IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 187 188 189 190 191 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2012-05-23 10:37
Létrehozva: #3761

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-05-23 10:27) *
Az üzletekben biztos nem. unsure.gif

Hát ott nem, de itt már találkoztam olyan vásárlói magatartással, ami ezt támasztja alá.
Pl. amikor nem küldtem utánvéttel, vagy sima posta, ilyenek. És akkor megkaptam, hogy ő fizet, én csináljam, amit mond. De ilyenkor nem vagyok ideges, mert megírom neki a Vatera hivatalos álláspontját erről a dologról. Akkor általában eldugulnak, ha rájönnek, hogy nem vagyok lábtörlő és nem is ma kezdtem, na és képben vagyok a jogaimmal. Magyarul nem azt csinálom ész nélkül, amit ők diktálnak.
De egy kezdő eladót, vagy kevésbé "vaterajártast" simán tudnak ugráltatni.
Amúgy is nagyon vásárlóbarát a Vati, és ezt vannak, akik rosszul értelmezik, vannak akik szándékosan félreértelmezik. Szóval azért eladóként is eléggé észen kell lenni.
(Különben van egy réteg, aki a kedvességet és udvariasságot látva feljogosítva érzi magát arra, hogy megkérdőjelezhető módon viselkedjen. Na ők azok.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-23 10:39

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-05-23 10:27
Létrehozva: #3762

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-23 10:21) *
Kik alkalmazzák? blink.gif

Az üzletekben biztos nem. unsure.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-23 10:21
Létrehozva: #3763

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-23 08:51) *
... a "vevőnek" mindent szabad elvet alkalmazzuk itt is! ...

Kik alkalmazzák? blink.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-23 09:37
Létrehozva: #3764

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-23 09:20) *
Valóban most fiú vagyok. biggrin.gif De ettől függetlenűl ugyanúgy tisztelem és adok a véleményedre! Úgy gondolom,hogy Te teljesen higgattan látod a dolgokat!! Te mit tennél ezután a helyünkben? Ezentúl majd mellé írjuk,hogy fiú vagy lány. biggrin.gif

biggrin.gif Igen, kívülállóként mindig könnyebb.smile.gif Amikor velem van ilyen, akkor én is felháborodom, kiborulok, sírok és parázok, mert féltem a profilomat. És van egy nagyon erős kényszer bennem az udvariasságra és ezért a jogos felháborodásom, na és az az érzés, hogy teljesen igazságos lenne leordítani a fejét, meg az önfegyelem ellentétes elvárásai iszonyatos feszültséget okoznak, képes vagyok teljesen felőrölni magamat. De tudom, ha az önfegyelem győz (márpedig az tényleg nagyon van, tehát általában az győz smile.gif), akkor a legjobbak a lehetőségeim. Egyrészt aukciózás szempontjából is előremutatóbb, másrészt megint helyesen sikerült eljárnom, ami azért jó az embernek.smile.gif Szóval innen a nyugalom.

Első lépésben kérném, hogy módosíthassam a szöveget, simán leírnám, hogy elragadtak az indulataim, és nem szeretnéd, ha ilyen személyeskedő írás maradna utánad. Szerintem ezt megengedik, nem lesz gond vele.
Aztán nekiállnék a töröltetésnek.smile.gif Nehéz, fáradságos és lehet, hogy felesleges, de mindenképpen nekifutnék, de nagyon nyugodtan, érvelve.
Nem tudom, sikerült-e az elküldött leveleket kikukáznotok. Az jó lenne. A hivatkozásom az lenne, hogy nagyon sokáig vártál, ez igaz is, piszok régen járt le az aukció, belinkelném a hasonlóképpen járt kollégák profilját, és megírnám, hogy ebben az esetben nem tehettél mást, be kellett írnod a negatív értékelést.
Az üzlet kilátástalannak látszott és fontosnak érzed, hogy mindenképpen reális értékelés szülessen a partnerről, mert az ilyen emberek csak rontják a Vatera hitelét globálisan, demoralizálják az aukciózásba vetett bizalmat. És úgy érzed, hogy ebben a helyzetben te mindent megtettél azért, hogy az üzlet létrejöjjön. A partnered nem kért haladékot, nem értesített semmilyen formában a külföldi tartózkodásáról. Te az egészből annyit érzékeltél, hogy nincs válasz.
És legyél nyugodt. Egészen biztos, hogy több levelet kell majd írnod, és egyáltalán nem biztos a siker.
Sok szerencsét.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-23 09:20
Létrehozva: #3765

