IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1323 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-04 09:33
Létrehozva: #461

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 00:19) *
Üdv mindenkinek!
Ritkán írok ide de gyakran ránézek a fórumra, mert mindig jó tanácsokat adtok. A vidám, kötetlen beszélgetéseiteket pedig külön élvezem.

Kedves Benz!

Most inkább Öntől szeretnék kérdezni. Azt lehet tudni, hogy egy konkrét eladó /inkább nem írok nevet, nehogy baj legyen/végleg inaktív-e? Sajnos már közel egy hónapja nem tudok egy adásvételt lerendezni és most láttam, hogy időközben inaktív lett az eladó. Az értékelései alapján nem lenne indokolt szerintem.
Már kb. 13 levélváltásunk volt, de az áru csak nem érkezik. Ezért is kérdezek rá, hogy nehogy "palira" vegyen - bár már az is lehet, hogy megtörtént. mad.gif
Előre is köszönöm a válaszát!
Ráér reggel is, aludjon nyugodtan, kipihenten talán kedvező választ kapok! mosking.gif
Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

Kedves bodnar64!

A felhasználó bizonyos feltételek teljesülése esetén lehet újra aktív.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 09:00
Létrehozva: #462

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 07:40) *
" Van Benznek erre egy jó kis sablonja egyébként, de már biztos sokszor olvastad. (Aki rendszeresen itt van, mindenki tudja fejből. mosking.gif) Persze ne legyél haragos, csak közöld, hogyha nem fizet, elballagsz a rendőrségre, úgyis ott van a szomszéd utcában, nem nagy időkiesés.smile.gif"
Igen, a sablont már ismerem, biztos a legtöbben ilyen alacsony áron vett cuccok miatt nem oda rohangálnak. De sokszor tényleg keményebbnek kell lenni. Nem elég egy ejnye-bejnye.
Ja, a rendőrség /vagyis a hatóság/ a közvetlen szomszédom. Bár még soha nem zaklattam ilyesmikkel, mert helyszínelő nem nyomozó. cop2.gif

Ez tök jó.biggrin.gif Nekem meg az egyik apukám, de ő valami agyas, több diplomával. A lánya annyi idős, mint a fiam, és már nyolc éve tanítom, az anyukával meg tök meghitt a kapcsolatunk. Szóval én is bírok segítségért fordulni, de mondjuk nem szoktam, mert nem akarom zavarni. smile.gif
De egyébként legtöbb esetben elég rájuk ijeszteni, akkor fizetnek. Mivel megkárosított, így már a rendőrségre tartozik, nem úgy, mint az, aki "csak" nem veszi át a cuccot.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 08:40
Létrehozva: #463

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-03 22:15
Azonosító: 1 429 390

" Van Benznek erre egy jó kis sablonja egyébként, de már biztos sokszor olvastad. (Aki rendszeresen itt van, mindenki tudja fejből. mosking.gif) Persze ne legyél haragos, csak közöld, hogyha nem fizet, elballagsz a rendőrségre, úgyis ott van a szomszéd utcában, nem nagy időkiesés.smile.gif"

Igen, a sablont már ismerem, biztos a legtöbben ilyen alacsony áron vett cuccok miatt nem oda rohangálnak. De sokszor tényleg keményebbnek kell lenni. Nem elég egy ejnye-bejnye.
Ja, a rendőrség /vagyis a hatóság/ a közvetlen szomszédom. Bár még soha nem zaklattam ilyesmikkel, mert helyszínelő nem nyomozó. cop2.gif

A hozzászólást -bodnar64- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 08:44

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 08:22
Létrehozva: #464

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 07:14) *
... de most nem róla van szó. Tőle személyesen átvette a párom a terméket és minden rendben volt.
Nem akartam senkit alaptalanul vádolni, azt hittem Benz tényleg tud jósolni mosking.gif
Róla van szó: tipo65
5 várost is megjelölt mint lehetséges átvétel helye, de amikor egyeztetni akartam, csak egyetlen időpont volt alkalmas neki, de vidékről nem tudtam akkorra odamenni. Ezért a postázásnál maradtunk, de eddig abból sem lett semmi.
Szép napot mindenkinek!

