IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 147 148 149 150 151 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
98tomcsa
hozzászólás 2012-10-10 10:04
Létrehozva: #2961

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-10 09:55) *
Konkrétan mit jelentett? A hímzést? Ön szerint mit kellene tennünk?

Semmit nem kell Önöknek tenniük.
Az eladó elismerte, hogy tévedett, de részéről az a legegyszerűbb, hogy 24 órás lejártba teszi, mintsem törölné az aukciót.
Nem is tudom miért jöttem, olyan jól megvoltam eddig is a fórum nélkül...
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-10 09:55
Létrehozva: #2962

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-10 08:43) *
...
Magyarország nemzeti értékéről beszélünk. Jelentettem én is, ahogy más is semmi. Ennnyi

Konkrétan mit jelentett? A hímzést? Ön szerint mit kellene tennünk?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-10 09:15
Létrehozva: #2963

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-10 09:07) *
Muszáj néznem mert ezeket ajánlja nekem napok óta. Nem írom oda máskor sem, mert nálam első a korrektség. Nem vagyok otthon hímzésben, ezért én is utána jártam mielőtt feltöltöttem. Nem az fáj, hogy másnak jobban megy el, nem erről van szó. Nem fogom taglalni részletesen a véleményemet az egészről, mert teljesen felesleges. Egy dolog van, profitorientált a legtöbb cég, tehát ezzel nem is lenne baj, de előbb-utóbb akik nem játszanak tisztességesen megütik a bokájukat....

Teljesen értem, hogy miről beszélsz és azt is tudom, hogy nem az irigység beszél belőled, hanem az, hogy összességében a tiszta játék arra jó, hogy az ember... tudjuk... semmire.
Agyonszabályozott a világunk, a Vatera is agyon van szabályozva, nem csak minket, önmagukat is korlátok közé szorítják, de egyszerűen ebben a jogrendszerben csak így lehet működni, mert aki nem ezt teszi, annak vége. Hiába ül a piactéri moderátorok között 600 hímzőasszony Kalocsáról, abban az esetben nem léphetnek, ha nem érkezik hivatalos megkeresés.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-10-10 09:07
Létrehozva: #2964

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-10 08:59) *
Mi lenne, ha nem néznéd ezeket az aukciókat? rolleyes.gif Egy csomó csalódástól, idegeskedéstől kímélnéd meg magadat. Engedd el a fenébe, függetlenítsd magadat a többitől. Eleinte én is néztem a porcelánosokat, ha drágábban ment el, mint az enyém, akkor csodálkoztam, ha olcsóbban, akkor is. Aztán ma már csak azért nézem a többieket, hogy tanuljak. Bármit tanuljak, egyet kivéve. Az árakat saját elképzeléseim és lehetőségeim szerint képzem. Soha nem leszek ideges, ha valaki jobban ad el egy cuccot, mint én.

Muszáj néznem mert ezeket ajánlja nekem napok óta. Nem írom oda máskor sem, mert nálam első a korrektség. Nem vagyok otthon hímzésben, ezért én is utána jártam mielőtt feltöltöttem. Nem az fáj, hogy másnak jobban megy el, nem erről van szó. Nem fogom taglalni részletesen a véleményemet az egészről, mert teljesen felesleges. Egy dolog van, profitorientált a legtöbb cég, tehát ezzel nem is lenne baj, de előbb-utóbb akik nem játszanak tisztességesen megütik a bokájukat....

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-10 09:08

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-10 08:59
Létrehozva: #2965

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-10 08:43) *
Írhatnám, hogy ez érdekes, de szerintem szégyen:

...
Magyarország nemzeti értékéről beszélünk. Jelentettem én is, ahogy más is semmi. Ennnyi

