IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1322 Oldal V  « < 243 244 245 246 247 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Jutka46
hozzászólás 2012-02-14 16:59
Létrehozva: #4881

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-10 16:21
Azonosító: 9 457

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-14 15:47) *
Biztos, hogy nem kezdő. Én ezt az értékelést olvastam már valakinél korábban.

Igen, kiderült, hogy van másik felhasználóneve is, csak azt nem tudom, hogyan lehetne kinyomozni - hogy még véletlenül se keveredjek vele kapcsolatba
Go to the top of the page

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-14 16:47
Létrehozva: #4882

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Jutka46 @ 2012-02-14 13:52) *
....egy kezdő vaterásnak ....

Biztos, hogy nem kezdő. Én ezt az értékelést olvastam már valakinél korábban.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 15:37
Létrehozva: #4883

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(hytech @ 2012-02-14 14:29) *
Pontosan. thank_you.gif

Köszönöm a megerősítést. smile.gif Kell az embernek. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 15:38

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-14 15:32
Létrehozva: #4884

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 12:56) *
Nagyon sajnálom, hogy így járt. Már csak azért is, mert már beszéltünk telefonon és nem tűnt úgy, mintha azt sugallta volna nekem, hogy h-ü-l-y-e gyerek lennék.smile.gif
Sajnos szóbeli elállásra tényleg nem lehet negatívot adni, mert nincs bizonyíték.
Én a következőt tettem volna. Írtam volna több levelet neki a freemail-es címére, függetlenül a beszélgetéstől. (Egyébként sem hiszem, hogy egyáltalán nem kapja meg, csak annyit, hogy később.) Az utolsó levélben kilátásba helyeztem volna a negatív értékelést arra az esetre, ha 3 napon belül nem jelentkezik. A 3 napra még egyet ráhagytam volna és így írtam volna meg a negatív értékelést. Mert ennek így nyoma maradt volna.

Pontosan. thank_you.gif

Köszönöm, hogy foglalkozik a lelkem stoppolásával...Legközelebb okosabb leszek. De nagyon bánt a sértő "gusztustalan hangnem" az értékelésemben, mert egyrészt nem igaz, másrészt segíteni szerettem volna egy kezdő vaterásnak - ráadásul telefonon, ami ugye nem kötelező, és pénzembe is kerül. Hála Istennek nagy forgalmam van, egyáltalán nem borít ki, ha valaki nem vásárolja meg a leütött terméket - megveszi más. De az igazságtalanság és a hazugság az a kategória, ami még mindig kiborít és felháborít. És ráadásul ott virít... na, mindegy. Túlélem

Vajmi kis vígasz tudom de kezeskedem afelől, hogy ez a vé*lény ezután egyik aktív fórumozótól sem fog vásárolni.

Viszont ha sikerül kinnyomozni a másik nevét és megosztod velünk azt köszönettel vesszük. good2.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-14 15:16
Létrehozva: #4885

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

... És ráadásul ott virít... na, mindegy. Túlélem

Én tennék még egy kísérletet a töröltetésre. Két hétig nem jelentkezett, nem fizetett, jogos a negatív, a reakcióban sem ír olyat, hogy Ő bármit is tett volna az adásvétel lebonyolítása érdekében. Számomra egyértelmű, hogy bosszúnegatív.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 15:10
Létrehozva: #4886

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszönöm, hogy foglalkozik a lelkem stoppolásával...Legközelebb okosabb leszek. De nagyon bánt a sértő "gusztustalan hangnem" az értékelésemben, mert egyrészt nem igaz, másrészt segíteni szerettem volna egy kezdő vaterásnak - ráadásul telefonon, ami ugye nem kötelező, és pénzembe is kerül. Hála Istennek nagy forgalmam van, egyáltalán nem borít ki, ha valaki nem vásárolja meg a leütött terméket - megveszi más. De az igazságtalanság és a hazugság az a kategória, ami még mindig kiborít és felháborít. És ráadásul ott virít... na, mindegy. Túlélem

Hát én ki lennék borulva.
Legalább mi felhasználók szóljunk egymáshoz a bajban emberi hangon.smile.gif Úgy gondolom, ez ilyenkor elengedhetetlen dolog. Nekem kialakult Önről egy kellemes benyomásom, nyilván ettől kissé elfogult vagyok. De ez nem baj szerintem. smile.gif
Én megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy szeressem az embereket.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 15:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Jutka46
hozzászólás 2012-02-14 14:52
Létrehozva: #4887

