IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1324 Oldal V  « < 284 285 286 287 288 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érdekes, Problémás Felhasználók
Hutch777_t
hozzászólás 2011-11-25 08:22
Létrehozva: #5701

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-11 11:47
Azonosító: 1 425 442

-Fszallai- Ezt a nevet jegyezze meg mindenki! Ez egy közönséges csaló, tolvaj! megvásároltam tőle egy iphone 3-at, a mai napig nem küldte és mindenféle mondvacsinált kifogásokkal takarózik! Most futhatok a pénzem után! Persze ennyivel nem fogja megúszni!
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-24 14:45
Létrehozva: #5702

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(PiciRaszta @ 2011-11-24 13:12) *
Hogyan tudom bizonyítani, hogy megpróbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval?
Vagy van rá valami mód, hogy az ügyfélszolgálat, vagy a moderátorok vagy bárki felszólítsa az eladót, hogy továbbítsa a megfelelő adatokat, ha ragaszkodom a nyert termékhez?

Ha az eladó továbbra sem jelentkezik vagy nem kívánja átadni az árut és ön nem kíván tovább várni, akkor érdemes egy üzenetet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Előtte esetleg írjon neki még egy utolsó felszólítást, ezt küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a levelében a címzettnek is említse meg, kilátásba helyezve a megfelelő értékelést, amennyiben nem jelentkezik.
Az automata válaszban kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy ez az utolsó felszólító üzenet kiküldésre került.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
PiciRaszta
hozzászólás 2011-11-24 14:12
Létrehozva: #5703

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-24 12:56
Azonosító: 1 570 210

Hogyan tudom bizonyítani, hogy megpróbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval?
Vagy van rá valami mód, hogy az ügyfélszolgálat, vagy a moderátorok vagy bárki felszólítsa az eladót, hogy továbbítsa a megfelelő adatokat, ha ragaszkodom a nyert termékhez?

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-24 13:54
Létrehozva: #5704

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Senan8 @ 2011-11-24 11:18) *
A szállítási címet a címnél adtam meg,nem a megjegyzésnél meg, ott csupán a bolt nevét illetve az üzlet vezetőét.

Ez is a címzés része.

IDÉZET(PiciRaszta @ 2011-11-24 12:46) *
Üdv! új vaterás vagyok, nem vagyok teljesen képben, de ha megnyerek egy aukciót, akkor automatikusan mindkét félnek elküldi a rendszer a másik fél adatait, nem?
Ugyanis olyan problémám akadt, hogy megnyertem egy aukciót november 19-én, megkaptam az eladó adatait (mail cím stb), és kértem hogy küldje el a számlaszámát ahová elutalhatom a termék árát. Eltelt egy pár nap, válasz természetesen nem érkezett, és ma reggel kaptam egy negatív értékelést az eladótól, miszerint nem vettem fel vele a kapcsolatot...
Értékelés: NEGATÍV
Megjegyzés: "Sajnos nem jelentkezett a termékért. Küldtem neki többször e-mailt, de nem jött levél tőle!"

Nemtudom ilyenkor mi a teendő, mert a megadott telefonszám is érvénytelen.
Valaki tudna segíteni?

Köszönöm

Tisztelt PiciRaszta,

ha az elküldött leveleivel tudja bizonyítani, hogy megpróbálkozott a kapcsolatfelvétellel, akkor kérheti az értékelés törlését.

Értékelés törlését a kapcsolatfelvételen keresztül kérheti.
Kapcsolatfelvétel - Aukcióval kapcsolatos probléma - Szeretnék töröltetni egy értékelést.
Az értékelés törlése nem automatikus, a kérést kollégáink a rendelkezésre álló adatok alapján bírálják el.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
PiciRaszta
hozzászólás 2011-11-24 13:46
Létrehozva: #5705

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-24 12:56
Azonosító: 1 570 210

Üdv! új vaterás vagyok, nem vagyok teljesen képben, de ha megnyerek egy aukciót, akkor automatikusan mindkét félnek elküldi a rendszer a másik fél adatait, nem?
Ugyanis olyan problémám akadt, hogy megnyertem egy aukciót november 19-én, megkaptam az eladó adatait (mail cím stb), és kértem hogy küldje el a számlaszámát ahová elutalhatom a termék árát. Eltelt egy pár nap, válasz természetesen nem érkezett, és ma reggel kaptam egy negatív értékelést az eladótól, miszerint nem vettem fel vele a kapcsolatot...
Értékelés: NEGATÍV
Megjegyzés: "Sajnos nem jelentkezett a termékért. Küldtem neki többször e-mailt, de nem jött levél tőle!"

