IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1353 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
svejku
hozzászólás 2014-12-03 23:30
Létrehozva: #481

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(sagyu @ 2014-12-03 22:29) *
... Mi a frász van itt, emberek?

Karácsonyi vásárlási láz van, mindenki kapkod, nem olvas, csak nyomkodja az egeret. smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2014-12-03 22:29
Létrehozva: #482

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 30

Minek van tulajdonképpen a termékleírás? Simán meg lehetne szüntetni, úgy sem olvassa el senki. Kb. egy héten belül már öten nem foglalkoznak vele, hogy finoman fogalmazzak, és volt kb. hét eladásom ezalatt, ez durván 80%-os arány.

Az első arra, hogy odaírom, nem érdekel csere, megkérdezi, hogy cserélem-e valamire.
A második, hiába van odaírva hogy személyes átvétel, kéri hogy postázzam el, MIUTÁN leütötte.
A harmadik, hiába írtam oda, hogy a termék a kikiáltási ár alatt nem eladó, beírja, hogy elvinné jóval olcsóbban.
A negyedik, hiába írtam meg levélben, hogy hol lehet átvenni, válaszlevélben megkérdezi, hogy hol lehet átvenni.
Az ötödik, hiába írom, hogy személyes átvétel, szintén postáztatni akarja, MIUTÁN leütötte.

Nyilván azért írok személyes átvételt, mert se időm, se energiám, se anyagom nincs arra, hogy postázzak valamit. Mi a frász van itt, emberek?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-03 09:24
Létrehozva: #483

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Rachel511 @ 2014-12-03 08:51) *
Sziasztok !

Valakinek meggyűlt a baja már DanikaCS02 nevű felhasználóval ?

Ahogy elnézem többeknek...
Ha vásároltál tőle, akkor tedd meg a BVP-nek megfelelően a rendőrségi feljelentést. Így van arra esély, hogy a Vatera kártalanítson.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Rachel511
hozzászólás 2014-12-03 08:51
Létrehozva: #484

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2014-11-14 12:38
Azonosító: 2 153 837

Sziasztok !

Valakinek meggyűlt a baja már DanikaCS02 nevű felhasználóval ?

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-12-02 07:57
Létrehozva: #485

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(*Geller* @ 2014-12-01 21:21) *
Hát ez az. Erről (is) beszéltem.

Amúgy, ez is érdekes egy sorozat. Ha megnézitek az eladót és a vevőt. Mindegyik szegedi. A vevőnek 5 sikeres és 4 semleges/sikertelen adásvétele volt, mind ettől az eladótól. Én azt mondanám erre, hogy ez egy önlicitálás. A négy semleges meg az, amikor a saját nyakán maradt a cucc, mert sokáig verte fel az árakat. Most komolyan. Ha te valakitől veszel egy rakás cuccot a vaterán. Másodszorra, sokadszorra is ezen keresztül bonyolítanád, vagy szólsz neki mailban, hogy kell és kész? Na ugye. ez szerintem az önlicit tipikus formája.

Ha megnézzük az eladókat...mindegyiket...és a vevőt is. Igen, ugyanaz a település.
És mindenről kiderülhet utólag, hogy nem lett jó a méret. Az óra a kezére, a festmény a falra biggrin.gif
És persze ajánlják a vevőt másoknak is biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 21:59
Létrehozva: #486

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Igen, de szerintem ennek a lehetetlenségét nagyon kedvesen elmagyaráztam. Reméltem, hogy valamennyire változott ebben a kérdésben az álláspontod.smile.gif

... Ha megnézitek az eladót és a vevőt. ...

Megnézhetném, de nem teszem, anélkül is majdnem biztos vagyok abban, hogy nem tévedsz. A fórumon azonban nem szabad önlicitet jelenteni, mert Benz nem az a csatorna, aki ezt intézi. Azaz nyilván tudja, de ez nem az ő dolga. Ha ő innen továbbítja erre-arra, akkor kétszer annyi ideig tart ellenőrizni a dolgokat, mintha a megfelelő helyen intéznéd. Ez pedig az ÜSZ. Önlicit gyanújánál mindig érdemes egy magyarázó szöveget írni, elmagyarázva, hogy miért jutottál erre a következtetésre.

