IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 246 247 248 249 250 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
hytech
hozzászólás 2012-02-17 08:59
Létrehozva: #4941

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(York211 @ 2012-02-16 23:52) *
követeli vissza pénzt amit csak 4-5 email után volt hajlandó fogcsikorgatva fizetni. Meg is kapja de személyes tiltóra tettem, másnak is ezt ajánlom!
Tönkre tett egy Limitált kiadású játékot mivel meggondolta magát a kézhezvétel után amit most én visszavásárolhatok tőle darabokban....

Másik gyöngyszem, akiről még nem készült értékelés és szintén nálam vásárolt:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2737816

...

Akkor segítek, hogy világosabban láss és helyesen dönts.

Az első eset: SEMMI esetre sem küld vissza a pénzét.
Gondolkozz! Ha te tudod, hogy heylesen jártál el, alaposan/biztonságosan becsomagoltad akkor egyértelmű, hogy hazudik.
Ha visszaküldenéd azzal két dolgot tennél: magadat is becsapnád önmagad előtt, illetve szabad játszóteret engednél egy ilyen ízeltlábúnak aki majd legközelebb mással is el fogja játszani ugyanezt ha éppen úgy tartja kedve mert meggondolta magát.
NE tedd!

A második egysejtű esetében: A pénzedet SOHA nem fogod megkapni.(tapasztalat)
Egyébként is nem tudom mennyire fórumozol de azok a nevek amelyek számra, azon belül is 3 számjegyre végződnek az esetek 90%-ban vagy megbízhatatlan, unatkozó lelkisérülteké vagy csalóké. ( tisztelet a kivételnek aki alig van)
Nyugodtan indítsd újra az aukciót, aztán tiltólista, és negatív.

Én már bevágtam mindkettőt bár az ilyenek úgysem húzzák itt sokáig.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
szabopeter87
hozzászólás 2012-02-17 07:49
Létrehozva: #4942

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-07-27 17:30
Azonosító: 1 278 786

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-16 21:44) *
Nincs felé más dolgod. A postaköltség az ő sara.
De nálam már nem vásárol.
Légyszi pontosítsd a nevet, mert erre nekem azt írja a kereső, hogy ilyen név nincs.

Nekem megtalálta a kerteső motor a termékeit.

http://ekszer-ora.vatera.hu/karora/ferfi_k...1548699311.html

Ez az ő egyik terméke.

Nem is igényelte az újabb csomag küldést, neki ennyi fáradozást már nem ér meg azt írta. Végül is neki kell 3x csomagolni és postára vinni. Nem baj, bele tudtam ez ilyen. Valakinek az első üzlete is gyors és gördülékeny volt nálam valakinek ez 500-nál is csak döcögve működött. Nem vagyunk egyformák.

A hozzászólást -szabopeter87- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-17 07:53

+Quote Post
York211
hozzászólás 2012-02-17 00:52
Létrehozva: #4943

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-25 20:59
Azonosító: 1 571 455

Van egy újabb kellemes figura, akivel nem ajánlom senkinek az üzletkötést:

Asus695

Nulla értékeléssel vett meg nálam egy Limitált Fém Dobozos játékot, tartottam az üzleteléstől és bejött az előérzetem!
Azt mondta, hogy a FÉM doboz a pufis borítékban széttört (Amin alapból volt egy műanyag borítás és még be is volt tekerve pufis foliával)
úgy hogy a boríték érintetlen (Ami szerintem technikailag kivitelezhetetlen...) tehát Én küldtem neki, idézem " EGY SZ*RT"
És követeli vissza pénzt amit csak 4-5 email után volt hajlandó fogcsikorgatva fizetni. Meg is kapja de személyes tiltóra tettem, másnak is ezt ajánlom!
Tönkre tett egy Limitált kiadású játékot mivel meggondolta magát a kézhezvétel után amit most én visszavásárolhatok tőle darabokban....

