IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1350 Oldal V  « < 226 227 228 229 230 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-03 09:16
Létrehozva: #4541

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(bati71 @ 2012-05-03 08:12) *
Üdv mindenkinek!
Kezdő vaterásként belefutottam egy üzletbe amit nem értek hogy lehet és mit tehetek ilyenkor.
Ha jól látom itt majdnem mindenki eladott valamit.
Én vettem (?) egy terméket 04.25. én, másnap reggel jelentkezett az eladó a számlaszámával ahová én átutaltam a vételárat+postát. Mindezt 04 26. án, azóta nem jelentkezett az eladó, telefont nem vette fel,az árut nem küldte, sőt az aukció adatainál sem történt semmi. Amúgy 100 % pozitív (eddig).
Ma ismét küldtem neki e-mail t, kíváncsi leszek rá mit reagál.
Jó tanácsokat szívesen fogadok.

Tisztelt bati71!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
bati71
hozzászólás 2012-05-03 08:12
Létrehozva: #4542

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-26 21:30
Azonosító: 858 708

Üdv mindenkinek!
Kezdő vaterásként belefutottam egy üzletbe amit nem értek hogy lehet és mit tehetek ilyenkor.
Ha jól látom itt majdnem mindenki eladott valamit.
Én vettem (?) egy terméket 04.25. én, másnap reggel jelentkezett az eladó a számlaszámával ahová én átutaltam a vételárat+postát. Mindezt 04 26. án, azóta nem jelentkezett az eladó, telefont nem vette fel,az árut nem küldte, sőt az aukció adatainál sem történt semmi. Amúgy 100 % pozitív (eddig).
Ma ismét küldtem neki e-mail t, kíváncsi leszek rá mit reagál.
Jó tanácsokat szívesen fogadok.

+Quote Post
szabopeter87
hozzászólás 2012-05-02 22:42
Létrehozva: #4543

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-27 17:30
Azonosító: 1 278 786

Sziasztok!

Megosztom veletek egy pár felhasználó viselkedését.

Conan666: 3 hetet kér egy nyertes licit utám, hogy fizessen mert nincs $ de kell neki a termék. Közben csak arra lcitál amit épp lát maga előtt ész nélkül.

Capali954: Igérgetni tud csak, utalni nem szeret. 2 hetet vártam egy utalásra és a kiemelt hirdetésem is oda.

soony17: Egy fél várost utaztam át, hogy egy bukósisakot elvigyek neki mert elfoglalt. Volt arra dolgom így nem probléma. Méretileg nem felel meg neki, adok neki mást és az kell is neki ha megint a szájába viszem. Hihetetlen elfoglalt mert tanuló.

szepesi76: Értkelésiből láthatóan nem szeret illetve tud utalni de a vásárálsi szándék az megvan benne. Igérgetett nekem is és csak 2 hét után sikerült kihúzni belőle, hogy nincs pénze de neki nagyon kellene a hangfal. Magától nem jelentkezett egyszer sem.

Gili75: Minősíthetetlen a beszéd stílusa, bár én azt nem is nevezném beszédnek. Kicsit alpári szegény.

Ezeket csak azért írtam meg nektek, hogy ne fussatok bele. Nálam nem vesznek már semmit az biztos, ha adtok nekik lehetőséget az már rajtatokmúlik. Szép estét mindenkinek!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-02 17:21
Létrehozva: #4544

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zsuzsika004 @ 2012-05-02 17:12) *
Sziasztok!
olyan problémám van, hogy 04.17-én eladtam két terméket egy vevőnek, aki 22-én jelentkezett először, hogy majd 2 nap múlva utal ez nem történt meg, majd 28án ismét
...

