IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 191 192 193 194 195 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
papaya11
hozzászólás 2012-04-24 20:02
Létrehozva: #3841

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-04-24 19:25
Azonosító: 1 717 410

Köszi a megerősítést:)
Én is így gondolom!Ha én vásárolok,és lakcímre megyek,ne adj isten 3 percet kések,már akkor szólok..
Hála Istennek a második találkozónk az a lakhelyemnél lett volna(kis utcában lakunk,amit ő nem talál meg stb,ezért voltam olyan rendes a buszmegállóban szobrozni..)
Mivel ő is elismeri,és a nekem adott negatívban tulajdonképpen magát értékeli,azzal,hogy magyarázkodik,hogy miért nem vette át,nagyon bízom benne,hogy törlik.
Lassan 600 adásvételem van,ő a harmadik vásáló,akinek negatívot adtam(a másik kettő ugyanúgy nem jött el a talira)..Persze mindegyik viszonozta is...De úgy vagyok vele,ha valaki ennyire megszívat,muszáj negatívot írni..

Én is befejzetem,hogy futárt játszok,úgyhogy módosítottam is mindehol,hogy csak a lakcímen vehető át.tanulópénznek jó volt az biztos..
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-24 19:43
Létrehozva: #3842

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(papaya11 @ 2012-04-24 19:38) *
Másnap jött is a negatív nekem is az alábbi szöveggel:az első találkozóra valóban nem mentem el,orvosnál voltam az fontosabb volt.A második találkozón ott voltam a megadott helyen,a bkv hibájából késtem.Az eladó nem kérdezte meg értékelés előtt,mi a probléma,mi az oka,értékelésében személyeskedő,fenyegető,értékelése hitelrontás.
Ha a drága vásárló szól,hogy a bkv hibájából,több mint 20 percet késik persze,hogy megvárom!Szerintetek meddig kellett volna rá várnom??Nem illik ilyenkor telefonálni?
Az összes levelem másolata,ott van a biztonsag@vatera.com címen.
Kértem a negatív értékelés törlését.Mit gondoltok?Szerintem felháborító,hogy simán elismeri,hogy egyik találkozón sem jelent meg,mégis én vagyok a nem megértő fél..

Jellemző.... Soha nem megyek randira a vevőimmel. Ő eljöhet a cuccért egy megadott helyre (ami vagy az otthonom, vagy a munkahelyem), lehetőleg előre egyeztetett időpontban.
Juj... nagyon gáz... Én biztosan felrobbantam volna az első randin a pipától. Illetve nem, hanem elszívtam volna egy cigit. És utána visszaültem volna az autóba, elfordítottam volna a kulcsot.... soha, senkire nem várok egy ciginél többet... nincs az az üzlet, nincs az a randevú, nincs az a barát.... Ma? Amikor a WC-re is magunkkal hordjuk a mobilt? Amikor éjjel is be van kapcsolva? Ugyan már..... Minősíthetetlen. Teljesen rendes voltál. Az elvárhatónál ezerszer alkalmazkodóbb. Remélem sikerül töröltetni. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
papaya11
hozzászólás 2012-04-24 19:38
Létrehozva: #3843

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-04-24 19:25
Azonosító: 1 717 410

Sziasztok!

Habár profi eladó vagyok:),nem fórumoztam még,most viszont kiváncsi lennék a véleményetekre:

Kedves Vásárló,két darab terméket vásárolt nálam(összérték 500t).3 hétig nem válaszolt az e-mail-ekre,amiket neki küldtem.3 hét után nagy nehezen egyeztettünk egy talit,amire nem jött el(kb.40 percet vártam rá).Mivel a lehető legvégső esetben szoktam negatívan értékelni,hazaérve a "potya" találkáról írtam neki.Másnap jött a válasz,hogy elfelejtette(érdekes ez is,hiszen a tali előtt 3-4 órával fixáltuk le)...Mindegy.Egy hét múlva újra megbeszéltünk egy átvételt(pontosan 14,00ra) én 13,55-14,20 között ott voltam.Próbáltam telón elérni nem lehetett,hangposta jelentkezett,14,20kor eljöttem..

Na ekkor totál pipa lettem,írtam a negatív értékelést az alábbi szöveggel :egy hónapja lejárt az aukció,két találkozót is egyeztetünk egyikre sem jött el.Fel vagyok háborodva,hogy "palira" vett,de látom,nem én vagyok az első..A terméket xy azonosító alatt újrahirdetem.

