IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 226 227 228 229 230 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
svejku
hozzászólás 2012-03-04 13:57
Létrehozva: #4541

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zozo98 @ 2012-03-04 12:54) *
Ebben az esetben a licitálók többsége is mostanában regelt, tényleg furcsa, hogy új vaterásként rögtön találnak egy "valódi" Scheiber festményt, igazán
ügyesek :-)

Az aktuális nyertes: "liba20" laugh1.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-03-04 13:55
Létrehozva: #4542

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Sziasztok!

Hoztam egy csillaghúzigálóst:
rika412

Szép napot mindenkinek!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zozo98
hozzászólás 2012-03-04 13:54
Létrehozva: #4543

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 15:36
Azonosító: 40 329

IDÉZET(boutet @ 2012-03-03 20:56) *
Találtam még egy szép gyűjteményt:

Ahogy elnézem, a legtöbbjük friss regisztrációjú, 2-3 tranzakciójú eladó.

http://antik.vatera.hu/festmeny/eletkep/na...amp;bk_referal=

Ebben az esetben a licitálók többsége is mostanában regelt, tényleg furcsa, hogy új vaterásként rögtön találnak egy "valódi" Scheiber festményt, igazán
ügyesek :-)

IDÉZET(zozo98 @ 2012-03-04 12:39) *
Ahogy elnézem, a legtöbbjük friss regisztrációjú, 2-3 tranzakciójú eladó.

Érdemes megnézni az eladó többi aukcióját és a többi képére licitálók személyét is, egyértelmű az önlicit.
A képek "eredetisége" már említést sem érdemel.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-04 01:07
Létrehozva: #4544

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(danimaxi @ 2012-03-04 00:03) *
Csak azt szeretem volna leírni, hogy az eladónak van több száz ezer ft.-os termékei is a többi terméke mellet, amit elakar adni.

Ebben mi a különös?

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
danimaxi
hozzászólás 2012-03-04 01:03
Létrehozva: #4545

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-13 23:37
Azonosító: 1 526 588

IDÉZET(hytech @ 2012-03-03 23:54) *
No problemo.

De mit akartál írni eredetileg?

Csak azt szeretem volna leírni, hogy az eladónak van több száz ezer ft.-os termékei is a többi terméke mellet, amit elakar adni.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-04 00:54
Létrehozva: #4546

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(danimaxi @ 2012-03-03 23:47) *
Bocs, igazad van! thank_you.gif

No problemo.

De mit akartál írni eredetileg?

--------------------

+Quote Post
danimaxi
hozzászólás 2012-03-04 00:47
Létrehozva: #4547

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-03 23:42) *
Viszont most olvasd el mit írtál mert semmi értelme:

"Pár terméke pedig több tíz ezerért vagy száz ezerért adja el. " vraagt.gif

nono.gif

Bocs, igazad van! thank_you.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-04 00:42
Létrehozva: #4548

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(danimaxi @ 2012-03-03 23:28) *
Nincs mit. smile.gif

Nézd meg az eladó termékeit, amit elad a vaterán keresztül. Pár terméke pedig több tíz ezerért vagy száz ezerért adja el. dry.gif

Viszont most olvasd el mit írtál mert semmi értelme:

"Pár terméke pedig több tíz ezerért vagy száz ezerért adja el. " vraagt.gif

nono.gif

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-04 00:42

--------------------

+Quote Post
danimaxi
hozzászólás 2012-03-04 00:28
Létrehozva: #4549

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-03 22:32) *
Ilyet még nem olvastam de nem piskóta az biztos.

Mindenki tegye tiltóra aki megnézte a linket.
Ilyen guszt**talan emberrel akkor sem kötnék üzletet ha a kétszeresét fizetné a lomomért. vomit2.gif

danimaxi: nagy köszönet érte, hogy betetted ide ezt az egysejtűt! notworthy.gif

Nincs mit. smile.gif

Nézd meg az eladó termékeit, amit elad a vaterán keresztül. Pár terméke pedig több tíz ezerért vagy száz ezerért adja el. dry.gif

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-03-04 00:26
Létrehozva: #4550

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(boutet @ 2012-03-03 20:27) *
Mondom én, a kép eredeti linkjét nem tudom betenni, valamiért nem lehet, google képkereső "djokovic nadal federer signed" kulcsszavakra második oldalon kidobja smile.gif

