IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1339 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
suzukimaruti
hozzászólás 2012-05-06 16:54
Létrehozva: #4281

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-06 16:50) *
Ha szereted, akkor tök jó. smile.gif Mindegy mit csinál az ember kikapcsolódásként, csak tegye meg.... smile.gif

Föleg a férjem, a fiam és az unokák szeretik lelegelni ha beérik. biggrin.gif
Közbe siker laugh1.gif kaptam választ.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-06 16:50
Létrehozva: #4282

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-05-06 16:43) *
Na mióta annyira "olcsóság" van azóta ez nyugtat meg. tongue.gif
Annó a horgászat, de az kilőve. dry.gif Igaz saját rozogám van (suzukimaruti) de a benzin + napijegy blink.gif így marad ez és nem is lesz ez rossz. rolleyes.gif

Ha szereted, akkor tök jó. smile.gif Mindegy mit csinál az ember kikapcsolódásként, csak tegye meg.... smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-05-06 16:43
Létrehozva: #4283

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-06 16:37) *
Na ez nem megy nekem... a kerti munka... Évekig megpróbáltam megfelelni egy ilyen fajta elvárásnak (is), aztán rájöttem, hogy nem feltétlenül kell nekem jól képzett zenésznek, varrónőnek, szakácsnak, cukrásznak, takarítónőnek, parasztasszonynak, mosónőnek, üzletasszonynak lenni egyszerre, lehetőleg egy időben.
Szóval nem. Ki kell mondani, ez nem megy nekem. Van ami megy, van, amit muszáj, de nem lehet minden kötelező.biggrin.gif Szóval szép a kert, de nem nekem való. Nekem egy tópart való. Lehetőleg csendes, ahol békésen lehet kinyújtóztatni a heti munkában összecsomósodott idegrendszeremet, ahol nincs túl sok szemét szétszórva. Szerencsére itt a környékünkön van elég, bár a szemét nélküliség hagy némi kívánnivalót maga után. Ma is el akartam menni, de a férjemé volt délelőtt és most este az autó, délidőben meg mégsem volt kedvem... smile.gif

Na mióta annyira "olcsóság" van azóta ez nyugtat meg. tongue.gif
Annó a horgászat, de az kilőve. dry.gif Igaz saját rozogám van (suzukimaruti) de a benzin + napijegy blink.gif így marad ez és nem is lesz ez rossz. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-06 16:37
Létrehozva: #4284

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-05-06 16:28) *
Á dehogy vagyok ideges, hisz Ő csak 1 a nem jelentkező 5-ből. animal-smiley-071.gif
Nem hiszed el, itt ülök körülöttem amit tennék fel, de inkább kimegyek Gazolni

Na ez nem megy nekem... a kerti munka... Évekig megpróbáltam megfelelni egy ilyen fajta elvárásnak (is), aztán rájöttem, hogy nem feltétlenül kell nekem jól képzett zenésznek, varrónőnek, szakácsnak, cukrásznak, takarítónőnek, parasztasszonynak, mosónőnek, üzletasszonynak lenni egyszerre, lehetőleg egy időben.
Szóval nem. Ki kell mondani, ez nem megy nekem. Van ami megy, van, amit muszáj, de nem lehet minden kötelező.biggrin.gif Szóval szép a kert, de nem nekem való. Nekem egy tópart való. Lehetőleg csendes, ahol békésen lehet kinyújtóztatni a heti munkában összecsomósodott idegrendszeremet, ahol nincs túl sok szemét szétszórva. Szerencsére itt a környékünkön van elég, bár a szemét nélküliség hagy némi kívánnivalót maga után. Ma is el akartam menni, de a férjemé volt délelőtt és most este az autó, délidőben meg mégsem volt kedvem... smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-06 16:38

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-05-06 16:28
Létrehozva: #4285

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-06 16:18) *
Hát basszus. Tenni nem tudsz ellene, idegeskedni meg nem érdemes, mert úgysem visz előre. Majd elmúlik.... Én mindig ezt mondom magamnak, ha valami nagy lekvár van körülöttem. Majd elmúlik, minden szarság nem tart örökké.smile.gif Aztán hamar elfelejteni, csak a megfelelő konzekvenciát kell levonni. Na meg nem kell hasonló magatartást elvárni a partnertől, mint amilyen nekünk van, mert mindenki más. Ami az egyik embernek evidens, az a másiknak óhéberül van.

