IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1353 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
vidaeff
hozzászólás 2012-06-03 08:48
Létrehozva: #4281

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(abigel28 @ 2012-06-03 09:43) *
Lehet, nem jó helyen keresem a problémámra a választ, mivel még sosem fórumoztam, de most kérdésem lenne, valaki segítsen.
Mostanában sok a nem ellenőrzött 0ás vásárló, akik több termékemet fellicitálják, aztán vagy a licittörlést kérik az utolsó pillanatban, vagy megveszik a terméket, de soha többet nem lehet elérni, nem jelentkezik a meg vett termékért.
Ezzel sok bosszúságot okoznak, és szeretném ezeket a felhasználókat kiiktatni, mi a teendő?
Nincs vásárlása, letiltani csak a sikertelenség után tudnám, de jön a következő, akivel szintén így járok.
Hogy lehet ezektől megszabadulni?
Nincs telefonszám, E-mailra nem válaszolnak, egyszerűen csak licitálgatnak, és eltünnek.
Segítsen valaki, hogy lehet kiszűrni azokat, akik csak játszótérnek használják a Vaterát.
Sok kellemetlenséget okoznak!!
Üdvözlettel:
abigél28

Egészen pontosan hány ilyen eset volt? Láthatnánk egy párat ide linkelve?

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
abigel28
hozzászólás 2012-06-03 08:43
Létrehozva: #4282

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-18 13:52
Azonosító: 1 432 042

Lehet, nem jó helyen keresem a problémámra a választ, mivel még sosem fórumoztam, de most kérdésem lenne, valaki segítsen.
Mostanában sok a nem ellenőrzött 0ás vásárló, akik több termékemet fellicitálják, aztán vagy a licittörlést kérik az utolsó pillanatban, vagy megveszik a terméket, de soha többet nem lehet elérni, nem jelentkezik a meg vett termékért.
Ezzel sok bosszúságot okoznak, és szeretném ezeket a felhasználókat kiiktatni, mi a teendő?
Nincs vásárlása, letiltani csak a sikertelenség után tudnám, de jön a következő, akivel szintén így járok.
Hogy lehet ezektől megszabadulni?
Nincs telefonszám, E-mailra nem válaszolnak, egyszerűen csak licitálgatnak, és eltünnek.
Segítsen valaki, hogy lehet kiszűrni azokat, akik csak játszótérnek használják a Vaterát.
Sok kellemetlenséget okoznak!!
Üdvözlettel:
abigél28

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-03 07:40
Létrehozva: #4283

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(hytech @ 2012-06-03 08:17) *
És mire végződik a neve? ...

Na és az ő neve? biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-03 07:40

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-06-03 07:17
Létrehozva: #4284

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(svejku @ 2012-06-03 00:36) *
Nem friss reges, nem ellenőrizetlen, mégsem túl biztató: -1

És mire végződik a neve? ...

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-06-03 06:58
Létrehozva: #4285

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(svejku @ 2012-06-03 00:36) *

Most mentettem el néhány figyelőt, ebből két licitet két -1es vezet, még jó vége is lehet rolleyes.gif

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-02 23:36
Létrehozva: #4286

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-02 15:06
Létrehozva: #4287

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(jottyci @ 2012-06-02 15:50) *
Sziasztok
Gondoltam ide írok,ha már az érdekes felhasználók is téma.
Kicsit érdekesnek találom 1Anita89 pár órája lejárt aukcióit...
pl ezt:
http://divat-ruha.vatera.hu/babaruhazat_ba...1597330289.html
http://divat-ruha.vatera.hu/babaruhazat_ba...1597331636.html
Nekem kicsit úgy tűnik mintha mind2 nyertes felhasználó arra lenne,hogy az 1 ft-ról meghírdetett termékek azért még se kerüljenek máshoz a kigondolt ár alatt...érdekes,hogy mind2 nyertes csak ettől az Anita felhasználótól vásárolt és egyik vásárlás se lett sikeres....és ha tippelnem kellene szerintem a mostaniak se lesznek azok.
Csak nekem tűnik érdekesnek a dolog??

