IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1338 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
kraszi64
hozzászólás 2015-02-25 09:41
Létrehozva: #41

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-12-16 23:19
Azonosító: 67 601

IDÉZET(Lütyő1 @ 2015-01-27 16:43) *
Sziasztok!

Engem az a probléma érdekelne, hogy valóban nem lehet tenni semmit bizonyos "paranormális" felhasználókkal? Engem marhára felhúz, amikor kérdezek valamit, és nem válaszol, hanem egyszerűen kitörli a kérdést..Nem egyszeri alkalom sajnos..Szóval lehet ezekkel tenni valamit, vagy bele kell nyugodni?

Szerintem sajnos ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, bár esetleg érdemes a Vaterának jelezni az ügyfélszolgálaton keresztül. De nekem úgy rémlik, csak az úgynevezett profi eladóknak van válaszadási kötelezettségük.

Ennél egyébként velem még „érdekesebb” dolog történt a minap... Élő állatot -- sárga amano garnélákat -- szerettem volna venni, és megkérdeztem az eladót, hogy egészséges-e (problémamentes-e) az akvárium, ahonnan származnak. (Nyilván nem szeretnék semmit behurcolni a sajátomba.) Erre válaszolt ugyan, viszont letiltott (99,7%-os vagyok, 654 pozitív értékeléssel). Elég érdekes hozzáállás...
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-20 18:24
Létrehozva: #42

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(tymbazar @ 2015-02-20 12:37) *
...biztos megállt valahol és szakított rám időt ...

Még szerencse, hogy ebben a munkakörben (7,5 t. össztömeg feletti menetíróval felszerelt gépjárművek) szigorúan szabályozott a napi munkaidő, így az alapesetben napi 9 óra lehet, de legkésőbb 4,5 óra után meg kell állni egy 45 perces pihenőre. Valószínűleg ebből az értékes henyélésből szánt önre pár percet. biggrin.gif
IDÉZET(tymbazar @ 2015-02-20 12:37) *
...különben is csak 2000 forintról beszélünk?!...

Húúú, de bicskanyitogatóan pocsék szöveg. Mert itt nem csak erről van szó, sok másról is, de ezt mindannyian tudjuk. Éppen ezért mindenképp célszerű lenne megosztani partnere nevét. Ez nem intimpistáskodás, csak önvédelem. Ha úgy gondolja, hogy ez veszélyezteti ennek a nyögvenyelős üzletnek a sikerét, akkor legkésőbb, ha lezárult a dolog. Ez azért fontos, mert a fórum célja a tapasztalatok megosztása. Jóké, rosszaké egyaránt. Az, hogy van ilyen partner, nem újdonság sajnos. Éppen ezért kellene tudnunk kiről is van szó, hogy legalább az idelátogatók ne járjanak így.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-20 18:26

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2015-02-20 13:37
Létrehozva: #43

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 11:39
Azonosító: 2 009 674

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-19 20:36) *
Érdekesek ezek az utazási kifogások, mert a felület közkeletű neve, ahol ügyködünk: világháló. Én nem vagyok kamionos, de teljesen más természetű munkám révén kódorgok itt-ott és bizton mondom, bármelyik szutykos parkolóból is el lehet intézni szinte mindent. Persze nem akarásnak nyögés a vége.

Most kaptam egy e-mailt a kamionostól ( biztos megállt valahol és szakított rám időt ) és közölte velem,hogy Ő senkit nem akar átvágni,de ilyen az élet. Ha menni kell akkor menni kell és különben is csak 2000 forintról beszélünk?!
Azt írta még,hogy a hétvégén ér haza és ha gondolom akkor elutalja a pénzt ( mennyire nagylekű,hogy a leütött terméket kifizeti ). Megírtam neki,hogy rendben hétfő estig várok a pénzre ( szerintem ez így korrekt ). Most már csak abban bízok,hogy az utalás előtti pillanatban nem kell neki ismét autóra ülni?! Egy dolog miatt sántít nekem ez a dolog. Ha hétvégén utal akkor biztosan netbankról fog utalni,viszont ha netbanról utal akkor azt menet közben is megtehette volna mondjuk az idő alatt amíg megáll és ír nekem egy e-mailt?! Na mindegy remélem rendben lezárúl minden és tényleg csak valami félreértésről volt szó!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-19 21:36
Létrehozva: #44

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tymbazar @ 2015-02-19 14:09) *
... azonnal el kellett neki menni dolgozni és nem tudja,hogy tud-e utalni?!...
Ez nekem sem volt betervezve,kamionozok. ..

