IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 216 217 218 219 220 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
svejku
hozzászólás 2012-03-28 22:48
Létrehozva: #4341

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-28 21:31) *
Tisztelt VateraBenz!

Sajnálom, ha ez jött át a leírtakból. Szó sincs rászorultságról, amiről szó van: az élősködők! Felvásárolják a cuccot, aztán rápakolva a nem kevés hasznot, adják is tovább!

=> a vatera lenne a közvetítő eladó és vevő közt, de ezekben az esetekben beékelődnek a potyázó haszonlesők...

Én csak a kiemelt részekre reagálnék, képzeld el én is vettem már meg itt olyasmit, amire semmi szükségem nem volt, és aztán el is adtam, haszonnal. De egyáltalán nem érzem magam "élősködő, potyázó haszonleső"-nek. Ahogy Vidaeff írta, piacgazdaság van, a kereslet, kínálat, jó üzleti érzék, esetleg szerencse dönt jó, vagy rossz üzlet között. A "tisztességtelen haszon" és az "árdrágítók" fogalma 25-30 éve megszűnt.
Látom, hogy elsősorban pont ebben a termékkörben vásárolsz, és adsz el, tehát szerintem csak egy-két jó vételről, jó eladásról maradtál le, amit nem tudsz elviselni...
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-28 21:57
Létrehozva: #4342

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-28 20:36) *
Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban várom véleményeteket, ezt a topikot találtam legmegfelelőbbnek:

Egyre több embertől hallom, különösen DVD adás-vételek során, hogy messziről kerüli a vaterát, nem feltétlenül a költségek, hanem az inkorrekt eladók miatt.

A DVD kategóriát figyelembe véve egyáltalán nem alaptalan a gondolat: szerintem kapásból több olyan felhasználót is tudtok Ti is, én is, aki más elől csaklizza el a filmeket, majd önmagát nem zavartatva, ugyanitt a vaterán, pofátlanul magas haszonnal hirdeti tovább - akár már másnap!

Na most, akinek tényleg kell, és keresi, az fújhatja, vagy fizeti ezeknek a "közvetítői jutalékot"...

Rendkívül taszító és pont a "vaterázás" élményét, egy-egy kuriózum korrekt áron történő megvásárlásának lehetőségét vágják haza!

Úgy tűnik, nincs más elfoglaltságuk, mint egész nap lesni a feltöltéseket, a termékfigyelőket, követni az aukciókat, majd lecsapni - különösen a ritka, joglejárt vagy egyedi kiadványokra - és markukat dörzsölve, hiéna módjára várni, hogy egy számukra balek, vagy a filmet bármi áron kereső megtömje a zsebüket!

Hát, röviden ennyi.

Általánosságban kissé zöld a postod nekem, de előfordulhat, hogy bennem van a hiba, ebben az esetben elnézésedet kérem.
Mindenesetre a lila részre reflektálok.smile.gif
Egyre többe embertől hallom, hogy milyen pocsék hely a Tesco. Ehhez képest, ha éppen úgy hozza a sors, hogy oda kell mennünk, akkor mindig azt látom, hogy dugig tele van.
Hát ennyit tudtam érdemben hozzátenni.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 21:56
Létrehozva: #4343

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(lacc24 @ 2012-03-28 21:31) *
Tisztelt VateraBenz!

Sajnálom, ha ez jött át a leírtakból. Szó sincs rászorultságról, amiről szó van: az élősködők! Felvásárolják a cuccot, aztán rápakolva a nem kevés hasznot, adják is tovább!

=> a vatera lenne a közvetítő eladó és vevő közt, de ezekben az esetekben beékelődnek a potyázó haszonlesők...

Tisztelt lacc24!

Önt mi akadályozza meg abban, hogy figyelje a kínálatot és licitáljon?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-28 21:56
Létrehozva: #4344

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban várom véleményeteket, ezt a topikot találtam legmegfelelőbbnek:

Egyre több embertől hallom, különösen DVD adás-vételek során, hogy messziről kerüli a vaterát, nem feltétlenül a költségek, hanem az inkorrekt eladók miatt.

A DVD kategóriát figyelembe véve egyáltalán nem alaptalan a gondolat: szerintem kapásból több olyan felhasználót is tudtok Ti is, én is, aki más elől csaklizza el a filmeket, majd önmagát nem zavartatva, ugyanitt a vaterán, pofátlanul magas haszonnal hirdeti tovább - akár már másnap!

