IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1326 Oldal V  « < 24 25 26 27 28 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
svejku
hozzászólás 2013-11-13 19:49
Létrehozva: #501

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(oli576 @ 2013-11-13 16:20) *
Hali mindenkinek!

Volt szerencsém egy felhasználóhoz: bakosbakos22

A mákvirág, még Ő fenyegetőzik rendőrséggel... dry.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-13 17:29
Létrehozva: #502

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(oli576 @ 2013-11-13 16:20) *
...
Valahol kérhetném ennek a negatív értékelésnek a törlését? Vagy hogy a felhasználó javíthassa ha megkapta a terméket?
Nem akarok évekig magyarázkodni e miatt, talán egy negatívom sem volt még mióta Vaterázok.
Adjatok tanácsot, vagy ha illetékes a moderátor, vagy más itt, akkor kérem intézkedjenek!

Tisztelt oli576!

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
oli576
hozzászólás 2013-11-13 17:20
Létrehozva: #503

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-04 18:29
Azonosító: 159 358

Hali mindenkinek!

Volt szerencsém egy felhasználóhoz: bakosbakos22
Vásárolt valamit. Október 31-én utalt, meg is érkezett a pénz (percre pontosan nem tudom mikor, így azt sem hogy aznap még elértem volna a postát vagy sem.)
November 1,2,3 munkaszünet volt, de legalábbis itt vidéken nem volt posta.
November 4-én fel is adtam a terméket, ezt igazolni is tudom.

November 7-én írt egy emailt, hogy ő úgy érzi eleget várt és megteszi a rendőrségen a feljelentést.
Adott is egy szép negatív értékelést itt a Vaterán.

Azóta már gondolom megkapta a csomagot, de nem szólt, hogy "megjött, bocsika" vagy valami.

Valahol kérhetném ennek a negatív értékelésnek a törlését? Vagy hogy a felhasználó javíthassa ha megkapta a terméket?
Nem akarok évekig magyarázkodni e miatt, talán egy negatívom sem volt még mióta Vaterázok.
Adjatok tanácsot, vagy ha illetékes a moderátor, vagy más itt, akkor kérem intézkedjenek!

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2013-11-08 15:50
Létrehozva: #504

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(AdriennSK @ 2013-11-08 14:15) *
Sziasztok!

Kérnék mindenkit, akit egy Aerobid nevű felhasználó az elmúlt hónapokban megkárosított, hogy jelentkezzen itt a fórumon csoportos feljelentés megtétele miatt. Ha jól láttam, vagyunk egy páran.

Köszönöm!

Tisztelt AdriennSK,

tájékoztatjuk, hogy VaradiSzilvi felhasználó már kezdeményezte a közös feljelentést.
Amennyiben szeretne csatlakozni: a Kapcsolatfelvételen át kérjük küldjön be egy erről szóló üzenetet az Ön elérhetőségeivel.
Ezt az Ügyfélszolgálat majd továbbítja VaradiSzilvi felhasználónak és ezt követően fel tudják venni a kapcsolatot egymással.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
AdriennSK
hozzászólás 2013-11-08 15:15
Létrehozva: #505

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-24 23:33
Azonosító: 1 622 070

Sziasztok!

Kérnék mindenkit, akit egy Aerobid nevű felhasználó az elmúlt hónapokban megkárosított, hogy jelentkezzen itt a fórumon csoportos feljelentés megtétele miatt. Ha jól láttam, vagyunk egy páran.

Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-07 08:28
Létrehozva: #506

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Ortadonne @ 2013-11-07 06:28) *
Sziasztok!

A Grando-s ajánlatok nem zavarnak Titeket?

Nem. Ha mégis zavarna, akkor a részletes keresőben bekapcsolnánk a szűrést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-07 08:23
Létrehozva: #507

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Ortadonne @ 2013-11-07 06:28) *
Sziasztok!

pl: kerítésléc=18 találat, 15 grando-s lazúr...
utálom keresgélni a sok ajánlat közt az igazi árut!

