IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1356 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
svejku
hozzászólás 2016-12-22 23:00
Létrehozva: #41

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2016-12-21 22:02) *
Valamelyik nap beszéltem svejkuval telefonon. Azt mondta, hogy nem normális részemről az, ahogy postázom a cuccokat. biggrin.gif Hát lehet, hogy tényleg nem, de ennél mindenképpen hatékonyabb.laugh.gif

IDÉZET(bociboy75 @ 2016-12-22 20:51) *
smile.gif smile.gif Igen szerintem mi vagyunk a furák,akik esetleg 1 napon belül feladják a megvett cuccot......

Hamá' így meg lettem szólítva, nem pontosan erre mondtam amit mondtam. smile.gif
A gyorsaság szerintem is elsődleges fontosságú, ha már a vevő megtisztel a bizalmával annyira, hogy előre elutalja a motyó árát, akkor kutya kötelességünk késedelem nélkül eljuttatni neki. Én például gyakran az utalás napján beviszem a postára az MPL futárral megrendelt árut, azért, hogy egy nappal hamarabb megkapja.
De én sosem csomagolok előre... smiley-char124.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
bociboy75
hozzászólás 2016-12-22 20:51
Létrehozva: #42

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-05-29 21:12
Azonosító: 2 297 053

IDÉZET(zejopy @ 2016-12-21 22:02) *
Valamelyik nap beszéltem svejkuval telefonon. Azt mondta, hogy nem normális részemről az, ahogy postázom a cuccokat. biggrin.gif Hát lehet, hogy tényleg nem, de ennél mindenképpen hatékonyabb.laugh.gif

smile.gif smile.gif Igen szerintem mi vagyunk a furák,akik esetleg 1 napon belül feladják a megvett cuccot......

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-12-21 22:02
Létrehozva: #43

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bociboy75 @ 2016-12-21 20:27) *
...
Ez szerintem nem hosszú folyamat,hanem sima lustaság....

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
bociboy75
hozzászólás 2016-12-21 20:27
Létrehozva: #44

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2016-12-20 19:23) *
Igen, van. És az a valaki pozitívan értékelte az adásvételt. unsure.gif Azt hiszem, ennyi idő után jogod van elállni a vásárlástól. Az eddigi levelezést mindenképpen mentsd el, jól jöhet, ha esetleg nem olyan értékelést kapsz tőle, amivel nem értesz egyet.
Mellékesen megjegyzem, hogy érdekesnek találom ennek a (szerencsére) semleges értékelésnek a szövegét:
Az eladó megbízottja több mint egy hét után adta fel a csomagot így nem érkezett meg időben gondolom tanul a hibából! Ennek fényében a partnert ajánlom.

Sajnos nem úgy néz ki mint aki tanult belőle.Azt nézem,hogy van aki most értékelte az eladást pozitívra,pedig több mint két hét alatt kapta meg a megvett termékért.
Nem értek egy-két vevőt.
Nekem tegnapelőtt írta azt,hogy majd a tegnapi nap feladja nekem a termékeket és elnézést kér a "hosszú folyamatért"
Ez szerintem nem hosszú folyamat,hanem sima lustaság.Ennyire becsüli a vevőit.
Írtam neki tegnap reggel,hogy csak a pénzem utalja vissza és ennyi,ha már több mint két hét alatt nem tudta postára adni azt amit kifizettem neki.Persze nem is válaszolt és a pénzemet sem sikerült visszaküldenie.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-12-20 19:23
Létrehozva: #45

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bociboy75 @ 2016-12-20 18:49) *
Sziasztok!
Egy problémás eladót szeretnék jelezni.Az illetőtől 12.04.-én vásároltam pár darab matchboxot.A számlaszámot második kérésre adta meg csak meg,de 12.07.-én fizettem a termékeket és vártam.1 hét után kérdeztem tőle,hogy hogyan áll a foxpot feladás,vagy elküldené a csomagszámot,hogy megnézzem a hogy is áll a szállítás,de semmi választ nem kaptam.Párszor még kérdeztem tőle a csomagszámát,de azokra sem válaszolt.Nagy nehezen a tegnapi nap küldött egy üzenetet azzal,hogy ma feladja a csomagot nekem,de persze semmi csomagszámot sem kaptam a feladásról.Ma jeleztem is neki,hogy csak a pénzt kérem már vissza,nevetséges,hogy 2 hetet vártam eddig a nagy semmire,amit ki is fizettem.Most utána néztem az értékeléseknél és látom,hogy pont ma írt valaki akinek 2 hét után postázott csak.
Szerintem eléggé problémás a hölgy,aki a testvére nevében vaterázik.
Az eladó vaterás neve: pab911_a
Üdv

