IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 216 217 218 219 220 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Hathor14
hozzászólás 2012-03-03 08:07
Létrehozva: #4341

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(CassiusClaly @ 2012-03-02 22:03) *
Estét!

Vettem 1ft-os aukción egy kerékpáros felszerelést, az eladó nem tudta pontosan megmondani mennyi lesz így kicsit többet utaltam hogy biztos elég legyen AJÁNLOTTAN.
Erre elküldte simán... mad.gif
Írtam neki hogy ez így nem járja, utalja vissza a különbözetet de ő ezt nem hajlandó, arra hivatkozik hogy neki 500ft egy utalás, amit mondjuk baromira kétlek...

Jogos lenne részemről a negatív?

Jó reggelt!
Mennyi a különbözet? Az 500 Ft-os utalási díj valóban soknak tűnik, az egyik számlámnál 155,- ft a minimum díj.
Ha nem vállalkozói számlád van, kérd meg, hogy a bankodban készpénzben fizesse be a különbözetet.
Azt mondjuk nem értem miért simán küldte, ha ajánlottan kérted?

Kedves Benz,
Mikor készül el az a fejlesztés, hogy a hagyományos aukcióknál is ki lehessen választani a szállítási módot?

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-03 03:21) *
Azonnal tiltóra: macskama
Egyelőre csak annyit, hogy valótlanságokat állít.
Később visszatérek a részletekkel.

Visszatértem, tegnap óta szétvet az ideg.
Reggel korábban mentem dolgozni, hogy személyesen tudjunk találkozni a hölggyel.
Nagyon sietett, meg sem nézte a termékeket, csak elviharzott. 1 óra múlva jött tőle egy
sms: "L. Sajnos egyik sem lett jó. Nem stimmelnek a szinek, meg a forma sem az igazi.
Remélem nem gond cserélni.Köszi"
Megírtam neki, hogy cserélek vagy visszavásárolom a termékeket.
Válasz: "Köszönöm a kedvességed. Este írok. J."
Na nem írt, pedig már nagyon várom, hogy írásos (emailes) nyoma legyen a dolognak.
Átgondoltam, ha neki nem stimmel semmi, pedig mindent megadtam a terméklapokon. a méreteket is,
a színek és a formák is jól látszódnak (minimális eltérés a színeknél képernyőnként előfordul),
de nem kéket kapott rózsaszín helyett és nem kocka formát gömb és szív helyett, akkor mire fogom én neki cserélni?
Az ilyen ember ne vásároljon neten, hanem üzletekben. Ott nézegetheti elölről-hátulról a formákat, a színeket meg kis és nagy megvilágításban.

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-03 08:09

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.
Go to the top of the page

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-03 04:21
Létrehozva: #4342

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-02 21:32) *
Viszont nem minden számjegyre végződő usernév takar inkorrekt felhasználót.
Tisztelet annak a kevés kivételnek.

Engedelmeddel besoroltam magamat ebbe a kategóriába. rolleyes.gif mosking.gif
A nevem mellett azért van számjegy, mert a Hathor több formában is foglalt volt.

Azonnal tiltóra: macskama
Egyelőre csak annyit, hogy valótlanságokat állít.
Később visszatérek a részletekkel.

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-02 23:09
Létrehozva: #4343

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(CassiusClaly @ 2012-03-02 22:03) *
Estét!

Vettem 1ft-os aukción egy kerékpáros felszerelést, az eladó nem tudta pontosan megmondani mennyi lesz így kicsit többet utaltam hogy biztos elég legyen AJÁNLOTTAN.
Írtam neki hogy ez így nem járja, utalja vissza a különbözetet de ő ezt nem hajlandó, arra hivatkozik hogy neki 500ft egy utalás, amit mondjuk baromira kétlek...

Akár jogos is lehet. Az eladó nem számolhat fel semmilyen plusz költséget sem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
CassiusClaly
hozzászólás 2012-03-02 23:03
Létrehozva: #4344

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-11-22 18:50
Azonosító: 1 410 510

Estét!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-02 22:32
Létrehozva: #4345

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Bigdept @ 2012-03-02 20:00) *
Hát hogy szapulod a számra végződő nickest, miközben ő nikcje is számra végződik...

