IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1312 Oldal V  « < 248 249 250 251 252 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
katatom1
hozzászólás 2012-01-17 07:06
Létrehozva: #4981

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-17 06:44
Azonosító: 1 614 371

Tisztelt...
Valaki segítsen mert nem vagyok túl nagy vaterás, de ilyenkor egy kicsit el is megy a kedvem a vásárlástól, mert úgy érzem lehúztak!
Vásároltam még december 20-án egy órát, gondolva, hogy még karácsonyig ideér, majd napokkal később meg is kaptam az értékelést és vártam a csomagot....és vártam....és érdeklődtem az eladónál, hogy mégis hol jár..., mire közli hogy tudakozványt indít a postán, mert hogy ő elküldte!!!
Hozzáteszem, előtte én jeleztem neki, hogy 600,-os postaköltség mire fel, és a válasz az értékbiztosítás, stb... közöltem akkor nekem elsőbségivel elég mert nekem 1-2 napon belül kell, vagy ajánlott elsőbségi, amelyek fele annyiba is kerülnek!- persze megoldja de a szállítás akkor is 600,-....jó akkor én ragaszkodtam, ezért az összegért rendesen fel legyen adva! Értékelést nem tudok leadni, ezt sem értem miért nem engedi a rendszer!
Válaszra sem méltat az eladó, ráadásul a pénzem is oda!
Új Fehér Kaucsukszíjas Piros Led Ledes óra karóra 1523109311
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-16 23:29
Létrehozva: #4982

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Bekacsiga @ 2012-01-16 20:22) *
Na hát itt sem jártam még, de ma elszakadt a céra!

Egy ideje vaterázom volt is már olyan, hogy nem minden a legnagyobb rendben zajlott, de maaaaaa.

Kedves vevő vett tőlem 2 terméket (amit bár új, de garancia nélkül árultam, terméklapon feltüntetve.) Vásárlás után megkérdezte adok-e garanciát, mire megírtam neki h mint a leírásban is szerepel nem. Ezek után 1 hét csand, ma reggel megkérdeztem mi legyen? Válaszként kaptam egy fenyegető levelet, h nekem számladási és garancia kötelességem van 10.000ft közt és qvára vigyázzak, mert megüthetem a bokámat. Erre visszaírtam neki h nem értem mit vár tőlem, mint magánszemély. Majd jött megint a 10000ft feletti garival(ami amúgy nem létezii, mert hogy magánszemély vagyok) Most este kaptam tőle megint egy levelet az adózással és hasonló szerinte létező dolgokról. Azért írom, h szerinte létező, mert hogy nem voltam rest felhívni a fogyasztóvédelmet, aki röviden annyit írt ha odaírom h nincs gari akkor ő eldöntheti megveszi-e azt vagy sem. És hogy erre a célra jött lére a vatera (hehe, pedig nem is mondtam neki hol adtam el)
Szal jött a fenyegetőzés, meg hogy neki kell a termék. (hozzáteszem hasonló dolgokkal kereskedik, csak nem vaterán) Persze nem eladó hisz már írtam a vaterának is hogy töröljék, hisz megírta h nem kell.

Járt már valaki így??

Melyik aukciód ez?

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Bekacsiga
hozzászólás 2012-01-16 21:22
Létrehozva: #4983

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-16 21:04
Azonosító: 1 614 273

Na hát itt sem jártam még, de ma elszakadt a céra!

Egy ideje vaterázom volt is már olyan, hogy nem minden a legnagyobb rendben zajlott, de maaaaaa.

Kedves vevő vett tőlem 2 terméket (amit bár új, de garancia nélkül árultam, terméklapon feltüntetve.) Vásárlás után megkérdezte adok-e garanciát, mire megírtam neki h mint a leírásban is szerepel nem. Ezek után 1 hét csand, ma reggel megkérdeztem mi legyen? Válaszként kaptam egy fenyegető levelet, h nekem számladási és garancia kötelességem van 10.000ft közt és qvára vigyázzak, mert megüthetem a bokámat. Erre visszaírtam neki h nem értem mit vár tőlem, mint magánszemély. Majd jött megint a 10000ft feletti garival(ami amúgy nem létezii, mert hogy magánszemély vagyok) Most este kaptam tőle megint egy levelet az adózással és hasonló szerinte létező dolgokról. Azért írom, h szerinte létező, mert hogy nem voltam rest felhívni a fogyasztóvédelmet, aki röviden annyit írt ha odaírom h nincs gari akkor ő eldöntheti megveszi-e azt vagy sem. És hogy erre a célra jött lére a vatera (hehe, pedig nem is mondtam neki hol adtam el)
Szal jött a fenyegetőzés, meg hogy neki kell a termék. (hozzáteszem hasonló dolgokkal kereskedik, csak nem vaterán) Persze nem eladó hisz már írtam a vaterának is hogy töröljék, hisz megírta h nem kell.

