IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1350 Oldal V  « < 280 281 282 283 284 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-25 22:57
Létrehozva: #5621

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(HGY981 @ 2012-01-25 21:01) *
Sziasztok!
Érdekesség:upstream1 nevű felhasználó "alacsony áron" zárult aukcióit mindig kisgonosz307 nyeri meg...
...adás-vételekre pedig általában nem kerül sor,mert hát túl messze lakik szegényke.
Kár,hogy páran még mindig játszótérnek használják a piacteret!
http://www.vatera.hu/samsung_ue40c6500_led...1531362230.html

Tisztelt HGY981!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-25 22:41
Létrehozva: #5622

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(HGY981 @ 2012-01-25 21:01) *
Sziasztok!
Érdekesség:upstream1 nevű felhasználó "alacsony áron" zárult aukcióit mindig kisgonosz307 nyeri meg...
...adás-vételekre pedig általában nem kerül sor,mert hát túl messze lakik szegényke.

Nem fog ő sokáig itt gonoszkodni. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
HGY981
hozzászólás 2012-01-25 22:01
Létrehozva: #5623

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-10 22:07
Azonosító: 1 206 566

Sziasztok!

+Quote Post
papirzsepi
hozzászólás 2012-01-25 00:55
Létrehozva: #5624

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-05 22:33
Azonosító: 732 185

Köszönöm a válaszotokat zejopy és VateraBenz! smile.gif
Adok neki még egy pár nap haladékot, hátha észhez tér!
Remélem ígylesz! smile.gif
További szép napot és jó vaterázást!
Sziasztok!

+Quote Post
miklosfer
hozzászólás 2012-01-24 23:52
Létrehozva: #5625

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-30 17:52
Azonosító: 18 109

Tisztelt Vaterázók!

Szeretném jelezni az alábbi eladótól alibei ne vásáróljatok semmit csak ha nem akartak pórúl járni úgy mint én.
Vettem tőle egy elektromos rollert a termékleírásba nem volt írva, hogy nem működik. Átutaltam a kest meg is jött a csomag.
Nem indult el felhívtam, hogy mi lehet a gond azt mondta biztos az aksik le merültek. Gondoltam ha ők még használták a postára adás előtt
akkor csak van még benne annyi, hogy legalább megmozdítsa a kereket. Elsőre nem foglalkoztam vele gondoltam megoldódik a probléma egy
töltéssel. Fel is töltötem mindkét aksik be raktam megint meg se mozdult. Megint felhívtam azt monda van benne egy biztosíték lehet az ment ki.
Megnéztem azzal nincs semmi gond. Mondtam neki ha nem indul el megnézhetem mivel autószerelő a szakmám kicsit értek hozzá de azért olyan
területre nem nyúlnék amihez nem értek. Hívtem egy villamossági szerelő barátomat megnézte a kapcsolót az aksikat a vezetékeket mindent rendben talált
de a roller nem indult. Így nagy valószínűséggel a motorja vagy a reléje van oda. Utolsó telefon beszélgetésünkkor azt mondta, hogy ha nem jó
vissza utalja a kest. A szerelő átnézése után már biztos voltam benne, hogy 100% becsapott mert ez a roller nem működhetett már nála se.
Próbáltam újra hívni hirtelen nem tudtam elérni. Próbáltam másnap hívni kicsörgött utánna ki nyomta foglaltat jelzett. Azután már kb 30x hívtam nem
elérhető. Írtam neki emailt jeleztem, hogy kérném vissza pénzem mert átvágott rossz volt a termék amit küldött. Nem jött válasz. Tegnap még volt
fent egy terméke a vaterán gondoltam rá írok hátha így fog válaszolni. Erre ma le vette a terméket reggel 7,30-kor bejelentkezve. Válasz nem jött se így se úgy.
A kislányomnak lett volna születésnapjára így most nem tudok neki mit venni mert ilyen aljas gerinctelen emberek vannak a világon mint alibei.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-24 21:18
Létrehozva: #5626

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(szovszi211 @ 2012-01-24 17:58) *
Tisztelt Benz!

