IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 280 281 282 283 284 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
nyubocs
hozzászólás 2011-12-05 11:53
Létrehozva: #5621

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(hytech @ 2011-12-05 10:37) *
Nem ártana pontosan megadnod az eladó usernevét ugyanis nincs ilyen felhasználó: sophieNO1

Ha a nagy O-t kicseréled kicsire, akkor találsz egyet smile.gif

Csak ha ő az, akkor mi ez az értékelés?
Értékelő: EdinaKiss(34) Dátum : 2011/08/26 21:24:11 Termékkód: 1471050057 Eladó
Pozitív vélemény: Ajánlom, mindenkinek ++++++++++

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-12-05 11:37
Létrehozva: #5622

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(EdinaKiss @ 2011-12-05 10:28) *
Üdvözlök minden kedves fórumozót! ...

Nem ártana pontosan megadnod az eladó usernevét ugyanis nincs ilyen felhasználó: sophieNO1

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
EdinaKiss
hozzászólás 2011-12-05 11:28
Létrehozva: #5623

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-05 11:09
Azonosító: 1 582 571

Üdvözlök minden kedves fórumozót!

Olyan problémával jöttem ide amit sajnos nem tudok megoldani! Így ezen megoldás mellet döntötte! Utálok, sőt ki nem állhatom a pocskondiázást, de már nem tudok más megoldást! Még nyáron vásároltam sophieNO1 nevezetű értékesítőtől 3 darab pólót! Alig alig akart válaszolni a leveleimre, de ennek akkor még nem tulajdonítottam jelentőséget! Mára már rájöttem hiba volt! Azt mondta pár hét után, hogy elveszett a csomag az országba érkezéskor! Persze ez egyszer hihető és elfogadható! Azt mondta megrendeli őket újból. Gondoltam rendben van miért is ne, bárkivel elő fordulhat! (bár velem még sosem történt ilyesmi) Pár hét múlva mikor ismét esedékessé vált volna a termék megérkezése érdeklődtem, mi hír a pólókról! Nagy nehezen választ is kaptam. Ismét elvesztek. Nekem itt durrant el az agyam! Kértem utalja vissza a pénzt! Nagy ritkán mikor válaszra méltatott ígérgetett de SEMMi! Közben az egyik leányzó akié lett volna a póló úgy döntött teszem hozzá teljesen jogosan, hogy neki ennyi idő után nem kell a póló! Megírtam a hölgynek ismét, hogy kérném vissza a vételárat, erre nagy nehezen kiböki, hogy a 2 db női póló mégis megvan és tudja postázni. Én erre oké, de már nem kell, amit a páromnak rendeltem elküldheti de a másikra már nincsen szükség! El is küldte kb 2 hét alatt :-S! Ez volt hónapokkal ezelőtt! Tartozik még 9.000 Forinttal vagy ha úgy tetszik 2 pólóval! És még csak a leveleimre se hajlandó reagálni! Én úgy gondolom minősíthetetlen és elfogadhatatlan ez a magatartás, nem egy ilyen színvonalú oldalhoz méltó! Az még hozzá tartozik a történethez, hogy akkoriban kezdtem a Vaterás pályafutásomat és nem voltam tisztában a saját figyelmetlenségem végett a szabályokka,l és mikor megjelent a piros felirat, hogy elmaradt értékeléseim vannak, leértékeltem! Természetesen 2 hét után még bíztam abban, hogy megkapom amit kifizettem és pozitív értékelést adtam! Amit sajnos nem tudok vissza vonni!
Nagyon megköszönném ha valaki valamilyen tanácsot tudna nekem adni mit tegyek! Hiába jelentem fel kevés az összeg ahhoz, hogy tegyenek bármit is!

Köszönöm szépen előre is!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-04 23:38
Létrehozva: #5624

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(papzsi @ 2011-12-04 22:34) *
http://www.vatera.hu/fujitsu_siemens_amilo...1512654266.html

Üdv.!
Miért nem lehet tenni valamit, ha egyesek saját neveket kreálva tornáztatják a licitet mesterségesen. Nem szeretnék ilyen tisztességtelen üzletbe a továbbiakban részt venni. Hello.......

Tisztelt papzsi!

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
papzsi
hozzászólás 2011-12-04 23:34
Létrehozva: #5625

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-30 07:04
Azonosító: 166 596

http://www.vatera.hu/fujitsu_siemens_amilo...1512654266.html

Üdv.!
Miért nem lehet tenni valamit, ha egyesek saját neveket kreálva tornáztatják a licitet mesterségesen. Nem szeretnék ilyen tisztességtelen üzletbe a továbbiakban részt venni. Hello.......

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-04 14:28
Létrehozva: #5626

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(frakie1 @ 2011-12-04 13:08) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1900344

Üdv! (most már kis betűkkel).
Nézzétek meg a pasast, mert Közbiztonságra Fokozottan Veszélyes termékeket kínál eladásra.
A BTK. szerint nem hozhatóak a termékei !szabad! forgalomba !
No meg aztán melyikünk szeretné ha az itt vásárolt eszközzel/szerszámmal törnék föl a kecóját/kocsiját?