Járt már valaki így??

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-16 14:13
Létrehozva: #4984

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(szovszi211 @ 2012-01-16 11:15) *
Mivel jártam már így leírom, hogy hogyan oldódott meg a dolog. Még a fórumra is beírtam, hogy kaptam egy bosszúnegatívot nemfizető vásárlómtól. Ezt jeleztem az ügyfélszolgálatnak azzal az azonosítóval, melyel fizetési kérdést tettem fel többször az ügyfélnek. Erre megkaptam én is a kedves elutasító sablonlevelet.
Ekkor újra írtam, de mostmár sokkal részletesebb levelet. Ekkor elfogadták a törlési kérést.

Tanulság: Minden levelet meg kell őrizni, minimum 2 db fizetési felszólítást kell küldeni. Minden olyan levélváltásba, mely konfliktusgyanús én ráteszem copy-ba a vaterát.
Így utólag is minden könnyen bizonyítható. good2.gif

Amit pirossal kiemeltem, nagyon jó, erre eddig nem gondoltam. Alapvetően 3 levél után szoktam negát adni, ha a vevő alapból nem jelentkezik. Általában, ha már azt mondják, hogy igen, kérik a cuccot, nem szokott nálam probléma lenni a fizetéssel, csak nagyon kirívó esetben, ezért erre nincs kialakult gyakorlatom, tehát ezt jól bevésem.smile.gif

Nem tudom princeofwales esetében mi okozta a problémát, miért nem törölték a negatív értékelést, amikor egyértelműen bosszúnegatívról van szó. Valami a kommunikációval lehetett, de nem tudom mi. Ilyenkor nem szabad feladni, mert azt hiszem megfelelő megfogalmazással sok dolgot el lehet érni.

Biztosan én vagyok a hÜlYe, de valahogy azt hiszem, hogy az igazság működik, hogyha valami tényleg jól van csinálva (kommunikáció is), nem lehet, hogy ne legyen jó a vége, vagy legalábbis kielégítő. Légyszi ne ébresszetek fel, már csak azért se, mert a működési feltételeimhez erősen hozzátartozik, hogy kiegyensúlyozott legyen az érzelemvilágom, de ez csak akkor megy, ha hihetek abban, hogy szép az élet. smile.gif

Mindjárt vége a lyukas órámnak. Nem javul a net az istennek sem.... sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-16 14:15

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
princeofwales
hozzászólás 2012-01-16 12:23
Létrehozva: #4985

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-11 14:05
Azonosító: 740 445

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-16 10:44) *
Amennyire tőlem telt, alaposan átrágtam magam történetén. Ez a szomorú eset a kívülállóknak hozhat hasznos következtetést. Talán önnek is. Én életfogytig tartó karcerba tettem emberét, "próbára nem bocsátható" megjegyzéssel. Tudom milyen szörnyű érzés a 100 %-os státusz elvesztése igazságtalanul. Hónapok, évek munkáját érzi az ember veszni. Magam is így jártam, de más körülmények közt. A törlést én akkor meg sem próbálhattam, mert szinte semmit nem mentettem el. Nem is jól kommunikáltam akkori ügyemet. Ön ez ügyben nálam többet tett, de példáján látom, ez sem mindig segít. unsure.gif Azért olyat ne mondjon, senkit nem lehet valósan értékelni. Itt is van ilyen, meg olyan ember. A jobbak vannak többségben. rolleyes.gif

SIKERÜLT!!!! good2.gif
Annyira boldog vagyok, hogy szavakat se találok. Több tucat email, fórumba írás, több álmatlan éjszaka, de ma végre valami jólelkű ügyfélszolgálatos megszánt és elfogadták a kérelmemet. Újra 100% os pozitív vagyok.

