IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 187 188 189 190 191 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Tifar1
hozzászólás 2012-06-24 15:45
Létrehozva: #3761

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-07 17:09
Azonosító: 108 036

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 21:27) *
Ha az értékelési rendszer megváltozik és a partnerek bizonyos idő elteltével elvesztik az értékelési jogukat, akkor erre sem lesz szükség.
Valóban ez is egy ok arra, hogy ez megvalósuljon. (Nagyon nagy könnyebbség lenne mindenkinek. smile.gif)

Tavalyelőtt vettem egy telefont egy emberkétől a Vaterán.
Adtam neki egy pozitív értékelést és vártam, hogy ő is értékeljen. Fél év múlva egyszer csak jön az email, hogy értékelt. Szerinte az adásvétel nem jött létre és adott egy semlegest.
Picit ellilult a fejem... Egyből írtam az ügyfélszolgálatnak, akik korrektek voltak, törölték az értkelést, az úriember szűrét pedig kitették...
Szóval részemről örülnék, ha egy hónap után nem lehetne értékelni. Ha addig nem volt ideje, vagy nem akart, akkor már felesleges...

A hozzászólást -Tifar1- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-24 15:47
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-24 14:53
Létrehozva: #3762

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(ratting @ 2012-06-24 13:54) *
Ti mit szóltok ehhez az újfajta vásárlási lehetőséghez, regisztrálni sem kell, csak megvenni valamit és nem jelentkezni.

Örülünk. Nagyon. Mert többlet forgalmat generál.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 14:06
Létrehozva: #3763

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Ideiglenes felhasználó vette meg a termékemet. Nincs telefonszáma, lakcíme, csak egy e-mail cim. Péntek óta 3 mailt irtam, nem jelentkezik. Igazán nem szivesen üzletelek ilyen egyénekkel. Ti mit szóltok ehhez az újfajta vásárlási lehetőséghez, regisztrálni sem kell, csak megvenni valamit és nem jelentkezni.

smile.gif Az ideiglenes regisztráció megkönnyíti a vevők dolgát, aki nem szívesen vacakol, könnyebben intézi ezt a dolgot. (Épp most mondta egy diplomás ember, hogy képtelen volt a Vatira regisztrálni.... no comment...). Így az a réteg is fizetőképes vásárlóként jelenik meg, akik eddig ki voltak innen zárva, mert meghaladta a türelmüket, képességeiket a regisztrálás. Több türelem kell hozzájuk, de ha beletanultak, akkor hidd el, ugyanolyanok lesznek, mint mi vagyunk.
Simán elmehetett pénteken nyaralni. Szuzihoz csatlakozva, én a második e-mailt két nap után írom meg.smile.gif
Most is van egy kuka vevőm, két lexikont ütött le. Be sem lépett azóta. Tegnap írtam meg a másodikat neki. A legtöbbször jön a válasz "Elnézést, hogy csak most válaszolok, de...." kezdettel.smile.gif Szóval légy türelmes.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-24 14:00
Létrehozva: #3764

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Ideiglenes felhasználó vette meg a termékemet. Nincs telefonszáma, lakcíme, csak egy e-mail cim. Péntek óta 3 mailt irtam, nem jelentkezik. Igazán nem szivesen üzletelek ilyen egyénekkel. Ti mit szóltok ehhez az újfajta vásárlási lehetőséghez, regisztrálni sem kell, csak megvenni valamit és nem jelentkezni.

Szia!
Ma vasárnap van. Én azért péntek óta nem küldtem volna 3 mailt. Nem csak ideiglenes felhasználó képes ilyenre. Nekem 1 1/2 hete nem válaszol egy 130 pontos, és volt ideiglenesem aki rögtön jött a termékér. Tehát nem lehet róluk általánosan kijelenteni, hogy nem kellenek. Volt nekem már ideiglenesem aki csak a termékem miatt regizett.
Ma már telszám megadása nem kötelező.

