IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1348 Oldal V  « < 264 265 266 267 268 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
nyubocs
hozzászólás 2012-02-20 16:49
Létrehozva: #5301

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 19:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-20 16:34) *
Az egy hetet azért nem hiszem, mint ÜSZ-os reakciót.
Próbáld meg kérni az értékelés törlését.
Esetleg egy féltéglával... marha biztonságos, legalább lesz mivel fejbevágni a postást.

Jól kivagdalkozza magát a mithogyanról 4 év alatt eszközölt 28 adásvétellel. mosking.gif mosking.gif mosking.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!
Go to the top of the page

+Quote Post
Bojli4
hozzászólás 2012-02-20 16:41
Létrehozva: #5302

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-28 18:06
Azonosító: 137 794

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-20 16:34) *
Esetleg egy féltéglával... marha biztonságos, legalább lesz mivel fejbevágni a postást.

Ja igazad van tényleg nem 1 hét hiszen az elsőhöz képest a másikat küldtem egy hét mútán akkor az első az 2 hét. :-) Semmilyen reakció nem érkezett!! Gondolod pont ilyeneket van kedvem kitalálni!? Deeeee ellenben minden e-mail olvasáskor ott a sok szép reklám üzenet a vaterától!!! Arra bezzeg van ingerancia!! smile.gif
Deee ki kell próbálni!!! :-) Vatera kezdőlap legalján kapcsolat felvétel/ kiválasztod az opciót mivel kapcsolatban akrasz tájékozódni és kész . Várjad a választ. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 16:34
Létrehozva: #5303

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Bojli4 @ 2012-02-20 16:27) *
Tistelt Vatera Kedves Felhasználók! :-)

IDÉZET(Bojli4 @ 2012-02-20 16:27) *
Az lehet hogy nem kényelmes, de marha biztonságos tuti megkapod a csomagot.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bojli4
hozzászólás 2012-02-20 16:29
Létrehozva: #5304

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-04-28 18:06
Azonosító: 137 794

Tistelt Vatera Kedves Felhasználók! :-)

Már kétszer is írtam a vaterának problémámmal kapcsolatban, böcsülettel kivártam a kétszer 36 óra helyett a kétszer 1 hetet is, de sehol a segítség. Az egyik aukcióm során történt, hogy az aukció tárgya nem volt az eladónak készleten, ám ezt ő nem tüntette fel az aukció oldalán.
Tehát én azt feltételeztem amit láttam, hogy a termékből van neki készleten. Viszont azt nem értettem, hogy miért 6 hónap a garancia a termékre, és ezt meg is kérdeztem tőle, mireő azt mondta az csak elírás nem 6 hó a gar hanem 1 év. Még ekkor sem mondta hogy nincs készleten a termék. Na menet közben megvettem tőle a terméket, és csak vártam mikor küldi az adatait. Majd pár nap után mikor fölhívtam azt mondta nincs a termék készleten majd egy hét múlva lessz és addig nem küldi a számlaszámot . "Hoppá mondom ezt nem jelezted" smile.gif mire ő te meg nem kérdezted. Hát mondom kinek a dóga ez? Nem én árulom a portékámat! :-) NA mind1 megegyeztünk, hogy kivárom az 1 hetet. Ebből még egy lett meg még egy és a többit már nem válaltam be. Mondtam neki nem adok negatívat bár simán járna érte. És ő is azt mondta nem ad negatívat. Az értékelés után láttam hogy ő mégis megtette, mondván hogy türelmetlen vevő vagyok. Azt szeretném kérdezni hogyan lehet módosítani az én általam tett értékelését semlegesről negatívra? Azéert ez mégis csak arcátlanság!!
ÜDv B.

Az lehet hogy nem kényelmes, de marha biztonságos tuti megkapod a csomagot. A kisértékü küldeménynél, ha nem utánvétellel veszem a terméket mindig kifogom a lusta eladókat . A pénzt becsülettel még aznap este elutalom, az eladó kapja az sms-t, már költi is a pénzt, issza a habos kávét...stb. Majd felháborodik ha egy hét múlva meg merem kérdezni hogy mizu a csomaggal. Legutóbbi korcsolya vásárlásom hűen példázza!!! Majd erre jön a szokásos póstaköltséggel való gusztustalankodás!!! Aukcióban pósta költség 1400, és amikor átveszem látom hogy csak 1150!! Utávételnél ilyen nincs. smile.gif

IDÉZET(kowee74 @ 2012-02-20 15:58) *
Az utánvét kifizetése csak egy dolog. A másik hogy míg régebben az utánvétes küldeményként beérkező pénzt direktben lehetett küldetni bankszámlára, mára ez hivatalosan nem megoldható. tehát egyszer becsattogsz a postára feladni a csomagot, majd még egyszer becsattogsz hogy felvedd a pénzt. Ez annyira nem kényelmes.

