IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2015-12-28 22:42
Létrehozva: #41

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Uhh, azért az emberi ragadósságnak is megvannak a határai, legalábbis, ami még a jó ízlésbe belefér.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=11550568
Az illetőt már másik néven tiltóra tettem, negatívot is adtam neki szerintem, erre csinált egy új nevet.
Hogyan lehet egy bizonyos embertől megszabadulni? BangHead.gif
Persze, ha mégsem ő az, akkor mea culpa, mert címet még nem kaptam.
Kedves Benz! Tudok valamit csinálni? huh.gif Ezzel a névvel nem igazán tehetem tiltóra, amíg a vásárlást nem fejezi be, mert több dolgot akar és megsértődik. Adjam a hülyét, mintha nem tudnám, hogy ugyanarról a fickóról van szó? Ön mit csinálna?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=8843626
A másik, első (nálam) nevét is kerestem, de nincs időm rá, mert muszáj lefeküdnöm, holnap nehéz nap lesz.
Nem bánnám, ha tudna valami bölcselettel segíteni. thank_you.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-27 09:47
Létrehozva: #42

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mercyless @ 2015-12-26 15:16) *
Le lehet valahogy tiltani őket? Mármint csoportosan?

Nem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Mercyless
hozzászólás 2015-12-26 15:16
Létrehozva: #43

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-05-27 17:45
Azonosító: 2 179 073

Üdv!
Van esetleg valakinek valami jó ötlete a "nem ellenőrzött" státuszú (a legtöbb 0 visszajelzésű) emberkék licitkorlátozásával kapcsolatban?
Már nem is tudom hanyadik olyan emberbe botlom aki jön,licitál,nyer,aztán se kép se hang.
Elég idegesítő dolog hogy nekem kell hajkurásznom,keresgélnem a kedves vásárlót,hogy ugyan már legyen szíves legalább válaszolni.
Le lehet valahogy tiltani őket? Mármint csoportosan?

+Quote Post
princeofwales13
hozzászólás 2015-12-25 22:05
Létrehozva: #44

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-18 15:28
Azonosító: 2 076 688

Igazából most nekem lenne problémám és hátha valakinek van valami jó ötlete. Egy 200.-Ft os terméket feladtam a karácsony előtti héten, de a feladóvevényt elveszítettem a nagy karácsonyi rohamban. Tudom én hibám, de mindenkivel megeshet. Viszont a gond, hogy a vevő "állítólag' nem kapta meg. Tudom, hogy feladtam, igazából ilyen, hogy a levél nem érkezett meg még nem is fordul elő velem. Bezzeg most mad.gif Bizonyítani a feladást nem tudom, szerintetek, ha visszautalom a vételárat és a postaköltséget az jó? Szinte biztos hogy negatív értékelést ad, mivel eléggé arrogáns és a stílusa sem túl megértő. Viszont nem szeretném egy ilyen eset miatt bukni a 100% + értékelésemet. Ilyen esetben a vatera szokta törölni a negatív értékelést? Van mit tennem?

Köszi thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-25 17:33
Létrehozva: #45

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(*Geller* @ 2015-12-25 16:32) *
Üdv. Egy olyan problémám lenne, hogy licitáltak az egyik termékemre. ...

Szia! A zöldekre nem vonatkozik a licitkorlátozás (ez az amit 98%-ra állítottál) mert TJF státusz, őket nem lehet csoportos tiltással sehol korlátozni.
A személyes tiltólista működik. Esetedben az a gond, hogy a licitet december 10-én tette (automatikus licit), így amíg nem licitálják felül az általa kínált összeget, addig ő a nyerő. Új licitet már nem tud nálad tenni.
(Sok órára elmentem itthonról. Megérkeztem, felhajtottam a tetejét és nem kellett belépnem. Nagyon kényelmes ez így. good2.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
*Geller*
hozzászólás 2015-12-25 16:32
Létrehozva: #46

