IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1321 Oldal V  « < 226 227 228 229 230 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-01 23:04
Létrehozva: #4541

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 20:36) *
Ha lesz válasz kíváncsian várom.

Addig is ide a nevet. biggrin.gif

Kérlek alássan:
sziszi74_s7

testvérei:
palago (ő el is szólta magát,mindenre 4-csillagot adott,írtam neki vissazírta,hogy ő ugyan nem meg dehogyis.Aztán utána meg írta,hogy megpróbálta töröltetni.Kérdeztem tőle,ha mindenre 5-t adott,akkor mit is akar töröltetni???)
ihzsanett

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-01 22:07
Létrehozva: #4542

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-03-01 19:48) *
Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben. Egy csomagot nem vett át egy talpraesett ember és vissza is jött a csomag amit persze nekem felvételkor szintén ki kellett fizetni. Vissza is utaltam neki a pénzét mert az újbóli küldést már nem akarta.

Tisztelt szabopeter87!

Visszautalta? Tulajdonképpen miért kért véleményeket, ha nem hallgatott rájuk? blink.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-01 21:36
Létrehozva: #4543

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-01 18:12) *
Már írtam neki.Mindig írok ilyenkor,nem bírok a véremmel mosking.gif
2 lehetőség van: 1 verzió:nem reagál.2 verzió:könyékig tagad.
2 típus huzigálja a csillagokat nagyon: 1 verzió: a profi akinek van már 1-2 negája 2 verzió a rózsaszín akinek max 10-30 értékelése van.
Mindig megfogadom,hogy nem idegesítem magam rajta.De igenis dühít amikor azt látom,hogy igazságtalan.Na ez van,ment is tiltóra.

Ha lesz válasz kíváncsian várom.

Addig is ide a nevet. biggrin.gif

Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben...

Elárulnád ennek a két nagyszerű embernek a Vaterás nevét? (most nincs kedvem megkeresni őket)

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 21:36

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 21:00
Létrehozva: #4544

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben. Egy csomagot nem vett át egy talpraesett ember és vissza is jött a csomag amit persze nekem felvételkor szintén ki kellett fizetni. Vissza is utaltam neki a pénzét mert az újbóli küldést már nem akarta. Most követeli rajtam a maradék pénzt, ami a csomag átvételkor fizetettem és az utalás költsége. Ha jól tudom ezt itt is kérdeztem szabályosan jártam el. Ha most ez a jóember elkezdi verni magát úgy gondolom nekem nem lehet belőle hátrányom. Vagyis annyi, hogy negatívot ad. Ebben az esetben lehet kérni törlést vagy az már úgy marad? És van még egy szintén korrekt felhasználónk akinek vissza utaltam a pénzét mert hónapokig vártam rá mert őfelsége külföldön volt. Ő most kedvesen figyelmeztette a vaterát, hogy tegyék már rendbe a dolgot mert nem ment át neki a pénze. Tegnap minden ezzel kapcsolatos üzenetet és banki utalást csatoltam és részemről igazoltnak vették. Ezt az esetet viszont leértékeltem már semlegesre korábban mert nem tudtam belépni már a menümbe. Ezt szeretném egy teljes értékű negatívra módosítani amiben kifejteném kiről is van szó. Ha várok valakire 1.5 hónapot mert jön jön, és korrektül vissza utalom a pénzét akkor ez egy senki. Utalás napján már fenyegetőzött, hogy a vaterához fordul amit meg is tett. Én magyarázkodtam fél napot mailben , hogy igazam van. Segítségeteket köszönöm.

Ha jól emlékszem erre az esetre, akkor Benz azt mondta, hogy nem jár neki vissza, csak az áru ellenértéke. De majd visszakeresek. Ha jól emlékszem, akkor ez egy korrekt válasz volt részéről.
Az értékelés módosítását kérheted a kapcsolatfelvételen keresztül a megfelelő menüpontot kiválasztva. Nem automatikus a dolog, a vaterás népek mindig külön döntenek minden kérésről. A saját értékelésed módosítását majdnem biztosan megengedik, a bosszúnegatív töröltetése mindig rizikós. Mindenesetre indítsd el a dolgot, de majd légyszi azt is mondd el, mire jutottál.smile.gif
Visszakerestem:
"Tisztelt szabopeter87!