Érdekesek ezek az utazási kifogások, mert a felület közkeletű neve, ahol ügyködünk: világháló. Én nem vagyok kamionos, de teljesen más természetű munkám révén kódorgok itt-ott és bizton mondom, bármelyik szutykos parkolóból is el lehet intézni szinte mindent. Persze nem akarásnak nyögés a vége.

--------------------

+Quote Post
Ateza150
hozzászólás 2015-02-19 15:42
Létrehozva: #45

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2015-02-08 09:13
Azonosító: 2 155 213

IDÉZET(tymbazar @ 2015-02-19 14:09) *
Szép napot! Sikerült összefutnom egy elég érdekes vevővel. ...

Ilyenkor nagy segítség lenne, ha betennél egy linket az aukcióról, vagy a felhasználóról. Senki sem szívesen üzletel ilyen "vevővel".

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2015-02-19 15:09
Létrehozva: #46

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 11:39
Azonosító: 2 009 674

Szép napot! Sikerült összefutnom egy elég érdekes vevővel. Kedden 11 óra tájban leütött egy terméket az illető. A kapcsolatot azonnal felvette velem és közölte,hogy neki sürgős lenne az alkatrész és 16 óra körül utal. Az utalása 1 óra múlva a számlámon lesz és azt szeretné,hogy szerdán mindjárt adjam is fel neki a terméket mert sürgős neki az alkatrész. Mondtam neki,hogy 1 óra utalási idő szerintem necces,de mindegy. Természetesen kedden este nem jött meg a pénz,ettől függetlenül szerda reggel becsomagoltam a terméket és vártam az utalásra,hogy azonnal feladjam. Közben a műhelybe bejött egy illető és keresett alkatrészeket,köztük a leütött alkatrészre is szüksége lett volna. Nem adtam neki oda mert mondtam,hogy el van adva a termék,megvették a vaterán. Szerda este írtam a vaterás vevőnek,hogy egész nap vártam az utalására,de nem jött meg és ezért nem tudtam feladni. Erre a mai napon kaptam egy e-mailt tőle,hogy azonnal el kellett neki menni dolgozni és nem tudja,hogy tud-e utalni?! Írtam neki,hogy akkor most mi legyen? Mikor fog utalni stb....? Erre kaptam egy választ,"hát nem tudom! Ez nekem sem volt betervezve,kamionozok. Legfeljebb kapok egy negatívot? nem tudom,hogy mikor érek vissza sajnálom"
Miután elolvastam az értékeléseit akkor láttam,hogy ez nem az első esete volt,már mással is megtette ezt.
Nekem konkrétan nem az a bajom,hogy nem vette meg az alkatrészt,hanem az,hogy ha én nem írok neki akkor nem szólt volna. mert az a kifogás amit elmondott az életszerűtlen. Ugyanis ha tényleg a mai napon azonnal reggel 9 órakor kamionba kellett ülnie ( ekkor küldte az e-mailt ) akkor miért nem utalt előbb mint azt megígérte. Ha pedig a leütés után közvetlenül kellett kamionba ülnie akkor miért nem szólt,hogy bocs,de mégsem kérem a terméket?!

+Quote Post
Lütyő1
hozzászólás 2015-02-16 18:05
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 14:38
Azonosító: 131 749

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-01-27 22:47) *
A kérdés kitörlése még nem feltétlenül paranormális jelenség. Ha látta őket kanalat hajlítani, az már érdekesebb lehet good.gif
Ez utóbbi esetben bölcsebb belenyugodni.

Nem, a kitörlése valóban nem az..Csak engem még úgy neveltek,hogy ha kérdeznek válaszoljak..Na ez a felhasználó pld egy szót se válaszolt még soha..

