IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1365 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2015-09-13 08:08
Létrehozva: #461

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(szuros19 @ 2015-09-13 07:40) *
Sziasztok! Semleges értkelést tudok töröltetni? ...

A kapcsolatfelvételen keresztül kell megpróbálni. A törlés nem automatikus, a rendelkezésre álló adatok alapján döntenek minden esetben.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
szuros19
hozzászólás 2015-09-13 06:40
Létrehozva: #462

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-02-03 15:14
Azonosító: 2 155 159

Sziasztok! Semleges értkelést tudok töröltetni? A kedves vevőm licitált, majd a licit lejárata előtt küldött egy licittörlési kérelmet. Sajnos nem voltam a gép előtt, így nem is tudtam róla. Miután megnyerte írt, hogy nem tart igényt rá, mert nem jó a méret és ezért akarta töltetni az aukciót. Ami ki is derült, hogy kamu, mert ennél kisebb méretű ruhákat vásárolt nemrég. Felháborítónak tartom, hogy ezek után még képes semlegest adni, mert nem jött létre az aukció.
Köszönöm ha válaszoltok!

+Quote Post
*Geller*
hozzászólás 2015-09-13 00:39
Létrehozva: #463

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-22 20:40
Azonosító: 21 480

Kedves Geller!
Ne haragudj, teljesen nem olvastam el a levelezést, mert rettenetesen hosszú. Úgy látom, nem nagyon fogtok megegyezni a végeredmény tekintetében.
Az egyik kérdésem, hogy miért nem törölsz licitet?
[ A legtöbb esetben az aukció vége előtt egy-két nappal, rosszabb esetben egy két órával előtte kérik. Többek közt azért nem törlök licitet, mert nem tudok. Én nem itthon vagyok legtöbbször és ezt az aukciómban jelzem is. Nem mindig van lehetőségem internet elérésre.]
Ettől függetlenül érdemes magát az aukciót is megtekinteni, ahogy a kérdéseket és válaszokat, amiket az aukció zárása előtt tettünk..
http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_n...2113409528.html

Oké, tudom, nem voltál most gépnél, de ha lettél volna, akkor sem törölted volna. Ha törölnél licitet, akkor egy ilyen esetben egy licitlépcsővel kevesebbért menne el a cucc és a kiemelést sem buknád el.

-Éltem a második lehetőség nevű dologgal, ami eddig soha, a TÍZ ÉV ALATT NEM MŰKÖDÖTT! Azaz soha nem vette át az sem, aki előtte licitált.

Alapból pedig azt gondolom, hogy a vevőnek kötelessége átvenni az árut a kialakult árért. Egy esetleges negatív csatában viszont mérlegelni fogja az ÜSZ a teljes levelezés alapján mindkettőtök hozzáállását. Az eladónak is meg kell próbálni együttműködni a vevővel.
-Ez erősen negatív volt az ő részéről.

Ezt mire írta vajon a partnered? Mert erősen úgy tűnik, mintha válasz lenne valamire, amit ide nem másoltál be:
A Magyar Jogrendszer alapjában lehetővé teszi, hogy nekem nem kötelező Önnel találkoznom a megváltozott kapcsolatunk miatt.
-Semmire. Arra, mai a levelezés legalján is van. Jeleztem, hogy mi van akkor, ha nem tesz eleget annak, amire felhívtam a figyelmet amúgy is az aukcióban. Semmi olyat nem írtam, ami abban nem volt benne. Nincsen semmilyen megváltozott állapot. Semmilyen más feltételem nem volt, csupán az, hogy notebook lévén - nekem alap - hogy személyes átvételt preferáljak. ezt a vevő el is fogadta szó nélkül.

Amikor licitáltam akkor találkoztam volna Önnel, tehát elfogadtam és egyetértettem a feltételeivel. Ez most megváltozott az Ön támadó felkeresésének és stílusának köszönhetően. Sajnálattal kell közölnöm, hogy mivel világosan kikötötte a kizárólagos személyes találkozást, amit nekem a megváltozott helyzetben el kell utasítanom, ezért nem tudjuk megkötni az üzletet. Ehhez jogom van, talán majd legközelebb ha barátságosabb lesz.