Á dehogy vagyok ideges, hisz Ő csak 1 a nem jelentkező 5-ből. animal-smiley-071.gif
Nem hiszed el, itt ülök körülöttem amit tennék fel, de inkább kimegyek Gazolni

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-06 16:30

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-06 16:18
Létrehozva: #4286

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-05-06 15:52) *
Elvileg személyesen jön. Én már hívtam, "ja majd megnézem a levelezőm" mondta.
Aztán írta "olvastam a levelet a hét második felébe jelentkezem" ezt igy és ennyit. blink.gif Pénteken írtam, hogy akkor most hogyan tovább?
Ma írtam, "Legyen kedves válaszra méltatni"
Persze betettem a "megfelelő társaságba"

Hát basszus. Tenni nem tudsz ellene, idegeskedni meg nem érdemes, mert úgysem visz előre. Majd elmúlik.... Én mindig ezt mondom magamnak, ha valami nagy lekvár van körülöttem. Majd elmúlik, minden szarság nem tart örökké.smile.gif Aztán hamar elfelejteni, csak a megfelelő konzekvenciát kell levonni. Na meg nem kell hasonló magatartást elvárni a partnertől, mint amilyen nekünk van, mert mindenki más. Ami az egyik embernek evidens, az a másiknak óhéberül van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-05-06 15:52
Létrehozva: #4287

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-06 15:40) *
Na erről beszélek reggel óta. Akivel normális vagy, az tuti, hogy nem viszonozza. Mert ugye ebben a helyzetben már dörömbölnie kellene a postafiókodban, hogy "köszi" "hova utaljak" ... és persze mindennek nagyon frappánsan kellene mennie.

Elvileg személyesen jön. Én már hívtam, "ja majd megnézem a levelezőm" mondta.
Aztán írta "olvastam a levelet a hét második felébe jelentkezem" ezt igy és ennyit. blink.gif Pénteken írtam, hogy akkor most hogyan tovább?
Ma írtam, "Legyen kedves válaszra méltatni"
Persze betettem a "megfelelő társaságba"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-06 15:40
Létrehozva: #4288

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-05-06 15:31) *
Viszont ha lesz lakatlan sziget azt én stoppolom headbang.gif

nono.gif Csak a második sziget a tiéd, enyém az első, mert én jelentettem be először az igényemet.

Biztos emberszámba néz a "Kedves" csak éppen ápr. 26 óta társalgok magammal. beporog.gif

Egy biztos, így legalább jó társaságban vagy.smile.gif Nincs vita, félreértés és csalódás. biggrin.gif A lehető legjobb.

Kérésére zártam le kikiáltási áron. smiley_0488.gif

Na erről beszélek reggel óta. Akivel normális vagy, az tuti, hogy nem viszonozza. Mert ugye ebben a helyzetben már dörömbölnie kellene a postafiókodban, hogy "köszi" "hova utaljak" ... és persze mindennek nagyon frappánsan kellene mennie.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2012-05-06 15:31
Létrehozva: #4289

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-06 11:45) *
Jaj, de jó, hogy mindenki azzal nyűglődik, hogy nem veszik emberszámba. Basszus, ez van. Ha ember vagy, akkor szeretnek lábtörlőnek használni, ha meg bekeményítesz, akkor te vagy a szívtelen állat. Mert ez a közfelfogás. Éppen most gondolkozom azon, hogy fogom magam és elmegyek egy lakatlan szigetre, ahol nincs senki, mert pont betelt a pohár minden szinten. De persze nem megyek el, mert már nincsenek lakatlan szigetek.

Viszont ha lesz lakatlan sziget azt én stoppolom headbang.gif
Biztos emberszámba néz a "Kedves" csak éppen ápr. 26 óta társalgok magammal. beporog.gif Kérésére zártam le kikiáltási áron. smiley_0488.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-06 11:45
Létrehozva: #4290

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-06 11:39) *
Sosem hittem volna, a net ködén is látszik mennyire ráérek felesleges dolgokkal vesződni. Ez a user rólam azt gondolván, én vagyok a lúzer, még 27-én jelentkezett zártra. Beengedtem. Azóta se kép, se hang. Nem az a baj, hogy nem veszi meg, de legalább valamit mondana, venne picit emberszámba, ha már vesződtem vele. Ma is volt itt. Csak pár perc ugyan, de sok pár percből lesznek az elvesztegetett órák. A post írása előtt megint volt vele dolgom, költöztettem egy másik listára. Marad is ott ítéletnapig. good2.gif
Bocs, ma nem volt itt, csak elsején. Mindegy, marad a sitten. mosking.gif

