IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1355 Oldal V  « < 24 25 26 27 28 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2014-12-13 09:10
Létrehozva: #501

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(rezsooo @ 2014-12-12 23:53) *
Pont ez az! smile.gif
Én csak vásárolni akartam, sőt több terméke is érdekelt volna, akár folyamatosan a jövőben. De így a három fél közül egyik sem jár jól. No mindegy, ez van smile.gif.

Itt már az ajánlott/sima levél kérdés is erősen ott van. Nagyon nagy a különbség. Én sem szívesen... Múltkor kérte valaki Hollandiába az egyik cuccomat. Nem voltam biztos a dolgomban, úgyis ment a fiam postára, megkérdeztettem az elkészített levéllel együtt, hogy ez a levél mennyibe fog kerülni. Mondott a postás egy összeget, bekértem a vevőtől, és amikor feladtam a levelet, kiderült, hogy drágább. Persze, hogy nem pótoltattam ki az összeget. Pl. 20 grammig alapdíjas, a megszokott 30 gramm helyett. Nem tudjuk annyira ezeket és nem tudhatjuk, hogy a vevő mennyire tolerálja a bénázásunkat. És hát a sima posta miatt végig aggódik az ember.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-13 09:10

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2014-12-12 23:53
Létrehozva: #502

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-24 16:16
Azonosító: 1 074 606

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-12 22:03) *
A profi ebben az esetben nem arra utalt, hogy ebből él valaki, hanem egy színvonalat.

Pont ez az! smile.gif
Én csak vásárolni akartam, sőt több terméke is érdekelt volna, akár folyamatosan a jövőben. De így a három fél közül egyik sem jár jól. No mindegy, ez van smile.gif.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-12-12 22:43) *
Talán a "megpostázni" kifejezésért smile.gif
(Vicc volt, elnézést)

smile.gif
Elsőre leírva valahogy értelmesnek tűnt, visszaolvasva már gondolkodóba estem, hogy valóban az e. smile.gif
De már az első üzenetet nem értette. A köszi-t véletlenül nagy 'Ö'-vel írtam, lehet az zavart be. Arra álmomban sem merek gondolni, hogy a tegezéssel sértettem meg. Mindegy, már annyira nem izgat.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-12-12 22:43
Létrehozva: #503

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(tymbazar @ 2014-12-12 15:46) *
...közben jön egy ügyfél,hogy javítsam meg a gépét és pont az az alkatrész kellene amit leütött a kék vevő...

Gondolom azért ez inkább csak elvi lehetőség, nem túl gyakran történhet meg, hogy éppen az és éppen akkor kellene másnak is. Azon a pár nap várakozáson a gyakorlatban nem sok múlhat. Fogja fel fordítva: ha egy regisztráció nélküli vásárló kifizeti a terméket, akkor az talált pénz ahhoz képest, mintha ezek az emberek nem tudnának öntől vásárolni (mert a regisztrációs folyamatot a többségük nem lenne hajlandó végigvinni). Mindjárt más, nem?

IDÉZET(rezsooo @ 2014-12-12 13:41) *
Légyszi írjátok le miért tettek tiltólistára...

Talán a "megpostázni" kifejezésért smile.gif
(Vicc volt, elnézést)

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-12-12 22:06
Létrehozva: #504

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(svejku @ 2014-12-12 17:18) *
Így van.
Még annyit, hogy én is azt vallom, hogy az adásvétel akkor tekinthető megtörténtnek, befejezettnek, ha a vevő leadja a megfelelő értékelést. De ezt nem mindenki gondolja így, és ezt elfogadom, tehát csak ezért semleges értékelést nem adnék, sőt szerintem nem is szabályos.

Én sem adnék, ezt már írtam is itt a fórumon. Többször is volt már itt téma és többen gondolják úgy, hogy semleges jár annak, aki nem értékeli az eladót.

IDÉZET(rezsooo @ 2014-12-12 20:27) *
És ezért tiltott? smile.gif Ahelyett, hogy válaszra méltatott volna akár egy szóban. Profi eladó több ezres eladással. Már az furcsa volt, hogy mit nem értett a kérdésemen. Ő nem profi eladó, csak megfelelt a profi eladói követelményeknek. Kár, hogy nem koppint ilyen esetben a vatera az eladó fejére. ( vagy kezére szoktak? smile.gif )
Az a baj, de ez csak az én véleményem, hogy ez az eladói mentalitás káros a vaterának. Szerintem egy ilyen hasonló eset miatt egy hobbi felhasználónak elmehet a kedve ettől az oldaltól, és keres más oldalt.

