IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 08:59
Létrehozva: #4281

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-29 08:56) *
Akkor arról is hallottál, hogy akinek nem inge, nem veszi magára? Most vaterán veszel, és ott is adsz tovább, vagy más forrásból szerzed és vaterán adod tovább, nagyon nem mindegy?!

Teljesen mindegy.

Köszönjük, hogy megosztottad a véleményedet velünk, igazán sokat gyrapodtunk általa.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
lacc24
hozzászólás 2012-03-29 08:56
Létrehozva: #4282

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-15 07:37
Azonosító: 641 018

A Te eseted pozitív példa, biztos elaludt a gép előtt vagy lefagyott az iphone! smile.gif

Komolyra fordítva: én a véleményemet formáltam meg, és örülök, ha vannak hozzászólok, legyen az érv vagy ellenérv, de többségben el kell mondjam => ha valaki, mivel nem élete a vatera, vagy nem néz körül a piacon és viszonylag olcsón kínál eladásra egy filmet, díszdobozt, esetleg különleges kiadást, na azt 90%-ban azonnal le is csapják, hisz nyilvánvalóan jóval többet ér, lesz is haszon jócskán!

De ha az eladó képben van, és már eleve jól belőtte az árat, ne féld, ott nem fogod látni licitáláskor a felhasználónevüket, hisz arra már nincs mit rápakolni! dry.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-28 21:56) *
Véleményem éppenséggel akad. Így az elején postjával értelmezési gondjaim voltak, de meg ne szeppenjen kérem a világért sem. Az én műbírálataim meglehetősen kétes értékűek, vagyis fejlett viszont kritikai érzékkel olvasandók, mert sokszor saját meglehetősen nyakatekert, dagályos, áttekinthetetlenül szövevényes és nem ritkán modoros szösszeneteimet magam sem tudom értelmezni kis idő múltával. Könnyen lehet, erre is reggel már csak lesek, mint borjú az új kapura.

Irigylem Önt, hogy ennyi ideje volt mások DVD vásárlási szokásainak és az ebből eredő aukcióknak nyomon követésére. Ez komoly felderítői munkát igényelhetett. Ennyi energia megfelelő irányba terelve számos sikeres beszerzést is indukálhatna. Tudja az ilyen aukciós oldalakon előfordul, valaki rálicitál a másikra és nyer. Így döntött a piac. És ha ő ezt még magasabb áron el tudja adni, az is a piac döntése, megvenni nem kötelező. Piacgazdaság van, idestova 23 éve. Az pedig így működik, minden annyit ér, amennyit adnak érte.

Ami pedig a beszerezhetetlen kuriózumokat illeti: Most vettem! Ez nekem a támában alapmű, kultuszfilm. Azt ne mondja drága volt!
Ui. Én is maradtam le már aukcióról, de lásson csodát a Nap felkelt, a kávé lefőtt és minden ment a maga sorában tovább. Sok szerencsét az eljövendő vásárlásokhoz!
Maradok kiváló tisztelettel,
én magam rolleyes.gif

"Kicsi cicám?" Melegfront van, vagy ez valami szleng?

Akkor arról is hallottál, hogy akinek nem inge, nem veszi magára? Most vaterán veszel, és ott is adsz tovább, vagy más forrásból szerzed és vaterán adod tovább, nagyon nem mindegy?!

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-29 08:47) *
Ezt hívják kereskedelemnek. Tudod, van egy réteg, aki ebből én. Pl. részben én is. Nagyon szégyellem is magamat.
Reggelente felébredek, kipödröm a bajuszomat és beleköpök a tükörbe, mert kereskedésre adtam a fejemet..... blink.gif
Ez nem a Tesco? 047.gif Lyézusom, eltévedtem....... köszönöm az infót.

Na kicsi cicám, köszönjük, hogy részt vettél a felvilágosításunkban, már tudjuk, hogy nem a gólya hozza a gyereket, na és azt is, hogy a törvényesen végzett munkánk, a kereskedelem, amiből amúgy rendesen adózunk, tulajdonképpen egy megvetendő aljas cselekedet.