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-23 09:12) *
Szerintem ha írsz az ÜSZ-nak, akkor módosíthatod a szöveget. Nyugodtan leírhatod a tényeket, csak indulatok nélkül. smile.gif
A többi, amit írtál, szóval van benne valami, de ez így szélsőséges, mert sarkítva van.
Több oka is van annak, hogy a Vatera a vevők érdekeit jobban képviseli, és ez sokszor tényleg nagyon kellemetlen.
Te most a fiú kisgép01 vagy, nem a lány. Ugye?

Valóban most fiú vagyok. biggrin.gif De ettől függetlenűl ugyanúgy tisztelem és adok a véleményedre! Úgy gondolom,hogy Te teljesen higgattan látod a dolgokat!! Te mit tennél ezután a helyünkben? Ezentúl majd mellé írjuk,hogy fiú vagy lány. biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-23 09:12
Létrehozva: #3766

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-23 08:51) *
Üdv! Ebben teljesen igaza van,de az a röhely,hogy a "vevőnek" mindent szabad elvet alkalmazzuk itt is! Sajnos kezd eluralkodni itt a vevők körében az a szemlélet,hogy mindent megtehetek büntetlenűl,mert úgy is az eladóval cseszek ki mert neki fontos a jó értékelés a vevő pedig egyszerűen regisztrál más néven és újból kezdi az egészet!
Ennél a "vevőnél" is látszik a tipikus rosszindulat mert nem csak nekem adott ilyen értékelést hanem másnak is akinek nem fizetett!
Az értékelést már megtettem nem tudok mit csinálni......

Szerintem ha írsz az ÜSZ-nak, akkor módosíthatod a szöveget. Nyugodtan leírhatod a tényeket, csak indulatok nélkül. smile.gif
A többi, amit írtál, szóval van benne valami, de ez így szélsőséges, mert sarkítva van.
Több oka is van annak, hogy a Vatera a vevők érdekeit jobban képviseli, és ez sokszor tényleg nagyon kellemetlen.
Te most a fiú kisgép01 vagy, nem a lány. Ugye?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-23 08:51
Létrehozva: #3767

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-22 22:26) *
Ha "tiszta ideg", az még nem jogosítja fel arra, hogy durván személyeskedő választ írjon a kapott értékelésre.

Üdv! Ebben teljesen igaza van,de az a röhely,hogy a "vevőnek" mindent szabad elvet alkalmazzuk itt is! Sajnos kezd eluralkodni itt a vevők körében az a szemlélet,hogy mindent megtehetek büntetlenűl,mert úgy is az eladóval cseszek ki mert neki fontos a jó értékelés a vevő pedig egyszerűen regisztrál más néven és újból kezdi az egészet!
Ennél a "vevőnél" is látszik a tipikus rosszindulat mert nem csak nekem adott ilyen értékelést hanem másnak is akinek nem fizetett!
Az értékelést már megtettem nem tudok mit csinálni......

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-22 22:26
Létrehozva: #3768

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-22 15:02) *
Üdv! Megint kérném a segítségeteket,mert tiszta ideg vagyok! Van egy "kedves" vásárló atika008 aki 2012-03-13.-án leütött egy termékemet. E-mailt küldtem,nem válaszólt telefont nagy nehez felvette és többször is ígéretet tett arra,hogy fizet! Vártam 1 hónapot és nem vártam tovább és adtam 1 negatívot 2012-04-13.án! Erre a mai napon ad nekem egy negatív értékelést azzal a szöveggel.hogy"nem várta meg mig hazaérkezek külföldről pedig erről tájékoztattam is ! "?! Holott meg sem említette,hogy külföldön van! Elegem van az ilyen emberekből,mert ez tipikus bosszú negatív mert a másik 3 eladónak is ugyanezt írta aki szintén negatívot adott neki! Miért kell itt tartani a vaterán az ilyen embereket?! Az ilyen emberek miatt lassan elmegy a kedvem az egész vaterától...........
Mit csináljak most ezzel a negatívval?????