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-22 20:40
Azonosító: 21 480

Üdv. Egy olyan problémám lenne, hogy licitáltak az egyik termékemre. Megnéztem az eladó adatlapját és miután tele van olyan negatívokkal, amik arra utalnak, hogy nem szereti sem átvenni, sem kifizetni az általa licitált termékek egy részét, letiltottam. Eleve nem értem, hogy miért nem lehet tiltólistára tenni olyanokat akiket beállítok, hogy mondjuk 98% alattiak ne licitálhassanak. Ugye ez csak a nem teljes jogú felhasználókra állítható be. Kérdezem én, hogy miért csak azokra, Mennyivel jobb egy teljes jogú Vaterás, aki átlag 10%-os negatívval kereskedik, de nem letiltható? A jelenlegi probléma az, hogy miután láttam, hogy a tag eléggé flegmán kezeli a szabályokat, az első licitje után személyes tiltólistára tettem. reméltem, hogy ha felüllicitálják, akkor következőre nem engedi a rendszer licitálni. Ez lenne ugye a logikus. De annak ellenére, hogy tiltólistára tettem, folyamatosan tud licitálni, ami minimum aggasztó a rendszer képességeit tekintve. Olyan összegnél járunk, ami miatt aggódom, hogy az illető esetleg nem fog fizetni, vagy bármilyen kifogást talál, hogy ne kellejen fizetnie. Legjobban attól tartok, hogy ha így lesz és én ezért negatívval értékelném, ő is így tesz bosszúból, és hát nem szeretném elrontani a 10 éve 100%-os mutatómat egy ilyen tag miatt. Kérdezném, hogy milyen lehetőségek vannak arra nézve, hogy a tiltó lista valóban működjön is?
Köszönettel:
Geller
Kellemes ünnepeket. ;)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-21 19:08
Létrehozva: #47

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-21 18:44) *
Kedves zejopy!

Nos...köszönöm a kérdést hehehmm.gif

Erről eszembe jutott valami. Igazából a témához nincs köze, legfeljebb csak az érzés, az is csak érintőlegesen smile.gif
Sok éve láttam egyszer egy kismamás topikot valami rózsaszín pink fórumon. Ott ment egy kegyetlen kirekesztő fajtája a nagy magyar mutyizásnak. Lehetett érezni a hónaljszagot vomit.gif
Hiába kepesztett ott egy rakás felhasználó, hogy eladja a babaruhákat - senki sem vásárolt tőlük. Az eladók és a vevők jelentős része nagyon bennfentes volt, csak egymástól vásároltak.
Másnak esélye sem volt.

Valami ilyesmi lenne itt is a helyzet, ha le lehetne tiltani a sok problémás TJF, regisztrált és reg nélküli felhasználót. Átgondoljuk smile.gif

Szép estét! smile.gif

Elindult a fantáziám. Elképzeltem, ahogy a kezdő anyai teendők technikai megvalósítása közepette böngészi a kismama fórumot és közben felfordul a gyomra. A kép hordoz némi humort is, de átjön, mennyire nem az Ön világa ez a kirekesztős fíling.
Aztán elképzeltem azt is, amint tudományos fejjel elővezeti a megfelelő helyen a javaslatomat. Az értetlen szemeket, amit a kollégái meresztenek, mert azt hitték idáig, hogy Ön egy beszámítható ember.biggrin.gif
Amúgy feltételezem, hogy mit érezhet/gondolhat az ilyen postok olvasásakor. Tehetetlenség, értetlenség, enyhe ingerültség. Ha jó napja van. Tételezzük fel, hogy mindig jó napja van.smile.gif
És a szomszédban (rossz helyre írt) témával kapcsolatban tud nekem technikai magyarázatot adni? Tudja, milyen kíváncsi vagyok és nem annyira szeretem, ha valamiben nem vagyok biztos.blush.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-21 18:44
Létrehozva: #48

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-21 14:29) *
Kedves Benz!

Nem értem, miért engedik a TJF státuszú felhasználókat licitálni, vásárolni.
Két problémás esetem is van a közelmúltból. Követelem, hogy minimum bejelölhessem, hogy tőlem nem vásárolhatnak zöldek:
http://antik.vatera.hu/porcelan/figuralis_...2158590647.html
http://ekszer-ora.vatera.hu/dragakoves_es_...2166846602.html
hehehmm.gif devil.gif

Kedves zejopy!