[/quote]

-Ez a dolog kamu része. Nincs semmilyen megváltozott állapot. Ugyanúgy személyes átvétel van. A fizetés ugyanúgy akkor történne. De ezt és a licit törlésre vonatkozó feltételt a licitálás során és megtételével a vevő elfogadta. Elég világosan leírtam az aukcióban, ahogy látszik is. Ha ez nem felelt volna meg neki, akkro minek licitált és miért előtte másfél nappal kérte a törlést annak ellenére, hogy láthatóan a kérdések alapján nem igazán erre készültem fel. Bevallom, hogy elég egyértelműen úgy értelmeztem a válaszait, hogy a továbbiakban nem kell a dologgal foglalkoznom. Ehhez hozzájött az is, hogy nem volt internet elérésem, így akkor sem tudtam volna törölni a licitet, ha akartam volna. Amúgy meg éltem a második lehetőséggel, amire mostanáig nem érkezett válasz. Mint említettem, a 10 év alatt SOHA nem vette meg az, aki ilyen esetben jogosult lett volna. SOHA.
Üdv:
G,-

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-09-12 21:30
Létrehozva: #464

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

good2.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-09-12 21:52) *
Basszus, tényleg. blush.gif Megnéztem és nekem is ott van. mosking.gif Jézus... asszem legalább egyszer ki kellene aludnom magamat.biggrin.gif Holnap! Esküszöm, holnap alszom sokáig.

Kedves Benz! Igazán elnézést kérek, kérem, tudja be a leterheltségemnek. thank_you.gif

Kedves Geller, akkor próbáld meg használni az opciót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-09-12 20:52
Létrehozva: #465

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-09-12 21:39) *
Akartam írni hosszasabban, de éppen ezt kerestem. megvan a menüben. smile.gif Hogy ilyen esetben is működik? Nem tudom.

Basszus, tényleg. blush.gif Megnéztem és nekem is ott van. mosking.gif Jézus... asszem legalább egyszer ki kellene aludnom magamat.biggrin.gif Holnap! Esküszöm, holnap alszom sokáig.

Kedves Benz! Igazán elnézést kérek, kérem, tudja be a leterheltségemnek. thank_you.gif

Kedves Geller, akkor próbáld meg használni az opciót.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-09-12 20:39
Létrehozva: #466

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2015-09-12 21:35) *
A második lehetőség opció visszavezetéséről volt szó,[color="#800080"][/color]

Akartam írni hosszasabban, de éppen ezt kerestem. megvan a menüben. smile.gif Hogy ilyen esetben is működik? Nem tudom.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-09-12 20:35
Létrehozva: #467

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(*Geller* @ 2015-09-12 16:32) *
Üdv. Adott egy problémám. ...

Kedves Benz! smile.gif Elsőként Önt kérdezem. A második lehetőség opció visszavezetéséről volt szó, egyszer mintha az lett volna, hogy már meg is van, de én azóta nem láttam. Ha van, csak nem látom, akkor elnézést, fel tudom tételezni magamról, hogy elkerülte a figyelmemet, amilyen diliház van mostanában körülöttem.
Ha nincs, akkor szeretnék érdeklődni, hogy véglegesen elvetették-e. Az ilyen típusú esetek kezelését nagyban elősegítené, és az eladó nem veszítené el a kiemelés díját is a vételár mellett.

Kedves Geller!
Ne haragudj, teljesen nem olvastam el a levelezést, mert rettenetesen hosszú. Úgy látom, nem nagyon fogtok megegyezni a végeredmény tekintetében.
Az egyik kérdésem, hogy miért nem törölsz licitet? Oké, tudom, nem voltál most gépnél, de ha lettél volna, akkor sem törölted volna. Ha törölnél licitet, akkor egy ilyen esetben egy licitlépcsővel kevesebbért menne el a cucc és a kiemelést sem buknád el.
Alapból pedig azt gondolom, hogy a vevőnek kötelessége átvenni az árut a kialakult árért. Egy esetleges negatív csatában viszont mérlegelni fogja az ÜSZ a teljes levelezés alapján mindkettőtök hozzáállását. Az eladónak is meg kell próbálni együttműködni a vevővel.
Ezt mire írta vajon a partnered? Mert erősen úgy tűnik, mintha válasz lenne valamire, amit ide nem másoltál be:
A Magyar Jogrendszer alapjában lehetővé teszi, hogy nekem nem kötelező Önnel találkoznom a megváltozott kapcsolatunk miatt.

