IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1349 Oldal V  « < 187 188 189 190 191 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2012-07-06 09:58
Létrehozva: #3761

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Van akinek a vérnyomása problémás ebben a melegben, van aki pedig nem nagyon tud korrekt módon aukciózni.
Gyakorlom a fizetési felszólítást.... hihetetlen, ez eddig nem volt jellemző nálam:

Kedves Ferenc!

Ha Ön másodikán utalt volna, akkor ma már biztosan megérkezett volna a pénz a számlámra.
Alapjában sem tartom jó ötletnek és igazán korrekt eljárásnak, hogy a leütés után kész tények elé állítják az eladókat, miszerint majd csak később utalnak. Ezt a leütés előtt illik a terméklapos levelezésben tisztázni. Általában az eladó úgyis igyekszik rugalmasan eljárni.
Az viszont roppant kellemetlen és méltánytalan, hogy az Ön által megadott fizetési határidőt sem tartja be.
Kérem nézzen utána az utalásnak, hogy egyáltalán utalt-e, és ha igen, akkor jó számlaszámra küldte-e a pénzt.
Üdvözlettel: zejopy

(Keményedem, hiába mosking.gif )
Pedig az előélete makulátlan: ő az.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-06 09:59

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-05 18:51
Létrehozva: #3762

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mmmyki @ 2012-07-05 18:47) *
Gyors volt, smile.gif köszönöm. Üdvözlettel:

Igazán nincs mit, közös érdekünk smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-05 18:50
Létrehozva: #3763

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2012-07-05 18:47) *

biggrin.gif tongue.gif
Üdvözlettel:
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."
"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)"
z.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-07-05 18:47
Létrehozva: #3764

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-07-05 18:42) *

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-07-05 18:42
Létrehozva: #3765

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(hadady @ 2012-07-05 16:26) *
sajnos megint ide kell irnom.
tehat licitaltam egy termekre.semmi uzenet csak egy licit.
...

Valóban sajátos hangon írogatott ez eladó. Ilyen esetben talán célszerűbb mástól vásárolni.

IDÉZET(todor-tunde @ 2012-07-05 18:14) *
sziasztok! A tegnapi nap során nyertem kettő aukción.Az egyik eladó nagyon kedves volt,és amit javasoltam,a szállítással kapcsolatban,arra azt mondta rendben.A másik egy profi eladó,azonban egyből tiltó listára tett,mert megmertem kérdezni,hogy küldené-e az MPL-Futárszolgálattal.Ilyenkor mi a teendő???? Nem utaltam még!Azonban amit megnyertem,az nagyon jó áron lett az enyém sad.gif Gondolom azt már leshetem!

Tisztelt todor-tunde!

Az aukció lejárta után megkapta partnere elérhetőségeit. A tiltólista csak a terméklapos üzenetváltást korlátozza.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-07-05 18:38
Létrehozva: #3766

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(todor-tunde @ 2012-07-05 18:14) *
sziasztok! A tegnapi nap során nyertem kettő aukción....
A másik egy profi eladó,azonban egyből tiltó listára tett,mert megmertem kérdezni,hogy küldené-e az MPL-Futárszolgálattal.Ilyenkor mi a teendő???? Nem utaltam még!Azonban amit megnyertem,az nagyon jó áron lett az enyém sad.gif Gondolom azt már leshetem!

Licit nyerés után hogyan tett tiltólistára?
Miért kellene lemondanod a ruhacsomagról?

+Quote Post
todor-tunde
hozzászólás 2012-07-05 18:14
Létrehozva: #3767

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-07-05 18:01
Azonosító: 1 775 352

sziasztok! A tegnapi nap során nyertem kettő aukción.Az egyik eladó nagyon kedves volt,és amit javasoltam,a szállítással kapcsolatban,arra azt mondta rendben.A másik egy profi eladó,azonban egyből tiltó listára tett,mert megmertem kérdezni,hogy küldené-e az MPL-Futárszolgálattal.Ilyenkor mi a teendő???? Nem utaltam még!Azonban amit megnyertem,az nagyon jó áron lett az enyém sad.gif Gondolom azt már leshetem!

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-07-05 17:54
Létrehozva: #3768

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

Tisztelettel ajánlom a "takarító-brigád" figyelmébe.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1669349

--------------------

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
hadady
hozzászólás 2012-07-05 16:26
Létrehozva: #3769

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-15 00:51
Azonosító: 1 613 878

sajnos megint ide kell irnom.
tehat licitaltam egy termekre.semmi uzenet csak egy licit.

erre mit irt a kedves elado?!
hat ezt:
de ugye ez az 5000 ft-os ajánlat csak vicc???