Nos...köszönöm a kérdést hehehmm.gif

Erről eszembe jutott valami. Igazából a témához nincs köze, legfeljebb csak az érzés, az is csak érintőlegesen smile.gif
Sok éve láttam egyszer egy kismamás topikot valami rózsaszín pink fórumon. Ott ment egy kegyetlen kirekesztő fajtája a nagy magyar mutyizásnak. Lehetett érezni a hónaljszagot vomit.gif
Hiába kepesztett ott egy rakás felhasználó, hogy eladja a babaruhákat - senki sem vásárolt tőlük. Az eladók és a vevők jelentős része nagyon bennfentes volt, csak egymástól vásároltak.
Másnak esélye sem volt.

Valami ilyesmi lenne itt is a helyzet, ha le lehetne tiltani a sok problémás TJF, regisztrált és reg nélküli felhasználót. Átgondoljuk smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-21 14:29
Létrehozva: #49

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Nem értem, miért engedik a TJF státuszú felhasználókat licitálni, vásárolni.
Két problémás esetem is van a közelmúltból. Követelem, hogy minimum bejelölhessem, hogy tőlem nem vásárolhatnak zöldek:
http://antik.vatera.hu/porcelan/figuralis_...2158590647.html
http://ekszer-ora.vatera.hu/dragakoves_es_...2166846602.html
hehehmm.gif devil.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir75
hozzászólás 2015-12-19 22:33
Létrehozva: #50

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-05 14:44
Azonosító: 2 074 325

IDÉZET(princeofwales13 @ 2015-12-19 08:14) *
Nem lehetne, hogy az így regisztráltaknak mondjuk 1 hét legyen a fizetési határidő és ha nem fizet vagy jelentkezik a termékért, akkor simán lehessen adni neki negatívot. Tudom az értékelés nem fogja meghatni, de legalább a terméket eladhatom másnak gyorsan és nem kell várnom heteket.

Senki nem tart vissza, hogy ezt a feltételt kikösd a termékleírásban, én is pont az ilyenek miatt írom ki már évek óta, hogy egy hét a fizetési határidő, előtte volt aki úgy gondolta, hogy mivel nem írtam ki semmi ilyesmit, ráér egy hónap múlva is fizetni akár biggrin.gif A kékeknél már ennyit sem várok mostanában, úgy sem tudják visszaadni az értékelést, azokból akik nem jelentkeznek 1-2 napon belül, azok nem is fognak a tapasztalataim szerint. Persze rugalmas vagyok, ha valaki szól, hogy másfél-két hét és fizet, akkor nem szoktam problémázni rajta.

+Quote Post
princeofwales13
hozzászólás 2015-12-19 08:14
Létrehozva: #51

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-18 15:28
Azonosító: 2 076 688

Sajnos igazat kell adjak, az előttem szólókhoz, mivel saját tapasztalataim alapján a 0-ás csak vásárlói regisztrációval rendelkezők egyre több bosszúságot okoznak nekem is. Licitálnak, majd eltűnnek, se kép se hang. Nekem viszont idő és pénz veszteség, hiszen min 2 hetet adok nekik, hogy jelentkezzenek, de addig is az árú áll, újra hirdetni nem tudom. Hiába adok 2 hét után negatívat, messze nem érdekli, hiszen majd más néven máskor újra regisztrál sad.gif
Valamit azért csak tenni kellene, hiszen ezen dolgok elszaporodása sem a vaterának sem az eladóknak nem jó. Közös érdekünk lenne, fellépni ellene.

Nem lehetne, hogy az így regisztráltaknak mondjuk 1 hét legyen a fizetési határidő és ha nem fizet vagy jelentkezik a termékért, akkor simán lehessen adni neki negatívot. Tudom az értékelés nem fogja meghatni, de legalább a terméket eladhatom másnak gyorsan és nem kell várnom heteket.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-11 19:59
Létrehozva: #52

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Razel58 @ 2015-12-11 18:23) *
Sziasztok.

Nem tudom ki hogy van vele de én nem vásárolnák tőle. http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=9490398

Van egy jó értékelése, semleges.biggrin.gif
"Sajnos nem tudtunk össze futni. Korrekt jó vaterás. Azért ajálom mindenkinek."