Hát ha ez a 3 labda az enyém lett volna smile.gif én tuti külföldre adtam volna el.
Lévén 495 fontért adta el a honlap tulajdonosa ahol az eredeti kép van, igaz még 2011 júliusában. (egyébként érdemes a lapját megnézni, félelmetes dolgok vannak félelmetes áron.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-03 23:32
Létrehozva: #4551

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(danimaxi @ 2012-03-03 21:11) *
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...t_announced.php
Enma22 felhasználónak a ''tanács''át érdemes elolvasni meg a kapott választ is. dry.gif

Ilyet még nem olvastam de nem piskóta az biztos.

Mindenki tegye tiltóra aki megnézte a linket.
Ilyen guszt**talan emberrel akkor sem kötnék üzletet ha a kétszeresét fizetné a lomomért. vomit2.gif

danimaxi: nagy köszönet érte, hogy betetted ide ezt az egysejtűt! notworthy.gif

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-03 23:34

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-03 22:32
Létrehozva: #4552

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(anyoca716 @ 2012-03-03 18:59) *
Mit tehetek egy olyan eladóval, ...

Tisztelt anyoca716!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
danimaxi
hozzászólás 2012-03-03 22:11
Létrehozva: #4553

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...t_announced.php

Enma22 felhasználónak a ''tanács''át érdemes elolvasni meg a kapott választ is. dry.gif

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-03-03 21:56
Létrehozva: #4554

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 12:51
Azonosító: 1 205 526

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-03 20:46) *
A komoly munkát nem neked írtam.smile.gif Annak, aki szeretne a rendőrségre menni. Nézd meg fölötte az idézetet.

Mire elküldtem, leesett nekem is smile.gif Találtam még egy szép gyűjteményt:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=ARVERES77

Iványi-Grünwald, Mednyánszky, Fényes Adolf, Czóbel Béla, valahány név a naptárba, elsőre olyan tízmilliónyi kép egy helyen smile.gif Értékelésekből (még a pozitívak is ekézik sokszor smile.gif

"időközben a kép eredetijét megtaláltam a neten, ettől kezdve erre (a finoman fogalmazva "másolatra")
nem tartok igényt "

"Az eladó a festményt egy hullámpapírba csomagolta, mely belül vizes volt. A festményen több helyen
lepattogott a festék, két helyen pedig lyukas volt. Nem így hírdette meg a képet! Kaptam egy
értékcsökkent árut, így becsapva érzem magam! "

ésatöbbi. Szép darab, ha a "pozitívakat" negatívnak vennénk, mehetne is a dev/nullba smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-03 21:46
Létrehozva: #4555

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(boutet @ 2012-03-03 20:39) *
Komoly munka: örülök, de azért én is sejtettem, hogy foglalkoznak a dologgal, és nem most találkoznak a problémával először, szóval én csak a spanyolviaszt találom fel épp megint smile.gif

A komoly munkát nem neked írtam.smile.gif Annak, aki szeretne a rendőrségre menni. Nézd meg fölötte az idézetet.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-03-03 21:39
Létrehozva: #4556

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-03 20:31) *
Nem csak Benz van, de ha az összes Vaterás dolgozót erre képeznék ki, akkor sem lehetne ez ellen mit tenni.smile.gif Van ennek egy formanyomtatványa, egyszer Benz betette, amikor jó napja volt, de én már nem tudom visszakeresni. Valahol egyébként meg lehet találni az ÁFF környékén, vagy nem tudom hol. (Na, ez szép egzakt meghatározás volt. biggrin.gif) De csak hivatalos képviselő jelenthet, akkor viszont törlik az aukciót. Ez az egy módszer van, vagy az, ha az eladó beismeri, hogy hamisítványt árul. Na de ilyet csak a nagyon korlátolt emberek tesznek.smile.gif
Miért nem lep ez meg engem? smile.gif
A Vatera segít természetesen, de törvényes keretek között. A rendőrségi feljelentést neked/nektek kell megtennetek. Ez után a rendőrség ha megkeresi a Vaterát, ők együttműködnek.

Na azért ne hidd azt, hogy a Vatera olyan védtelen, és többször regisztrálhat ugyanaz a bűnöző. A színfalak mögött nagyon komoly munka folyik pont ennek megelőzése érdekében.