És mindez idő alatt megkapta első NEGATÍV értékelését egy másik eladótól.. hát nem csodálkozom...
Kerülje el aki tudja mert valószínűleg csak felesleges gondja lesz vele... dry.gif

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 08:37) *
Az "úr" berobbant a vaterára:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2576588
Az első értékelést olvassátok amit aztán a második "igazolt" is!

angry4.gif

Nálam teljes korrekt volt és kommunikatív, fizetett is a legrövidebb időn belül, lehet h leüt egy pár dolgot, és azok közül szelektál h mit fizet és mit nem biggrin.gif

Másik gyöngyszem, akiről még nem készült értékelés és szintén nálam vásárolt:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2737816

Nagy licitharcot vívott egy tisztességesnek tűnő teljes jogú felhasználóval, de végül Ő nyert!
Nagyon hamar írt egy email-t, hogy fel tudnám-e adni neki gyorsan a nyereményt, mert ajándéknak szánja, a pénz beérkezése előtt, de az utalásról küld nekem egy bizonylatot. Válaszomban leírtam, hogy sajnos nem áll módomban ilyet tenni, nem postázok ameddig meg nem győződtem, hogy az utalt összeg a számlámon van azóta "némaságba burkolózott, írtam neki már egy pár emailt kértem, hogy utaljon, vagy beérem azzal is ha valami jelet ad magáról de semmi nem történt kb 1 hete.
Nem tudom mitévő legyek, szeretném a termékemet újra indítani mivel többen is keresték a befejezés előtt és után is, de most mit csináljak? A pénz kellene, de nem tudom meddig várjak, és mivel mindent megteszek, hogy tisztességes legyek mindenkivel nem örülnék neki ha "Beleköpne a levesembe egy ilyen az értékeléseimre való tekintettel...

Ha másoknál is vásárolt, és hasonlóképpen áll az üzletkötésekhez akkor nem fog meglepetésként érni, hogy milyen értékeléseket fog kapni....

Minden esetre tiltóra tettem a végkimenettől függetlenül, nem szeretném ha még 1x "kotlana valamelyik aukciómon amit leüt mások elöl... dry.gif

Érdekelne, hogy mivel 'Teljes jogú felhasználó vagyok, és az értékeléseim sem hagynak kívánni valót maguk után, meg szeretném tudni, hogy a Vatera részéről élvezhetünk-e valami védettséget az ilyen " Oldalról bebiciklizős" Össze-vissza vásárolok és keverem a masszát mindenkinek " típusú 1 napja regisztráltam és gőzöm sincs, hogy mire" vásárlókkal és jogtalan hirtelen felindulásból, megfontolatlanul adott semleges, rosszabb esetben NEGATÍV értékeléseikkel szemben, főleg ha az értékelést adó időközben inaktiválásra vagy törlésre kerül, akkor nem lehetne az általuk adott értékelésektől is megszabadítani az oldalt? Szerintem korrekt dolog lenne...Mert aki nem létezik annak a véleménye sem igazán mérvadó smile.gif Legalábbis szerintem, ez magánvélemény!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-16 23:24
Létrehozva: #4944

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(hytech @ 2012-02-16 22:14) *
Pedig jó a név.
Nálam elsőre bejött.

Lehet egy space-t otthagytál a végén.

Amúgy angry4.gif

Többször próbáltam. Ráadásul én hátulról másolok.biggrin.gif Nem először van gondom a keresővel. Akkor beteszem.smile.gif Hibásan nem akartam.
És most bejött. Na majd figyelek magamra, lehet, hogy mégis én vagyok a ludas.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-16 23:25

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-16 23:14
Létrehozva: #4945

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-16 21:44) *
Légyszi pontosítsd a nevet, mert erre nekem azt írja a kereső, hogy ilyen név nincs.

Pedig jó a név.
Nálam elsőre bejött.

Lehet egy space-t otthagytál a végén.

Amúgy angry4.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-16 22:45
Létrehozva: #4946

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-02-16 21:39) *
Azt írta, hogy neki neki ennyi fáradtságot már nem ér meg, hogy levelezzen. Végül is én vagyok mindenért a hibás a szemében, de a csomagot én feladtam időben. Volt rá majdnem 2 hete, hogy átvegye és ez nem ment neki. Én fizettem a saját csomagomért még egyszer és cipeltem haza más szerencsétlenkedésért. Vissza utalom neki a vételárat amiből az utalás és a csomag átvételi díjat levonom akkor nem követtem el szabály sértést úgy gondolom. Ha igen inkább szóljatok mi lehet erre a megoldás, de én más nem tudok.
redisztribucio