Amikor licitáltam akkor találkoztam volna Önnel, tehát elfogadtam és egyetértettem a feltételeivel. Ez most megváltozott az Ön támadó felkeresésének és stílusának köszönhetően. Sajnálattal kell közölnöm, hogy mivel világosan kikötötte a kizárolagos személyes találkozást, amit nekem a megváltozott helyzetben el kell utasítanom, ezért nem tudjuk megkötni az üzletet. Ehhez jogom van, talán majd legközelebb ha barátságosabb lesz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2015-09-12 19:53
Létrehozva: #468

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(*Geller* @ 2015-09-12 16:32) *
Üdv. Adott egy problémám. Sajnos nem az első, mondjuk 10 eladásra kínált aukciómból, 8 esetben megtörténik.
....
Kérem, a leghamarabb, de legkésőbb 5 munkanapon belül vegye fel velem a kapcsolatot. Amennyiben ez az említett határidőig nem történik meg, vagy a termék vételárát a megadott időben nem egyenlíti ki, úgy az aukcióban leírtak szerint fogok eljárni. Erről a levélről másolatot kap a Vatera is.
>>> Üdv:
>>> Geller
>>

Mindig ilyen az első kiküldött leveled? (ha igen, akkor elképzelhető, hogy ez is lehet a kiváltó ok)

+Quote Post
*Geller*
hozzászólás 2015-09-12 15:32
Létrehozva: #469

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-22 20:40
Azonosító: 21 480

Üdv. Adott egy problémám. Sajnos nem az első, mondjuk 10 eladásra kínált aukciómból, 8 esetben megtörténik. Feltettem egy terméket, amire licitált a vevő. Három hétig volt fent. Licit volt, nem fix áras. Az utolsó előtti nap licit törlést kért annak ellenére, hogy pár órával korábban még azt beszéltük, hogyan tud eljönni a termékért. Én az utolsó nap nem voltam nem közelben, így az aukciót ő nyerte meg. Az aukcióimban kikötöm, hogy csak az licitáljon, aki az aukcióimban leírtakat elfogadja és egyetért vele. Többek közt azt is világosan leírtam, hogy nem vonok vissza licitet. A vevő nem hajlandó kifizetni a vételárat és átvenni a terméket. Én természetesen negatívot fogok adni erre, de nem szeretném, hogy az ő "bosszúból" adott negatívja miatt a 10 éves 100 %-os pozitív mérlegem sérüljön. Hogyan lehetne ezt megoldani, A vevőnek sokadik negatívja és valószínűleg semleges értékelése pont ez miat, hogy meggondolta magát, vagy megnyerte ugyan az aukciót, de nem vette át a termékeket.

A levelezésünk egy része.: (a beazonosításra alkalmas mail címeket javítottam, de csak azt)

"Nyugodtan tegye meg az Ön által szükségesnek gondolt lépéseket az illetékes hatóságok felé. Sajnos a helyzet az, hogy Ön kikötötte a kizárólagos személyes átvételt. A Magyar Jogrendszer alapjában lehetővé teszi, hogy nekem nem kötelező Önnel találkoznom a megváltozott kapcsolatunk miatt.

Amikor licitáltam akkor találkoztam volna Önnel, tehát elfogadtam és egyetértettem a feltételeivel. Ez most megváltozott az Ön támadó felkeresésének és stílusának köszönhetően. Sajnálattal kell közölnöm, hogy mivel világosan kikötötte a kizárolagos személyes találkozást, amit nekem a megváltozott helyzetben el kell utasítanom, ezért nem tudjuk megkötni az üzletet. Ehhez jogom van, talán majd legközelebb ha barátságosabb lesz.

