IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
kisgep01
hozzászólás 2012-04-04 22:32
Létrehozva: #4281

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-04 22:28) *
Tisztelt kisgep01!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.
Kedves zejopy!

Egyedi mérlegelés után lehet aktív.

De ha töröltetem az értékelést akkor mi a biztositék arra,hogy megint nem fogja átverni a vevőket? Szerintem nem érdemli meg,hogy megint beléphessen!
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-04 22:28
Létrehozva: #4282

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-04-04 20:45) *
Üdv! Tanácsot szeretnék kérni! Van a petrocselly22 nevű felhasználó aki mindaddig amíg nem adtam neki negatívot (másokkal együtt ) addig nem foglalkozott velem! Inaktív lett! Erre tegnap se szó se beszéd elutalta a pént,mondvaán hogy akkor én vonjam vissza a negatív értékelést,hogy ismét fel tudjon jönni a vaterára! Ahogy látom,most mindenkit végig jár és megígéri,hogy mostantól minden rendben lesz. Látom azt is,hogy amióta inaktív lett azóta csakis pozitív visszajelzést kap! Kérdezem én,ha akkor ilyen "vásárló" volt akkor most mi a bíztositék arra,hogy ezután nem fog megint "kicseszni" az eladókkal? Szeretném a véleményüket meghallgatni mert álltalában mindig jó tanácsokat szoktam kapni! Előre is köszönöm.

Tisztelt kisgep01!

Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 20:54) *
Ha jól tudom, akkor hiába javul meg a százaléka, nem lehet többé aktív, úgyhogy teljesen feleslegesen fáradozik. Viszont ebben kell Benz megerősítése, mert az én infóm régi, lehet, hogy azóta változott a dolog.
Nem hiszem, hogy meg kell változtatnod az értékelést, viszont az árut küldd el neki szerintem.

Kedves zejopy!

Egyedi mérlegelés után lehet aktív.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 21:11
Létrehozva: #4283

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-04-04 21:10) *
Nagyon köszönöm a választ! Ha problémám van akkor itt mindig kapok segítséget, ennek örülök!!

Szívesen.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
abrosz
hozzászólás 2012-04-04 21:10
Létrehozva: #4284

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-18 12:17
Azonosító: 244 475

gweinb adatlapja egyre durvább. Érdemes ránézni.Rohamosan nő a becsapott emberek száma. Sokunkat megszivatott.

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-04-04 21:10
Létrehozva: #4285

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 21:07) *
Azt nem gondoltam, hogy megtartod a pénzt.smile.gif Viszont nem tudtam, hogy eladtad a cuccot. Igen, akkor így helyes. Nincs felé egyéb kötelezettséged és az értékelést sem kell visszavonnod. Rájött, hogy a Vatera nem hüylegyerekek játszótere. Csak hát kicsit későn....

Nagyon köszönöm a választ! Ha problémám van akkor itt mindig kapok segítséget, ennek örülök!!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 21:07
Létrehozva: #4286

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-04-04 21:01) *
Csak amikor nem fizette ki utána el lett adva a termék egy része. Ugyanis cég vagyunk és miután nem jelentkezett el lett adva az alkatrésze! De különben a holnapi napon vissza lesz utalva neki a vételár! Köszönöm!

Azt nem gondoltam, hogy megtartod a pénzt.smile.gif Viszont nem tudtam, hogy eladtad a cuccot. Igen, akkor így helyes. Nincs felé egyéb kötelezettséged és az értékelést sem kell visszavonnod. Rájött, hogy a Vatera nem hüylegyerekek játszótere. Csak hát kicsit későn....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-04-04 21:01
Létrehozva: #4287

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-04 20:54) *
Ha jól tudom, akkor hiába javul meg a százaléka, nem lehet többé aktív, úgyhogy teljesen feleslegesen fáradozik. Viszont ebben kell Benz megerősítése, mert az én infóm régi, lehet, hogy azóta változott a dolog.
Nem hiszem, hogy meg kell változtatnod az értékelést, viszont az árut küldd el neki szerintem.