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 12:56) *
Nagyon sajnálom, hogy így járt. Már csak azért is, mert már beszéltünk telefonon és nem tűnt úgy, mintha azt sugallta volna nekem, hogy h-ü-l-y-e gyerek lennék.smile.gif
Sajnos szóbeli elállásra tényleg nem lehet negatívot adni, mert nincs bizonyíték.
Én a következőt tettem volna. Írtam volna több levelet neki a freemail-es címére, függetlenül a beszélgetéstől. (Egyébként sem hiszem, hogy egyáltalán nem kapja meg, csak annyit, hogy később.) Az utolsó levélben kilátásba helyeztem volna a negatív értékelést arra az esetre, ha 3 napon belül nem jelentkezik. A 3 napra még egyet ráhagytam volna és így írtam volna meg a negatív értékelést. Mert ennek így nyoma maradt volna.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-14 14:49
Létrehozva: #4888

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(AlanFord @ 2012-02-14 13:34) *
Tisztelt Moderátor!
Van egy lezáratlan tranzakcióm Evergreen75 nevű felhasználóval aki inaktívvá vált, a delikvens még visszatérhet a piactérre vagy véglegesen kizárták?

Tisztelt AlanFord,

végleges a kizárás.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
AlanFord
hozzászólás 2012-02-14 14:34
Létrehozva: #4889

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-06-02 18:12
Azonosító: 654 242

Tisztelt Moderátor!
Van egy lezáratlan tranzakcióm Evergreen75 nevű felhasználóval aki inaktívvá vált, a delikvens még visszatérhet a piactérre vagy véglegesen kizárták?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 13:56
Létrehozva: #4890

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Jutka46 @ 2012-02-14 12:44) *
Ismét: ariel33! Korábban írtam: csak óvatosan vele. A rövid történet: megnyert egy terméket január 30-án. Aznap ment az aut.értesítő levél, amiben(és a terméklapon is) 3 napon belüli reagálást kértem. Miután semmi reagálás nem volt, febr.5-én, majd febr.8-án is írtam levelet, amit a biztonságra is elküldtem, figyelmeztetve a felhasználót, hogy ha a harmadik levelemre sem válaszol, kénytelen leszek negatívval zárni a tranzakciót. Közben belépett többször is a Vaterára. Mivel freemailes - gondoltam, felhívom telefonon, hátha nem kapta meg a levelemet. Bingó! Közölte, hogy semmiféle levelet nem kapott sem tőlem, sem a Vaterától! Segíteni szerettem volna neki, mivel láttam, hogy kezdő Vaterás, és elkezdtem mondani, hogy a személyes menüjében, az értékelésre váró aukciók között....stb. A válsz:pontosan tudja, mert már több mindent vett a Vaterán. Amikor mondtam, hogy csak egy vásárlását látom, mérges lett, és közölte, hogy nem tart igényt a megvásárolt termékre.(azóta megtudtam, hogy másik felhasználónévvel is ténykedik a Vaterán. De jó lenne tudni azt a nevet is, hogy a helyére tehessem ) ) Ez után írtam még egy levelet, amiben a szóbeli elállása miatt negatív értékelést vagyok kénytelen adni. Természetesen erre sem érkezett válasz, ezért 9-én negatív értékelést adtam. Nem sokat késlekedett a bosszúnegatívval, amiben sérelmezte, hogy úgy beszéltem vele, mint egy gyerekkel, és tettem ezt "gusztustalan hangnemben". Ettől végképp elszakadt a cérna: soha senkivel nem beszélek ilyen hangnemben, mert a neveltetésem tiltja akkor is, ha vélt vagy valós sérelmeim vannak.
A legnagyobb bajom ezzel a történettel, hogy a biztonságra írt törlési kéreélmemnek nem tettek eleget azzal az indokkal, hogy írásban nincs meg a vásárló elállási szándéka.
De ha egyszer nem válaszol a leveleimre???
Van valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt a méltatlan és egyébként hangnemében is sértő negatívot töröltetni?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 13:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Jutka46
hozzászólás 2012-02-14 13:44
Létrehozva: #4891