A kiemeléssel járó költségek kockázatát minden esetben az eladónak kell vállalnia. Én is jártam már hasonló cipőben, tudom nem jó érzés. Sajnálom hogy meghiusult az Ön üzlete, bár leszögezném újfent, hogy véleményem szerint nem kizárólag miattam. Én jeleztem Önnek 2 nappal az aukció lejárta előtt, hogy nem tartok igényt a termékre. Ha elfogadja a visszalépési kérelmem, akkor sikeresen zárta volna az aukciót az előttem licitálóval.

A kellemesebb elválás érdekében kijelentem, hogy a kiemelkedően szép teljesítményét nem szeretném elrontani a vaterán. Olyan értékelést szeretnék küldeni, amit Ön is nekem.

Üdvözlettel,
Cs. Gábor

Az iPhone-omról küldve

2015. szept. 5. dátummal, 22:15 időpontban <*****@freemail.hu> írta:

> Tisztelt quasimodo60 felhasználó!
>
> Az ön elállását a vásárlástól teljes mértékben elfogadnám és megérteném, abban az esetben, ha előzetesen nem egy jellemzően pozitív vevő-vásárlói kapcsolatot építettünk volna ki egymás közt. Az aukcióban egyértelműen JELEZTEM, hogy én NEM VONOK VISSZA licitet, mivel eléggé komoly összeggel emelem ki a terméket. Azon kívül úgy gondolom, hogy nem a három hetes licit utolsó két napján gondolom meg magam. Engem mindenképpen ár ért, ezért a kár megtérítését kérem. Ezen kívül az ÖN értékeléseit figyelembe véve nem először látjuk a visszalépést, ami mindenképpen negatívumként meghatározó tényező. Én a magam részéről SEMMIKÉPPEN nem érte egyet azzal, hogy MINDKETTEN negatív értékeléssel zárjuk az adásvételt, mivel ÖN megszegte az aukcióban vállalt egyértelmű szabályokat. Úgyanis az aukcióban kikötöttem, hogy licitvisszavonást NEM FOGADOK EL! Az Aukción olyanok vegyenek részt akik elfogadják a részvételi feltételeket. ÖN a licitálással elfogadta a feltételeimet, AMINEK NEM TETT ELEGET. Ezért megkérdezem, hogy kifizeti e a vételárat, vagy sem. Ha nem , akkor negatív értékeléssel zárom az aukciót, mivel ön MEGKÁROSÍTOTT ENGEM a kiemelés díjával, mivel a terméket ÖN miatt nem tudtam értékesíteni.
> Felszólítom önt, hogy a PTK 200/1-ben meghatározottak szerint egyenlítse ki a vételárat. Ellenkező esetben jogi útra terelem az ügyet.
> Üdv:
> Geller
>
> Üdv: Geller>
>> Tisztelt Geller!
>>
>> Köszönöm megkeresését.
>>
>> Nagyon fontos dolognak érzem, hogy jelen esetben különbséget tegyünk törvény(szabályzat) és emberi erkölcs között.
>>
>> Az aukció lejárta előtt 2 nappal volt egy licittörlési szándékom annak ellenére hogy Ön kikötötte, nem fogadja el a felhasználók ezen kérelmét. A viselkedésem ez miatt abszolút kellemetlennek mondható, melyből kifolyólag megértem a stílust amit most képvisel. Nyílván sokkal jobb és egyszerűbb világban élnénk ha soha senki nem gondolná meg magát és a kimondott szó szent és sérthetetlen státuszban állna. Sajnos ez nem így van, jelen esetben valóban hibáztam de úgy gondolom időben jeleztem, hogy érdekmúlás miatt szeretnék elállni a vásárlástól. Ehhez nyílván jogom van, mint ahogy Önnek is ezt elfogadni vagy elutasítani.
>>
>> Sajnálom hogy miattam tönkre ment az aukciója, viszont úgy gondolom hogy okosabb döntés lett volna az Ön részéről ha elegett tesz kérelmemnek és törli a 98ezres licitem. Ebben az esetben nyert volna az előttem licitáló felhasználó 97ezres ajánlata és most nem lenne ez a nem kívánatos szituáció.
>>
>> Gondolom a következő sorokkal nem fogok nagy meglepődést kelteni:
>>
>> Kijelentem, hogy semmilyen módon nem tartok igényt az Ön termékére mint ahogy azt jeleztem is és kérem hogy NEGATÍV értékeléssel váljunk el egymástól. Egyszerűen azért, mert ez a fajta hozzáállás és felkeresés számomra nem pozitív.
>>
>> Üdvözlettel,
>> Cs. Gábor
>>