... Most komolyan. Ha te valakitől veszel egy rakás cuccot a vaterán. Másodszorra, sokadszorra is ezen keresztül bonyolítanád,...?

Csöppöm! mosking.gif Én így csinálom. Másodszorra, harmadszorra és sokadszorra is Vaterán keresztül bonyolítom a vásárlást, mint ahogy a vevőimmel is ugyanígy teszek. Tudod, ezt a típust hívják visszatérő vásárlónak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
*Geller*
hozzászólás 2014-12-01 21:21
Létrehozva: #487

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-22 20:40
Azonosító: 21 480

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-20 20:51) *
Erre nincs mód.

Amúgy, ez is érdekes egy sorozat. Ha megnézitek az eladót és a vevőt. Mindegyik szegedi. A vevőnek 5 sikeres és 4 semleges/sikertelen adásvétele volt, mind ettől az eladótól. Én azt mondanám erre, hogy ez egy önlicitálás. A négy semleges meg az, amikor a saját nyakán maradt a cucc, mert sokáig verte fel az árakat. Most komolyan. Ha te valakitől veszel egy rakás cuccot a vaterán. Másodszorra, sokadszorra is ezen keresztül bonyolítanád, vagy szólsz neki mailban, hogy kell és kész? Na ugye. ez szerintem az önlicit tipikus formája.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-20 20:51
Létrehozva: #488

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zafira2007 @ 2014-11-20 20:15) *
Sziasztok!
Valaki tudja hol lehet beállítani, hogy regisztráció nélküliek ne vásárolhassanak nálam?
...

Erre nincs mód.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zafira2007
hozzászólás 2014-11-20 20:15
Létrehozva: #489

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-30 13:03
Azonosító: 2 026 401

Sziasztok!
Valaki tudja hol lehet beállítani, hogy regisztráció nélküliek ne vásárolhassanak nálam?

Tiltólistát már megtaláltam, ott már letiltottam a 7 évem tahóságdíjas felhasználóját.

Az értelmes illető leütött egy pár száz forintos terméket, aminél követeli hogy én álljam a 470 -es postát
...ja és meg akar venni még 11 termékemet féláron, ...és mivel most emnél az egynél udvariasságból nem alkudott ezért én álljam a postát.
Most bőgjek vagy röhögjek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-19 22:31
Létrehozva: #490

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mesuga86 @ 2014-11-19 18:03) *
...

Javasoljuk, hogy fentiekre hívja fel az Eladó figyelmét, és próbáljanak meg egy mindkettejük számára elfogadható megoldást találni.
...

Igen, kb. ez a fórumos sablon is, tartalmában mindenképpen megegyező. Amibe talán még érdemes egy kis energiát belefektetni, hogy ebbe a mondatba belekapaszkodva még egyszer írj a partnernek és közöld a Vatera álláspontját és azt, hogy tulajdonképpen neki a Ptk. szerint kötelezettsége van és perelhető.
Az a helyzet, hogy én biztos megkérném az ügyvéd barátnőmet, hogy írjon egy hivatalos felszólítást. Ha van ilyen a családban, vagy az ismeretségi körben, aki szívességből megteszi, akkor még azzal lenne érdemes megpróbálkozni. Ha erre nincs módod, akkor tényleg csak az marad, hogy eladod egy korrekt termékleírással, és a különbözetet sajnos elbuktad.
Az a helyzet, hogy a Vaterának tényleg nincs arra lehetősége, hogy érdemben lépjen valamit.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Mesuga86
hozzászólás 2014-11-19 18:03
Létrehozva: #491

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-23 15:52
Azonosító: 1 272 786

Vatera válasza...

Előtte közölték, hogy nem voltak jelen nem tudhatják k csak közvetítenek stb stb..

Lényeg:

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a Ptk. alapján.

Az ilyen típusú jogérvényesítésre azonban csak a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség.

Javasoljuk, hogy fentiekre hívja fel az Eladó figyelmét, és próbáljanak meg egy mindkettejük számára elfogadható megoldást találni.

No ennyi, nem hiszem, hogy a levelező partnerem magaviseleti változást fog mutatni.