Tisztelt frakie1,

Amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
frakie1
hozzászólás 2011-12-04 14:08
Létrehozva: #5627

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-11-13 09:18
Azonosító: 1 409 149

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1900344

Üdv! (most már kis betűkkel).
Nézzétek meg a pasast, mert Közbiztonságra Fokozottan Veszélyes termékeket kínál eladásra.
A BTK. szerint nem hozhatóak a termékei !szabad! forgalomba !
No meg aztán melyikünk szeretné ha az itt vásárolt eszközzel/szerszámmal törnék föl a kecóját/kocsiját?

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-12-03 21:24
Létrehozva: #5628

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(szovszi211 @ 2011-12-03 18:39) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1879756

Sok szeretettel ajánlom figyelmetekbe...

Köszi.

Én az ilyet már be sem teszem.
Nem a napjai, de a percei meg vannak számlálva. csirkefogo.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
szovszi211
hozzászólás 2011-12-03 19:39
Létrehozva: #5629

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-10-16 12:13
Azonosító: 1 549 242

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1879756

Sok szeretettel ajánlom figyelmetekbe...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-03 14:33
Létrehozva: #5630

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Razel58 @ 2011-12-03 13:09) *

Tisztelt Razel58!

A felhasználót kizártuk.
Köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2011-12-03 14:09
Létrehozva: #5631

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1337778

Ő még miért aktív?

Kössz.

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
Esbeta59
hozzászólás 2011-12-02 13:41
Létrehozva: #5632

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-11-22 11:39
Azonosító: 1 569 450

Tisztelt VateraMod !

Köszönöm a gyors választ. Az első esetet már lezártnak tekintem, ( az összeg miatt ) , - a másodikban még várok, megírom a felszólítólevelet. Remélem mások nem járnak így vele. Tudomásul vettem, hogy az üzenetek nem ilyen célra valók, csak a többi vevőjét szerettem volna figyelmeztetni.
Üdv.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-12-02 13:03
Létrehozva: #5633

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(Esbeta59 @ 2011-12-02 11:47) *
Sziasztok Vaterások !

Két „Érdekes” eladóval van gondom, bár a második inkább „Problémás”.

Karácsonyi ajándékként vettem meg két dzsekit, - sajnos így jött össze:

Az első: 3500,- Ft-ért vásároltam új !! női „Playboy” dzsekit. Amikor megérkezett, - elhűlten láttam, hogy mindkét ujján kb. 10cm szélességben tele van sárga foltokkal. Az eladó válasza : „Egy boltban is előfordulhat ez, ne küldjem vissza, Ő is észrevette postázás előtt, de nem akarta kimosni,- mert akkor már nem új. Mosás után ki fog jönni, valószínűleg sokáig állt a csomagolásban, bogár kerülhetett bele.” Kimostam, -Wanish folttisztítás után is szabad szemmel látható folt maradt. A fényképen sajnos nem látszik.(valószínű gyenge a gépem). Kértem, hogy engedjen az árból, akkor megtartom „játszósnak”. Válasz: mit képzelek ? Sokáig csend. Ezek után mi a garancia arra, hogy visszapostázom és megkapom a pénzem?
A Vatera levélben kérte az értékelést. Pozitívot nem tudtam adni, csak semlegeset (bár ezek után inkább negatívot adnék, csak dupla értékelés nem lehet). Erre az eladó is semlegeset adott, de a szöveg az kritikán aluli: szerinte Én vagyok a csaló, aki csak pénzt akar, nincs is folt, pedig Ő 5x-ös áron is el tudta volna adni.
Most Én éghetek az értékelésemnél, és nézhetek új ajándék után.

Tisztelt Esbeta59,

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.
A második: 3310,- Ft-ért vettem férfi dzsekit, nov.19-én utaltam a pénzt, az eladó ezt visszaigazolta . Azóta se kép, se hang. Levelekre nem válaszol, telefonon csak „ habratyol összevissza”, -minden nap fenn van az oldalon. Dzseki nincs.

Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.
help.gif Kérdésem az lenne: Szabálytalan-e, ha minden termékéhez „Kérdés az eladótól” formában beírom, hogy senki ne vásároljon Tőle, mert a pénzt átveszi, de áru nincs ! ? ( Bár tudom, hogy az eladó ezt törölni tudja)
...

Nem javasoljuk ezt a megoldást, az üzenőrendszer nem erre való.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Esbeta59
hozzászólás 2011-12-02 12:47
Létrehozva: #5634

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-11-22 11:39
Azonosító: 1 569 450

Sziasztok Vaterások !

Két „Érdekes” eladóval van gondom, bár a második inkább „Problémás”.