Szia! smile.gif Örülök, hogy látlak, de nem örülök, hogy csalódott vagy. Annyiszor beszéltünk róla. Nem tudhatja a Vatera, hogy milyen a kalocsai minta, mert egyszerűen nem elvárható.
Figyelj, letetted a voksodat, etikusan, nagyon becsületesen aukciózol. Korrekt vagy, és ez a mai világban nem túlságosan kifizetődő. Ha odaírtad volna, hogy kalocsai, esetleg kérdőjellel, akkor talán jobban elmegy a tiéd is. De nem tetted, mert tudtad, hogy nem az. Szerintem helyesen jártál el.
Mi lenne, ha nem néznéd ezeket az aukciókat? rolleyes.gif Egy csomó csalódástól, idegeskedéstől kímélnéd meg magadat. Engedd el a fenébe, függetlenítsd magadat a többitől. Eleinte én is néztem a porcelánosokat, ha drágábban ment el, mint az enyém, akkor csodálkoztam, ha olcsóbban, akkor is. Aztán ma már csak azért nézem a többieket, hogy tanuljak. Bármit tanuljak, egyet kivéve. Az árakat saját elképzeléseim és lehetőségeim szerint képzem. Soha nem leszek ideges, ha valaki jobban ad el egy cuccot, mint én.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-10-10 08:43
Létrehozva: #2966

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Írhatnám, hogy ez érdekes, de szerintem szégyen:

http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1653981758.html

Igen, lehet én is sokkal jobban adtam volna el, ha kamuzok:

http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1645039811.html

Ez szerintem sokkal durvább, mint a hamisítványos téma.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-10 08:24
Létrehozva: #2967

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(NGAMNGAM @ 2012-10-10 08:12) *
Kedves felhasználók! Vásarolt már valaki Vaterán Samsung Galaxi Mini-hez nyuszifüles telefontokot?
Velem érdekes dolog történt. Én miután megvettem a kislányomnak egy ilyen tokot, átutaltam az árát szállítási költséggel együtt, azt az üzenetet kaptam az eladótól, hogy csak azután küldi nekem a tokot, miután pozitívan értékeltem a vásárlást. Megnéztem (mivel most először vásároltam Vaterán), hát, pozitív értékelés azt jelenti, hogy én megkaptam az árut, és elégedett vagyok. Amikor még meg sem kaptam általam megrendelt és kifizetett terméket? Kérdés, ez az Istvánné, aki árulja ezeket a tokokat, nem csaló-e véletlenül?
Pontosan 5 munkanapot adtam neki magamban. Nekem nincs időm vele levelezni és vitatkozni. Ezután rendőrségen feljelentést fogom tenni. Nem a három ezer forint miatt. Majd a lányom kiválasztja magának más tokot, valahol rendes boltban, ahol nem kell majd a pénzem után futnom. Hanem azért, hogy az ilyen pitiáner csalók, mint ez a „né” ne a rendes embereken gazdagodjon meg.

Tisztelt NGAMNGAM!

Legyen kedves a Kapcsolatfelvételen át beküldeni az eladó levelét.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-10 08:20
Létrehozva: #2968

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(NGAMNGAM @ 2012-10-10 08:12) *
Kedves felhasználók! Vásarolt már valaki Vaterán Samsung Galaxi Mini-hez nyuszifüles telefontokot?
Velem érdekes dolog történt. Én miután megvettem a kislányomnak egy ilyen tokot, átutaltam az árát szállítási költséggel együtt, azt az üzenetet kaptam az eladótól, hogy csak azután küldi nekem a tokot, miután pozitívan értékeltem a vásárlást. Megnéztem (mivel most először vásároltam Vaterán), hát, pozitív értékelés azt jelenti, hogy én megkaptam az árut, és elégedett vagyok. Amikor még meg sem kaptam általam megrendelt és kifizetett terméket? Kérdés, ez az Istvánné, aki árulja ezeket a tokokat, nem csaló-e véletlenül?
Pontosan 5 munkanapot adtam neki magamban. Nekem nincs időm vele levelezni és vitatkozni. Ezután rendőrségen feljelentést fogom tenni. Nem a három ezer forint miatt. Majd a lányom kiválasztja magának más tokot, valahol rendes boltban, ahol nem kell majd a pénzem után futnom. Hanem azért, hogy az ilyen pitiáner csalók, mint ez a „né” ne a rendes embereken gazdagodjon meg.