Kibúvót keres, rád akarja kenni a balhét, ez az elmondásod alapján így látszik.
Írj neki egy kedves levelet, amiben megírod, hogy természetesen megvan a cucc és az övé, amennyiben keddig megkapod a pénzt. Ha ez nem történik meg, akkor úgy veszed, hogy nem tart erre igényt. Ebben a levélben szabatosan foglald össze a történteket.
Tehát, ami idáig történt, minden legyen benne. Hanyagold a csupa kisbetűs írást, és a rövidítéseket, mert ennek a levélnek a másolatát kellene elküldened az ÜSZ-nak, amennyiben probléma merül fel. Szerencsétlen ÜSZ-os megtépi magát, ha ilyen levélből (mint a postod) kell kihámoznia a történteket. Csak azért mondom, mert én tíz körömmel megborotválkoztam, ami nem kis teljesítmény. smile.gif
Szóval ezt a levelet, ha megírtad, küldd el neki és a vatera@biztonsag.com-ra is. Ha nem érkezik meg keddig a pénz (ma szerda van, tehát nagyon nagyvonalú vagy), akkor mehet a nega. A bosszúnegát abban az esetben tudják törölni, ha egyértelműen kiderül a levelezésből, hogy ki a hunyó. A többi levelet is küldd el nyugodtan az előbb említett címre. A visszakapott ticket számot őrizd meg, majd arra kell hivatkoznod a Vatinál.
Ha valami nem világos abból, amit elmondtam, inkább kérdezz vissza.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsuzsika004
hozzászólás 2012-05-02 17:12
Létrehozva: #4545

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-04-02 10:11
Azonosító: 1 692 411

Sziasztok!
olyan problémám van, hogy 04.17-én eladtam két terméket egy vevőnek, aki 22-én jelentkezett először, hogy majd 2 nap múlva utal ez nem történt meg, majd 28án ismét
ráírtam, h utal-e ismét írta, h majd 2 napon belül. Azóta sem jött semmi. Ma írtam neki, hogy legalább írjon vissza, hogy mit szeretne, mert más is érdeklődik í termékekért, erre
persez azt írta, hogy már elutalta 04.27én a pénzt(ezt nem jelezte felém többszöri megkeresésre sem), mondom jó akkor légyszi küldd át az utalás szelvényét, ja h azt csak este tudja
mert a párjánál van, mondom oké de ha ma nem küldi úgy veszem, h nem utalt és odaadom annak aki 2 hete írogat, erre írt egy felháborodott levelet(megjegyzem 6 napig nem tudott vissza
írni ma meg már 4edsezr), hogy jó akkor adjam oda másnak mert ez neki gyanús és lemondja az utalást és negatívat ad. Erre visszaírtam neki, h ha tényleg átutalta akkor nincs gond, hiszen
akármennyire is inkorrektnek tartom átadom neki a terméket, ha elutalta a pénzt. Kérdésem, hogy mit tehetek, hogy ne adjon negatívat? sezrintem azzal, hogy ő nem utalt csak ígérgetett nem tettem
semmi rosszat, hogy másnak akit érdekelt a terméket megírtam, h ha nem jelentekzik odaadom. Többször is írtam neki, mire ő nem jelezte, hogy utalás történt volna, csak akkor maikor már
ízt írtam, hogy kell másnka is. KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-02 13:11
Létrehozva: #4546

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(jondoe78 @ 2012-05-02 12:40) *
Sziasztok!
Kíváncsi vagyok a véleményekre. Hogy korrekt módon járok e el? Ill jelentsem e a vaterának az esetet?
...

Tisztelt jondoe78!

Ne jelentse. A Vaterán kívül adott el egy drágább terméket, erre nincs rálátásunk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-02 12:58
Létrehozva: #4547

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jondoe78 @ 2012-05-02 12:40) *
Sziasztok!
Kíváncsi vagyok a véleményekre. Hogy korrekt módon járok e el? Ill jelentsem e a vaterának az esetet?
Én egy kezdő vaterrás vagyok. Hajkereskedelemmel foglalkozom már jó pár éve. Nagykereskedő vagyok fodrászok vásárolnak tőlem.
A lények hogy eladtam egy termékemet . a kislány személyesen jött érte és nem azt vitte el amit meg vett hanem egy másikat ami drágább és jobb minőségű. 3 nap múlva írt hogy mégis csak kicserélné. Nagyon szép ez a haj de neki nem tincses hanem tresszelt kell, blab bla. Ok mondom . Eljött személyesen átvette a másikat . Hozzá teszem hogy amit először el vitt azt más is vitte volna már. Éjel 1 körül elkezdet SMS-ezni hogy milyen rossz minőség. A barátnője szerint ez nem is haj és én becsaptam s elintézi hogy soha többé ne tudjak itt eladni. S ezt nem ilyen stílusban hanem mint egy kocsis. S ha nem adom vissza a pénzét ez meg az lesz. Erre én vissza írtam neki hogy elég lett volna egy udvarias "köszönöm de nem kérem .Legyen szíves a pénzt vissza adni!" S pénteken várom!