Másnap jött is a negatív nekem is az alábbi szöveggel:az első találkozóra valóban nem mentem el,orvosnál voltam az fontosabb volt.A második találkozón ott voltam a megadott helyen,a bkv hibájából késtem.Az eladó nem kérdezte meg értékelés előtt,mi a probléma,mi az oka,értékelésében személyeskedő,fenyegető,értékelése hitelrontás.

Ha a drága vásárló szól,hogy a bkv hibájából,több mint 20 percet késik persze,hogy megvárom!Szerintetek meddig kellett volna rá várnom??Nem illik ilyenkor telefonálni?
Az összes levelem másolata,ott van a biztonsag@vatera.com címen.
Kértem a negatív értékelés törlését.Mit gondoltok?Szerintem felháborító,hogy simán elismeri,hogy egyik találkozón sem jelent meg,mégis én vagyok a nem megértő fél..

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-24 19:12
Létrehozva: #3844

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-04-24 19:03) *
Köszi a választ,csak az ember ilyenkor tart egy kicsit attól,hogy "visszavágnak" neki!!

Igen, ezt ismerem.smile.gif Én is mindig aggódom. És egy kolléga nemrégiben pont így járt.
Jó lenne, ha az inaktiválás automatikus lenne. Tehát, ha elérné az adott százalékot, akkor azonnal nem engedné be a rendszer. Persze mellette meg kellene, hogy maradjon a manuális inaktiválás lehetősége is az egyedi esetekre. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-04-24 19:03
Létrehozva: #3845

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-24 18:56) *
Ma adtad neki a negát. Kicsit légy türelemmel. smile.gif Sok nagyon a semleges. (Holnapra biztosan bepirosodik.smile.gif)

Köszi a választ,csak az ember ilyenkor tart egy kicsit attól,hogy "visszavágnak" neki!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-24 18:56
Létrehozva: #3846

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-04-24 18:43) *
Üdv! Érdelődnék,hogy ilyen visszajelzésekkel mint Szilvi796 hogy hogy nem inaktív?

Ma adtad neki a negát. Kicsit légy türelemmel. smile.gif Sok nagyon a semleges. (Holnapra biztosan bepirosodik.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-24 18:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-04-24 18:43
Létrehozva: #3847

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

Üdv! Érdelődnék,hogy ilyen visszajelzésekkel mint Szilvi796 hogy hogy nem inaktív?

+Quote Post
cskacsa
hozzászólás 2012-04-24 17:23
Létrehozva: #3848

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-06 19:46
Azonosító: 62 940

IDÉZET(svejku @ 2012-04-24 17:19) *
Nicknevet, vagy akár a profil linkjét is megadhatod, a felhasználó minősítésével viszont fogalmazz óvatosabban.

Értem, köszi! wink.gif

szultanzoltan az eladó, és most láttam valaki egy hónapja ugyanitt már reklamált miatta.

--------------------
Ну, погоди!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-24 17:19
Létrehozva: #3849

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(cskacsa @ 2012-04-24 17:08) *
A jóember profi eladó, gondolom nevet nem írhatok. sad.gif 1500 feletti adás-vétele van. Szóval még várhatunk a kitiltásra.
Úgy nézem az értékeléseit, az utóbbi 3 hónapban "hülyült meg". Részemről nem nagy összegről van szó, de nem szeretem a nem korrekt és hazudós embereket. Tudom, ez az én hibám. smile.gif

Nicknevet, vagy akár a profil linkjét is megadhatod, a felhasználó minősítésével viszont fogalmazz óvatosabban.

+Quote Post
cskacsa
hozzászólás 2012-04-24 17:08
Létrehozva: #3850

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-24 17:03) *
"Az a felhasználó, akinek összes visszajelzése két negatív vagy visszajelzéseinek (pozitív, semleges, negatív) minimum 20 százaléka negatív és visszajelzései között legalább két negatív található, a Vatera piacteréről kizárásra kerül."
Ki ez a jóember?

A jóember profi eladó, gondolom nevet nem írhatok. sad.gif 1500 feletti adás-vétele van. Szóval még várhatunk a kitiltásra.
Úgy nézem az értékeléseit, az utóbbi 3 hónapban "hülyült meg". Részemről nem nagy összegről van szó, de nem szeretem a nem korrekt és hazudós embereket. Tudom, ez az én hibám. smile.gif

--------------------
Ну, погоди!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-24 17:03
Létrehozva: #3851

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cskacsa @ 2012-04-24 16:52) *
Szép napot!

