IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1341 Oldal V  « < 24 25 26 27 28 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
zejopy
hozzászólás 2014-05-18 15:20
Létrehozva: #501

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(mechatri @ 2014-05-18 14:50) *
Ha a teljes gondolatsort leírtam volna, lehet már én is az lennék mosking.gif

Olyanokat még gondolni sem szabad, amiért inaktiválás jár.mosking.gif Veszélyes hely tud lenni a fórum.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-05-18 15:03
Létrehozva: #502

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(mechatri @ 2014-05-18 14:43) *
Kamatmentes gyorskölcsön, hitelbírálat, kezes és fedezet nélkül ....BAR listásoknak is good.gif
A többit meg nem írom le feleslegesen, amit gondolok....úgyis kimoderálnák mosking.gif

Én sem írtam le mindent, csak amit a legszalonképesebbnek gondoltam. unsure.gif

+Quote Post
mechatri
hozzászólás 2014-05-18 14:50
Létrehozva: #503

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-23 11:21
Azonosító: 2 077 285

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-18 14:46) *
Viszont a tag már inaktív. smile.gif

Ha a teljes gondolatsort leírtam volna, lehet már én is az lennék mosking.gif

--------------------
Soha ne vitatkozz egy idiótával! Akik látnak benneteket, nem tudnak megkülönböztetni. :-)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-18 14:46
Létrehozva: #504

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(mechatri @ 2014-05-18 14:43) *
....úgyis kimoderálnák mosking.gif

Viszont a tag már inaktív. smile.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
mechatri
hozzászólás 2014-05-18 14:43
Létrehozva: #505

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2014-05-18 13:48) *
Láttam már ilyet. Kölcsönre van szüksége.

Kamatmentes gyorskölcsön, hitelbírálat, kezes és fedezet nélkül ....BAR listásoknak is good.gif
A többit meg nem írom le feleslegesen, amit gondolok....úgyis kimoderálnák mosking.gif

--------------------
Soha ne vitatkozz egy idiótával! Akik látnak benneteket, nem tudnak megkülönböztetni. :-)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-18 13:54
Létrehozva: #506

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(gibae @ 2014-05-18 13:38) *
Én is érdekesen jártam, bár jól jöttem ki belőle!
Még március 15-én leütöttem egy tabletet.
...

Tisztelt gibae!

A biztonsági kollégák utánanéznek, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-05-18 13:48
Létrehozva: #507

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(gibae @ 2014-05-18 13:38) *

Végülis jól végződött az eset. De miért csinálja, hogy senki nem kapja meg a terméket, (lásd: értékelések) mindig visszautalja a pénzt? Nem jöttem rá, mi neki ebben az üzlet?
Csak mások okulására írtam le ide az esetemet.

Láttam már ilyet. Kölcsönre van szüksége.

A hozzászólást -cit1rom- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-18 13:48

+Quote Post
gibae
hozzászólás 2014-05-18 13:38
Létrehozva: #508

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-13 09:05
Azonosító: 1 111 146

http://szamitastechnika.vatera.hu/tablet_p...1871550899.html

Rögtön át is utaltam a vételárat. Azután vártam, vártam, Az eladó készséges volt, mindig tájékoztatott, hogy éppen a vámhivatal ül rajta, aztán túl vannak a vámoláson és szállításra vár. Mikor május közepén (a meghirdetett 15-20 napos szállítást jócskán túlhaladva) kértem azt a számot, amin érdeklődni szokott a vámhatóságnál, érdekes dolgok derültek ki.
Azon a számon, amit megadott napokig csak foglalt jelzés volt, bármikor hívtam. Végül felhívtam a vámhivatalt egy másik számon, Nagyon segítőkészek voltak, utána kerestek a megadott csomagszám alapján, de náluk ilyen számú csomag nem fordult meg, keressem a postán mert minden rajtuk megy keresztül. A postát is felhívtam, ők se tudtak ilyen számú csomagról. Mikor ezt megírtam az eladónak, rögtön felajánlotta a pénz visszafizetését.
Mint utóbb láttam, sem telefont, sem tabletet nem kapott meg senki aki nála rendelt. Mindenkinek visszautalta a pénzt, nekem is. Szerettem volna az értékelésnél megírni ezt az észrevételemet, de aznap, amikor visszautalta a pénzt, eltűnt a termék az értékelendők közül, nem tudtam sehogyan sem értékelni!

Végülis jól végződött az eset. De miért csinálja, hogy senki nem kapja meg a terméket, (lásd: értékelések) mindig visszautalja a pénzt? Nem jöttem rá, mi neki ebben az üzlet?
Csak mások okulására írtam le ide az esetemet.

Az eladó neve: meidpe

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2014-05-14 18:42
Létrehozva: #509

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-13 18:33) *
Tisztelt SPComputer!