Szerintem ezek az emberek /gyerekek/ felháborítóak

Személyes vette át, tehát szerintem utólag nem élhet minőségi kifogással. Ez az én véleményem csupán, nem biztos, hogy egyezik a hivatalos állásponttal.smile.gif
Bírom az ilyeneket, akik megfenyegetnek másokat, hogy ez, meg az lesz. De vajon honnan veszik a bátorságot, az erkölcsi alapot, és honnan gondolják, hogy mindez hatalmukban áll? unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-05-02 12:51
Létrehozva: #4548

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Muerte1 @ 2012-05-01 13:16) *
És elolvastam róla mindent de egy kis botlásé még nem kell le írni senkit. Ha magával előfordulna valami kis botlás akkor magától se vegyen senki mert nem meg bízható? Szerintem ha valaki jó vaterás akar lenni akkor mindent el követ hogy ki javítsa a hibáját vagy nem így van? Én meg bíztam benne sajna így jártam de attól ugyan úgy meg bízom mindenkiben és én is ezt várom el mindenkitől mivel tökéletes ember nincs. Csak sajna néhány gerinctelen akik miatt a többiek paráznak.

Ahogy írtam "akkor volt 62 adásvétele, amiből 22 semlegese és 12 negája volt". A semlegesek is több esetben inkább negatívok voltak...De ha ez Önnek kis botlás, akkor nincs miről beszélni. dry.gif

+Quote Post
jondoe78
hozzászólás 2012-05-02 12:40
Létrehozva: #4549

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-04-12 09:45
Azonosító: 1 703 011

Sziasztok!
Én egy kezdő vaterrás vagyok. Hajkereskedelemmel foglalkozom már jó pár éve. Nagykereskedő vagyok fodrászok vásárolnak tőlem.
A lények hogy eladtam egy termékemet . a kislány személyesen jött érte és nem azt vitte el amit meg vett hanem egy másikat ami drágább és jobb minőségű. 3 nap múlva írt hogy mégis csak kicserélné. Nagyon szép ez a haj de neki nem tincses hanem tresszelt kell, blab bla. Ok mondom . Eljött személyesen átvette a másikat . Hozzá teszem hogy amit először el vitt azt más is vitte volna már. Éjel 1 körül elkezdet SMS-ezni hogy milyen rossz minőség. A barátnője szerint ez nem is haj és én becsaptam s elintézi hogy soha többé ne tudjak itt eladni. S ezt nem ilyen stílusban hanem mint egy kocsis. S ha nem adom vissza a pénzét ez meg az lesz. Erre én vissza írtam neki hogy elég lett volna egy udvarias "köszönöm de nem kérem .Legyen szíves a pénzt vissza adni!" S pénteken várom!

Szerintem ezek az emberek /gyerekek/ felháborítóak

+Quote Post
Muerte1
hozzászólás 2012-05-01 13:16
Létrehozva: #4550

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-04-30 20:22
Azonosító: 1 723 570

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 21:11) *
Ez azért így nem igaz.
1. A rendőrök nem rázhatnak le, mert állampolgári jogod, hogy megkapd azt, ami megjár.
2. Ha megteszed a feljelentést, akkor ők megkeresik a Vaterát és a Vatera maximálisan együttműködik velük, mert közös érdek, hogy ezek az emberek ne grasszáljanak büntetlenül. És ez tényleg így van.
3. A Vati viszont nem hatóság, ők nem tudnak tevőlegesen semmit tenni, csak azt, ami a saját berkeiken belül megengedett a saját szabályzatuk alapján. És ez nagyon fontos szempont. És ha a tag már inaktív, akkor valószínű, hogy megtették a kellő lépéseket.
4. Már csak azért is érdemes feljelentést tenned, mert lehet, hogy mást is megkárosított, akkor viszont minél többen teszitek meg a dolgot, annál nagyobb a súlya.

Ő az?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=410834
Menj el, mindenképpen a rendőrségre, hiszen sokan vagytok.
Basszus, nem is kis pénz. 12 000 Ft.....

Köszi igen ő az azt hiszem az lesz most éppen a Cseheknél vagyok kint talán a hét végére haza érek de szólok az asszonynak hogy lépjen ez ügyben valamit.