Nem tudom miből gondolod. Az csak teljesen véletlen, hogy a két semlegesből az első: "Semleges vélemény: a vevő jelezte,hogy elég messze laknak,a futárt pedig sokallta,így elállt a vásárlástól. " Valószínüleg azóta közelebb költöztek. A második semlegese: "Semleges vélemény: A termék mérete kicsinek bizonyult. ". Látod, ezért vett most még kisebbeket. A második "vevője" már szóra sem érdemes... dry.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-02 15:09

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2012-06-02 14:55
Létrehozva: #4288

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(jottyci @ 2012-06-02 15:50) *
............

Ha így érzed, akkor jelezd a dolgot a Kapcsolatfelvételen keresztül. Amennyiben megalapozott az elképzelésed, a Vatera intézi a továbbiakat.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
jottyci
hozzászólás 2012-06-02 14:50
Létrehozva: #4289

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-05 22:56
Azonosító: 825 425

Sziasztok
Gondoltam ide írok,ha már az érdekes felhasználók is téma.
Kicsit érdekesnek találom 1Anita89 pár órája lejárt aukcióit...
pl ezt:
http://divat-ruha.vatera.hu/babaruhazat_ba...1597330289.html
http://divat-ruha.vatera.hu/babaruhazat_ba...1597331636.html
Nekem kicsit úgy tűnik mintha mind2 nyertes felhasználó arra lenne,hogy az 1 ft-ról meghírdetett termékek azért még se kerüljenek máshoz a kigondolt ár alatt...érdekes,hogy mind2 nyertes csak ettől az Anita felhasználótól vásárolt és egyik vásárlás se lett sikeres....és ha tippelnem kellene szerintem a mostaniak se lesznek azok.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-02 11:53
Létrehozva: #4290

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(goya123 @ 2012-06-02 12:49) *
Köszi Így teszek.

Nem utaltam előre,a személyes átvétel híve vagyok.
Szerintem 2590 ft-ért nam akarja átadni a terméket ez itt a legnagyobb baj.
Csak húzza az időt,hogy a negatív értékelésemre vérig lehessen sértődve,mert ő profi.
Én azt nem értem valaki,árulhat úgy valamit,hogy az nincs is neki????
Vannak olyan oldalak,ahol ki van írva szállítási idő 15-35 nap értelemszerűen ezt vagy elfogadom vagy nem licitálok.
De itt semmi ilyesmi nem volt.

Ha nem fizettél neki, akkor nem tudsz rendőrségi feljelentést tenni, de úgysem tennél szerintem 3000 Ft-ért. A negatív szerintem jár.smile.gif
Amúgy az, hogy profi, feljogosítja bizonyos dolgokra, pl. hogy a Vatera a dolgait gyorsabban intézze, na és a kevesebb FD-ra. Viszont más résztől inkább kötelezettség, hogy a státuszához méltó színvonalon intézze a dolgait. Így látom.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-02 11:51
Létrehozva: #4291

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Netta13 @ 2012-06-02 09:56) *
Sziasztok!

Nem vagyok egy túl tapasztalt vaterás, eddig csak 5 alkalommal vásároltam, de mindig pozitív tapasztalatom volt. Most azonban összeakadtam egy olyan eladóval, aki úgy tűnik át akar verni. Egy telefont rendeltem tőle 15000 Ft értékben. Az elején még nagyon kedves volt, azt ígérte a telefont két héten belül megkapom és mennyire meg leszek majd vele elégedve. A leütést követő másnap el is utaltam a pénzt. Azóta több, mint 3 hét eltelt, a telefonnak se híre se hamva. Próbáltam kapcsolatba lépni az eladóval, többször írtam neki, de válaszra se méltat. Csak egy köremailt írt kb. két hete, amiben kéri minden vásárlóját, hogy legyünk türelemmel, de mennyire el van havaza, válaszolni se ér rá stb... De érdekes módon vaterára szinte minden nap van ideje feljárni, válaszolgat a termélkeivel kapcsoaltos kérdésekre. Tehát ha az új leendő vásárlóinak van ideje irogatni, akkor kérdezem én nekünk miért nem válaszol???