Apropó gólya:
Kering a gólya a levegőben, csőrében egy aggastyánnal. Megszólal az öreg:
- Wazze, gyólya! Biztos, hogy nem tévedtünk el?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-29 08:47
Létrehozva: #4283

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-29 08:39) *
Amiről beszélek: amikor semmi szükséged nincs rá, csak azért veszed meg (hangsúlyoznám, itt a vaterán), hogy zsíros haszonnal tovább is add - ugyanitt!

Ezt hívják kereskedelemnek. Tudod, van egy réteg, aki ebből én. Pl. részben én is. Nagyon szégyellem is magamat.
Reggelente felébredek, kipödröm a bajuszomat és beleköpök a tükörbe, mert kereskedésre adtam a fejemet..... blink.gif

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-29 08:39) *
zejopy-nak is tetszik a hozzászólása, hogy utáljuk a Tesco-t, mégis odajárunk, de ez akkor sem egy Tesco! biggrin.gif

Ez nem a Tesco? 047.gif Lyézusom, eltévedtem....... köszönöm az infót.

Na kicsi cicám, köszönjük, hogy részt vettél a felvilágosításunkban, már tudjuk, hogy nem a gólya hozza a gyereket, na és azt is, hogy a törvényesen végzett munkánk, a kereskedelem, amiből amúgy rendesen adózunk, tulajdonképpen egy megvetendő aljas cselekedet.

Apropó gólya:
Kering a gólya a levegőben, csőrében egy aggastyánnal. Megszólal az öreg:
- Wazze, gyólya! Biztos, hogy nem tévedtünk el?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lacc24
hozzászólás 2012-03-29 08:39
Létrehozva: #4284

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Látom, Te is megragadtad a lényeget...

Nem arról van szó, hogy megveszel valamit, de rájössz, hogy nem kell, és eladod! Én is ilyeneket adok el, általában nullszaldósan! smile.gif Például megvettem egylemezesként, de rájöttem, hogy dupla-lemezes, extra változat kell, így a szimplát továbbadtam.

Amiről beszélek: amikor semmi szükséged nincs rá, csak azért veszed meg (hangsúlyoznám, itt a vaterán), hogy zsíros haszonnal tovább is add - ugyanitt!

Az eladó jól jár, a közvetítő is jól jár, a vatera is megkapja a jutalékot, akinek viszont tényleg kellett volna, így bírt járni...

Most remélem, nem megyünk bele, hogy miért nem használ termékfigyelőt, miért nem volt elég szemfüles, elég gyors: talán azért, mert nem feltétlenül van arra ideje, hogy 0-24-ig ezzel legyen elfoglalva?!

Visszatérve, valóban maradtam már le termékről, nem tagadom: egyetlen esetben jártam így! De köszönöm érdeklődésed, ez nem mostanában történt, hozzászólásomat nem befolyásolta, túl is tettem magam rajta!

Szóval, hogy tisztázzuk, én a helyedben nem vettem volna magamra, zejopy-nak is tetszik a hozzászólása, hogy utáljuk a Tesco-t, mégis odajárunk, de ez akkor sem egy Tesco! biggrin.gif

Továbbra is fenntartom: élősködő, potyázó haszonlesők vadásznak a különlegességekre, és nem maguknak, nem is a kis tesónak, nem is anyuci-apucinak, hanem cáfolva, amit Vidaeff írt, árdrágítás és tisztességtelen haszonszerzés céljából!

Kezdetben 1-2 ilyen forma volt, de ha veszünk egy rekesz almát, és az egyik elkezd "romlani" (vigyáztam), gondolom, nem kell befejeznem...

