IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1358 Oldal V  « < 203 204 205 206 207 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
pitomnyik
hozzászólás 2012-06-25 16:04
Létrehozva: #4081

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-06-25 15:59
Azonosító: 1 767 372

Tisztelt Vatera!

coranzo nevű felhasználó egy csaló 22 éves monori gyerek.
Másik internetes portálon már agyon akarják verni és kitiltoták onnan most próbálkozik a vaterán.
Egy embert már átvert itt is sajnos.
Engem is átakart de én kikerestem őt az adatai alapján közösségi oldalról ezért nem fizettem neki ki semmit.

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=coranzo&ob=2

Gyanúsan olcsó Iphone 4-esek csak előre utalással.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-25 22:58
Go to the top of the page

+Quote Post
zozo98
hozzászólás 2012-06-25 07:33
Létrehozva: #4082

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 14:36
Azonosító: 40 329

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-06-24 22:13) *
Nem veszem froclizásnak csak símán irígyellek. :-)
Átálltunk pamut zoknikra és azok bizony lyukadnak. Egyszerűen nem visz rá a lelkem, hogy kidobjam, lyukas zokniban járni, vagy valami szeretet-szolgálatnak lyukasan odaadni pedig szégyen. Így marad a stoppolás, közben meg zenét hallgatok - dupla élvezet. A villanykörtés stoppolás közben pedig visszasírom a régi, "parasztos", kézhezálló stoppolófámat ami az évtizedek során valahova elkeveredett.

Ezek szerint akad még rajtam kívül más is, aki ismeri és gyakorolja a stoppolás szépségeit :-)) Sajnos, még a legjobb minőségű, drága pamutzoknik is gyorsan kilyukadnak,
kidobni rögtön 6-700 forintos zoknit, hááááát ..........
A villanykörtés megoldásért fogadd részvétem, nehézkes dolog lehet, bár még mindig könnyebb, mintha az újfajta, energiatakarékos izzóval próbálnád helyettesíteni a stoppolófát :-)

IDÉZET(zozo98 @ 2012-06-25 08:30) *
A villanykörtés megoldásért fogadd részvétem, nehézkes dolog lehet, bár még mindig könnyebb, mintha az újfajta, energiatakarékos izzóval próbálnád helyettesíteni a stoppolófát :-)

Nézd csak, ez talán jobb megoldás lenne :

http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=...mp;td=1&c=0

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-06-24 22:54
Létrehozva: #4083

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(boutet @ 2012-06-24 23:31) *
Annyiban viszont jó, hogy megtaláltam, hogy hozzáadtam a tiltólistámhoz, nehogy kapcsolatba kerüljek vele. Pedig biztos érdekes vele a beszélgetés smile.gif

Én is szorítottam neki helyet pedig már így is zsúfoltság van a zárkámban mosking.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-06-24 22:31
Létrehozva: #4084

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 11:51
Azonosító: 1 205 526

IDÉZET(hytech @ 2012-06-24 22:48) *
The best:

"Kis köcsög neked még soká lesz ennyi és ilyen értékeléseid mint nekem van, még
akkor se ha az egész pereputyodat beregisztrálod."

hehehmm.gif 43.gif

Annyiban viszont jó, hogy megtaláltam, hogy hozzáadtam a tiltólistámhoz, nehogy kapcsolatba kerüljek vele. Pedig biztos érdekes vele a beszélgetés smile.gif

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-24 22:23
Létrehozva: #4085

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 18:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-06-24 22:13) *
Átálltunk pamut zoknikra és azok bizony lyukadnak. Egyszerűen nem visz rá a lelkem, hogy kidobjam, lyukas zokniban járni, vagy valami szeretet-szolgálatnak lyukasan odaadni pedig szégyen. Így marad a stoppolás, közben meg zenét hallgatok - dupla élvezet. A villanykörtés stoppolás közben pedig visszasírom a régi, "parasztos", kézhezálló stoppolófámat ami az évtizedek során valahova elkeveredett.

......................................