Még egy adalék aaz előbbihez, megint próbáltam hívni telefonon és megkérdezni tőle,hogy miért adott ilyen értékelést, természetesen nem működik a telefon !

Ha "tiszta ideg", az még nem jogosítja fel arra, hogy durván személyeskedő választ írjon a kapott értékelésre.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-05-22 21:41
Létrehozva: #3769

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 20:09
Azonosító: 1 643 131

Hello!

Ez szabályos?

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...1594664594.html

Letíltott telefont árulni???

Jó,hogy nem az írja ide banki hitel nem fizetés miatt körözött autó eladó.(Végül is az sem lopás miatt körözött.)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2012-05-22 18:45
Létrehozva: #3770

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-22 18:40) *
Nekem csak az a bajom ezzel a "vevővel",hogy ha végig olvassuk az értékeléseit akkor már rég inaktívnak kellett volna lennie ha a semlegeseket is odavesszük mert azok is inkább negatívok,mert sokan nem mertek neki nagatívot adni mert akkor tuti kaptak volna negát!
Látod ez a probléma,ha az elején mindenki a megfelelő értékelést adja akkor nincs ez az eset!

Igen, csak eleinte az embernek megesik rajta a szíve, kicsit később meg attól fél, hogy úgy jár, mint ti. Ez az örök kérdés a jogos negatív megadásával. Mindig felmerül. És ezért nagyon fontos a pontos, egyértelmű levelezés, mert annak segítségével sokkal nagyobb esély van a bosszúnega törlésére.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-22 18:40
Létrehozva: #3771

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2012-05-22 18:30) *
Ne haragudj, nem akartam sem a férjedet, sem téged megbántani, csak bármennyire is nehéz (tudom, én is lobbanékony vagyok) valahogyan kívülről kell kezelni a problémát. Sosem szabad haragból írni, inkább egy kicsit várni kell, megbeszélni, vagy ... nem is tudom. Mindenkinek meg van erre a technikája. És tényleg, ha belegondolsz, akkor ez örök időkig ott fog maradni.
Egyébként teljesen megértem az érzéseiteket. Sokszor nagyon nehéz ez.

zejopy vagyok, csak a háztartási nickemmel dolgozom most.smile.gif

Nekem csak az a bajom ezzel a "vevővel",hogy ha végig olvassuk az értékeléseit akkor már rég inaktívnak kellett volna lennie ha a semlegeseket is odavesszük mert azok is inkább negatívok,mert sokan nem mertek neki nagatívot adni mert akkor tuti kaptak volna negát!
Látod ez a probléma,ha az elején mindenki a megfelelő értékelést adja akkor nincs ez az eset!

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2012-05-22 18:30
Létrehozva: #3772

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-22 18:26) *
Nagyon köszönöm! Bevallom nem én hanem a férjem írta az értékelést mert nála már elszkadt a cérna!Ő egy kicsit lobbanékony mert az életben is utálja az ilyen embereket és pont Ő volt az az elején aki mindig engem csitított! Sajnálom,de ennél az embernél én is így gondolom mint a férjem! Miért kell ennek a vevőnek így értékelni? Miért engedi ezt a vatera amikor látszik,hogy direkt negatív értékelést adott mind 3 vevőnek akinek nem volt hajlandó fizetni!
Most akkor még tetézi megint egy vevő a problémát,mert máshol vásárolgat a mi levelünkre nem válaszól a telefonszám hamis! Tuti,hogy megint mi leszünk a hibásak!
Bíztam a bölcs válaszodban én is és a férjem is ( mert férfi létére sokat ad a tanácsaidra és nem hagyja ki egy hozzászólásodat sem ) de most kinyílt a zsebébe a bicska mad.gif
Van amikor mi vagy kollégáink hibáznak akkor azt le kell nyelni,de ez már sok volt..........