Az Öreg Vaterán bal oldalon szűkítheted a keresést és máris kiesnek.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Ortadonne
hozzászólás 2013-11-07 07:28
Létrehozva: #508

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-07 07:22
Azonosító: 2 084 486

Sziasztok!

pl: kerítésléc=18 találat, 15 grando-s lazúr...
utálom keresgélni a sok ajánlat közt az igazi árut!

A hozzászólást -Ortadonne- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-07 07:28

+Quote Post
tymbazar
hozzászólás 2013-11-04 17:58
Létrehozva: #509

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-02-22 11:39
Azonosító: 2 009 674

Üdv Mindenkinek! Sikerült kifognom ismét egy érdekes kék vásárlót! Leüti a termékemet személyes átvételt jelölt be,de a megadott e-mail cím nem létezik telefonszám és lakcím sincs megadva?! Sajnos 1,5 hónapja volt egy ugyanilyen "vásárlóm" azzal sem lehetett mit tenni. Nem igazán értem,hogy kinek jó az ilyen "vásárló" aki hamis adatot ad meg illetve semmilyen adatot nem ad meg magáról?!

Úgy látszik megoldódott a dolog! Jelentkezett a vevő és holnapra megbeszéltük a találkozót! Remélem minden rendben lesz!!

+Quote Post
NDNN27
hozzászólás 2013-11-04 16:30
Létrehozva: #510

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-04 16:20
Azonosító: 2 084 110

Már volt szó erről az eladórol itt korábban.
Negatívott már többször kapott hamis árukért.
pl
1800917030

Visszajelzés érdekes.
"A termék nem így néz ki ahogy a képen, a felirat végén nem I hanem L van. (Bvlgari helyett BvlgarL)
Mikor írtam neki, hogy én nem ezt rendeltem azt mondta, hogy én hazudok és nem is árul, sőt nem is
látott olyan terméket, aminek L van a végén, miközben én tőle rendeltem és egy csomagban kaptam
másik 3 termékkel együtt. Probléma megoldást kértem tőle, de azok kívül, hogy azt írta hazudok
semmire nem hajlandó válaszolni. Én tuti nem rendelek tőle többet!!!
Másik fél: Bármikor bárkinek az összes bvlgari gyűrűmről fényképet készítek, ha kéri. L betűs gyűrűt nemhogy
nem árulok, soha életemben nem láttam! Lefotózom bárkinek, ha kéri, de ha így lett volna, már
mindenki negatívat adott volna miatta, többen rendeltek és volt aki már többször is. Mind pozitívat
adott. De csatolok fotót bárkinek, aki bvlgari gyűrűt nyer tőlem mielőtt kifizeti és láthatja, hogy
a hölgy vak...
"

Na , Ö nem csaló, ne tessék már rosszra gondolni. Nincs semmilyen "L" Még saját készítésü képpel is tudja bizonyítani!
A fent említett aukció képeit nézegetve magam is vak vagyok mint kiderült.

Most futó aukció (Aukcióazonosító: 1822801664)
Már megint vaknak bizonyulok... Ti is ellenörizzétek szemetek
http://p2.teszvesz.hu/photos/00/fb/5ac6_1_300.jpg smile.gif

Kérdem én hány vevő hagyta el szerintetek ilyen és hasonó esetek miatt a Vaterát?

A hozzászólást -NDNN27- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 16:32

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 10:01
Létrehozva: #511

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-03 22:15
Azonosító: 1 429 390

Kedves Benz!

Köszönöm a választ!

+Quote Post
davenport77
hozzászólás 2013-11-04 09:37
Létrehozva: #512

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-20 07:57
Azonosító: 2 076 932

Highboy25

Ajánlanám a Kedves Kollégák figyelmébe. A vaterán itt van, vásárol, miközben a 3 hete leütött termék ügyében semmilyen módon nem keresett, és a levelekre sem válaszol. Most megy neki egy utolsó kérés hogy legalább írjon vissza.

Azt nem igazán értem hogy a korábban így jártak miért semlegest adnak.
Nálam az kap semlegest, aki legalább visszaír valamit, de végül nem viszi el a terméket, és a vaterán sem kóricál.
Negatívat pedig az, aki semmilyen módon nem kommunikál, miközben láthatóan gépközelben van (belép a vaterára), és a terméket sem viszi el.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-04 09:33
Létrehozva: #513

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 00:19) *
Üdv mindenkinek!
Ritkán írok ide de gyakran ránézek a fórumra, mert mindig jó tanácsokat adtok. A vidám, kötetlen beszélgetéseiteket pedig külön élvezem.