Mindenkinek köszönöm, aki tartotta bennem a lelket és lehet még bízni a csodákban.
thank_you.gif

+Quote Post
szovszi211
hozzászólás 2012-01-16 12:15
Létrehozva: #4986

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-16 12:13
Azonosító: 1 549 242

Mivel jártam már így leírom, hogy hogyan oldódott meg a dolog. Még a fórumra is beírtam, hogy kaptam egy bosszúnegatívot nemfizető vásárlómtól. Ezt jeleztem az ügyfélszolgálatnak azzal az azonosítóval, melyel fizetési kérdést tettem fel többször az ügyfélnek. Erre megkaptam én is a kedves elutasító sablonlevelet.
Ekkor újra írtam, de mostmár sokkal részletesebb levelet. Ekkor elfogadták a törlési kérést.

Tanulság: Minden levelet meg kell őrizni, minimum 2 db fizetési felszólítást kell küldeni. Minden olyan levélváltásba, mely konfliktusgyanús én ráteszem copy-ba a vaterát.
Így utólag is minden könnyen bizonyítható. good2.gif

+Quote Post
jancsekzoltan
hozzászólás 2012-01-16 02:30
Létrehozva: #4987

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-16 02:20
Azonosító: 1 614 102

Sziasztok!

Tegnap találkoztam egy érdekes emberkével akinek aukcióján próbáltam alkudozni, erre ő bunkóskodott kicsit és letiltott, ahelyett, hogy azt mondta volna nincs alku smile.gif Inkább tiltólistára rakott smile.gif
Én senkinek nem ajánlom az embert! Nehogy megsértsétek! Azonnal tilt smile.gif
Már 9 éve vaterázok, de soha senki nem sértődött meg azon, hogy próbáltam alkudni.
Ráadásul 2 teszteletlen cuccot akar eladni. HMMM.... lehet tényleg teszteletlen, bár én kötve hiszem, mert csak azok teszteletlenek amit általában az ember rossznak talál és ki akar szállni belőle pozitívan smile.gif
Vicces és vérig volt sértve, mikor felajánlottam a fix áránál alacsonyabb árat. De próbálkozik az ember és ezért bunkón kell viselkednie biggrin.gif

Ja akiről szó van: : hangoverlion
Gratulálok neki ilyen eladók mellett én milliomos leszek biggrin.gif

köszönöm annak aki elolvasta smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-15 22:31
Létrehozva: #4988

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(malibu01 @ 2012-01-15 20:56) *
Nem lehetett vele megbeszélni mert egyik levelemre sem válaszolt és nem mertem neki negatívot adni 2-5 hét után sem mert féltem hogy ő is negatívot ad. Nem tudom akkor talán semleges lenne a legjobb. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Ha az adásvételt semlegessel értékeled, akkor bejelölheted azt, hogy nem jött létre a tranzakció. Így nem kell jutalékot fizetned.
Mindez akkor jó, ha nem akarsz negát adni neki, bár azt érdemelne.
Az árut felajánlhattad volna akkor még a következő licitálónak a "második lehetőség" opcióval, de most már ne tedd, ha újraindítottad. A későbbiekre nézve lehetőség ez.
A semleges értékelésben (ha azt adsz) írd meg, hogy nem jelentkezett, nem tudtad elérni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-15 22:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
malibu01
hozzászólás 2012-01-15 21:56
Létrehozva: #4989

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-04 23:59
Azonosító: 1 582 290

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-15 09:44) *
Vele nem lehet megbeszélni? Gondolom megvan a címe, elérhetősége. Első körben ezt kellene megpróbálni.

Nem lehetett vele megbeszélni mert egyik levelemre sem válaszolt és nem mertem neki negatívot adni 2-5 hét után sem mert féltem hogy ő is negatívot ad. Nem tudom akkor talán semleges lenne a legjobb. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

+Quote Post
princeofwales
hozzászólás 2012-01-15 20:30
Létrehozva: #4990

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-11 14:05
Azonosító: 740 445

IDÉZET(princeofwales @ 2012-01-15 09:21) *
A vatera ezzel az indokkal nem törölte a bosszúnegatívot.:
A kapott információk alapján nem áll módunkban megállapítani, hogy az jogos vagy jogtalan, hiszen az adásvétel során nem voltunk jelen, személyesen nem láttuk a terméket, így annak minőségéről sem tudunk véleményt nyilvánítani. Amennyiben partnerével megbeszélik, közös kérésüknek eleget téve töröljük

Ez azért vicces, mert át se vette, az értékelésben semmilyen minőségi kifogás nem volt. good2.gif
Azért kapta tőlem a negatívot, mert nem vette át, hogy kerül ide a minőség?????