Nem lehet, persze. De nézd meg ezt

http://antik.vatera.hu/festmeny/eletkep/cz...1556992664.html

vagy

http://antik.vatera.hu/festmeny/akt_erotik...1556510105.html

ezt.

A felső primitív hamisítvány, aki megveszi, annak pszichológus viszi majd házhoz, én különbet csinálnék, ha ilyesmire adnám fejem. A második kicsit jobban sikerült darab, de írhatok én akadémiai székfoglalót, belevéve Czóbel színhasználatát, hasonló munkáit, a kép minőségét, blabla, az attól még csak egy vélemény maradna. Teszem hozzá ismét gyorsan: így van ez jól. Érdemes megtekinteni itt is mindkét eladó visszajelzéseit, különös tekintettel a semlegesekre: "hamis volt", "elálltam a vásárlástól", ésatöbbi, ez azért lehet jelzés egy vevőnek, aki épp azt hiszi, hogy százezerért tízmilliós képet vesz biggrin.gif

Komoly munka: örülök, de azért én is sejtettem, hogy foglalkoznak a dologgal, és nem most találkoznak a problémával először, szóval én csak a spanyolviaszt találom fel épp megint smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-03 21:31
Létrehozva: #4557

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(boutet @ 2012-03-03 20:11) *
Én pont értek hozzá, széllel szemben megmondom egy festményről, rajzról, kéziratrl, hogy hamis-e smile.gif De persze igazad van, lehet esetleg jelenteni egy hamiskép-árverést szabálytalannak, de ezzel meg Benz nem tud nagyon mit kezdeni: szerintem a darab hamis, eladó szerint nyilván nem, egy állítás-egy tagadás, döntetlen, a vatera meg nem tehet igazságot az ügyben, ez nem ie lehet feladata. Mondjuk vicces, hogy egy unalmas délelőtt tőbb Czóbel, Scheiber, Mednyánszky, stb. kép van a Vaterán, mint az összes aukciós cég éves összkínálata biggrin.gif És akkor a kéziratokat, dedikált könyveket, tárgyakat nem is említem. Friss példa: valaki feltett három darab dedikált teniszlabdát (Federer-Nadal-Djokovic) azzal a szöveggel, hogy Wimbledonban nyerte. Megtetszett, meg akartam venni egy teniszőrült barátomnak ajándékba, rákerestem neten, mennyibe is kerül egy ilyen, meg is találtam egy külföldi oldalon azt a képet, amelyiket x eladó feltett a vaterás leírásba. Szép udvariasan kértem, hogy tegyen már fel az aktuális, eladásra kínált darabokról is képet, mert ami most fenn van, innen és innen származik. Szerinted milyen sebesen tűnt el a kérdésem? smile.gif

Mindegy, a jelenség abszolút létezik, hozhatnék ide száz aktuális, eredetiség szempontjából gázos terméket, kérdés érdemes-e, illetve tesz-e, egyáltalán: tehet-e a vatera a dolog ellen valamit, hisz mint írtam is, döntőbíró nem lehet, ez képtelenség, ezt épeszű ember el se várhatja Benztől.

Nem csak Benz van, de ha az összes Vaterás dolgozót erre képeznék ki, akkor sem lehetne ez ellen mit tenni.smile.gif Van ennek egy formanyomtatványa, egyszer Benz betette, amikor jó napja volt, de én már nem tudom visszakeresni. Valahol egyébként meg lehet találni az ÁFF környékén, vagy nem tudom hol. (Na, ez szép egzakt meghatározás volt. biggrin.gif) De csak hivatalos képviselő jelenthet, akkor viszont törlik az aukciót. Ez az egy módszer van, vagy az, ha az eladó beismeri, hogy hamisítványt árul. Na de ilyet csak a nagyon korlátolt emberek tesznek.smile.gif

IDÉZET(hytech @ 2012-03-03 20:18) *

Miért nem lep ez meg engem? smile.gif

IDÉZET(anyoca716 @ 2012-03-03 18:59) *
....

Nekem kicsi vigasz az, hogy inaktív lett. Más névvel, más számlaszámmal újra regisztrálhat, újra embereket csaphat be. Jó lenne, ha ilyen esetekben a vatera segítene, hogy rendőrségi úton, közös összefogással lépjünk fel az ilyen csalókkal szemben.