Szapulom?
Járj nyitott szemmel aztán majd meglátod.
Zejopy már tudja.
A legtöbb csaló, unatkozó hülyegyerek, meghalt a szomszéd lova miután licitáltam típusú senkiházi nickje 2 vagy 3 számra végződik.
Ez tény.
Az, hogy az ő nickje számra végződik ettől teljesen független.
Erről volt már szó régebben többször is és még a moderátor is egyetértett.

Viszont nem minden számjegyre végződő usernév takar inkorrekt felhasználót.
Tisztelet annak a kevés kivételnek.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
eichen
hozzászólás 2012-03-02 22:24
Létrehozva: #4346

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-08 20:03
Azonosító: 875 874

Sziasztok.

Több éve Vaterázom adok-veszek de ilyennel még nem találkoztam. történt, hogy megtetszett BARMITKERESvan! felhasználó egyik eladásra szánt terméke, mivel zárt aukció volt természetesen kértem "bebocsájtást" aztán jött is levél, hogy engedélyezi stb. majd alig egy napra a következő, hogy visszavonta mert nem ütöttem le azonnal a terméket, ja és amin felboszantotta az agyamat egyből tiltólistára tett. gondoltam csak megkérdezem, hogy mégis miért na erre jött is a kioktatás és az ilyen emberek részéről elmaradhatatlan sértegetés is hozzáteszem több mint 270 jó minősítésem van neki 3! tudom nem érdemes bosszankodni de gondoltam megosztom veletek.

feladó BARMITKERESvan(3) Fizetéssel kapcsolatos kérdés 2012/03/01 03:37:37 Terméklapon megjelenik
Tisztelt eichen!

Üzenetét köszönettel megkaptam. A zárt aukciómba vásárlásra nemsokára másik üzenetet fog kapni a vaterától,mely természetesen csak erre az egy (régi játék) termékre érvényes. Ha véletlenül ma a pécsi régiségvásáron jár,ott is át tudom adni... Jó licitálást kívánok,

- BARMITKERESvan
feladó BARMITKERESvan(3) [RE] Fizetéssel kapcsolatos kérdés 2012/03/02 07:42:00 Terméklapon megjelenik
Tisztelt eichen!

az engedélyt visszavontam,és egy hónap múlva vissatérünk a témára,látom nem volt sürgős...

BARMITKERESvan!

Sajnos ismerősöm profiljából kell írnom amúgy eichen vagyok ! Természetesen tedd nyugodtan tiltó listára őt is. Nem gondolom, hogy 1 napon múlik, engedélyt kéretem a zárt aukción való részvételre és mivel azonnal nem vettem meg a terméket tiltó listára teszel?! Sok siker az internetes kereskedelemhez! Érdekes egy felfogás! Természetesen nem kell visszatérnünk az újra engedélyezésre!(lényeg: 03.01én hajnali háromkor engedélyezte, hogy részt vegyek az aukció 03.02én reggel hétkor már visszavonta és tiltólistára tett!
- retrojatek

Válaszok:

hát így jártál,játsszál talán mással...!

- BARMITKERESvan
látod,ez azért van mert ez nem a játéktér hanem az aukciótér,és komolytalan emberrel nem tárgyalok! inkább elnézést kértél volna fiam hogy csak passzióból ütötted be a belépéskérést,még neked áll följebb te szamár???
- BARMITKERESvan

+Quote Post
danimaxi
hozzászólás 2012-03-02 21:28
Létrehozva: #4347

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-13 23:37
Azonosító: 1 526 588

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1883628

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-03-02 21:00
Létrehozva: #4348

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 23:15) *
Nem tudom mit nem értesz ezen. dontknow.gif

Teljesen egyértelmű, hogy neki írtam, a válasz is az ő post-jára volt.

Hát hogy szapulod a számra végződő nickest, miközben ő nikcje is számra végződik...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-02 19:29
Létrehozva: #4349

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(fenzol @ 2012-03-02 17:24) *
Sziasztok!

Érdeklődnék az illetékesektől,hogy az ún. LaserChrome nevezetű csaló ellen történik-e valami szerveződés.Rengeteg embert átvert,semmilyen formában nem érhető el,jelenleg inaktív.
Történik ellene valami?

Üdv.:fenzol

Tisztelt fenzol!

