IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1349 Oldal V  « < 185 186 187 188 189 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2012-07-08 14:54
Létrehozva: #3721

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zoc710 @ 2012-07-08 14:51) *
Már írtam az Ügyfélszolgálatra. Köszönöm, hogy válaszolsz nekem, te olyan megnyugtató vagy.
A lányom nagyon szereti vadászni az 1.- forintos dolgokat, néha nyer is, általában küldök a csomagolásra, tudom ez a vevőtől függ.
Nem várom el senkitől, hogy többet küldjön, de szerintem a posta költség reális, még a simát is felajánlottam, pedig nem szeretek vény nélkül postázni.

Köszönöm, te pedig kedves.smile.gif
Nekem hasonlóért már töröltek negatív értékelést.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2012-07-08 14:51
Létrehozva: #3722

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-08 14:34) *
Még szép. Az ugyanis teljesen szabálytalan.
Ja, amúgy próbáld meg töröltetni az értékelést.

Már írtam az Ügyfélszolgálatra. Köszönöm, hogy válaszolsz nekem, te olyan megnyugtató vagy.
A lányom nagyon szereti vadászni az 1.- forintos dolgokat, néha nyer is, általában küldök a csomagolásra, tudom ez a vevőtől függ.
Nem várom el senkitől, hogy többet küldjön, de szerintem a posta költség reális, még a simát is felajánlottam, pedig nem szeretek vény nélkül postázni.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-08 14:49
Létrehozva: #3723

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2012-07-07 23:07) *
Kedves Benz! vraagt.gif
Ugye ránéz erre a HiFi rajongóra?
...

Kedves svejku!

Néztem, köszönöm good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-08 14:34
Létrehozva: #3724

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zoc710 @ 2012-07-08 14:14) *
..... Mások a csomagolásra is kérnek pénzt, én még arra sem.

Még szép. Az ugyanis teljesen szabálytalan.
Ja, amúgy próbáld meg töröltetni az értékelést.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-08 14:35

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2012-07-08 14:14
Létrehozva: #3725

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

Üdvözlök mindenkit!
Wurlitzer926 megkaptam a negatív értékelésemet, bosszújának eredményét, mert nem vagyok hajlandó semlegest adni.
Mostanában elég sok felhasználóba belefutottam aki elállt a vásárlástól, vagy nem jelentkezett, miért kellene folyton azzal tölteni az időt, hogy olyanoknak írogassak akik magasról tesznek rá, hogy vásároltak e vagy sem.
Ha a jelentkezéskor azt írja, nem kell mert drága a posta rendben, de miért kell ehhez két hét?! Mások a csomagolásra is kérnek pénzt, én még arra sem.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-07-08 10:32
Létrehozva: #3726

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-08 10:25) *
Szép napot! tongue.gif
Mikor téged meglátlak sejtem, hogy zsúfolás lesz rolleyes.gif
Amúgy sok semlegese akár nega is lehetne. blink.gif

biggrin.gif

Neked is szép napot! smile.gif

Zsúfolás?

Az mi az? 9ll.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-08 10:25
Létrehozva: #3727

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(hytech @ 2012-07-08 10:06) *
Vell dán.
Ráadásul hazug is.

05.01-én megnyerte EZT a terméket.
Az eladó 05.15-én bevágta a jogos negát amire ezt a választ kapta:

Negatív vélemény: A negatív a személyiségnek szól.Nem gondolja hogy netán problémából adódóan nem léptem kapcsolatba
önnel? 3 nap után negatív???köszönöm és viszont kívánom.
Tiltóba vele mindenkinek amint lehet. punish.gif

Szép napot! tongue.gif
Mikor téged meglátlak sejtem, hogy zsúfolás lesz rolleyes.gif
Amúgy sok semlegese akár nega is lehetne. blink.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-08 10:25

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-07-08 10:06
Létrehozva: #3728

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(davenport @ 2012-07-07 17:53) *
Ébredés után futottam a strandra, de már bepótoltam a hiányt.

Vell dán.

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-07-07 18:36) *
Üdv! A véleményetekre vagyok kíváncsi és ha lehet akkor a tanácsotokra is! Van egy vásárlóm a neve magyarrita.
... aki negatívot adott neki annak lazán adott egy bosszúnegatívot! Valamint sajnos mindig az olyan vásárlókkal van a baj akik leütés után vaterán kívül szeretnének eggyezkedni!! ... kisgep01( lány )

Ráadásul hazug is.

