IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1362 Oldal V  « < 220 221 222 223 224 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
vidaeff
hozzászólás 2012-06-08 12:32
Létrehozva: #4421

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Pamikaa @ 2012-06-08 12:08) *
Üdvözlet Mindenkinek!

7termékemre licitált egy hangjából ítélve elégé illuminált férfiú, amit meg is nyert. Közben én tettem fel még dolgokat ami szintén elnyerte a tetszését, és felhívott újra hogy azt is adjam oda neki a vaterán kívül, mert ha nem a többit sem veszi meg. Nem voltam hajlandó egyezkedni, így írt nekem egy olyan levelet, hogy max. tehetek egy szívességet neki, majd arcátlanul, 7negatívot adott, és le csákóz holott én nő vagyok, és már erre sem emlékszik,, ezen kívül olyan dolgokat hord össze-vissza aminek se eleje, se vége, csak bánt és bánt. Én úgy gondolom, hogy még most is oda adnám neki az általa megnyert holmikat csak neki nincs rá pénze, ha én lennék a helyében én nagyon összehúzva mély bocsánatkérések közepette kérném, hogy álljon el az üzlettől, Nem telefonon zaklatva, Valótlan dolgokat állítva, tennék keresztbe egy olyan embernek akit soha életemben nem láttam, semmit nem ártott nekem, egyszerűen nem értem. Mielőtt megkaptam volna a 7negatívot írtam az ügyfél szolgálatnak, akik ígéretet tettek arra nézve hogy majd felülvizsgálják panaszomat, de előbb próbáljak egyezkedni. Erre írta ő hogy tehetek szívességet, sőt a negatívokhoz is beírta hogy inkorrekt vagyok, és a piacon vagy mit tudom én hol többet kapok érte ezért nem vagyok hajlandó oda adni neki a megnyert áron. A lényeg hogy van termék amire én minimum árként jóval kevesebbet írtam , és ő azt jóval túl licitálta örömmel adnám neki , hisz csak én jártam volna jól. Nagyon bánt, hogy minden ok nélkül lehet így sértegetni, hazudozni, és nincs semmiféle vissza tartó erő, azt csinálhat amit akar jogtalanul, max én beperelhetem? Nagyon csúnyán mutat igaz, hogy egy vevőtől de 7negatív az én kis rövid oldalamon. Csak kérdezném én már lekéstem erről amit most találtam itt biztonsag@vatera.com-ra) -címet, hogy érdemben tudnának segíteni? Köszönöm ha válaszoltok. További szép napot!

Nem nagyon van időm mostanában fórumozni, de ezt nem bírom megállni szó nélkül. Elolvastam az értékeléseket. Döbbenet ez a stílus. Nem vagyok egy nyafogó széplélek, de ilyenkor elmegy a kedvem szinte mindentől. Én már csak annyit tehetek, megfelelő helyre teszem ezt a ... áááá, nincs is erre megfelelő, de főleg szalonképes kifejezés. Szóval nekem már nem lesz dolgom vele ezzel a névvel. Remélem másikkal sem.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-08 12:19
Létrehozva: #4422

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Pamikaa @ 2012-06-08 12:08) *
Üdvözlet Mindenkinek!