Az eozinos Zsolnay és a fa stoppló nagyon jól megfér(né)nek egymás mellett. Szeretem a Zsolnay eozinost, de azt sem válogatás nélkül és emellett gerjednék egy "parasztos" stopplóra is :-)
Gyűszűm pedig csak egy van, jó 60 éve használom. :-)

Persze jól megférnének, de én úgy értelmeztem, hogy Zsolnay stoppolót keresel mosking.gif
Én gyerekkoromba sem tudtam a gyűszűvel varrni, mindég a másik ujjammal böktem a tűt laugh1.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-06-24 21:48
Létrehozva: #4086

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(boutet @ 2012-06-24 18:28) *
Lassan két éve vagyok itt, de ilyen alpári értékeléseket még nem láttam... Mocskolódás, fenyegetőzés, Vatera megkerülése... Ha csak a fele igaz azoknak, amiket az üzletfelek írnak, már megérne egy gyógypillantást Benztől.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2

The best:

"Kis köcsög neked még soká lesz ennyi és ilyen értékeléseid mint nekem van, még
akkor se ha az egész pereputyodat beregisztrálod."

hehehmm.gif 43.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
sakkmalacka
hozzászólás 2012-06-24 21:13
Létrehozva: #4087

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-01 21:03
Azonosító: 1 747 770

IDÉZET(zozo98 @ 2012-06-24 20:11) *
Nem froclizni akarlak, de nekem van ..... kettő is...... Igaz, egyik sem eozinos :-) Nem is "parasztos", viszont nagyon szép, kézhez álló formára esztergált
és meglehetősen kopott. Életkoruk egyenként is meghaladja a 80-90 évet.
A lényeg : egyik sem eladó!
Tényleg, van még valaki, aki megstoppolja a kilyukadt zoknit ?

......................................

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-06-24 20:48) *
Tudod aki eozinos Zsolnayt keres az nem stoppolni akar és egyáltalán nem gerjed szerintem a Fa stoppolóra. Példul nekem már van annyi gyűszűm és nem azért mert azzal varrok, hanem gyűjtöttem egy időbe.
Az eozinos Zsolnay és a fa stoppló nagyon jól megfér(né)nek egymás mellett. Szeretem a Zsolnay eozinost, de azt sem válogatás nélkül és emellett gerjednék egy "parasztos" stopplóra is :-)
Gyűszűm pedig csak egy van, jó 60 éve használom. :-)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-24 19:48
Létrehozva: #4088

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zozo98 @ 2012-06-24 20:11) *
Nem froclizni akarlak, de nekem van ..... kettő is...... Igaz, egyik sem eozinos :-) Nem is "parasztos", viszont nagyon szép, kézhez álló formára esztergált

Tudod aki eozinos Zsolnayt keres az nem stoppolni akar és egyáltalán nem gerjed szerintem a Fa stoppolóra. Példul nekem már van annyi gyűszűm és nem azért mert azzal varrok, hanem gyűjtöttem egy időbe.

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-24 19:48

+Quote Post
zozo98
hozzászólás 2012-06-24 19:11
Létrehozva: #4089

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 14:36
Azonosító: 40 329

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-06-23 20:31) *
Jó napot ill. estét mindenkinek!
Továbbra is CSAK vásárolni fogok, CSAK eozinos Zsolnay-t, CSAK 100%-os "tiszta forrásból"!
(kivétel: ha találnék egy olyan régi, parasztos, megbecsűlt, símára koptatott STOPPOLÓFÁT... az se baj, ha eozinos Zsolnay ..)Üdv. Mindenkinek

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 18:31
Létrehozva: #4090

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(boutet @ 2012-06-24 19:05) *
Hát, tényleg nem... Kellene valami személyeskedés-policy, warn, sokadiknál kitiltás, ilyesmi. Esetleg a már leírt értékeléseket is lehetne kozmetikázni utólag.

Mindegy, alapból persze semmi közöm hozzá, csak meglepődtem, hogy ilyesmit szankciók nélkül le lehet írni.