A Vatera segít természetesen, de törvényes keretek között. A rendőrségi feljelentést neked/nektek kell megtennetek. Ez után a rendőrség ha megkeresi a Vaterát, ők együttműködnek.

Na azért ne hidd azt, hogy a Vatera olyan védtelen, és többször regisztrálhat ugyanaz a bűnöző. A színfalak mögött nagyon komoly munka folyik pont ennek megelőzése érdekében.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-03-03 21:27
Létrehozva: #4558

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-03-03 20:18) *

Mondom én, a kép eredeti linkjét nem tudom betenni, valamiért nem lehet, google képkereső "djokovic nadal federer signed" kulcsszavakra második oldalon kidobja smile.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-03-03 21:18
Létrehozva: #4559

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(boutet @ 2012-03-03 20:11) *
Friss példa: valaki feltett három darab dedikált teniszlabdát (Federer-Nadal-Djokovic) azzal a szöveggel, hogy Wimbledonban nyerte. Megtetszett, meg akartam venni egy teniszőrült barátomnak ajándékba, rákerestem neten, mennyibe is kerül egy ilyen, meg is találtam egy külföldi oldalon azt a képet, amelyiket x eladó feltett a vaterás leírásba. Szép udvariasan kértem, hogy tegyen már fel az aktuális, eladásra kínált darabokról is képet, mert ami most fenn van, innen és innen származik. Szerinted milyen sebesen tűnt el a kérdésem? smile.gif

És tényleg igaz.

http://gyujtemeny.vatera.hu/autogram_dedik...1546717703.html

Kispadra ültettem.

--------------------

+Quote Post
boutet
hozzászólás 2012-03-03 21:11
Létrehozva: #4560

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-03 16:57) *
Fúúú, ne haragudj... muszáj? smile.gif Annyira utálok varrni. Még értelmes dolgot is, nadrág, ing, ilyesmi, sőt a kedvenc szoknyámat Cecília óta nem tudom felhúzni, mert leszakadta az alja. Szóval tuti, hogy én festményre nem fogok gombot varrni, semmilyent sem, nem ám kabátgombot. smile.gif És felőlem akár eredeti is lehetne. Nem értek hozzá.
És tudod Benz mit fog mondani? Azt, hogy amennyiben szabálytalanságot észlelsz, jelezd a terméklapon a szabálytalan aukcióra kattintva, a kollégák szükség esetén megteszik a kellő intézkedéseket.

Én pont értek hozzá, széllel szemben megmondom egy festményről, rajzról, kéziratrl, hogy hamis-e smile.gif De persze igazad van, lehet esetleg jelenteni egy hamiskép-árverést szabálytalannak, de ezzel meg Benz nem tud nagyon mit kezdeni: szerintem a darab hamis, eladó szerint nyilván nem, egy állítás-egy tagadás, döntetlen, a vatera meg nem tehet igazságot az ügyben, ez nem ie lehet feladata. Mondjuk vicces, hogy egy unalmas délelőtt tőbb Czóbel, Scheiber, Mednyánszky, stb. kép van a Vaterán, mint az összes aukciós cég éves összkínálata biggrin.gif És akkor a kéziratokat, dedikált könyveket, tárgyakat nem is említem. Friss példa: valaki feltett három darab dedikált teniszlabdát (Federer-Nadal-Djokovic) azzal a szöveggel, hogy Wimbledonban nyerte. Megtetszett, meg akartam venni egy teniszőrült barátomnak ajándékba, rákerestem neten, mennyibe is kerül egy ilyen, meg is találtam egy külföldi oldalon azt a képet, amelyiket x eladó feltett a vaterás leírásba. Szép udvariasan kértem, hogy tegyen már fel az aktuális, eladásra kínált darabokról is képet, mert ami most fenn van, innen és innen származik. Szerinted milyen sebesen tűnt el a kérdésem? smile.gif

Mindegy, a jelenség abszolút létezik, hozhatnék ide száz aktuális, eredetiség szempontjából gázos terméket, kérdés érdemes-e, illetve tesz-e, egyáltalán: tehet-e a vatera a dolog ellen valamit, hisz mint írtam is, döntőbíró nem lehet, ez képtelenség, ezt épeszű ember el se várhatja Benztől.

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 226 227 228 229 230 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-27 18:56