+Quote Post
kowee74
hozzászólás 2012-02-20 15:58
Létrehozva: #5305

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-02-20 15:55
Azonosító: 1 644 211

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-18 13:05) *
Basszus, totál másképpen emlékszem. Igaz, van annak már két éve is, hogy utánvéttel postáztam.
Köszi a pontosítást.smile.gif

Az utánvét kifizetése csak egy dolog. A másik hogy míg régebben az utánvétes küldeményként beérkező pénzt direktben lehetett küldetni bankszámlára, mára ez hivatalosan nem megoldható. tehát egyszer becsattogsz a postára feladni a csomagot, majd még egyszer becsattogsz hogy felvedd a pénzt. Ez annyira nem kényelmes.

+Quote Post
MILACI74
hozzászólás 2012-02-20 15:43
Létrehozva: #5306

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-29 10:46
Azonosító: 721 745

Sziasztok!

Ezt a vaterást érdemes megnézni,vigyázzatok vele!
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1936478

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 15:28
Létrehozva: #5307

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-02-20 14:39) *
Kedves Benz vagy Mod!

Azt elárulná nekem, mitől lett a két kék felhasználó az értékelésem leadása után narancsos?

Elpirultak szégyenükben, de nem egészen. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-02-20 14:39
Létrehozva: #5308

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-20 14:28) *
Nálam mindkettő narancs, úgyhogy várhatod a választ.smile.gif Vagy már meg is kaptad?

Amikor az értékelést írtam, még mindkettő sötétkéken virított. Úgy vagyok vele, mint a MM reklám, avagy "###### azért nem vagyok" smile.gif

Kedves Benz vagy Mod!

Azt elárulná nekem, mitől lett a két kék felhasználó az értékelésem leadása után narancsos?

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-20 14:28
Létrehozva: #5309

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2012-02-20 13:03) *
Végülis nem tudom, mit is jelent pontosan az ideiglenes felhasználó, mindenesetre nem fogom kedvelni őket. Lásd értékelés!
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2689526

Meg a nem ellenőrzötteket sem
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2689128

Nálam mindkettő narancs, úgyhogy várhatod a választ.smile.gif Vagy már meg is kaptad?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-02-20 13:03
Létrehozva: #5310

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Végülis nem tudom, mit is jelent pontosan az ideiglenes felhasználó, mindenesetre nem fogom kedvelni őket. Lásd értékelés!
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2689526

Meg a nem ellenőrzötteket sem
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2689128

--------------------

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2012-02-19 16:29
Létrehozva: #5311

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(beci570 @ 2012-02-19 15:49) *
Már nem akarok D1ora1-nél vásárolni!!!
A kérdésem nem a ZÁRT AUKCIÓKRA VONATKOIK!!!!! NYILT tehát NEM ZÁRT AUKCIÓKNÁL is- és nem csak D1ora1-nél- tapasztaltam, hogy az eladó a lcitálás feltételeként bizonyos számú (5, 10,....) pozitív eredménnyel zárult adás-vételt vár el a vásárlótól. Másképpen fogalmazva: A vásárolni szándékozo felhaználói neve mellett minimum egy vagy két barna csillag legyen!! természetesen pozítív tartalommal!
Bocsi nem sértésnek, vagy szekálásnak szánom a következő kérdést!!
TE a terméked, árud NYÍLT LICITRE bocsájtásakor feltételkén kötöd ki, hogy csak az lícitálhat akinek xdb (Átalad elvárt) számú pozitív értékelése van.
Ha valaki ilyen kikötést tesz NYILT LICITRE tételkor az szabályos???

Várom válaszod!

Figyu már! Bogaras, lépjél túl ezen. Ha annyira nyíltnak látod a piacteret, akkor fogadd el, hogy a nyitottság arra is kiterjed, amit tesz az eladó. Jogi kényszer csak arra terjed ki, ha már megtörtént a tranzakció, azaz licitáltak rá, és az eredeti kitételeknek megfelelt az üzletkötés, akkor azt már végigvinni kötelező. Ennél mélyebb jogi szabályozás nincs az általános (nem minősített) dolgokra. Megteheti, hogy ilyen kitételt szab, és ez nem rövidít meg sehol, hiszen Te is megteheted, akkor hol itt a probléma?