Nemtudom ilyenkor mi a teendő, mert a megadott telefonszám is érvénytelen.
Valaki tudna segíteni?

Köszönöm

+Quote Post
Senan8
hozzászólás 2011-11-24 12:18
Létrehozva: #5706

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-16 12:40
Azonosító: 1 565 450

A szállítási címet a címnél adtam meg,nem a megjegyzésnél meg, ott csupán a bolt nevét illetve az üzlet vezetőét.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-24 12:12
Létrehozva: #5707

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Senan8 @ 2011-11-24 11:07) *
Szeretnék érdeklődni hogy mit tudok akkor ha vásárlóként a leütés után amint megkaptam a számlaszámot utaltam az összeget, de a vatera által kiküldött megrendelőlapon az eladó nem olvasta el figyelmesen a szállítási adatokat. A megjegyzés rovatban ugyanis feltüntettem hogy egy bolt nevére és azon belül egy személy nevére címezze a csomagot. Ha csak a boltot rá írta volna megkapom bár szerintem a postás hibázott hogy be se ment, rá írva hogy elköltözött visszaküldte a feladónak aki már két napja hisztizik hogy nem az ő hibája, és ezért közölte hogy ezt a hozzá állást miszerint nem hívtam fel külön levélbe a figyelmét rá csak negatívval tudja értékelni. Holott én mindent azonnal teljesítettem.
Mellesleg a héten 2 csomagom is probléma mentesen megérkezett ugyan arra a helyre egyéb levél váltás nélkül.
Én nem szeretnék egy idiótától bosszú negatívat csak mert nem tud olvasni.
Felé elismertem hogy én voltam a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) hogy nem tüntettem fel külön levélbe. Ennél többet nem tudok tenni. A pénzem megtartja, cuccot küldi, mégis negatív?

Tisztelt Senan8!

Az eladónak igaza van. A megjegyzés rovat nem arra való, hogy ott szállítási címet adjon meg.
Ezt a megfelelő mezőben kellett volna megtennie vagy ennek hiányában az aukció lejárta után e-mail-ben is közölhette volna.

A következő személyeskedő hozzászólásért figyelmeztetni fogjuk.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Senan8
hozzászólás 2011-11-24 12:07
Létrehozva: #5708

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-16 12:40
Azonosító: 1 565 450

Szeretnék érdeklődni hogy mit tudok akkor ha vásárlóként a leütés után amint megkaptam a számlaszámot utaltam az összeget, de a vatera által kiküldött megrendelőlapon az eladó nem olvasta el figyelmesen a szállítási adatokat. A megjegyzés rovatban ugyanis feltüntettem hogy egy bolt nevére és azon belül egy személy nevére címezze a csomagot. Ha csak a boltot rá írta volna megkapom bár szerintem a postás hibázott hogy be se ment, rá írva hogy elköltözött visszaküldte a feladónak aki már két napja hisztizik hogy nem az ő hibája, és ezért közölte hogy ezt a hozzá állást miszerint nem hívtam fel külön levélbe a figyelmét rá csak negatívval tudja értékelni. Holott én mindent azonnal teljesítettem.
Mellesleg a héten 2 csomagom is probléma mentesen megérkezett ugyan arra a helyre egyéb levél váltás nélkül.
Én nem szeretnék egy idiótától bosszú negatívat csak mert nem tud olvasni.
Felé elismertem hogy én voltam a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) hogy nem tüntettem fel külön levélbe. Ennél többet nem tudok tenni. A pénzem megtartja, cuccot küldi, mégis negatív?