Mindenképpen ajánld fel neki mindkét megoldást (utalja a vissz-fuvar, és az újabb postaköltséget, és akkor ismét feladod, vagy visszafizeted a szállítási költségeiddel csökkentett vételárat).
De ezt kizárólag írásban, E-mailban! Döntsön Ő. (szintén írásban)
Persze ez csak egy vélemény.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-16 22:46

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-16 22:44
Létrehozva: #4947

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-02-16 21:39) *
Azt írta, hogy neki neki ennyi fáradtságot már nem ér meg, hogy levelezzen. Végül is én vagyok mindenért a hibás a szemében, de a csomagot én feladtam időben. Volt rá majdnem 2 hete, hogy átvegye és ez nem ment neki. Én fizettem a saját csomagomért még egyszer és cipeltem haza más szerencsétlenkedésért. Vissza utalom neki a vételárat amiből az utalás és a csomag átvételi díjat levonom akkor nem követtem el szabály sértést úgy gondolom. Ha igen inkább szóljatok mi lehet erre a megoldás, de én más nem tudok.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-16 22:45

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
szabopeter87
hozzászólás 2012-02-16 22:39
Létrehozva: #4948

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-16 11:26) *
Tisztelt szabopeter87!

Ha a csomag "a vevő nem kereste" jelzéssel érkezett vissza, akkor ez a vevő felelőssége.
Önnek nincs oka visszautalni a vételárat, a történtek nem adnak okot egyik félnek sem az adásvételtől történő elállásra.
Ellenkezőleg, ön kérheti a vevőtől a visszaszállítás díját és még egyszer a postaköltséget.
Ha a vevő átutalta ezt a két díjat, akkor majd újra fel tudja adni a terméket.

IDÉZET(hytech @ 2012-02-16 13:55) *
Szia,

Ki ez a jóember?

redisztribucio

+Quote Post
Laci90
hozzászólás 2012-02-16 17:01
Létrehozva: #4949

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-27 11:56
Azonosító: 54 457

Tisztelt VateraMod!

Köszönöm szépen a gyors választ!
Megpróbálom felvenni a kapcsolatot a vevővel és meglátjuk mi lesz

Üdv:Laci

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-16 16:54
Létrehozva: #4950

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(Laci90 @ 2012-02-16 15:30) *
Sziasztok!

Nekem is van egy problémám egy vevővel aki nem fizetett idáig
Tavaly december 8.-án vette meg a terméket és azóta nem fizetett
Legutóbb kb 6 hete fixáltuk ujra hogy mennyit kell fizetni és jött ilyennel ,hogy takarékszövetkezetes számlára csak lassan tud utalni a bankja(holott eddig 68 embernek semmi problámja nem volt) aztán azzal jött ,hogy a felesége intézi és biztos elrontott valamit....azóta nem válaszol mail-re, a megadott telefonon nem lehet elérni
...

Tisztelt Laci90,

ha a vevő továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átvenni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.
IDÉZET(Laci90 @ 2012-02-16 15:30) *
...
Ha adok neki negatívot akkor ő is negatívot ad majd?
Ilyenkor mit lehet tenni?

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Laci90
hozzászólás 2012-02-16 16:30
Létrehozva: #4951

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-27 11:56
Azonosító: 54 457

Sziasztok!

Nekem is van egy problémám egy vevővel aki nem fizetett idáig
Tavaly december 8.-án vette meg a terméket és azóta nem fizetett
Legutóbb kb 6 hete fixáltuk ujra hogy mennyit kell fizetni és jött ilyennel ,hogy takarékszövetkezetes számlára csak lassan tud utalni a bankja(holott eddig 68 embernek semmi problámja nem volt) aztán azzal jött ,hogy a felesége intézi és biztos elrontott valamit....azóta nem válaszol mail-re, a megadott telefonon nem lehet elérni
Ha adok neki negatívot akkor ő is negatívot ad majd?
Ilyenkor mit lehet tenni?

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-16 14:55
Létrehozva: #4952

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-02-16 11:08) *
Sziasztok!

Egy kis tanácsot szeretnék kérni tőletek. Vásároltak tőlem egy lejátszót...

Szia,

Ki ez a jóember?

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-16 12:26
Létrehozva: #4953

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(szabopeter87 @ 2012-02-16 11:08) *
Sziasztok!