Ne haragudj, nem akartam sem a férjedet, sem téged megbántani, csak bármennyire is nehéz (tudom, én is lobbanékony vagyok) valahogyan kívülről kell kezelni a problémát. Sosem szabad haragból írni, inkább egy kicsit várni kell, megbeszélni, vagy ... nem is tudom. Mindenkinek meg van erre a technikája. És tényleg, ha belegondolsz, akkor ez örök időkig ott fog maradni.
Egyébként teljesen megértem az érzéseiteket. Sokszor nagyon nehéz ez.

zejopy vagyok, csak a háztartási nickemmel dolgozom most.smile.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-22 18:26
Létrehozva: #3773

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-22 17:22) *
Bocs, rohannom kellett és közben mindenki hozzám beszélt, miközben a (saját) gyerekem a szomszéd teremben főpróbált a csütörtöki koncertre.

Na szóval, ha volt levélváltás, még hogyha törölted is, benne kell, hogy legyen a kukában. Ha nem, akkor akkor gáz van, nem fog összejönni a töröltetés.
Az a problémám az egésszel, hogy nagyon sokszor elmondjuk itt, de tényleg, hogy mindent levélben kell intézni. Akkor különösen, ha valami nem rendben megy. Nem lehet telefonra hagyatkozni, mert letagadható, míg a levél megmarad.
A másik, hogy levelezést nem dobunk ki addig, amíg az értékelés meg nem érkezik, ugyanez igaz a feladóvevényre is.
A harmadik, hogy nem számít, hogy nem válaszol a vevő. A leveleket minimum háromszor el kell küldeni a Vaterától kapott e-mail címére, lehetőleg úgy, hogy mindegyik a másikkal azonos levél legyen, azaz "összeragasztva", mert akkor egy ticketszámos levelet elég kérni. A levelek hangulata fokozatosan "keményedjen", az utolsó levélben érdemes a negatív értékelést (bizonyos speciális helyzetekben a rendőrségi feljelentést) és az áru újralistázását kilátásba helyezni.
Majdnem biztos, hogy ebben a formában nem fogják törölni a negatív értékelésedet és nem azért, mert szemetek, hanem azért, mert nincs elegendő bizonyíték a kezedben ahhoz, hogy egyértelműen és minden kétséget kizáróan kiderüljön, hogy te a megfelelő módon jártál el.
És most megnézem az adásvételt is, mert lehet, hogy még ott is volt valami, amit így nem tudok látatlanba. Ha van, akkor még megnyilatkozom.smile.gif
Ne haragudj, nem tudok most a szokásos módon kedves lenni, nem azért, mert nem értelek meg, hanem, mert rohanok.smile.gif

http://epitkezes-otthon.vatera.hu/kert_mez...1554510092.html
Ez az. Megnéztem.
Úristen, nem beszélhetsz így egy emberrel, egy emberről, még akkor sem, ha így érzel. Most mondd meg, mit vársz? Ha te ennyire goromba vagy egy olyan értékelésben, amit mindenki olvas, akkor hogyan feltételezed azt, hogy veled bárki empatikus lesz? És megint nem arról van szó, hogy nem értem az indulataidat. De basszus, így nem lehet.

Alapszabály, amit a kezdőknek tanácsolunk:
Nézd meg a leendő partnerednek a negatívokra adott válaszát. Ha goromba, trágár, durva, sértő, akkor kerüld ki.

Most mondd meg, de igazán, gondold végig és nem akarlak bántani, vagy ilyesmi, de ha ezt a választ egy kívülálló szemével olvasod, akkor mit gondolsz? Aki nem ismeri a történéseket, és egy év múlva ezt olvassa, szerinted nyugodt szívvel fordul feléd? Én megmondom őszintén, nagyon meggondolnám, mert arra gondolnék, hogy probléma esetén így beszélnél velem és én ettől irtózom.
Ismerlek innen a fórumról, szoktál jönni és nincs veled baj, én tudom, de akinek csak az értékelések adnak tanácsot, az nem ismer.