Na most, akinek tényleg kell, és keresi, az fújhatja, vagy fizeti ezeknek a "közvetítői jutalékot"...

Rendkívül taszító és pont a "vaterázás" élményét, egy-egy kuriózum korrekt áron történő megvásárlásának lehetőségét vágják haza!

Úgy tűnik, nincs más elfoglaltságuk, mint egész nap lesni a feltöltéseket, a termékfigyelőket, követni az aukciókat, majd lecsapni - különösen a ritka, joglejárt vagy egyedi kiadványokra - és markukat dörzsölve, hiéna módjára várni, hogy egy számukra balek, vagy a filmet bármi áron kereső megtömje a zsebüket!

Hát, röviden ennyi.

Véleményem éppenséggel akad. Így az elején postjával értelmezési gondjaim voltak, de meg ne szeppenjen kérem a világért sem. Az én műbírálataim meglehetősen kétes értékűek, vagyis fejlett viszont kritikai érzékkel olvasandók, mert sokszor saját meglehetősen nyakatekert, dagályos, áttekinthetetlenül szövevényes és nem ritkán modoros szösszeneteimet magam sem tudom értelmezni kis idő múltával. Könnyen lehet, erre is reggel már csak lesek, mint borjú az új kapura.

Irigylem Önt, hogy ennyi ideje volt mások DVD vásárlási szokásainak és az ebből eredő aukcióknak nyomon követésére. Ez komoly felderítői munkát igényelhetett. Ennyi energia megfelelő irányba terelve számos sikeres beszerzést is indukálhatna. Tudja az ilyen aukciós oldalakon előfordul, valaki rálicitál a másikra és nyer. Így döntött a piac. És ha ő ezt még magasabb áron el tudja adni, az is a piac döntése, megvenni nem kötelező. Piacgazdaság van, idestova 23 éve. Az pedig így működik, minden annyit ér, amennyit adnak érte.

Ami pedig a beszerezhetetlen kuriózumokat illeti: Most vettem! Ez nekem a támában alapmű, kultuszfilm. Azt ne mondja drága volt!
Ui. Én is maradtam le már aukcióról, de lásson csodát a Nap felkelt, a kávé lefőtt és minden ment a maga sorában tovább. Sok szerencsét az eljövendő vásárlásokhoz!
Maradok kiváló tisztelettel,
én magam rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-28 21:59

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
lacc24
hozzászólás 2012-03-28 21:31
Létrehozva: #4345

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-15 07:37
Azonosító: 641 018

Tisztelt VateraBenz!

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-28 21:01) *
Tisztelt lacc24!

Ön szerint rászorultsági alapon kellene eldönteni, hogy ki vehet meg egy terméket? blink.gif
A vásárlási lehetőség mindenkinek adott.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 21:01
Létrehozva: #4346

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban várom véleményeteket...

Tisztelt lacc24!

Ön szerint rászorultsági alapon kellene eldönteni, hogy ki vehet meg egy terméket? blink.gif
A vásárlási lehetőség mindenkinek adott.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lacc24
hozzászólás 2012-03-28 20:36
Létrehozva: #4347

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-15 07:37
Azonosító: 641 018

Sziasztok!

Hát, röviden ennyi.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-28 19:23
Létrehozva: #4348

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Farkas111 @ 2012-03-28 18:24) *
Üdv Mindenkinek

KissDavid007(37) nevű felhasználóval csak nagy odafigyeléssel kössetek üzletet...
...

Tisztelt Farkas111!

Lehetséges, hogy a termékkel kapcsolatban igaza van. Ugyanakkor a második kérdésében hazugsággal vádolni kicsit erősnek tűnik.
A legtöbb eladó már ekkor letiltotta volna - jogosan.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Farkas111
hozzászólás 2012-03-28 18:24
Létrehozva: #4349

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-24 01:14
Azonosító: 575 175

Üdv Mindenkinek

KissDavid007(37) nevű felhasználóval csak nagy odafigyeléssel kössetek üzletet...