05.01-én megnyerte EZT a terméket.
Az eladó 05.15-én bevágta a jogos negát amire ezt a választ kapta:

Negatív vélemény: A negatív a személyiségnek szól.Nem gondolja hogy netán problémából adódóan nem léptem kapcsolatba
önnel? 3 nap után negatív???köszönöm és viszont kívánom.

Tiltóba vele mindenkinek amint lehet. punish.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-08 09:47
Létrehozva: #3729

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv! A véleményetekre vagyok kíváncsi és ha lehet akkor a tanácsotokra is! Van egy vásárlóm a neve magyarrita. 2012-06-29.-án leütött egy kerékpár sárvédőt és ott a személyes átvételt jelőlte be ( mert itt lakik a szomszédba )! Jelentkezett és küldött egy e-mailt,hogy nem 1 ilyen sárvédőre lenne szüksége hanem 2 db-ra + még viágítás stb... Megírtam neki válaszba,hogy rendben van ha 2 pár sárvédő kell akkor kérem üssön le + 1 párat és ha kell akkor teszek fel vílágítást is! Ez így már nem igazán tetszett neki ( nem tudom miért? ) azt mondta,hogy akkor eljön azért az 1 pár leütött sárvédőért. 2012-07-04.-én reggel írt egy e-mailt,hogy akkor a férje most azonnal jön az alkatrészért. Megírtam neki,hogy ezt előre le kell egyeztetni mert éppen árúért kell mennem. Még szerdán 13 órakor telefonál a hölgy,hogy akkor a férje jön haza Pécsről a munkábol és bejönne érte.Mondom,hogy rendben de érjen ide 16 óráig mert addig vagyok lent a műhelyben, de csütörtökön és pénteken egész nap jöhet mert nem megyek sehova! Vártam szerdán 16óra 15 percig de természetesen nem jött érte senki. Csakugy mint csütörtökön és pénteken sem! Péntek este írtam egy e-mailt a hölgynek,hogy akkor most mi legyen mert a jövő hetemet már nem szeretném a műhelybe tölteni mert lenne más dolgom is de erre már nem kaptam a hölgytől választ ( pedig folyamatossan jár fent a neten )! Nem az 540.- a problémám hanem az értékelései! Mert már mással is csinált így és nem ment el a megvásárolt termékért és aki negatívot adott neki annak lazán adott egy bosszúnegatívot! Valamint sajnos mindig az olyan vásárlókkal van a baj akik leütés után vaterán kívül szeretnének eggyezkedni!! Tehát Ti mit csinálnátok a helyembe? Mindenki véleményére kíváncsi lennék,de fontos lenne zejopy higgadt és átgondolt véleménye és tanácsa! Köszönöm és bocs,hogy ebben a hőségben ilyen dologgal zavarlak benneteket!! kisgep01( lány )

Szia! smile.gif Most hétvége van, lehet, hogy még nem tisztult le a jövő heti programja. Én ilyenkor szoktam írni egy levelet, amiben megkérdezem, hogy igényt tart-e a megvásárolt árura. Ha azt írja, hogy nem, akkor megkérem, hogy legyen kedves értékeljen, mivel nem rajtam múlott az üzlet, úgy érzem, hogy pozitív értékelést kellene adnia, hiszen (a te esetedben) maximálisan készséges voltál, több esetben vártad az átvételt.
Ha arra a levélre nem válaszol, amiben megkérdezed, hogy kell-e az áru, akkor mehetnek a felszólítók. Minden a biztonsag-ra is, ez természetes.
Nagyon hasonló a helyzetem egy üveg tortatállal kapcsolatban Ugyanígy jutalékot akart velem csalatni, mivel nem voltam ebben partner, nem kérte a többi cuccot, azt az egyet pedig nem fizeti. Holnap délben jár le a haladék.
Hiába van meg levelezésben a jutalékcsalásra való buzdítás (sőt engem tanítani akart, hogyan kell), a Vatera ebben az esetben nem szankcionálja, mert nem nyúlhat túl a saját felületén. Magyarul, csak akkor figyelmeztetné az illetőt, ha mindez a terméklapos levelezésben zajlott volna.