Megnéznék az alábbi felhasználót:
...

Tisztelt szovszi211!

Megnézzük, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szovszi211
hozzászólás 2012-01-24 18:58
Létrehozva: #5627

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-16 12:13
Azonosító: 1 549 242

Tisztelt Benz!

Megnéznék az alábbi felhasználót:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2245070

Ő meg fog egyezni az alábbiakkal:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2267796
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1388199

A termékek beszerzési árát jól ismerem. Nemsokára sírás lesz (http://www.vatera.hu/listings/index.php?ap=1&obd=2&p=1&td=1&us=royale21) ...

+Quote Post
kkelly64
hozzászólás 2012-01-24 17:59
Létrehozva: #5628

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-11 09:12
Azonosító: 1 613 034

Kedves barbamama51!

Vásároltam Öntől egy 30 cm magas aranyszínű kancsót, ami fedél nélkül 21 cm magas volt, és ezt a terméket Ön úgy csomagolta be egy 24 cm magas 17 cm széles dobozba, hogy az mire ide érkezett összetört.
Egy ekkora dobozba nem is lehet biztonságosan becsomagolni a terméket ami törékeny!

A megvásárolt termék:
Visit My Website

Nos a méretekből ki indulva is nem lehet egy ekkora dobozba biztonságosan postázni, főként hogy mindössze 6 db galacsinba gyúrt újságpapír volt az összes kitömítés.
Én kértem Öntől, hogy kártalanítson, hiszen ebben az esetben az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a Ptk. alapján.
Ön a leveleimre mindössze NO KOMMENT! válasszal élt.
Én máshelyében nem vásárolnék Öntől legalább is törékeny cuccokat.
Az hogy épp önt értékeltem pozitívan, csak azért esett meg, mert sajnos összekevertem egy másik eladóval akitől épp ilyen arany színű vázát vásároltam, és ez az értékelés igazából neki szólt volna, nem Önnek!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-24 14:19
Létrehozva: #5629

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(papirzsepi @ 2012-01-24 11:13) *
Szép jó napot!
NEm tudom hogy jó helyen vagyok-e, de már én magam sem tudom hova írjam a problémám. Mi teendő van ha előre utaltam a pénzt, és nem kapok árut, nem lehet elérni az eladót, nem reagál teljesen felszívódott!!
...

Tisztelt papirzsepi!

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-24 13:13
Létrehozva: #5630

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(papirzsepi @ 2012-01-24 11:28) *
Kösz a gyors reakciót smile.gif
Befenyítés alatt valami olyasmire gondoltam, hogy esetleg felhívnák, vagy postai úton levelet küldenének neki, hogy ez törvény szegés, vagyis érted.. Valami olyan szöveg, ami kicsit észhez tudná téríteni. Akkor csak a saját kezű feljelentés játszik? És az ilyen esetben eredményes szokott lenni? Piti összegről van szó, viszont még diákként gürcölök átlag heti 4 napot a moziban hogy legyen miből fenntartani magam, erre valami szélhámos jól átpaliz. Érted, Te is, hogy ez inkább elvi dolog, mintsem a pénzről szólna. 3 ezerből elvagyok 2 napig.