A "kedves" vevő a levelemre ezt írta, amiben reklamáltam, hogy miért is adott negatívot:

Figyi!!!Neked kellett volna megköszönni és hálálkodni...amiért nem vettám át 1Ft-ért!!!!!Többször vásároltam 100ezer Ft körüli áron...gond nélkül...az egyforintos......beleszarik a levesembe!!!!Különben hétfőn,holnap utaltattam volna.....ez legyen a legnagyobb örömöd.....egy napom 100euróba kerülne,ha itthon marodok-azért mert te határidőt szabtál meg.....egy forintért....tanulmányozd..... Matyit..........

Ez már azért elképesztő, hogy még ezek után én kapok negatívot mad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-15 19:00
Létrehozva: #4991

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sonic74 @ 2012-01-15 17:55) *
Üdv! Schila28 eladó folyamatosan licitál saját termékeire harsanyhelga néven ez minősítéseikből ez kiderül és jelenleg is fut olyan aukciója amin ezen a néven licitál saját termékére ezzel felverve az árat.

Akkor jársz el helyesen, a a terméklapon a "Szabálytalan aukció, jelentem"-nél teszed meg a bejelentést. Lejárt aukcióknál a Kapcsolatfelvételen keresztül jelezheted. Ha így jársz el, akkor egyből az illetékesekhez fut be a jelzésed, míg így meg kell várni, míg Benz jön és továbbítja. Felesleges kör.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sonic74
hozzászólás 2012-01-15 18:55
Létrehozva: #4992

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-07-19 19:35
Azonosító: 670 706

Üdv! Schila28 eladó folyamatosan licitál saját termékeire harsanyhelga néven ez minősítéseikből ez kiderül és jelenleg is fut olyan aukciója amin ezen a néven licitál saját termékére ezzel felverve az árat.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-15 12:19
Létrehozva: #4993

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Evy811 @ 2012-01-15 11:03) *
Sajnos ez már a második csalódásom,nem a Vaterában,hanem az eladókban,nem mindenki hiteles!
Augusztusban rendeltem egy pulcsit,újnak volt feltüntetve,majd kaptam egy használt,fehér foltos ,koszos pulóvert,aminek köze nem volt a fotón feltüntetettnek!
Az eladó kinyomta rám a telefont,azóta sem érem el!Ezért veszítettem el a bizalmam!Egyébként ha a felhasználó nevemre klikkel,lehet látni mennyi tranzakcióm volt!Én látom!

Ez a szöveg jön ki:
"Ezt az aukciót eltávolították vagy már nem érhető el. Győződjön meg arról, hogy a helyes termékkódot adta e meg.

Megjegyzés: A mindkét fél (eladó, vevő) által értékelt aukciók 90 nappal, az érvényes licit nélkül lezárult aukciók 30 nappal az aukció zárása után már nem jelennek meg a Vatera piacterén. (A licit nélkül lezárult aukciók amennyiben meghosszabbításra kerültek még 3 napig érhetőek el.) Az eladó vagy a Vatera által törölt aukciók az eltávolítás után azonnal kikerülnek a kínálatból. Próbáljon meg a jelenleg futó aukciók között keresni egy Önnek megfelelőt."

Kilenc vásárlásod volt. Ezt is meg kell tanulni, ugyanúgy, ahogy a bolti vásárlást. A kenyeret, ha megfogod és érzed, hogy kemény, visszateszed. Igaz? Ha a paradicsom ráncos, akkor meg sem fogod. Ugyanilyen rutinok vannak itt is, de meg kell tanulnunk. Nem ezen nőttünk fel, de hidd el, lehet.smile.gif Én eleinte nem vásároltam egyedül, hanem nálam tapasztaltabb emberrel. Megnézettem az aukciót minden esetben. Mert nem voltam magabiztos, és nem szerettem volna, hogy becsapjanak. Most már tudom, mire kell figyelni, megtanultam. Te is megtanulhatod, és meg is kell, mert ez a fajta kereskedelem egyre inkább elterjedt lesz. Sokkal kényelmesebb, mint a bolti vásárlás.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-15 12:08
Létrehozva: #4994

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Evy811 @ 2012-01-15 10:41) *
.
.
.
Egy kivételével az összes linket megtaláltam amit vásároltam. Nem értem ön miért mondja 1 tranzakcióm volt!!

Megteszem a szükséges rendőri intézkedést!!