Nem tudom, miért tiltott. Lehet, hogy hitelesebbnek talált volna, ha az adatlapod szerint nem budapesti lennél.

A hozzászólást -cit1rom- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-12 22:09

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-12 22:03
Létrehozva: #505

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rezsooo @ 2014-12-12 20:27) *
És ezért tiltott? smile.gif Ahelyett, hogy válaszra méltatott volna akár egy szóban. Profi eladó több ezres eladással. Már az furcsa volt, hogy mit nem értett a kérdésemen. Ő nem profi eladó, csak megfelelt a profi eladói követelményeknek. Kár, hogy nem koppint ilyen esetben a vatera az eladó fejére. ( vagy kezére szoktak? smile.gif )
Az a baj, de ez csak az én véleményem, hogy ez az eladói mentalitás káros a vaterának. Szerintem egy ilyen hasonló eset miatt egy hobbi felhasználónak elmehet a kedve ettől az oldaltól, és keres más oldalt.

Ez részemről csak feltételezés, tehát lehet, hogy nem ezért. Az is lehet, hogy úgy kérdeztél, hogy neki nem tetszett.
Ekkora felhasználói létszámnál már annyira nem lehet szűrni minőség alapján. Csak az egzakt tények számítanak, amik matematikailag is láthatóak első ránézésre. Régen sok dolgot néztek, levelezéseket, azoknak a gyorsaságát, egyszerűen azoknak indult, akik minőséget képviselnek. A profi ebben az esetben nem arra utalt, hogy ebből él valaki, hanem egy színvonalat. Nem tudom, most hogy van. A kiírás nem változott.
Vannak más oldalak, de azért ebben a műfajban még mindig a Vatera nyújtja a legnagyobb biztonságot és a legszélesebb kínálatot. Arról nem is beszélve, hogy más oldalakon is ugyanilyen a felhasználók összetétele, és szerintem a Vatera eléggé szigorú, bár nem annyira, mint régen. Esetenként koppint a Vatera. Néha sütőlapáttal. smile.gif biggrin.gif

IDÉZET(tymbazar @ 2014-12-12 20:36) *
Ha így ki lett elemezve az értékelésem akkor meg lehet nézni a vásárlások időpontjait! Az utolsó 5 kék vásárlóm nem vette meg a terméket amit leütött!
....
Tehát az utolsó 5 vásárlóm nem vette meg a terméket!!!
De szerintem ezt már felesleges ragozni,így jártam! Akkor sem örülk,hogy vannak ilyen "vásárlók" !!

Én a leadott értékelések alapján tájékozódtam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2014-12-12 20:36
Létrehozva: #506

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 10:39
Azonosító: 2 009 674

Ha így ki lett elemezve az értékelésem akkor meg lehet nézni a vásárlások időpontjait! Az utolsó 5 kék vásárlóm nem vette meg a terméket amit leütött!
2014-10-24-lee4kc
2014-11-01-6rdzh2
2014-11-22-8ml7rz
2014-12-01-iuapfv
2014-12-08-afyzg8 ( ezt már azért zártam le mert a kedves vevő mondta telefonon,hogy ha nem ér be a pénze csütörtök estig akkor lesz.arja az egészet)

Sajnos a leadott értékelések időpontja nem egyezik a vásárlások időpntjával ugyanis nem tudok állandóan a gép előtt üldögélni és azonnal leadni az értékelést!
Tehát az utolsó 5 vásárlóm nem vette meg a terméket!!!
De szerintem ezt már felesleges ragozni,így jártam! Akkor sem örülk,hogy vannak ilyen "vásárlók" !!

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2014-12-12 20:27
Létrehozva: #507

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-12 15:13) *
Nem te voltál.smile.gif Nem volt kedve bajlódni a külföldi postázással. Tényleg nem intézte elegánsan.smile.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-12-12 17:18
Létrehozva: #508

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-12 16:48) *
...
És ne haragudj, de jobb lenne, ha a negatív értékeléseket nem te írnád. Ha nem ismernélek innen a fórumról, és valami ilyesmire lenne szükségem, esküszöm, hogy nem MERNÉK tőled vásárolni, végigolvasva az általad adott negákat. Ez komoly. sad.gif