Karácsonyi ajándékként vettem meg két dzsekit, - sajnos így jött össze:

Az első: 3500,- Ft-ért vásároltam új !! női „Playboy” dzsekit. Amikor megérkezett, - elhűlten láttam, hogy mindkét ujján kb. 10cm szélességben tele van sárga foltokkal. Az eladó válasza : „Egy boltban is előfordulhat ez, ne küldjem vissza, Ő is észrevette postázás előtt, de nem akarta kimosni,- mert akkor már nem új. Mosás után ki fog jönni, valószínűleg sokáig állt a csomagolásban, bogár kerülhetett bele.” Kimostam, -Wanish folttisztítás után is szabad szemmel látható folt maradt. A fényképen sajnos nem látszik.(valószínű gyenge a gépem). Kértem, hogy engedjen az árból, akkor megtartom „játszósnak”. Válasz: mit képzelek ? Sokáig csend. Ezek után mi a garancia arra, hogy visszapostázom és megkapom a pénzem?
A Vatera levélben kérte az értékelést. Pozitívot nem tudtam adni, csak semlegeset (bár ezek után inkább negatívot adnék, csak dupla értékelés nem lehet). Erre az eladó is semlegeset adott, de a szöveg az kritikán aluli: szerinte Én vagyok a csaló, aki csak pénzt akar, nincs is folt, pedig Ő 5x-ös áron is el tudta volna adni.
Most Én éghetek az értékelésemnél, és nézhetek új ajándék után.

A második: 3310,- Ft-ért vettem férfi dzsekit, nov.19-én utaltam a pénzt, az eladó ezt visszaigazolta . Azóta se kép, se hang. Levelekre nem válaszol, telefonon csak „ habratyol összevissza”, -minden nap fenn van az oldalon. Dzseki nincs.

help.gif Kérdésem az lenne: Szabálytalan-e, ha minden termékéhez „Kérdés az eladótól” formában beírom, hogy senki ne vásároljon Tőle, mert a pénzt átveszi, de áru nincs ! ? ( Bár tudom, hogy az eladó ezt törölni tudja)

A többi vevő és eladó érdekében is érdemes lenne ezt a fórumoldalt kiemelten elhelyezni a honlapon.
Talán előbb kikerülnének innen az aukció lezárása utáni „ügyeskedők”.

Köszönöm a válaszokat előre is.

+Quote Post
mpeti66
hozzászólás 2011-12-02 10:01
Létrehozva: #5635

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-13 09:53
Azonosító: 292 276

IDÉZET(VateraMod @ 2011-12-02 08:40) *
Tisztelt mpeti66,

a felhasználót kizártuk, köszönjük.

Köszönöm a korrekt döntést!

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-12-02 09:40
Létrehozva: #5636

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(mpeti66 @ 2011-12-02 08:35) *
Sziasztok Vaterások!

Én is bele szaladtam egy nem fizető vevőbe, bár ahogy az adatlapját megnéztem gondoltam hogy ez lesz belőle mert volt már neki egy pár ilyen esete a neve TROMBITAVIRAG! Nem lehetne ki tiltani az ilyet!? ...

Tisztelt mpeti66,

a felhasználót kizártuk, köszönjük.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mpeti66
hozzászólás 2011-12-02 09:35
Létrehozva: #5637

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-13 09:53
Azonosító: 292 276

Sziasztok Vaterások!

Én is bele szaladtam egy nem fizető vevőbe, bár ahogy az adatlapját megnéztem gondoltam hogy ez lesz belőle mert volt már neki egy pár ilyen esete a neve TROMBITAVIRAG! Nem lehetne ki tiltani az ilyet!? Ilyen értékelései vannak:

"EZ EGY CSALÓ BENYELTE A PÉNZEM, MONTAM FELJELENTEM ÉS ERRE AZT MONTA NEVETSÉGES VAGYOK , MERT MÁR HA
VALAKIT LEÜTTNEK AZÉRTSEM CSINÁL SEMMIT A RENDÖRSÉG,NEM HOGY EZÉRT!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!!!!!
NE BÍZZATOK MEG BENNE! EZZEK UTÁN NEM IS VÁSÁROLOK ITT A VATERÁN MÁSODJÁRA CSAPTAK BE!!! ÉS TUDOM
BÍZONYÍTANI HOGY ELUTALTAM A PÉNZT!!!!! "

"Én erre nem tudok mit mondani, kértem szépen kértem csúnyán, hogy küldje a pénzt! NEM KÜLDTE! Kértem
bizonylatot, hogy küldjön, nem küldött (mivel ő azt álította, hogy elküldte a pénzt)! Az aukciót
június 28-án nyerte meg, azóta csak hiteget, hogy majd lesz pénz meg fenyegetőzik, hogy feljelent
itt meg ott! Nem ajánlom senkinek sem borszató 'vevő'... "

Persze vannak pozitívak, de ilyen emberel nem szívesen üzletelnék!

Üdv: mpeti66

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-12-01 22:52
Létrehozva: #5638

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(svejku @ 2011-12-01 21:41) *
Még egyet megpróbálhatsz, üzenj a terméklapon, hogy megkapta-e a leveleidet.

Ja, freemail-es...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-12-01 22:51
Létrehozva: #5639

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2011-12-01 21:41) *

Esetleg telefon.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-12-01 22:41
Létrehozva: #5640

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(profectuscat @ 2011-12-01 21:29) *
...
Várjak még? mit tehetek?
...
Profectuscat

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 280 281 282 283 284 > » 
Reply to this topicStart new topic
12 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (11 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: mucus42

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 06:18