Kedves Benz!

Most inkább Öntől szeretnék kérdezni. Azt lehet tudni, hogy egy konkrét eladó /inkább nem írok nevet, nehogy baj legyen/végleg inaktív-e? Sajnos már közel egy hónapja nem tudok egy adásvételt lerendezni és most láttam, hogy időközben inaktív lett az eladó. Az értékelései alapján nem lenne indokolt szerintem.
Már kb. 13 levélváltásunk volt, de az áru csak nem érkezik. Ezért is kérdezek rá, hogy nehogy "palira" vegyen - bár már az is lehet, hogy megtörtént. mad.gif
Előre is köszönöm a válaszát!
Ráér reggel is, aludjon nyugodtan, kipihenten talán kedvező választ kapok! mosking.gif
Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

Kedves bodnar64!

A felhasználó bizonyos feltételek teljesülése esetén lehet újra aktív.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 09:00
Létrehozva: #514

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 07:40) *
" Van Benznek erre egy jó kis sablonja egyébként, de már biztos sokszor olvastad. (Aki rendszeresen itt van, mindenki tudja fejből. mosking.gif) Persze ne legyél haragos, csak közöld, hogyha nem fizet, elballagsz a rendőrségre, úgyis ott van a szomszéd utcában, nem nagy időkiesés.smile.gif"
Igen, a sablont már ismerem, biztos a legtöbben ilyen alacsony áron vett cuccok miatt nem oda rohangálnak. De sokszor tényleg keményebbnek kell lenni. Nem elég egy ejnye-bejnye.
Ja, a rendőrség /vagyis a hatóság/ a közvetlen szomszédom. Bár még soha nem zaklattam ilyesmikkel, mert helyszínelő nem nyomozó. cop2.gif

Ez tök jó.biggrin.gif Nekem meg az egyik apukám, de ő valami agyas, több diplomával. A lánya annyi idős, mint a fiam, és már nyolc éve tanítom, az anyukával meg tök meghitt a kapcsolatunk. Szóval én is bírok segítségért fordulni, de mondjuk nem szoktam, mert nem akarom zavarni. smile.gif
De egyébként legtöbb esetben elég rájuk ijeszteni, akkor fizetnek. Mivel megkárosított, így már a rendőrségre tartozik, nem úgy, mint az, aki "csak" nem veszi át a cuccot.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 08:40
Létrehozva: #515

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

" Van Benznek erre egy jó kis sablonja egyébként, de már biztos sokszor olvastad. (Aki rendszeresen itt van, mindenki tudja fejből. mosking.gif) Persze ne legyél haragos, csak közöld, hogyha nem fizet, elballagsz a rendőrségre, úgyis ott van a szomszéd utcában, nem nagy időkiesés.smile.gif"

Igen, a sablont már ismerem, biztos a legtöbben ilyen alacsony áron vett cuccok miatt nem oda rohangálnak. De sokszor tényleg keményebbnek kell lenni. Nem elég egy ejnye-bejnye.
Ja, a rendőrség /vagyis a hatóság/ a közvetlen szomszédom. Bár még soha nem zaklattam ilyesmikkel, mert helyszínelő nem nyomozó. cop2.gif

A hozzászólást -bodnar64- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 08:44

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 08:22
Létrehozva: #516

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 07:14) *
... de most nem róla van szó. Tőle személyesen átvette a párom a terméket és minden rendben volt.
Nem akartam senkit alaptalanul vádolni, azt hittem Benz tényleg tud jósolni mosking.gif
Róla van szó: tipo65
5 várost is megjelölt mint lehetséges átvétel helye, de amikor egyeztetni akartam, csak egyetlen időpont volt alkalmas neki, de vidékről nem tudtam akkorra odamenni. Ezért a postázásnál maradtunk, de eddig abból sem lett semmi.
Szép napot mindenkinek!