IDÉZET(mmmyki @ 2012-07-07 22:47) *
http://hasznalt-konyv.vatera.hu/ifjusagi_i...%20%28teljes%29

Halmozottan tanulságos aukció. smile.gif

1. Ne hagyd, hogy felizgasson a kétely, vajon CD-t, vagy könyvet adsz el, hány darabot, és hogy a címben leírtak megfelelnek-e a valóságnak. (cím - kép - termékleírás - meghirdetés módja)

2. Légy megértő a csalódott kollégákkal. (levelezés - fantasztikus)

3. Ne olvass Karinthy-t. A lényeg, hogy a könyv ajándéknak is kitűnő ajándék, és ajándéknak is hasznos ajándék (és még ki tudja minek!), és a könyv, amelyre talán emlékszel gyermekkorodból, nagyszerű könyv (ha mégsem emlékeznél), ezért vedd meg a könyvet, hogy a könyv a gyermekeidnek is örömet okozzon a könyv. (Törpe-fejűek c. vers "Bolond maga, bolond maga, hogy mindent kétszer mond, kétszer mond?")

Jaj, mennyit okosodtam ma is. smile.gif

Hát tudod.... hihetetlen....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-07-08 01:32
Létrehozva: #3730

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

A CD-n másolt könyveket áruló eladót én is kiszúrtam az előbb, az imént írtam is a szabálytalanságokkal foglalkozó topikba (pedig Isten látja lelkem, senkit aukciója miatt nem szóltam még soha). Ennyi erővel mozifilmek CD-re másolt, kamerával felvett kópiáit is árulhatná, a könyv éppolyan jogvédett cucc, mint a film...

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-07-07 23:07
Létrehozva: #3731

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(svejku @ 2012-07-06 14:02) *
Ne légy könyörületes, 3 adásvételéből kettőnél (komoly hi-fi cuccok) nem fizetett. aggressive.gif
Ha megkapja tőled a negát, akkor Benz rögtön korlátlan ideig meghosszabbítja a külföldi tartózkodását.

Kedves Benz! vraagt.gif
Ugye ránéz erre a HiFi rajongóra?
4-ből 2 nega, egy kegyelemsemleges...

IDÉZET(mmmyki @ 2012-07-07 22:47) *

Szuper! good2.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-07 23:05

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-07-07 22:47
Létrehozva: #3732

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

http://hasznalt-konyv.vatera.hu/ifjusagi_i...%20%28teljes%29

Halmozottan tanulságos aukció. smile.gif

1. Ne hagyd, hogy felizgasson a kétely, vajon CD-t, vagy könyvet adsz el, hány darabot, és hogy a címben leírtak megfelelnek-e a valóságnak. (cím - kép - termékleírás - meghirdetés módja)

2. Légy megértő a csalódott kollégákkal. (levelezés - fantasztikus)

3. Ne olvass Karinthy-t. A lényeg, hogy a könyv ajándéknak is kitűnő ajándék, és ajándéknak is hasznos ajándék (és még ki tudja minek!), és a könyv, amelyre talán emlékszel gyermekkorodból, nagyszerű könyv (ha mégsem emlékeznél), ezért vedd meg a könyvet, hogy a könyv a gyermekeidnek is örömet okozzon a könyv. (Törpe-fejűek c. vers "Bolond maga, bolond maga, hogy mindent kétszer mond, kétszer mond?")

Jaj, mennyit okosodtam ma is. smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-07 21:02
Létrehozva: #3733

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-07-07 20:30) *
Köszi Neked is svejku (fiú)! Szerintem is az a probléma,hogy nem egyeztem meg vele vaterán kívül! De miért olyan nehéz a mai világban azt megérteni,hogy valamit szabályosan próbálok csinálni??!! Azért azt elmondom neketek,hogy a múlt hónapban kb 40000.- bevételtől estünk el mert nem egyeztünk meg a kedves vevőkkel a vaterán kívül! De ez még mindig nem probléma mert ez benne van a pakliba,de általában ezek az emberek adnak semleges értékelést ( valamilyen mondva csinált indokkal ) vagy egyszerűen pozítivot ( ami inkább negatívba hajlik )! Ilyenkor ha hallanátok a férjemet! Ő egy nagyon jó ember,de az olyan vásárlókat nagyon nem szereti aki nem tartja be a szabályokat! Ő mindig azt mondja,amit inas korában egy mestere mondott neki ,hogy" kicsit csibésznek kell lenned de ez nem mehet senki kárára" ! Ő eszerint él és ezt el is várja másoktól! kisgep (lány)