Lehet. Az érintett félnek kérnie kell és simán kiszedik. Nekem is volt már ilyen, bár nem pont emiatt, hanem mert valaki odaírta, hogy milyen nagyszerű partner xxxx úr. Mármint én.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-06-24 18:05
Létrehozva: #4091

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hát, tényleg nem... Kellene valami személyeskedés-policy, warn, sokadiknál kitiltás, ilyesmi. Esetleg a már leírt értékeléseket is lehetne kozmetikázni utólag.

Mindegy, alapból persze semmi közöm hozzá, csak meglepődtem, hogy ilyesmit szankciók nélkül le lehet írni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 17:57
Létrehozva: #4092

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(boutet @ 2012-06-24 18:28) *
Lassan két éve vagyok itt, de ilyen alpári értékeléseket még nem láttam... Mocskolódás, fenyegetőzés, Vatera megkerülése... Ha csak a fele igaz azoknak, amiket az üzletfelek írnak, már megérne egy gyógypillantást Benztől.

Ő már volt a fórumon téma, szóval Benz már látta. Azért őt is kötik bizonyos dolgok.smile.gif (Sajnos... ugyanis kb. el tudom képzelni néha a személyes véleményét, amikor ott áll és nem tehet semmit. Nem szeretnék olyankor a bőrében lenni, pocsék érzés lehet.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-06-24 17:28
Létrehozva: #4093

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 16:10
Létrehozva: #4094

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Tifar1 @ 2012-06-24 16:05) *
Részemről elfogadható a 60 nap is, de több tényleg nem. Lehetőleg valami jó svéd acélt használj, különben megkarcolni sem tudod a páncélját laugh.gif

Ó igen, nagyon felkészülök, az acél adott, és szerintem jó esélyeim vannak alkati sajátosságainkból kifolyólag.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Tifar1
hozzászólás 2012-06-24 15:05
Létrehozva: #4095

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-07 16:09
Azonosító: 108 036

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-24 15:55) *
Az egy hónap rövid. Tényleg az, én iszonyat gyors vagyok, átlagosan egy hét alatt lezavarom az üzletet, de még így is volt, hogy kicsúsztam az időből. Pl. a vevő külföldről jött haza és úgy vette át az árut. És tekintettel kell lenni arra a nem túl szimpatikus, de mégis szabályos eladási módra is, ahol az "eladó" a vevő pénzén rendeli meg az árut. Azt gondolom, a 60 nap lenne inkább reális.

Én még fogok ezzel a témakörrel foglalkozni, de tekintettel vagyok Benzre, ezért elnapolom a gondolataim kifejezését, ha tehetem. De már élezem a kardomat és amint lehetőségem lesz, célirányosan megtámadom Benzet. smile.gif 25.gif

Részemről elfogadható a 60 nap is, de több tényleg nem. Lehetőleg valami jó svéd acélt használj, különben megkarcolni sem tudod a páncélját laugh.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 14:55
Létrehozva: #4096

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Tifar1 @ 2012-06-24 15:45) *
Tavalyelőtt vettem egy telefont egy emberkétől a Vaterán.
Adtam neki egy pozitív értékelést és vártam, hogy ő is értékeljen. Fél év múlva egyszer csak jön az email, hogy értékelt. Szerinte az adásvétel nem jött létre és adott egy semlegest.
Picit ellilult a fejem... Egyből írtam az ügyfélszolgálatnak, akik korrektek voltak, törölték az értkelést, az úriember szűrét pedig kitették...
Szóval részemről örülnék, ha egy hónap után nem lehetne értékelni. Ha addig nem volt ideje, vagy nem akart, akkor már felesleges...

Az egy hónap rövid. Tényleg az, én iszonyat gyors vagyok, átlagosan egy hét alatt lezavarom az üzletet, de még így is volt, hogy kicsúsztam az időből. Pl. a vevő külföldről jött haza és úgy vette át az árut. És tekintettel kell lenni arra a nem túl szimpatikus, de mégis szabályos eladási módra is, ahol az "eladó" a vevő pénzén rendeli meg az árut. Azt gondolom, a 60 nap lenne inkább reális.