+Quote Post
RingoRed
hozzászólás 2011-11-24 11:38
Létrehozva: #5709

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-13 10:29
Azonosító: 1 565 017

IDÉZET(VateraMod @ 2011-11-24 08:32) *
Tisztelt RingoRed,

kissatika felhasználóra gondolt? Ez esetben sok mindenben igaza lehet. Megtettük a megfelelő intézkedéseket.
Köszönjük a bejelentést.

Igen, Ő az! Köszönöm!
RingoRed

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-24 09:32
Létrehozva: #5710

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(RingoRed @ 2011-11-23 23:16) *
Most egy ilyen email-el mit lehet kezdeni?

"Elnézést, de van egy óriási probléma, azért nem tudott hívni, mert a gyerekeim beléptek a fiókomba és átírták a telefonszámom és előtte helyettem licitáltak az engedélyem nélkül! Nagyon sajnálom, de ennyi pénzt nem tudok érte kifizetni, de aki még licitált, neki ajánlja fel második lehetősségként, ő biztos megveszi! Még egyszer elnézést!
Gyorsan adok egy semleges értékelést és akkor Ön tudja intézni a dolgot! Ön pedig adhat negatívat! Én aztán törlöm is a fiókomat, hogy ne tudjanak a gyerekeim mégegyszer ilyet csinálni!
Köszönettel"

Egyébként nagyon necces, hogy kissati és kmano123 egy és ugyanaz a felhasználó, egymásnak adnak értékeléseket (kissatinak például csak kmano123-tól vannak értékelései), mind a kettő veszprém megyei, a vatera által kiküldött értesítőben a telefonszám téves volt. Ráadásul miután az egyik, mindenképp azt akarta, hogy zárjam le a licitet és adjam neki oda olcsóbban a laptopot, de én nem mentem bele, akkor jelent meg a másik hasonló kéréssel. Lehetséges, hogy bosszúból tette tönkre az aukciómat?

RingoRed

Tisztelt RingoRed,

kissatika felhasználóra gondolt? Ez esetben sok mindenben igaza lehet. Megtettük a megfelelő intézkedéseket.
Köszönjük a bejelentést.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
RingoRed
hozzászólás 2011-11-24 00:16
Létrehozva: #5711

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-13 10:29
Azonosító: 1 565 017

Most egy ilyen email-el mit lehet kezdeni?

"Elnézést, de van egy óriási probléma, azért nem tudott hívni, mert a gyerekeim beléptek a fiókomba és átírták a telefonszámom és előtte helyettem licitáltak az engedélyem nélkül! Nagyon sajnálom, de ennyi pénzt nem tudok érte kifizetni, de aki még licitált, neki ajánlja fel második lehetősségként, ő biztos megveszi! Még egyszer elnézést!
Gyorsan adok egy semleges értékelést és akkor Ön tudja intézni a dolgot! Ön pedig adhat negatívat! Én aztán törlöm is a fiókomat, hogy ne tudjanak a gyerekeim mégegyszer ilyet csinálni!
Köszönettel"

Egyébként nagyon necces, hogy kissati és kmano123 egy és ugyanaz a felhasználó, egymásnak adnak értékeléseket (kissatinak például csak kmano123-tól vannak értékelései), mind a kettő veszprém megyei, a vatera által kiküldött értesítőben a telefonszám téves volt. Ráadásul miután az egyik, mindenképp azt akarta, hogy zárjam le a licitet és adjam neki oda olcsóbban a laptopot, de én nem mentem bele, akkor jelent meg a másik hasonló kéréssel. Lehetséges, hogy bosszúból tette tönkre az aukciómat?

RingoRed

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-23 16:55
Létrehozva: #5712

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(1939Pisti @ 2011-11-23 15:34) *
Üdv Mindenkinek!