>> 2015. szept. 5. dátummal, 18:27 időpontban Geller <***@freemail.hu> írta:
>>
>>> Tisztelt quasimodo60!
>>>
>>> Gratulálok!
>>> Ön megnyerte a címben szereplő terméket. Kérem, a leghamarabb, de legkésőbb 5 munkanapon belül vegye fel velem a kapcsolatot. Amennyiben ez az említett határidőig nem történik meg, vagy a termék vételárát a megadott időben nem egyenlíti ki, úgy az aukcióban leírtak szerint fogok eljárni. Erről a levélről másolatot kap a Vatera is.
>>> Üdv:
>>> Geller
>>

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-09-04 12:58
Létrehozva: #470

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gergo2005_t @ 2015-09-04 13:38) *
Nem tudom,h. jó "helyre" írom, de többször veszem észre,h. az üzleti áraknál (új,garanciális,...) drágábban kínálják a nem vadi új portékát.
Írtam a hirdetőnek, de sértődötten válaszolt. Kár.

Szerintem, ha tudod, hogy a boltban olcsóbb, akkor vedd meg ott.
Amúgy senki sem szereti, ha az árképzésébe belebeszélnek.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
gergo2005_t
hozzászólás 2015-09-04 12:38
Létrehozva: #471

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-09-04 12:31
Azonosító: 2 199 313

Nem tudom,h. jó "helyre" írom, de többször veszem észre,h. az üzleti áraknál (új,garanciális,...) drágábban kínálják a nem vadi új portékát.
Írtam a hirdetőnek, de sértődötten válaszolt. Kár.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-09-03 19:23
Létrehozva: #472

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(e.lajos @ 2015-09-03 14:07) *
Egy "érdekes"felhasználó!Mindenki rakja a megfelelö helyre.Azt hittem hogy az Én nagatívom lerontja 80% alá,és repül.De remélem megreptetik. A neve: PITYKE1975

Köszönjük a jelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
e.lajos
hozzászólás 2015-09-03 13:07
Létrehozva: #473

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-22 20:39
Azonosító: 14 682

Egy "érdekes"felhasználó!Mindenki rakja a megfelelö helyre.Azt hittem hogy az Én nagatívom lerontja 80% alá,és repül.De remélem megreptetik. A neve: PITYKE1975

+Quote Post
gammer458
hozzászólás 2015-08-28 21:20
Létrehozva: #474

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-08-27 17:02
Azonosító: 2 197 333

IDÉZET(cit1rom @ 2015-08-28 21:38) *
Az én fejemben nem állt össze 100%-osan a történet.
A postai utalás alatt mit kellene érteni pontosan?
Ha tényleg postai utalás lett volna, akkor kb a jövő csütörtökre ígérhette volna a szálltást.
Szerintem nem telt el túl sok idő, én inkább arra gondolok, hogy külföldön nyaral éppen.
Az adatlapja mondhatni makulátlan, a csalóké álalában nem ilyen.

Lakcímre kérte a pénzt másnapi kifizetésre! Olyan helyen dolgozom, ahol nem lehet elhagyni a munkahely terültét munkaidő alatt, ezért megegyeztünk az utalásban. Ez meg is történt amiről tájékoztattam is, a kiszállítást szerdára de legkésőbb csütörtökre ígérte. Állítólag a Telekomnál dolgozik és felmondta a folyószámla szerződését ezért nincs számlája, de nem is tartózkodik az országban így a férje küldött egy sms-t és megadott egy nevet és egy számla számot ahová lehet utalni! Több embert is találtam aki vásárolt ezekből a készülékekből, az egyik már írt is a terméklapra h nem kapta meg! Gondolom neki is a hétre ígérte. Nem hiszem h nyaralna, állítólag Szlovákiában volt továbbképzésen és szerda este érkezett haza! A kiszállítást elmondása szerint a Gls végzi T pont raktárból, szóval tömören ennyi a történet!

