), hogy nem kizárólag azért ítéli el, mert nem értékel. Sőt, számomra egyértelműnek látszik, hogy az értékelés elmaradása csak egy kis aggodalmas mellékzönge. Amúgy nem úgy tűnik, mintha az eladó kezét-lábát törné, hogy kompenzálhasson....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
MayDayShop
hozzászólás 2012-10-19 22:45
Létrehozva: #2619

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-13 14:20
Azonosító: 1 828 410

IDÉZET(hodosistvan @ 2012-10-19 17:18) *
Üdv!

Van egy kis gondom, vettem egy terméket működőképesnek volt hírdetve, megkaptam és egy rakás sz... akarom mondani szemét. Az eladó még nem értékelt holott már rég átutaltam a vételárat ás postadíjat. Attol tartok hogy ha negatívot vagy akár semlegest adok Ő is negatívan értékel engem. Tánácsot kérnék hogy most mit tegyek? Adjak pozítívat inkább?

+Quote Post
Kuszika73
hozzászólás 2012-10-19 22:40
Létrehozva: #2620

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-02 19:02
Azonosító: 598 054

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-18 15:00) *
Szia!

Sajnos többet nem hiszem, hogy tudsz tenni. Tudod 09. 12-től már eltelt 5 hét és ilyenkor már nehéz bármit is bizonyítani. Látom nem kevés pénzt adtál érte de itt már csak az eladó jó indulatán múlik hogy rendeződik a dolog utólag. mellow.gif

Nos nem rendeződött sehogy. Ma felhívtam, az eladót és a leányzó közölte, hogy a termékismertetőben benne van - csak én nem látom - hogy adapter nélkül adja. Mert volt hordozója és azt adapterrel együtt adta el. Egyébként is a kép télen készült, tehát mostanra nincs is meg... A babakocsi pedig fel van készítve a travel system rendszerre, ha veszek külön adaptert hozzá.

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 129 130 131 132 133 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: Razel58

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-16 15:24