Tisztelettel kérdezném, hogy hány negatív értékelés után kerül kitiltásra egy eladó?
Esetleg azzal megússza, hogy befizeti a jutalékokat és így az aukciós oldal részéről tovább kereskedhet?
Akiről beszélek 10 negatívot és 32 semlegest kapott az elmúlt három hónapban. Vagy selejtes árut küld, amit nem cserél és nem fizet vissza, vagy egyáltalán nem küld semmit. Én 21 napja fizettem, de a mai napig nem kaptam semmit.
Szóval csak annyit szeretnék tudni, hogy mit kell tennünk, hogy az ilyen (ˇ~ˇ°°ĐÄ[]{@) eladó kitiltásra kerüljön?
Köszönöm az érdemi válaszokat!

"Az a felhasználó, akinek összes visszajelzése két negatív vagy visszajelzéseinek (pozitív, semleges, negatív) minimum 20 százaléka negatív és visszajelzései között legalább két negatív található, a Vatera piacteréről kizárásra kerül."
Ki ez a jóember?

+Quote Post
cskacsa
hozzászólás 2012-04-24 16:52
Létrehozva: #3852

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot!

Tisztelettel kérdezném, hogy hány negatív értékelés után kerül kitiltásra egy eladó?
Esetleg azzal megússza, hogy befizeti a jutalékokat és így az aukciós oldal részéről tovább kereskedhet?
Akiről beszélek 10 negatívot és 32 semlegest kapott az elmúlt három hónapban. Vagy selejtes árut küld, amit nem cserél és nem fizet vissza, vagy egyáltalán nem küld semmit. Én 21 napja fizettem, de a mai napig nem kaptam semmit.
Szóval csak annyit szeretnék tudni, hogy mit kell tennünk, hogy az ilyen (ˇ~ˇ°°ĐÄ[]{@) eladó kitiltásra kerüljön?
Köszönöm az érdemi válaszokat!

--------------------
Ну, погоди!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-23 22:36
Létrehozva: #3853

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(puttonyos8 @ 2012-04-23 22:29) *
Zejopy én azt hittem, ez egy nyílt fórum, ahol bárki elmondhatja a véleményét - de úgy látom, tévedtem sad.gif Lehet, lenézel, mert csak kevés pontom van, de nem baj smile.gif

Ebbe az is beletartozik, hogy én is elmondhatom a véleményemet. Én senkit sem nézek le.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
puttonyos8
hozzászólás 2012-04-23 22:29
Létrehozva: #3854

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-15 12:26
Azonosító: 132 711

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-22 21:09) *
Biztos van mikor könnyű, de akad nehéz eset. Arra tippelek, több az ilyen. Nekem csak egy ilyen kérésem volt eddig, de azt az idegeskedést kihagytam volna. Mindenesetre egy jól dokumentált aukciónál, ha mindent rendben csináltunk, érdemes küzdeni. Engem is biztatott Benz, ne adjam fel. A fórumtársak is drukkoltak, ösztökéltek. Szükség lett volna az első elutasító levél után egy másik, alaposabban megszerkesztett, több érvvel megtámogatott képernyőfotósra. Erre idő híján nem vállalkoztam, helyesebben húztam, halasztottam, majd az egyszerűbb megoldást részesítettem előnyben. Az inaktivált felhasználót nyomós érvekkel rávettem, töröltesse ő maga. Mivel lelke mélyén bizonyára rendes ember, hát megtette. rolleyes.gif

Igen, tulajdonképpen én is ezt szerettem volna mondani, csak lehet, kicsit bonyolultabbra sikerült :-)))

Zejopy én azt hittem, ez egy nyílt fórum, ahol bárki elmondhatja a véleményét - de úgy látom, tévedtem sad.gif Lehet, lenézel, mert csak kevés pontom van, de nem baj smile.gif

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-23 09:31
Létrehozva: #3855

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

Bla bla, meg csak úgy...

Van itt ez:
http://elektronika.vatera.hu/elem_akkumula...1579036337.html
A képet nézzétek.
A profi eladónak több ilyen cucca van, ahol ilyen a kép. (Vagy másoknál is népszerű, mert elég sok ilyen képpel talákoztam).
A vízjelezett képről egyszerűen kitakarja a vízjelezett részt, de nem ám úgy, hogy valami Photoshop korreckióval a környezetből nyert infók segítségével bármi igyekezet mutatkozna a beavatkozás feltűnőségének a csökkentésére...