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-04-30 22:01) *
Azért annyi jó tanács, hogy máskor olvasd el az értékeléseket, nem véletlenül vannak. Amikor leütötted már akkor sem volt makulátlan az eladó. Akkor volt 62 adásvétele, amiből 22 semlegese és 12 negája volt. dry.gif

Más: Láttam, hogy úgy lett az övé, hogy a nyertes "kipottyant". Vagy licittörlés miatt, vagy inaktív lett.
Mi van akkor, ha látom, hogy nem én vagyok a nyertes és annyit már nem ér meg nekem, hogy tovább licitáljak. Találok másikat számomra még elfogadható áron megveszem, majd időközben ez előző okok miatt mégis enyém lesz. De kettőre nincs már szükségem. Ebben az esetben is át kellene vennem? Hiszen rajtam kívül álló okok miatt történt meg ez a "baleset". (Különösen ezért is szeretem a licittörlési lehetőséget.)

Üdv igen így van licit törlés után nyertem meg én. És elolvastam róla mindent de egy kis botlásé még nem kell le írni senkit. Ha magával előfordulna valami kis botlás akkor magától se vegyen senki mert nem meg bízható? Szerintem ha valaki jó vaterás akar lenni akkor mindent el követ hogy ki javítsa a hibáját vagy nem így van? Én meg bíztam benne sajna így jártam de attól ugyan úgy meg bízom mindenkiben és én is ezt várom el mindenkitől mivel tökéletes ember nincs. Csak sajna néhány gerinctelen akik miatt a többiek paráznak.

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-30 22:37) *
Tisztelt Muerte1!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

Köszönöm a választ és meg is fogom tenni a szükséges lépéseket csak érjek haza.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-05-01 13:00
Létrehozva: #4551

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(papaya11 @ 2012-05-01 12:44) *
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy a lentiek alapján:

"Az a felhasználó, akinek összes visszajelzése két negatív vagy visszajelzéseinek (pozitív, semleges, negatív) minimum 20 százaléka negatív és visszajelzései között legalább két negatív található, a Vatera piacteréről kizárásra kerül"

Hogyan lehetséges,hogy "deakeveline" felhasználó még nincsen kizárva?

Rengeteg partnert megkárosított,legutóbb épp engem....

Jól írtad: MÉG nincs kizárva.

Pár óra/perc múlva frissíts rá a tagra és voálá grin.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
papaya11
hozzászólás 2012-05-01 12:44
Létrehozva: #4552

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-04-24 19:25
Azonosító: 1 717 410

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy a lentiek alapján:

"Az a felhasználó, akinek összes visszajelzése két negatív vagy visszajelzéseinek (pozitív, semleges, negatív) minimum 20 százaléka negatív és visszajelzései között legalább két negatív található, a Vatera piacteréről kizárásra kerül"

Hogyan lehetséges,hogy "deakeveline" felhasználó még nincsen kizárva?

Rengeteg partnert megkárosított,legutóbb épp engem....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-05-01 10:41
Létrehozva: #4553

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

...
Mi van akkor, ha látom, hogy nem én vagyok a nyertes és annyit már nem ér meg nekem, hogy tovább licitáljak. Találok másikat számomra még elfogadható áron megveszem, majd időközben ez előző okok miatt mégis enyém lesz. De kettőre nincs már szükségem. Ebben az esetben is át kellene vennem? Hiszen rajtam kívül álló okok miatt történt meg ez a "baleset". (Különösen ezért is szeretem a licittörlési lehetőséget.)

Licittörlés után a második helyezett is kap értesítést. Ha már nem tart igényt a termékre, akkor ő is kérheti a licitje törlését az eladótól.
Ha ezt nem teszi meg, akkor természetesen át kell vennie a terméket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-30 22:37
Létrehozva: #4554

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Muerte1 @ 2012-04-30 20:28) *
Szevasztok bocsi ha rossz helyre írok vagy zavarlak titeket de sajna segítségre lenne szükségem régebben vettem egy terméket vagyis le ütöttem ki is fizettem de nem jött meg a termék és a pénzt se kaptam vissza és ráadásul az a személy inaktív lett abban kérnék tőletek segítséget hogy kihez kell fordulnom ez ügyben vagy keressem meg és addig üssem amíg ki nem fizeti már elnézést. A válaszotokat köszönöm.

