IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 129 130 131 132 133 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Tasslehof
hozzászólás 2012-10-06 08:14
Létrehozva: #2601

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-06 05:53
Azonosító: 1 846 034

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-06 06:02) *
Nem tud értékelni. Viszont neked kell.

Köszönöm!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-06 06:02
Létrehozva: #2602

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Tasslehof @ 2012-10-06 05:59) *
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Volt egy eladásom, utaltak, küldtem, megkapta. Mindig meg szoktam várni az értékelést, hogy ha bármi gubanc van, tudjak rá reagálni. (Eddig még nem volt) Most azonban nem érkezet értékelés. Írtam a vevővek, akii válaszolt, hogy megtenné, csak nem tudja, hogy kell. Ekkor leírta neki. Ere az a válasz jött, hogy ő nem regisztráltént vásárolt.

Kérdésem előtt visszaolvastam itt, és láttam, hogy más is kérdezett már ilyet. Szóval a nem regizett vásárló megteheti, hogy nem értékel, ezt olvastam. Amit szeretnék tudni, hogy mennyi ideig "él" az ideiglenes felhasználója?
Ugyanis, ha még él neki, akor szeretnék segíteni, hogyan tudjon értékelni.

Előre is köszönöm a választ!

Nem tud értékelni. Viszont neked kell.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Tasslehof
hozzászólás 2012-10-06 05:59
Létrehozva: #2603

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-06 05:53
Azonosító: 1 846 034

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Volt egy eladásom, utaltak, küldtem, megkapta. Mindig meg szoktam várni az értékelést, hogy ha bármi gubanc van, tudjak rá reagálni. (Eddig még nem volt) Most azonban nem érkezet értékelés. Írtam a vevővek, akii válaszolt, hogy megtenné, csak nem tudja, hogy kell. Ekkor leírta neki. Ere az a válasz jött, hogy ő nem regisztráltént vásárolt.

Kérdésem előtt visszaolvastam itt, és láttam, hogy más is kérdezett már ilyet. Szóval a nem regizett vásárló megteheti, hogy nem értékel, ezt olvastam. Amit szeretnék tudni, hogy mennyi ideig "él" az ideiglenes felhasználója?
Ugyanis, ha még él neki, akor szeretnék segíteni, hogyan tudjon értékelni.

Előre is köszönöm a választ!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-05 22:40
Létrehozva: #2604

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Gaby814 @ 2012-10-05 22:33) *
Megnyertem egy aukciót, az eladó termékeinél szerepelt a postázás isA megnyertnél nem csak a többinél, kértem postázza, de azt írta nála nincs postázás!
Erre kérdezem, hogy a többi terméket akkor miért postázza?
Válasz :ne foglalkozzak vele, mert azt az ismerősei postázzák!
Mondom ok akkor kifizetem a terméket(251Ft),tartsa meg és értékeljünk!
Kaptam is egy pozitívot, erre ma látom ugyanaz a termék újra hirdetve,most már van minimálára(1000Ft), és van postázás is!
Kérdeztem tőle , ezt miért csinálta, talán keveselte a pénzem?
Erre lebunkóz, és kioktat, hogy tanuljak meg olvasni!
Kérdezem én ki itt a bunkó!
Minek indít valaki 1 Ft-os aukciót, ha úgysem adja oda?
Igen én is hibáztam, mert előre nem kérdeztem rá a postára, de mivel a többi terméknél szerepelt, gondoltam lemaradt!
Most meg fenyeget, mit tehetek???