Sikerült belefutni egy vevőbe, aki sportot űz abból, hogy licitál, de nem jelentkezik, és elérhetetlen.Erről van szó:http://www.vatera.hu/reklam_aron_serpenyok_nelkul_ii_7_napig_1508616347.html Miután Ő nem keresett én írtam Neki 2 e-mailt, semmi válasz. Próbáltam felhívni , nem veszik fel. Megnéztem az értékelését, és látom, hogy ez a módszere. Csak az a furcsa, hogy Ő mindig pozitívat ad az átvert eladónak, és azt állítja mindig, hogy az adásvétel megtörtént. A Vatera ilyenkor hisz az eladónak? Mivel Ő az ellenkezőjét állítja.25 -ből ez lesz 6. ilyen húzása.Köszi a választ!

elnézést, ez talán jobb lesz: http://www.vatera.hu/reklam_aron_serpenyok...1508616347.html

Tisztelt 1939Pisti ,

az eladó nyilatkozata a mérvadó az adásvétel sikerességéről.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-11-23 16:55
Létrehozva: #5713

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(svejku @ 2011-11-23 14:44) *
Már másodszor veszi meg magának, de több aukción is gátlástalanul licitálnak egymásra oda-vissza, persze csak amin már van licit. Nekem teljesen nyilvánvaló, többször jeleztem az ÜSZ-nak, de eddig semmi szankciót nem láttam. sad.gif

Hm.. hirtelen inaktiválódtak. Köszönöm Mod! Csak nekem tűnik úgy, hogy a fórumon keresztül jelzett anomáliák kezelése sokkal gyorsabb, és rugalmasabb?
(megtudhatom, hogy véglegesek-e?)

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-23 16:57

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-23 16:53
Létrehozva: #5714

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Mira04 @ 2011-11-23 12:41) *
Sziasztok,

Van egy felhasználó, aki alaposan átvert engem, és most nem tudom, mit tehetek?
Vettem tőle 2 ruhát, 1 kabátot és egy overált. Mindkettőt "keveset használt" állapotúnak tüntette fel. Sajnos, amiket kaptam, messze nem ilyenek. A kabáton folt, 6 cm-es szakadás van, elég viseltes. Az overál szintén lyukas, a cipzár rossz, és tiszta kosz.
Ezek után lefotóztam, mert kérte, de közölte, hogy a termékek használtak, de jól használhatóak. Micsoda???

Továbbá nem érdekli, mit adok értékelésnek.
Ja, megnéztem - én bolond, csak utólag, mert Profi eladóként van fent, 21 negatív értékelése van már. Ennyiért nem jár már valami?

Mit tudok tenni ilyen esetben? Még nem fordult velem elő ilyen itt a Vaterán. Az ilyen eladók a Vatera szégyenei....

Köszönöm előre is a segítséget!

Tisztelt Mira04,

ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-11-23 14:27) *
nem néztem, mert személyesen venném át, de egyszerűen rühellem az önlicitet

Tisztelt vwPoloGTi,

amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!

IDÉZET(svejku @ 2011-11-23 14:44) *
Én is:
http://egyeb.vatera.hu/uzlet_bolt_ipar/uzl...1486232807.html
http://egyeb.vatera.hu/uzlet_bolt_ipar/uzl...1500950534.html
Már másodszor veszi meg magának, de több aukción is gátlástalanul licitálnak egymásra oda-vissza, persze csak amin már van licit. Nekem teljesen nyilvánvaló, többször jeleztem az ÜSZ-nak, de eddig semmi szankciót nem láttam. sad.gif

Tisztelt svejku,

az önlicites bejelentéseket minden esetben nagyon komolyan vesszük. Intézkedni viszont csak bizonyítható esetekben tudunk.
Így történt az itt jelzett két felhasználónál is.

Ugyanakkor a bejelentéseket továbbra is kizárólag terméklapon várjuk.
Köszönjük.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
1939Pisti
hozzászólás 2011-11-23 16:34
Létrehozva: #5715

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-09-08 16:39
Azonosító: 186 018

Üdv Mindenkinek!