Megkérdeztem az alábbi 2db "2.4G Vezeték nélküli Multi-Touch Magic Mouse Egér" aukción a termék tulajdonságait:
http://szamitastechnika.vatera.hu/szamitog...1567653575.html
http://szamitastechnika.vatera.hu/szamitog...1567648820.html

Levelezésünk:
-Tisztelt KissDavid007! Üdv. Mitől "Multi-Touch" az egér? A leírásában semmi konkrét adat nem szerepel... Esetleg jó lenne kicsit több infó róla... (Gyártó, tipus, tulajdonságok, link a leírásához, DPI felbontása, meddig működik 2 elemmel, akku használható-e hozzá, stb) Aki nem csak egy dizájnos levélnehezéket szeretne, annak fontosak a tulajdonságai is... Köszönettel - Farkas111
2012/03/24 12:21:30 (Válasz nem érkezett...)

-Tisztelt KissDavid007! Üdv. "Bármifajta kérdésre szivesen válaszolok! Kellemes licitálást!" Talán javítani kellene a termékleírást... A hazugságokat törölni, a termékleírást bővíteni! Gratulálok a kérdésem törléséhez, és az információk meg nem adásához. Ilyen hozzáállással nem hiszem hogy hosszútávú vaterás karriert fog futni... Üdvözlettel - Farkas111
2012/03/25 11:10:47 (Erre már megjött a válasz...)

-Tisztelt Farkas111! Telefonrol voltam, amig nem tudom gépről normálisan megválaszolni a kérdést, addig elrejtem a termék adatlapjáról. Ajándékba kaptam, tehát sajnos nem tudok ilyen információkat róla, de szívesen segítenék, de ezekre sajnos nem tudok választ adni sad.gif Elnézést, ha félreértette a gesztusomat. További szép napot! - KissDavid007
2012/03/25 11:16:48 (Itt 3 nap várakozás következett. Talán ennyi elég a normális megválaszoláshoz...)

-Tisztelt KissDavid007! Üdv. Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy mitől "Multi-Touch" az egér? Az egéren semmi ilyesmi felirat nem szerepel. De mivel Te így hirdeted, gondolom valahonnét vetted ezt.. A felső részén az újjaid közelítésére kicsinyít, az újjaid széthúzására nagyít? Ugyani EZT jelenti a "Multi-Touch egér".. A Microsoft egere így működik, ezért Multi-Touch... Jó lenne már tisztázni hogy mit is árulsz, és mit fog kapni a vevő! Ne utólag derüljenek ki a dolgok.. Köszönettel - Farkas111 2012/03/28 16:25:47 (Pár perc múlva már érkezett is a válasz...)

-Tisztelt Farkas111! Attól Multi-Touch egér, hogy az ujjad érintésére lehet görgetni fel és le. Ilyen részletesen nem tudok róla nyilatkozni, de rákérdeztem, és azt mondták, akitől kaptam, hogy ezért Multi-Touch. Azért 1Ft-ról indul az aukció, mert nem vagyok ilyen részletesen tudatában a termék tulajdonságaival, remélem megért engem. További szép napot! - KissDavid007
2012/03/28 16:30:53

-Tisztelt KissDavid007! Akkor ezt kellene leírni a leírásban, vagy a válaszokban. Ez nem Multi-Touch, hanem a scrollozása működik érintésre. Vagyis maximum Touch-os egérnek nevezhető. (A kérdés-válaszokat pedig kár volt kitörölnöd, EZEK mindenkire tartoznak..) Köszönettel - Farkas111 2012/03/28 16:53:28

-Tisztelt Farkas111! Én ezt Multi-Touch egérként kaptam smile.gif - KissDavid007 2012/03/28 16:56:06

És 17:00 órától tiltólistán voltam....
"Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További információk a "Személyes tiltólista" funkcióról itt."
Én ebből a levelezésből azt szűrtem le, hogy aki kérdéseket mer feltenni a nem megfelelően körülírt termékéről, az hamar kizárásra kerül...
Ergo adjunk el bármit -leírás nélkül, valami hangzatos névvel- garancia nélkül. Ha kérdeznek, tiltsuk ki és töröljük. Ha reklamálnak utólag, akkor "garancia nincs" és "így kaptam" valamint "nem értek hozzá" felkiáltásokat üvöltözzük a vevő felé. Ettől valószínűleg megoldódik minden jogos garanciaigény...
Gratula a "korrekt" eladónak...