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ismét: ariel33! Korábban írtam: csak óvatosan vele. A rövid történet: megnyert egy terméket január 30-án. Aznap ment az aut.értesítő levél, amiben(és a terméklapon is) 3 napon belüli reagálást kértem. Miután semmi reagálás nem volt, febr.5-én, majd febr.8-án is írtam levelet, amit a biztonságra is elküldtem, figyelmeztetve a felhasználót, hogy ha a harmadik levelemre sem válaszol, kénytelen leszek negatívval zárni a tranzakciót. Közben belépett többször is a Vaterára. Mivel freemailes - gondoltam, felhívom telefonon, hátha nem kapta meg a levelemet. Bingó! Közölte, hogy semmiféle levelet nem kapott sem tőlem, sem a Vaterától! Segíteni szerettem volna neki, mivel láttam, hogy kezdő Vaterás, és elkezdtem mondani, hogy a személyes menüjében, az értékelésre váró aukciók között....stb. A válsz:pontosan tudja, mert már több mindent vett a Vaterán. Amikor mondtam, hogy csak egy vásárlását látom, mérges lett, és közölte, hogy nem tart igényt a megvásárolt termékre.(azóta megtudtam, hogy másik felhasználónévvel is ténykedik a Vaterán. De jó lenne tudni azt a nevet is, hogy a helyére tehessem ) ) Ez után írtam még egy levelet, amiben a szóbeli elállása miatt negatív értékelést vagyok kénytelen adni. Természetesen erre sem érkezett válasz, ezért 9-én negatív értékelést adtam. Nem sokat késlekedett a bosszúnegatívval, amiben sérelmezte, hogy úgy beszéltem vele, mint egy gyerekkel, és tettem ezt "gusztustalan hangnemben". Ettől végképp elszakadt a cérna: soha senkivel nem beszélek ilyen hangnemben, mert a neveltetésem tiltja akkor is, ha vélt vagy valós sérelmeim vannak.
A legnagyobb bajom ezzel a történettel, hogy a biztonságra írt törlési kéreélmemnek nem tettek eleget azzal az indokkal, hogy írásban nincs meg a vásárló elállási szándéka.
De ha egyszer nem válaszol a leveleimre???
Van valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt a méltatlan és egyébként hangnemében is sértő negatívot töröltetni?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 09:50
Létrehozva: #4892

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-02-14 08:35) *
De melyik pénteken? hehehmm.gif

Szerintem várj 1 hónapot még legalább.
Hideg is van, meg lehet nincs ideje jelentkezni.

De jön a tavasz! laugh.gif
APROPÓ!
Álljunk meg egy ásónyomnyira!
Most látom csak, hogy megfenyegetted!?
Akkor ebből bírósági ügy lesz rofl.gif kuss.gif

Most pénteken.biggrin.gif De csütörtökön írok neki még egy levelet.smile.gif
Nem várok. Nem szeretnék, mert nem hiszem, hogy kellene.smile.gif
Én is fázom, mégis elkészült a csomagja, pedig mikor csináltam, a csomagolóba be sem fűtöttem.

Igen megfenyegettem, de tudod, én hogyan fenyegetek. laugh.gif
"Kedves László!

Lassan egy hónapja már, hogy megvásárolta a könyvet, de még mindig nem sikerült utalnia a postaköltséggel terhelt vételárat. Bár időnként felhív és biztosít a vételi szándékáról, de valahogy a pénz sehogy sem érkezik meg.
Amennyiben péntekig nem rendezi az adásvételt, a könyvet újralistázom.
Üdv: zejopy"

Nem is értem, ilyen keresztnévvel hogy lehet ilyen link. Az összes László, akit idáig ismertem mind egytől egyig egészen mások voltak. Volt pár igen jelentős karakter is köztük. megláttam, hogy László, mindjárt kisimultam. Erre tessék. Pedig tartom azt az állítást, hogy Nomen esz omen. Hatalom és dicsőség a név jelentése. Na nem baj, tudjuk azt is, hogy a kivétel erősíti a szabályt.biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-14 08:45) *
Viszünk neki a beszélőre püspökkenyérbe sütött reszelőt, majd megnézzük a börtönzenekar élén. mosking.gif

Szeretem a püspökkenyeret, de azt, amit anyukám csinál. Szóljatok neki, megsüti. Viszont nincs vashiányom.biggrin.gif Szóval a reszelő kimaradhat, nem is ártana egy kis börtönélet, úgyis ebben a fene nagy szabadságban csak betegre dolgozom magamat. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-14 09:45
Létrehozva: #4893

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(hytech @ 2012-02-14 08:35) *

APROPÓ!

Viszünk neki a beszélőre püspökkenyérbe sütött reszelőt, majd megnézzük a börtönzenekar élén. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-14 09:35
Létrehozva: #4894

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-14 08:21) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1479219
Ajánlom a megfelelő helyre.
Nem bír fizetni. Ma megírtam a fenyegető levelemet.
Ugye szerintetek sem túlzás, ha pénteken újraindítom este az árut? Nem kapkodós a tempó?

APROPÓ!

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-14 09:38

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-14 09:21
Létrehozva: #4895

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1479219
Ajánlom a megfelelő helyre.
Nem bír fizetni. Ma megírtam a fenyegető levelemet.
Ugye szerintetek sem túlzás, ha pénteken újraindítom este az árut? Nem kapkodós a tempó?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-13 21:24
Létrehozva: #4896

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kkkk99 @ 2012-02-13 19:37) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1661569

EZ MÁR 2 MILLIÓ FT FÖLÖTT VAN! Természetesen mínuszban---http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1661569

Figyelem!