+Quote Post
ratting
hozzászólás 2012-06-24 13:54
Létrehozva: #3765

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-06-23 19:05
Azonosító: 1 765 690

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 22:59) *
Igazán nincs mit.smile.gif Tényleg szívesen. rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-22 18:17) *
Köszönöm a desszertet. Rám is fér, ma még csak egy kakaós csigát sikerült a szervezetembe juttatni. biggrin.gif
w00t.gif
Mert bátor, mint egy 0007.gif ... ja, nem... bocs, mindig összekeverem a szmájlikat, szóval helyesen bátor, mint egy beporog.gif meg egy 0022.gif
Sajnos igazán bátorságot jelképező szmájli nincs is. smile.gif
Nem egészen értem az üzletmenetet. Mi az, hogy kér? Üsse le. Vagy nem vagyok képben az aukciózás terén? Addig mit akar? Licitál/leüt, és pont annyit kap, amennyi a személyes menüben látszik. Amennyiben nem vásárol többet, az egy darabot egy meghatározott helyen és időben át lehet venni. De milyen 22 és 11 db-ról van itt szó? blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 11:30
Létrehozva: #3766

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(boutet @ 2012-06-24 11:26) *
Magam is írtam már ide a rengeteg hamis festmény/porcelán/kézirat/miegyéb miatt, de az álláspontom (már amennyire egy mezei eladóé számít smile.gif csak az, hogy fizikai képtelenség a Vaterától elvárni, hogy valamiféle szűrőt alkalmazzon a felkerülő termékeknél. Ez hatalmas apparátust igényelne, szakértőket kellene szerezni, ráadásul olyanokat, akik egy feltöltött, sokszor rossz minőségű kép alapján mondanák meg, hogy az adott tétel eredeti-e, avagy nem. Ez képtelenség, még akkor is, ha tényleg vannak olyan termékek fenn, amelyeknél még a vak is látja, hogy közük nincs a leírásban megnevezett alkotóhoz.

Sarkítva a dolgot: ha valaki egy Rippl-Rónait, Kádár Bélát, Aba Novákot, stb. akar venni, vegye a fáradtságot, hogy mielőtt licitál, utánanéz, tesz egy kört az aukciósházak honlapjain, vagy akár a terméklapon jelzi az eladónak, hogy a képet csak személyesen, szakértő jelenlétében veszi át, ésatöbbi. A lehetőségek végtelenek, de ha valakit elvakít a kapzsiság, a "de jó fogást csinálok, háromszázezres villámáron tízmilliós képet veszek" érzés, az vessen magára.

good2.gif good2.gif good2.gif good2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-06-24 11:26
Létrehozva: #3767

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-06-23 20:31) *
Jó napot ill. estét mindenkinek!

Kizárólag vásárolni szándékszom a "Vatera"-n - eozinos Zsolnay-t - de azért kicsit körül is nézelődtem. Legnagyobb megdöbbenésemre ezt a piacfelületet (is) elöntötték a zúgárusok, csalók, akik a múlt században élő neves művészek neveit felhasználva - (Molnár C.Pál, Rippl Rónai J., Edvi-Illés A., Aba Novák V., Gorka Géza, Kovács Margit, Molnár Mária(Szita Oszkárné) - árusítják a hamisítványok tömkelegét.
A művészek szignóit - vagy képzelt szignóit - egyszerűen rá hamisítják a mázolmányokra vagy beütik az alpakából készített bádogos "mű"-re, aztán nagy hangon az "eredetiséget 100%/ban garantálják".
Ha valaki kérdezni merészel, vagy a "mű" eredetére vonatkozó megjegyzést tesz a "Kérdések az eladóhoz" rovatban, az eladó a számára kínos kérdést egyszerűen eltünteti és a kérdezőt kitiltja.

Szerintem nem lenne szabad megengedeni, hogy az eladó a hozzá intézett kérdéseket nyomtalanúl eltüntesse.