Az eladónak joga van minden termékénél külön-külön meghatározni a választható átvételi-szállítási módokat.
A kérdéses aukciónál próbálkozott a személyes átvétellel? Ha nem, akkor mire alapozza az "úgysem adja oda" megállapítást?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Gaby814
hozzászólás 2012-10-05 22:33
Létrehozva: #2605

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-25 21:50
Azonosító: 1 767 790

Megnyertem egy aukciót, az eladó termékeinél szerepelt a postázás isA megnyertnél nem csak a többinél, kértem postázza, de azt írta nála nincs postázás!
Erre kérdezem, hogy a többi terméket akkor miért postázza?
Válasz :ne foglalkozzak vele, mert azt az ismerősei postázzák!
Mondom ok akkor kifizetem a terméket(251Ft),tartsa meg és értékeljünk!
Kaptam is egy pozitívot, erre ma látom ugyanaz a termék újra hirdetve,most már van minimálára(1000Ft), és van postázás is!
Kérdeztem tőle , ezt miért csinálta, talán keveselte a pénzem?
Erre lebunkóz, és kioktat, hogy tanuljak meg olvasni!
Kérdezem én ki itt a bunkó!
Minek indít valaki 1 Ft-os aukciót, ha úgysem adja oda?
Igen én is hibáztam, mert előre nem kérdeztem rá a postára, de mivel a többi terméknél szerepelt, gondoltam lemaradt!
Most meg fenyeget, mit tehetek???

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-05 17:32
Létrehozva: #2606

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(korppi2 @ 2012-10-05 17:25) *
Elnézést, ha nem teljesen ideillő a kérdés.

Licitálok egy termékre és közben az eladó státusza Inaktívra változott (talán valami elmaradása van a Vatera felé).
Ha megnyerem a terméket, akkor ne idegeskedjek és reméljem, hogy ez semmiféle kihatással nem lesz a tranzakció gördülékenységére?

Szegény idegeim smile.gif
Egy kicsit neurotikus vagyok mostanában, miután csak egy hónap után tudtam visszakönyörögni a pénzemet egy másik eladótól, aki az árut nem tudta/akarta elküldeni. Persze, mázlista vagyok: legalább visszakaptam.

Ez az.
Mivel a cuccai nem lettek törölve, lehet, hogy csak számlatartozás a Vatera felé, vagy valami szabálytalanság miatt 72 órás kukoricára térdepeltetés van éppen.
Semmiképpen sem jó előjel, de gondolom, ha igazán gáz lenne, akkor véglegesen inaktiválták volna. Amúgy is a könyveseknél szerintem ritkább a lehúzás.smile.gif

A kollégáknak mondom, nézzétek meg a semlegesei között a legfelsőt. A tag, aki adta, nem képes értékelni és még neki áll feljebb. Na akkor ebben az esetben ki a problémás?
Amúgy pedig, az értékelések megérkezése nagyon fontos, különösen 500 alatt.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
korppi2
hozzászólás 2012-10-05 17:25
Létrehozva: #2607

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-09-09 21:57
Azonosító: 1 825 430

Elnézést, ha nem teljesen ideillő a kérdés.

Licitálok egy termékre és közben az eladó státusza Inaktívra változott (talán valami elmaradása van a Vatera felé).
Ha megnyerem a terméket, akkor ne idegeskedjek és reméljem, hogy ez semmiféle kihatással nem lesz a tranzakció gördülékenységére?

Szegény idegeim smile.gif
Egy kicsit neurotikus vagyok mostanában, miután csak egy hónap után tudtam visszakönyörögni a pénzemet egy másik eladótól, aki az árut nem tudta/akarta elküldeni. Persze, mázlista vagyok: legalább visszakaptam.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-05 15:58
Létrehozva: #2608

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(erkabala @ 2012-10-05 14:48) *
Köszönöm a választ, a vevő neve harddrivehd.

A megadott adatok alapján nincs egyezés kizárt felhasználókkal.
Ha a Kapcsolatfelvételen át beküldi a vevő által megadott nevet és egyéb adatokat, akkor azok alapján is elvégezzük az ellenőrzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
erkabala
hozzászólás 2012-10-05 14:48
Létrehozva: #2609

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-05 14:26
Azonosító: 1 845 880

Köszönöm a választ, a vevő neve harddrivehd.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-05 14:39
Létrehozva: #2610

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(erkabala @ 2012-10-05 14:35) *
...
Ilyen esetben mit tehetek?

Üdv,

Tisztelt erkabala!