Félreértettelek? A cuccot kifizetted, de az eladó csak akkor hajlandó elküldeni, ha előre értékeltél? huh.gif

http://www.vatera.hu/listings/index.php?td...;ob=9&obd=2
Nem az történt inkább, hogy véletlenül kettőt vettél? Egyet fizettél, mert csak egyet szeretnél, és az eladó attól való félelmében nem küldi az árut, hogy a nem létrejött adásvételre semlegest adsz?
Hogy volt pontosan?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
NGAMNGAM
hozzászólás 2012-10-10 08:12
Létrehozva: #2969

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-10 07:51
Azonosító: 1 849 694

+Quote Post
delfina84
hozzászólás 2012-10-09 14:49
Létrehozva: #2970

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-10 14:29
Azonosító: 1 540 472

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-10-09 14:46) *
Nincs fluipdwn nevű felhasználó.

Elírtam, fluidpwn volt régen, az első esetnél még tavaly. Most CopperChurch a neve, mint írtam.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-09 14:46
Létrehozva: #2971

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(delfina84 @ 2012-10-09 14:01) *
No,a fejlemények nem úgy alakultak ahogyan vártam..ezek után ha megkapom a termékeket ha nem, akkor is elegem van. Egy hete utaltam neki a pénzt, ha pénteken feladta volna max. a csomagot mára meg kellett volna kapnom. Nem így trtént, úgy kell unszolni és szinte zaklatni h emailre reagáljon,de azt is úgy teszi, h a kérdésre nem válaszol,hanem egy "Persze smile.gif" szóval lerendezi... elegem van. A régi neve fluipdwn vagy vmi ilyesmi, az új pedig CopperChurch. Holnapig kap időt a válazra és a csomag megérkezésére, ha nem történik meg, zaklatni fogom míg a pénzemet vissza nem kapom. Ebben jó vagyok úgyh el fogom érni amit akarok. Legutóbb nem törődtem vele, de látom a negatívjai alapján h nem én vagyok az egyetlen, így most nem adom fel. Nos, mit lehet tenni még? (A rendőrséges feljelentést hagyjuk, az a "Z" terv csak..)

Nincs fluipdwn nevű felhasználó.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
delfina84
hozzászólás 2012-10-09 14:01
Létrehozva: #2972

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-10 14:29
Azonosító: 1 540 472

IDÉZET(delfina84 @ 2012-10-04 14:42) *
Miért vaterázik olyan ember aki megírja emailben többszöri kérdezős leveleimre válaszolva h ő nem fog mindenkinek külön emaileket küldözgetni, kövessem a vaterán a megvett termék útját... WTF??????? Most én vagyok a hüle vevő..? Különben ez az ember nevet váltott meg bankot is és volt már vele problémám korábban is,akkor törött áru cseréjét nem volt képes elintézni és az értékelésben is hazudott h miért hazudtam h dobozban küldi..érdekes nekem emailben azt írta, megvan a mail, bizonyítani tudom. Mindegy is. Kár h az értékelésnél nem lehet még pluszban válaszolgatni mert idegbajt kapok amikor én vagyok a hazug..grrrrrr. Most is azért vásároltam tőle,mert nem tudtam az új neve miatt h ő az. Késő bánat eb gondolat, legközelebb jobban figyelek és remélem hogy most nem lesz semmi baj a termékekkel. Ajh...
Értékelései abszolút vegyesek, van ott + és - egyaránt. Ez érdekes...valaki vagy jó vagy nem..de ez az ember szerintem hangulatfüggően jó vagy nem. Bunkó stílusa van,bánom h pénzt keres rajtam. Szedjen hangyát ha idegbeteg de nekem ne irogáljon paraszt stílusban mert megütöm miután feljelentem itt vatreán. Ahhjj....

No,a fejlemények nem úgy alakultak ahogyan vártam..ezek után ha megkapom a termékeket ha nem, akkor is elegem van. Egy hete utaltam neki a pénzt, ha pénteken feladta volna max. a csomagot mára meg kellett volna kapnom. Nem így trtént, úgy kell unszolni és szinte zaklatni h emailre reagáljon,de azt is úgy teszi, h a kérdésre nem válaszol,hanem egy "Persze smile.gif" szóval lerendezi... elegem van. A régi neve fluipdwn vagy vmi ilyesmi, az új pedig CopperChurch. Holnapig kap időt a válazra és a csomag megérkezésére, ha nem történik meg, zaklatni fogom míg a pénzemet vissza nem kapom. Ebben jó vagyok úgyh el fogom érni amit akarok. Legutóbb nem törődtem vele, de látom a negatívjai alapján h nem én vagyok az egyetlen, így most nem adom fel. Nos, mit lehet tenni még? (A rendőrséges feljelentést hagyjuk, az a "Z" terv csak..)