Csak amikor nem fizette ki utána el lett adva a termék egy része. Ugyanis cég vagyunk és miután nem jelentkezett el lett adva az alkatrésze! De különben a holnapi napon vissza lesz utalva neki a vételár! Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-04 20:54
Létrehozva: #4288

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-04-04 20:45) *
Üdv! Tanácsot szeretnék kérni! Van a petrocselly22 nevű felhasználó aki mindaddig amíg nem adtam neki negatívot (másokkal együtt ) addig nem foglalkozott velem! Inaktív lett! Erre tegnap se szó se beszéd elutalta a pént,mondvaán hogy akkor én vonjam vissza a negatív értékelést,hogy ismét fel tudjon jönni a vaterára! Ahogy látom,most mindenkit végig jár és megígéri,hogy mostantól minden rendben lesz. Látom azt is,hogy amióta inaktív lett azóta csakis pozitív visszajelzést kap! Kérdezem én,ha akkor ilyen "vásárló" volt akkor most mi a bíztositék arra,hogy ezután nem fog megint "kicseszni" az eladókkal? Szeretném a véleményüket meghallgatni mert álltalában mindig jó tanácsokat szoktam kapni! Előre is köszönöm.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-04-04 20:45
Létrehozva: #4289

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-04 16:03
Létrehozva: #4290

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gibae @ 2012-04-04 16:02) *
...
Ennyi elég lesz? Köszönöm a segítséget!

Ha nincs más, akkor feltehetően elég lesz. De ezt majd a rendőrségen tudják megmondani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gibae
hozzászólás 2012-04-04 16:02
Létrehozva: #4291

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-13 09:05
Azonosító: 1 111 146

Köszönöm a segítséget! A levelezés a felhasználóval már nincs meg, mert egy éve volt, töröltem régen, nem gondoltam, hogy szükségem lesz rá, hiszen nem tettem feljelentést! A terméklapot megkaptam a Vaterától és az értékelés van meg, amit leadtam róla!
Ennyi elég lesz? Köszönöm a segítséget!

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-03 21:47) *
Tisztelt gibae!

Amire várhatóan szüksége lesz: nyomtatott formában a terméklap, az illetővel folytatott levelezés és minden egyéb dokumentum, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll. Ha a terméklap már nem elérhető, akkor kérjük vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatos kollégáinkkal.

+Quote Post
gutzolika
hozzászólás 2012-04-04 15:26
Létrehozva: #4292

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-07 21:38
Azonosító: 1 563 792

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-03 18:56) *
Tisztelt gutzolika!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

Ez meg egy jó megfigyelés good2.gif
Elsőbbsége annak van, akinek megadják.

Elküldtem az utolsó felszólító levelet, mostantol számítva 7 napot adok ez összesen 10 nap, hogy kifizetésre kerüljön a termék.
Másolat ment a biztonsag@vatera.com címre.

Üdv. Zoltán

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-03 21:47
Létrehozva: #4293

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gibae @ 2012-04-03 19:42) *
Sziasztok!
Tavaly májusban vásároltam egy fényképezőgépet. A pénzt átutaltam, de nem kaptam meg a terméket.
Nem tettem rendőrségi feljelentést, mert nem akartam hercehurcát. Most mégis berendeltek tanúkihallgatásra!
Vinnem kellene az akkor keletkezett iratokat, de azok már nincsenek meg, hiszen nem tettem feljelentést, gondoltam nem fog kelleni, és töröltem!
Hol és hogyan kérhetném a Vaterától az iratokat, ha nem tudok tranzakciós számot? (Majd egy év elmúlt!) Mit fognak kérdezni, vagy mi várható a rendőrségen? (Sose volt rendőrségi ügyem, most is el akartam kerülni!)
Előre is köszönöm a segítséget!!!
Éva

Tisztelt gibae!

Amire várhatóan szüksége lesz: nyomtatott formában a terméklap, az illetővel folytatott levelezés és minden egyéb dokumentum, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll. Ha a terméklap már nem elérhető, akkor kérjük vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatos kollégáinkkal.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 20:54
Létrehozva: #4294

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gutzolika @ 2012-04-03 20:44) *
Szia!

Nem volt rá lehetőségem, dolgoztam.
De ettől független, egyre többen licitálnak elhamarkodottan, felelőtlenül. Vagy pl. leütés után variálnak a postaköltséggel, kérik sima levélként, közben egyértelműen le van írva, hogy ajánlottan adom fel.

Néha sok.
Egyébként mért vannak a szabályok!