Sikerült belefutni egy vevőbe, aki sportot űz abból, hogy licitál, de nem jelentkezik, és elérhetetlen.Erről van szó:http://www.vatera.hu/reklam_aron_serpenyok_nelkul_ii_7_napig_1508616347.html Miután Ő nem keresett én írtam Neki 2 e-mailt, semmi válasz. Próbáltam felhívni , nem veszik fel. Megnéztem az értékelését, és látom, hogy ez a módszere. Csak az a furcsa, hogy Ő mindig pozitívat ad az átvert eladónak, és azt állítja mindig, hogy az adásvétel megtörtént. A Vatera ilyenkor hisz az eladónak? Mivel Ő az ellenkezőjét állítja.25 -ből ez lesz 6. ilyen húzása.Köszi a választ!

elnézést, ez talán jobb lesz: http://www.vatera.hu/reklam_aron_serpenyok...1508616347.html

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-11-23 15:44
Létrehozva: #5716

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-11-23 14:27) *
...de egyszerűen rühellem az önlicitet

Én is:
http://egyeb.vatera.hu/uzlet_bolt_ipar/uzl...1486232807.html
http://egyeb.vatera.hu/uzlet_bolt_ipar/uzl...1500950534.html

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-11-23 15:27
Létrehozva: #5717

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 20:25
Azonosító: 114 559

IDÉZET(svejku @ 2011-11-23 14:19) *
Szerintem paranoiás vagy, én semmi hasonlóságot nem látok a két névben. mosking.gif
Valószínűleg igazad van, ez esetben nem vall nagy képzelőerőre. A postaköltséget nézted? Enyhe túlzás egy 20 dekás alaplapért.

nem néztem, mert személyesen venném át, de egyszerűen rühellem az önlicitet

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-11-23 15:19
Létrehozva: #5718

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vwPoloGTi @ 2011-11-23 14:04) *
Üdv! Licitáltam egy termékre konkrétan erre és felettéb érdekesnek találom a rám licitáló és az eladó nevét, illetve a válaszok közt kicsit sem furcsa, hogy a személyes átvétel ott oldható meg ahol a licitáló lakik. Lehet csak szkeptikus vagyok, de azért na...

Szerintem paranoiás vagy, én semmi hasonlóságot nem látok a két névben. mosking.gif
Valószínűleg igazad van, ez esetben nem vall nagy képzelőerőre. A postaköltséget nézted? Enyhe túlzás egy 20 dekás alaplapért.

+Quote Post
vwPoloGTi
hozzászólás 2011-11-23 15:04
Létrehozva: #5719

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-13 20:25
Azonosító: 114 559

Üdv! Licitáltam egy termékre konkrétan erre és felettéb érdekesnek találom a rám licitáló és az eladó nevét, illetve a válaszok közt kicsit sem furcsa, hogy a személyes átvétel ott oldható meg ahol a licitáló lakik. Lehet csak szkeptikus vagyok, de azért na...

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2011-11-23 14:55
Létrehozva: #5720

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-24 17:16
Azonosító: 1 074 606

IDÉZET(Mira04 @ 2011-11-23 13:39) *
Igen, ő az!
Azt láttam, hogy nem csak velem csinálja Akkor én is emlegessem sűrűn a NAV-ot, meg egyebeket? Jó, a párom jogász, megfogalmazásban nem lenne hiány, de van, akiről mindezek leperegnek...
Egyébként az a dühítő, hogy ezt simán megcsinálhatja még többekkel, semmilyen szankciója nem lesz??

Ezt őszintén szólva igazából én sem értem (hogy ő hogy lehet profi, mert ez minden, csak nem profi hozzáállás). Vagyis értem, csak nehezen smile.gif, szóval a vatera nem tudja eldönteni, hogy amit én meg Te írunk az igaz-e, vagy csak kitaláljuk, mert nem vettek részt az aukció zárását követően.
Egyébként tényleg nagyon dühítő, plusz a stílus ahogy reagál a problémára, úgy mégjobban, konkrétan, legalábbis engem hülyének nézett smile.gif. Próbáld meg a NAV-val fenyegetni, hogy van ismerősöd arra fele (bár lehet ezt az ismerősös dolgot már annyiszor írták neki, hogy kicsit átlátszó). Ha jól láttam még mindig nem ad számlát, üzletszerű tevékenység, stb..., hátha visszautalja a pénzed, annak ellenére, hogy gondolom neked is kategorikusan kijelentette az elején, hogy pénzt vissza nem utal. De nálam itt sokkal tapasztaltabb valóban profi eladók vannak, akik majd biztos adnak Neked tanácsot, ha erre járnak smile.gif.

+Quote Post

1324 Oldal V  « < 284 285 286 287 288 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-29 18:04