Mit tanácsoltok, mit lehet tenni ilyen esetben?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Tisztelt Netta13!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-06-02 11:49
Létrehozva: #4292

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 19:09
Azonosító: 1 643 131

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-02 11:30) *
Amit én tennék:
1. Az eddigi levelezést továbbítanám a biztonsag@vatera.com-ra, a visszakapott ticketszámokat megőrizném.
2. Írnék neki egy utolsó figyelmeztetést, amiben határidőt szabnék és kilátásba helyezném a negatív értékelést. (Utaltál?) Vagy a pénzt kérném vissza, vagy az árut. Amúgy, ha cipőt nem kapsz, a negatív mindenképpen jogos. (Amennyiben sem cipőt, sem pénzt nem kapnék, rendőrségi feljelentést is tennék, de előtte szólnék neki, mert erre azért eléggé gyakran megmozdul az állóvíz.) Ezt a levelet is továbbítanám az előbb említett címre.
3. Ha nem történne semmi, megírnám a negatív értékelést, és elballagnék a rendőrségre.
4. Bosszúnegatív esetén pedig nekiállnék az értékelés töröltetésének.

Köszi Így teszek.

Nem utaltam előre,a személyes átvétel híve vagyok.
Szerintem 2590 ft-ért nam akarja átadni a terméket ez itt a legnagyobb baj.
Csak húzza az időt,hogy a negatív értékelésemre vérig lehessen sértődve,mert ő profi.
Én azt nem értem valaki,árulhat úgy valamit,hogy az nincs is neki????
Vannak olyan oldalak,ahol ki van írva szállítási idő 15-35 nap értelemszerűen ezt vagy elfogadom vagy nem licitálok.
De itt semmi ilyesmi nem volt.

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-06-02 11:22
Létrehozva: #4293

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(goya123 @ 2012-06-02 10:27) *
Ha most adnék neki egy negatívot ő lenne vérig sértődve,hogy én vagyok a piszok.......

Ahogy zejopy is írta, mindenféleképpen küld el a levelezést a biztonságra!
Ő egy profi (?) eladó, ami mellett több érv is szól.
Főként az értékelésekre adott válaszai, plusz hogy ilyen jó vevői vannak, mint tbence72, aki valóban csak az eladó termékeire gerjed, függetlenül az milyen méretű.
A termékekről pedig nem nyilatkozom. kuss.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-02 10:30
Létrehozva: #4294

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(goya123 @ 2012-06-02 10:27) *
Hello!
1 hónapja vásároltam ezt a terméket.

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_cipo/fer...1582635101.html

20 ezer forintosnak hirdetett nike cipő 1 forintről indítva 2590 ft-ért nyertem meg.
Az eladó a licit után 3 nappal közölte ,hogy kifogyott az arúkészlete majd ír ha kap.
Nos azóta eltelt 1 hónap és semmi.
Ráírok mi van akkor lesz cipőm?
Erre vissza írja szinte megsértődve ő is vár még rá......
Ahogy elnézem az értékeléseit nem csak nekem ez a problémán vele.
Illetve van egy olyan érzésem,hogy esze ágában sincs nekem a 20 ezer forintos cipőt 2590-ért átadni erre megy ki ez az egész.
Arról meg nem is beszélve,hogy lehet úgy meghírdetni egy terméket ami nincs is neki????
Plusz extraként jól látható,hogy tbence72 felhasználó névvel őnmagát licitálgatja az 1 forintos aukcióiból.

Ha most adnék neki egy negatívot ő lenne vérig sértődve,hogy én vagyok a piszok.......

Amit én tennék:
1. Az eddigi levelezést továbbítanám a biztonsag@vatera.com-ra, a visszakapott ticketszámokat megőrizném.
2. Írnék neki egy utolsó figyelmeztetést, amiben határidőt szabnék és kilátásba helyezném a negatív értékelést. (Utaltál?) Vagy a pénzt kérném vissza, vagy az árut. Amúgy, ha cipőt nem kapsz, a negatív mindenképpen jogos. (Amennyiben sem cipőt, sem pénzt nem kapnék, rendőrségi feljelentést is tennék, de előtte szólnék neki, mert erre azért eléggé gyakran megmozdul az állóvíz.) Ezt a levelet is továbbítanám az előbb említett címre.
3. Ha nem történne semmi, megírnám a negatív értékelést, és elballagnék a rendőrségre.
4. Bosszúnegatív esetén pedig nekiállnék az értékelés töröltetésének.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-06-02 09:27
Létrehozva: #4295

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 19:09
Azonosító: 1 643 131

Hello!

1 hónapja vásároltam ezt a terméket.