+Quote Post
L-Gaspar
hozzászólás 2012-10-09 13:37
Létrehozva: #2973

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-11 21:12
Azonosító: 1 826 990

IDÉZET(zejopy @ 2012-10-09 10:43) *
Ha önlicitre gyanakszol, akkor a kapcsolatfelvételen keresztül jelezd. A Vatera megteszi a kellő intézkedéseket, ha nem csak gyanú, hanem bizonyíték is van.
Az, hogy újraindít egy aukciót, nem jelent semmit. Lehet több is neki.

Nem gyanúsítok senkit semmivel,csak érdekes volt,hogy bármelyikre licitálok,mindegyikre ugyanaz az ember licitál rá és egészen addig amíg el nem éri a 10 ezer ft körüli értéket. Ma este is jár le vagy 6-8 aukció
Ha ma is ez lesz akkor már lehet jelzem a vatera felé... Arról nem is beszéve,hogy tegnap nyert a kedves licitáló 3 órát is de ma mégis ujabb 5-6 ugyanolyan órára licitál.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-09 10:43
Létrehozva: #2974

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(L-Gaspar @ 2012-10-09 10:23) *
Sziasztok!
Én már egy ideje nézem a vaterát és néha rendelek is ezt azt. Most kinéztem egy karórát,de túllicitálták.
Elvileg egy elég drága óra és 1ft-os aukción van minimálár nélkül.
Az érdekes az,hogy az eladónak van egy csomó ilyen órája,csak színben változik. Viszont az összes ilyen meghírdetett órára 1 felhasználó licitál mindaddig amíg fel nem megy az ár 10.000 ft körüli értékig.
Tegnap este is több aukció járt le. Ez a felhasználó 1 hónapja regisztrált csak és tegnap este 3 ilyen órát is nyert. De amint lejártak az aukciók,az eladó újakat tett fel. Fura módon,ma akármelyikre licitálok,ugyanaz a vevő azonnal túllicitál.
Kicsit érdekes,vagy lehet,hogy ennyi ajándékot gyűjt be karácsonyra a kedves licitálótársam?

Ha önlicitre gyanakszol, akkor a kapcsolatfelvételen keresztül jelezd. A Vatera megteszi a kellő intézkedéseket, ha nem csak gyanú, hanem bizonyíték is van.
Az, hogy újraindít egy aukciót, nem jelent semmit. Lehet több is neki.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
L-Gaspar
hozzászólás 2012-10-09 10:23
Létrehozva: #2975

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-11 21:12
Azonosító: 1 826 990

Sziasztok!
Én már egy ideje nézem a vaterát és néha rendelek is ezt azt. Most kinéztem egy karórát,de túllicitálták.
Elvileg egy elég drága óra és 1ft-os aukción van minimálár nélkül.
Az érdekes az,hogy az eladónak van egy csomó ilyen órája,csak színben változik. Viszont az összes ilyen meghírdetett órára 1 felhasználó licitál mindaddig amíg fel nem megy az ár 10.000 ft körüli értékig.
Tegnap este is több aukció járt le. Ez a felhasználó 1 hónapja regisztrált csak és tegnap este 3 ilyen órát is nyert. De amint lejártak az aukciók,az eladó újakat tett fel. Fura módon,ma akármelyikre licitálok,ugyanaz a vevő azonnal túllicitál.
Kicsit érdekes,vagy lehet,hogy ennyi ajándékot gyűjt be karácsonyra a kedves licitálótársam?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-08 21:53
Létrehozva: #2976