IDÉZET(svejku @ 2012-03-28 22:48) *
Én csak a kiemelt részekre reagálnék, képzeld el én is vettem már meg itt olyasmit, amire semmi szükségem nem volt, és aztán el is adtam, haszonnal. De egyáltalán nem érzem magam "élősködő, potyázó haszonleső"-nek. Ahogy Vidaeff írta, piacgazdaság van, a kereslet, kínálat, jó üzleti érzék, esetleg szerencse dönt jó, vagy rossz üzlet között. A "tisztességtelen haszon" és az "árdrágítók" fogalma 25-30 éve megszűnt.
Látom, hogy elsősorban pont ebben a termékkörben vásárolsz, és adsz el, tehát szerintem csak egy-két jó vételről, jó eladásról maradtál le, amit nem tudsz elviselni...

Tisztelt VateraBenz!

Semmi nem akadályoz, ahogy svejku-nak is leírtam, egyetlen esetben vittek el előlem olyasmit, ami kellett volna Nekem, de az sem mostanában volt!

Még vidaeff hozzászólására reagálnék, hogy pontosan a termék- és aukciófigyelők során szúrnak szemet ezek a dolgok, egy-egy eset, amit észreveszek, de annál több, amit mástól hallok: a korrekt partnerektől, legyen az eladó, vagy akár vevő!

Persze, lehet mondani, hogy nem kell akkor megvenni: de ha előkerül egy nyamvadt példány valami ritkaságból, ami akár évek óta még a vaterán sem volt megtalálható, ÉS azt is elcsaklizza egy ilyen forma, és persze nem saját célra, akkor mi a választás? Vagy megveszi Tőle az ember, vagy újabb éveket vár!

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-28 21:56) *
Tisztelt lacc24!

Önt mi akadályozza meg abban, hogy figyelje a kínálatot és licitáljon?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-28 22:48
Létrehozva: #4285

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-28 21:31) *
Tisztelt VateraBenz!

Sajnálom, ha ez jött át a leírtakból. Szó sincs rászorultságról, amiről szó van: az élősködők! Felvásárolják a cuccot, aztán rápakolva a nem kevés hasznot, adják is tovább!

=> a vatera lenne a közvetítő eladó és vevő közt, de ezekben az esetekben beékelődnek a potyázó haszonlesők...

Én csak a kiemelt részekre reagálnék, képzeld el én is vettem már meg itt olyasmit, amire semmi szükségem nem volt, és aztán el is adtam, haszonnal. De egyáltalán nem érzem magam "élősködő, potyázó haszonleső"-nek. Ahogy Vidaeff írta, piacgazdaság van, a kereslet, kínálat, jó üzleti érzék, esetleg szerencse dönt jó, vagy rossz üzlet között. A "tisztességtelen haszon" és az "árdrágítók" fogalma 25-30 éve megszűnt.
Látom, hogy elsősorban pont ebben a termékkörben vásárolsz, és adsz el, tehát szerintem csak egy-két jó vételről, jó eladásról maradtál le, amit nem tudsz elviselni...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-28 21:57
Létrehozva: #4286

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-28 20:36) *
Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban várom véleményeteket, ezt a topikot találtam legmegfelelőbbnek:

Egyre több embertől hallom, különösen DVD adás-vételek során, hogy messziről kerüli a vaterát, nem feltétlenül a költségek, hanem az inkorrekt eladók miatt.

A DVD kategóriát figyelembe véve egyáltalán nem alaptalan a gondolat: szerintem kapásból több olyan felhasználót is tudtok Ti is, én is, aki más elől csaklizza el a filmeket, majd önmagát nem zavartatva, ugyanitt a vaterán, pofátlanul magas haszonnal hirdeti tovább - akár már másnap!

Na most, akinek tényleg kell, és keresi, az fújhatja, vagy fizeti ezeknek a "közvetítői jutalékot"...

Rendkívül taszító és pont a "vaterázás" élményét, egy-egy kuriózum korrekt áron történő megvásárlásának lehetőségét vágják haza!

Úgy tűnik, nincs más elfoglaltságuk, mint egész nap lesni a feltöltéseket, a termékfigyelőket, követni az aukciókat, majd lecsapni - különösen a ritka, joglejárt vagy egyedi kiadványokra - és markukat dörzsölve, hiéna módjára várni, hogy egy számukra balek, vagy a filmet bármi áron kereső megtömje a zsebüket!

Hát, röviden ennyi.