Tud. Írja be a keresőablakba a nevet, majd a mellette lévő legördülőből válassza ki a "felhasználók" opciót.

Oh, nem láttam a fától az erdőt... unsure.gif
Köszi!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-13 18:33
Létrehozva: #510

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(SPComputer @ 2014-05-13 16:57) *
Üdvözletem!

Tudok-e felhasználót keresni a régi Vaterán, vagy ez már nem működik?

Tisztelt SPComputer!

Tud. Írja be a keresőablakba a nevet, majd a mellette lévő legördülőből válassza ki a "felhasználók" opciót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
SPComputer
hozzászólás 2014-05-13 16:57
Létrehozva: #511

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-09 15:02
Azonosító: 531 554

Üdvözletem!

Tudok-e felhasználót keresni a régi Vaterán, vagy ez már nem működik?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-10 09:00
Létrehozva: #512

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-10 08:58) *
Kedves Benz!

Elgondolkozom a dolgon. 9ll.gif mert ha megpróbálom maga mint Dr. Jekyll Mr. Hydeként szemlélni, ez talán csökönyös mániának tűnik és igazából csak az én két hetes határidőmig van jelentősége.

Köszönöm, ha átgondolja thank_you.gif
Sokkal egyszerűbb az élet, ha nem foglalkozunk lényegtelen dolgokkal.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-10 08:58
Létrehozva: #513

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-10 08:51) *
Kedves vidaeff!

Minden nagyrabecsülésem ellenére azt kell mondanom, hogy ez az eljárás nem helyes.
Ha a másik fél az Ügyfélszolgálathoz fordul és kéri az ilyen ok miatt kapott semleges értékelés törlését, akkor az egyéb körülmények mérlegelése után nagy valószínűséggel ezt megtesszük.

Ilyen mennyiségű pozitív értékelés mellett már nincs jelentősége a továbbiaknak, szerintem ne foglalkozzon vele smile.gif

Kedves Benz!

Elgondolkozom a dolgon. 9ll.gif mert ha megpróbálom maga mint Dr. Jekyll Mr. Hydeként szemlélni, ez talán csökönyös mániának tűnik és igazából csak az én két hetes határidőmig van jelentősége.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-10 08:51
Létrehozva: #514

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-09 22:06) *
Tiszteletem!

Válaszolhattam volna önnek hamarább, de gondoltam megvárom ezt is. Tartok tőle, szemléletbeli eltérés van köztünk. Mert attól, hogy én egy partneri magatartást kritizálok, még nem korlátozom az ő jogait! Természetesen nem kötelező értékelni. Jogában áll a vevőmnek, mint amiképp nekem is jogomban áll ezt a szabad vélemény nyilvánítás okán kritizálni, és a helyzetnek megfelelő értékeléssel díjazni. Hogy egészen tisztába tegyem a kérdést; itt nem a visszatartott értékelésemről van szó, vagy hogy kivárásommal revolverezzem partnerem. Egészen egyszerűen én, ahogy (ha éppen nem vevő vagyok) a pénzem időben megkaptam, már nem vagyok döntési helyzetben. A forint az forint, aztán jó napot. Viszont mivel szerények a látnoki képességeim, azt nehezen tudom eldönteni a messzi távolból, partneremnek ez a rendkívül összetett termék, jelesül egy képeslap megfelel-e?

Ezek elvi kérdések, meg tudja szeretem, ha emberszámba vesznek, legalább csak annyira, mint én a partnerem. Ha nekem sikerült vevőként időben elkészíteni lassan már hét éve minden értékelésemet, akkor gondolom ezt én is elvárhatom.

És akkor a dolog praktikus részére már ki sem térek...

Kedves vidaeff!

Minden nagyrabecsülésem ellenére azt kell mondanom, hogy ez az eljárás nem helyes.
Ha a másik fél az Ügyfélszolgálathoz fordul és kéri az ilyen ok miatt kapott semleges értékelés törlését, akkor az egyéb körülmények mérlegelése után nagy valószínűséggel ezt megtesszük.

Ilyen mennyiségű pozitív értékelés mellett már nincs jelentősége a továbbiaknak, szerintem ne foglalkozzon vele smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-05-09 23:36
Létrehozva: #515

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-09 22:50) *
Jó estét.
Álláspontunk nem sokat közeledett, de legalább sikerült tisztán, érthetően és európai módon megosztanunk. A semminél ez is több.

Legalább beírhatnád a termékleírásba vagy az I+ oldaladra ezt a feltételt. biggrin.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-09 22:50
Létrehozva: #516

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2014-05-09 22:32) *
Az Ön jogait nem vontam kétségbe. Nem írtam olyat, hogy az adott semleges nem jogos, csakis azt, hogy nekem nem tetszik. Azt is csak azért, mert Önnek nem tetszett a fórumozó értékelési szokása, noha neki is joga volt úgy értékelni. Nekem meg jogom van ezt így gondolni.