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-19 16:24) *
Tisztelt beci570!

Nem szabályos. Nem zárt aukción bárki licitálhat, az eladó a termékleírásban nem támaszthat feltételeket.

notsak

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-19 16:24
Létrehozva: #5312

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(beci570 @ 2012-02-19 14:04) *
...
Egyébként szabályos a Vatera online piacterén EGY NYILT aukciónál valmilyen kikötéssel élni a vásárolni szándékozóval (megkülönböztetni) s az eladó részéről!! Pl.Egy az meghatározott Pozitívan lezárult adás-vétel Diszkriminálhatnak engem azért mert nem rendekkezem egy bizonyo mennyiségű Pozitívan lezárt vásárlással???

Válaszukat várva Tisztelettel eMblema04

Tisztelt beci570!

Nem szabályos. Nem zárt aukción bárki licitálhat, az eladó a termékleírásban nem támaszthat feltételeket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
beci570
hozzászólás 2012-02-19 15:49
Létrehozva: #5313

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-07-08 07:12
Azonosító: 663 827

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-19 14:08) *
Nincs erre technikai lehetőség. Az ismereteim alapján nem is értem egészen, miről van szó. Azt viszont megteheti, hogy a zárt aukcióba nem enged be, ha nincs 25 pozitív értékelésed.
Miért akarsz mindenképpen nála vásárolni, ha ekkora az ellenállás?

Már nem akarok D1ora1-nél vásárolni!!!
A kérdésem nem a ZÁRT AUKCIÓKRA VONATKOIK!!!!! NYILT tehát NEM ZÁRT AUKCIÓKNÁL is- és nem csak D1ora1-nél- tapasztaltam, hogy az eladó a lcitálás feltételeként bizonyos számú (5, 10,....) pozitív eredménnyel zárult adás-vételt vár el a vásárlótól. Másképpen fogalmazva: A vásárolni szándékozo felhaználói neve mellett minimum egy vagy két barna csillag legyen!! természetesen pozítív tartalommal!
Bocsi nem sértésnek, vagy szekálásnak szánom a következő kérdést!!
TE a terméked, árud NYÍLT LICITRE bocsájtásakor feltételkén kötöd ki, hogy csak az lícitálhat akinek xdb (Átalad elvárt) számú pozitív értékelése van.
Ha valaki ilyen kikötést tesz NYILT LICITRE tételkor az szabályos???

Várom válaszod!

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-19 15:35
Létrehozva: #5314

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Reni902 @ 2012-02-19 15:09) *
Sziasztok!

Még új vagyok itt a vaterán és láttam ilyen nagyon jó japán stílusú ruhákat,de ha az eladótól kérdezni szeretnék akkor azt írja ki,h az aukció már nem megy pedig még fenn van :S Nem értem,h ez hogy van pontosan :S

köszi előre is a válaszotok smile.gif

Ezt mi sem értjük.

Muti az aukciót.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Reni902
hozzászólás 2012-02-19 15:09
Létrehozva: #5315

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2012-02-19 15:05
Azonosító: 1 642 890

Sziasztok!

Még új vagyok itt a vaterán és láttam ilyen nagyon jó japán stílusú ruhákat,de ha az eladótól kérdezni szeretnék akkor azt írja ki,h az aukció már nem megy pedig még fenn van :S Nem értem,h ez hogy van pontosan :S

köszi előre is a válaszotok smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-19 14:08
Létrehozva: #5316

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(beci570 @ 2012-02-19 14:04) *
Tisztelt Moderátor!
Elnézést nem fogalmaztam egyértelműen az előző kérdésem során!!!
A kérdésem a követkető:
Mért kell Nekem 25 pozitívan értékelt lezárt adásvétellel rendelkeznem ahoz hogy egy D1ora1 felhasználó egyébként NEM zárt aukcióján licitáljak!
Aj jaj!! Most már minden aukciója zárt lett!! vajon miért??? van valami amiről lemaradtam!! Tegnap du.és este folyamán még volt Nyilt aukciója! Figyelni fogom és amint nyilttá teszi licitálok. Hacsak megint nem lessz feltétel a 25 pozitív lezárt adás-vétel a vevővel szemben az eladó részéről!!
Egyébként szabályos a Vatera online piacterén EGY NYILT aukciónál valmilyen kikötéssel élni a vásárolni szándékozóval (megkülönböztetni) s az eladó részéről!! Pl.Egy az meghatározott Pozitívan lezárult adás-vétel Diszkriminálhatnak engem azért mert nem rendekkezem egy bizonyo mennyiségű Pozitívan lezárt vásárlással???