7termékemre licitált egy hangjából ítélve elégé illuminált férfiú, amit meg is nyert. Közben én tettem fel még dolgokat ami szintén elnyerte a tetszését, és felhívott újra hogy azt is adjam oda neki a vaterán kívül, mert ha nem a többit sem veszi meg. Nem voltam hajlandó egyezkedni, így írt nekem egy olyan levelet, hogy max. tehetek egy szívességet neki, majd arcátlanul, 7negatívot adott, és le csákóz holott én nő vagyok, és már erre sem emlékszik,, ezen kívül olyan dolgokat hord össze-vissza aminek se eleje, se vége, csak bánt és bánt. Én úgy gondolom, hogy még most is oda adnám neki az általa megnyert holmikat csak neki nincs rá pénze, ha én lennék a helyében én nagyon összehúzva mély bocsánatkérések közepette kérném, hogy álljon el az üzlettől, Nem telefonon zaklatva, Valótlan dolgokat állítva, tennék keresztbe egy olyan embernek akit soha életemben nem láttam, semmit nem ártott nekem, egyszerűen nem értem. Mielőtt megkaptam volna a 7negatívot írtam az ügyfél szolgálatnak, akik ígéretet tettek arra nézve hogy majd felülvizsgálják panaszomat, de előbb próbáljak egyezkedni. Erre írta ő hogy tehetek szívességet, sőt a negatívokhoz is beírta hogy inkorrekt vagyok, és a piacon vagy mit tudom én hol többet kapok érte ezért nem vagyok hajlandó oda adni neki a megnyert áron. A lényeg hogy van termék amire én minimum árként jóval kevesebbet írtam , és ő azt jóval túl licitálta örömmel adnám neki , hisz csak én jártam volna jól. Nagyon bánt, hogy minden ok nélkül lehet így sértegetni, hazudozni, és nincs semmiféle vissza tartó erő, azt csinálhat amit akar jogtalanul, max én beperelhetem? Nagyon csúnyán mutat igaz, hogy egy vevőtől de 7negatív az én kis rövid oldalamon. Csak kérdezném én már lekéstem erről amit most találtam itt biztonsag@vatera.com-ra) -címet, hogy érdemben tudnának segíteni? Köszönöm ha válaszoltok. További szép napot!

Mindenképpen küldd el a levelezést a biztonsag-ra. (A visszakapott ticket számra hivatkozhatsz) Ha jól értettem, akkor a dolog veleje telefonon zajlott. Ez nem túl jó hír. Nagyban rontja az esélyeidet. Szerintem semmiképpen se add fel, mert ez így első olvasatra eléggé felháborítónak tűnik.
És légyszi gyere vissza és tudósíts a fejleményekről. (Utálom a piás embereket...)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-08 12:20

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Pamikaa
hozzászólás 2012-06-08 12:08
Létrehozva: #4423

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-05-25 09:10
Azonosító: 1 742 734

Üdvözlet Mindenkinek!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-08 00:38
Létrehozva: #4424

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(gutzolika @ 2012-06-07 23:26) *
Van egy vásárlóm, aki 5 napja megnyert tőlem egy 1ft-os terméket.
...

Amennyiben megfelelően kommunikálva, dokumentálva és türelmesen kezeled, (kedves, érdeklődő E-mail, majd felszólító E-mail, csatolva a biztonsag@vatera.com-ra), és ennek ellenére nem jelentkezik, vagy, nem fizet, akkor jó esélyed van az esetleges bosszúnegatív töröltetésére.
Tehát ha tényleg megteszel "minden tőled telhetőt" a kapcsolat felvételére, az üzlet lebonyolítása érdekében, akkor nem kell aggódnod.

+Quote Post
gutzolika
hozzászólás 2012-06-07 23:26
Létrehozva: #4425

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-07 21:38
Azonosító: 1 563 792

Üdvözlöm!

Van egy vásárlóm, aki 5 napja megnyert tőlem egy 1ft-os terméket.
Nem az 1ft aggaszd smile.gif
Attól tartok úgy járok mint a másik 4 személy akitől mostanság vásárolt és ott sem jelentkeztt, majd sorjában megkapta a negatív értékeléseket, erre ő is negatívval válaszolt, /szerintem jogtalanul/ ezzel elrontva aszok átlagát akik addig 100% voltak.
Ráadás egy városban lakunk, tehát még azt sem lehet mondani, hogy a magas vagy + postaköltség kiadásáért nem jelentkezik.

Kérdésem, ha én megadom a neki járó negatív értékelést, úgy gondolom minden tőlem telhetőt megtettem, és az aukció 'Szállítási és garanciális feltételek'-nél is leírtam, hogy
"7 napot várok, hogy a termék kifizetésre kerüljön" erre ő úgy mint a többi esetnél, negatívval értékel, kérhetem annak eredményes törlését?

http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1591895414.html

Válaszát előre köszönöm!

