IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 192 193 194 195 196 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
kisgep01
hozzászólás 2012-05-12 20:29
Létrehozva: #3861

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-12 20:23) *
Áááá, ne hidd. A mi gyerekeink pont ilyenek lesznek. smile.gif

Nagyon remélem! De mindig van olyan vevő aki miatt sokszor belegondolok,hogy miért is kell nekem ezekért idegeskednem? Kapom a semleges hangvételű "pozitív" értékelést,hogy lassú a szállítás! Mire megírom neki,hogy talán ha nem vár 6 napot az utalással akkor előbb ott lene a csomag! Mindegy,ilyenkor feljövök ide a fórumra és elovasok mindent és rájövök arra,hogy nem csak nekem vannak ilyen próblémáim csak talán egy kicsit nehezebben viselem el a dolgokat mint Ti!!
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-12 20:23
Létrehozva: #3862

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-12 20:21) *
Köszi így már nyugodtabb vagyok. 21 éve kereskedek de sajnos sok embert nem igazán értek meg,miért az a menő aki nem tartja be a szabályokat és miért én vagyok a maradi?? Sajnos egyre több az olyan vásárló,hogy ne gazdagitsuk a vatera zsebét szemléletű! Valóban egyre kevesebben vagyunk..........!

Áááá, ne hidd. A mi gyerekeink pont ilyenek lesznek. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-12 20:21
Létrehozva: #3863

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszi így már nyugodtabb vagyok. 21 éve kereskedek de sajnos sok embert nem igazán értek meg,miért az a menő aki nem tartja be a szabályokat és miért én vagyok a maradi?? Sajnos egyre több az olyan vásárló,hogy ne gazdagitsuk a vatera zsebét szemléletű! Valóban egyre kevesebben vagyunk..........!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-12 20:00
Létrehozva: #3864

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-12 19:49) *
Üdv! Kivábcsi lennék a véleményetekre! Már nem először járok úgy,hogy leütnek egy termékemet és utána e-mailben azonnal közlik,hogy nekik nem egy darab kell hanem több! Erre írom nekik,hogy rendben teszek fel annyi terméket amennyit kér és akkor le lehet ütni! Erre azt mondják,hogy miért vagyok ennyire idióta és ha ragaszkodom a többi leütéshez akkor inkább nem kérik a leütött terméket sem! Általában ilyenkor kapok tőlük semleges értékelést! Most az utolsó vásárlóm viszont kiverte a biztosítékot! Leütött egy alkatrészemet,majd kaptam az e-mailt,hogy neki még kellene két darab és arra adjam meg az összeget és a számlaszámot! Én mondtam neki,hogy mivel cég vagyunk nekem is egyszerübb a rendelést "észben tartani" ha le van írva a rendelés és üssön le még két darabot a termékeimből és akkor küldöm a számlaszámot! Azóta ( majdnem 1 hete ) nem jelentkezik a vevő pedig fent jár a vaterán! Szerintetek tényleg idióta vagyok,hogy megpróbálom betartatni a szabályt? Köszi előre is a véleményeteket!

Nem vagy idióta, tök jó fej vagy. smile.gif _olel.gif Én is csak Vatin keresztül....smile.gif
A semleges értékeléseket szerintem simán tudod töröltetni, ha a levelet a Vatinak elküldöd, hiszen messzemenőkig korrekt vagy a Vatera felé. Egy próbát megér. Írj neki levelet, hogy akkor most vásárol-e még, vagy sem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-12 19:58
Létrehozva: #3865

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-05-12 19:49) *
Üdv! Kivábcsi lennék a véleményetekre! Már nem először járok úgy,hogy leütnek egy termékemet és utána e-mailben azonnal közlik,hogy nekik nem egy darab kell hanem több! Erre írom nekik,hogy rendben teszek fel annyi terméket amennyit kér és akkor le lehet ütni! Erre azt mondják,hogy miért vagyok ennyire idióta és ha ragaszkodom a többi leütéshez akkor inkább nem kérik a leütött terméket sem! Általában ilyenkor kapok tőlük semleges értékelést! Most az utolsó vásárlóm viszont kiverte a biztosítékot! Leütött egy alkatrészemet,majd kaptam az e-mailt,hogy neki még kellene két darab és arra adjam meg az összeget és a számlaszámot! Én mondtam neki,hogy mivel cég vagyunk nekem is egyszerübb a rendelést "észben tartani" ha le van írva a rendelés és üssön le még két darabot a termékeimből és akkor küldöm a számlaszámot! Azóta ( majdnem 1 hete ) nem jelentkezik a vevő pedig fent jár a vaterán! Szerintetek tényleg idióta vagyok,hogy megpróbálom betartatni a szabályt? Köszi előre is a véleményeteket!