Csak erős idegzetűeknek, a kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezzen meg egy elmeorvost vagy egy szűlésznőgygógyászt, vagy egy szűlészelmeorvost'

Van aki 64 negatív (csak az elmúlt 90 napban) után a mai napon wacko.gif ezt az értékelést adta le:

"Pozitív vélemény: Most írt LaserChrome, hogy a cipőmet ma adta fel, 047.gif így még a terméket értékelni nem tudom. VISZONT! vraagt.gif
Emberileg egy nagyon korrekt eladóval állunk szemben, akit nagyon nagyon rászedett és átvágott az
előző szállító, akitől rendelte a termékeket az USA-ból. Ezért a nagy zűrzavar. Nekem leírta, hogy
milyen problémái vannak, így kérek mindenkit, hogy legyenek türelemmel, biztos vagyok benne, hogy
mindenkit kárpótolni fog!!! Csakis pozitív!!! +++++++++++ Emberek, bízzatok kicsit! "

A legfontosabb mondatot kiemeltem pirossal. teccikerteni.png 83.gif
Mellesleg árut azt nem kapott de írt egy olyan pozitívot mintha a megrendelt áru 2x-ét kapta volna meg.

Agyrém az ilyen ember!

Ez akkor sem hinné el, hogy mindenkit lehúztak ha az eladót villamosszékbe raknák és ő maga is végignézné a kivégzést.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-13 21:27

--------------------

+Quote Post
kkkk99
hozzászólás 2012-02-13 20:37
Létrehozva: #4897

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-02 22:20
Azonosító: 516 474

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1661569

EZ MÁR 2 MILLIÓ FT FÖLÖTT VAN! Természetesen mínuszban---http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1661569

+Quote Post
Zorel81
hozzászólás 2012-02-13 20:18
Létrehozva: #4898

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-31 23:15
Azonosító: 654 079

Hát ez nagyon bejön! Wow!
good2.gif
IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 08:37) *
Az "úr" berobbant a vaterára:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2576588
Az első értékelést olvassátok amit aztán a második "igazolt" is!

angry4.gif

+Quote Post
hevizms
hozzászólás 2012-02-13 18:06
Létrehozva: #4899

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-30 23:08
Azonosító: 18 163

IDÉZET(hytech @ 2012-02-13 08:21) *
Van olyan l***r aki 2011.11.28-án leütött ohmy.gif és meg nem kapott termékre 2012.01.31-én swoon.gif adta le a negatív értékelést.

Mire várnak eddig?

2 hét után úgy varrnám be a negatívot és jelenteném fel mint a pottytrain1.gif

Mert az eladó lehet hitegeti őket.
Nálam is ez volt a helyzet.Először jött azzal hogy kicsit késik az áru mert kinában az áradások miatt nem postáznak.Utána jött a kövtkező duma hogy rajta kivülálló okokból nem tudta teljesiteni a megrendeléseket és közben a Vatera inaktivvá tette,de ne izguljak küldeni fogja a terméket.Akkor eltelt egy hét,telefonált hogy visszautalja a vételárat,de nem tette meg.Akkor irtam neki sms-t(mert a telefont nem vette fel)hogy feljelentem.
Erre irt sms-t hogy küldjem el a számlaszámot ahova utalhat és pár napon belül utal.Nem történt meg.
Közben értelemszerűen az idő telik.
Egyébiránt meg nem értem hogy a Vatera mi a fenének küldözgeti a felszólitásokat hogy elmaradt értékelésem van,ha már az értékelendő eladó régesrég inaktivvá lett téve?
A feljelentésről meg az a véleményem hogy tökre semmire nem megy vele az ember.A pénzét nem kapja vissza,meg még az eladó adatait sem.
Pedig azt hiszem betudnám hajtani a tartozását az illetőnek ha megkapnám a leakcimét,de sajnos erre semmi esély.
Vagy a rendőrség megmondja ha kinyomozta a lakhelyét az illetőnek?

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-13 11:24
Létrehozva: #4900

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(hytech @ 2012-02-13 08:21) *
Van olyan l***r aki 2011.11.28-án leütött ohmy.gif és meg nem kapott termékre 2012.01.31-én swoon.gif adta le a negatív értékelést.

Mire várnak eddig?
2 hét után úgy varrnám be a negatívot és jelenteném fel mint a pottytrain1.gif

Ezért várnak "Szállítási idő 10-20 munkanap" wink.gif
Bár 2 hónapot várni tényleg nem érdemes. (szerintem)

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post

1322 Oldal V  « < 243 244 245 246 247 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 19:34