Ááá, nem hívják fel, mert úgyis hiába.smile.gif
Viszont, ha megteszitek a feljelentést, akkor a rendőrség megkeresésére nagyon együtt szoktak működni.
Különben aki szélhámos, az pontosan tudja, hogy törvényt szeg. Csak marhára nem érdekli. Ilyenkor tényleg érdemes elmenni a yardra.
Igen, vannak esetek, amikor nem a pénz, hanem az elv ér annyit, hogy az ember megtegye ezeket a dolgokat.smile.gif
Jó neved van.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
papirzsepi
hozzászólás 2012-01-24 12:28
Létrehozva: #5631

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-24 11:17) *
Te vagy az, aki feljelentést tehet, és a többi károsult. A Vatera nem gyám, ti pedig nem vagytok gyámság alá helyezett, vagy kiskorú egyének. A Vatera a te ügyedben nem tud feljelentést tenni, és befenyíteni végképp nem. Pontosan mit is értesz befenyítés alatt?
Tök pocsék, ha így jártatok, de itthon élünk, megvannak a törvények, amik korlátokat és lehetőségeket adnak mindenkinek. A Vaterának is, és neked is.

Kösz a gyors reakciót smile.gif
Befenyítés alatt valami olyasmire gondoltam, hogy esetleg felhívnák, vagy postai úton levelet küldenének neki, hogy ez törvény szegés, vagyis érted.. Valami olyan szöveg, ami kicsit észhez tudná téríteni. Akkor csak a saját kezű feljelentés játszik? És az ilyen esetben eredményes szokott lenni? Piti összegről van szó, viszont még diákként gürcölök átlag heti 4 napot a moziban hogy legyen miből fenntartani magam, erre valami szélhámos jól átpaliz. Érted, Te is, hogy ez inkább elvi dolog, mintsem a pénzről szólna. 3 ezerből elvagyok 2 napig.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-24 12:17
Létrehozva: #5632

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(papirzsepi @ 2012-01-24 11:13) *
Szép jó napot!
..........
Az elmúlt 90 napban 94 negatívot kapott, ebból 90%ban nyelte be az emberek pénzét! ami több mint negyed millió forint!! A vatera ilyen vásárlókat nem tudja "befenyíteni", vagy beperelni, hogy a vásárlók visszakaphassák a pénzüket? Nincs kedvem beperelni, mert nem nagy összeg, meg az időt is sajnálom rá, csupán nem gondoltam volna hogy a vatera ennyire nem figyeli a felhasználóit és ennyire nyilvánosan lehet csalni a pénzt.
Várom a mielőbbi választ!
ÜDv, Tomi

Te vagy az, aki feljelentést tehet, és a többi károsult. A Vatera nem gyám, ti pedig nem vagytok gyámság alá helyezett, vagy kiskorú egyének. A Vatera a te ügyedben nem tud feljelentést tenni, és befenyíteni végképp nem. Pontosan mit is értesz befenyítés alatt?
Tök pocsék, ha így jártatok, de itthon élünk, megvannak a törvények, amik korlátokat és lehetőségeket adnak mindenkinek. A Vaterának is, és neked is.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
papirzsepi
hozzászólás 2012-01-24 12:13
Létrehozva: #5633

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép jó napot!
NEm tudom hogy jó helyen vagyok-e, de már én magam sem tudom hova írjam a problémám. Mi teendő van ha előre utaltam a pénzt, és nem kapok árut, nem lehet elérni az eladót, nem reagál teljesen felszívódott!!
TEssék megnézni:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...2194552&p=3
Az elmúlt 90 napban 94 negatívot kapott, ebból 90%ban nyelte be az emberek pénzét! ami több mint negyed millió forint!! A vatera ilyen vásárlókat nem tudja "befenyíteni", vagy beperelni, hogy a vásárlók visszakaphassák a pénzüket? Nincs kedvem beperelni, mert nem nagy összeg, meg az időt is sajnálom rá, csupán nem gondoltam volna hogy a vatera ennyire nem figyeli a felhasználóit és ennyire nyilvánosan lehet csalni a pénzt.
Várom a mielőbbi választ!
ÜDv, Tomi

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-24 11:49
Létrehozva: #5634

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Guzappum @ 2012-01-24 10:38) *
Kedves Vatera és Fórumozók,

Segítséget és tanácsot szeretnék kérni:
...