Igen, van. És az a valaki pozitívan értékelte az adásvételt. unsure.gif Azt hiszem, ennyi idő után jogod van elállni a vásárlástól. Az eddigi levelezést mindenképpen mentsd el, jól jöhet, ha esetleg nem olyan értékelést kapsz tőle, amivel nem értesz egyet.
Mellékesen megjegyzem, hogy érdekesnek találom ennek a (szerencsére) semleges értékelésnek a szövegét:
Az eladó megbízottja több mint egy hét után adta fel a csomagot így nem érkezett meg időben gondolom tanul a hibából! Ennek fényében a partnert ajánlom.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bociboy75
hozzászólás 2016-12-20 18:49
Létrehozva: #46

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!
Egy problémás eladót szeretnék jelezni.Az illetőtől 12.04.-én vásároltam pár darab matchboxot.A számlaszámot második kérésre adta meg csak meg,de 12.07.-én fizettem a termékeket és vártam.1 hét után kérdeztem tőle,hogy hogyan áll a foxpot feladás,vagy elküldené a csomagszámot,hogy megnézzem a hogy is áll a szállítás,de semmi választ nem kaptam.Párszor még kérdeztem tőle a csomagszámát,de azokra sem válaszolt.Nagy nehezen a tegnapi nap küldött egy üzenetet azzal,hogy ma feladja a csomagot nekem,de persze semmi csomagszámot sem kaptam a feladásról.Ma jeleztem is neki,hogy csak a pénzt kérem már vissza,nevetséges,hogy 2 hetet vártam eddig a nagy semmire,amit ki is fizettem.Most utána néztem az értékeléseknél és látom,hogy pont ma írt valaki akinek 2 hét után postázott csak.
Szerintem eléggé problémás a hölgy,aki a testvére nevében vaterázik.
Az eladó vaterás neve: pab911_a
Üdv

+Quote Post
szuros19
hozzászólás 2016-12-18 13:50
Létrehozva: #47

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-02-03 15:14
Azonosító: 2 155 159

Sziasztok! Karácsonyra elég sok mindent netes vásárlással szereztem be. Innen is több mindent vettem, de sajnos belefutottam egy hibás termékbe is. Az eladónak jeleztem is rögtön, hogy hibás a ruha, nagyon jól látható helyen. El is ismerte utólag, hogy az, de úgy gondolta én álljam a több mint 1000ft postaköltséget, hogy visszaküldjem neki. Írtam neki, hogy ez nem korrekt, hisz az ő hibája, hogy hibás terméket adott el nekem. De közölte akkor is én álljam a postát, sőt majd akkor kapom csak vissza az átutalt pénzem, ha ő megkapta a terméket és pozitívan értékelem. indoka: ő nem akar bukni ezen az üzleten, így fizessek én a semmiért. Írtam a kapcsolatfelvételre, hogy mit tudok ilyenkor tenni. De gondolom semmit, mert én ezekkel a feltételekkel nem fogom visszapostázni neki.
De szerencsére a többi vásárlásom pozitív volt.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-12-12 10:23
Létrehozva: #48

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(EBal205 @ 2016-12-12 09:30) *
Ajánlom mindenki figyelmébe mad.gif !

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=821390

Sima légipostával ajánlja a termékeit, viszont amikor nem küldi el a terméket akkor arra hivatkozik, hogy vásárlás után!!!! ajánlja fel az ajánlott küldemény opciót. Természetesen a Dante International Kft. osztja ezt a véleményt, mert haszna van belőle.

Kérem mindenki okuljon belőle (legalább addig, míg látszódik ez a bejegyzés).

Legyen kedves ismételten átolvasni és értelmezni a terméklapon leírtakat valamint ügyfélszolgálatunk válaszlevelét.
Az eladó valóban "sima" postával hirdette meg a terméket és ön ennek tudatában, a szállítási mód elfogadásával vásárolta meg azt!
Ezzel nyilván vállalta annak kockázatát, hogy nincs nyomkövetésre lehetőség, a csomag eltűnése esetén nem tud kártérítést igényelni a postán.

Az eladónak nem lett volna kötelessége, mégis egy plusz lehetőséget biztosított önnek a biztonságos szállításra azzal, ha a szállítási értesítőben még felajánlotta az ajánlott küldeménykénti feladást is. Ön ezzel nem élt, nyilván nem kívánta megfizetni annak a díját.

Mindezek alapján mi a probléma? Milyen konkrét bizonyítékok alapján gyanúsítja az eladót egy nyilvános felületen azzal, hogy fel sem adta a terméket?
Az eladó pozitív értékeléseinek aránya 99,56% - ez 6307db pozitív értékelés mellett közel kifogástalan.

A következő hasonló hozzászólás esetén kénytelenek leszünk korlátozni a fórumra írási jogát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-12-12 09:50
Létrehozva: #49

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(EBal205 @ 2016-12-12 09:30) *
... Természetesen a Dante International Kft. osztja ezt a véleményt, mert haszna van belőle...

Nem azért osztja. Ők csak arra támaszkodhatnak, ami le van írva. Sajnos ez van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
EBal205
hozzászólás 2016-12-12 09:30
Létrehozva: #50

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-12-12 09:20
Azonosító: 2 419 681

Ajánlom mindenki figyelmébe mad.gif !