IDÉZET(zejopy @ 2015-01-27 23:02) *
Sok esetben a kérdés is generálhat egy ilyen következményt.
Dehogy! El kell tőlük tanulni.biggrin.gif

Igen, ez is megtörténhet. De ha rákérdezek egy cipő belső talphosszára az valóban ez a kategória lenne?Sajnos ez épp egy olyan termék, aminél a tényleges méret számít,és jó is lenne tudni mekkora a kinézett lábbeli..Persze az is lehet hogy nem tud mérni, de az alapfokú iq-t azért feltételezem, ha már írni(leírást) tud, mégha hiányosan is..

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-16 13:06
Létrehozva: #48

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Doraf02 @ 2015-02-16 08:18) *
Sziasztok! Ne haragudjatok, viszonylag új vagyok a Vatera/Tesz-vesz oldalon, s lenne egy problémám. Vásárolt tőlem egy hölgy most szombaton egy kis ruhát. Írtam neki e-mailt kettőt is, telefont nem veszi fel. Közben láttam, hogy a tegnapi napon kétszer is volt itt bent, ezért gyanítom, hogy e-maileket is néz, főleg úgy, hogy vesz valamit, így elvárható lenne a kapcsolattartás. Na már most a hölgy füle botját sem... Az adatlapja elkeserítő, 60(!!!!!) semleges és 13(!!!) negatív értékelése csüng az oldalán, nem is értem hogy lehet még itt!!! Bevallom őszintén, nagyon nem szeretnék egy ilyen vevő miatt negatívot kapni, mert felteszem, ha én azt adok, akkor Ő is azt fog, holott, én kerestem, vártam. Meddig lehet húzni az effajta eseteket?? Mégis ilyenkor mi az "illő", meddig van várakozó tendencia??? Ha a Vatera oldalán, ahol leütötte a terméket, felszólítom, hogy vegye már fel velem végre a kapcsolatot, úgy látják a moderátorok, hogy nem oké a szitu? Így is adhat negatívat??? Ha igen, akkor mire fel??? Légyszi segítsetek, hátha járt már valaki így sad.gif Tanácstalan vagyok sad.gif
Köszönöm előre is! Szép napot Mindenkinek! Doraf02

Mindenki járt már így és nincs semmi baj.smile.gif
Először is, lehet, hogy még nézelődik nálad. Vagy egyszerűen lassú. Úgy gondolja, hogy ráér. Pár napig ne aggódj. Mondjuk kedden írj neki egy emlékeztető (kedves) levelet, de a címzetthez add hozzá a biztonsag@vatera.com címet is, így a Vateránál meglesz a próbálkozásod. Fogsz visszakapni egy ticket számot is, azt őrizd meg. Amúgy nagyon sok esetben már csak azért is válaszolnak ilyenkor, mert látják, hogy a megkeresés a Vatera felé is elment. Ha mégsem válaszol, akkor a hétvégén írj egy levelet, amiben szabsz egy határidőt a jelentkezésre, amikor az aukciót újraindítod. Ha nem válaszol - a határidő lejártáig - értékelhetsz, ha bosszúnegatívot ad, akkor a ticket számos levelezésre hivatkozva tudod kezdeményezni az értékelés törlését. A törlés nem automatikus, egyedi elbírálás alapján történik. Végig maradj nyugodt és tárgyilagos, ha tudsz, legyél kedves is. Ebben segítség lehet, ha arra gondolsz, hogy esetleg más ritmusban gondolkodik, mint te.