Tök rendes vagy, hogy pontosítottál. Korrekt. nature.gif
(Mondjuk, ha kicsiit lejjebb görgetek, akkor látom, hogy értékeltetek. Csak még az első kávém volt meg.biggrin.gif Szép az a hollóházi korsó. A madaras.smile.gif)
Szóval bárki is az, dobd be a rendőrséges dolgot. Mert fizettél. Van Benznek erre egy jó kis sablonja egyébként, de már biztos sokszor olvastad. (Aki rendszeresen itt van, mindenki tudja fejből. mosking.gif) Persze ne legyél haragos, csak közöld, hogyha nem fizet, elballagsz a rendőrségre, úgyis ott van a szomszéd utcában, nem nagy időkiesés.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 08:22

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 08:18
Létrehozva: #465

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

"És ha nem írsz nevet, akkor Benz megjósolja kávézaccból? mosking.gif Nem kávézik.biggrin.gif
Ő az?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2806236"

Sziasztok!

Aranyos vagy, hogy veszed a fáradságot és utána nézel a dolgoknak, de most nem róla van szó. Tőle személyesen átvette a párom a terméket és minden rendben volt.
Nem akartam senkit alaptalanul vádolni, azt hittem Benz tényleg tud jósolni mosking.gif
Róla van szó: tipo65
5 várost is megjelölt mint lehetséges átvétel helye, de amikor egyeztetni akartam, csak egyetlen időpont volt alkalmas neki, de vidékről nem tudtam akkorra odamenni. Ezért a postázásnál maradtunk, de eddig abból sem lett semmi.
Szép napot mindenkinek!

http://antik.vatera.hu/porcelan/disztargy/...1808795078.html
Erről az aukcióról van szó.

A hozzászólást -bodnar64- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 08:15

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 07:11
Létrehozva: #466

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 00:19) *
... hogy egy konkrét eladó /inkább nem írok nevet, nehogy baj legyen/végleg inaktív-e? ...

És ha nem írsz nevet, akkor Benz megjósolja kávézaccból? mosking.gif Nem kávézik.biggrin.gif
Ő az?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2806236
Jelentsd fel! De legalább írd meg neki, hogy feljelented. Az utolsó értékelőnek sem küldte az árut. Ha kellően keményen csinálod, akkor esetleg még a pénzt visszaküldi. Különben is hónap eleje van, talán a fizetésből ki tudja egyenlíteni a tartozását.
A kérdésedre meg tényleg csak Benz tud válaszolni érdemben, mi csak találgathatunk. Bár szerintem a pénzed szempontjából majdnem mindegy, hogy lesz-e még aktív.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 07:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 01:19
Létrehozva: #467

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv mindenkinek!
Ritkán írok ide de gyakran ránézek a fórumra, mert mindig jó tanácsokat adtok. A vidám, kötetlen beszélgetéseiteket pedig külön élvezem.

Kedves Benz!

Most inkább Öntől szeretnék kérdezni. Azt lehet tudni, hogy egy konkrét eladó /inkább nem írok nevet, nehogy baj legyen/végleg inaktív-e? Sajnos már közel egy hónapja nem tudok egy adásvételt lerendezni és most láttam, hogy időközben inaktív lett az eladó. Az értékelései alapján nem lenne indokolt szerintem.
Már kb. 13 levélváltásunk volt, de az áru csak nem érkezik. Ezért is kérdezek rá, hogy nehogy "palira" vegyen - bár már az is lehet, hogy megtörtént. mad.gif
Előre is köszönöm a válaszát!
Ráér reggel is, aludjon nyugodtan, kipihenten talán kedvező választ kapok! mosking.gif
Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2013-11-03 23:44
Létrehozva: #468

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-03 22:39) *
Tisztelt SPComputer!

A béta oldalon regisztrált felhasználók kapnak ilyen ideiglenes nevet, amíg a személyes menüjükben meg nem adják a végleges felhasználónevet.

Értem. Hát eddig nem sok jót jósolok neki...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-03 23:39
Létrehozva: #469

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SPComputer @ 2013-11-03 22:28) *
Üdv!

Kérdésem, hogy ez milyen felhasználói státusz?:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=7744690

Talán egy hiba következtében regisztrálódott?

Tisztelt SPComputer!

A béta oldalon regisztrált felhasználók kapnak ilyen ideiglenes nevet, amíg a személyes menüjükben meg nem adják a végleges felhasználónevet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2013-11-03 23:28
Létrehozva: #470

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

Üdv!