És talán ebből tanulva, megfontoltabban fog licitálni, majd talán nem fordul elő ez többet, és nem másnak kell ezt végigjárnia.
Lehet ha ezt előttem már más meg tette volna, nem lennék ilyen helyzetben.
Köszönöm a választ!

Azt nem tudtam, hogy dolgoztál.
Tiszteletreméltó a hozzáállásod. Tényleg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
gutzolika
hozzászólás 2012-04-03 20:44
Létrehozva: #4295

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-07 21:38
Azonosító: 1 563 792

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 16:24) *
Nem lett volna egyszerűbb törölni a licitet?

Szia!

Nem volt rá lehetőségem, dolgoztam.
De ettől független, egyre többen licitálnak elhamarkodottan, felelőtlenül. Vagy pl. leütés után variálnak a postaköltséggel, kérik sima levélként, közben egyértelműen le van írva, hogy ajánlottan adom fel.

Néha sok.

Egyébként mért vannak a szabályok!

És talán ebből tanulva, megfontoltabban fog licitálni, majd talán nem fordul elő ez többet, és nem másnak kell ezt végigjárnia.
Lehet ha ezt előttem már más meg tette volna, nem lennék ilyen helyzetben.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-03 18:56) *
Tisztelt gutzolika!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik...

Köszönöm a választ!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 19:46
Létrehozva: #4296

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gibae @ 2012-04-03 19:42) *
Sziasztok!
Tavaly májusban vásároltam egy fényképezőgépet. A pénzt átutaltam, de nem kaptam meg a terméket.
Nem tettem rendőrségi feljelentést, mert nem akartam hercehurcát. Most mégis berendeltek tanúkihallgatásra!
Vinnem kellene az akkor keletkezett iratokat, de azok már nincsenek meg, hiszen nem tettem feljelentést, gondoltam nem fog kelleni, és töröltem!
Hol és hogyan kérhetném a Vaterától az iratokat, ha nem tudok tranzakciós számot? (Majd egy év elmúlt!) Mit fognak kérdezni, vagy mi várható a rendőrségen? (Sose volt rendőrségi ügyem, most is el akartam kerülni!)
Éva

Ha valami Emese nevű volt a partnered, akkor ez a termékkód: 1457202329
A kapcsolatfelvételen keresztül próbáld elkérni az adatokat a Vaterától, erre a termékkódra hivatkozva.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
gibae
hozzászólás 2012-04-03 19:42
Létrehozva: #4297

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-13 09:05
Azonosító: 1 111 146

Sziasztok!
Éva

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-03 18:56
Létrehozva: #4298

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gutzolika @ 2012-04-03 16:19) *
Mi a tehendő? Megnyert termék és nem hajlandó kifizetni, átvenni a vevő!

Tisztelt gutzolika!

Ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.
IDÉZET(gutzolika @ 2012-04-03 16:19) *
...
Ha ez bebizonyosodik, kérhetem a negatív törlését?
...

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-03 17:50) *
A temetők sírhantjai alatt számosan nyugszanak olyanok, akiknek elsőbbségük volt.

Ez meg egy jó megfigyelés good2.gif
Elsőbbsége annak van, akinek megadják.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-03 17:50
Létrehozva: #4299

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-03 17:43) *
Mert az ember egy idő után belátja, hogy mindegy, kinek van igaza, ha én veszíthetek többet. Enyém az utánajárás, az idegeskedés, a bosszúértékelés töröltetésének a procedúrája.
Na és elsőbbséged is akkor van a gyakorlatban, ha megadják. smile.gif

Bölcs gondolat! good2.gif (Mint mindig rolleyes.gif) A temetők sírhantjai alatt számosan nyugszanak olyanok, akiknek elsőbbségük volt.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-03 17:43
Létrehozva: #4300

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-04-03 16:38) *
Javaslom a második lehetőség opciót: http://www.vatera.hu/segitseg/a_vatera_has.../21/201/második
Én biztos nem erőltetném a dolgot, jó nem sülhet ki belőle.
Egyetértek zejopyval, én biztosan hozzájárultam volna a licittörléshez, de ez én vagyok.

Mert az ember egy idő után belátja, hogy mindegy, kinek van igaza, ha én veszíthetek többet. Enyém az utánajárás, az idegeskedés, a bosszúértékelés töröltetésének a procedúrája.
Na és elsőbbséged is akkor van a gyakorlatban, ha megadják. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-18 09:40