Általánosságban kissé zöld a postod nekem, de előfordulhat, hogy bennem van a hiba, ebben az esetben elnézésedet kérem.
Mindenesetre a lila részre reflektálok.smile.gif
Egyre többe embertől hallom, hogy milyen pocsék hely a Tesco. Ehhez képest, ha éppen úgy hozza a sors, hogy oda kell mennünk, akkor mindig azt látom, hogy dugig tele van.
Hát ennyit tudtam érdemben hozzátenni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 21:56
Létrehozva: #4287

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-28 21:31) *
Tisztelt VateraBenz!

Sajnálom, ha ez jött át a leírtakból. Szó sincs rászorultságról, amiről szó van: az élősködők! Felvásárolják a cuccot, aztán rápakolva a nem kevés hasznot, adják is tovább!

=> a vatera lenne a közvetítő eladó és vevő közt, de ezekben az esetekben beékelődnek a potyázó haszonlesők...

Tisztelt lacc24!

Önt mi akadályozza meg abban, hogy figyelje a kínálatot és licitáljon?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-28 21:56
Létrehozva: #4288

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban várom véleményeteket, ezt a topikot találtam legmegfelelőbbnek:

Egyre több embertől hallom, különösen DVD adás-vételek során, hogy messziről kerüli a vaterát, nem feltétlenül a költségek, hanem az inkorrekt eladók miatt.

A DVD kategóriát figyelembe véve egyáltalán nem alaptalan a gondolat: szerintem kapásból több olyan felhasználót is tudtok Ti is, én is, aki más elől csaklizza el a filmeket, majd önmagát nem zavartatva, ugyanitt a vaterán, pofátlanul magas haszonnal hirdeti tovább - akár már másnap!

Na most, akinek tényleg kell, és keresi, az fújhatja, vagy fizeti ezeknek a "közvetítői jutalékot"...

Rendkívül taszító és pont a "vaterázás" élményét, egy-egy kuriózum korrekt áron történő megvásárlásának lehetőségét vágják haza!

Úgy tűnik, nincs más elfoglaltságuk, mint egész nap lesni a feltöltéseket, a termékfigyelőket, követni az aukciókat, majd lecsapni - különösen a ritka, joglejárt vagy egyedi kiadványokra - és markukat dörzsölve, hiéna módjára várni, hogy egy számukra balek, vagy a filmet bármi áron kereső megtömje a zsebüket!

Hát, röviden ennyi.

Véleményem éppenséggel akad. Így az elején postjával értelmezési gondjaim voltak, de meg ne szeppenjen kérem a világért sem. Az én műbírálataim meglehetősen kétes értékűek, vagyis fejlett viszont kritikai érzékkel olvasandók, mert sokszor saját meglehetősen nyakatekert, dagályos, áttekinthetetlenül szövevényes és nem ritkán modoros szösszeneteimet magam sem tudom értelmezni kis idő múltával. Könnyen lehet, erre is reggel már csak lesek, mint borjú az új kapura.

Irigylem Önt, hogy ennyi ideje volt mások DVD vásárlási szokásainak és az ebből eredő aukcióknak nyomon követésére. Ez komoly felderítői munkát igényelhetett. Ennyi energia megfelelő irányba terelve számos sikeres beszerzést is indukálhatna. Tudja az ilyen aukciós oldalakon előfordul, valaki rálicitál a másikra és nyer. Így döntött a piac. És ha ő ezt még magasabb áron el tudja adni, az is a piac döntése, megvenni nem kötelező. Piacgazdaság van, idestova 23 éve. Az pedig így működik, minden annyit ér, amennyit adnak érte.

Ami pedig a beszerezhetetlen kuriózumokat illeti: Most vettem! Ez nekem a támában alapmű, kultuszfilm. Azt ne mondja drága volt!
Ui. Én is maradtam le már aukcióról, de lásson csodát a Nap felkelt, a kávé lefőtt és minden ment a maga sorában tovább. Sok szerencsét az eljövendő vásárlásokhoz!
Maradok kiváló tisztelettel,
én magam rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-28 21:59

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
lacc24
hozzászólás 2012-03-28 21:31
Létrehozva: #4289

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt VateraBenz!