Jaj, de jó, hogy mindenki azzal nyűglődik, hogy nem veszik emberszámba. Basszus, ez van. Ha ember vagy, akkor szeretnek lábtörlőnek használni, ha meg bekeményítesz, akkor te vagy a szívtelen állat. Mert ez a közfelfogás. Éppen most gondolkozom azon, hogy fogom magam és elmegyek egy lakatlan szigetre, ahol nincs senki, mert pont betelt a pohár minden szinten. De persze nem megyek el, mert már nincsenek lakatlan szigetek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-05-06 11:39
Létrehozva: #4291

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Sosem hittem volna, a net ködén is látszik mennyire ráérek felesleges dolgokkal vesződni. Ez a user rólam azt gondolván, én vagyok a lúzer, még 27-én jelentkezett zártra. Beengedtem. Azóta se kép, se hang. Nem az a baj, hogy nem veszi meg, de legalább valamit mondana, venne picit emberszámba, ha már vesződtem vele. Ma is volt itt. Csak pár perc ugyan, de sok pár percből lesznek az elvesztegetett órák. A post írása előtt megint volt vele dolgom, költöztettem egy másik listára. Marad is ott ítéletnapig. good2.gif

Bocs, ma nem volt itt, csak elsején. Mindegy, marad a sitten. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-06 11:39

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-05 19:27
Létrehozva: #4292

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(szakadtfarzseb @ 2012-05-05 19:16) *
Sajnos ,nem müxik már próbáltuk..A tesóm pozitív értékelésére ,ö is pozitív értékelést adott,gondolom ezért....
csak részéről az adás vétel nem történt meg!Mert a termék állítása szerint nem működött...Pedig csak fogtechnikus volt a kedves vevő!
Tisztességesebb lett volna ,ha csak annyit ír,hogy meggondolta magát,mert így azon kívül ,hogy még fizeti is a tesóm a jutalékot,még le is húzzák ,hogy hibás terméket ad....

Több más ok mellett, ezért is érdemes megvárni a vevő értékelését...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-05 19:19
Létrehozva: #4293

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szakadtfarzseb @ 2012-05-05 19:16) *
Köszi! Nekem is tetszik! smile.gif
Sajnos ,nem müxik már probáltuk..A tesom pozitiv értékelésére ,ö is pozitiv értékelést adott,gondolom ezért....
csak részéről az adás vétel nem történt meg!Mert a termék állitása szerint nem müködöt...Pedig csak fogteknikus volt a kedves vevő!
Tisztességesebb lett vona ,ha csak annyit ír,hogy meggondolta magát,mert így azon kivül ,hogy még fieti is a tesóm a jutaékot,még ale is huzzák ,hogy hibás terméket ad....

Pozitív értékelésre nem lehet választ adni.
Ha a tesód azt jelölte be, hogy az üzlet létrejött, akkor sajnos valóban kell jutalékot fizetni és ezen nem lehet később már változtatni. Mutasd már légyszi az aukciót.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
szakadtfarzseb
hozzászólás 2012-05-05 19:16
Létrehozva: #4294

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-04-10 06:37
Azonosító: 1 700 430

IDÉZET(zejopy @ 2012-05-05 19:05) *
Személyes menü -> Értékelések -> Válaszolás értékelésekre (bal oldalon a második föntről) smile.gif
Jó neved van biggrin.gif

Köszi! Nekem is tetszik! smile.gif
Sajnos ,nem müxik már probáltuk..A tesom pozitiv értékelésére ,ö is pozitiv értékelést adott,gondolom ezért....
csak részéről az adás vétel nem történt meg!Mert a termék állitása szerint nem müködöt...Pedig csak fogteknikus volt a kedves vevő!
Tisztességesebb lett vona ,ha csak annyit ír,hogy meggondolta magát,mert így azon kivül ,hogy még fieti is a tesóm a jutaékot,még ale is huzzák ,hogy hibás terméket ad....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-05 19:05
Létrehozva: #4295