Azért nehéz nekik megérteni mert így nem teszel pénzt a zsebébe. Mert ugye arról szol a dolog náluk, hogy olcsóbban megvenni mivel nem fizetnél jutalékot. Hidd el sokan bepróbálkoznak nálam is. blink.gif Viszont akik ugyan úgy gondolkoznak mint mi, azoknak eszükbe sem jut, inkább visszatérők vevők lesznek. smile.gif

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-07-07 20:30
Létrehozva: #3734

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(svejku @ 2012-07-07 20:14) *
Szia Kisgéplány! smile.gif
Marutival maximálisan egyetértek, még annyit javasolnék, hogy az utolsó felszólító levélben adjál meg konkrét napokat, időpontokat, amikor biztosítani tudod az átvételt. Ha jól olvastam több alkalommal telefonon egyeztettél, aminek nincs nyoma. Tehát nehogy az legyen, hogy olyan szöveggel kapjál boszúnegát, hogy te nem voltál ott a találkozón, mert azzal a Vatera sem tud mit kezdeni.
Amikor a jelzett időpontok eredménytelenül elmúltak, no akkor írni még egy levelet amiben leírod, hogy mivel nem jelent meg, negatívot adsz, és a terméket újra meghirdeted.
(amúgy, szerintem a Vaterán kívüli egyezkedési kísérlete is elég nyomós ok lehet egy figyelmeztetésre, tehát azokat a levelek is őrizd meg, végső esetben arra is lehet hivatkozni. Azt gondolta, hogy féláron megegyezik majd veletek a többi alkatrészre, és most ezért nem akar jelentkezni, fizetni)
svejku (fiú) smile.gif

Köszi Neked is svejku (fiú)! Szerintem is az a probléma,hogy nem egyeztem meg vele vaterán kívül! De miért olyan nehéz a mai világban azt megérteni,hogy valamit szabályosan próbálok csinálni??!! Azért azt elmondom neketek,hogy a múlt hónapban kb 40000.- bevételtől estünk el mert nem egyeztünk meg a kedves vevőkkel a vaterán kívül! De ez még mindig nem probléma mert ez benne van a pakliba,de általában ezek az emberek adnak semleges értékelést ( valamilyen mondva csinált indokkal ) vagy egyszerűen pozítivot ( ami inkább negatívba hajlik )! Ilyenkor ha hallanátok a férjemet! Ő egy nagyon jó ember,de az olyan vásárlókat nagyon nem szereti aki nem tartja be a szabályokat! Ő mindig azt mondja,amit inas korában egy mestere mondott neki ,hogy" kicsit csibésznek kell lenned de ez nem mehet senki kárára" ! Ő eszerint él és ezt el is várja másoktól! kisgep (lány)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-07-07 20:14
Létrehozva: #3735

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Üdv! A véleményetekre vagyok kíváncsi és ha lehet akkor a tanácsotokra is!
...

Szia Kisgéplány! smile.gif
Marutival maximálisan egyetértek, még annyit javasolnék, hogy az utolsó felszólító levélben adjál meg konkrét napokat, időpontokat, amikor biztosítani tudod az átvételt. Ha jól olvastam több alkalommal telefonon egyeztettél, aminek nincs nyoma. Tehát nehogy az legyen, hogy olyan szöveggel kapjál boszúnegát, hogy te nem voltál ott a találkozón, mert azzal a Vatera sem tud mit kezdeni.
Amikor a jelzett időpontok eredménytelenül elmúltak, no akkor írni még egy levelet amiben leírod, hogy mivel nem jelent meg, negatívot adsz, és a terméket újra meghirdeted.
(amúgy, szerintem a Vaterán kívüli egyezkedési kísérlete is elég nyomós ok lehet egy figyelmeztetésre, tehát azokat a levelek is őrizd meg, végső esetben arra is lehet hivatkozni. Azt gondolta, hogy féláron megegyezik majd veletek a többi alkatrészre, és most ezért nem akar jelentkezni, fizetni)
svejku (fiú) smile.gif

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-07 20:02
Létrehozva: #3736

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-07-07 19:53) *
Nagyon köszönöm a válaszodat és azt,hogy ebben a melegben szántál rám időt!Mint írtam mindenki véleményére kiváncsi vagyok. Én is ebben az írányban akartam elindulni csak azért kell egy kívülálló higgadt "lökése" mert egyzser már a férjem adott forró fejjel egy értékelést és az nem igazán jól sült el ( ezt zejopy tudja a legjobban )!! Mégegyszer nagyon köszönöm és hétfő reggel meg is írom a levelet ( hátha addig megváltozik valami )!