Más, tulajdonképpen ezért jöttem, gondoltam kupec kollégáimmal megosztok egy érdekes (új) vevői magatartást, ami alkalmanként kedvesen és észrevétlenül pénzeket húzhat ki a mi zsebünkből, kevésbé elegáns módon. Többedszer szúrt szemet, hogy a vevő postapontot jelöl meg a vásárláskor. Mivel nem ír mást, az ember buzgón összesít, az alacsonyabb, postapontos költséggel számolva. Aztán megírja, hogy utalt és a levélbe belebiggyeszti a lakcímét. Abban az esetben, ha az embernek több eladása van, netán sok kicsi, hasonló árfekvésben, akkor simán megrendeli a futárt lakcímre, és ha rohan-kapkod, észre sem veszi, hogy megrövidült. Én eddig mindig észrevettem rendelés előtt (vagy amit nem vettem észre, arról nem tudok biggrin.gif). Van az embernek egy munkafolyamata, az enyém nagyon precíz, mert nagyon sok kötelezettségem és munkám van más irányokban is, azzal a bizonyos egy darab fenekemmel 5-6 lovat tartok kordában, tehát kell a precizitás a tévedések elkerülésének érdekében. De most már ott tartok, hogy minden futárrendelésnél ellenőrzöm az összeget, a megrendelőlapot és a levelezést. Értelemszerűen ez plusz munka. A minimum eltérés 150 Ft egyébként az én postai szerződésem alapján, tehát tényleg nem mindegy, főleg kis értékű eladásnál.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-16 13:07

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Doraf02
hozzászólás 2015-02-16 09:18
Létrehozva: #49

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-02-16 09:09
Azonosító: 2 155 311

Sziasztok! Ne haragudjatok, viszonylag új vagyok a Vatera/Tesz-vesz oldalon, s lenne egy problémám. Vásárolt tőlem egy hölgy most szombaton egy kis ruhát. Írtam neki e-mailt kettőt is, telefont nem veszi fel. Közben láttam, hogy a tegnapi napon kétszer is volt itt bent, ezért gyanítom, hogy e-maileket is néz, főleg úgy, hogy vesz valamit, így elvárható lenne a kapcsolattartás. Na már most a hölgy füle botját sem... Az adatlapja elkeserítő, 60(!!!!!) semleges és 13(!!!) negatív értékelése csüng az oldalán, nem is értem hogy lehet még itt!!! Bevallom őszintén, nagyon nem szeretnék egy ilyen vevő miatt negatívot kapni, mert felteszem, ha én azt adok, akkor Ő is azt fog, holott, én kerestem, vártam. Meddig lehet húzni az effajta eseteket?? Mégis ilyenkor mi az "illő", meddig van várakozó tendencia??? Ha a Vatera oldalán, ahol leütötte a terméket, felszólítom, hogy vegye már fel velem végre a kapcsolatot, úgy látják a moderátorok, hogy nem oké a szitu? Így is adhat negatívat??? Ha igen, akkor mire fel??? Légyszi segítsetek, hátha járt már valaki így sad.gif Tanácstalan vagyok sad.gif
Köszönöm előre is! Szép napot Mindenkinek! Doraf02

+Quote Post
apuska2
hozzászólás 2015-02-11 07:19
Létrehozva: #50

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-08 12:59
Azonosító: 16 045

Kizárásra érett:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=9475296

Üdv

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-01-28 00:02
Létrehozva: #51

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Engem az a probléma érdekelne, hogy valóban nem lehet tenni semmit bizonyos "paranormális" felhasználókkal? Engem marhára felhúz, amikor kérdezek valamit, és nem válaszol, hanem egyszerűen kitörli a kérdést..Nem egyszeri alkalom sajnos..Szóval lehet ezekkel tenni valamit, vagy bele kell nyugodni?

Sok esetben a kérdés is generálhat egy ilyen következményt.

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-01-27 22:47) *
...Ha látta őket kanalat hajlítani, az már érdekesebb lehet good.gif

Dehogy! El kell tőlük tanulni.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-01-27 23:47
Létrehozva: #52

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

Sziasztok!

A kérdés kitörlése még nem feltétlenül paranormális jelenség. Ha látta őket kanalat hajlítani, az már érdekesebb lehet good.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-01-27 21:15
Létrehozva: #53

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2015-01-27 14:49) *
Kedves Benz!
Köszönöm smile.gif

Én is. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2015-01-27 13:15) *
és azért Eff tud felmutatni ezt-azt a szövevényességén felül is. mosking.gif

Megnyugodtam. tongue.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-01-27 13:15) *
.. punish.gif

Vóót verekedni? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
Lütyő1
hozzászólás 2015-01-27 17:43
Létrehozva: #54

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-10 14:38
Azonosító: 131 749

Sziasztok!