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-28 21:01) *
Tisztelt lacc24!

Ön szerint rászorultsági alapon kellene eldönteni, hogy ki vehet meg egy terméket? blink.gif
A vásárlási lehetőség mindenkinek adott.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 21:01
Létrehozva: #4290

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban várom véleményeteket...

Tisztelt lacc24!

Ön szerint rászorultsági alapon kellene eldönteni, hogy ki vehet meg egy terméket? blink.gif
A vásárlási lehetőség mindenkinek adott.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lacc24
hozzászólás 2012-03-28 20:36
Létrehozva: #4291

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Hát, röviden ennyi.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 19:23
Létrehozva: #4292

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Farkas111 @ 2012-03-28 18:24) *
Üdv Mindenkinek

KissDavid007(37) nevű felhasználóval csak nagy odafigyeléssel kössetek üzletet...
...

Tisztelt Farkas111!

Lehetséges, hogy a termékkel kapcsolatban igaza van. Ugyanakkor a második kérdésében hazugsággal vádolni kicsit erősnek tűnik.
A legtöbb eladó már ekkor letiltotta volna - jogosan.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Farkas111
hozzászólás 2012-03-28 18:24
Létrehozva: #4293

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-24 01:14
Azonosító: 575 175

Üdv Mindenkinek

KissDavid007(37) nevű felhasználóval csak nagy odafigyeléssel kössetek üzletet...

Megkérdeztem az alábbi 2db "2.4G Vezeték nélküli Multi-Touch Magic Mouse Egér" aukción a termék tulajdonságait:
http://szamitastechnika.vatera.hu/szamitog...1567653575.html
http://szamitastechnika.vatera.hu/szamitog...1567648820.html

Levelezésünk:
-Tisztelt KissDavid007! Üdv. Mitől "Multi-Touch" az egér? A leírásában semmi konkrét adat nem szerepel... Esetleg jó lenne kicsit több infó róla... (Gyártó, tipus, tulajdonságok, link a leírásához, DPI felbontása, meddig működik 2 elemmel, akku használható-e hozzá, stb) Aki nem csak egy dizájnos levélnehezéket szeretne, annak fontosak a tulajdonságai is... Köszönettel - Farkas111
2012/03/24 12:21:30 (Válasz nem érkezett...)

-Tisztelt KissDavid007! Üdv. "Bármifajta kérdésre szivesen válaszolok! Kellemes licitálást!" Talán javítani kellene a termékleírást... A hazugságokat törölni, a termékleírást bővíteni! Gratulálok a kérdésem törléséhez, és az információk meg nem adásához. Ilyen hozzáállással nem hiszem hogy hosszútávú vaterás karriert fog futni... Üdvözlettel - Farkas111
2012/03/25 11:10:47 (Erre már megjött a válasz...)

-Tisztelt Farkas111! Telefonrol voltam, amig nem tudom gépről normálisan megválaszolni a kérdést, addig elrejtem a termék adatlapjáról. Ajándékba kaptam, tehát sajnos nem tudok ilyen információkat róla, de szívesen segítenék, de ezekre sajnos nem tudok választ adni sad.gif Elnézést, ha félreértette a gesztusomat. További szép napot! - KissDavid007
2012/03/25 11:16:48 (Itt 3 nap várakozás következett. Talán ennyi elég a normális megválaszoláshoz...)

-Tisztelt KissDavid007! Üdv. Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy mitől "Multi-Touch" az egér? Az egéren semmi ilyesmi felirat nem szerepel. De mivel Te így hirdeted, gondolom valahonnét vetted ezt.. A felső részén az újjaid közelítésére kicsinyít, az újjaid széthúzására nagyít? Ugyani EZT jelenti a "Multi-Touch egér".. A Microsoft egere így működik, ezért Multi-Touch... Jó lenne már tisztázni hogy mit is árulsz, és mit fog kapni a vevő! Ne utólag derüljenek ki a dolgok.. Köszönettel - Farkas111 2012/03/28 16:25:47 (Pár perc múlva már érkezett is a válasz...)