Önkéntelenűl felmerűl a kérdés:miért nem az elimert, nagy művészeti aukciós-házakba viszik a "műveket"? Miért itt, az alig használt bugyogók-nyakkendők-cipők-fazekak között bukkan fel hirtelen pl. egy Rippl Rónai, elég magas áron, de mélyen alatta az igazi értékének?
...............
Továbbra is CSAK vásárolni fogok, CSAK eozinos Zsolnay-t, CSAK 100%-os "tiszta forrásból"!
(kivétel: ha találnék egy olyan régi, parasztos, megbecsűlt, símára koptatott STOPPOLÓFÁT... az se baj, ha eozinos Zsolnay ..)Üdv. Mindenkinek

Magam is írtam már ide a rengeteg hamis festmény/porcelán/kézirat/miegyéb miatt, de az álláspontom (már amennyire egy mezei eladóé számít smile.gif csak az, hogy fizikai képtelenség a Vaterától elvárni, hogy valamiféle szűrőt alkalmazzon a felkerülő termékeknél. Ez hatalmas apparátust igényelne, szakértőket kellene szerezni, ráadásul olyanokat, akik egy feltöltött, sokszor rossz minőségű kép alapján mondanák meg, hogy az adott tétel eredeti-e, avagy nem. Ez képtelenség, még akkor is, ha tényleg vannak olyan termékek fenn, amelyeknél még a vak is látja, hogy közük nincs a leírásban megnevezett alkotóhoz.

Sarkítva a dolgot: ha valaki egy Rippl-Rónait, Kádár Bélát, Aba Novákot, stb. akar venni, vegye a fáradtságot, hogy mielőtt licitál, utánanéz, tesz egy kört az aukciósházak honlapjain, vagy akár a terméklapon jelzi az eladónak, hogy a képet csak személyesen, szakértő jelenlétében veszi át, ésatöbbi. A lehetőségek végtelenek, de ha valakit elvakít a kapzsiság, a "de jó fogást csinálok, háromszázezres villámáron tízmilliós képet veszek" érzés, az vessen magára.

A hozzászólást -boutet- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-24 11:29

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-24 09:36
Létrehozva: #3768

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

... Legnagyobb megdöbbenésemre ezt a piacfelületet (is) elöntötték a zúgárusok, csalók...

Tisztelt sakkmalacka!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.
Szerintem nem lenne szabad megengedeni, hogy az eladó a hozzá intézett kérdéseket nyomtalanúl eltüntesse.
...

Igen, ez az ön álláspontja. A másik nézetet zejopy leírta. Nem kívánunk változtatni az üzenőrendszeren.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 22:59
Létrehozva: #3769

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cstamas16 @ 2012-06-23 22:52) *
Köszönöm,megint egy hasznos információval gyarapodtam,köszönöm zejopy az eddigi kitartó és gyors és nem mellesleg hasznos inforációkat. thank_you.gif good2.gif

Igazán nincs mit.smile.gif Tényleg szívesen. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cstamas16
hozzászólás 2012-06-23 22:52
Létrehozva: #3770

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-28 17:40
Azonosító: 1 327 366

[quote name='zejopy' post='1483743' date='2012-06-23 21:27']OK. Különösképpen én nem aggódnék. A helyzet az, hogyha minden igaz, akkor 14.-én lépett be utoljára, legalábbis a profilja alapján. Nem komolyak a szándékai a Vaterával kapcsolatban, legalábbis most nagyon úgy néz ki. Persze lehet, hogy beizgul a negatívtól és visszaadja, de akkor jön a második napirendi pont. smile.gif Reméljük nem kerül rá sor. A leveleződben ennek az ügynek csinálj egy külön mappát (én a felhasználónevet szoktam adni neki, van már pár darab ilyenem) és abba pakolj bele mindent, ami az üggyel kapcsolatos.
Előfordulhat, hogy évek múlva jut eszébe visszavágni, akkor szükséged lesz ezekre.
Ha az értékelési rendszer megváltozik és a partnerek bizonyos idő elteltével elvesztik az értékelési jogukat, akkor erre sem lesz szükség.
Valóban ez is egy ok arra, hogy ez megvalósuljon. (Nagyon nagy könnyebbség lenne mindenkinek.
Köszönöm,megint egy hasznos információval gyarapodtam,köszönöm zejopy az eddigi kitartó és gyors és nem mellesleg hasznos inforációkat. thank_you.gif good2.gif thank_you.gif thank_you.gif thank_you.gif thank_you.gif thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 21:27
Létrehozva: #3771