Érdekes, mert a vevőimmel nem összefutni szoktam, és ők sem futnak velem össze. Megbeszélünk egy konkrét helyet és időpontot. huh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2015-12-11 18:23
Létrehozva: #53

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 13:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

Sziasztok.

Nem tudom ki hogy van vele de én nem vásárolnák tőle. http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=9490398

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-06 19:14
Létrehozva: #54

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Javasolom tiltóra: irenke88
Nem olvas terméklapot, személyes átvétel után cirka egy hónappal pedig semlegesekkel dobálózik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-04 10:57
Létrehozva: #55

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(heydan44_a @ 2015-12-04 10:39) *
Sziasztok !

A nyilvános falon,”fixre tárgyalt” terméket átállítás után
„idegen” leütötte !
Mi a véleményetek ?
Üdv.
mad.gif director.gif

Tisztelt heydan44_a!

A termék azé, aki leütötte.

IDÉZET(abramsM1A2 @ 2015-12-04 02:40) *
Sziasztok!

Valójában megelőzési szándékkal szeretnék korlátozásokat a vásárlókkal szemben kérni(baráti körös és nálam is alakuló problémák okán),vagy ennek a lehetőségét.
Az hogy az én üzletemet ez mennyire rontja vagy sem,szerintem lényegtelen..meg ha opcionális a dolog az azt jelenti hogy az eladó bevállalja a forgalom csökkenését emiatt akár.
Igen valóban vásároltak tőlem kevés vagy 0 értékeléssel rendelkezők,sikeresek voltak..igen volt velük probléma : NEM,Én is 0-ról indultam,tudom milyen.

Nem csak az én tapasztalatom miatt írtam a kirohanásomat.
Baráti körben jó páran (rajtam kívúl 3-an) vateráznak(tak),javarészt ők licitálós dologban "utaznak" ,sajnos rengeteg szórakozó,unatkozó ember van akik az idődet,türelmedet,tönkreteszik,mert másnap már nem úgy gondolja,vagy csak szórakozik.
Én még azért nem szaladtam bele ebbe nagyon mert szinte már csak fix áron "értékesítek". kb 1-2% a licitálós aukció nálam,inkább a tudatos vásárlókra vagyok ráállva.
Én sem licitálok,esetleg felajánlok korrekt azonnali középutas vásárlást ,vagy fixen vásárlok.
Legyen kevés vevőm ,de határozott,tudja mit akar,és főleg hogy mennyiért.

Nekem a közeljövőben különösen fontos lesz az értékelés,minden eladásom után ugyanolyan alapossággal járok el mint az első eladásomnál..(legutóbb 120km-t autókáztam(12l-es fogyasztással) két elkevert csomag miatt,ráadásnak az egyik megsérült ,így elmentem a vevőhöz és személyesen visszafizettem a teljes vételárat+postát).
Nem akarok úgy járni mint barátaim akik jó pár "bosszúnegatív" áldozatai lettek,érdekes módon csak olyanoktól akiknek nem volt vesztenivalójuk.És sajnos hiába van 500 pozitívod,az emberek csak az 5-7 negatívodat látják.

1 év után feltettem egy terméket licitre(vigye akinek kell alapon vagy kidobom ) ..olyan ember vette meg akivel egyszerűen nem tudok dűlőre jutni,nem értem,logikátlan,óvódás stílusa van,flegma,de inkább pszichológiai eset.

Én értem hogy védeni kell a vásárlókat,hisz ez a vatera lényege,meg az értékelés rendszere,de az eladót is kellene védeni hiszen a bevételi oldal egyik részét ők generálják az üzemeltető számára,de legalábbis a lehetőségét megadni ha valaki ezt igényli és él a kockázataival...régen ezért szerettem a zárt aukciót,igaz nekem is sokat kellet "melóznom" mire gond nélkül beengedtek..de valamit valamiért.

Tisztelt abramsM1A2!

Továbbra is értelmetlen a téma és a leírt okfejtés is.
Regisztráció nélküli várásló nem írhat értékelést és nem licitálhat.
Ez a két tény cáfolja a levelében leírt teljes érvelését.
Semmivel sincs több probléma a reg nélküli vásárlókkal, mint a regisztráltakkal.