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(0ssyan @ 2012-10-08 18:53) *
Akadt egy kicsi de felettébb bosszantó problémám... és némi tanács v segitségre lenne szükségem.
Licitáltam egy termékre aminek az eladójával nem tudom felvenni a kapcsolatot.... A telefon kikapcsolva (előfizető nem kapcsolható) A vaterán megadott email címre egy levél már ment amiben kértem a számlaszám elküldését, nulla reakció eddig. Most írtam itt vaterán is az eladónak a termékhez hátha felfigyel hogy van eladott terméke....
Meddig vagyok köteles keresni? Mert ha nem jelentkezik akkor keresnék másik terméket helyette. Kinek és hogyan tudom jelezni a megbízhatatlan eladót? Ha nem jönne létre a tranzakció és a termék átvétele?

Előre is köszönöm a választ/megoldást!

Ha az eladó továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átadni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@allegroup.hu címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-10-08 21:51
Létrehozva: #2977

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(MCL962 @ 2012-10-08 21:33) *
...Rendőrségi feljelentést fontolgatok, de először szeretném közvetlenül a Vatera oldalán jelenteni a dolgot. Az illető értékelésénél több partnere is erre az álláspontra jutott. Csak azt szeretném tudni, honnan induljak, szeretnék a pénzemhez jutni.

Tisztelt MCL962!

Ha a rendőrség olvassa is a Vatera Fórumát, feltehetően akkor sem fogadnak ilyen módon bejelentést.
Ha feljelentést kíván tenni, akkor azt a legközelebbi rendőri szervnél teheti meg.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
MCL962
hozzászólás 2012-10-08 21:33
Létrehozva: #2978

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-10-08 21:17
Azonosító: 1 848 595

Kedves Mindenki, főleg a Vatera Felügyeleti Szerve!
Sajnos belefutottam egy eladóba, aki nagy nehezen, de mégis kézbesítette a megvett terméket. A baj csak az, hogy átutalásnál a bank oldala lefagyott, újra indítottam az utalást, később derült ki, hogy már az első utalás is rendben volt. Tehát, kétszer utaltam az összeget. Kértem levélben, személyesen az eladót, hogy utalja vissza az egyik összeget, többször igérte, de nem tette meg. Mindez lassan egy hónapja megy. Két hete a telefonja csak ideiglenesen volt kikapcsolva, most már előfizető sem tartozik a számhoz. Rendőrségi feljelentést fontolgatok, de először szeretném közvetlenül a Vatera oldalán jelenteni a dolgot. Az illető értékelésénél több partnere is erre az álláspontra jutott. Csak azt szeretném tudni, honnan induljak, szeretnék a pénzemhez jutni.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-10-08 19:35
Létrehozva: #2979

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(0ssyan @ 2012-10-08 18:53) *
Akadt egy kicsi de felettébb bosszantó problémám... és némi tanács v segitségre lenne szükségem.
Licitáltam egy termékre aminek az eladójával nem tudom felvenni a kapcsolatot.... A telefon kikapcsolva (előfizető nem kapcsolható) A vaterán megadott email címre egy levél már ment amiben kértem a számlaszám elküldését, nulla reakció eddig. Most írtam itt vaterán is az eladónak a termékhez hátha felfigyel hogy van eladott terméke....
Meddig vagyok köteles keresni? Mert ha nem jelentkezik akkor keresnék másik terméket helyette. Kinek és hogyan tudom jelezni a megbízhatatlan eladót? Ha nem jönne létre a tranzakció és a termék átvétele?

Ez az?
Írja a terméklapon, hogy telefonon ne, inkább E-mailban kommunikálj, (lehet német anyanyelvű) illetve állítólag automata vásárlási értesítőt is szokott küldeni. (nincs a Spam-ben?) Nézd meg a semleges értékeléseket, van egy pár a kapcsolatfelvételi nehézségek miatt, de sok az elégedett vevője is.
Tehát, ha nagyon kell az óra, akkor türelmesen írogass, egyébként úgy egy hetet minimum illik várni.
Szerintem. smile.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-10-08 19:36

+Quote Post
0ssyan
hozzászólás 2012-10-08 18:53
Létrehozva: #2980

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-24 15:38
Azonosító: 1 416 843

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 147 148 149 150 151 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-05 17:01