Jó estét.
Álláspontunk nem sokat közeledett, de legalább sikerült tisztán, érthetően és európai módon megosztanunk. A semminél ez is több.

--------------------

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-05-09 22:32
Létrehozva: #517

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-09 22:06) *
Tiszteletem!

Válaszolhattam volna önnek hamarább, de gondoltam megvárom ezt is. Tartok tőle, szemléletbeli eltérés van köztünk. Mert attól, hogy én egy partneri magatartást kritizálok, még nem korlátozom az ő jogait! Természetesen nem kötelező értékelni. Jogában áll a vevőmnek, mint amiképp nekem is jogomban áll ezt a szabad vélemény nyilvánítás okán kritizálni, és a helyzetnek megfelelő értékeléssel díjazni. Hogy egészen tisztába tegyem a kérdést; itt nem a visszatartott értékelésemről van szó, vagy hogy kivárásommal revolverezzem partnerem. Egészen egyszerűen én, ahogy (ha éppen nem vevő vagyok) a pénzem időben megkaptam, már nem vagyok döntési helyzetben. A forint az forint, aztán jó napot. Viszont mivel szerények a látnoki képességeim, azt nehezen tudom eldönteni a messzi távolból, partneremnek ez a rendkívül összetett termék, jelesül egy képeslap megfelel-e?

Ezek elvi kérdések, meg tudja szeretem, ha emberszámba vesznek, legalább csak annyira, mint én a partnerem. Ha nekem sikerült vevőként időben elkészíteni lassan már hét éve minden értékelésemet, akkor gondolom ezt én is elvárhatom.

Az Ön jogait nem vontam kétségbe. Nem írtam olyat, hogy az adott semleges nem jogos, csakis azt, hogy nekem nem tetszik. Azt is csak azért, mert Önnek nem tetszett a fórumozó értékelési szokása, noha neki is joga volt úgy értékelni. Nekem meg jogom van ezt így gondolni.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-09 22:06
Létrehozva: #518

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(cit1rom @ 2014-05-06 13:32) *
...
Én pedig attól vagyok ideges, ha valaki egy egyébként jól fizető evőnek azért ad semlegest, mert az nem értékeli. Joga van hozzá.
...

Tiszteletem!

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-07 08:47
Létrehozva: #519

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Armin162 @ 2014-05-06 23:13) *
...

Nem lehetne esetleg úgy szabályozni ezeket a dolgokat, hogy pl. egy felhasználó csak akkor licitálhasson már egy termékre ha mondjuk van már neki 10 sikeres adás-vétele addig csak fix áras termékeket vásárolhasson meg, és akkor nem lenne az, vagy legalább is kevesebbszer fordulna elő, hogy emberek a saját termékükre licitálnak egy másik felhasználó névvel.

Köszönettel Ármin162

Tisztelt Armin162!

Hasonló korlátozás létezik a regisztráció nélküli vásárlóknál. Ezen túlmenő szigorítást nem tervezünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mechatri
hozzászólás 2014-05-07 08:42
Létrehozva: #520

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-07 08:22) *
Jó reggelt! _olel.gif pretty_flower-342.jpg
Ért egy kritika, miszerint nem vagyok kedves a ritkán idetérő, segítségért folyamodó felhasználókkal. Ezért is alkalmaztam az ismeretlen felebarátok közt kissé szokatlan szmájlikat, mit lehessen tudni. mosking.gif
A lényegre térve: megértem a helyzetét és gyanúját, együtt érzek önnel. Csak annyit jegyeznék meg egészen halkan és nagyon kedvesen, vesszőparipám, az értékelések előzetes tanulmányozása sokat segített volna. Főleg a negatívok, meg az érdekes semlegesek. Én bő negyedóra alatt arra jutottam, nem lesz dolgom ezzel az eladóval. Máshonnan nézve mégis jó, hogy Ön próbálkozott nála, s ezt itt meg is írta. Így legalább reflektorfénybe került. Ha a gyanú bizonyosságot nyer, biztosan lesz eredmény is. További szép napot! rolleyes.gif
Ui: Én tényleg nem vagyok kedves elsőre, másodikra.... igénylem a jó antrét és sok idő kell az első puszihoz. biggrin.gif

Jó reggelt!

Az első mondat vége is a djnyertes kategória, de az utólsó mondat kiverte a biztit nálam biggrin.gif .....a második kávémat borítottam magamra a röhögéstől biggrin.gif

üdv. -mechatri-

--------------------

+Quote Post

1341 Oldal V  « < 24 25 26 27 28 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-03 12:41