Igazán nincs mit köszönni! good2.gif smile.gif Olvastam a férjed adta dolgokat csak akkor nem írtam be. Ne engedd a férjed értékelni mosking.gif Sok sikert! smile.gif

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-07-07 19:53
Létrehozva: #3737

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-07-07 18:59) *
Szia!
Félve írok ide mivel nemzejopy vagyok.
Én küldenék egy utolsó határidős levelet amit továbbítanék a biztonságra is. Ez tudod védelem talán az esetleges bosszú nega ellen. Én hasonló hüylítés miatt bizony megadtam az illetőnek kijáró értékelést.

Nagyon köszönöm a válaszodat és azt,hogy ebben a melegben szántál rám időt!Mint írtam mindenki véleményére kiváncsi vagyok. Én is ebben az írányban akartam elindulni csak azért kell egy kívülálló higgadt "lökése" mert egyzser már a férjem adott forró fejjel egy értékelést és az nem igazán jól sült el ( ezt zejopy tudja a legjobban )!! Mégegyszer nagyon köszönöm és hétfő reggel meg is írom a levelet ( hátha addig megváltozik valami )!

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-07 18:59
Létrehozva: #3738

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv! A véleményetekre vagyok kíváncsi és ha lehet akkor a tanácsotokra is! Van egy vásárlóm a neve magyarrita. 2012-06-29.-án leütött egy kerékpár sárvédőt és ott a személyes átvételt jelőlte be ( mert itt lakik a szomszédba )! Jelentkezett és küldött egy e-mailt,hogy nem 1 ilyen sárvédőre lenne szüksége hanem 2 db-ra + még viágítás stb... Megírtam neki válaszba,hogy rendben van ha 2 pár sárvédő kell akkor kérem üssön le + 1 párat és ha kell akkor teszek fel vílágítást is! Ez így már nem igazán tetszett neki ( nem tudom miért? ) azt mondta,hogy akkor eljön azért az 1 pár leütött sárvédőért. 2012-07-04.-én reggel írt egy e-mailt,hogy akkor a férje most azonnal jön az alkatrészért. Megírtam neki,hogy ezt előre le kell egyeztetni mert éppen árúért kell mennem. Még szerdán 13 órakor telefonál a hölgy,hogy akkor a férje jön haza Pécsről a munkábol és bejönne érte.Mondom,hogy rendben de érjen ide 16 óráig mert addig vagyok lent a műhelyben, de csütörtökön és pénteken egész nap jöhet mert nem megyek sehova! Vártam szerdán 16óra 15 percig de természetesen nem jött érte senki. Csakugy mint csütörtökön és pénteken sem! Péntek este írtam egy e-mailt a hölgynek,hogy akkor most mi legyen mert a jövő hetemet már nem szeretném a műhelybe tölteni mert lenne más dolgom is de erre már nem kaptam a hölgytől választ ( pedig folyamatossan jár fent a neten )! Nem az 540.- a problémám hanem az értékelései! Mert már mással is csinált így és nem ment el a megvásárolt termékért és aki negatívot adott neki annak lazán adott egy bosszúnegatívot! Valamint sajnos mindig az olyan vásárlókkal van a baj akik leütés után vaterán kívül szeretnének eggyezkedni!! Tehát Ti mit csinálnátok a helyembe? Mindenki véleményére kíváncsi lennék,de fontos lenne zejopy higgadt és átgondolt véleménye és tanácsa! Köszönöm és bocs,hogy ebben a hőségben ilyen dologgal zavarlak benneteket!! kisgep01( lány )

Szia!
Félve írok ide mivel nem zejopy vagyok.
Én küldenék egy utolsó határidős levelet amit továbbítanék a biztonságra is. Ez tudod védelem talán az esetleges bosszú nega ellen. Én hasonló hüylítés miatt bizony megadtam az illetőnek kijáró értékelést.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-07 19:00

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-07-07 18:36
Létrehozva: #3739

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
davenport
hozzászólás 2012-07-07 17:53
Létrehozva: #3740

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:17
Azonosító: 141

IDÉZET(hytech @ 2012-07-07 12:04) *
Az már lejárt tegnap de a negatívodat nem látom!
angry4.gif

Ébredés után futottam a strandra, de már bepótoltam a hiányt.

+Quote Post

1349 Oldal V  « < 185 186 187 188 189 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-04-30 11:08