-Tisztelt Farkas111! Attól Multi-Touch egér, hogy az ujjad érintésére lehet görgetni fel és le. Ilyen részletesen nem tudok róla nyilatkozni, de rákérdeztem, és azt mondták, akitől kaptam, hogy ezért Multi-Touch. Azért 1Ft-ról indul az aukció, mert nem vagyok ilyen részletesen tudatában a termék tulajdonságaival, remélem megért engem. További szép napot! - KissDavid007
2012/03/28 16:30:53

-Tisztelt KissDavid007! Akkor ezt kellene leírni a leírásban, vagy a válaszokban. Ez nem Multi-Touch, hanem a scrollozása működik érintésre. Vagyis maximum Touch-os egérnek nevezhető. (A kérdés-válaszokat pedig kár volt kitörölnöd, EZEK mindenkire tartoznak..) Köszönettel - Farkas111 2012/03/28 16:53:28

-Tisztelt Farkas111! Én ezt Multi-Touch egérként kaptam smile.gif - KissDavid007 2012/03/28 16:56:06

És 17:00 órától tiltólistán voltam....
"Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További információk a "Személyes tiltólista" funkcióról itt."
Én ebből a levelezésből azt szűrtem le, hogy aki kérdéseket mer feltenni a nem megfelelően körülírt termékéről, az hamar kizárásra kerül...
Ergo adjunk el bármit -leírás nélkül, valami hangzatos névvel- garancia nélkül. Ha kérdeznek, tiltsuk ki és töröljük. Ha reklamálnak utólag, akkor "garancia nincs" és "így kaptam" valamint "nem értek hozzá" felkiáltásokat üvöltözzük a vevő felé. Ettől valószínűleg megoldódik minden jogos garanciaigény...
Gratula a "korrekt" eladónak...

A kérdéseket nyugodtan feltehetitek KissDavid007 termékeinél... biggrin.gif (Már aki nem fél KissDavid007 haragjától 49467ed2a966123.gif és a tiltólistátára felkerüléstől...)
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us...vid007&ob=2

Üdv Mindenkinek Farkas111

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 19:46
Létrehozva: #4294

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(prezident74 @ 2012-03-25 19:43) *
Üdv mindenkinek!
Úgy látszik a problémám közben megoldódik.A kérdésem a következő:ha már leadtam a negatív értékelésem és ezekután mégis sikerül megegyeznem az eladóval,van rá lehetőség,hogy töröljem,vagy megváltoztassam a negatív értékelést? Ugyanis ezt kéri az eladó.
A választ előre is köszönöm!
Üdv!P

Kapcsolatfelvétel --> Aukcióval kapcsolatos probléma --> Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Itt pár szóval leírod a problémádat. Nem automatikus a dolog, de ha a saját magad által adott értékelés törlését kéred, akkor jó esélyed van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
prezident74
hozzászólás 2012-03-25 19:43
Létrehozva: #4295

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-12-17 21:04
Azonosító: 1 598 370

Üdv mindenkinek!
Úgy látszik a problémám közben megoldódik.A kérdésem a következő:ha már leadtam a negatív értékelésem és ezekután mégis sikerül megegyeznem az eladóval,van rá lehetőség,hogy töröljem,vagy megváltoztassam a negatív értékelést? Ugyanis ezt kéri az eladó.
A választ előre is köszönöm!
Üdv!P

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-24 23:02
Létrehozva: #4296

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(goya123 @ 2012-03-24 21:49) *
Szia!

Én eladó voltam még nem is értékeltem.(Bár ő már adott egy pozitívat azzal,hogy nem jött lére az üzlet.)
Kivárom a 40 nap kötelező értékelési időt.
Addig,hogyan próbál megkeresni????
Valószínűleg sehogy,mert nincs gerince hozzá lemondani az adás-vételet.