Tisztelt Muerte1!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-04-30 22:33
Létrehozva: #4555

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(thor15 @ 2012-04-30 20:51) *
Róla lenne szó:
...

Tisztelt thor15!

az nem lehetséges, hogy csak azonos az érdeklődési körük és többnyire ő az "erősebb kutya"?
Ahogy zejopy is írta: amíg átveszi a megnyert termékeket, addig nincs probléma. Az értékelései alapján ez majdnem minden esetben megtörténik.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 22:14
Létrehozva: #4556

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-30 22:09) *
Kapsz értesítést a második lehetőségről, amit nem kell elfogadnod, ha nem akarod. Azaz, erőszakkal nem lehetsz licit nyertes, ha kiesik előled a többet ajánló.
Nem így van. Ld. fentebbit.

Nem. A második lehetőség akkor van, amikor a nyertes licitet tevő vevő visszalép a vásárlástól. Ebben az esetben egy lehetőség a második lehetőség. Amiről Tomcsa beszél, más helyzet, hiszen az aukció folyik még, ő bedobta a törölközőt, elmegy, megveszi olcsón mástól, közben pedig hirtelen újra övé a vezetés.
Az egyetlen, még jó lehetőség, ha ő is kéri a licittörlést, amit vagy elfogad az eladó, vagy éppen ott lesz tele a hócipője az egésszel és belenget. Vagy törölné, de a kérés és az aukció lejárta között éppen nincs gépnél.

De már itt van Benz.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 22:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-04-30 22:09
Létrehozva: #4557

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

Azért annyi jó tanács, hogy máskor olvasd el az értékeléseket, nem
Más: Láttam, hogy úgy lett az övé, hogy a nyertes "kipottyant". Vagy licittörlés miatt, vagy inaktív lett.

Kapsz értesítést a második lehetőségről, amit nem kell elfogadnod, ha nem akarod. Azaz, erőszakkal nem lehetsz licit nyertes, ha kiesik előled a többet ajánló.

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-30 22:07) *
10 pontos kérdés. Szerintem nincs rá forgatókönyv. Csak a partner megértésére, vagy a Vatera lojalitására számíthatsz (bosszúnega esetén).

Nem így van. Ld. fentebbit.

A hozzászólást -Bigdept- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 22:09

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 22:07
Létrehozva: #4558

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

....

10 pontos kérdés. Szerintem nincs rá forgatókönyv. Csak a partner megértésére, vagy a Vatera lojalitására számíthatsz (bosszúnega esetén).

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-04-30 22:01
Létrehozva: #4559

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Muerte1 @ 2012-04-30 20:45) *
Köszönöm de a vatera ilyenkor nem tud csinálni semmit akkor minek vannak a szabályzatok....

Azért annyi jó tanács, hogy máskor olvasd el az értékeléseket, nem véletlenül vannak. Amikor leütötted már akkor sem volt makulátlan az eladó. Akkor volt 62 adásvétele, amiből 22 semlegese és 12 negája volt. dry.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 22:01

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-30 21:11
Létrehozva: #4560

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Muerte1 @ 2012-04-30 20:45) *
Köszönöm de a vatera ilyenkor nem tud csinálni semmit akkor minek vannak a szabályzatok. Meg a rendőrök úgy is le ráznak.

Ez azért így nem igaz.
1. A rendőrök nem rázhatnak le, mert állampolgári jogod, hogy megkapd azt, ami megjár.
2. Ha megteszed a feljelentést, akkor ők megkeresik a Vaterát és a Vatera maximálisan együttműködik velük, mert közös érdek, hogy ezek az emberek ne grasszáljanak büntetlenül. És ez tényleg így van.
3. A Vati viszont nem hatóság, ők nem tudnak tevőlegesen semmit tenni, csak azt, ami a saját berkeiken belül megengedett a saját szabályzatuk alapján. És ez nagyon fontos szempont. És ha a tag már inaktív, akkor valószínű, hogy megtették a kellő lépéseket.
4. Már csak azért is érdemes feljelentést tenned, mert lehet, hogy mást is megkárosított, akkor viszont minél többen teszitek meg a dolgot, annál nagyobb a súlya.

Ő az?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=410834
Menj el, mindenképpen a rendőrségre, hiszen sokan vagytok.
Basszus, nem is kis pénz. 12 000 Ft.....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-30 21:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1350 Oldal V  « < 226 227 228 229 230 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-05-28 11:51