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2015-01-27 15:49
Létrehozva: #55

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-01-27 14:46) *
Kedves Hathor14!

Tudomásom szerint igen. De azért fő az óvatosság mosking.gif

Kedves Benz!
Köszönöm smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-01-27 15:46
Létrehozva: #56

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Hathor14 @ 2015-01-27 11:55) *
Kedves Benz smile.gif
A fenti szabály még érvényben van?

Kedves Hathor14!

Tudomásom szerint igen. De azért fő az óvatosság mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-01-27 14:15
Létrehozva: #57

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Semlegest még adhat, hacsak nem változott a szabály fejvakar.gif
Ezt még Benz írta tavaly májusban:
"A 21 napos értékelés szabály bevezetésekor életbe lépett az a módosítás, miszerint az inaktív felhasználók csak a tranzakciók sikerességét tudják értékelni. Sikeres bejelölés esetén automatikusan pozitív minősítést kap az értékelt, sikertelennél semlegest. A szöveges rész ilyenkor kitöltetlen marad. "

Kedves Benz smile.gif

Igen, tehát a 60 napot végig kell drukkolni, illetve már csak 39-et. De ha megkapja is, gondolom azt is törlik, és ideiglenesen is szebb a semleges, mint a negatív. Na meg azért ilyenkor szerintem mindkét fél eddigi teljesítményére is rápillantanak, és azért Eff tud felmutatni ezt-azt a szövevényességén felül is.mosking.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2015-01-27 12:54) *
Szia. wave.gif
Nem ártott volna figyelnem jobban. Azaz t.képpen megvezetett, mert mikor csütörtökön fel is hívtam, némi zavart hebegés után derült ki, ő a testvér. mosking.gif A licitáló a szokásos külföldi útján van. Szóval azt ígérte, hétvégén átjön. Ezt elhittem és megszavaztam a bizalmat túl a 21. napon. Hiba volt. De ha így esett és úgy is fizetem a jutalékot, jelölhettem volna sikeres negára is.

Igen, bizonyos számszaki okok miatt létrejöttet jobb lett volna jelölni, de szerintem erről beszéltünk is a hétvégén, csak ezek szerint elfelejtetted. punish.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-01-27 13:54
Létrehozva: #58

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

"A 21 napos értékelés szabály bevezetésekor életbe lépett az a módosítás, miszerint az inaktív felhasználók csak a tranzakciók sikerességét tudják értékelni. Sikeres bejelölés esetén automatikusan pozitív minősítést kap az értékelt, sikertelennél semlegest. A szöveges rész ilyenkor kitöltetlen marad. "

Kedves Benz smile.gif

Szia. wave.gif
Nem ártott volna figyelnem jobban. Azaz t.képpen megvezetett, mert mikor csütörtökön fel is hívtam, némi zavart hebegés után derült ki, ő a testvér. mosking.gif A licitáló a szokásos külföldi útján van. Szóval azt ígérte, hétvégén átjön. Ezt elhittem és megszavaztam a bizalmat túl a 21. napon. Hiba volt. De ha így esett és úgy is fizetem a jutalékot, jelölhettem volna sikeres negára is.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2015-01-27 13:56

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2015-01-27 12:55
Létrehozva: #59

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2015-01-27 10:54) *
Ez már nem gond, köszönöm. smile.gif

Kedves Benz smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-01-27 11:54
Létrehozva: #60

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-01-27 08:39) *
Ő az a testvér?

Igen és aki a nem megkapott levélre válaszol, hogy nem kapta meg. mosking.gif
..így az ember megspórolja magának a bosszúértékelés törlését.

Ez már nem gond, köszönöm. smile.gif
mosking.gif Jogos vágy. .. ne köpködd szét a szotyihéjat,

Aligha. Amúgy sem találom a fogamat. biggrin.gif
ne molesztálj idős hölgyeket azért, mert hangosan kopog a botjuk, és illedelmesen köszönj, ha bemész a munkahelyedre. biggrin.gif (Botsánat mosking.gif )

Ők szoktak engem. Benn vagyok. Köszöntem volna, de nem volt kinek.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2015-01-27 11:55

--------------------

+Quote Post

1338 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-02 00:32