A leírtak alapján a kedves vevője megérdemel egy negatív értékelést.
Legyen kedves megadni a felhasználónevet, megnézzük az egyezést a kizárt felhasználókkal.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
erkabala
hozzászólás 2012-10-05 14:35
Létrehozva: #2611

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-05 14:26
Azonosító: 1 845 880

Tisztelt Vatera!

Nemrég kelt el liciten egy termékem, de sajnos a Vevő mégsem kéri az árut.

A Vevő az aukció lezárása után felhívott, hogy érdeklődjön a termékről.
Először kicsit meglepődtem, mert nem azon a néven mutatkozott be, mint amit a Vatera az aukció lezárása után, mint Vevőt megjelölt. Sőt, a beszélgetés alatt kiderült, hogy a többi adat sem valós (lakcím, telefonszám) Elmondta, hogy egyszer már kizárták a Vateráról… Ezt hallva kissé meglepődtem, de készségesen felvilágosítottam mindenről. Beszélgetés közben felhívtam a figyelmét, hogy személyes átvételt hirdettem Budapesten, ellenben ő elmondása szerint borsodi. Azt mondta, ezt nem nézte, mert nagyon kevés ideje volt az aukció lezárásáig…

Kért két napot, hogy utánanézzen, hogy arra a célra megfelelő-e a gép, amire neki kell. Mailben küldtem több linket is segítségképpen, bár számomra furcsa volt, hogy valaki úgy licitál, hogy nem biztos benne, kell-e neki az adott termék. A levél kézbesíthetetlenként visszapattant. Ekkor felhívtam, hogy élő címet kérjek, amit meg is adott.

Egy hét eltelte után én kerestem levélben, amire válaszul közölte: „Sajnos azt a fajta GPS programot, amire nekem szükségem lett volna nem lehet rárakni,így másra pedig nem igazán tudnám használni.”

Ilyen esetben mit tehetek?

Üdv,

+Quote Post
delfina84
hozzászólás 2012-10-05 12:51
Létrehozva: #2612

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-10 14:29
Azonosító: 1 540 472

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-10-05 05:18) *
Szia!

Benznek nem tudsz privizni legjobb tudomásom szerint. Vagy leírod itt a két nevet vagy az ÜSZ-nak.

Szia!

Gondoltam,de azért hátha. Nem baj meglátjuk mi lesz és leírom ide ha gondok lesznek.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-10-05 05:18
Létrehozva: #2613

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(delfina84 @ 2012-10-04 22:33) *
Felhasználónevet váltott, lehet fiókegyesítéskor, de a bank az tuti más mert nekem mentette az internet bank. Amivel nins baj,gondolom nem tilos. Igazából még nincs vele gondom,várok h megérkezzen a termék,csak úgy kiírtam magamból,lehet rossz helyre. Ha nem lesz jó a tapasztalat ismét,akkor megírom a felhasználónevet. Eset leg privátban is meg tudom írni?

Szia!

Benznek nem tudsz privizni legjobb tudomásom szerint. Vagy leírod itt a két nevet vagy az ÜSZ-nak.

+Quote Post
delfina84
hozzászólás 2012-10-04 22:33
Létrehozva: #2614

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-04 16:29) *
Tisztelt delfina84!

Megnézzük, de ehhez legyen kedves megadni a régi és az új felhasználónevet.

Felhasználónevet váltott, lehet fiókegyesítéskor, de a bank az tuti más mert nekem mentette az internet bank. Amivel nins baj,gondolom nem tilos. Igazából még nincs vele gondom,várok h megérkezzen a termék,csak úgy kiírtam magamból,lehet rossz helyre. Ha nem lesz jó a tapasztalat ismét,akkor megírom a felhasználónevet. Eset leg privátban is meg tudom írni?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-04 16:29
Létrehozva: #2615

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(delfina84 @ 2012-10-04 14:42) *
...Különben ez az ember nevet váltott meg bankot is és volt már vele problémám korábban is...

Tisztelt delfina84!