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cstamas16 @ 2012-06-23 20:21) *
Újabb fejlemények.
Eltelt 2 hét a leütéstől számítva,így a vatera is küldte már a felszólítót,hogy értékeljem az adás vételt úgy gondolom ennél többet már nem érdemes arra várni,hogy válaszoljon a leveleimre.
Megkapta a negatív értékelést.
Az összes levelet amit küldtem neki elküldem az e-mail címre amit adtatok.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3317836

OK. Különösképpen én nem aggódnék. A helyzet az, hogyha minden igaz, akkor 14.-én lépett be utoljára, legalábbis a profilja alapján. Nem komolyak a szándékai a Vaterával kapcsolatban, legalábbis most nagyon úgy néz ki. Persze lehet, hogy beizgul a negatívtól és visszaadja, de akkor jön a második napirendi pont. smile.gif Reméljük nem kerül rá sor. A leveleződben ennek az ügynek csinálj egy külön mappát (én a felhasználónevet szoktam adni neki, van már pár darab ilyenem) és abba pakolj bele mindent, ami az üggyel kapcsolatos.
Előfordulhat, hogy évek múlva jut eszébe visszavágni, akkor szükséged lesz ezekre.
Valóban ez is egy ok arra, hogy ez megvalósuljon. (Nagyon nagy könnyebbség lenne mindenkinek. smile.gif)

Igen, szerintem is jó lenne, ha örök időkig díszelegne a terméklap alatt néhány igénytelen felhasználó trágár, pejoratív, vagy éppen sértő megjegyzése, ami sokszor hitelrontó úgy, hogy nem is megalapozott. Szép világ lenne, biztosan szeretném. Volt olyan levelezésem, (amit kaptam), hogy a Vatera törölte és figyelmeztetést adott érte az illetőnek. Biztosan jól mutatott volna hetekig, hónapokig, ha ott lehetett volna olvasni. (De nem is kell ilyen szélsőségre gondolni. Számos esetben csak a piszkálódás a cél, hogy miért ennyiért adod, nekem 20 Ft-ot megérne.)
Szerintem eléggé előremutató dolog lenne egy ilyen kijelentés megírása előtt, hogyha több oldalról is meg lenne vizsgálva egy ilyen óhaj. Mert minden éremnek két oldala van.... minimum.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-24 09:37

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-23 21:10
Létrehozva: #3772

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Kizárólagvásárolni szándékszom a "Vatera"-n - eozinos Zsolnay-t - de azért kicsit körül is nézelődtem. Legnagyobb megdöbbenésemre ezt a piacfelületet (is) elöntötték a zúgárusok, csalók, akik a múlt században élő neves művészek neveit felhasználva - (Molnár C.Pál, Rippl Rónai J., Edvi-Illés A., Aba Novák V., Gorka Géza, Kovács Margit, Molnár Mária(Szita Oszkárné) - árusítják a hamisítványok tömkelegét.
A művészek szignóit - vagy képzelt szignóit - egyszerűen rá hamisítják a mázolmányokra vagy beütik az alpakából készített bádogos "mű"-re, aztán nagy hangon az "eredetiséget 100%/ban garantálják".
Ha valaki kérdezni merészel, vagy a "mű" eredetére vonatkozó megjegyzést tesz a "Kérdések az eladóhoz" rovatban, az eladó a számára kínos kérdést egyszerűen eltünteti és a kérdezőt kitiltja.