Tisztelt Guzappum!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Guzappum
hozzászólás 2012-01-24 11:38
Létrehozva: #5635

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-10-16 18:22
Azonosító: 241 234

Kedves Vatera és Fórumozók,

Segítséget és tanácsot szeretnék kérni:
Vettem egy fényképezőgépet a minap, melyre az eladó üzenetben azt írta "Igen, töltőről tökéletesen működik." a leírásában hiba nem volt feltüntetve (gyenge akksin kívül).
Miután postán kézhezvettem a gépet kiderült, hogy hibás (teljes felületében csíkozott képet készít).
Megírtam az eladónak, hogy vissza szeretném küldeni, hiszen így nem tudom használni.
Ő arról tájékoztatott, hogy esze ágában sincs visszavenni a gépet, rá kellett volna kérdeznem és különben is 1 Ft-ról indult. (5410Ft + 1050Ft postát fizettem érte)
Leveléből úgy értelmezem végig tudodtt a hibáról, csak úgy döntött, ezt nem írja be a termékeírásba.
Kérdem én mit tehetek ilyenkor? Egy bosszú negatív adása nem segít. Ha nyíltan megtagadja a visszavétet, kényszeríteni nem tudom.
Értelmezésem szerint ez szándékos félrevezetés, pénz kicsalása működésképtelen eszközért. Ilyenkor tehetek feljelentést pl kis értékű csalásért? Milyen lehetőségeim vannak a helyzet orvoslására?
Az aukció: http://www.vatera.hu//kyocera_finecam_s5_d...1534131386.html

Előre is köszönök minden javaslatot!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-24 09:32
Létrehozva: #5636

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Aramir_1975 @ 2012-01-24 02:19) *
Sehol nem írja, hogy akkor is előre kell utalni, csak, hogy személyes átvételnél is intézzék el a dolgot egy hét alatt biggrin.gif

Valóban, ennek oka pedig nem más, mint a szintén kritizált, számomra nehezen látható forma. Helytelenül csoportosítottam a nem éppen jól tördelt szöveg alkatrészeit. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-24 09:33

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-24 08:29
Létrehozva: #5637

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Oscarrr @ 2012-01-23 19:18) *
Nos, nekem nem sikerült.

Ezt nem is láttam tegnap.smile.gif

Szóval az a helyzet, hogy ahhoz, hogy nagy biztonsággal töröljék a negát, kell egy pár dolog. A saját tapasztalataim alapján a következőkre jöttem rá:
A vevővel folytatott levelezés:
1. Úgy kell adminisztrálni, mint egy paranoiás.
a.) Folyamatosan nagyon egyértelműen kell kifejteni a partner felé az elvárásokat.
b.) Szükség esetén többször le kell írni ugyanazt, esetenként teljesen kézenfekvő dolgokat.
2. A partnernek saját szavaival kell megfogalmaznia, hogy ő az, aki nem megfelelően jár el. (Nyilván ez csak jön létre, ha előrelátóan fogalmazzuk a kérdésfeltevő levelet.)
3. Nagyon udvariasnak, kedvesnek, de határozottnak kell lenni.
a.) Akkor is, ha a partner udvariatlan, agresszív, vagy nemtörődöm.
b.) Akkor is, ha tudjuk az elejétől fogva, hogy át akar verni.
4. Úgy kell kommunikálni, mintha sejtésünk sem lenne arról, hogy mire megy ki a játék.
5. Készségesnek, segítőkésznek kell maradni, bármi is történjék.

Ha bejött a nega, akkor ÜSZ-tal:
1. Első lépés, hogy velük is kedvesnek kell lenni. (A másik oldalon is ember ül, saját problémákkal, sok munkával.)
2. Tisztán kell megfogalmazni a problémát, indokokkal alátámasztani. (Lehetőleg a levelünkben legyen benne a "bosszúnegatív" kifejezés, nem baj, ha többször, ugyanis a Vatera nem szereti a bosszúnegát.)
3. Az első, második és harmadik sablonválasznál ne veszítsük el a türelmünket.
a.) Újra, többször kedvesen, lépésről lépésre magyarázzuk el, a probléma lényegét.
b.) Hangsúlyozzuk, hogy a Vaterának miért rossz, ha bennmarad a bosszúnega.
4. És ne adjuk fel, csak akkor, ha valóban kilátástalan a helyzet.