Megnézzük, de ehhez legyen kedves megadni a régi és az új felhasználónevet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
delfina84
hozzászólás 2012-10-04 14:42
Létrehozva: #2616

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Miért vaterázik olyan ember aki megírja emailben többszöri kérdezős leveleimre válaszolva h ő nem fog mindenkinek külön emaileket küldözgetni, kövessem a vaterán a megvett termék útját... WTF??????? Most én vagyok a hüle vevő..? Különben ez az ember nevet váltott meg bankot is és volt már vele problémám korábban is,akkor törött áru cseréjét nem volt képes elintézni és az értékelésben is hazudott h miért hazudtam h dobozban küldi..érdekes nekem emailben azt írta, megvan a mail, bizonyítani tudom. Mindegy is. Kár h az értékelésnél nem lehet még pluszban válaszolgatni mert idegbajt kapok amikor én vagyok a hazug..grrrrrr. Most is azért vásároltam tőle,mert nem tudtam az új neve miatt h ő az. Késő bánat eb gondolat, legközelebb jobban figyelek és remélem hogy most nem lesz semmi baj a termékekkel. Ajh...
Értékelései abszolút vegyesek, van ott + és - egyaránt. Ez érdekes...valaki vagy jó vagy nem..de ez az ember szerintem hangulatfüggően jó vagy nem. Bunkó stílusa van,bánom h pénzt keres rajtam. Szedjen hangyát ha idegbeteg de nekem ne irogáljon paraszt stílusban mert megütöm miután feljelentem itt vatreán. Ahhjj....

A hozzászólást -delfina84- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-04 14:45

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-03 16:05
Létrehozva: #2617

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Lehel03 @ 2012-10-03 15:52) *
Érdeklődni szeretnék. Eladtam egy árut. A vevő azt mondta két héten belül elviszi. Eltelt a két hét leveleztünk, átutalta a pénzösszeg felét. Mondtam neki vigye el az árut, mert nem tudom már tovább tartani. Eljött érte a rokona. azóta még egy részletet fizetett, de még mindig tartozik. Azt írta a negatív visszajelzésre, hogy elfelejtette. Azóta újabb 2hét telt el. Most mit csináljak? összesen kb. 9 negatívja van, azt gondoltam, hogy az ezer feletti pozitív jelent valamit. Most viszont mikor visszanéztem a negatívjait, mindenki azt írta, hogy tízezer forint felett nagyon nehezen fizet.

várom a segítséget.

köszi

Tisztelt Lehel03!

Legközelebb ne adja át a terméket, amíg a teljes vételár nincs önnél.
Ezen túlmenő segítséget csak a rendőrségen tudnak adni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Lehel03
hozzászólás 2012-10-03 15:52
Létrehozva: #2618

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-08-15 12:32
Azonosító: 1 806 150

Érdeklődni szeretnék. Eladtam egy árut. A vevő azt mondta két héten belül elviszi. Eltelt a két hét leveleztünk, átutalta a pénzösszeg felét. Mondtam neki vigye el az árut, mert nem tudom már tovább tartani. Eljött érte a rokona. azóta még egy részletet fizetett, de még mindig tartozik. Azt írta a negatív visszajelzésre, hogy elfelejtette. Azóta újabb 2hét telt el. Most mit csináljak? összesen kb. 9 negatívja van, azt gondoltam, hogy az ezer feletti pozitív jelent valamit. Most viszont mikor visszanéztem a negatívjait, mindenki azt írta, hogy tízezer forint felett nagyon nehezen fizet.

várom a segítséget.

köszi

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2012-10-03 07:40
Létrehozva: #2619

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=14503710

ő is megvesz mindent, de utalni komminkálni már nem tud. és már inaktív!

+Quote Post
CassiusClaly
hozzászólás 2012-10-02 14:32
Létrehozva: #2620

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-11-22 18:50
Azonosító: 1 410 510

Köszönöm a segítséget, elküldtem az üzenetet... Egy próbát megér...

Üdv.

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 129 130 131 132 133 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 20:51