Kérdésem, hogy ez milyen felhasználói státusz?:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=7744690

Talán egy hiba következtében regisztrálódott?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-31 23:39
Létrehozva: #471

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(HraskoAni @ 2013-10-31 20:36) *
Üdv Benz!
Figyelmedbe ajánlanám:bepjani94 felhasználót!
Eszméletlen,hogy mit ki nem talál csak ,hogy ne vegye meg az árut! mad.gif

Tisztelt HraskoAni!

Köszönjük, de ezt a felhasználót a rendszer is kizárta volna 1-2 órán belül.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
HraskoAni
hozzászólás 2013-10-31 21:36
Létrehozva: #472

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-09 14:25
Azonosító: 663 999

Üdv Benz!
Figyelmedbe ajánlanám:bepjani94 felhasználót!
Eszméletlen,hogy mit ki nem talál csak ,hogy ne vegye meg az árut! mad.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-29 15:29
Létrehozva: #473

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(csillazsamboki @ 2013-10-29 14:19) *
Sziasztok!

Olyan információra lenne szükségem, hogy valószínűleg átverés áldozata lettem, nem csak én, hanem sokan mások ugyanannál az eladónál. Ilyenkor mi a teendő? Hol tegyem meg az első lépést? A vatera tud ezzel valamit kezdeni?

Tisztelt csillazsamboki!

A Vatera indokolt esetben kizárhatja az eladót, ehhez legyen kedves a történteket leírni a Kapcsolatfelvételen át.
Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csillazsamboki
hozzászólás 2013-10-29 15:19
Létrehozva: #474

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-10-29 15:13
Azonosító: 2 083 507

Sziasztok!

Olyan információra lenne szükségem, hogy valószínűleg átverés áldozata lettem, nem csak én, hanem sokan mások ugyanannál az eladónál. Ilyenkor mi a teendő? Hol tegyem meg az első lépést? A vatera tud ezzel valamit kezdeni?

+Quote Post
okzolika
hozzászólás 2013-10-28 07:16
Létrehozva: #475

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-08 15:29
Azonosító: 186 002

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-27 17:08) *
Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

Köszönöm! Megtettem a bejelentést a kapcsolatfelvételen!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-27 18:35
Létrehozva: #476

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(okzolika @ 2013-10-27 06:38) *
...
de valahogy a logikával ellenkezik, hogy ha már valakinek a személyes elérhetősége megvan, az miért a Vaterán keresztül vásárol tőle?...

Basszus, ezt csak most látom. unsure.gif Ellenkezik a logikával? blink.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-27 18:08
Létrehozva: #477

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(okzolika @ 2013-10-27 07:38) *
...
Lejárt aukciónál hiába akarja jelezni az ember az "önlicit" gyanút vagy a "haveri" segítséget, ott már nem teheti meg.
...

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-27 12:32
Létrehozva: #478

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-27 11:13) *
Hisztis vagyok? Levelezés.

Szerintem egyáltalán ne legyél ezen kiakadva. Aki nem tud válaszolni a feltett kérdésre, az talán a megbeszélt időpontban nem lett volna ott az áru átadására sem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-27 12:13
Létrehozva: #479

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Hisztis vagyok? Levelezés.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
okzolika
hozzászólás 2013-10-27 07:38
Létrehozva: #480

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-08 15:29
Azonosító: 186 002

Egy kérdésem lenne! Vajon miért fordulhat elő, hogy egy bizonyos felhasználótól valaki akár többször is vásárol itt?
Értékelések egy személytől szinte mindig ugyanazon szövegezéssel jönnek, változtatás aztán semmi rajta,
az illető nagyon vigyáz rá, hogy ez a másik személy lehetőleg 3-4 alkalomnál többször ne üssön le terméket nála,
de valahogy a logikával ellenkezik, hogy ha már valakinek a személyes elérhetősége megvan, az miért a Vaterán keresztül vásárol tőle?
Lejárt aukciónál hiába akarja jelezni az ember az "önlicit" gyanút vagy a "haveri" segítséget, ott már nem teheti meg.
Az viszont tisztességtelen, hogy ha nem elég magas az ár, akkor jól láthatóan mindig akad valaki, aki egy kicsit feltornázza.
Nem lehet az ilyen felhasználók ellen tenni bármit is? Ha az illető 1 Ft-ról, minimálár nélkül indít valamit,
akkor miért nem vállalja, hogy valakinek az a bizonyos termék nem ér annyit, mint amennyit ő akar kapni érte? :-(

+Quote Post

1323 Oldal V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Reply to this topicStart new topic
16 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (16 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-23 17:18