Mindegy már, ez így sikerült, mindenképpen próbáld meg töröltetni, ezt a lehetőséget ne hagyd benn. Én legalábbis úgy gondolom, hogy soha, semmit sem szabad kihagyni, még akkor sem, ha minimális az esély. smile.gif

Nagyon köszönöm! Bevallom nem én hanem a férjem írta az értékelést mert nála már elszkadt a cérna!Ő egy kicsit lobbanékony mert az életben is utálja az ilyen embereket és pont Ő volt az az elején aki mindig engem csitított! Sajnálom,de ennél az embernél én is így gondolom mint a férjem! Miért kell ennek a vevőnek így értékelni? Miért engedi ezt a vatera amikor látszik,hogy direkt negatív értékelést adott mind 3 vevőnek akinek nem volt hajlandó fizetni!
Most akkor még tetézi megint egy vevő a problémát,mert máshol vásárolgat a mi levelünkre nem válaszól a telefonszám hamis! Tuti,hogy megint mi leszünk a hibásak!
Bíztam a bölcs válaszodban én is és a férjem is ( mert férfi létére sokat ad a tanácsaidra és nem hagyja ki egy hozzászólásodat sem ) de most kinyílt a zsebébe a bicska mad.gif
Van amikor mi vagy kollégáink hibáznak akkor azt le kell nyelni,de ez már sok volt..........

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-22 17:22
Létrehozva: #3774

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-22 15:56) *
Rendben! Megvárom a tanácsodat és természetesen megpróbálom töröltetni a negát.

Bocs, rohannom kellett és közben mindenki hozzám beszélt, miközben a (saját) gyerekem a szomszéd teremben főpróbált a csütörtöki koncertre.

Na szóval, ha volt levélváltás, még hogyha törölted is, benne kell, hogy legyen a kukában. Ha nem, akkor akkor gáz van, nem fog összejönni a töröltetés.
Az a problémám az egésszel, hogy nagyon sokszor elmondjuk itt, de tényleg, hogy mindent levélben kell intézni. Akkor különösen, ha valami nem rendben megy. Nem lehet telefonra hagyatkozni, mert letagadható, míg a levél megmarad.
A másik, hogy levelezést nem dobunk ki addig, amíg az értékelés meg nem érkezik, ugyanez igaz a feladóvevényre is.
A harmadik, hogy nem számít, hogy nem válaszol a vevő. A leveleket minimum háromszor el kell küldeni a Vaterától kapott e-mail címére, lehetőleg úgy, hogy mindegyik a másikkal azonos levél legyen, azaz "összeragasztva", mert akkor egy ticketszámos levelet elég kérni. A levelek hangulata fokozatosan "keményedjen", az utolsó levélben érdemes a negatív értékelést (bizonyos speciális helyzetekben a rendőrségi feljelentést) és az áru újralistázását kilátásba helyezni.
Majdnem biztos, hogy ebben a formában nem fogják törölni a negatív értékelésedet és nem azért, mert szemetek, hanem azért, mert nincs elegendő bizonyíték a kezedben ahhoz, hogy egyértelműen és minden kétséget kizáróan kiderüljön, hogy te a megfelelő módon jártál el.
És most megnézem az adásvételt is, mert lehet, hogy még ott is volt valami, amit így nem tudok látatlanba. Ha van, akkor még megnyilatkozom.smile.gif
Ne haragudj, nem tudok most a szokásos módon kedves lenni, nem azért, mert nem értelek meg, hanem, mert rohanok.smile.gif

http://epitkezes-otthon.vatera.hu/kert_mez...1554510092.html
Ez az. Megnéztem.
Úristen, nem beszélhetsz így egy emberrel, egy emberről, még akkor sem, ha így érzel. Most mondd meg, mit vársz? Ha te ennyire goromba vagy egy olyan értékelésben, amit mindenki olvas, akkor hogyan feltételezed azt, hogy veled bárki empatikus lesz? És megint nem arról van szó, hogy nem értem az indulataidat. De basszus, így nem lehet.