+Quote Post
Mesuga86
hozzászólás 2014-11-19 09:26
Létrehozva: #492

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-19 09:02) *
Írtál az ÜSZ-nak? Hátha van valami a tarsolyukban, ami nekem nincs. Én ugyanis csak felhasználói szemmel látom, a Vatera álláspontja azért sokkal mérvadóbb, mint az enyém.
És ha teljesen lezárult a dolog, akkor azért írd meg, hogy mi történt, mert sok esetet olvasunk itt, de kevésnek tudjuk a végét.smile.gif

most írtam az üzemeltetésnek, kíváncsi vagyok van -e valami a tarsolyukban.

A felhasználóval 15 levelet váltottam 7-8 darabot én írtam belőle egy süketnémával jobban megértjük egymást.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-19 09:02
Létrehozva: #493

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mesuga86 @ 2014-11-19 08:48) *
Én se tenném, de hátha ő nem így gondolja. unsure.gif
Valószínűleg ezt be kell nyelnem.. sad.gif meghídetem több oldalon én leírom korrekten a dolgokat s valamennyi visszajön az árából.
De még megvárom mit válaszol, neki már sikerült felidegesíenie remélem most én is helyére teszem a vérnyomását rolleyes.gif

Írtál az ÜSZ-nak? Hátha van valami a tarsolyukban, ami nekem nincs. Én ugyanis csak felhasználói szemmel látom, a Vatera álláspontja azért sokkal mérvadóbb, mint az enyém.
És ha teljesen lezárult a dolog, akkor azért írd meg, hogy mi történt, mert sok esetet olvasunk itt, de kevésnek tudjuk a végét.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Mesuga86
hozzászólás 2014-11-19 08:48
Létrehozva: #494

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-19 07:23) *
Ez az, amit semmiképpen nem tennék. Szerintem nem jó módszer, nem túl elegáns. Tudom, az övé sem az, mégis ez a véleményem.
Ez egyértelmű jele annak, hogy nem túl gondos partner, és csak azért válaszol, mert tudja, hogy a Vatera egy plusz ellenőrzés lehet vitás esetben.

Én se tenném, de hátha ő nem így gondolja. unsure.gif
Valószínűleg ezt be kell nyelnem.. sad.gif meghídetem több oldalon én leírom korrekten a dolgokat s valamennyi visszajön az árából.
De még megvárom mit válaszol, neki már sikerült felidegesíenie remélem most én is helyére teszem a vérnyomását rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-19 07:23
Létrehozva: #495

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mesuga86 @ 2014-11-19 04:39) *
Hát annyit tudtam tenni, hogy megtaláltam neten (biztos hogy őt) s rákérdeztem megkérdezzünk -e egy 3. személyt mondjuk a csládjából mennyire tartja korrekt eljárásnak ( mert ugye név nélkül, arc nélkül, a "falusi hírnév" kockáztatás nélkül könnyen lehet szemtelenkedni).

Ez az, amit semmiképpen nem tennék. Szerintem nem jó módszer, nem túl elegáns. Tudom, az övé sem az, mégis ez a véleményem.

IDÉZET(Mesuga86 @ 2014-11-19 04:39) *
... Az is furcsa, hogy csak akkor ír választ amikor a vaterán írok neki, hogy írtam és választ várok...

Ez egyértelmű jele annak, hogy nem túl gondos partner, és csak azért válaszol, mert tudja, hogy a Vatera egy plusz ellenőrzés lehet vitás esetben.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Mesuga86
hozzászólás 2014-11-19 04:39
Létrehozva: #496

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-18 22:27) *
Ez az az aukció:
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...2002661636.html
Ez az a helyzet, amikor én nem sok reális lehetőséget látok. Esetleg fenyegesd meg bírósági feljelentéssel, de ne tedd meg, mert nem tudod bizonyítani, hogy nem nálad ment tönkre a telefon. Az értékelésben mindenképpen jelezd a dolgot.
A későbbi vásárlásaidkor szerintem érdemesebb alaposan átnézni az értékelést, nem csak a százalékra rápillantani, mert itt is 30 semleges volt, ami eléggé riasztó. Ez azért elég sok pénz ahhoz, hogy kirepüljön az ablakon. Talán írhatnál az ÜSZ-nak, hátha tudnak valami normális dolgot javasolni. És hát ilyen értékű árunál talán szerencsésebb a személyes átvételt előnyben részesíteni, mert akkor, ha nem tetszik a cucc, nem veszed meg.
Alapjában lényeges információ hiányzott a termékleírásból, de ezt nem tudod bizonyítani.