Így van.
Még annyit, hogy én is azt vallom, hogy az adásvétel akkor tekinthető megtörténtnek, befejezettnek, ha a vevő leadja a megfelelő értékelést. De ezt nem mindenki gondolja így, és ezt elfogadom, tehát csak ezért semleges értékelést nem adnék, sőt szerintem nem is szabályos.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-12 16:48
Létrehozva: #509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tymbazar @ 2014-12-12 15:46) *
Kedves zejopy!
Valóban igazad van abban,hogy írni kell de a komoly vevő már előre jelentkezik és meg sem várja azt,hogy Te írj neki! De mivel az én esetemben alkatrészeket árulok (ezeket az alkatrészekket saját magam is be szoktam szerelni a műhelyembe )és leüti a kék vevő én meg félreteszem neki. De közben jön egy ügyfél,hogy javítsam meg a gépét és pont az az alkatrész kellene amit leütött a kék vevő. De mivel az ügyfélnek sürgős lenne a javítás nekem pedig nincs alkatrészem, ezért elmegy máshova. Holott nyugodtan beszerelhettem volna mert a kék vevő csak poénból vásárolt!! Na én ezért fogadom fentartással a kék vevők vásárlásait!

Megnéztem az általad adott értékeléseket. Nem alaposan, csak átfutottam. Az arányok tekintetében nem azt látom, hogy a kékekkel egyáltalán nem lenne sikeres üzleted.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme
Csak ebben a hónapban 7 pozitív értékelést adtál kéknek. Ugyanebben az időszakban 2 negatívat. Ez ne haragudj, annyira nem rossz arány. Persze, hogy bosszantó, akkor is, ha csak egy van. De csak annyira bosszant, amennyire hagyod. Ha felhúzod magadat, akkor jobban.
És ne haragudj, de jobb lenne, ha a negatív értékeléseket nem te írnád. Ha nem ismernélek innen a fórumról, és valami ilyesmire lenne szükségem, esküszöm, hogy nem MERNÉK tőled vásárolni, végigolvasva az általad adott negákat. Ez komoly. sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2014-12-12 15:46
Létrehozva: #510

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves zejopy!
Valóban igazad van abban,hogy írni kell de a komoly vevő már előre jelentkezik és meg sem várja azt,hogy Te írj neki! De mivel az én esetemben alkatrészeket árulok (ezeket az alkatrészekket saját magam is be szoktam szerelni a műhelyembe )és leüti a kék vevő én meg félreteszem neki. De közben jön egy ügyfél,hogy javítsam meg a gépét és pont az az alkatrész kellene amit leütött a kék vevő. De mivel az ügyfélnek sürgős lenne a javítás nekem pedig nincs alkatrészem, ezért elmegy máshova. Holott nyugodtan beszerelhettem volna mert a kék vevő csak poénból vásárolt!! Na én ezért fogadom fentartással a kék vevők vásárlásait!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-12 15:13
Létrehozva: #511

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tymbazar @ 2014-12-12 10:31) *
Sziasztok!

Régen voltam már fent a fórumon de azért figyelemmel kisérem a dolgokat.Sajnos nekem is meggyűlt a bajom a nem rgisztrált vásárlókkal....

Szia! Ne csináld már.smile.gif Ha nullás, vagy kék a vevő, akkor az ember tudja, hogy vagy megveszi, vagy nem. (Sok esetben zöldeknél is ez a helyzet, mert beférnek a licitkorlátozás ellenére.)
Írunk, nem válaszol. Megint írunk, megint nem. A harmadikba megírjuk, hogy két nap múlva újraindítjuk az aukciót. És ha nem jelentkezik, akkor elindítjuk. A kékeknél még visszaröppenő negáktól sem kell tartani. Egy kicsi plusz munka, és valóban nem olyan jó az arány, mint a többieknél, de vannak teljesen korrekt, valódi vásárlóerőt képviselő partnerek is.smile.gif

IDÉZET(rezsooo @ 2014-12-12 13:41) *
Sziasztok!

Nem kizárt, hogy én volnék a problémás felhasználó, ...

Nem te voltál.smile.gif Nem volt kedve bajlódni a külföldi postázással. Tényleg nem intézte elegánsan.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2014-12-12 13:41
Létrehozva: #512

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Nem kizárt, hogy én volnék a problémás felhasználó, emiatt a segítségeteket szeretném kérni, hogy rájöjjek, mit, hogyan hibáztam, ha hibáztam.
Első körben arra gondoltam, hogy a külföldre postázás szabályellenes. Ez így van? Mert tiltólistára tettek és nem tudok rájönni, hogy miért.

Én üzenetem:

Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy Angliába postázol? KÖszi. Üdv.

Eladó válasza:

Nem értem a kérdést.....

Válaszom, amit törölt az eladó, és tiltott, így már írni sem tudok neki:

Angliában élek. Szeretném a képeslapokat. Elutalom a pénzt és a postaköltséget. Megpostázod nekem ide ki Angliába? Remélem mostmár minden érthető. Köszönöm.