Ha a csomag "a vevő nem kereste" jelzéssel érkezett vissza, akkor ez a vevő felelőssége.
Önnek nincs oka visszautalni a vételárat, a történtek nem adnak okot egyik félnek sem az adásvételtől történő elállásra.
Ellenkezőleg, ön kérheti a vevőtől a visszaszállítás díját és még egyszer a postaköltséget.
Ha a vevő átutalta ezt a két díjat, akkor majd újra fel tudja adni a terméket.
"

Ugye lefényképezted a csomagot, amikor visszajött?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 21:02

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
szabopeter87
hozzászólás 2012-03-01 20:48
Létrehozva: #4545

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-27 17:30
Azonosító: 1 278 786

Sziasztok!

Korábban kikértem a véleményeteket egy ügyben. Egy csomagot nem vett át egy talpraesett ember és vissza is jött a csomag amit persze nekem felvételkor szintén ki kellett fizetni. Vissza is utaltam neki a pénzét mert az újbóli küldést már nem akarta. Most követeli rajtam a maradék pénzt, ami a csomag átvételkor fizetettem és az utalás költsége. Ha jól tudom ezt itt is kérdeztem szabályosan jártam el. Ha most ez a jóember elkezdi verni magát úgy gondolom nekem nem lehet belőle hátrányom. Vagyis annyi, hogy negatívot ad. Ebben az esetben lehet kérni törlést vagy az már úgy marad? És van még egy szintén korrekt felhasználónk akinek vissza utaltam a pénzét mert hónapokig vártam rá mert őfelsége külföldön volt. Ő most kedvesen figyelmeztette a vaterát, hogy tegyék már rendbe a dolgot mert nem ment át neki a pénze. Tegnap minden ezzel kapcsolatos üzenetet és banki utalást csatoltam és részemről igazoltnak vették. Ezt az esetet viszont leértékeltem már semlegesre korábban mert nem tudtam belépni már a menümbe. Ezt szeretném egy teljes értékű negatívra módosítani amiben kifejteném kiről is van szó. Ha várok valakire 1.5 hónapot mert jön jön, és korrektül vissza utalom a pénzét akkor ez egy senki. Utalás napján már fenyegetőzött, hogy a vaterához fordul amit meg is tett. Én magyarázkodtam fél napot mailben , hogy igazam van. Segítségeteket köszönöm.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-01 19:12
Létrehozva: #4546

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 18:07) *
Nem túlzás.

Ha engem idegesítene a csillagosdi én is parádéznék.

Ja!

Kíváncsiságból kérdezd már meg, hogy miért húzta le?!
Ku*vára kíváncsi vagyok a válaszra, már ha válaszol.

Köszi

Már írtam neki.Mindig írok ilyenkor,nem bírok a véremmel mosking.gif
2 lehetőség van: 1 verzió:nem reagál.2 verzió:könyékig tagad.
2 típus huzigálja a csillagokat nagyon: 1 verzió: a profi akinek van már 1-2 negája 2 verzió a rózsaszín akinek max 10-30 értékelése van.
Mindig megfogadom,hogy nem idegesítem magam rajta.De igenis dühít amikor azt látom,hogy igazságtalan.Na ez van,ment is tiltóra.

A hozzászólást -Sprinkler1- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 19:16

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-01 19:07
Létrehozva: #4547

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-01 18:02) *
Szia!

"csak" 4-re,de az én maximalista önérzetemnek ez is sok.Vagy túlzás ezen parádéznom?

Nem túlzás.

Ha engem idegesítene a csillagosdi én is parádéznék.

Ja!

Kíváncsiságból kérdezd már meg, hogy miért húzta le?!
Ku*vára kíváncsi vagyok a válaszra, már ha válaszol.

Köszi

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 19:08

--------------------

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-01 19:02
Létrehozva: #4548

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 17:56) *
Szia Sprinkler!

Mennyire húzta le a mar**ja? punish.gif

Szia!

"csak" 4-re,de az én maximalista önérzetemnek ez is sok.Vagy túlzás ezen parádéznom?

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-01 18:56
Létrehozva: #4549

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-01 17:49) *
Sziasztok!

Én ezeket a dolgokat nem értem:

Értékelés szövege: Minden rendben volt,a tunika tényleg meseszép!!!!!!! Köszönjük szépen!!! ++++++++++

Erre fogja,majd lehúzza a csillagomat,a minőséggel mennyire volt elégedett kérdésnél.A szóban forgó termék zsírúj,címkés.