Hát annyit tudtam tenni, hogy megtaláltam neten (biztos hogy őt) s rákérdeztem megkérdezzünk -e egy 3. személyt mondjuk a csládjából mennyire tartja korrekt eljárásnak ( mert ugye név nélkül, arc nélkül, a "falusi hírnév" kockáztatás nélkül könnyen lehet szemtelenkedni). Mellesleg a hivatalos neve se az amit használ levelezéshez. Az is furcsa, hogy csak akkor ír választ amikor a vaterán írok neki, hogy írtam és választ várok...

A telefon működni működik, csak én használni akartam huzamosabb ideig (1-2 év) s nem kufárkodni vele. Köszönöm a választ, esetleg más észrevételt szívesen veszek.

A hozzászólást -Mesuga86- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-19 04:40

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-18 22:27
Létrehozva: #497

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Mesuga86 @ 2014-11-18 22:15) *
hello,
Hozzájutottam aukción egy telefonhoz amiről annyit írtak, hogy gyenge az aksi.
Az átvétel napján (posta)egyből észrevettem és jeleztem is az eladónak, hogy van egyéb zavaró probléma is ...

Ez az az aukció:
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...2002661636.html
Ez az a helyzet, amikor én nem sok reális lehetőséget látok. Esetleg fenyegesd meg bírósági feljelentéssel, de ne tedd meg, mert nem tudod bizonyítani, hogy nem nálad ment tönkre a telefon. Az értékelésben mindenképpen jelezd a dolgot.
A későbbi vásárlásaidkor szerintem érdemesebb alaposan átnézni az értékelést, nem csak a százalékra rápillantani, mert itt is 30 semleges volt, ami eléggé riasztó. Ez azért elég sok pénz ahhoz, hogy kirepüljön az ablakon. Talán írhatnál az ÜSZ-nak, hátha tudnak valami normális dolgot javasolni. És hát ilyen értékű árunál talán szerencsésebb a személyes átvételt előnyben részesíteni, mert akkor, ha nem tetszik a cucc, nem veszed meg.
Alapjában lényeges információ hiányzott a termékleírásból, de ezt nem tudod bizonyítani.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-18 22:28

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Mesuga86
hozzászólás 2014-11-18 22:15
Létrehozva: #498

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

hello,
Hozzájutottam aukción egy telefonhoz amiről annyit írtak, hogy gyenge az aksi.
Az átvétel napján (posta)egyből észrevettem és jeleztem is az eladónak, hogy van egyéb zavaró probléma is (a kijelzőn halvány foltok vannak amik nem felületi hibák, hanem a készülék belsejében van valami ami javíttatása majdnem annyi mint a vétel ár).
Elég rosszul fogadta a hírt, hadovált jobbra balra így átverték úgy átverték már (utalva arra h. biztos én is). Kért képet, küldtem képet, azt írta ő nem vette észre és amúgy telefonálni lehet vele és adjam el ha nem tetszik... mert idézem:

A több mint 2600 adásvétel nem egy jótékonysági intézményt jelent. Nem azért árulok a vaterán, hogy valamit visszavegyek, majd megint eladjak, majd megint kitalálnak valamit, majd megint visszavegyem.

Nem szeretném megtartani, nem szeretnék mást átejteni mint ő engem, én csak venni akartam egy jó telefont amint örömmel használhatok.

Mellesleg facebookon már megtaláltam 4 gyerekes családapa 460 pozitív adás vétel. Nem érdekli ha negatívat kap, nem tudok vele mit kezdeni, de nem szeretném én meginnni ennek a levét. Vásárolhattam volna más oldalon is de már rég futottam ilyenbe Vaterán...

Javaslatok?