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szakadtfarzseb @ 2012-05-05 19:02) *
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni.....
Hogyan lehet válaszolni értékelésekre?
A történet a következő....
A tesom ,eladott itt egy terméket a vaterán,a nyertes személyesen vette át !Személyes átvételnél közölve lett vele ,csak autó diagnosztikai mószerrel lehet össze tanitani az autóval a terméket!
ÁÍtvételnél a termék tökéletesen müködött ,erre 3 nap mulva telefonon közölte a nyertes hogy mivel ö nem képes házilag megoldani a tanitást ,és ö bizony nem akar többet költeni erre vegyék visza a terméket!Természetesen mindezt a pozitiv értékelés ütán....Szó nélkül vissza lett vásárolva a termék,erre ö az értékelésében azt írja :" hogy, bár ajánlom az eladót de a termék nem volt jó!
Ez azért nem éppen a valóságnak meg felelő nyilatkozat!
Régebben volt ilyen estben válaszolási lehetőség, de a tesomal most sehol nem találjuk!
A segitséget elöre is köszönöm!

Személyes menü -> Értékelések -> Válaszolás értékelésekre (bal oldalon a második föntről) smile.gif
Jó neved van biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-05 19:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
szakadtfarzseb
hozzászólás 2012-05-05 19:02
Létrehozva: #4296

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-04-10 06:37
Azonosító: 1 700 430

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni.....
Hogyan lehet válaszolni értékelésekre?
A történet a következő....
A tesom ,eladott itt egy terméket a vaterán,a nyertes személyesen vette át !Személyes átvételnél közölve lett vele ,csak autó diagnosztikai mószerrel lehet össze tanitani az autóval a terméket!
ÁÍtvételnél a termék tökéletesen müködött ,erre 3 nap mulva telefonon közölte a nyertes hogy mivel ö nem képes házilag megoldani a tanitást ,és ö bizony nem akar többet költeni erre vegyék visza a terméket!Természetesen mindezt a pozitiv értékelés ütán....Szó nélkül vissza lett vásárolva a termék,erre ö az értékelésében azt írja :" hogy, bár ajánlom az eladót de a termék nem volt jó!
Ez azért nem éppen a valóságnak meg felelő nyilatkozat!
Régebben volt ilyen estben válaszolási lehetőség, de a tesomal most sehol nem találjuk!
A segitséget elöre is köszönöm!

+Quote Post
zsobacsi75
hozzászólás 2012-05-04 22:00
Létrehozva: #4297

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-24 21:52
Azonosító: 959 627

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-05-04 21:23) *
bird1.gif

Köszönöm! Írtam neki, rákérdeztem az esetre. Volt már, hogy útközben összetört valami, kicseréltem, másodszorra 1 kg fóliába burkoltam ilyen esetekben :-)
Megvárom a válaszát, talán nem kell másfél évet várnom most :-)

+Quote Post
adamok007
hozzászólás 2012-05-04 21:37
Létrehozva: #4298

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-08 18:17
Azonosító: 1 430 224

IDÉZET(svejku @ 2012-05-04 21:21) *
Ha megjön Benz, megnézi, összehúzza a szemöldökét és inaktiválja. (legalábbis reméljük!)
Mindenképpen meg kell próbálnod, elképesztő, hogy másfél év után szó nélkül belerondít a profilodba!
Ha jól tudom van lehetőséged a negatívjára válaszolni, de azt ne kapkodd el, várjál vele. Előbb írj neki, kedvesen kérdezz rá, hogy mi történt, sajnálod, hogyan kárpótolhatod, stb, hátha válaszol, és abban lesz valami amit fel tudsz használni a töröltetéshez.

Igazad lett.

Thanks Benz.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-05-04 21:35
Létrehozva: #4299

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(svejku @ 2012-05-04 20:34) *
Megnéztem a sörhabot (én abból szoktam jósolni) és azt mutatta, hogy nem sokáig fog már itt szórakozni.

A sörhab nem hazudik. smile.gif
Köszönjük Benz! thank_you.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-04 21:23
Létrehozva: #4300

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2012-05-04 21:21) *
Ha megjön Benz, megnézi, összehúzza a szemöldökét és inaktiválja. (legalábbis reméljük!)
Mindenképpen meg kell próbálnod, elképesztő, hogy másfél év után szó nélkül belerondít a profilodba!
Ha jól tudom van lehetőséged a negatívjára válaszolni, de azt ne kapkodd el, várjál vele. Előbb írj neki, kedvesen kérdezz rá, hogy mi történt, sajnálod, hogyan kárpótolhatod, stb, hátha válaszol, és abban lesz valami amit fel tudsz használni a töröltetéshez.

bird1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1339 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-24 11:13