Alapszabály, amit a kezdőknek tanácsolunk:
Nézd meg a leendő partnerednek a negatívokra adott válaszát. Ha goromba, trágár, durva, sértő, akkor kerüld ki.

Most mondd meg, de igazán, gondold végig és nem akarlak bántani, vagy ilyesmi, de ha ezt a választ egy kívülálló szemével olvasod, akkor mit gondolsz? Aki nem ismeri a történéseket, és egy év múlva ezt olvassa, szerinted nyugodt szívvel fordul feléd? Én megmondom őszintén, nagyon meggondolnám, mert arra gondolnék, hogy probléma esetén így beszélnél velem és én ettől irtózom.
Ismerlek innen a fórumról, szoktál jönni és nincs veled baj, én tudom, de akinek csak az értékelések adnak tanácsot, az nem ismer.

Mindegy már, ez így sikerült, mindenképpen próbáld meg töröltetni, ezt a lehetőséget ne hagyd benn. Én legalábbis úgy gondolom, hogy soha, semmit sem szabad kihagyni, még akkor sem, ha minimális az esély. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-22 17:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
apuska2
hozzászólás 2012-05-22 16:43
Létrehozva: #3775

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 12:59
Azonosító: 16 045

Az ilyet kéne kitíltani a vateráról...:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2801236

Az alábbi illető egyéb nickjei:

Nincsenn
Ricsusz

Itt egy újabb szép firma:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1841373

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-22 22:27

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-22 15:56
Létrehozva: #3776

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-22 15:26) *
Amit tudsz, szedd ki a kukából.
És mindenképpen fuss neki.
Még ha nem sikerül is, akkor legalább ott van a tudat, hogy nem rajtad múlt.
Később jövök csak vissza, de akarok valamit mondani ezzel kapcsolatban, csak most rohanok... animal-smiley-037.gif

Rendben! Megvárom a tanácsodat és természetesen megpróbálom töröltetni a negát.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-22 15:26
Létrehozva: #3777

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-22 15:22) *
O.k! De sajnos már nincsenek meg a levelek,meg jobbára telefonon beszéltünk!

Amit tudsz, szedd ki a kukából.
És mindenképpen fuss neki.
Még ha nem sikerül is, akkor legalább ott van a tudat, hogy nem rajtad múlt.
Később jövök csak vissza, de akarok valamit mondani ezzel kapcsolatban, csak most rohanok... animal-smiley-037.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-22 15:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-22 15:22
Létrehozva: #3778

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-22 15:20) *
Próbáld meg töröltetni.smile.gif A szokásos módon.

O.k! De sajnos már nincsenek meg a levelek,meg jobbára telefonon beszéltünk!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-22 15:20
Létrehozva: #3779

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-22 15:02) *
Üdv! Megint kérném a segítségeteket,mert tiszta ideg vagyok! Van egy "kedves" vásárló atika008 aki 2012-03-13.-án leütött egy termékemet. E-mailt küldtem,nem válaszólt telefont nagy nehez felvette és többször is ígéretet tett arra,hogy fizet! Vártam 1 hónapot és nem vártam tovább és adtam 1 negatívot 2012-04-13.án! Erre a mai napon ad nekem egy negatív értékelést azzal a szöveggel.hogy"nem várta meg mig hazaérkezek külföldről pedig erről tájékoztattam is ! "?! Holott meg sem említette,hogy külföldön van! Elegem van az ilyen emberekből,mert ez tipikus bosszú negatív mert a másik 3 eladónak is ugyanezt írta aki szintén negatívot adott neki! Miért kell itt tartani a vaterán az ilyen embereket?! Az ilyen emberek miatt lassan elmegy a kedvem az egész vaterától...........

Még egy adalék aaz előbbihez, megint próbáltam hívni telefonon és megkérdezni tőle,hogy miért adott ilyen értékelést, természetesen nem működik a telefon !

Próbáld meg töröltetni.smile.gif A szokásos módon.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-22 15:02
Létrehozva: #3780

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 187 188 189 190 191 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 16:47