A kérdéseket nyugodtan feltehetitek KissDavid007 termékeinél... biggrin.gif (Már aki nem fél KissDavid007 haragjától 49467ed2a966123.gif és a tiltólistátára felkerüléstől...)
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us...vid007&ob=2

Üdv Mindenkinek Farkas111

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-25 19:46
Létrehozva: #4350

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(prezident74 @ 2012-03-25 19:43) *
Üdv mindenkinek!
Úgy látszik a problémám közben megoldódik.A kérdésem a következő:ha már leadtam a negatív értékelésem és ezekután mégis sikerül megegyeznem az eladóval,van rá lehetőség,hogy töröljem,vagy megváltoztassam a negatív értékelést? Ugyanis ezt kéri az eladó.
A választ előre is köszönöm!
Üdv!P

Kapcsolatfelvétel --> Aukcióval kapcsolatos probléma --> Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Itt pár szóval leírod a problémádat. Nem automatikus a dolog, de ha a saját magad által adott értékelés törlését kéred, akkor jó esélyed van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
prezident74
hozzászólás 2012-03-25 19:43
Létrehozva: #4351

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-12-17 21:04
Azonosító: 1 598 370

Üdv mindenkinek!
Úgy látszik a problémám közben megoldódik.A kérdésem a következő:ha már leadtam a negatív értékelésem és ezekután mégis sikerül megegyeznem az eladóval,van rá lehetőség,hogy töröljem,vagy megváltoztassam a negatív értékelést? Ugyanis ezt kéri az eladó.
A választ előre is köszönöm!
Üdv!P

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-24 23:02
Létrehozva: #4352

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(goya123 @ 2012-03-24 21:49) *
Szia!

Én eladó voltam még nem is értékeltem.(Bár ő már adott egy pozitívat azzal,hogy nem jött lére az üzlet.)
Kivárom a 40 nap kötelező értékelési időt.
Addig,hogyan próbál megkeresni????
Valószínűleg sehogy,mert nincs gerince hozzá lemondani az adás-vételet.

Nem értettél meg. Nem baj.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-03-24 22:49
Létrehozva: #4353

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 20:09
Azonosító: 1 643 131

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-24 21:35) *
Ami persze simán előfordulhat, hogy abban a helyzetben sérült a telefonja, amikor kórházba került. Ellenőrizhetetlen.
Ellenben a te első semlegesed (időben első) sem a legszimpatikusabb vevői magatartás..... dry.gif

Szia!

Én eladó voltam még nem is értékeltem.(Bár ő már adott egy pozitívat azzal,hogy nem jött lére az üzlet.)
Kivárom a 40 nap kötelező értékelési időt.
Addig,hogyan próbál megkeresni????
Valószínűleg sehogy,mert nincs gerince hozzá lemondani az adás-vételet.

A hozzászólást -goya123- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-24 22:52

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-24 22:35
Létrehozva: #4354

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(goya123 @ 2012-03-24 21:25) *
Hello!

Érdekes egybeesés.
Ha valaki visszamond több üzletet korházba kerülés miatt megérteném,de pechjére nem csak korházba kerül még a telefonja is összetört közben.....

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

Az ilyenek mindek vannak itt?
Annyira átlátszó és komolytalan kártevő.

Ami persze simán előfordulhat, hogy abban a helyzetben sérült a telefonja, amikor kórházba került. Ellenőrizhetetlen.
Ellenben a te első semlegesed (időben első) sem a legszimpatikusabb vevői magatartás..... dry.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
goya123
hozzászólás 2012-03-24 22:25
Létrehozva: #4355

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-19 20:09
Azonosító: 1 643 131

Hello!

Érdekes egybeesés.
Ha valaki visszamond több üzletet korházba kerülés miatt megérteném,de pechjére nem csak korházba kerül még a telefonja is összetört közben.....

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

Az ilyenek mindek vannak itt?
Annyira átlátszó és komolytalan kártevő.