Nem. Többen is vagyunk ebből a kihalófélben lévő fajtából. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-12 19:59

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-05-12 19:49
Létrehozva: #3866

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-12 17:13
Létrehozva: #3867

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(marika688 @ 2012-05-12 17:01) *
MHkinga felhasználóra szinte csak tömeges negatívok jönnek, aki semlegest ad,annak sem küldött semmit és a pénz sem küldi vissza ,de nem is jelentkezik. Már egy hónapja kb inaktív. A Vatera automatikusan megteszi, vagy megtette már ellene a rendőrségi feljelentést? Mindannyiunk érdeke, hogy ezeket a csalókat megbüntessék!

A Vatera nem tehet feljelentést mások nevében. A feljelentést a megkárosított embereknek kell megtenni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
marika688
hozzászólás 2012-05-12 17:01
Létrehozva: #3868

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-04 23:38
Azonosító: 1 607 672

MHkinga felhasználóra szinte csak tömeges negatívok jönnek, aki semlegest ad,annak sem küldött semmit és a pénz sem küldi vissza ,de nem is jelentkezik. Már egy hónapja kb inaktív. A Vatera automatikusan megteszi, vagy megtette már ellene a rendőrségi feljelentést? Mindannyiunk érdeke, hogy ezeket a csalókat megbüntessék!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-11 15:13
Létrehozva: #3869

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kikisell @ 2012-05-11 15:12) *
Nekem is... Na, menjünk dolgozni. mosking.gif

Én még nem bírok.... szédülök. Össze kell szedni a fizikumomat. biggrin.gif Mondjuk még 10 perc.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2012-05-11 15:12
Létrehozva: #3870

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-08 12:41
Azonosító: 177 457

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-11 14:52) *
Több a munkám, mint az időm.smile.gif

Nekem is... Na, menjünk dolgozni. mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-11 14:52
Létrehozva: #3871

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kikisell @ 2012-05-11 14:49) *
Semmi gond, előfordul, az én problémám nem ez volt, ha már szóba jött, én tényleg fizettem is egy termékért, amit nem kaptam meg (a másik eset, ami miatt felmerült, cseréről szólt), de én nem fogok ilyen messzire menni vele, mert kis érték, ezzel tényleg nem fognak kezdeni semmit, legfeljebb ha valóban meghiúsul az üzlet, itt szólok a Vaterának, és a hatóságnak legfeljebb az üzenetküldő erre alkalmas űrlapjukon jelzem, de nem kívánok mászkálni utána, mert annyi időm nincs, viszont ha valaki komolyan elindítja az ügyet, az bizony azzal jár, hogy mászkálni is kell, és nem is biztos, hogy tényleg dolgoznak rajta, sokszor csak a látszat kedvéért megy a cirkusz.

Ja, a tiéd a két könyv, kontra három könyv. smile.gif Asszem... kicsit szanaszét vagyok. Több a munkám, mint az időm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2012-05-11 14:49
Létrehozva: #3872

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-11 13:23) *
Bocs, ezen a téren elvesztettem a fonalat. smile.gif

Semmi gond, előfordul, az én problémám nem ez volt, ha már szóba jött, én tényleg fizettem is egy termékért, amit nem kaptam meg (a másik eset, ami miatt felmerült, cseréről szólt), de én nem fogok ilyen messzire menni vele, mert kis érték, ezzel tényleg nem fognak kezdeni semmit, legfeljebb ha valóban meghiúsul az üzlet, itt szólok a Vaterának, és a hatóságnak legfeljebb az üzenetküldő erre alkalmas űrlapjukon jelzem, de nem kívánok mászkálni utána, mert annyi időm nincs, viszont ha valaki komolyan elindítja az ügyet, az bizony azzal jár, hogy mászkálni is kell, és nem is biztos, hogy tényleg dolgoznak rajta, sokszor csak a látszat kedvéért megy a cirkusz.

A hozzászólást -Kikisell- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-11 14:50

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-11 13:23
Létrehozva: #3873

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kikisell @ 2012-05-11 13:19) *
Nem én hoztam fel a problémát, csak én is leírtam a tapasztalataimat, hogy ez a másik oldal, ez is létezik, nem csak az, hogy megoldják. :-)

Bocs, ezen a téren elvesztettem a fonalat. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2012-05-11 13:19
Létrehozva: #3874

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-11 13:15) *
Nézd, nem akarom megmondani mit csinálj. Többen elmondtuk, hogy mi volna a járható út, ami leghelyesebb, több okból is. Mindennek ellenére nem vagy köteles megfogadni a leírtakat. Tényleg nem, hiszen önálló, felnőtt ember vagy, méglegelsz és döntesz saját belátásod szerint. A tanács senkit sem kötelez.
De egyben bizos lehetsz. Mi, akik azt javasoltuk, hogy menj el a rendőrségre, nem vagyunk meggyőzhetőek a tanácsunk ellenkezőjéről.smile.gif