Ha megteszi a feljelentést, akkor minden bizonnyal történik majd ellene valami.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
fenzol
hozzászólás 2012-03-02 18:24
Létrehozva: #4350

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-30 15:33
Azonosító: 326 054

Sziasztok!

Érdeklődnék az illetékesektől,hogy az ún. LaserChrome nevezetű csaló ellen történik-e valami szerveződés.Rengeteg embert átvert,semmilyen formában nem érhető el,jelenleg inaktív.
Történik ellene valami?

Üdv.:fenzol

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2012-03-02 12:57
Létrehozva: #4351

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-28 14:45) *
Köszi.smile.gif

Sziasztok!
Velem is csoda történt, menta7 felhasználó személyesen befizetett számlámra, mert "tegnap észre vette, hogy február 17.-én a limit miatt nem utalt nekem".
Nem kell a negatívval bajlódnom remélem.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-02 09:31
Létrehozva: #4352

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-03-02 07:08) *
Igen, csak a termék ára ment neki vissza a felvétel díját levonva ami szabályos hisz benz is ezt mondta. Csak az lett volna a kérdésem, hogy az értékelést hogyan tudom módosítani és még mit tehet ellenem ez a két gyökér.

Az egyik, redisztribucio ő nem vette át a csomagját. 2. számú versenyző: domyCz neki lehet ráratni 1.5 hónapot és az sem sok, de fél nap már késő míg átmegy az utalása.

1. Benz nagy betű.
2. Neeeem, nem ezt mondta. Olvasd el a lilával kiemelt mondatot. Én úgy emlékeztem, ezt mondta, de tévedtem. (Tegnap délután)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-02 08:22
Létrehozva: #4353

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-03-02 07:08) *
Igen, csak a termék ára ment neki vissza a felvétel díját levonva ami szabályos hisz benz is ezt mondta. Csak az lett volna a kérdésem, hogy az értékelést hogyan tudom módosítani és még mit tehet ellenem ez a két gyökér.

Az egyik, redisztribucio ő nem vette át a csomagját. 2. számú versenyző: domyCz neki lehet ráratni 1.5 hónapot és az sem sok, de fél nap már késő míg átmegy az utalása.

Légy oly kedves és használd a válasz gombot. thank_you.gif
Hytech szavaival élve a hozzászólásaid csak úgy mennek bele a világegyetembe, se füle se farka az egésznek.

--------------------

+Quote Post
szabopeter87
hozzászólás 2012-03-02 08:08
Létrehozva: #4354

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-27 17:30
Azonosító: 1 278 786

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-02 00:15
Létrehozva: #4355

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-03-01 22:11) *
ezt most Hathor14-nek írtad? blink.gif

Nem tudom mit nem értesz ezen. dontknow.gif

Teljesen egyértelmű, hogy neki írtam, a válasz is az ő post-jára volt.

Ismét egy nagyszerű kezdet:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2769008

--------------------

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-03-01 23:11
Létrehozva: #4356

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 07:15) *
Már megint egy számra végződő.

Nem fog fizetni.

Tiltó mindenkinek.

ezt most Hathor14-nek írtad? blink.gif

IDÉZET(honeybunny @ 2012-03-01 13:22) *
Inkább csak az motoszkál bennem, hogy nem értem, hogy felnőtt, ivarérett emberek hogy viselkedhetnek így. Nem látom az okát. Meghírdet valamit, valaki megveszi, kifizeti, ő meg nem küldi el. Mit gondol az iylen, hogy ezt meddig lehet csinálni? nyert 10 ezer Ft-ot és ez megér neki mondjuk egy kitiltást vagy egy rendőrségi ügyet? hihetetlen.

Összekapott az asszonnyal, elhúzott mellőle, és azzal szívatja, hogy eladja a cuccait. (Csak egy tipp a sok lehetséges közül, de vmikor egyik TV reklám is valami ilyenről szólt) rolleyes.gif

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-01 23:04
Létrehozva: #4357

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 20:36) *
Ha lesz válasz kíváncsian várom.