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-11-18 10:55
Létrehozva: #499

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(kaszaildiko @ 2014-11-18 05:27) *
Sziasztok!Van egy vevőm, akinek egy csomó negatívja van, és sokszoros haszonnal adja tovább, a mi megunt, tökéletes állapotú ruháinkat.(Az értékeléseit olvasva jöttem rá erre). Azt állítja szakadt volt a szoknya, mikor kivette a borítékból, és a postaktsggel együtt akarja a vételárat, mert különben feljelent a rendőrségen. Az a baj, hogy már biztos vagyok benne,hogy nem küldi vissza a szoknyát hiába utalnám a pénzt, nem stimmel a cím amire küldtem az ő nevével, és az általa megadott áru helyével sem. Az már gyanús volt , mikor a leütés után képeket kért még. Küldtem.elküldtem a szoknyával az eredeti cetlijét is sztem azt akarta feltenni rá , de nem sikerült.Mit csináljon az ember lánya ilyenkor??? mad.gif

Szerintem az nem számít, hogy hova kellett postáznod és az sem, hogy mit kezd a megvásárolt holmival.
Neked csak azzal a részével kell foglalkoznod, hogy a reklamációt hogyan kezeled.
Ha magánszemélyként árulsz, akkor is kezelned kell a jogos reklamációt, mégpedig úgy, hogy ha valóban tévedtél, illik a vevőt kártlanítani, helyreállítani az eredeti állapotot vagy megegyezésre jutni, hogy végül elégedett legyen.

Ha pedig biztos vagy abban, hogy megfelelő terméket küldtél, nem kell tenned semmit. Magánszemélyként kizárt, hogy abba belemennék, pláne gyanús esetben, hogy előbb visszaküldi és utána utalnék. Ha már átveszed a küldeményét, nem marad más lehetőséged, mint fizetni.

A hozzászólást -cit1rom- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-18 10:58

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-18 07:14
Létrehozva: #500

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kaszaildiko @ 2014-11-18 05:27) *
Sziasztok!Van egy vevőm, akinek egy csomó negatívja van, és sokszoros haszonnal adja tovább, a mi megunt, tökéletes állapotú ruháinkat.(Az értékeléseit olvasva jöttem rá erre). Azt állítja szakadt volt a szoknya, mikor kivette a borítékból, és a postaktsggel együtt akarja a vételárat, mert különben feljelent a rendőrségen. Az a baj, hogy már biztos vagyok benne,hogy nem küldi vissza a szoknyát hiába utalnám a pénzt, nem stimmel a cím amire küldtem az ő nevével, és az általa megadott áru helyével sem. Az már gyanús volt , mikor a leütés után képeket kért még. Küldtem.elküldtem a szoknyával az eredeti cetlijét is sztem azt akarta feltenni rá , de nem sikerült.Mit csináljon az ember lánya ilyenkor??? mad.gif

Jó reggelt! smile.gif

Két része van a postodnak.
1. Ne foglalkozz azzal, hogy az általad eladott cuccnak mi lesz a sorsa. Tehát ez indifferens a problémád szempontjából-
2. Gondolom magánemberként aukciózol.
- Ha nem adsz számlát, és a terméklapon nem vállaltál garanciát, akkor nem vagy köteles visszavenni az árut.
- Ha mégis visszaveszed, akkor sem téged terhel a postaköltség, azt mindig a reklamálónak kell állnia.
- Ez nem rendőrségi ügy, nyugodtan ballagjon csak el a yardra, ha nagyon ráér. Az ő ideje.
- Írj az ÜSZ-nak, ha negatívot ad, és ha a levelezésetek bizonyítja, hogy az általa adott értékelés nem reális, akkor törlik.
- Tedd tiltóra, hogy többet ne vásárolhasson tőled.
- Ami pedig a legfontosabb, hogy csinálj magadnak egy laza, de finom kávét, menj k az udvarra, keress egy száraz helyet, és egy cigaretta illatos füstjével gazdagítva idd meg a kávédat, ezalatt pedig nyugodj meg és foglalkozz szebb dolgokkal. Mert ilyen emberek mindig voltak és lesznek is. Kis plusz munkaként kell rájuk tekinteni.smile.gif

Ja! majdnem elfelejtettem. Persze, utald vissza a vételárat, de csak akkor, ha a kezedben van a szoknya olyan állapotban, amiben elküldted. Akkor, és ne előbb.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-11-18 07:16

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1353 Oldal V  « < 23 24 25 26 27 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-10 19:37