Nem én hoztam fel a problémát, csak én is leírtam a tapasztalataimat, hogy ez a másik oldal, ez is létezik, nem csak az, hogy megoldják. :-)

A hozzászólást -Kikisell- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-11 13:20

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-11 13:15
Létrehozva: #3875

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kikisell @ 2012-05-11 13:02) *
Mondom, meg lehet próbálni, csak nem garantált a siker. Volt nekem ügyem munkáltatóval szemben is, másfél év után zárták le elévüléssel úgy, hogy minden bizonyíték egyértelmű volt, adatok tálcán, nem is egyszer kellett mennem tanúskodni - amire ha nem megyek el, akkor még rajtam hajthatnak be kártérítést, és az egyik időpontra még módosítást is kellett kérni, mert munkaidőből nem jöhettem el akkor már másik helyről -, aztán örülhettem, hogy legalább én tisztáztam magam. Szóval nem tudom, mennyire éri meg. Én még egyszer nem biztos, hogy végigjárnék egy ilyent. Volt osztálytársamék esete hasonló. Jelezni lehet, de bizonyos eseteknél van, hogy a bizonyíték se elég.

Nézd, nem akarom megmondani mit csinálj. Többen elmondtuk, hogy mi volna a járható út, ami leghelyesebb, több okból is. Mindennek ellenére nem vagy köteles megfogadni a leírtakat. Tényleg nem, hiszen önálló, felnőtt ember vagy, méglegelsz és döntesz saját belátásod szerint. A tanács senkit sem kötelez.
De egyben bizos lehetsz. Mi, akik azt javasoltuk, hogy menj el a rendőrségre, nem vagyunk meggyőzhetőek a tanácsunk ellenkezőjéről.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-11 13:16

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2012-05-11 13:02
Létrehozva: #3876

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-11 12:50) *
Itt tálcán nyújtod a nevét és a banki adatait. Csak eljárást kell indíttatni.

Mondom, meg lehet próbálni, csak nem garantált a siker. Volt nekem ügyem munkáltatóval szemben is, másfél év után zárták le elévüléssel úgy, hogy minden bizonyíték egyértelmű volt, adatok tálcán, nem is egyszer kellett mennem tanúskodni - amire ha nem megyek el, akkor még rajtam hajthatnak be kártérítést, és az egyik időpontra még módosítást is kellett kérni, mert munkaidőből nem jöhettem el akkor már másik helyről -, aztán örülhettem, hogy legalább én tisztáztam magam. Szóval nem tudom, mennyire éri meg. Én még egyszer nem biztos, hogy végigjárnék egy ilyent. Volt osztálytársamék esete hasonló. Jelezni lehet, de bizonyos eseteknél van, hogy a bizonyíték se elég.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-11 12:50
Létrehozva: #3877

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Kikisell @ 2012-05-11 11:54) *
Meg lehet próbálni, csak nekem az a tapasztalatom, hogy felveszik, aztán félre is rakják, a kerékpáromat is miután ellopták, a kutyát se érdekelte, pedig az kb. 60.000Ft érték volt.

Itt tálcán nyújtod a nevét és a banki adatait. Csak eljárást kell indíttatni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2012-05-11 11:54
Létrehozva: #3878

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-11 11:50) *
Inkább meg sem próbálja?

Meg lehet próbálni, csak nekem az a tapasztalatom, hogy felveszik, aztán félre is rakják, a kerékpáromat is miután ellopták, a kutyát se érdekelte, pedig az kb. 60.000Ft érték volt.

A hozzászólást -Kikisell- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-11 11:56

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-11 11:50
Létrehozva: #3879

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Kikisell @ 2012-05-11 10:18) *
Persze, csak kérdés, hogy utána aztán tényleg dolgoznak-e rajta, miután felvették papíron, vagy x idő után elévüléssel lezárják...

Inkább meg sem próbálja?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Kikisell
hozzászólás 2012-05-11 10:38
Létrehozva: #3880

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-11 10:27) *
Én hétfő délutánig várnék. Aztán egy utolsó figyelmeztető e-mail-t írnék. Ebben megírnám, hogy amennyiben nem jelentkezik, és nem utalja azonnal vissza a pénzt, negatív értékelést adok. Ezt a levelet elküldeném a biztonsag@vatera.com-ra is. Ha ennek hatására jövő péntekig nem kapnám meg vagy a pénzt, vagy a cuccot, benyomnám a negát.
Én ezt tenném.smile.gif De vannak nálam radikálisabbak és megengedőbbek is. Még hallgass meg pár véleményt.smile.gif

Én úgy döntöttem, hogy vasárnap estig várok válaszra, és szerdáig adtam haladékot, hogy postára adja, aztán megy a jelentés és a negatív, ha nem lesz eredmény.

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 192 193 194 195 196 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 21:19