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_cipo/fer...1582635101.html

20 ezer forintosnak hirdetett nike cipő 1 forintről indítva 2590 ft-ért nyertem meg.
Az eladó a licit után 3 nappal közölte ,hogy kifogyott az arúkészlete majd ír ha kap.
Nos azóta eltelt 1 hónap és semmi.
Ráírok mi van akkor lesz cipőm?
Erre vissza írja szinte megsértődve ő is vár még rá......
Ahogy elnézem az értékeléseit nem csak nekem ez a problémán vele.
Illetve van egy olyan érzésem,hogy esze ágában sincs nekem a 20 ezer forintos cipőt 2590-ért átadni erre megy ki ez az egész.
Arról meg nem is beszélve,hogy lehet úgy meghírdetni egy terméket ami nincs is neki????
Plusz extraként jól látható,hogy tbence72 felhasználó névvel őnmagát licitálgatja az 1 forintos aukcióiból.

+Quote Post
Netta13
hozzászólás 2012-06-02 08:56
Létrehozva: #4296

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-02 08:38
Azonosító: 1 747 990

Sziasztok!

Nem vagyok egy túl tapasztalt vaterás, eddig csak 5 alkalommal vásároltam, de mindig pozitív tapasztalatom volt. Most azonban összeakadtam egy olyan eladóval, aki úgy tűnik át akar verni. Egy telefont rendeltem tőle 15000 Ft értékben. Az elején még nagyon kedves volt, azt ígérte a telefont két héten belül megkapom és mennyire meg leszek majd vele elégedve. A leütést követő másnap el is utaltam a pénzt. Azóta több, mint 3 hét eltelt, a telefonnak se híre se hamva. Próbáltam kapcsolatba lépni az eladóval, többször írtam neki, de válaszra se méltat. Csak egy köremailt írt kb. két hete, amiben kéri minden vásárlóját, hogy legyünk türelemmel, de mennyire el van havaza, válaszolni se ér rá stb... De érdekes módon vaterára szinte minden nap van ideje feljárni, válaszolgat a termélkeivel kapcsoaltos kérdésekre. Tehát ha az új leendő vásárlóinak van ideje irogatni, akkor kérdezem én nekünk miért nem válaszol???

Mit tanácsoltok, mit lehet tenni ilyen esetben?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-01 23:33
Létrehozva: #4297

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-06-01 23:00) *
...az eladó kitörölheti-e a kérdésemet, válaszomat?
A kérdés kizárólag a meghirdetett tárggyal kapcsolatos és az áru hitelességére vonatkozna.

Igen, törölheti. Okkal, ok nélkül, joga van hozzá.
(Persze a törlés tényéből többnyire le lehet vonni némi következtetést...)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-01 22:06
Létrehozva: #4298

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sakkmalacka @ 2012-06-01 23:00) *
Hallo Mindenkinek,
új, nem túl gyakorlott Vaterázó vagyok és csak vásárolni szoktam. Az eddigi vásárlásaim alapján csupa +++++.
Kérdésem: ha kérdezek valamit egy eladótól, az eladó kitörölheti-e a kérdésemet, válaszomat?
A kérdés kizárólag a meghirdetett tárggyal kapcsolatos és az áru hitelességére vonatkozna.
Köszönöm a választ.

Igen, törölheti.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
sakkmalacka
hozzászólás 2012-06-01 22:00
Létrehozva: #4299

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-06-01 21:03
Azonosító: 1 747 770

Hallo Mindenkinek,
új, nem túl gyakorlott Vaterázó vagyok és csak vásárolni szoktam. Az eddigi vásárlásaim alapján csupa +++++.
Kérdésem: ha kérdezek valamit egy eladótól, az eladó kitörölheti-e a kérdésemet, válaszomat?
Köszönöm a választ.

+Quote Post
kulcsarhugi79
hozzászólás 2012-06-01 04:40
Létrehozva: #4300

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-05-31 17:08
Azonosító: 1 746 670

IDÉZET(svejku @ 2012-05-31 23:50) *
A dátumokra most nem is figyeltem, de jogos.

ÁÁÁ,nem azért aggódtam,mert még nem kaptam meg a cuccot!!!Nem is vártam még...az újraindítást furcsállom,semmi mást.

+Quote Post

1353 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-09 06:49