Üdv. Zoli

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-07 16:43
Létrehozva: #4426

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Őt pedig én ajánlom a megfelelő helyre.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-07 12:35
Létrehozva: #4427

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-07 08:05) *
Utóbbi smile_275.gif

Ó. Még sosem láttam ily fürge denevért smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-07 07:25) *
Hivatalosan még joga van lenni, de szerintem sem kell már tiltóba tenni.

Ha jobban belegondolok, az egyik szemem sír: ezt a nickjét legalább ismertem – nekem ő volt eddig az egyetlen, akit a hozzám intézett egetverő kérdései kapcsán pakoltam be a ’kedvencek’ közé. Ez eléggé nem tegnap volt, és a jelek szt jók voltak a megérzéseim. Most meg az a megérzésem, h ő egy tipikus keljfeljancsi/terminátor :-S

--------------------
I feel that if a person can't communicate, the very least he can do is to shut up. -T.L.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-07 08:05
Létrehozva: #4428

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(pistineni @ 2012-06-06 22:54) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2480520
Ő okkal van itt?
Vagy csak még nem érte utol a végzet?

Utóbbi smile_275.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-07 07:25
Létrehozva: #4429

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ő okkal van itt?

Hivatalosan még joga van lenni, de szerintem sem kell már tiltóba tenni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-06 23:38
Létrehozva: #4430

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Ő okkal van itt?

Nem sok jót mutatott róla a sörhabom, szerintem nem éri meg a reggelt! spider.gif

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2012-06-06 22:54
Létrehozva: #4431

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 22:22
Azonosító: 1 562 510

Ő okkal van itt?

--------------------
I feel that if a person can't communicate, the very least he can do is to shut up. -T.L.

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2012-06-05 19:43
Létrehozva: #4432

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 15:26
Azonosító: 1 415 535

IDÉZET(virdzsi30 @ 2012-06-05 19:25) *
Èrtem. Remélem törlik, mert nagyon igazsàgtalan. Megnéztem az értékeléseit... Nem En vagyok az első akinèl nem jelentkezett.

Köszönö a gyors vâlaszt! ok.gif

Ráadásul azt állítja, 4 nap után negatívot kapott, pedig több mint két hetet vártál.

+Quote Post
virdzsi30
hozzászólás 2012-06-05 19:25
Létrehozva: #4433

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-23 19:56
Azonosító: 1 620 850

Èrtem. Remélem törlik, mert nagyon igazsàgtalan. Megnéztem az értékeléseit... Nem En vagyok az első akinèl nem jelentkezett.

Köszönö a gyors vâlaszt! ok.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-06-05 19:20) *
A konkrét ügyre nincs rálátásom, de általánosságban természetesen mindkét félnek törekednie kell az adásvétel lebonyolítására.
Ebbe beletartozik a kapcsolatfelvétel, illetve a levelekre történő válaszadás is.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-05 19:20
Létrehozva: #4434

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(virdzsi30 @ 2012-06-05 19:16) *
Kedves Vaterabenz! Megírtam a kapcsolatfelvetelre. Le is mentettem az elküldött emaileket. De erősítse meg kérm, hogy mint vevőnek fel kellett volna venni velem a kapcsolatot. Annak ellenère, hogy tőlem automatikus email es egyèbb email ek is mentek hozzâ!?

A konkrét ügyre nincs rálátásom, de általánosságban természetesen mindkét félnek törekednie kell az adásvétel lebonyolítására.
Ebbe beletartozik a kapcsolatfelvétel, illetve a levelekre történő válaszadás is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
virdzsi30
hozzászólás 2012-06-05 19:16
Létrehozva: #4435

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Vaterabenz! Megírtam a kapcsolatfelvetelre. Le is mentettem az elküldött emaileket. De erősítse meg kérm, hogy mint vevőnek fel kellett volna venni velem a kapcsolatot. Annak ellenère, hogy tőlem automatikus email es egyèbb email ek is mentek hozzâ!?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-06-05 19:11
Létrehozva: #4436

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(virdzsi30 @ 2012-06-05 18:56) *
Sziasztok!ma kaptam egy bosszù negatívot. Több emailt írtam, és azt állítja 2 hètig nem is jelentkeztem! Hazug. Hogyan kell jelentenem?