Egy kis tanácsot szeretnék kérni tőletek. Vásároltak tőlem egy lejátszót amit szépen el is küldtem az utalás napján a megrendelőnek. Kb 1.5 hétig állt a postán mert nem dobott be elvileg a postás neki értesítőt. Mondtam neki, hogy kérdezze meg a postán mert biztosan ott van. Napokig csak vakarózott, hogy nincs ideje bemenni. Mikor bement akkor elhajtották szerinte mert név és cím alapján nem tudják megmondni jött e neki csomag. A posta visszaküldte hozzám és szerepel is a csomagon, hogy nem is kereste a csomagot a postán. A saját csomagomat átvettem a postán amiért nekem újra ki kellett fizetnem a küldési díjat. Ha nem fizetem ki megy Debrecenből vissza Pesti központba és onnan kellett volna lekönyörögnöm persze még magasabb díj megfizetése után. A kedves vevő szerint én vagyok a hibás mindenért. Felajánlottam neki, hogy visszautalom neki a vételárat amiből az újbóli csomag átvételt levonom. Mivel nem én szerencsétlenkedtem szerintem így korrekt. Nem célom megvezetni senkit, sőt. A vevő kedvesen megjegyezte, hogy várja a teljes vételárat. Egy tanácsot szeretnék kérni, véleményem szerint korrekt a hozzáállásom és nem volt még ilyen problémám.

Tisztelt szabopeter87!

Ha a csomag "a vevő nem kereste" jelzéssel érkezett vissza, akkor ez a vevő felelőssége.
Önnek nincs oka visszautalni a vételárat, a történtek nem adnak okot egyik félnek sem az adásvételtől történő elállásra.
Ellenkezőleg, ön kérheti a vevőtől a visszaszállítás díját és még egyszer a postaköltséget.
Ha a vevő átutalta ezt a két díjat, akkor majd újra fel tudja adni a terméket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szabopeter87
hozzászólás 2012-02-16 12:08
Létrehozva: #4954

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Egy kis tanácsot szeretnék kérni tőletek. Vásároltak tőlem egy lejátszót amit szépen el is küldtem az utalás napján a megrendelőnek. Kb 1.5 hétig állt a postán mert nem dobott be elvileg a postás neki értesítőt. Mondtam neki, hogy kérdezze meg a postán mert biztosan ott van. Napokig csak vakarózott, hogy nincs ideje bemenni. Mikor bement akkor elhajtották szerinte mert név és cím alapján nem tudják megmondni jött e neki csomag. A posta visszaküldte hozzám és szerepel is a csomagon, hogy nem is kereste a csomagot a postán. A saját csomagomat átvettem a postán amiért nekem újra ki kellett fizetnem a küldési díjat. Ha nem fizetem ki megy Debrecenből vissza Pesti központba és onnan kellett volna lekönyörögnöm persze még magasabb díj megfizetése után. A kedves vevő szerint én vagyok a hibás mindenért. Felajánlottam neki, hogy visszautalom neki a vételárat amiből az újbóli csomag átvételt levonom. Mivel nem én szerencsétlenkedtem szerintem így korrekt. Nem célom megvezetni senkit, sőt. A vevő kedvesen megjegyezte, hogy várja a teljes vételárat. Egy tanácsot szeretnék kérni, véleményem szerint korrekt a hozzáállásom és nem volt még ilyen problémám.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-16 09:04
Létrehozva: #4955

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gerolka @ 2012-02-15 23:06) *
Továbbra is a licittörlést feszegetném.

Tételezzük fel, hogy licitál valaki elsőnek egy termékre levédett ajánlattal, beír egy viszonylag magas összeget, a következő licitálók kapnak egy üzenetet (nem tudom pontosan idézni), hogy már van ekkora licit, esetleg megpróbálják még egyszer de ismét ugyan az, ekkor többnyire (én legalább is) már nem licitálnak tovább. Aztán egy nappal a vége előtt licittörlést kér az illető, ezt az eladó elfogadja, ebben az esetben mi történik? Elvesznek az addigi licitek? Vagy az lesz a pillanatnyi nyertes aki addig a legtöbbet ajánlotta volna?