(5 ft rol inditotta titkos minimal arral amit nem lattam)

ezek utan mar en is megutottem egy bizonyos hangnemet.
en reagalnam tul?kb ugy ereztem mintha a zsebemben turkalnanak.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-07-04 19:19
Létrehozva: #3770

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(svejku @ 2012-07-04 17:15) *
Semleges vélemény: A vevő szigorúan betartja a Vatera szabályokat,postai feladásnál 85 Ft csomagolási költség
"felszámolást" nem fogadott el. Ez okozott egy hosszabb levélváltást, egyébként az adásvétel
létrejött. blink.gif

Még, jó, hogy nem negatív laugh1.gif

Na itt bizonyosodott be, hogy az eladó borzasztó egy személy mosking.gif animal0026.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-07-04 17:15
Létrehozva: #3771

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Semleges vélemény: A vevő szigorúan betartja a Vatera szabályokat,postai feladásnál 85 Ft csomagolási költség
"felszámolást" nem fogadott el. Ez okozott egy hosszabb levélváltást, egyébként az adásvétel
létrejött. blink.gif

Még, jó, hogy nem negatív laugh1.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-04 17:17

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-07-04 15:40
Létrehozva: #3772

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(hadady @ 2012-07-04 09:15) *
az ilyennek vinne el a hollo a szemibol a latast.

mosking.gif yahoo.gif csirkefogo.gif hehehmm.gif laugh.gif onhishead.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-04 09:26
Létrehozva: #3773

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

azert az eleg idegesito hogy kerdezek az eladotol mert ugy lattam nem teljes az amit arul de inkab biztosra megyek erre torli a kommentemet majd tiltolistaba tesz.

És játsszon vele? Nini, csecse bogyó. laugh.gif Ki ez "gonosztevő"? rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-04 09:28

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-04 09:24
Létrehozva: #3774

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

azert az eleg idegesito hogy kerdezek az eladotol mert ugy lattam nem teljes az amit arul de inkab biztosra megyek erre torli a kommentemet majd tiltolistaba tesz.

Hát, ha ebben a stílusban kérdeztél tőle, akkor nem csoda, ha tiltóba tett. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hadady
hozzászólás 2012-07-04 09:15
Létrehozva: #3775

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-15 00:51
Azonosító: 1 613 878

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-03 22:35
Létrehozva: #3776

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(retrobudai @ 2012-07-03 22:31) *
.....
Na mindegy most már,értékeltem,kíváncsi vagyok,hogy mennyire fejlődött ki a gerincoszlopa és ő hogyan értékel.Bevallom sok jóra nem számítok.

Köszönöm mindenkinek a kedves és segítőkész hozzáállást!

Szép estét!

Kíváncsi vagyok, hogy alakul a vége.smile.gif A bosszúnegában majdnem biztos vagyok, de a töröltetés gördülékenysége nem mindegy.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-03 22:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
retrobudai
hozzászólás 2012-07-03 22:31
Létrehozva: #3777

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-05 13:06
Azonosító: 1 582 730

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-03 18:53) *
A kezdő jó szándékúan tévedhet, lehet tájékozatlan a szabályok dolgában. Ezért (is) jó ez a fórum, rengeteget lehet itt tanulni. De itt etikáról, tisztességről van van szó. Kinek, mennyi került az otthoni tarisznyába. Az én normarendszerembe ez nem fér bele, másrészt meg nem hajszolom már annyira az izgalmakat, ezért lesitteltem alpapot. Megesett velem is, rossz üzleti taktika okán nagyon áron alul, esetleg ingyen kelt el a holmi. Így jártam. Az a veszteség volt - és még lesz is bizonyára - az iskolapénz. De hogy ne adjam oda!? Ez képtelenség.
Az viszont nagyon szép Öntől, hogy megfelelő stílus esetén legyintett volna. good2.gif De ha ez sem volt neki, akkor tényleg nincs mit tenni.
Szép estét! rolleyes.gif

Megmondom őszintén,hogy az évek alatt itt találkozik az ember érdekes dolgokkal és még érdekesebb emberekkel.Lassan tényleg ott tartok,hogy nem lepődöm meg semmin.
Viszont van egy határ,ami fölött már pofátlanságról,udvariatlanságról beszélünk.Itt ez történt. Ha már így döntött,hogy ilyen alacsony áron nem szeretne megválni az amúgy egyáltalán nem szeretett(mert ha jól tudom az örökölt cuccokat árusította el)terméktől,akkor azért az ember elvárná,hogy kedves,csicsergő hangon,ha nem is Pamela Anderson,de a kedves eladó felhívja és elnézést kérjen.Nem ilyen stílusban,hogy"a terméket már eladtam,nem tudom átadni.". blink.gif
Valóban,ahogy Ön is írta,úgy velem(és biztosan még sokakkal)is megesett egyszer,hogy egy megbeszélt helyen nem tudtam megjelenni,majd hosszas telefonos bocsánat kérések közepette felajánlottam,hogy én saját költségemen elküldöm neki.Az már csak pofon a történetben,hogy pont egy hatalmas dobozról volt szó,így nemhogy kerestem az üzleten,de még rá is fizettem jócskán.Ez van.Az ember bevállal néha ilyeneket,hogy ne essen csorba a becsületén. rolleyes.gif

Na mindegy most már,értékeltem,kíváncsi vagyok,hogy mennyire fejlődött ki a gerincoszlopa és ő hogyan értékel.Bevallom sok jóra nem számítok.