Légyszi írjátok le miért tettek tiltólistára, és hogy mit hibáztam, hogy a jövőben ne kövessek el hasonlót.
Profi eladóval állok szemben, de szerintem ez nem profi módja a potenciális vevők kezelésének. Ha leírja, hogy mi a gond, akkor biztos legközelebb figyelek arra, hogy ne forduljon elő ilyen, de ő se szó se beszéd törölt és tiltott. Leginkább amiatt zavar az egész, mert a terméket nagyon szerettem volna, és ha ír egy annyit, hogy "nem", akkor otthoni címemre küldettem volna, és onnan postáztam volna ki ide.

Köszönöm.

A hozzászólást -rezsooo- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-12 13:42

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2014-12-12 10:31
Létrehozva: #513

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Régen voltam már fent a fórumon de azért figyelemmel kisérem a dolgokat.Sajnos nekem is meggyűlt a bajom a nem rgisztrált vásárlókkal.Az utolsó 5 nem regisztrált "vásárlóm" nem vette meg a terméket amit leütött! Az 5-ből 3 esetben kamú telefonszám volt megadva, 1 esetben nem is volt telefonszám megadva ( azért mondom a telefont mert az e-mailekre soha nem válaszólnak ). Az utolsó esetben pedig azt mondta a "kedves" érdeklődő,hogy le..arja a vaterát csak a haverjaival poénkodtak???!!! Magyarul már én is rettegek a "kék vásárlóktól" mert sajnos álltalában bosszúság lesz a vége a dolognak.
Lehet mutatni különböző statisztikákat,de én azoknak nem hiszek! Én a saját statisztikámnak hiszek ami fehér és fekete.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-12 07:42
Létrehozva: #514

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Castillo_a @ 2014-12-12 00:18) *
Tisztelt vatera csapat!

Ahogy olvasom mások is panaszkodnak a nem regisztrált 0 értékelésű kamu felhasználókra.Az ismerőseim közül már egyre többeknek van rossz tapasztalata,hát most engem is elért.(Postázási címnek valami óvodát ad meg, a telefonszámon meg csak postafiók jelentkezik,az email cím valós de ugye nem válaszol.)
Elég súlyos és felháborító hiányosságnak tartom hogy nem lehet letiltani a beállításokban az ilyen felhasználókat.Elvégre én fizetek a szolgáltatásért ezért jogom lenne eldönteni hogy szeretném vagy nem, hogy a nullás vagy csak negatívos regisztrálatlan felhasználok is licitálhassanak e vagy sem.
Ez a regisztráció nélküli vásárlási lehetőség kb akkor butaság, mint a már előre bukásra ítélt béta (butított vatera) verzió erőltetése volt.
Egyáltalán nem értem miért volt szükség ennek bevezetésére.Ráadásul egyre több eladó ön licitelésre használja,amibe ahogy látom általában bele is buknak.Főleg hogy a rutinosabb komoly vevők már nem licitálnak rá az ilyen 0-ás kamu regiszteresekre.

Kisebb-nagyobb tárgyi tévedések tarkítják a postodat. Csak egyet ebből. Regisztrálás nélkül csak fix áron lehet vásárolni, tehát az önlicit kizárt. Mintha homályba burkolózna előtted a kék és a kezdő narancssárga felhasználó közti különbség. Na de sebaj, fontos a kemény megingathatatlan véleményalkotás, még akkor is, ha köze sincs a valósághoz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Castillo_a
hozzászólás 2014-12-12 00:18
Létrehozva: #515

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-03-15 23:24
Azonosító: 2 102 517

Tisztelt vatera csapat!

Ahogy olvasom mások is panaszkodnak a nem regisztrált 0 értékelésű kamu felhasználókra.Az ismerőseim közül már egyre többeknek van rossz tapasztalata,hát most engem is elért.(Postázási címnek valami óvodát ad meg, a telefonszámon meg csak postafiók jelentkezik,az email cím valós de ugye nem válaszol.)
Elég súlyos és felháborító hiányosságnak tartom hogy nem lehet letiltani a beállításokban az ilyen felhasználókat.Elvégre én fizetek a szolgáltatásért ezért jogom lenne eldönteni hogy szeretném vagy nem, hogy a nullás vagy csak negatívos regisztrálatlan felhasználok is licitálhassanak e vagy sem.
Ez a regisztráció nélküli vásárlási lehetőség kb akkor butaság, mint a már előre bukásra ítélt béta (butított vatera) verzió erőltetése volt.
Egyáltalán nem értem miért volt szükség ennek bevezetésére.Ráadásul egyre több eladó ön licitelésre használja,amibe ahogy látom általában bele is buknak.Főleg hogy a rutinosabb komoly vevők már nem licitálnak rá az ilyen 0-ás kamu regiszteresekre.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-09 13:51
Létrehozva: #516

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-09 09:21) *
...Azt hiszem. kell majd ebből a fésületlen szövegből gyártani egy sablont, ...