Értelemszerűen a következő licitáló veszi majd át a vezetést. Erről értesítőt is küldünk a számára, hogy ne érje váratlanul a helyzet.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gerolka
hozzászólás 2012-02-16 00:06
Létrehozva: #4956

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-04 21:49
Azonosító: 871 035

Továbbra is a licittörlést feszegetném.

Tételezzük fel, hogy licitál valaki elsőnek egy termékre levédett ajánlattal, beír egy viszonylag magas összeget, a következő licitálók kapnak egy üzenetet (nem tudom pontosan idézni), hogy már van ekkora licit, esetleg megpróbálják még egyszer de ismét ugyan az, ekkor többnyire (én legalább is) már nem licitálnak tovább. Aztán egy nappal a vége előtt licittörlést kér az illető, ezt az eladó elfogadja, ebben az esetben mi történik? Elvesznek az addigi licitek? Vagy az lesz a pillanatnyi nyertes aki addig a legtöbbet ajánlotta volna?

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-15 22:11
Létrehozva: #4957

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraMod @ 2012-02-15 20:58) *
Tisztelt gerolka,

közös megegyezéssel nyilvánvalóan lehetséges az elállás. A megegyezés létrejön akkor, ha a licitáló kér és az eladó engedélyezi a törlést.

Így, van, és ezzel sok-sok felesleges idegeskedéstől, herce-hurcától megkímélheti magát mindkét fél, de leginkább az eladó. Viszont, ha technikailag megoldható, lehetne ennek egy időhatára, mármint, hogy a licit lezárulása előtt X órával már ne lehessen kérni.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2012-02-15 21:58
Létrehozva: #4958

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(gerolka @ 2012-02-15 18:15) *
...
Szóval az alábbiak szerint a licittörlési kérelemnek mint olyannak nem is szabadna létezni, ahogy látom sokan vissza is élnek vele! Miért van mégis ez a lehetőség?
...

Tisztelt gerolka,

közös megegyezéssel nyilvánvalóan lehetséges az elállás. A megegyezés létrejön akkor, ha a licitáló kér és az eladó engedélyezi a törlést.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gerolka
hozzászólás 2012-02-15 19:15
Létrehozva: #4959

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-12-04 21:49
Azonosító: 871 035

IDÉZET(Jutka46 @ 2012-02-14 20:39) *
Ha ilyen nehézségekbe ütközik a bosszúnegatív törlése, akkor nem lehet csodálkozni azon, hogy sokan vannak, akik elintézik a problémás felhasználókat egy semmitmondó semlegessel - elősegítve hogy a többi felhasználó is belefusson a problémába
Köszönöm hogy meghallgatott

Szívemből szolt, hasonló cipőben járunk jelenleg is vitát folytatok az Ügyfélszolgálat! Halkan megjegyzem baromira bosszant, hogy minden felvetésemre sablonszöveget kapok! mad.gif

Nem akarok senkit megszólítani , nem tudom kit kellene, válaszoljon aki tud!
Szóval az alábbiak szerint a licittörlési kérelemnek mint olyannak nem is szabadna létezni, ahogy látom sokan vissza is élnek vele! Miért van mégis ez a lehetőség?

"A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló 211.§-ban rendelkezik a kérdésről. A törvény értelmében az a vevő, aki egy aukciós oldalon ajánlatot tesz, vagyis licitál, a licittől a későbbiekben nem állhat el. Az eladónak a vatera.hu oldalra feltett ajánlata szerződéskötési nyilatkozatnak minősül, vagyis ha a termékre licitáltak, az eladási szándéktól elállni már nem lehet. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön. Így a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni. Az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni."

+Quote Post
Jutka46
hozzászólás 2012-02-15 16:39
Létrehozva: #4960

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-10 16:21
Azonosító: 9 457

thank_you.gif
IDÉZET(hytech @ 2012-02-15 06:36) *
Pedig tényleg nagyon egyszerű, segítek.
Nyomd meg a billentyűzeten a PRTSC gombot, nyisd meg a képszerkesztőt(photoshop), ott fájl--új--ok, majd szerkesztés és beillesztés. (így nem kell billentyűkombináció sem)

Aztán símán lemented a képet (fájl--mentés másként) és voálá készen is vagy.

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 246 247 248 249 250 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-23 22:22