Nem értettél meg. Nem baj.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-03-24 22:49
Létrehozva: #4297

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 20:09
Azonosító: 1 643 131

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-24 21:35) *
Ami persze simán előfordulhat, hogy abban a helyzetben sérült a telefonja, amikor kórházba került. Ellenőrizhetetlen.
Ellenben a te első semlegesed (időben első) sem a legszimpatikusabb vevői magatartás..... dry.gif

Szia!

Én eladó voltam még nem is értékeltem.(Bár ő már adott egy pozitívat azzal,hogy nem jött lére az üzlet.)
Kivárom a 40 nap kötelező értékelési időt.
Addig,hogyan próbál megkeresni????
Valószínűleg sehogy,mert nincs gerince hozzá lemondani az adás-vételet.

A hozzászólást -goya123- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-24 22:52

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-24 22:35
Létrehozva: #4298

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(goya123 @ 2012-03-24 21:25) *
Hello!

Érdekes egybeesés.
Ha valaki visszamond több üzletet korházba kerülés miatt megérteném,de pechjére nem csak korházba kerül még a telefonja is összetört közben.....

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

Az ilyenek mindek vannak itt?
Annyira átlátszó és komolytalan kártevő.

Ami persze simán előfordulhat, hogy abban a helyzetben sérült a telefonja, amikor kórházba került. Ellenőrizhetetlen.
Ellenben a te első semlegesed (időben első) sem a legszimpatikusabb vevői magatartás..... dry.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-03-24 22:25
Létrehozva: #4299

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 20:09
Azonosító: 1 643 131

Hello!

Érdekes egybeesés.
Ha valaki visszamond több üzletet korházba kerülés miatt megérteném,de pechjére nem csak korházba kerül még a telefonja is összetört közben.....

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

Az ilyenek mindek vannak itt?
Annyira átlátszó és komolytalan kártevő.

A hozzászólást -goya123- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-24 22:25

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-03-24 10:48
Létrehozva: #4300

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(ljan68 @ 2012-02-28 06:01) *
Üdvözlök Mindenkit!
Szeretnék érdeklődni az alábbi esettlel kapcsolatban.
A hírdetésem így szólt:""Eladó a képen látható rádióerősítő. A rádiója szól. A magnó része nem funkcionál. Talán az erősítő egyik fele mintha halkabb lenne, de szól mindkét fele. Külalakra viszonylag jó állapotban. Hozzáértőknek , gyűjtőknek ajánlom, feljavításra vagy alkatrésznek. "
Ezt a készüléket megvásárolták és szombat délután elvitték személyes átvétel során. Vasárnap estekaptam egy imélt, hogy "Üdv!
Megkaptam a szerkezetet, ami nem felel meg a leírásnak.Be még nem kapcsoltam, de a leírás szerint külsőleg jó állapotban van,Ezzel szemben a tetején a díszléc össze van karcolva, bele van vésve a tulajdonos .Az oldal díszléc viszont hiányzik. Legalább ha az oldal díszléc meg lenne, azért el mennénk."
Közöltem, hogy annyi van amit személyesen átvettek semmi több.
Felajánlottam elősször a visszavásárlást, de aztán meggondoltam magam, hisz nem zsákbamacska volt hanem személyes átvétel, amin akár belenézhet, átnézheti mikroszkóppal, az egyébként is alkatrésznek, hibásnak hirdetett készüléket.
Annyi kérdésem lenne, hogy ez esetben kaphatok e negatívot, ill. ha azt kapok (ami feltételezhető, ha nem vásárolom vissza), akkor mi a teendő? A levelezés meg van.
Előre is köszönöm mindenkitől a választ!

Mintha ezt a (vagy egy nagyon hasonló) történetet olvastam volna egyik budapesti Metropol újság levelezési rovatában, a vásárló tollából. Kb. múlt heti lap lehetett. Nem mondta ki az oldal nevét, de amit mesélt, az egyértelműen a Vaterára hajazott (kérdezés, licit, előre utalás...). Leírta, hogy mennyire pórul járt... Kár, hogy a Metropol honlapján az olvasói levelek nem találhatók meg....

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 213 214 215 216 217 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-30 00:55