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=821390

Sima légipostával ajánlja a termékeit, viszont amikor nem küldi el a terméket akkor arra hivatkozik, hogy vásárlás után!!!! ajánlja fel az ajánlott küldemény opciót. Természetesen a Dante International Kft. osztja ezt a véleményt, mert haszna van belőle.

Kérem mindenki okuljon belőle (legalább addig, míg látszódik ez a bejegyzés).

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-11-17 22:47
Létrehozva: #51

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(e.lajos @ 2016-11-17 20:48) *

smiley-shocked034.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
e.lajos
hozzászólás 2016-11-17 19:48
Létrehozva: #52

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-22 20:39
Azonosító: 14 682

ajánlom a megfelelő helyre.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-10-30 09:33
Létrehozva: #53

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gerysama007 @ 2016-10-30 08:18) *
Már nem látom a hirdetést. Törölve lett akkor, vagy már lezárult az aukció?

Inaktiválták a felhasználót. Általában ilyenkor felkérik az adategyeztetésre. Ha rendben van, akkor tovább maradhat, ha ezt nem teszi meg, akkor marad inaktív. Eléggé jól működik a rendszerük, mostanában nincsenek azok a nagy lehúzások, amik régebben azért bizonyos időközönként előfordultak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Gerysama007
hozzászólás 2016-10-30 08:18
Létrehozva: #54

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-10-27 22:36
Azonosító: 2 409 494

Már nem látom a hirdetést. Törölve lett akkor, vagy már lezárult az aukció?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-10-29 15:46
Létrehozva: #55

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-10-28 22:21) *
... továbbítottuk biztonsági részlegünknek.
...

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-10-28 21:21
Létrehozva: #56

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Gerysama007 @ 2016-10-28 14:03) *
Ennél többet nem tudok elmondani. A Hardveraprón bolyongtam Galaxy A5-ös után amikor megláttam ezt a felhasználót aki Kazincbarczikai és pont ugyanezeket a képeket. De elvetettem mert nem lehetett személyes átvételt kezdeményezni és tudjuk kik élnek leginkább Borsod-Abaúj-Zemplén megyében szal inkább tovább nézelődtem. Pár órával később jött a "pecsét" a hirdetésére hogy "KITILTVA". Aztán rögtön utána itt is felregisztrált (vadiúj tag milyen véletlen) és itt kezdte árulni de itt sem lehet személyesen átvenni csak előre utalással ami már megint gyanús...

Tisztelt Gerysama007!

A leírtakat továbbítottuk biztonsági részlegünknek.
Köszönjük a bejelentést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-10-28 13:21
Létrehozva: #57

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gerysama007 @ 2016-10-28 14:03) *
Ennél többet nem tudok elmondani. A Hardveraprón bolyongtam Galaxy A5-ös után amikor megláttam ezt a felhasználót aki Kazincbarczikai és pont ugyanezeket a képeket. De elvetettem mert nem lehetett személyes átvételt kezdeményezni és tudjuk kik élnek leginkább Borsod-Abaúj-Zemplén megyében szal inkább tovább nézelődtem. Pár órával később jött a "pecsét" a hirdetésére hogy "KITILTVA". Aztán rögtön utána itt is felregisztrált (vadiúj tag milyen véletlen) és itt kezdte árulni de itt sem lehet személyesen átvenni csak előre utalással ami már megint gyanús...

http://www.vatera.hu/help/contact.php

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Gerysama007
hozzászólás 2016-10-28 13:03
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2016-10-28 13:32) *
Benz csak este jön, ezért érdemes lenne az ÜSZ-ra írnod mindenképp, mert ha nem tévedsz, akkor jobb hamarabb, mint később.
Vaterás linket betehetsz.smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-10-28 12:32
Létrehozva: #59

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Gerysama007 @ 2016-10-28 12:04) *
Azt olvastam hogy az üzenetek nem tartalmazhatnak nevet, e-mail címet, telefonszámot ezekre mutató webcímet és egyéb,
kapcsolatteremtésre alkalmas adatot...de jó..... Akkor itt a link

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...2373889676.html

Benz csak este jön, ezért érdemes lenne az ÜSZ-ra írnod mindenképp, mert ha nem tévedsz, akkor jobb hamarabb, mint később.
Vaterás linket betehetsz.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Gerysama007
hozzászólás 2016-10-28 11:04
Létrehozva: #60

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2016-10-28 07:02) *
Így ennek semmi értelme. Se név, se link a cuccra, így Benz nem tud utánanézni. Ezt mindenképpen jelezd az ÜSZ felé, de tényekkel, ne körbeírással.
Megteszik, amit kell, ha megalapozott a gyanúd.

Azt olvastam hogy az üzenetek nem tartalmazhatnak nevet, e-mail címet, telefonszámot ezekre mutató webcímet és egyéb,
kapcsolatteremtésre alkalmas adatot...de jó..... Akkor itt a link

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...2373889676.html

+Quote Post

1356 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-25 13:08