Tök rendes vagy, hogy pontosítottál. Korrekt. nature.gif
(Mondjuk, ha kicsiit lejjebb görgetek, akkor látom, hogy értékeltetek. Csak még az első kávém volt meg.biggrin.gif Szép az a hollóházi korsó. A madaras.smile.gif)
Szóval bárki is az, dobd be a rendőrséges dolgot. Mert fizettél. Van Benznek erre egy jó kis sablonja egyébként, de már biztos sokszor olvastad. (Aki rendszeresen itt van, mindenki tudja fejből. mosking.gif) Persze ne legyél haragos, csak közöld, hogyha nem fizet, elballagsz a rendőrségre, úgyis ott van a szomszéd utcában, nem nagy időkiesés.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 08:22

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 08:18
Létrehozva: #517

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

"És ha nem írsz nevet, akkor Benz megjósolja kávézaccból? mosking.gif Nem kávézik.biggrin.gif
Ő az?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2806236"

Sziasztok!

Aranyos vagy, hogy veszed a fáradságot és utána nézel a dolgoknak, de most nem róla van szó. Tőle személyesen átvette a párom a terméket és minden rendben volt.
Nem akartam senkit alaptalanul vádolni, azt hittem Benz tényleg tud jósolni mosking.gif
Róla van szó: tipo65
5 várost is megjelölt mint lehetséges átvétel helye, de amikor egyeztetni akartam, csak egyetlen időpont volt alkalmas neki, de vidékről nem tudtam akkorra odamenni. Ezért a postázásnál maradtunk, de eddig abból sem lett semmi.
Szép napot mindenkinek!

http://antik.vatera.hu/porcelan/disztargy/...1808795078.html
Erről az aukcióról van szó.

A hozzászólást -bodnar64- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 08:15

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 07:11
Létrehozva: #518

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bodnar64 @ 2013-11-04 00:19) *
... hogy egy konkrét eladó /inkább nem írok nevet, nehogy baj legyen/végleg inaktív-e? ...

És ha nem írsz nevet, akkor Benz megjósolja kávézaccból? mosking.gif Nem kávézik.biggrin.gif
Ő az?
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2806236
Jelentsd fel! De legalább írd meg neki, hogy feljelented. Az utolsó értékelőnek sem küldte az árut. Ha kellően keményen csinálod, akkor esetleg még a pénzt visszaküldi. Különben is hónap eleje van, talán a fizetésből ki tudja egyenlíteni a tartozását.
A kérdésedre meg tényleg csak Benz tud válaszolni érdemben, mi csak találgathatunk. Bár szerintem a pénzed szempontjából majdnem mindegy, hogy lesz-e még aktív.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-04 07:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bodnar64
hozzászólás 2013-11-04 01:19
Létrehozva: #519

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv mindenkinek!
Ritkán írok ide de gyakran ránézek a fórumra, mert mindig jó tanácsokat adtok. A vidám, kötetlen beszélgetéseiteket pedig külön élvezem.

Kedves Benz!

Most inkább Öntől szeretnék kérdezni. Azt lehet tudni, hogy egy konkrét eladó /inkább nem írok nevet, nehogy baj legyen/végleg inaktív-e? Sajnos már közel egy hónapja nem tudok egy adásvételt lerendezni és most láttam, hogy időközben inaktív lett az eladó. Az értékelései alapján nem lenne indokolt szerintem.
Már kb. 13 levélváltásunk volt, de az áru csak nem érkezik. Ezért is kérdezek rá, hogy nehogy "palira" vegyen - bár már az is lehet, hogy megtörtént. mad.gif
Előre is köszönöm a válaszát!
Ráér reggel is, aludjon nyugodtan, kipihenten talán kedvező választ kapok! mosking.gif
Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2013-11-03 23:44
Létrehozva: #520

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-03 22:39) *
Tisztelt SPComputer!

A béta oldalon regisztrált felhasználók kapnak ilyen ideiglenes nevet, amíg a személyes menüjükben meg nem adják a végleges felhasználónevet.

Értem. Hát eddig nem sok jót jósolok neki...

+Quote Post

1326 Oldal V  « < 24 25 26 27 28 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-17 07:32