Nincs erre technikai lehetőség. Az ismereteim alapján nem is értem egészen, miről van szó. Azt viszont megteheti, hogy a zárt aukcióba nem enged be, ha nincs 25 pozitív értékelésed.
Miért akarsz mindenképpen nála vásárolni, ha ekkora az ellenállás?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-19 14:08

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
beci570
hozzászólás 2012-02-19 14:04
Létrehozva: #5317

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-07-08 07:12
Azonosító: 663 827

Tisztelt Moderátor!
Elnézést nem fogalmaztam egyértelműen az előző kérdésem során!!!
A kérdésem a követkető:
Mért kell Nekem 25 pozitívan értékelt lezárt adásvétellel rendelkeznem ahoz hogy egy D1ora1 felhasználó egyébként NEM zárt aukcióján licitáljak!
Aj jaj!! Most már minden aukciója zárt lett!! vajon miért??? van valami amiről lemaradtam!! Tegnap du.és este folyamán még volt Nyilt aukciója! Figyelni fogom és amint nyilttá teszi licitálok. Hacsak megint nem lessz feltétel a 25 pozitív lezárt adás-vétel a vevővel szemben az eladó részéről!!

+Quote Post
guslof
hozzászólás 2012-02-19 11:14
Létrehozva: #5318

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-01 18:54
Azonosító: 1 030 828

Hello!

Szép vaterás karrier.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2308824

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-19 11:04
Létrehozva: #5319

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(fzol228 @ 2012-02-19 10:24) *
A kérdésem csak annyi lenne,HOGY,ma amikor az olcsó terméket nem merik megvásárolni az Emberek egész egyszerűen,kizárólag az extravagáns,különleges cuccok fogynak...

Szia!

Te hol laksz?
Monte Carlo-ban?

Ha ez a mondatod igaz lenne akkor nem lenne olyan nagy bajban a Magyarországi divatruha kereskedelem.
Pont ezen a héten volt a retekklubbon, hogy ezrével zárnak és fognak bezárni a ruhásboltok mert a lőtéri kutya nem vásárol.
Mutatták a bevásárlóközpontok ruhásboltjait és annyi vásárló volt, hogy haza is mehettek volna az eladók a roló lehúzása nélkül.

A valóságot inkább ez fedi:
Ma a drága ruhákat nem tudják megvásárolni az Emberek egész egyszerűen, szinte kizárólag az olcsó, leértékelt cuccok fogynak.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-19 11:05

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
fzol228
hozzászólás 2012-02-19 10:24
Létrehozva: #5320

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-14 13:44
Azonosító: 1 414 254

Sziasztok!

Csak egy kérdés merült fel bennem,illetve konkrétan egy most.Tegnap estefele rátaláltam egy Replay kertészfarmernadrágra.fix áron 8990 ft-ért.Egyből is írtam az Eladónak,méretet kérdeztem,mivel azt gondolom,hogy egy farmernál annyi infó,hogy a belső szárhossza 68 cm,az még nem igazán elég annak eldöntéséhez,hogy megfelelő a méret avagy sem.Választ nem kaptam egy üzenetre sem.Az aukció márc.15-ig volt meghirdetve.Néztem az Eladó "státuszát"mivel alapból sajnos több Vaterással odajutottunk,hogy első pont az Illető értékeléseinek megnézése......:-((((
A lényeg a lényeg,mára a nadrág lekerült a Vateráról.....A kérdésem csak annyi lenne,HOGY,ma amikor az olcsó terméket nem merik megvásárolni az Emberek egész egyszerűen,kizárólag az extravagáns,különleges cuccok fogynak,vagyis ilyet miért csinál meg egy kitűnő értékelésekkel rendelkező Eladó??????
Azt,hogy eladta volna szinte kizártnak tartom,mivel hangsúlyozom rendkivül szűkszavú volt a leírás,vagyis nem igazán lehetett a méretről is bármit tudni,kérdés késő estig nem érkezett az Eladóhoz Mástól sem........

Elég furcsa hozzáállás mindenesetre............üdv.fzol228 rolleyes.gif

+Quote Post

1348 Oldal V  « < 264 265 266 267 268 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-02-13 20:23