A másik a technikai leírás igényessége... Hamar rájöttem, ez tökre digitális aláírás, kópipásztéval meg a Google-val kideríthetem, honnan származnak eredendően a képek...
Hát az első találat egy másik, tengeren túli oldal lett, de nem az, ahonnan a képek erednek, ugyanis itt nincs vízjel a képeken...
Helyette egy képbe van sűrítve három kép a termékről. De nem ám úgy, hogy szépen, az arányokat megtartva!
A kép pixel száma, oldalaránya gondolom fix... Ezért a három képet összenyomták felülről... Ott látható az akkutöltő slim változata, ami már annyira vékony, mint egy füzet, két aspektusól is blink.gif Meg egy tömzsi, robusztus kocka kivitel (a kütyü oldalára állítva szerepelt eredetileg a képen, amit aztán összenyomtak)

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-22 21:53
Létrehozva: #3856

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-22 21:42) *
Istenem! laugh.gif Hogy te milyen finom vagy, szinte éteri. Nemes arabs mén... biggrin.gif Nem ám valami gebe... laugh.gif

Azért akadtak ennek a gondolatiramlásnak profánabb elemei is. persze ezt itt nem fejtjük ki. mosking.gif Elvégre volt nekem gyerekszobám, és nem ám a lóistállóban. laugh.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-22 21:54

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-22 21:42
Létrehozva: #3857

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-22 21:37) *
......... Utólag volt képe írni, hogy azért eladhatnám piactéren kívül a lemezt. Ekkor vele összefüggésben egy nemes arabs mén ivarszervére gondoltam, de végül nem válaszoltam semmit. rolleyes.gif

Istenem! laugh.gif Hogy te milyen finom vagy, szinte éteri. Nemes arabs mén... biggrin.gif Nem ám valami gebe... laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-22 21:37
Létrehozva: #3858

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-22 21:22) *
Igen ritka, szerencsésen alakult eset volt a tied, mármint azzal, hogy a vevődet rá tudtad venni a töröltetésre.
Hálisten nekem még nem kellett negatívot töröltetnem, (tudom, egyszer én is fogok kapni), semlegest már próbáltam, no, az aztán még nehezebb!

Ez csak egy megérzés, de ha nem tudom rávenni, akkor talán bejött volna a classic verzió is, de az nekem nagyon nehézkes, úgy be vagyok havazva. Ennek az üzletnek igen terjedelmes és nagyon egyértelmű levelezése volt. Mindent mentettem, ahogy a nagykönyvben írva vagyon. Még az utolsó felszólító telefon kijelzőjét is lefotóztam. Csak valahogy sosem volt érkezésem nekiállni, azaz helyesebben befejezni a második beadványt, mert azért belekezdtem. De legjobb az ilyet elkerülni, csak hát ez nem mindig rajtunk múlik. Utólag volt képe írni, hogy azért eladhatnám piactéren kívül a lemezt. Ekkor vele összefüggésben egy nemes arabs mén ivarszervére gondoltam, de végül nem válaszoltam semmit. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-22 21:38

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-22 21:22
Létrehozva: #3859

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-22 21:09) *
Biztos van mikor könnyű, de akad nehéz eset. Arra tippelek, több az ilyen. Nekem csak egy ilyen kérésem volt eddig, de azt az idegeskedést kihagytam volna. Mindenesetre egy jól dokumentált aukciónál, ha mindent rendben csináltunk, érdemes küzdeni. Engem is biztatott Benz, ne adjam fel. A fórumtársak is drukkoltak, ösztökéltek. Szükség lett volna az első elutasító levél után egy másik, alaposabban megszerkesztett, több érvvel megtámogatott képernyőfotósra. Erre idő híján nem vállalkoztam, helyesebben húztam, halasztottam, majd az egyszerűbb megoldást részesítettem előnyben. Az inaktivált felhasználót nyomós érvekkel rávettem, töröltesse ő maga. Mivel lelke mélyén bizonyára rendes ember, hát megtette. rolleyes.gif

Igen ritka, szerencsésen alakult eset volt a tied, mármint azzal, hogy a vevődet rá tudtad venni a töröltetésre.
Hálisten nekem még nem kellett negatívot töröltetnem, (tudom, egyszer én is fogok kapni), semlegest már próbáltam, no, az aztán még nehezebb!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-22 21:09
Létrehozva: #3860

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szovszi211 @ 2012-04-22 20:59) *
Remélem a következő után is ezt fogja mondani...

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-22 21:12

--------------------

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 191 192 193 194 195 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-18 07:32