Tisztelt virdzsi30!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-06-05 18:59
Létrehozva: #4437

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

IDÉZET(zejopy @ 2012-06-05 18:05) *
A kárpótlás felajánlása mindenképpen pozitív dolog, még akkor is, ha nem magától jutott esetleg eszébe.
Két dolog lehet:
1. Hajlamos a fejlődésre és ha ez így van, akkor érdemes szerintem pozitív hangulatban hozzáállni a dologhoz.
2. Csak nem szeretne negatívat kapni. Ebben az esetben is érdemleges a döntése, mert ezek szerint fontos neki az értékelési rendszer, tehát a Vatera szabályait talán a későbbiekben tiszteletben tartja.

Szóval a lecke még mindig neked van feladva, mert neked kell döntened.smile.gif Nem szeretek ilyen esetekben dönteni. Mindig sokat gondolkodom rajta.
Tényleg nagyon komolyan azt gondolom, hogy aki hajlandó javítani, megváltoztatni egy hibás beidegződést, annak minden segítség és tolerancia megjár, és ez az élet más területeire is értem. Tudom, hogy ezzel sokan nem értenek egyet.smile.gif

Kedves zejopy! Nagyon köszönöm a válaszodat én is erre gomdoltam ( a férjem természetesen más véleményen volt,a karóba húzás volt a leggyengébb eszkőz ami szerinte kijárt volna biggrin.gif ),hogy majd adok neki egy dorgáló semlegest és abból tanulni fog. De biztos ami biztos még egyszer elolvastam az értékeléseit! Sajnos ahogy láttam,már nem ez volt az első esete (hanem a negyedik) így úgy gondolom itt az ideje,hogy valaki behúzza neki a negatívot csupán "nevelő" célzattal! Remélem ettől egy kicsit "észhez tér" és legközelebb nem játszik így az eladókkal! ( lány )

+Quote Post
virdzsi30
hozzászólás 2012-06-05 18:56
Létrehozva: #4438

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!ma kaptam egy bosszù negatívot. Több emailt írtam, és azt állítja 2 hètig nem is jelentkeztem! Hazug. Hogyan kell jelentenem?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-05 18:05
Létrehozva: #4439

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kisgep01 @ 2012-06-05 13:57) *
...........Ez a baj ezekkel az emberekkel mindent a pénz felől akarnak megközelíteni,mert itt nekem nem a pénzen van a hangsúly hanem az eljárásról és a hazugságokról! Nincs igazam?

A kárpótlás felajánlása mindenképpen pozitív dolog, még akkor is, ha nem magától jutott esetleg eszébe.
Két dolog lehet:
1. Hajlamos a fejlődésre és ha ez így van, akkor érdemes szerintem pozitív hangulatban hozzáállni a dologhoz.
2. Csak nem szeretne negatívat kapni. Ebben az esetben is érdemleges a döntése, mert ezek szerint fontos neki az értékelési rendszer, tehát a Vatera szabályait talán a későbbiekben tiszteletben tartja.

Szóval a lecke még mindig neked van feladva, mert neked kell döntened.smile.gif Nem szeretek ilyen esetekben dönteni. Mindig sokat gondolkodom rajta.
Tényleg nagyon komolyan azt gondolom, hogy aki hajlandó javítani, megváltoztatni egy hibás beidegződést, annak minden segítség és tolerancia megjár, és ez az élet más területeire is értem. Tudom, hogy ezzel sokan nem értenek egyet.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-06-05 18:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
kisgep01
hozzászólás 2012-06-05 13:57
Létrehozva: #4440

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-11 10:58
Azonosító: 1 413 411

Köszi a tanácsokat mid két részről korrekt és megfontolandó! Azért szerintem a kedves vevő is olvasta a fórumot,mert az előbb küldött egy levelet (milyen meglepő,majdnem egy hónapig semmi és a mai nap hármat is küld? ),hogy Ő szeretne engem kárpotólni?! Ez a baj ezekkel az emberekkel mindent a pénz felől akarnak megközelíteni,mert itt nekem nem a pénzen van a hangsúly hanem az eljárásról és a hazugságokról! Nincs igazam?

+Quote Post

1362 Oldal V  « < 220 221 222 223 224 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-08-18 23:48