Én még fogok ezzel a témakörrel foglalkozni, de tekintettel vagyok Benzre, ezért elnapolom a gondolataim kifejezését, ha tehetem. De már élezem a kardomat és amint lehetőségem lesz, célirányosan megtámadom Benzet. smile.gif 25.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Tifar1
hozzászólás 2012-06-24 14:45
Létrehozva: #4097

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-07 16:09
Azonosító: 108 036

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-23 21:27) *
Ha az értékelési rendszer megváltozik és a partnerek bizonyos idő elteltével elvesztik az értékelési jogukat, akkor erre sem lesz szükség.
Valóban ez is egy ok arra, hogy ez megvalósuljon. (Nagyon nagy könnyebbség lenne mindenkinek. smile.gif)

Tavalyelőtt vettem egy telefont egy emberkétől a Vaterán.
Adtam neki egy pozitív értékelést és vártam, hogy ő is értékeljen. Fél év múlva egyszer csak jön az email, hogy értékelt. Szerinte az adásvétel nem jött létre és adott egy semlegest.
Picit ellilult a fejem... Egyből írtam az ügyfélszolgálatnak, akik korrektek voltak, törölték az értkelést, az úriember szűrét pedig kitették...
Szóval részemről örülnék, ha egy hónap után nem lehetne értékelni. Ha addig nem volt ideje, vagy nem akart, akkor már felesleges...

A hozzászólást -Tifar1- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-24 14:47

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-24 13:53
Létrehozva: #4098

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(ratting @ 2012-06-24 13:54) *
Ti mit szóltok ehhez az újfajta vásárlási lehetőséghez, regisztrálni sem kell, csak megvenni valamit és nem jelentkezni.

Örülünk. Nagyon. Mert többlet forgalmat generál.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-24 13:06
Létrehozva: #4099

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ideiglenes felhasználó vette meg a termékemet. Nincs telefonszáma, lakcíme, csak egy e-mail cim. Péntek óta 3 mailt irtam, nem jelentkezik. Igazán nem szivesen üzletelek ilyen egyénekkel. Ti mit szóltok ehhez az újfajta vásárlási lehetőséghez, regisztrálni sem kell, csak megvenni valamit és nem jelentkezni.

smile.gif Az ideiglenes regisztráció megkönnyíti a vevők dolgát, aki nem szívesen vacakol, könnyebben intézi ezt a dolgot. (Épp most mondta egy diplomás ember, hogy képtelen volt a Vatira regisztrálni.... no comment...). Így az a réteg is fizetőképes vásárlóként jelenik meg, akik eddig ki voltak innen zárva, mert meghaladta a türelmüket, képességeiket a regisztrálás. Több türelem kell hozzájuk, de ha beletanultak, akkor hidd el, ugyanolyanok lesznek, mint mi vagyunk.
Simán elmehetett pénteken nyaralni. Szuzihoz csatlakozva, én a második e-mailt két nap után írom meg.smile.gif
Most is van egy kuka vevőm, két lexikont ütött le. Be sem lépett azóta. Tegnap írtam meg a másodikat neki. A legtöbbször jön a válasz "Elnézést, hogy csak most válaszolok, de...." kezdettel.smile.gif Szóval légy türelmes.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-06-24 13:00
Létrehozva: #4100

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ideiglenes felhasználó vette meg a termékemet. Nincs telefonszáma, lakcíme, csak egy e-mail cim. Péntek óta 3 mailt irtam, nem jelentkezik. Igazán nem szivesen üzletelek ilyen egyénekkel. Ti mit szóltok ehhez az újfajta vásárlási lehetőséghez, regisztrálni sem kell, csak megvenni valamit és nem jelentkezni.

Szia!
Ma vasárnap van. Én azért péntek óta nem küldtem volna 3 mailt. Nem csak ideiglenes felhasználó képes ilyenre. Nekem 1 1/2 hete nem válaszol egy 130 pontos, és volt ideiglenesem aki rögtön jött a termékér. Tehát nem lehet róluk általánosan kijelenteni, hogy nem kellenek. Volt nekem már ideiglenesem aki csak a termékem miatt regizett.
Ma már telszám megadása nem kötelező.

+Quote Post

1358 Oldal V  « < 203 204 205 206 207 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-03-26 04:30