A hozzászólást -goya123- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-24 22:25

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-03-24 10:48
Létrehozva: #4356

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(ljan68 @ 2012-02-28 06:01) *
Üdvözlök Mindenkit!
Szeretnék érdeklődni az alábbi esettlel kapcsolatban.
A hírdetésem így szólt:""Eladó a képen látható rádióerősítő. A rádiója szól. A magnó része nem funkcionál. Talán az erősítő egyik fele mintha halkabb lenne, de szól mindkét fele. Külalakra viszonylag jó állapotban. Hozzáértőknek , gyűjtőknek ajánlom, feljavításra vagy alkatrésznek. "
Ezt a készüléket megvásárolták és szombat délután elvitték személyes átvétel során. Vasárnap estekaptam egy imélt, hogy "Üdv!
Megkaptam a szerkezetet, ami nem felel meg a leírásnak.Be még nem kapcsoltam, de a leírás szerint külsőleg jó állapotban van,Ezzel szemben a tetején a díszléc össze van karcolva, bele van vésve a tulajdonos .Az oldal díszléc viszont hiányzik. Legalább ha az oldal díszléc meg lenne, azért el mennénk."
Közöltem, hogy annyi van amit személyesen átvettek semmi több.
Felajánlottam elősször a visszavásárlást, de aztán meggondoltam magam, hisz nem zsákbamacska volt hanem személyes átvétel, amin akár belenézhet, átnézheti mikroszkóppal, az egyébként is alkatrésznek, hibásnak hirdetett készüléket.
Annyi kérdésem lenne, hogy ez esetben kaphatok e negatívot, ill. ha azt kapok (ami feltételezhető, ha nem vásárolom vissza), akkor mi a teendő? A levelezés meg van.
Előre is köszönöm mindenkitől a választ!

Mintha ezt a (vagy egy nagyon hasonló) történetet olvastam volna egyik budapesti Metropol újság levelezési rovatában, a vásárló tollából. Kb. múlt heti lap lehetett. Nem mondta ki az oldal nevét, de amit mesélt, az egyértelműen a Vaterára hajazott (kérdezés, licit, előre utalás...). Leírta, hogy mennyire pórul járt... Kár, hogy a Metropol honlapján az olvasói levelek nem találhatók meg....

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-24 09:23
Létrehozva: #4357

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(prezident74 @ 2012-03-24 02:42) *
Üdv mindenkinek!
Járt már úgy valaki,hogy a sikeresen megnyert licit ellenére a kedves eladó nem volt hajlandó eladni a termékét,mert keveselte a végösszeget???
Ugyanis én így jártam sajnos...
A kapcsolatfelvétel megtörtént,de mikor meglátta az összeget,egyszerűen meggondolta magát.
Hát ilyet is lehet??? Mit szóltok hozzá? Azért kell harcolnom,hogy megkapjam,amit ő eredetileg el akart adni! Jó mi???

Tisztelt prezident74!

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag. A törvény értelmében tehát, az a vevő, aki a vatera.hu oldalon ajánlatot tesz, vagyis licitál, az a licittől a későbbiekben nem állhat el, az ajánlati kötöttség kizárása nem lehetséges.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
prezident74
hozzászólás 2012-03-24 03:42
Létrehozva: #4358

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-12-17 21:04
Azonosító: 1 598 370

Üdv mindenkinek!
Járt már úgy valaki,hogy a sikeresen megnyert licit ellenére a kedves eladó nem volt hajlandó eladni a termékét,mert keveselte a végösszeget???
Ugyanis én így jártam sajnos...
A kapcsolatfelvétel megtörtént,de mikor meglátta az összeget,egyszerűen meggondolta magát.
Hát ilyet is lehet??? Mit szóltok hozzá? Azért kell harcolnom,hogy megkapjam,amit ő eredetileg el akart adni! Jó mi???

+Quote Post
KAttila001
hozzászólás 2012-03-23 21:08
Létrehozva: #4359

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-04-16 14:53
Azonosító: 617 274

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-23 19:57) *
Tisztelt KAttila001!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Köszönöm. Most reagált a megkeresésemre. Elmondása szerint 20. -án feladta a csomagot. Meglátjuk mi lesz.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-23 20:57
Létrehozva: #4360

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(KAttila001 @ 2012-03-23 19:28) *
ICE WATCH ÓRA

Eladó nem válaszol emailre. Utalás megtörtént, de nem reagál semmire. Hol tudnám jelenteni, hogy átvert? szultanzoltan a neve.

Tisztelt KAttila001!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 216 217 218 219 220 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-01 09:32