Addig is ide a nevet. biggrin.gif

Kérlek alássan:
sziszi74_s7

testvérei:
palago (ő el is szólta magát,mindenre 4-csillagot adott,írtam neki vissazírta,hogy ő ugyan nem meg dehogyis.Aztán utána meg írta,hogy megpróbálta töröltetni.Kérdeztem tőle,ha mindenre 5-t adott,akkor mit is akar töröltetni???)
ihzsanett

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-01 22:07
Létrehozva: #4358

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-03-01 19:48) *
Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben. Egy csomagot nem vett át egy talpraesett ember és vissza is jött a csomag amit persze nekem felvételkor szintén ki kellett fizetni. Vissza is utaltam neki a pénzét mert az újbóli küldést már nem akarta.

Tisztelt szabopeter87!

Visszautalta? Tulajdonképpen miért kért véleményeket, ha nem hallgatott rájuk? blink.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-01 21:36
Létrehozva: #4359

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-01 18:12) *
Már írtam neki.Mindig írok ilyenkor,nem bírok a véremmel mosking.gif
2 lehetőség van: 1 verzió:nem reagál.2 verzió:könyékig tagad.
2 típus huzigálja a csillagokat nagyon: 1 verzió: a profi akinek van már 1-2 negája 2 verzió a rózsaszín akinek max 10-30 értékelése van.
Mindig megfogadom,hogy nem idegesítem magam rajta.De igenis dühít amikor azt látom,hogy igazságtalan.Na ez van,ment is tiltóra.

Ha lesz válasz kíváncsian várom.

Addig is ide a nevet. biggrin.gif

Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben...

Elárulnád ennek a két nagyszerű embernek a Vaterás nevét? (most nincs kedvem megkeresni őket)

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 21:36

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 21:00
Létrehozva: #4360

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben. Egy csomagot nem vett át egy talpraesett ember és vissza is jött a csomag amit persze nekem felvételkor szintén ki kellett fizetni. Vissza is utaltam neki a pénzét mert az újbóli küldést már nem akarta. Most követeli rajtam a maradék pénzt, ami a csomag átvételkor fizetettem és az utalás költsége. Ha jól tudom ezt itt is kérdeztem szabályosan jártam el. Ha most ez a jóember elkezdi verni magát úgy gondolom nekem nem lehet belőle hátrányom. Vagyis annyi, hogy negatívot ad. Ebben az esetben lehet kérni törlést vagy az már úgy marad? És van még egy szintén korrekt felhasználónk akinek vissza utaltam a pénzét mert hónapokig vártam rá mert őfelsége külföldön volt. Ő most kedvesen figyelmeztette a vaterát, hogy tegyék már rendbe a dolgot mert nem ment át neki a pénze. Tegnap minden ezzel kapcsolatos üzenetet és banki utalást csatoltam és részemről igazoltnak vették. Ezt az esetet viszont leértékeltem már semlegesre korábban mert nem tudtam belépni már a menümbe. Ezt szeretném egy teljes értékű negatívra módosítani amiben kifejteném kiről is van szó. Ha várok valakire 1.5 hónapot mert jön jön, és korrektül vissza utalom a pénzét akkor ez egy senki. Utalás napján már fenyegetőzött, hogy a vaterához fordul amit meg is tett. Én magyarázkodtam fél napot mailben , hogy igazam van. Segítségeteket köszönöm.

Ha jól emlékszem erre az esetre, akkor Benz azt mondta, hogy nem jár neki vissza, csak az áru ellenértéke. De majd visszakeresek. Ha jól emlékszem, akkor ez egy korrekt válasz volt részéről.
Az értékelés módosítását kérheted a kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő menüpontot kiválasztva. Nem automatikus a dolog, a vaterás népek mindig külön döntenek minden kérésről. A saját értékelésed módosítását majdnem biztosan megengedik, a bosszúnegatív töröltetése mindig rizikós. Mindenesetre indítsd el a dolgot, de majd légyszi azt is mondd el, mire jutottál.smile.gif
Visszakerestem:
"Tisztelt szabopeter87!

Ha a csomag "a vevő nem kereste" jelzéssel érkezett vissza, akkor ez a vevő felelőssége.
Önnek nincs oka visszautalni a vételárat, a történtek nem adnak okot egyik félnek sem az adásvételtől történő elállásra.
Ellenkezőleg, ön kérheti a vevőtől a visszaszállítás díját és még egyszer a postaköltséget.
Ha a vevő átutalta ezt a két díjat, akkor majd újra fel tudja adni a terméket.
"

Ugye lefényképezted a csomagot, amikor visszajött?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 21:02

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 216 217 218 219 220 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 11:16