IDÉZET(bodo288 @ 2015-12-04 06:26) *
Tisztelt VATERA FELÜGYELET !
Csak egy pár kérdésem van: minek van a licitkorlátozás, ha simán vásárolhat tőlem olyan akinek ezer negatívja van és a százalékos mutatója pedig béka feneke alatt van nem hogy 100% lenne, amire nekem be van állítva? Miért?
Addig nem értékelek eladóként, míg a vevő nem adta le az értékelését. Rengeteg az alja ember. Miért engedik, hogy mindenféle regisztráció nélkül vásárolhassanak? Tudják, hogy a személyes adatok hozzáféréséhez Önök segítkeznek!? Mi van ha csak azért vesznek valakitől valamit, hogy megtudják az adatait? Saját magukat is szigorúbban vizsgálják és nem azt blokkolni, ha kérdeznek egy települést. Na ennyit a szabályaikról.

Tisztelt bodo288!

Legyen kedves megnevezni az ezer negatívos felhasználót.
A licitkorlátozás teljes jogú felhasználókra nem vonatkozik - ahogy ez a nevükből is következik.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
heydan44_a
hozzászólás 2015-12-04 10:39
Létrehozva: #56

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-12-04 10:12
Azonosító: 2 221 893

Sziasztok !

A nyilvános falon,”fixre tárgyalt” terméket átállítás után
„idegen” leütötte !
Mi a véleményetek ?
Üdv.
mad.gif director.gif

+Quote Post
bodo288
hozzászólás 2015-12-04 06:26
Létrehozva: #57

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-12-04 06:14
Azonosító: 2 221 813

Tisztelt VATERA FELÜGYELET !
Csak egy pár kérdésem van: minek van a licitkorlátozás, ha simán vásárolhat tőlem olyan akinek ezer negatívja van és a százalékos mutatója pedig béka feneke alatt van nem hogy 100% lenne, amire nekem be van állítva? Miért?
Addig nem értékelek eladóként, míg a vevő nem adta le az értékelését. Rengeteg az alja ember. Miért engedik, hogy mindenféle regisztráció nélkül vásárolhassanak? Tudják, hogy a személyes adatok hozzáféréséhez Önök segítkeznek!? Mi van ha csak azért vesznek valakitől valamit, hogy megtudják az adatait? Saját magukat is szigorúbban vizsgálják és nem azt blokkolni, ha kérdeznek egy települést. Na ennyit a szabályaikról.

+Quote Post
abramsM1A2
hozzászólás 2015-12-04 02:40
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-12-03 11:24
Azonosító: 2 221 453

Sziasztok!

Valójában megelőzési szándékkal szeretnék korlátozásokat a vásárlókkal szemben kérni(baráti körös és nálam is alakuló problémák okán),vagy ennek a lehetőségét.
Az hogy az én üzletemet ez mennyire rontja vagy sem,szerintem lényegtelen..meg ha opcionális a dolog az azt jelenti hogy az eladó bevállalja a forgalom csökkenését emiatt akár.
Igen valóban vásároltak tőlem kevés vagy 0 értékeléssel rendelkezők,sikeresek voltak..igen volt velük probléma : NEM,Én is 0-ról indultam,tudom milyen.

Nem csak az én tapasztalatom miatt írtam a kirohanásomat.
Baráti körben jó páran (rajtam kívúl 3-an) vateráznak(tak),javarészt ők licitálós dologban "utaznak" ,sajnos rengeteg szórakozó,unatkozó ember van akik az idődet,türelmedet,tönkreteszik,mert másnap már nem úgy gondolja,vagy csak szórakozik.
Én még azért nem szaladtam bele ebbe nagyon mert szinte már csak fix áron "értékesítek". kb 1-2% a licitálós aukció nálam,inkább a tudatos vásárlókra vagyok ráállva.
Én sem licitálok,esetleg felajánlok korrekt azonnali középutas vásárlást ,vagy fixen vásárlok.
Legyen kevés vevőm ,de határozott,tudja mit akar,és főleg hogy mennyiért.