Csak jelzem: Az első és az utolsó link kivételével már egyik sem mutat semmit... (lévén ahogy Hathor is mondja:" 90 nap az nem 9 hónap " )

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-15 12:09

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-01-15 12:04
Létrehozva: #4995

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-15 10:55) *
Elbeszéltek egymás mellett. ....

Már csak azért is, mert 90 nap az nem 9 hónap.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
Evy811
hozzászólás 2012-01-15 12:03
Létrehozva: #4996

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-01-14 17:10
Azonosító: 1 613 810

Elbeszéltek egymás mellett. Hytech rád keresett és valamiért nem találta a többi tranzakciót. Nem azt mondta, hogy nem vásároltál, csak azt, hogy nem találja.
Azért, mert egy csalóval kerültél kapcsolatba, nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen, de ha nem akarsz ezentúl vaterázni, akkor nem fogsz. Kicsit olyan ez, mintha azt mondanád, hogy azért, mert vannak balesetek az utakon, te nem ülsz többet autóba, és az utcára sem mész ki.
Értelme pedig volt annak, hogy írtál, mert felhívtad egy esetre a figyelmet.
A legjobb viszont valóban az, hogy megteszed a feljelentést.

Sajnos ez már a második csalódásom,nem a Vaterában,hanem az eladókban,nem mindenki hiteles!
Augusztusban rendeltem egy pulcsit,újnak volt feltüntetve,majd kaptam egy használt,fehér foltos ,koszos pulóvert,aminek köze nem volt a fotón feltüntetettnek!
Az eladó kinyomta rám a telefont,azóta sem érem el!Ezért veszítettem el a bizalmam!Egyébként ha a felhasználó nevemre klikkel,lehet látni mennyi tranzakcióm volt!Én látom!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-15 12:00
Létrehozva: #4997

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-01-15 10:58) *
Nem ez az első eset, hogy a rendszer nem talál semmit vagy kevesebb találatot egy user-ről.
Miért van ez?
Régebben nem volt ezzel gond.

Esetleg Benz?

Igen, már én is tapasztaltam, de azt hittem, én keresek rosszul, esetleg figyelmetlen vagyok, vagy több névvel vásárolt az illető, vagy valamiért archiválódott, esetleg a "lyukban" van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-15 11:58
Létrehozva: #4998

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elbeszéltek egymás mellett. Hytech rád keresett és valamiért nem találta a többi tranzakciót. Nem azt mondta, hogy nem vásároltál, csak azt, hogy nem találja.
Azért, mert egy csalóval kerültél kapcsolatba, nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen, de ha nem akarsz ezentúl vaterázni, akkor nem fogsz. Kicsit olyan ez, mintha azt mondanád, hogy azért, mert vannak balesetek az utakon, te nem ülsz többet autóba, és az utcára sem mész ki.

Nem én nem találtam, hanem ennyit dob ki.(ott a link nézd +)
Nem ez az első eset, hogy a rendszer nem talál semmit vagy kevesebb találatot egy user-ről.
Miért van ez?
Régebben nem volt ezzel gond.

Esetleg Benz?

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-15 11:59

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-15 11:55
Létrehozva: #4999

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Evy811 @ 2012-01-15 10:48) *
Betudom bizonyítani az összes tranzakciót,sőt a felhasználónevem mellett is ott van mennyi vásárlásom volt az elmúlt 9hónapban! Többet nem írok,értelme úgy látom nem sok,többet nem vaterázok ennyi!!
Holnap reggel megteszem a feljelentést!!!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Evy811
hozzászólás 2012-01-15 11:48
Létrehozva: #5000

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-01-14 17:10
Azonosító: 1 613 810

[quote name='hytech' date='2012-01-15 10:44' post='1378287']
Ezt a vaterától kellene megkérdezni.

Ugyanis az ön neve alatt az elmúlt 90 napban ennyi megnyert vagy licitált aukciót lát a rendszer:
http://www.vatera.hu/listings/index.php?ob...tmpsb=Keres%E9s
Na EZÉRT mondom!
[/q

Betudom bizonyítani az összes tranzakciót,sőt a felhasználónevem mellett is ott van mennyi vásárlásom volt az elmúlt 9hónapban! Többet nem írok,értelme úgy látom nem sok,többet nem vaterázok ennyi!!
Holnap reggel megteszem a feljelentést!!!

+Quote Post

1312 Oldal V  « < 248 249 250 251 252 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-21 01:29