Mi kell még ezeknek? BangHead.gif BangHead.gif BangHead.gif

Szia Sprinkler!

Mennyire húzta le a mar**ja? punish.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 18:56
Létrehozva: #4550

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2012-03-01 17:49) *
Sziasztok!

Értékelés szövege: Minden rendben volt,a tunika tényleg meseszép!!!!!!! Köszönjük szépen!!! ++++++++++

Erre fogja,majd lehúzza a csillagomat,a minőséggel mennyire volt elégedett kérdésnél.A szóban forgó termék zsírúj,címkés.

Kriszta!!

Levetettem a csillag témát, mint egy szakadt tangát, pont oda is került a dolog.... a kukába. Képzeld, nem vagyok hajlandó felidegesíteni magamat rajta, annyi sok szép dolog van az életben, a Vaterában is, aminek lehet örülni. Totál rózsaszín az agyam, ebben a hangulatban ennek is szerepe van, igaz csak egy kis rész, de figyelj, tök jó. Nem nyomaszt, nem idegesít. Leszarom. Pont leszarom és ez nekem olyan jó, olyan, mintha levettek volna rólam egy hátizsákot, vagy ilyesmit. Sokszor el is felejtem megnézni, mit adtak. Nem volt kispályás meccs egyébként, de győztem. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-01 18:49
Létrehozva: #4551

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 14:22
Létrehozva: #4552

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 13:16) *
Nem is tudtam, hogy szoktál kerékpárt lopni.... mosking.gif

Csak reprivatizálni. Mennyivel elegánsabb. De 1-0 oda. laugh1.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
honeybunny
hozzászólás 2012-03-01 14:22
Létrehozva: #4553

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-02-29 11:11
Azonosító: 1 654 570

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 13:01) *
Még egy megjegyzés, ami a zsandárokhoz való járkálást illeti. Ilyen ügyekben nem kell feltétlenül személyesen elzarándokolni a területileg illetékes szervhez. Mivel ebben az esetben a bizonyítékok amúgy is elektronikus formában vannak, ezek csatolásával e-mail-ban is tehet bejelentést. Korrektül leír minden lényeges körülményt és kész. Én jártam így kerékpárlopási ügyben. Mindent leírtam. Csatoltam fotókat, gyári számot stb. A vizsgálóval sosem találkoztam. lefolytatták a széles körű, lendületes íróasztal-nyomozást, majd postán, levélben megkaptam az ez esetben eredménytelen eljárást lezáró határozatot. Ezt megfellebbeztem, szintén digitálisan, ekkor már az ügyészség vizsgálódott. Egy hónap múlva a helyi piacon megláttam bicómat lezáratlanul, spontán vissza privatizáltam, oszt jó napot.

ez is egy szép történet azért. smile.gif

Én továbbra is bízom abban, hogy valamiylen úton-módon meg tudunk egyezni rendőrségi eljáráson kivül is.

Inkább csak az motoszkál bennem, hogy nem értem, hogy felnőtt, ivarérett emberek hogy viselkedhetnek így. Nem látom az okát. Meghírdet valamit, valaki megveszi, kifizeti, ő meg nem küldi el. Mit gondol az iylen, hogy ezt meddig lehet csinálni? nyert 10 ezer Ft-ot és ez megér neki mondjuk egy kitiltást vagy egy rendőrségi ügyet? hihetetlen.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 14:16
Létrehozva: #4554

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-01 13:01) *
..... Én jártam így kerékpárlopási ügyben. ..........

Nem is tudtam, hogy szoktál kerékpárt lopni.... mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-01 14:01
Létrehozva: #4555

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(honeybunny @ 2012-03-01 12:34) *
köszönöm szépen a segítségeteket! smile.gif

Arra gonodltam, még futok pár kört , azaz írok még emailt, meg próbálgatom hívni, hátha....

csak... annyira borzasztó ez... és a végén nekem kell rendőrségre járogatni, meg bizonygatni az igazam. (tudom, tudom, ez mindenhol így van, de attól még kellemetlen, na )