Köszönöm mindenkinek a kedves és segítőkész hozzáállást!

Szép estét!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-03 18:53
Létrehozva: #3778

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(retrobudai @ 2012-07-03 16:35) *
Köszönöm. derisive.gif
Még kezdő,csak pár adás-vétele van,a többi esetben korrektül járt el(értékelések szerint),de gondolom az én esetemben nem szerette volna áron alul eladni a terméket.
Igazából a lekezelő stílusa idegesített fel,ahogyan a levelezésekben megnyilvánult.Ha korrekt kedves lett volna és mondjuk megeresztett volna egy telefont,amiben szánta-bánta volna a történteket,akkor legyintettem volna egyet.De így nem vagyok hajlandó semlegest adni,kizárólag a negatív jöhet szóba.
Ahham,értem. good2.gif
Köszönöm a segítséget,így fogok eljárni.Majd kiderül,hogy milyen kedvükben vannak a kedves ÜSz-os kollégák ebben a nagy melegben. rolleyes.gif

A kezdő jó szándékúan tévedhet, lehet tájékozatlan a szabályok dolgában. Ezért (is) jó ez a fórum, rengeteget lehet itt tanulni. De itt etikáról, tisztességről van van szó. Kinek, mennyi került az otthoni tarisznyába. Az én normarendszerembe ez nem fér bele, másrészt meg nem hajszolom már annyira az izgalmakat, ezért lesitteltem alpapot. Megesett velem is, rossz üzleti taktika okán nagyon áron alul, esetleg ingyen kelt el a holmi. Így jártam. Az a veszteség volt - és még lesz is bizonyára - az iskolapénz. De hogy ne adjam oda!? Ez képtelenség.
Az viszont nagyon szép Öntől, hogy megfelelő stílus esetén legyintett volna. good2.gif De ha ez sem volt neki, akkor tényleg nincs mit tenni.
Szép estét! rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-03 16:35
Létrehozva: #3779

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(retrobudai @ 2012-07-03 16:35) *
Ahham,értem. good2.gif
Köszönöm a segítséget,így fogok eljárni.Majd kiderül,hogy milyen kedvükben vannak a kedves ÜSz-os kollégák ebben a nagy melegben. rolleyes.gif

Velem kedvesek voltak a hétvégén, pedig akkor még a szél sem fújt. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
retrobudai
hozzászólás 2012-07-03 16:35
Létrehozva: #3780

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-05 13:06
Azonosító: 1 582 730

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-03 16:22) *
Majd zejopy elmondja, én viszont ezzel a savanyúsággal nem fogok üzletelni. Sok szerencsét. rolleyes.gif

Köszönöm. derisive.gif
Még kezdő,csak pár adás-vétele van,a többi esetben korrektül járt el(értékelések szerint),de gondolom az én esetemben nem szerette volna áron alul eladni a terméket.
Igazából a lekezelő stílusa idegesített fel,ahogyan a levelezésekben megnyilvánult.Ha korrekt kedves lett volna és mondjuk megeresztett volna egy telefont,amiben szánta-bánta volna a történteket,akkor legyintettem volna egyet.De így nem vagyok hajlandó semlegest adni,kizárólag a negatív jöhet szóba.

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-03 16:27) *
Amikor elküldöd a leveledet az általam említett címre, akkor nem olvassák el, hanem az automata rendszer visszaküld egy számsort. Csak akkor foglalkoznak ezekkel a levelekkel, amikor a Kapcsolatfelvételen keresztül jelentkezel és hivatkozol rájuk.
Tehát elküldöd a leveleket, pár perc múlva visszajön a válaszlevél. Utána, ha gondolod, bevágod a negatív értékelést. Azt ő esetleg visszaadja. Aztán te írsz a kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő menüpontban, és ott felsorolod a ticket számaidat. Akkor az az ÜSZ-os, akihez kerül a megkeresés, megnézi a ticket számos leveleket és az alapján eldönti, hogy törlik-e, vagy sem. Lehet, hogy a levelezésről kérnek képernyőfotót is.

Ahham,értem. good2.gif

+Quote Post

1349 Oldal V  « < 187 188 189 190 191 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-04 13:48