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2015-08-28 20:38
Létrehozva: #475

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gammer458 @ 2015-08-28 11:30) *
Sziasztok!
Sajnos úgy néz ki, h valószínűleg belefutottam egy csalóba! Termék link: mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/samsung_mobiltelefon/samsung_galaxy/samsung_galaxy_tab_4_8_0_lte_sm_t_335_2116072727.html

Postai utalással kérte a vételárat, de mivel a munkám miatt nem tudok napközben postára menni így útalás lett belőle.
Hétfőn el is utaltam a megadott összeget, azóta sajnos teljesen elérhetetlen. Telefont kinyomja, emailre és sms-re nem válaszól.
Írtam neki a terméklapon is, sajnos az sem hozott eredményt.
Legkésőbb e hét csütörtökre ígérte a kiszállítást...

Tudomásom van róla, hogy több ember is vásárolt ilyen tabletet tőle.Nem érkezett még ilyen jellegű panasz az eladóra?
Köszönettel,
gammer458

Az én fejemben nem állt össze 100%-osan a történet.
A postai utalás alatt mit kellene érteni pontosan?
Ha tényleg postai utalás lett volna, akkor kb a jövő csütörtökre ígérhette volna a szálltást.
Szerintem nem telt el túl sok idő, én inkább arra gondolok, hogy külföldön nyaral éppen.
Az adatlapja mondhatni makulátlan, a csalóké álalában nem ilyen.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-08-28 17:35
Létrehozva: #476

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

Jó estét! smile.gif

Széles ívben kerülendők: Ez a felhasználó

és ő is. Íme!

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
gammer458
hozzászólás 2015-08-28 10:30
Létrehozva: #477

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-08-27 17:02
Azonosító: 2 197 333

Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, h valószínűleg belefutottam egy csalóba! Termék link: mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/samsung_mobiltelefon/samsung_galaxy/samsung_galaxy_tab_4_8_0_lte_sm_t_335_2116072727.html

Postai utalással kérte a vételárat, de mivel a munkám miatt nem tudok napközben postára menni így útalás lett belőle.
Hétfőn el is utaltam a megadott összeget, azóta sajnos teljesen elérhetetlen. Telefont kinyomja, emailre és sms-re nem válaszól.
Írtam neki a terméklapon is, sajnos az sem hozott eredményt.
Legkésőbb e hét csütörtökre ígérte a kiszállítást...

Tudomásom van róla, hogy több ember is vásárolt ilyen tabletet tőle.Nem érkezett még ilyen jellegű panasz az eladóra?

Köszönettel,
gammer458

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-08-23 21:24
Létrehozva: #478

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(pistineni @ 2015-08-22 23:02) *
Kedves Benz,

Ő még visszatérhet?

Kedves pistineni!

Bizonyos feltételek teljesülése esetén igen.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
pistineni
hozzászólás 2015-08-22 22:02
Létrehozva: #479

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-06 21:22
Azonosító: 1 562 510

Kedves Benz,

Ő még visszatérhet?

--------------------
I feel that if a person can't communicate, the very least he can do is to shut up. -T.L.

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2015-08-09 20:11
Létrehozva: #480

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(titine22 @ 2015-08-04 13:30) *
Zsemi55-tel minden rendben van? 07.24. a vásárlásom, semmi hírem az áruról, telefont nem veszi fel, 26-án utaltam. Remélem nincs baj, de ha nyaral, jelezhetné. 100%-os eladónál nem erre számítok.

Látom, 5-én megkaptad a csomagot, ezt beírhattad volna ide is smile.gif
Szuper elégedett vagy, ennek örülök, de kicsit (sokat) csúsztattál az értékelésedben (is).
26. vasárnap volt, tehát 27-én utalhattál, az 3 nappal később volt, mint a vásárlás. A csomag kézhez vételéig valóban 12 nap telt el a leütéstől, de a fizetéstől jóval kevesebb smile.gif
Közben volt 2 hétvége is (4 nap).

+Quote Post

1365 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-11-22 21:21