Elsősorban a levelet javaslom, ennek nyoma marad. Mentse el az összes aukcióhoz kapcsolódó levelezést. Szükség esetén ezeket másolatban küldje el a portálnak, a kapott ticket számot őrizze meg. biztonsag@vatera.com
Sok szerencsét! rolleyes.gif

IDÉZET(honeybunny @ 2012-03-01 12:34) *

Arra gonodltam, még futok pár kört , azaz írok még emailt, meg próbálgatom hívni, hátha....

csak... annyira borzasztó ez... és a végén nekem kell rendőrségre járogatni, meg bizonygatni az igazam. (tudom, tudom, ez mindenhol így van, de attól még kellemetlen, na )

Még egy megjegyzés, ami a zsandárokhoz való járkálást illeti. Ilyen ügyekben nem kell feltétlenül személyesen elzarándokolni a területileg illetékes szervhez. Mivel ebben az esetben a bizonyítékok amúgy is elektronikus formában vannak, ezek csatolásával e-mail-ban is tehet bejelentést. Korrektül leír minden lényeges körülményt és kész. Én jártam így kerékpárlopási ügyben. Mindent leírtam. Csatoltam fotókat, gyári számot stb. A vizsgálóval sosem találkoztam. lefolytatták a széles körű, lendületes íróasztal-nyomozást, majd postán, levélben megkaptam az ez esetben eredménytelen eljárást lezáró határozatot. Ezt megfellebbeztem, szintén digitálisan, ekkor már az ügyészség vizsgálódott. Egy hónap múlva a helyi piacon megláttam bicómat lezáratlanul, spontán vissza privatizáltam, oszt jó napot.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
honeybunny
hozzászólás 2012-03-01 13:34
Létrehozva: #4556

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 13:15
Létrehozva: #4557

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-01 12:14) *
Tisztelt honeybunny!

Amennyiben a vételárat .....

Szóról szóra ugyanezt mondtam. tongue.gif biggrin.gif laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-01 13:14
Létrehozva: #4558

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(honeybunny @ 2012-03-01 11:56) *
...
Ilyenkor mi a teendő? Kihez fordulhatok? sad.gif

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Tisztelt honeybunny!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-01 13:06
Létrehozva: #4559

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(honeybunny @ 2012-03-01 11:56) *
.........
http://haztartasigep.vatera.hu/konyhai_esz...1542436178.html
...........

Szerintem csakis a rendőrséghez. Pedig ahogy olvastam a történetet, először úgy tűnt, hogy a nő segítőkész lesz. Sajnos a kikapcsolt telefon nem erre utal.
Mindenképpen írj egy mail-t neki, hogy ha egy héten belül nem kapod vissza a kenyérsütőt, vagy a pénzt, akkor feljelentést teszel.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-01 13:06

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
honeybunny
hozzászólás 2012-03-01 12:56
Létrehozva: #4560

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Sziasztok!

nem biztos, hogy a legmegfelelőbb oldalra írok, tegnap még megtaláltam a fórumon a panszkodóst, ma meg már nem vagyok abban a lelkiállapotban. mad.gif

Az első negatív tapasztalatomat szeretném mgeosztani Veletek és egyben a segítségeteket is kérni.

Évek óta vaterázom, pár hete (február 9.-én) leütöttem egy kenyérsütőgépet.
http://haztartasigep.vatera.hu/konyhai_esz...1542436178.html
Az aukció megnyerése után azonnal felvettem a kapcsolatot az eladóval ( http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=14069726 ), aki 2 nappal később megadta a számlaszámát, én még aznap utaltam, újabb kettő nap elteltével jelezte, hogy meg is érkezett a pénz, de még külföldön tartózkodik, így csak 18.-án tudja elküldeni a csomagot. 27.-én küldtem egy újabb emailt, amiben érdeklődöm, hogy sikerült-e már postáznia a terméket, mert még nem érkezett meg és ha valahol elakadt esetleg utána kellene érdeklődni. Nem kaptam választ. Tegnap végül felhívtam az adatlapján szereplő telefonszámot, amit a felesége vett fel és csak hebegett-habogott és olyanokat mondott, hogy "jogos" és délután visszahív, mert beszélnie kell a férjével, mert ebben ő a kompetens.
Természetesen ez nem történt meg, vártam máig, ma meg már ki van kapcsolva a hívott szám. blink.gif

+Quote Post

1321 Oldal V  « < 226 227 228 229 230 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: Zsuzsa10

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 12:43