Nekem a közeljövőben különösen fontos lesz az értékelés,minden eladásom után ugyanolyan alapossággal járok el mint az első eladásomnál..(legutóbb 120km-t autókáztam(12l-es fogyasztással) két elkevert csomag miatt,ráadásnak az egyik megsérült ,így elmentem a vevőhöz és személyesen visszafizettem a teljes vételárat+postát).
Nem akarok úgy járni mint barátaim akik jó pár "bosszúnegatív" áldozatai lettek,érdekes módon csak olyanoktól akiknek nem volt vesztenivalójuk.És sajnos hiába van 500 pozitívod,az emberek csak az 5-7 negatívodat látják.

1 év után feltettem egy terméket licitre(vigye akinek kell alapon vagy kidobom ) ..olyan ember vette meg akivel egyszerűen nem tudok dűlőre jutni,nem értem,logikátlan,óvódás stílusa van,flegma,de inkább pszichológiai eset.

Én értem hogy védeni kell a vásárlókat,hisz ez a vatera lényege,meg az értékelés rendszere,de az eladót is kellene védeni hiszen a bevételi oldal egyik részét ők generálják az üzemeltető számára,de legalábbis a lehetőségét megadni ha valaki ezt igényli és él a kockázataival...régen ezért szerettem a zárt aukciót,igaz nekem is sokat kellet "melóznom" mire gond nélkül beengedtek..de valamit valamiért.

+Quote Post
romy15
hozzászólás 2015-12-03 23:50
Létrehozva: #59

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-12-02 21:17
Azonosító: 2 221 356

IDÉZET(svejku @ 2015-12-02 22:13) *
A szabályok megengedik, tehát nem szabálytalan. Látatlanban nem akar Veled üzletet kötni, mert nullás vagy. Ennek oka lehet rossz tapasztat, de szerintem inkább csak előítélet. Azt már elfelejtette, hogy ő is nullásként kezdte...
Javaslom sürgősen nézz másik eladó után!

Igazad van! Köszönöm. Bízom benne, hogy találok kedves, megbízható eladót/eladókat és örömmel vásárolhatok tőlük! smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-03 22:26
Létrehozva: #60

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(abramsM1A2 @ 2015-12-03 11:43) *
Ki akarom tiltani a nem regisztrált vásárlókat egyértelműen válogatás nélkül..a regisztrációt meg emeljék meg akár 2000ft-os utaláshoz kötve bankszámláról,és utána ezt jóvá lehet írni...megoldhatnák ha akarnák,aki meg nem akar regisztrálni az menjen a kék hajú patkánnyal fémjelzett oldalakra biztonsággal vásárolni.(bár tudom hogy pont az ilyen olcsójánosokat akarta a vatera idecsábítani)

Eddig ezeket a reg nélküli vásárlókat értékelte:

i7s3xd(1) (Eladó) Pozitív 2015.11.30. 18:05:15 2154477593
Gyors,pontos,precíz partner..csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást !

vgmjap(1) (Eladó) Pozitív 2015.11.30. 17:59:33 2154761825
Szimpatikus ,rugalmas,és egyben kiváló partner. További sikeres vaterázást kívánok,csak ajánlani tudom 100% pozitív.

0u2xob(1) (Eladó) Pozitív 2015.11.04. 14:00:24 2127110645
Gyors,pontos vásárló,minden a legnagyobb rendben történt,csak ajánlani tudom másoknak is ! Köszönöm a vásárlást !

wzgw4y(1) (Eladó) Pozitív 2015.08.31. 06:45:21 2040565637
Minden ok.

5xbnk0(1) (Eladó) Pozitív 2015.06.29. 18:29:51 2077217345
Villámgyors tudatos vásárló,külön köszönet a bizalomért..nagyon kedves,precíz vásárló,minden

3dqbn9(1) (Eladó) Pozitív 2015.05.17. 16:48:23 2077217396
Gyors,pontos,kifogástalan vásárló csak ajánlani tudom ! Köszönöm a vásárlást !

p1owch(1) (Eladó) Pozitív 2014.07.27. 15:30:15 1933558145
Gyors,pontos,határozott vásárló,köszönöm a vásárlást !

Mi a probléma? Nem forinttal fizettek?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1348 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-07 02:22