Csics! smile.gif Rohanok, de pár szót hozzá, aztán majd este, vagy holnap, vagy valamikor érdemben is.
Alapjában nem rossz, amit írsz, nekem csak egy bajom van ezzel, hogy érzem benne, hogy meg szeretnéd győzni a vevőt.
- Nem kell meggyőznöd, jogaid vannak. Nem vagy köteles másképpen küldeni.
- Nem kell beláttatni vele (még magában sem), hogy nem jól tette, amit tett, mert úgysem fogja belátni, rosszabb esetben kritikaként értékeli és megsértődik, ami nem viszi előre az ügyet, na és úgysem fog megváltozni értelmes szóra.
- Eltérhetsz a megadottól ekkor és ekkor. De csak akkor, ha az általad szabott feltételek teljesülnek.
Tényleg rohanok, én már erről letettem, nem győzködök, nem fektetek ebbe energiát, süket füleknek nincs kedvem észérveket felsorakoztatni.
Tudod, hogy amiben valaki érintett (é itt a vevő az, mert nem jól vásárolt, nem olvasott), abban gyakorlatilag tehetetlen vagy.
wave.gif (Jövök este, vagy éjjel, vagy holnap, vagy én nem tudom mikor, de elhagyom a koronaékszereimet ettől a rohanástól egyszer.unsure.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-09 09:21
Létrehozva: #517

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

Jó reggelt!

Az utóbbi napokban sorjáznak a lezárás utáni sima postás igények. Mint valami ragály. Éppen most csaptam össze egy levelet egyik ilyen partneremnek. Azt hiszem. kell majd ebből a fésületlen szövegből gyártani egy sablont, ha ez ilyen gyakori eset. Idézek a levélből. Kíváncsi vagyok a kollegiális véleményekre, tapasztalatokra.

Természetesen nem vagyok rugalmatlan. Ha valaki licit előtt jelzi a terméklapon (!) az eltérő igényeit, akkor arról persze beszélhetünk és ha dűlőre jutunk, meg is állapodhatunk. De még a licit előtt, mert így - kérem ne vegye szemrehányásnak - kész tények elé állított. Mit teszünk akkor, ha elvész a küldemény? Hogy igazolom, hogy postára adtam? Önt nem kárpótolják, én meg feleslegesen dolgoztam és esetleg bezsebelhetek egy pár negatív értékelést. Sejtem, azaz tapasztalatból tudom miről lehet szó. A kis leütési értékű terméknél nem gazdaságos a könyvelt küldés. De ez téves megközelítés, mert a leütési ár és a termék valós értéke gyakorta nem esik egybe. Maga az ajánlott levél díja meg végképp nem állítható párhuzamba az előbbi kettővel, az csak az érte kapott szolgáltatással vethető össze. Mert azt vettük meg ezért az összegért, nem a terméket. Ez pedig nem más, mint a nyomon követhetőség és a küldemény eltűnése esetén a feladási díj sokszorosa. Ezért 265 Ft szinte fillérek.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-09 09:23

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-04 22:08
Létrehozva: #518

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-04 17:50) *
... az ilyesmitől indulatos leszek...

Te csak maradj nyugodt, mint egy mormota. Az jót tesz a vérkeringésnek.mosking.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-12-04 22:03) *
Kedves zejopy!

Szerintem egyelőre nem aktuális a kérdés.

Köszönöm, nekem egyébként megfelel így is.smile.gif Különben amióta a 3 hetes szabályt bevezették, már Önöknek is kellemesebb lehet.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-12-04 22:03
Létrehozva: #519

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-04 17:38) *
Kedves Benz!
Most, hogy az Öreg megmaradt, van arról szó, hogy leválasztják az értékelési rendszert a jutalékfizetésről, vagy ez csak a Béta másfajta működése miatt volt opció?

Kedves zejopy!

Szerintem egyelőre nem aktuális a kérdés.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
RoseBaker
hozzászólás 2014-12-04 20:55
Létrehozva: #520

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-26 21:04
Azonosító: 319 536

Rendben, köszönöm szépen!
A vevőnek is írok azért, hogy ez így nem korrekt, aztán ha nem törlik, megválaszolom az értékelés alatt. Mást úgysem tudok tenni.
Köszi még egyszer a véleményeket! smile.gif

+Quote Post

1355 Oldal V  « < 24 25 26 27 28 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017-02-20 07:08