Nagyon fontos, az egész töröltetésnek az alapja az, hogy kívül helyezzük magunkat a problémánkon. Tehát a levelezést úgy kell bonyolítani, hogy egy teljesen ismeretlen embernek (aki majd az ÜSZ-os lesz egyébként) is egyértelmű és nyilvánvaló legyen a folyamat. Ez a legnehezebb, hiszen az ember érintett érzelmileg és anyagilag is. Ha ez nem valósult meg a partnerrel folytatott levelezésünkben, neki se álljunk a dolognak, mert teljesen érthető, ha ebben az esetben nem törölnek.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-24 08:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir_1975
hozzászólás 2012-01-24 03:19
Létrehozva: #5638

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-30 04:37
Azonosító: 1 417 728

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-23 19:47) *
A tartalom: fel nem foghatom, miért kell személyes átvétel esetén is előre utalni?

Sehol nem írja, hogy akkor is előre kell utalni, csak, hogy személyes átvételnél is intézzék el a dolgot egy hét alatt biggrin.gif

+Quote Post
Oscarrr
hozzászólás 2012-01-23 20:18
Létrehozva: #5639

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-08 09:46
Azonosító: 9 063

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-23 07:27) *
Úristen, honnan ástad elő ezt az ősi postot? biggrin.gif

Ez igaz, mindenki fél a bennmaradó bosszúnegatívtól.
Ha igazán jól van adminisztrálva, és van türelme az embernek, akkor sokszor törlik. Azonban ehhez a Vatera (nagy V, mert tulajdonnév smile.gif) tulajdonosainak semmi közük, maximum az ÜSZ-nak.
Igen, így köztünk maradnak azok, akiknek semmi keresnivalójuk itt.

Nos, nekem nem sikerült.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-23 19:47
Létrehozva: #5640

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ismerősöm kérésére régi német (jelzett katonai) cserepeket vizslattam. Ekkor találtam erre. A kritériumoknak nem felelt meg, de a termékleírás érdekes volt. dry.gif A forma: vastag fekete betűk, rikító piros alapon nekem nem jönnek be, mert sajna nem sasfiokként cseperedtem, látásom ennek s koromnak megfelelő.
A tartalom: fel nem foghatom, miért kell személyes átvétel esetén is előre utalni? dontknow.gif A végén lévő kötőjeles transz-akció egyenesen gyögyszem. laugh1.gif
Régi német étkészlet

IDÉZET(mmmyki @ 2012-01-23 10:55) *
Kedves Benz!

Nem győzöm elégszer megköszönni a segítséget. A második licitáló már vasárnap elfogadta a felkérést, hétfőn 9-kor itt volt a pénz, 10-kor postán volt a könyv. Nyilvánvalóan ég és föld a különbség vásárló és vásárló (illetve vásárló, és vásárlónak látszó, időhúzó állampolgár) között.

Nagyrészt megkönnyebbültem, már csak az anyázós válasz-e-mail-t várom (udvariasan jeleztem az inaktívvá vált eredeti nyertesnek, hogy ne fáradjon...).

Szép napot, üdvözlettel: M.

Megvan még a gőzös tachográf! Monumentális darab és nem élet az élet enélkül. mosking.gif Nagyon nehéz szívvel válok meg ettől a mindennapokban szinte nélkülözhetetlen darabtól. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-23 19:41

--------------------

+Quote Post

1350 Oldal V  « < 280 281 282 283 284 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-07-25 04:31