Önkéntelenűl felmerűl a kérdés:miért nem az elimert, nagy művészeti aukciós-házakba viszik a "műveket"? Miért itt, az alig használt bugyogók-nyakkendők-cipők-fazekak között bukkan fel hirtelen pl. egy Rippl Rónai, elég magas áron, de mélyen alatta az igazi értékének?
...............
Továbbra is CSAK vásárolni fogok, CSAK eozinos Zsolnay-t, CSAK 100%-os "tiszta forrásból"!
(kivétel: ha találnék egy olyan régi, parasztos, megbecsűlt, símára koptatott STOPPOLÓFÁT... az se baj, ha eozinos Zsolnay ..)Üdv. Mindenkinek

Ahogy az áruházak tele lettek gagyi Kínai cuccokkal úgy tele lett a "Vatera" is a hamis termékekkel.
Árverő házakba is előfordult már hamisítvány, arról nem beszélve ők se mindig "tiszták" annyira, ahogy a neves Régiség bolt sem.

+Quote Post
sakkmalacka
hozzászólás 2012-06-23 20:31
Létrehozva: #3773

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-01 22:03
Azonosító: 1 747 770

Kizárólag vásárolni szándékszom a "Vatera"-n - eozinos Zsolnay-t - de azért kicsit körül is nézelődtem. Legnagyobb megdöbbenésemre ezt a piacfelületet (is) elöntötték a zúgárusok, csalók, akik a múlt században élő neves művészek neveit felhasználva - (Molnár C.Pál, Rippl Rónai J., Edvi-Illés A., Aba Novák V., Gorka Géza, Kovács Margit, Molnár Mária(Szita Oszkárné) - árusítják a hamisítványok tömkelegét.

...............

+Quote Post
cstamas16
hozzászólás 2012-06-23 20:21
Létrehozva: #3774

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-28 17:40
Azonosító: 1 327 366

Újabb fejlemények.
Eltelt 2 hét a leütéstől számítva,így a vatera is küldte már a felszólítót,hogy értékeljem az adás vételt úgy gondolom ennél többet már nem érdemes arra várni,hogy válaszoljon a leveleimre.
Megkapta a negatív értékelést.
Az összes levelet amit küldtem neki elküldem az e-mail címre amit adtatok.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3317836

+Quote Post
Eva612
hozzászólás 2012-06-23 09:08
Létrehozva: #3775

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-23 08:24
Azonosító: 1 765 090

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-23 08:57) *
Ha az eladó továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átadni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@allegroup.hu címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

Köszönöm! Még egy kicsit türelmes leszek....
(Lehet, arra vár, hogy elálljak a vásárlástól.....?!)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-23 08:57
Létrehozva: #3776

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Eva612 @ 2012-06-23 08:28) *
Tudna valaki segíteni?
Mit tegyek, ha megnyertem egy aukcióz, de az eladó se az e-mailemre nem válaszol, sem az értesítőben megadott telefonszámot nem veszi fel?
A Vatera oldalon a terméknél is jeleztem neki az üzenet küldésnél........................

Ha az eladó továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átadni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@allegroup.hu címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 08:42
Létrehozva: #3777

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Eva612 @ 2012-06-23 08:28) *
Tudna valaki segíteni?
Mit tegyek, ha megnyertem egy aukcióz, de az eladó se az e-mailemre nem válaszol, sem az értesítőben megadott telefonszámot nem veszi fel?
A Vatera oldalon a terméknél is jeleztem neki az üzenet küldésnél........................

Tegyél be egy linket légyszi. smile.gif Előfordulhat, hogy éppen nincs gépnél, nyaral pl, de az is lehet, hogy nem akarja a kialakult áron odaadni a cuccot.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Eva612
hozzászólás 2012-06-23 08:28
Létrehozva: #3778

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-23 08:24
Azonosító: 1 765 090

Tudna valaki segíteni?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-23 06:44
Létrehozva: #3779

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-06-22 23:34) *
Tiltólistára: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1265420
Svejku ajánlásával. smile.gif

Köszi, betettem.smile.gif Ezt a tagot tuti, hogy nem röptetheti meg villámgyors, legkedvencebb Benzünk. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-23 06:45

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-22 23:34
Létrehozva: #3780

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Tiltólistára: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1265420
Svejku ajánlásával. smile.gif

Magnó
Eladó: laptop62 (0)
Kérdező: laptop27 (-1) blink.gif

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 187 188 189 190 191 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-09-02 04:25